×

"Kur mendoj per ty..."

"Kur mendoj per ty..."

· 1444 · 56702

 • Postime: 5949
SmiLey
#175 ne: 09-06-2007, 11:53:58
këtu në forum them qe me mirë mos te isha njeri por një qenie tjetër).. hmmmmm:

po ti qenie tjetër je LOL ndaj mos u mendo kot aq shum :P ;)
wiliams
#176 ne: 09-06-2007, 18:13:40
po ti qenie tjetër je LOL ndaj mos u mendo kot aq shum :P ;)
po po,do dite e me teper ashtu po me duket edhe mua(ose jam njeri une e jo ti ose eshte e kunderta se ndryshe nuk ka kuptim kjo) hmmmmm:

 • Postime: 12234
Lefter
#177 ne: 09-06-2007, 18:56:04
Kur mendoj per Ty,me kujtohen koherat kur i gjuaja ca viktima te mia me hisla. :D

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#178 ne: 09-06-2007, 23:17:39
Kur mendoj për ty shkrihem krejt  :-[
Capkenja
#179 ne: 10-06-2007, 20:56:52
Kur mendoj per ta me kujtohet nje thenie "Ti je k..me leng zogu LOL LOL LOL
wiliams
#180 ne: 10-06-2007, 21:52:27
Kur mendoj për ta më kujtohet një thënie "Ti je k..me leng zogu LOL LOL LOL
qyqja qyqja. :-[.iku kjo.. :Ppo mua c'mu desh qe hyra ketu :D
Capkenja
#181 ne: 11-06-2007, 08:39:12
he pra te hyri miza te hije te rende ty LOL

keshtu eshte kur hyn vend e pa  vend digjesh LOL LOL LOL

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer
LOLa!!
#182 ne: 11-06-2007, 11:24:04
nonstop mendoj per schatzin tem!¨oxsen!! hehe te dua shummmmmm!!!! :love: :love: :X :-*

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#183 ne: 14-06-2007, 22:48:36
Mendoj, mendoj, por kurre nuk mund te te harroj

Por dhe po me harrove
prap do te mendoj

Ndaj rri e mos u lodh
Jeta te ben e vdekja te c'lodh
Capkenja
#184 ne: 15-06-2007, 13:48:17
Une spo mendoj me per ty..se skam kohe LOL LOL

 • Postime: 5949
SmiLey
#185 ne: 18-06-2007, 18:54:40
kur mendoj per ty, me zor pres gushtin :-x

 • Postime: 2645
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#186 ne: 18-06-2007, 22:33:19
Kur mendoj per ty  , hmmmmm:  ne fillim  me  merr  krah fantazia e me pas me    lodhet koka,,, :P :P
Capkenja
#187 ne: 20-06-2007, 10:07:38
Kur mendoj per ty me kujtohet dje kur i re Elbasanit nja 3 ore te mira per te gjetur nje lokal per te pire nje kafe...dhe mezi me prekje lehte me krahe se te behej mishi pucpuriza pucpuriza...

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#188 ne: 20-06-2007, 14:48:40
Kur mendoj per ty eksitohem. :D
wiliams
#189 ne: 20-06-2007, 19:49:24
he pra te hyri miza te hije te rëndë ty LOL

kështu është kur hyn vend e pa  vend digjesh LOL LOL LOL
:-[ :-[..puc shume une ty :engjell:

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#190 ne: 21-06-2007, 12:56:18
More ti lart shume po puc vend e pa vend hahaha
Capkenja
#191 ne: 24-06-2007, 20:42:18
 Kur mendoj per ty me bie mbushja e dhemballes qe bera ne Berat...

 • Postime: 12234
Lefter
#192 ne: 25-06-2007, 19:54:15
Kur mendoj per ty, me kujtohen koherat  kur isha Mbret. :D
wiliams
#193 ne: 25-06-2007, 20:56:36
....edhe mua ashtu me ndodhe ;)..per ty :D
Capkenja
#194 ne: 26-06-2007, 13:47:56
Kur mendoj per ty..me kujtohet nje dite vere e zakonshme e El...dhe ti me puthe fort ne buze e me the "Te kam xhan "
wiliams
#195 ne: 26-06-2007, 13:51:35
Kur mendoj për ty..më kujtohet një ditë vere e zakonshme e El...dhe ti me puthe fort ne buzë e me the "Të kam xhan "
ke pare enderr me duket se nuk ishim ne El. hmmmmm:.ate dite :D
Capkenja
#196 ne: 26-06-2007, 13:59:28
Oh cu kenaqa ate dite...oh ca keci ne krevat kam bere ia nxorra te zinjte e ullirit ja nxorra LOL LOL
wiliams
#197 ne: 26-06-2007, 14:00:55
Oh cu kenaqa atë ditë...oh ca keci ne krevat kam bërë ia nxorra te zinjte e ullirit ja nxorra LOL LOL
ishalla ben 2 binjake o Capkene :D
Capkenja
#198 ne: 26-06-2007, 14:08:02
Kur mendoj per ty..besoj se engjejt jetojne ne toke !
wiliams
#199 ne: 26-06-2007, 14:10:09
Kur mendoj për ty..besoj se engjejt jetojne ne toke !
kjo ka shume mundesi,ke te drejte hmmmmm: