Zerion

Zeri yt => Dashuria ⚤ Seksi => Teme e nisur nga: Samurai ne 16-04-2005, 20:07:17

Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Samurai ne 16-04-2005, 20:07:17
kur mendoj per ty gjithcka ka nje kuptim  turpi:
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Elektra ne 30-04-2005, 11:27:17
Kur mendoj ne ty........shpeshher e befasohem LOL
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: ThuPka ne 30-04-2005, 11:49:18
kur mendoj per ty ....me vjen per te vjelle :P :P :P
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Elektra ne 30-04-2005, 12:08:13
Kur mendoj ne ty..... (?)
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Erduan Lushi ne 21-05-2005, 05:57:07
auuuuuuuuuuu qafr pyetje e kam dasht ni femen me emrin njomza po aj me ka zhgenjy shum edhe tash se du hiq ama i kam kalu do momente te mira me to edhe tash kur te mendoj per to kuku e urrej
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Raldushi ne 21-05-2005, 13:43:06
kur mendoj per ty kam qef me te pas ktu afer meje
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Elektra ne 21-05-2005, 14:51:51
Kur mendoj ne ty.....kenaqem. :P
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: ibraim ne 31-05-2005, 07:39:14
kur mendoj per ty- jetoj
dhe un cdo dite jetoj ;)
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: pellumb ne 31-05-2005, 16:50:35
kur mendoj  per  ty bota ka ngjyrat me te bukura
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Lefter ne 31-05-2005, 18:49:46
kur mendoj ne ty...mbushem me dashuri ;)
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Thugette_Girl ne 31-05-2005, 19:02:59
hmmm nice one lefter...

Kur mendoj per ty hmmm mezi pres te te shoh....te te prek.....te te puth....continue... .continue.....censu red.....  ;) :P
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Mr.SHPATI ne 02-06-2005, 21:21:15
them me veten time kur do vij ajo dit  :-[
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Prishtinasja ne 13-06-2005, 05:06:32
Kur mendoj ne ty ........ mbushem ne vaj!!!!! :( :( :( :
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Leona ne 13-06-2005, 17:04:35
Kur mendojë ne ty ,ndjejë ne mbrendin tim tërë lumturin e botës!
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Cami ne 16-06-2005, 09:35:44
kur mendoj per ty syt e mi nuk shohin asgje tjeter pos ziiiiiiiii
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: MistreciaTironse ne 17-06-2005, 00:49:45
Kur mendoj per ty........zjerrmo te rujt zoti
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: STALoNE_TIRoNC ne 17-06-2005, 05:31:12
Kur mendoj per ty........zjerrmo te rujt zoti
ca ke me mbo LOL
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: MistreciaTironse ne 17-06-2005, 12:55:10
Kur mendoj per ty,them mos u trem se s'te bej gje
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Elektra ne 17-06-2005, 15:16:37
Kur mendoj ne ty.....mendoj se dikush me do me te vertete. ;)
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: machor ne 17-06-2005, 15:23:29
kur mendoj per ju me vie te vrapoj :P
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: STALoNE_TIRoNC ne 18-06-2005, 05:32:47
machor esht kur mendoj per ty jo per ju mos e boj shumes  :P
masanej ti tu  vrapu rri gjith diten LOL
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: iShUlLi ne 19-06-2005, 00:50:11
Kur mendoj per ty .... me del gjumi  :(
Lotet me pikojne dhe e di qe kam gabuar qe te jam dashuruar me ty  :(
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: baby ne 23-06-2005, 10:48:54
kur mendoj per ty ndjehem shum e vetmuar  :X
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Lefter ne 23-06-2005, 18:18:59
Kur mendoj per ty...ja fillojne mendimet me pulle te kuqe...lol
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: lauroni ne 28-06-2005, 08:19:28
kur mendoj per ty e dise mendon per mua
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Elektra ne 10-09-2005, 15:59:31
Kur mendoj ne ty..... (?)
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: erlehta ne 10-09-2005, 16:15:10
Kur mendoj per ty dua te te kem prane (k)
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Elektra ne 11-09-2005, 10:16:26
Kur mendoj per ty,pendohem shume....
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: stalion ne 11-09-2005, 11:24:19
kur mendoj per ty,,me hahet buk.. ;)
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: tweet ne 12-09-2005, 03:18:02
Po ta dija kush eshte "TY" me kenaqesi do t'ju tregoja  :O
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: stalion ne 12-09-2005, 03:55:43
Duke menduar per ty.... u perplasa me nje shtyll dritash dhe njela ne tortuar.. :)
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: stalion ne 12-09-2005, 03:58:04
Duke menduar per ty ....eshte nje kenaqesi,

