×

"Kur mendoj per ty..."

"Kur mendoj per ty..."

· 1444 · 56670

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#100 ne: 27-07-2006, 10:39:46
Sa bukur  :X

 • Postime: 1580
sorelina
#101 ne: 16-09-2006, 16:47:28
Kur mendoj per ty....te ndjej me prane  hajt_ktu:
Capkenja
#102 ne: 20-09-2006, 20:12:36
Kur mendoj per ty me hipen deshira te shof nje film me fantazma...

 • Postime: 224
 • Gjinia: Mashkull
Gεŋтυs
#103 ne: 20-09-2006, 20:34:40

 Kur mendoj per ty me shfaqet ne ekran Anti Virusi...

 • Postime: 1015
Ladyx
#104 ne: 20-09-2006, 22:29:15
Kur mendoj per ty,kuptoj qe jeta ime ka vlere. Qe te te ndjej me prane, me afer ,thjeshte qe te ndjej ne mua me mjafton te e mendoj vetem syrin tend te bukur,atehere shoh veten tek fluturoj ne hapesirat e katera te syrit tend si nje pulebardhe.Dhe kur lodhem se menduari, nisem vrap dhe te hudhem ne perqafim  :perqafim
wiliams
#105 ne: 21-09-2006, 13:19:17
Kur jam me ty..mendoj per ate. :S.dhe kur jam me ate mendoj per ty. :S.ehhh jam bere lemsh me keto ndjenjat edhe une... :S

 • Postime: 7304
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#106 ne: 21-09-2006, 14:29:18
Te kam menduar per gjithe naten, dhe arrita ne nje konkluzion.
 hmmmmm:


ISHTE ME MIRE TE FLIJA !!! LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 6806
 • Gjinia: Femer
erlehta
#107 ne: 22-09-2006, 20:17:54
KUr mendoj per ty behem zog me krahe, fluturoj e qendroj ne preherin tend.
Capkenja
#108 ne: 22-09-2006, 20:43:24
Kur mendoj per ty me ze frika..bobo mos kam ngele shtatezane qe ha kaq shume buke:)

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#109 ne: 25-09-2006, 21:31:40
kur mendoj per ty...jetoj.
...sa shpesh vdes e ngjallem kur mendoj per ty

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#110 ne: 03-10-2006, 15:47:30

Kur mendoj per ty me henen behem armik
Por nuk ndodh ashtu me yjet, me ato jam mik

Shpesh me ngjan si hena bukuroshe
E qete e shndritshme dhe shume joshese

Por sa here behem gati henen te prek
Duket sikur largohet e dot se ndjek

Me ndodh perhere kjo histori
Por yjet kurre nuk me lane ne vetmi.............. ........
wiliams
#111 ne: 04-10-2006, 12:09:16
Kur mendoj për ty me ze frika..bobo mos kam ngele shtatezane qe ha kaq shumë buke:)
Jo jo..Capkene,mos u be merak fare,se nuk ke ngelur kete radhe.... hmmmmm:

 • Postime: 224
 • Gjinia: Mashkull
Gεŋтυs
#112 ne: 04-10-2006, 19:50:27
Kur mendoj per ty, nuk mund te studioj dot se prap mbi shkronja vetem emrin tend lexoj...

 • Postime: 1015
Ladyx
#113 ne: 04-10-2006, 22:43:35
Kur mendoj per ty, them sa mendime te kota  ><

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#114 ne: 26-10-2006, 16:30:38
kur mendoj per ty,vras mendjen te gjej nje menyre qe te rrime bashke

 • Postime: 1015
Ladyx
#115 ne: 29-10-2006, 19:11:46
Kur mendoj per ty , me beso, gezohem  qe eshte vetem mendim  dhe jo me realitet  !! :D

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#116 ne: 30-10-2006, 09:07:11
kur mendoj per ty,them ke te drejte na mjafton nje XXX  :D :P
Capkenja
#117 ne: 30-10-2006, 18:43:53
Kur mendoj per ty..bien kambanat se duhet te ha buke !

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#118 ne: 31-10-2006, 11:09:05
kur mendoj per ty,kuptoj pse ekziston termi prioritet absolut

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#119 ne: 31-10-2006, 11:37:52
Kur mendoj për ty..bien kambanat se duhet te ha buke !

Kurse une kam nje shprehje, ne dukje te ngjashme me tenden, por me kuptim tjeter:

Kur mendoj per ty, me merr uria.
Capkenja
#120 ne: 31-10-2006, 18:27:44
ajo ajo ishte..doja te thoja bie kambane stomak per te thene"Ha buke..

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#121 ne: 01-11-2006, 11:22:05
ajo ajo ishte..doja te thoja bie kambane stomak për te thënë"Ha buke..

E shoh qe akoma s'e ke kuptuar... :)
mishel
#122 ne: 02-11-2006, 19:52:53
o syrgjyno per cfare te merr "uria" zakonisht ty kur mendon per ate Tipen????? eeeee :D :D :D
Capkenja
#123 ne: 03-11-2006, 20:13:19
E shoh qe akoma s'e ke kuptuar... :)
per urine ne krevat..ama dhe ti te detyron ta thuash troc se jemi dhe nen moshen 25 !
wiliams
#124 ne: 04-11-2006, 11:02:04
për urine ne krevat..ama dhe ti te detyron ta thuash troç se jemi dhe nën moshen 25 !
:-x :love: :XX