×

"Kur mendoj per ty..."

· 1444 · 56508

"Kur mendoj per ty..."

· 1444 · 56508

 • Postime: 783
ilir elb
#50 ne: 02-11-2005, 11:49:10
Kur mendoj per ty,aha duhet te jesh me fat sepse une rralle mendoj dhe kete gje e bej vetem kur humb trenin:)

hahahahahahah sa e keqe qe je..moj capkene
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 244
Kathy
#51 ne: 03-11-2005, 09:09:28
Kur mendoj per ty - edhe universi e ndalon cdo aktivitet e botes nje hije mendimi i bie...!
Per ty kur mendoj - pyes veten ne kam gabuar?
Per ty kur mendoj - e ndjej se kam jetuar,
Per ty kur mendoj - me vjen te qesh dhe te qaj!
Per ty kur mendoj - boten leshoj ne faj...
Per ty kur mendoj - nuk ndjehem e vetmuar,
Per ty kur mendoj - vertete ndjehem e dashuruar.
Buzeqesh me ze qaj, bertas, therras, belbezoj e gjithe kjo dhe me kur "Per Ty Mendoj".

<<<<<<<<<<<K>>>>>>>>>>

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#52 ne: 03-11-2005, 11:36:11
 Iliri kete gje e thashe keshtu kot mo,po ta dish ti se kur mendoj une per ate cbehet,le nam fare.

Jo per gje po e ke dhe patriot personin ne fjale,elbasanlli hesapi .Ahhhh kjo dashuria na i mori trute fare
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#53 ne: 28-02-2006, 01:35:17
Kur mendoj per ty vras 5 miza  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#54 ne: 28-02-2006, 05:06:30
 :P........O sa mire per mua qe nuk mendoj fare............. :P

Ju vazhoni mendoni.....hahaha
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#55 ne: 28-02-2006, 11:41:23
...qaj, se une sonte po qaj per ty...  :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 221
 • Gjinia: Mashkull
loni19
#56 ne: 28-02-2006, 12:19:50
Kur mendoj per ty, me kapin dhimbjet e tardhetise....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#57 ne: 08-03-2006, 17:14:41
Kur mendoj per ty,ohu me zene dhimbjet e apanesitit,

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#58 ne: 08-03-2006, 18:55:37
Kur une mendoj qe ti mendon qe une mendoj per ty, kjo me ben te mendoj qe ti mendon per mua... LOL  :P  LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 288
 • Gjinia: Mashkull
"! ! RaGAzZo Di MaRe ! !"
#59 ne: 09-03-2006, 18:11:34
Kur unë mendoj qe ti mendon qe unë mendoj për ty, kjo me bën te mendoj qe ti mendon për mua...

iiiiiiiii sa e ngaterru q është,   ndërsa un doja me than kur un menboj par ty i bie...bie........bi e............... >< ><................... ....murit me kok LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#60 ne: 09-03-2006, 18:26:36
Kur mendoj per ty,ja fus nje pjate me gjelle se me merr uria aq shume te te ha ty te gjithin me rroba te lagura ne shi.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 15
 • Gjinia: Femer
jerina
#61 ne: 24-04-2006, 12:49:03
Kur mendoj per ty urrej veten qe te njoha. Por jam dhe e lumtur qe te humba . ohoho:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull
kid
#62 ne: 24-04-2006, 20:22:54
kur mendoj për ty, eh.. më kujtohet heren e fundit qe tu sula me nxitim dhe i ngjita buzët e mia tek buzët e tua, dhe përveç shijes aq te këndshme dhe familjare, ne ndryshim nga herët e tjera, një pikë loti rrodhi nga syri im. Atëherë e kuptova qe duhet te isha treguar me i duruar dhe te kisha pritur edha ca ...derisa te ishte ftohur pak kafja e nxehte brenda teje o filxhani im .
Qe atë ditë nuk e pi kafen me aq nxitim pa e provuar sa e nxehte eshte    looolKur mendoj për ty,ja fus një pjate me gjelle se më merr uria aq shumë te te ha ty te gjithin me rroba te lagura ne shi.

edhe thonë pastaj qe 'oreksi vjen duke ngrënë'; kësaj i ardhka duke menduar vetëm   :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 9
sunshine
#63 ne: 25-04-2006, 06:05:02
kur mendoj per ty...jam personi me i lumtur dhe me fatkeq ne te njejten kohe :) :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 29
 • Gjinia: Femer
Igaela
#64 ne: 26-04-2006, 15:43:25
Kur mendoj për ty nuk më vjen me pa çun me sy
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 198
Uiliam Shekspir
#65 ne: 27-04-2006, 14:15:45
kur mendoj per.... prish koh.. :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 244
Kathy
#66 ne: 28-04-2006, 08:14:23
Kur mendoj per ty me merr malli per te kaluaren!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#67 ne: 28-04-2006, 11:38:11
kur me merr malli per te kaluaren, mendoj per ty!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 244
Kathy
#68 ne: 28-04-2006, 15:50:13
Bravo Ibraim te dyja alternativat per mua jane shume prekse...!

Respekte K
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#69 ne: 04-05-2006, 06:51:49
Kur mendoj per ty mbushem me dashuri kur mendoj per ty e gjithe lumturia e botes vie tek une
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#70 ne: 04-05-2006, 08:55:17
Kur mendoj per ty

Ca dritherima trupin ma pershkojne
Vegimet e tua me ledhatojne

Vijne nga nje bote e mistershme
Ku cdo gje eshte e ndjeshme

Kur per ty mendoj
Duket sikur qiellin kaptoj

Duket sikur bota vetem per mua eshte krijuar
Sa keq qe nuk je aty kur shpirti eshte i vetmuar

Sa caste te bukura do doja te kisha dhuruar
Asnjehere nuk patem kohen e mjaftuar

Ditet e vitet ikin me shpejtesi
Por ndjenjat se kane kete veti

Kujton se koha mund ti venise
Por ato gjithmone jane ne lulen e rinese

Te kujtojne se duhet te qeshesh e te jetosh
E kujtimet e bukura s'mund ti anashkalosh

Ehhhh si ndjehem ne keto momente
Do te doja vertete te te kisha me vete

 :S     :S     :S     :S
 


 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#71 ne: 04-05-2006, 09:07:35
Kathy, përshëndetje...
Ti dhe e kaluara...një emër keni. Kam ethe se të tashmen nuk e dua.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 244
Kathy
#72 ne: 04-05-2006, 10:12:25
Ibraim, kjo jete e shkrete keshtu qenka nuk e vleresojme kurre ate qe kemi sepse vuajme per ate qe kemi humbur... Shpresoj qe ETHET e tanishme te kthehen ne ETHE dashurie.
Me gjithe zemer te uroj nje gje te till.Ujku i Epirit, me poezite e tua e dritheron trupin tim. Bravo me te vertete shume te bukura te gjitha poezite qe shkruan. Respekte nga un! k
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#73 ne: 04-05-2006, 10:20:25

Rrofsh Kahty :-[

Respekte   :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#74 ne: 04-05-2006, 10:31:07
Ibraim, kjo jetë e shkrete kështu qenka nuk e vleresojme kurrë atë qe kemi sepse vuajme për atë qe kemi humbur... Shpresoj qe ETHET e tanishme te kthehen ne ETHE dashurie.
Me gjithë zemër te uroj një gjë te till.

Eh...jeta...
falemnderit per uraten perq
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super