Duke menduar per ty ....me ben qe te vdes per ty..
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Sirio00 ne 12-09-2005, 04:21:36
Kur mendoj per ty me vjen te thaj detin fare
dhe pastaj te gjuaj peshq
e te pi cigare
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: mishel ne 12-09-2005, 04:27:41
hajde abstraksion hajde.....kot nuk them une....s'ka mendje...iken fluturon :P
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: nimi1977 ne 12-09-2005, 07:05:40
kur mendoj per ty mendoj per ty!
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Sirio00 ne 12-09-2005, 07:09:26
Kur mendoj per ty, mendoj per ty dhe per 10 para teje
pastaj fantazoj per ato 10 qe do te vijne...
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Johnny ABUK ne 12-09-2005, 08:16:13
kur mendoj per ty me kujtohen te tjerat :)
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Dj Pleshti ne 12-09-2005, 09:51:15
kur mendoj per ty s'mendoj per asgje tjeter
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Elektra ne 12-09-2005, 11:31:45
Kur mendoj per ty......e di se ;)
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: stalion ne 12-09-2005, 12:12:04
??????

Kur mendoj per ty....cdo gje me vjen rrotull.

kur mendoj per ty...netet kur flisnim deri vone...me vjen te gudulisem

kur mendoj per ty ....o god its so sweettttttttttttttt ttttttttttttt apo jo?????? ;)
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Parloté ne 12-09-2005, 13:53:32
Kur mendoj per ty----------pendohem qe fillova te mendoj.
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: U.J.K.U ne 20-09-2005, 08:04:40
Kur mendoj per ty them sapo linda
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: ilir elb ne 30-09-2005, 06:48:40
kur mendoje per ty...... lene fare
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: guacka8 ne 30-09-2005, 10:44:43
................... ..........
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: stalion ne 01-10-2005, 05:25:01
Kur mendoj per ty ... ;)

kur mendoj per ty.....  :(

kur mendoj per ty.....  pagjume:
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Borebardha ne 01-10-2005, 06:14:39
kur mendoje per ty ,zemra don me u shkri  :P
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Raldushi ne 01-10-2005, 07:16:38
kur mendoj per ty ... gjumi nates nuk me ze
ndaj naten rri zgjuar ... sepse mendoj per ty
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 02-11-2005, 10:27:59
Kur mendoj per ty,aha duhet te jesh me fat sepse une rralle mendoj dhe kete gje e bej vetem kur humb trenin:)
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: ibraim ne 02-11-2005, 10:41:55
Mendoj per ty...andaj ekzistoj
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: blerina ne 02-11-2005, 10:48:36
Kur mendoj per ty.... me vijne ne mendje te gjitha gjerat e bukura qe kemi kaluar dhe ndjej mall.
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: ilir elb ne 02-11-2005, 11:49:10
Kur mendoj per ty,aha duhet te jesh me fat sepse une rralle mendoj dhe kete gje e bej vetem kur humb trenin:)

hahahahahahah sa e keqe qe je..moj capkene
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Kathy ne 03-11-2005, 09:09:28
Kur mendoj per ty - edhe universi e ndalon cdo aktivitet e botes nje hije mendimi i bie...!
Per ty kur mendoj - pyes veten ne kam gabuar?
Per ty kur mendoj - e ndjej se kam jetuar,
Per ty kur mendoj - me vjen te qesh dhe te qaj!
Per ty kur mendoj - boten leshoj ne faj...
Per ty kur mendoj - nuk ndjehem e vetmuar,
Per ty kur mendoj - vertete ndjehem e dashuruar.
Buzeqesh me ze qaj, bertas, therras, belbezoj e gjithe kjo dhe me kur "Per Ty Mendoj".

