×

"Kur mendoj per ty..."

"Kur mendoj per ty..."

· 1444 · 57281

 • Postime: 473
ness uno
#1425 ne: 01-11-2013, 23:44:02
gruja o carli ..po ashtu e ka zgjedh pseudonimin ky

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1426 ne: 01-11-2013, 23:44:40
Ja vle the????? Ufff mo

 • Postime: 473
ness uno
#1427 ne: 01-11-2013, 23:47:07
ti vlen' quhet programi i mesnates :D     

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1428 ne: 01-11-2013, 23:48:56
Vlej shume Bile Bile

 • Postime: 473
ness uno
#1429 ne: 01-11-2013, 23:56:33
Bile pak me shume , do te shtoja une

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1430 ne: 01-11-2013, 23:57:25
Bile bile qe ta thomi tamom ...une vlej i m.. te modh lol

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#1431 ne: 01-11-2013, 23:58:25
ufffff..ra pa ndjenja me duket.. :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1432 ne: 02-11-2013, 00:03:46
Kur mendoj per ty....me vje me te mor shpirtin me te perqafume lol

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#1433 ne: 02-11-2013, 00:05:29
107 te rrahura ne minute kam tani per momentin.. :engjell:

 • Postime: 473
ness uno
#1434 ne: 02-11-2013, 10:47:46
them .........nje te shtune te bukur

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#1435 ne: 02-11-2013, 11:58:09
e shtune kete radhe i bie e merkure mesa di une :P

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#1436 ne: 02-11-2013, 21:38:53
pikturoj

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#1437 ne: 03-11-2013, 20:35:02
Thjeshte mendoj..

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1438 ne: 03-11-2013, 23:01:01
Kur mendoj per ty them..  cpo ndodh me ty?

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#1439 ne: 04-11-2013, 21:18:35
me zbukurohet dita :perqafim

 • Postime: 12743

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#1441 ne: 05-11-2013, 23:55:45
them..se ndoshta ...ehhhh..po e le me kaq se po e djallos fare muhabetin :S

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1442 ne: 09-11-2013, 17:22:44
Kur mendoj per ty...cdo gje nis me ty dhe perfundon po me ty
Je mengjesi im
Je nata e mire
Je mendimi i pare dhe i fundit

Je gjithcka desha!

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1443 ne: 22-12-2013, 23:35:54
U lodha tu menu...e kam bo trunin fresk
 

Revista "who"

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:01:22
nga InfoZ
"Strategjia e shqiptarevet"

Nisur nga M A XRubrika Shqiptaria

Postimi i fundit 30-04-2020, 17:37:30
nga M A X
Dorian "The Hope" Dokaj (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 22-04-2020, 23:31:10
nga M A X
Si thuhet gjermanisht "Te Dua"?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 05-04-2020, 11:17:26
nga M A X
"Alien" ne RTV Ora

Nisur nga InfoZRubrika Televizion

Postimi i fundit 03-03-2020, 20:17:44
nga InfoZ