×

"Kur mendoj per ty..."

"Kur mendoj per ty..."

· 1444 · 56604
Capkenja
#75 ne: 04-05-2006, 12:53:57
Kur mendoj per ty me ze migrena se aq me shqeteson..
guest11984
#76 ne: 08-05-2006, 03:04:46
kur mendoj per ty,e di sa me hahet buke??!!se ti e di qe kur jam e merzitur ose me inat me hahet.

 • Postime: 198
Uiliam Shekspir
#77 ne: 10-05-2006, 08:33:09
kur mendoj per ty me vjen peshtire...
Capkenja
#78 ne: 10-06-2006, 06:46:06
Kur mendoj per ty me dhembin nervat nga te menduarit!

 • Postime: 1826
 • Gjinia: Mashkull
Sirio00
#79 ne: 12-06-2006, 09:33:43
Kur mendoj per ty me iken truri dhe nuk mendoj me...hahaha

 • Postime: 221
 • Gjinia: Mashkull
loni19
#80 ne: 12-06-2006, 11:24:12
Kur mendoj per ty, e harroj Kampionatin Boteror ne Futboll, he he he

 • Postime: 1528
Karatisti
#81 ne: 12-06-2006, 12:22:06
Ka kohe qe as me shkon mendja tek ti!

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#82 ne: 12-06-2006, 18:42:19
Kur mendoj per ty me kujtohen Godiva-t
guest8255
#83 ne: 19-06-2006, 06:38:00
Kur mendoj per ty ndihem shume mire ...

 • Postime: 224
 • Gjinia: Mashkull
Gεŋтυs
#84 ne: 22-06-2006, 06:38:34
"Kur mendoj per ty zemra me therr,
kur te shikoj ty shpirtin ma merr,
Je  ti o engjell qe me solle ne jete
per nje dashuri te vertete..."

 • Postime: 1826
 • Gjinia: Mashkull
Sirio00
#85 ne: 22-06-2006, 08:49:57
Te dija moj Ngjele
te urte e te bukur
Te dija moj Ngjele te urte si dele
Po ti qenke c'qenke
Tigrit gje si lenke
Mizore, katile, neperke jeshile

ja kete menoj une.
guest8255
#86 ne: 22-06-2006, 08:52:14
Kur mendoj per ty dua te te kem afer meje

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#87 ne: 22-06-2006, 08:59:45
kur mendoj per ty duha qe je ti online :D
guest8255
#88 ne: 22-06-2006, 09:05:46
kur mendoj per ty une e di qe je ti online :D

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#89 ne: 22-06-2006, 09:07:51
kur mendoj per ty e edi qe je online dua qe me flet me mue :D

 • Postime: 304
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#90 ne: 22-06-2006, 10:57:51
lum si ne qe nuk mendokemi per njeri hahahaahaaaaaaaa :perqafim
guest8255
#91 ne: 27-06-2006, 03:50:48
kur mendoj per ty....thjesht mendoj

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#92 ne: 27-06-2006, 07:42:58
Kur per ty mendoj
Veten e tradhtoj

Nga brenda meje nje ze me therret
Zemra nga deshira sa nuk pelcet

Kraharorin e kam gati te me shperthej
Ndjenjat duan te dalin si rrekenj

Por jo kjo eshte e pamundur
Perdja e hekurt rri e padundur

Jam i teper i tensionuar
Valle kjo eshte ajo qe kam deshiruar

Vazhdon lufta ne brendesi
Gjithcka duhet si ne zbrazeti

Por nuk eshte aq e thjeshte
Ka jete aty ne nen reren e nxehte

Ka nje varg me ngazellime
Qe presin te shperthejne ne mijra vezullime

Nuk ka nevoje per diellin e perveluar
Por per henen e harruar............ ..............

 • Postime: 244
Kathy
#93 ne: 27-06-2006, 13:56:00
                     Lamtumire

Ne enderr te pashe e te te prekja s'guxoja
Ne sy te shikoja plot mallengjim,
Ti qaje, te dua me thoje,
Por drita e dashurise shuhej ne shpirtin tim.

Z'gjasje doren te prekje trupin tim,
Me zemren qe dridhej si nje gjethe vjeshte,
Dhe un pa levizur veshtroja plot mallengjim,
Dhimbjen e dashurise qe heshte.

Ti qaje, qaja edhe un,
Se jeta e jone kish marre tjeter drejtim,
Ndjenja e zjarrte ishte akoma aty,
Por dashuria nuk kishte me kuptim.

Te kisha prane, te ndjeja shume larg,
Te veshtroja te te perkedhelja kisha deshire,
E shikoja doren tende mbi doren time
Cuditerisht ndjeja nje mjegull te ngrire.

I lashe syte e tu duke lotuar,
U largova duke qare
Dashuria e jone tashme kish mbaruar
Me fal, e di shpirtin ta kam vrare.

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#94 ne: 03-07-2006, 03:39:20
kur mendoj per ty me dhemb koha
Capkenja
#95 ne: 03-07-2006, 13:04:59
Kur mendoj per ty me bie gjak nga 'hundet nga inati qe kam LOL

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#96 ne: 05-07-2006, 12:14:58
kur mendoj per ty me ngrihet ...  mendja

kur mendoj per ty me ngrihet ... morali

kur mendoj per ty me  ngrihet ... gjaku ne tru

kur mendoj per ty me ngrihet nga krevati e shkoj aty ku sme sheh njeri...
wiliams
#97 ne: 05-07-2006, 12:21:10
kur mendoj për ty me ngrihet ...  mendja

kur mendoj për ty me ngrihet ... morali

kur mendoj për ty me  ngrihet ... gjaku ne tru

kur mendoj për ty me ngrihet nga krevati e shkoj aty ku sme sheh njeri...
..o prijso...ke harruar qimet e ....kokes.. :S

 • Postime: 1
EPoseidon
#98 ne: 13-07-2006, 08:16:28
Kur mendoj per ty........   le qe kur kam menduar ndonjehere  per ty une
:P:P:P

 • Postime: 20
teddy
#99 ne: 27-07-2006, 08:10:38
...Tani e di,qe magjia qe me dhuron dashuria jote qendron ne aftesine qe me ben te harroj ekzsitencen e se djeshmes,e te mos mendoj kurre per te nesermen, vetem prane teje une arrij te kuptoj sekretin e lumturise qe zgjat vec nje cast...ate kur ti dhe syte e tua me buzeqeshin e me dhurojne parajsen...