<<<<<<<<<<<K>>>>>>>>>>

Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 03-11-2005, 11:36:11
 Iliri kete gje e thashe keshtu kot mo,po ta dish ti se kur mendoj une per ate cbehet,le nam fare.

Jo per gje po e ke dhe patriot personin ne fjale,elbasanlli hesapi .Ahhhh kjo dashuria na i mori trute fare
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Berni ne 28-02-2006, 01:35:17
Kur mendoj per ty vras 5 miza  :P
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: BabyDance ne 28-02-2006, 05:06:30
 :P........O sa mire per mua qe nuk mendoj fare............. :P

Ju vazhoni mendoni.....hahaha
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: ibraim ne 28-02-2006, 11:41:23
...qaj, se une sonte po qaj per ty...  :(
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: loni19 ne 28-02-2006, 12:19:50
Kur mendoj per ty, me kapin dhimbjet e tardhetise....
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 08-03-2006, 17:14:41
Kur mendoj per ty,ohu me zene dhimbjet e apanesitit,

Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 08-03-2006, 18:55:37
Kur une mendoj qe ti mendon qe une mendoj per ty, kjo me ben te mendoj qe ti mendon per mua... LOL  :P  LOL
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: "! ! RaGAzZo Di MaRe ! !" ne 09-03-2006, 18:11:34
Kur unë mendoj qe ti mendon qe unë mendoj për ty, kjo me bën te mendoj qe ti mendon për mua...

iiiiiiiii sa e ngaterru q është,   ndërsa un doja me than kur un menboj par ty i bie...bie........bi e............... >< ><................... ....murit me kok LOL
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 09-03-2006, 18:26:36
Kur mendoj per ty,ja fus nje pjate me gjelle se me merr uria aq shume te te ha ty te gjithin me rroba te lagura ne shi.
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: jerina ne 24-04-2006, 12:49:03
Kur mendoj per ty urrej veten qe te njoha. Por jam dhe e lumtur qe te humba . ohoho:
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: kid ne 24-04-2006, 20:22:54
kur mendoj për ty, eh.. më kujtohet heren e fundit qe tu sula me nxitim dhe i ngjita buzët e mia tek buzët e tua, dhe përveç shijes aq te këndshme dhe familjare, ne ndryshim nga herët e tjera, një pikë loti rrodhi nga syri im. Atëherë e kuptova qe duhet te isha treguar me i duruar dhe te kisha pritur edha ca ...derisa te ishte ftohur pak kafja e nxehte brenda teje o filxhani im .
Qe atë ditë nuk e pi kafen me aq nxitim pa e provuar sa e nxehte eshte    looolKur mendoj për ty,ja fus një pjate me gjelle se më merr uria aq shumë te te ha ty te gjithin me rroba te lagura ne shi.

edhe thonë pastaj qe 'oreksi vjen duke ngrënë'; kësaj i ardhka duke menduar vetëm   :D
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: sunshine ne 25-04-2006, 06:05:02
kur mendoj per ty...jam personi me i lumtur dhe me fatkeq ne te njejten kohe :) :(
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Igaela ne 26-04-2006, 15:43:25
Kur mendoj për ty nuk më vjen me pa çun me sy
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Uiliam Shekspir ne 27-04-2006, 14:15:45
kur mendoj per.... prish koh.. :P
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Kathy ne 28-04-2006, 08:14:23
Kur mendoj per ty me merr malli per te kaluaren!
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: ibraim ne 28-04-2006, 11:38:11
kur me merr malli per te kaluaren, mendoj per ty!
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Kathy ne 28-04-2006, 15:50:13
Bravo Ibraim te dyja alternativat per mua jane shume prekse...!

Respekte K
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: Belinaa ne 04-05-2006, 06:51:49
Kur mendoj per ty mbushem me dashuri kur mendoj per ty e gjithe lumturia e botes vie tek une
Titulli: "Kur mendoj per ty..."
Postuar nga: U.J.K.U ne 04-05-2006, 08:55:17
Kur mendoj per ty

Ca dritherima trupin ma pershkojne
Vegimet e tua me ledhatojne

Vijne nga nje bote e mistershme
Ku cdo gje eshte e ndjeshme

Kur per ty mendoj
Duket sikur qiellin kaptoj

Duket sikur bota vetem per mua eshte krijuar
Sa keq qe nuk je aty kur shpirti eshte i vetmuar

Sa caste te bukura do doja te kisha dhuruar
Asnjehere nuk patem kohen e mjaftuar

Ditet e vitet ikin me shpejtesi
Por ndjenjat se kane kete veti

Kujton se koha mund ti venise
Por ato gjithmone jane ne lulen e rinese

Te kujtojne se duhet te qeshesh e te jetosh
E kujtimet e bukura s'mund ti anashkalosh

Ehhhh si ndjehem ne keto momente
Do te doja vertete te te kisha me vete

 :S     :S     :S     :S
 


Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: ibraim ne 04-05-2006, 09:07:35
Kathy, përshëndetje...
Ti dhe e kaluara...një emër keni. Kam ethe se të tashmen nuk e dua.
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Kathy ne 04-05-2006, 10:12:25
Ibraim, kjo jete e shkrete keshtu qenka nuk e vleresojme kurre ate qe kemi sepse vuajme per ate qe kemi humbur... Shpresoj qe ETHET e tanishme te kthehen ne ETHE dashurie.
Me gjithe zemer te uroj nje gje te till.Ujku i Epirit, me poezite e tua e dritheron trupin tim. Bravo me te vertete shume te bukura te gjitha poezite qe shkruan. Respekte nga un! k
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: U.J.K.U ne 04-05-2006, 10:20:25

Rrofsh Kahty :-[

Respekte   :)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: ibraim ne 04-05-2006, 10:31:07
Ibraim, kjo jetë e shkrete kështu qenka nuk e vleresojme kurrë atë qe kemi sepse vuajme për atë qe kemi humbur... Shpresoj qe ETHET e tanishme te kthehen ne ETHE dashurie.
Me gjithë zemër te uroj një gjë te till.

Eh...jeta...
falemnderit per uraten perq
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 04-05-2006, 12:53:57
Kur mendoj per ty me ze migrena se aq me shqeteson..
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: rebelja~mistrece ne 08-05-2006, 03:04:46
kur mendoj per ty,e di sa me hahet buke??!!se ti e di qe kur jam e merzitur ose me inat me hahet.
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Uiliam Shekspir ne 10-05-2006, 08:33:09
kur mendoj per ty me vjen peshtire...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 10-06-2006, 06:46:06
Kur mendoj per ty me dhembin nervat nga te menduarit!
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Sirio00 ne 12-06-2006, 09:33:43
Kur mendoj per ty me iken truri dhe nuk mendoj me...hahaha
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: loni19 ne 12-06-2006, 11:24:12
Kur mendoj per ty, e harroj Kampionatin Boteror ne Futboll, he he he
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Karatisti ne 12-06-2006, 12:22:06
Ka kohe qe as me shkon mendja tek ti!
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Lisa ne 12-06-2006, 18:42:19
Kur mendoj per ty me kujtohen Godiva-t
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: capkenia korcare ne 19-06-2006, 06:38:00
Kur mendoj per ty ndihem shume mire ...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Gεŋтυs ne 22-06-2006, 06:38:34
"Kur mendoj per ty zemra me therr,
kur te shikoj ty shpirtin ma merr,
Je  ti o engjell qe me solle ne jete
per nje dashuri te vertete..."
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Sirio00 ne 22-06-2006, 08:49:57
Te dija moj Ngjele
te urte e te bukur
Te dija moj Ngjele te urte si dele
Po ti qenke c'qenke
Tigrit gje si lenke
Mizore, katile, neperke jeshile

ja kete menoj une.
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: capkenia korcare ne 22-06-2006, 08:52:14
Kur mendoj per ty dua te te kem afer meje
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: DragonFire ne 22-06-2006, 08:59:45
kur mendoj per ty duha qe je ti online :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: capkenia korcare ne 22-06-2006, 09:05:46
kur mendoj per ty une e di qe je ti online :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: DragonFire ne 22-06-2006, 09:07:51
kur mendoj per ty e edi qe je online dua qe me flet me mue :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 22-06-2006, 10:57:51
lum si ne qe nuk mendokemi per njeri hahahaahaaaaaaaa :perqafim
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: capkenia korcare ne 27-06-2006, 03:50:48
kur mendoj per ty....thjesht mendoj
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: U.J.K.U ne 27-06-2006, 07:42:58
Kur per ty mendoj
Veten e tradhtoj

