×

"Kur mendoj per ty..."

· 1444 · 56495

"Kur mendoj per ty..."

· 1444 · 56495

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#25 ne: 10-09-2005, 15:59:31
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6663
 • Gjinia: Femer
erlehta
#26 ne: 10-09-2005, 16:15:10
Kur mendoj per ty dua te te kem prane (k)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#27 ne: 11-09-2005, 10:16:26
Kur mendoj per ty,pendohem shume....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#28 ne: 11-09-2005, 11:24:19
kur mendoj per ty,,me hahet buk.. ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 452
 • Gjinia: Femer
tweet
#29 ne: 12-09-2005, 03:18:02
Po ta dija kush eshte "TY" me kenaqesi do t'ju tregoja  :O
« Editimi i fundit: 12-09-2005, 03:31:13 nga M A X »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#30 ne: 12-09-2005, 03:55:43
Duke menduar per ty.... u perplasa me nje shtyll dritash dhe njela ne tortuar.. :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#31 ne: 12-09-2005, 03:58:04
Duke menduar per ty ....eshte nje kenaqesi,

Duke menduar per ty ....me ben qe te vdes per ty..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1826
 • Gjinia: Mashkull
Sirio00
#32 ne: 12-09-2005, 04:21:36
Kur mendoj per ty me vjen te thaj detin fare
dhe pastaj te gjuaj peshq
e te pi cigare
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#33 ne: 12-09-2005, 04:27:41
hajde abstraksion hajde.....kot nuk them une....s'ka mendje...iken fluturon :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 60
 • Gjinia: Mashkull
nimi1977
#34 ne: 12-09-2005, 07:05:40
kur mendoj per ty mendoj per ty!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1826
 • Gjinia: Mashkull
Sirio00
#35 ne: 12-09-2005, 07:09:26
Kur mendoj per ty, mendoj per ty dhe per 10 para teje
pastaj fantazoj per ato 10 qe do te vijne...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull
Johnny ABUK
#36 ne: 12-09-2005, 08:16:13
kur mendoj per ty me kujtohen te tjerat :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2581
 • Gjinia: Mashkull
Dj Pleshti
#37 ne: 12-09-2005, 09:51:15
kur mendoj per ty s'mendoj per asgje tjeter
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#38 ne: 12-09-2005, 11:31:45
Kur mendoj per ty......e di se ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#39 ne: 12-09-2005, 12:12:04
??????

Kur mendoj per ty....cdo gje me vjen rrotull.

kur mendoj per ty...netet kur flisnim deri vone...me vjen te gudulisem

kur mendoj per ty ....o god its so sweettttttttttttttt ttttttttttttt apo jo?????? ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1526
 • Gjinia: Femer
Parloté
#40 ne: 12-09-2005, 13:53:32
Kur mendoj per ty----------pendohem qe fillova te mendoj.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#41 ne: 20-09-2005, 08:04:40
Kur mendoj per ty them sapo linda
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 783
ilir elb
#42 ne: 30-09-2005, 06:48:40
kur mendoje per ty...... lene fare
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 20
 • Gjinia: Femer
guacka8
#43 ne: 30-09-2005, 10:44:43
................... ..........
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#44 ne: 01-10-2005, 05:25:01
Kur mendoj per ty ... ;)

kur mendoj per ty.....  :(

kur mendoj per ty.....  pagjume:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1108
 • Gjinia: Femer
Borebardha
#45 ne: 01-10-2005, 06:14:39
kur mendoje per ty ,zemra don me u shkri  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull
Raldushi
#46 ne: 01-10-2005, 07:16:38
kur mendoj per ty ... gjumi nates nuk me ze
ndaj naten rri zgjuar ... sepse mendoj per ty
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#47 ne: 02-11-2005, 10:27:59
Kur mendoj per ty,aha duhet te jesh me fat sepse une rralle mendoj dhe kete gje e bej vetem kur humb trenin:)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#48 ne: 02-11-2005, 10:41:55
Mendoj per ty...andaj ekzistoj
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 278
 • Gjinia: Femer
blerina
#49 ne: 02-11-2005, 10:48:36
Kur mendoj per ty.... me vijne ne mendje te gjitha gjerat e bukura qe kemi kaluar dhe ndjej mall.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super