×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 22-12-2013, 23:35:54 »

U lodha tu menu...e kam bo trunin fresk
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 09-11-2013, 17:22:44 »

Kur mendoj per ty...cdo gje nis me ty dhe perfundon po me ty
Je mengjesi im
Je nata e mire
Je mendimi i pare dhe i fundit

Je gjithcka desha!
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 05-11-2013, 23:55:45 »

them..se ndoshta ...ehhhh..po e le me kaq se po e djallos fare muhabetin :S
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 05-11-2013, 11:58:59 »

Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 04-11-2013, 21:18:35 »

me zbukurohet dita :perqafim
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 03-11-2013, 23:01:01 »

Kur mendoj per ty them..  cpo ndodh me ty?
Postuar nga: flutur
« ne: 03-11-2013, 20:35:02 »

Thjeshte mendoj..
Postuar nga: V@GαβθηD
« ne: 02-11-2013, 21:38:53 »

pikturoj
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 02-11-2013, 11:58:09 »

e shtune kete radhe i bie e merkure mesa di une :P
Postuar nga: ness uno
« ne: 02-11-2013, 10:47:46 »

them .........nje te shtune te bukur