Nga brenda meje nje ze me therret
Zemra nga deshira sa nuk pelcet

Kraharorin e kam gati te me shperthej
Ndjenjat duan te dalin si rrekenj

Por jo kjo eshte e pamundur
Perdja e hekurt rri e padundur

Jam i teper i tensionuar
Valle kjo eshte ajo qe kam deshiruar

Vazhdon lufta ne brendesi
Gjithcka duhet si ne zbrazeti

Por nuk eshte aq e thjeshte
Ka jete aty ne nen reren e nxehte

Ka nje varg me ngazellime
Qe presin te shperthejne ne mijra vezullime

Nuk ka nevoje per diellin e perveluar
Por per henen e harruar............ ..............
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Kathy ne 27-06-2006, 13:56:00
                     Lamtumire

Ne enderr te pashe e te te prekja s'guxoja
Ne sy te shikoja plot mallengjim,
Ti qaje, te dua me thoje,
Por drita e dashurise shuhej ne shpirtin tim.

Z'gjasje doren te prekje trupin tim,
Me zemren qe dridhej si nje gjethe vjeshte,
Dhe un pa levizur veshtroja plot mallengjim,
Dhimbjen e dashurise qe heshte.

Ti qaje, qaja edhe un,
Se jeta e jone kish marre tjeter drejtim,
Ndjenja e zjarrte ishte akoma aty,
Por dashuria nuk kishte me kuptim.

Te kisha prane, te ndjeja shume larg,
Te veshtroja te te perkedhelja kisha deshire,
E shikoja doren tende mbi doren time
Cuditerisht ndjeja nje mjegull te ngrire.

I lashe syte e tu duke lotuar,
U largova duke qare
Dashuria e jone tashme kish mbaruar
Me fal, e di shpirtin ta kam vrare.
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: ibraim ne 03-07-2006, 03:39:20
kur mendoj per ty me dhemb koha
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 03-07-2006, 13:04:59
Kur mendoj per ty me bie gjak nga 'hundet nga inati qe kam LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: prijsi ne 05-07-2006, 12:14:58
kur mendoj per ty me ngrihet ...  mendja

kur mendoj per ty me ngrihet ... morali

kur mendoj per ty me  ngrihet ... gjaku ne tru

kur mendoj per ty me ngrihet nga krevati e shkoj aty ku sme sheh njeri...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 05-07-2006, 12:21:10
kur mendoj për ty me ngrihet ...  mendja

kur mendoj për ty me ngrihet ... morali

kur mendoj për ty me  ngrihet ... gjaku ne tru

kur mendoj për ty me ngrihet nga krevati e shkoj aty ku sme sheh njeri...
..o prijso...ke harruar qimet e ....kokes.. :S
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: EPoseidon ne 13-07-2006, 08:16:28
Kur mendoj per ty........   le qe kur kam menduar ndonjehere  per ty une
:P:P:P
Titulli: Duke menduar per ty....
Postuar nga: teddy ne 27-07-2006, 08:10:38
...Tani e di,qe magjia qe me dhuron dashuria jote qendron ne aftesine qe me ben te harroj ekzsitencen e se djeshmes,e te mos mendoj kurre per te nesermen, vetem prane teje une arrij te kuptoj sekretin e lumturise qe zgjat vec nje cast...ate kur ti dhe syte e tua me buzeqeshin e me dhurojne parajsen...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 27-07-2006, 10:39:46
Sa bukur  :X
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: sorelina ne 16-09-2006, 16:47:28
Kur mendoj per ty....te ndjej me prane  hajt_ktu:
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 20-09-2006, 20:12:36
Kur mendoj per ty me hipen deshira te shof nje film me fantazma...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Gεŋтυs ne 20-09-2006, 20:34:40

