×

"Kur mendoj per ty..."

"Kur mendoj per ty..."

· 1444 · 56602
Capkenja
#125 ne: 06-11-2006, 19:33:23
Kur mendoj per ty me kujtohet koha e Enverit..ku une dhe ti mblidhnim lule dele!

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#126 ne: 07-11-2006, 11:16:12
Kullosnim delet thuaj........... LOL LOL LOL LOL LOL
Capkenja
#127 ne: 20-04-2007, 05:31:56
Jo une kullosja lopen e kisha fiksim kete gje se rrija gjithe diten nga burimi dhe luanim me kalamaqte e lagjes....ehhe qejf rinia ne ate kohe LOL LOL

 • Postime: 224
 • Gjinia: Mashkull
Gεŋтυs
#128 ne: 27-04-2007, 14:48:06
kur mendoj per ty...kujtohem dhe te coj zile:P

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull
OXSA
#129 ne: 16-05-2007, 17:00:59
kur mendoj per ty.....kuptoi se jam ne vetmi :(
Capkenja
#130 ne: 17-05-2007, 04:26:50
Kur mendoj per ty,me kujtohet buzeqeshja jote qe me percillte cdo here sa ikja me lot ne sy.

 • Postime: 5966
SmiLey
#131 ne: 22-05-2007, 15:14:53
kur mendoj per ty, me behet not ne shi :P LOL
wiliams
#132 ne: 22-05-2007, 15:50:10
kur mendoj per ty. ;)...behem me nerva ><
mishel
#133 ne: 22-05-2007, 16:26:30
KUR MENDOJ PER TY ME BEHET MISHI RRUSNIQA RRUSNIQA LOL LOL
Capkenja
#134 ne: 23-05-2007, 01:01:06
Kur mendoj per ty...me pihen nje Rretbull ahahahhha

 • Postime: 71
 • Gjinia: Mashkull
Mbret....
#135 ne: 23-05-2007, 04:15:11
kur mendoj per ty.... me bije ndermend  se ishim bash dikur :P

 • Postime: 12210
Lefter
#136 ne: 23-05-2007, 10:59:28
Kur mendoj per ty,me kujtohen qershiat. :P :D

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#137 ne: 23-05-2007, 11:26:15
Kur mendoj per ty gajasem se qeshuri  :D LOL

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#138 ne: 23-05-2007, 12:42:05
Kur mendoj per ty them me vete,te marrte e mira ty qe ma ke marre mendjen  :P LOL

Kur mendoj per ty them ishalla po mendon edhe ti per mua tani,morre vesh moj Crystal :D
wiliams
#139 ne: 23-05-2007, 14:05:22
po po mori me duket. :S.lepulushe. :engjell:.pushe pushe :engjell:

 • Postime: 5966
SmiLey
#140 ne: 23-05-2007, 14:49:36
kur mendoj për ty. ;)...behem me nerva ><

si i thone asaj... dynjoja gezohet, ky hidherohet :D
une s'mendoj hic :P boll menon ti per mu LOL
wiliams
#141 ne: 23-05-2007, 14:54:11
si i thonë asaj... dynjoja gëzohet, ky hidhërohet :D
unë s'mendoj hiç :P boll menon ti për mu LOL
po pse gezohesh me hidherimet e mia ti SmiLey.. :S?...me ke bllokuar edhe MP pa lere.. :D

 • Postime: 5966
SmiLey
#142 ne: 23-05-2007, 14:58:31
kam qejf :P tek opsionet e forumit hyn dhe bllokimi i robve LOL
wiliams
#143 ne: 23-05-2007, 15:01:04
kam qejf :P tek opsionet e forumit hyn dhe bllokimi i robve LOL
po pse moj me dashje me paske bllokuar. :S.???..une mendova ndryshe. hmmmmm:.mire eshte te mendohesh njehere dhe mos kalo ne veprime kaq ekstreme SmiLey(jepu mundesi robve) hmmmmm:

 • Postime: 5966
SmiLey
#144 ne: 23-05-2007, 15:25:06
jo me c'ne :P e kam bere padashje me qellim o Wili LOL

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#145 ne: 24-05-2007, 03:52:25
Cdo cast mendoj per ty o shpirt dhe jam e lumtur qe te kam.
Capkenja
#146 ne: 24-05-2007, 07:01:21
Kur mendoj per ty..me ze avjoni LOL LOL

 • Postime: 12210
Lefter
#147 ne: 24-05-2007, 09:45:19
Kur mendoj per ty(o Willi) se cfare MP mund t'iu dergon robve,ndahem ne 8 pjese duke qeshur. LOL LOL

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#148 ne: 24-05-2007, 10:34:06
Kur mendoj për ty(o Willi) se çfarë MP mund t'iu dergon robve,ndahem ne 8 pjesë duke qeshur. LOL LOL
Kur mendoj per ty them me vete do ja ve zjarrin Kosoves po me tradhetove LOL LOL  :D

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#149 ne: 24-05-2007, 10:58:42
Ku mendoj për ty me sperdridhen gishtat e kames   :P LOL