 Kur mendoj per ty me shfaqet ne ekran Anti Virusi...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Ladyx ne 20-09-2006, 22:29:15
Kur mendoj per ty,kuptoj qe jeta ime ka vlere. Qe te te ndjej me prane, me afer ,thjeshte qe te ndjej ne mua me mjafton te e mendoj vetem syrin tend te bukur,atehere shoh veten tek fluturoj ne hapesirat e katera te syrit tend si nje pulebardhe.Dhe kur lodhem se menduari, nisem vrap dhe te hudhem ne perqafim  :perqafim
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 13:19:17
Kur jam me ty..mendoj per ate. :S.dhe kur jam me ate mendoj per ty. :S.ehhh jam bere lemsh me keto ndjenjat edhe une... :S
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-09-2006, 14:29:18
Te kam menduar per gjithe naten, dhe arrita ne nje konkluzion.
 hmmmmm:


ISHTE ME MIRE TE FLIJA !!! LOL LOL LOL LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: erlehta ne 22-09-2006, 20:17:54
KUr mendoj per ty behem zog me krahe, fluturoj e qendroj ne preherin tend.
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 22-09-2006, 20:43:24
Kur mendoj per ty me ze frika..bobo mos kam ngele shtatezane qe ha kaq shume buke:)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: ibraim ne 25-09-2006, 21:31:40
kur mendoj per ty...jetoj.
...sa shpesh vdes e ngjallem kur mendoj per ty
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: U.J.K.U ne 03-10-2006, 15:47:30

Kur mendoj per ty me henen behem armik
Por nuk ndodh ashtu me yjet, me ato jam mik

Shpesh me ngjan si hena bukuroshe
E qete e shndritshme dhe shume joshese

Por sa here behem gati henen te prek
Duket sikur largohet e dot se ndjek

Me ndodh perhere kjo histori
Por yjet kurre nuk me lane ne vetmi.............. ........
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 04-10-2006, 12:09:16
Kur mendoj për ty me ze frika..bobo mos kam ngele shtatezane qe ha kaq shumë buke:)
Jo jo..Capkene,mos u be merak fare,se nuk ke ngelur kete radhe.... hmmmmm:
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Gεŋтυs ne 04-10-2006, 19:50:27
Kur mendoj per ty, nuk mund te studioj dot se prap mbi shkronja vetem emrin tend lexoj...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Ladyx ne 04-10-2006, 22:43:35
Kur mendoj per ty, them sa mendime te kota  ><
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: prijsi ne 26-10-2006, 16:30:38
kur mendoj per ty,vras mendjen te gjej nje menyre qe te rrime bashke
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Ladyx ne 29-10-2006, 19:11:46
Kur mendoj per ty , me beso, gezohem  qe eshte vetem mendim  dhe jo me realitet  !! :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: prijsi ne 30-10-2006, 09:07:11
kur mendoj per ty,them ke te drejte na mjafton nje XXX  :D :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 30-10-2006, 18:43:53
Kur mendoj per ty..bien kambanat se duhet te ha buke !
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: prijsi ne 31-10-2006, 11:09:05
kur mendoj per ty,kuptoj pse ekziston termi prioritet absolut
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Syrgjyn ne 31-10-2006, 11:37:52
Kur mendoj për ty..bien kambanat se duhet te ha buke !

Kurse une kam nje shprehje, ne dukje te ngjashme me tenden, por me kuptim tjeter:

Kur mendoj per ty, me merr uria.
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 31-10-2006, 18:27:44
ajo ajo ishte..doja te thoja bie kambane stomak per te thene"Ha buke..
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Syrgjyn ne 01-11-2006, 11:22:05
ajo ajo ishte..doja te thoja bie kambane stomak për te thënë"Ha buke..

E shoh qe akoma s'e ke kuptuar... :)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 02-11-2006, 19:52:53
o syrgjyno per cfare te merr "uria" zakonisht ty kur mendon per ate Tipen????? eeeee :D :D :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 03-11-2006, 20:13:19
E shoh qe akoma s'e ke kuptuar... :)
per urine ne krevat..ama dhe ti te detyron ta thuash troc se jemi dhe nen moshen 25 !
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 04-11-2006, 11:02:04
për urine ne krevat..ama dhe ti te detyron ta thuash troç se jemi dhe nën moshen 25 !
:-x :love: :XX
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 06-11-2006, 19:33:23
Kur mendoj per ty me kujtohet koha e Enverit..ku une dhe ti mblidhnim lule dele!
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-11-2006, 11:16:12
Kullosnim delet thuaj........... LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 20-04-2007, 05:31:56
Jo une kullosja lopen e kisha fiksim kete gje se rrija gjithe diten nga burimi dhe luanim me kalamaqte e lagjes....ehhe qejf rinia ne ate kohe LOL LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Gεŋтυs ne 27-04-2007, 14:48:06
kur mendoj per ty...kujtohem dhe te coj zile:P
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: OXSA ne 16-05-2007, 17:00:59
kur mendoj per ty.....kuptoi se jam ne vetmi :(
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 17-05-2007, 04:26:50
Kur mendoj per ty,me kujtohet buzeqeshja jote qe me percillte cdo here sa ikja me lot ne sy.
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SmiLey ne 22-05-2007, 15:14:53
kur mendoj per ty, me behet not ne shi :P LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 22-05-2007, 15:50:10
kur mendoj per ty. ;)...behem me nerva ><
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 22-05-2007, 16:26:30
KUR MENDOJ PER TY ME BEHET MISHI RRUSNIQA RRUSNIQA LOL LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 23-05-2007, 01:01:06
Kur mendoj per ty...me pihen nje Rretbull ahahahhha
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Mbret.... ne 23-05-2007, 04:15:11
kur mendoj per ty.... me bije ndermend  se ishim bash dikur :P
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Lefter ne 23-05-2007, 10:59:28
Kur mendoj per ty,me kujtohen qershiat. :P :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 23-05-2007, 11:26:15
Kur mendoj per ty gajasem se qeshuri  :D LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 23-05-2007, 12:42:05
Kur mendoj per ty them me vete,te marrte e mira ty qe ma ke marre mendjen  :P LOL

Kur mendoj per ty them ishalla po mendon edhe ti per mua tani,morre vesh moj Crystal :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 23-05-2007, 14:05:22
po po mori me duket. :S.lepulushe. :engjell:.pushe pushe :engjell:
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SmiLey ne 23-05-2007, 14:49:36
kur mendoj për ty. ;)...behem me nerva ><

si i thone asaj... dynjoja gezohet, ky hidherohet :D
une s'mendoj hic :P boll menon ti per mu LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 23-05-2007, 14:54:11
si i thonë asaj... dynjoja gëzohet, ky hidhërohet :D
unë s'mendoj hiç :P boll menon ti për mu LOL
po pse gezohesh me hidherimet e mia ti SmiLey.. :S?...me ke bllokuar edhe MP pa lere.. :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SmiLey ne 23-05-2007, 14:58:31
kam qejf :P tek opsionet e forumit hyn dhe bllokimi i robve LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 23-05-2007, 15:01:04
kam qejf :P tek opsionet e forumit hyn dhe bllokimi i robve LOL
po pse moj me dashje me paske bllokuar. :S.???..une mendova ndryshe. hmmmmm:.mire eshte te mendohesh njehere dhe mos kalo ne veprime kaq ekstreme SmiLey(jepu mundesi robve) hmmmmm:
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SmiLey ne 23-05-2007, 15:25:06
jo me c'ne :P e kam bere padashje me qellim o Wili LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: erlehta ne 24-05-2007, 03:52:25
Cdo cast mendoj per ty o shpirt dhe jam e lumtur qe te kam.
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 24-05-2007, 07:01:21
Kur mendoj per ty..me ze avjoni LOL LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Lefter ne 24-05-2007, 09:45:19
Kur mendoj per ty(o Willi) se cfare MP mund t'iu dergon robve,ndahem ne 8 pjese duke qeshur. LOL LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 24-05-2007, 10:34:06
Kur mendoj për ty(o Willi) se çfarë MP mund t'iu dergon robve,ndahem ne 8 pjesë duke qeshur. LOL LOL
Kur mendoj per ty them me vete do ja ve zjarrin Kosoves po me tradhetove LOL LOL  :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 24-05-2007, 10:58:42
Ku mendoj për ty me sperdridhen gishtat e kames   :P LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 24-05-2007, 11:12:26
Kur mendoj për ty(o Willi) se çfarë MP mund t'iu dergon robve,ndahem ne 8 pjesë duke qeshur. LOL LOL
kur medoj se mi paske lexuar mp,une mendoj se mi ke kopjuar dhe i ke perdore. hmmmmm:..per vete ti Lefter :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SmiLey ne 02-06-2007, 12:34:28
kur mendoj per ty, me dhemb ne shpirt........
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 02-06-2007, 15:34:15
Kur mendoj per ty mgrefen damaret e qafes  :P
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 02-06-2007, 15:52:54
kur mendoj për ty, me dhemb ne shpirt........
kujdes se po te pushon ZEMRA ty. ;).se e ke edhe te dobet me duket :P hmmmmm:
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SmiLey ne 02-06-2007, 17:43:00
kujdes se po të pushon ZEMRA ty. ;).se e ke edhe te dobët me duket :P hmmmmm:

je tamom si plesht, s'rri dot pa u hedh pupthi LOL
s'ke mush akoma moshen ti me qa hallin zemres time ;) por shiko iher ate te tenden qe e ke shit neper forum sa per nje kokerr oriz ohoho:
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 02-06-2007, 17:56:05
Kur mendoj per ty me vjen te bej sperkaten  :P
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 03-06-2007, 14:56:20
je tamom si plesht, s'rri dot pa u hedh pupthi LOL
s'ke mush akoma moshen ti me qa hallin zemrës time ;) por shiko iher atë te tenden qe e ke shit nëpër forum sa për një kokerr oriz ohoho:
..une nuk jam per tu shitur(zemra ime e kam fjalen). ^o).hape ate MP . hmmmmm:.ate bej.. :D
Titulli: : "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Lefter ne 03-06-2007, 21:55:34
Kur mendoj per ty o Willi,them vet me vete si ka mundesi qe nje ,,zeber,, t'a sulmoje ,,tigrin,,. :D(me MP po mendoj  :D)
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SmiLey ne 04-06-2007, 11:07:49
..unë nuk jam për tu shitur(zemra ime e kam fjalën). ^o).hape atë MP . hmmmmm:.atë bëj.. :D

Ti ke dal ne ankand kokë e këmbë ri LOL s'po shiske zemren  ohoho:
Edhe lexo mirë kësaj herë, NUK DUA te hap mp-te ;)
Meshkujve si puna jote e ca te tjerëve këtu qe te ngjiten si pleshta, ai bllokimi i MP-ve është pak qe bëj faktikisht, se te kisha ne dorë... iu kisha zhduk fare nga forumi, se jeni me keq se palacot e rrugëve ohoho:
Titulli: Re: : "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SmiLey ne 04-06-2007, 11:09:52
Kur mendoj për ty o Willi,them vet me vete si ka mundësi qe një ,,zeber,, ta sulmoje ,,tigrin,,. :D(me MP po mendoj  :D)

lene te harxhoj frymen kot :P ka nje vit qe s'pusho se lehuri, mendo sa desperate eshte LOL
Titulli: Re: : "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 05-06-2007, 18:56:08
lënë te harxhoj frymën kot :P ka një vit qe s'pusho se lehuri, mendo sa desperate është LOL
ore SmiLey. hmmmmm:.po ti e paske seriozisht me duket. :S.une po bej shaka dhe ti e merr seriozisht keto qe them une..?. :S.qenke shume naive per koke time(e habitshme)..po pse megjithmend kujto ti se kam ndonje qellim apo synim te veçante per ty..?..bobooo qenke e hutuar fare..po une per gallate shkruaj moj. :P.po ti me duket se do ti japesh rendesi vetes me keto qe shkruan. hmmmmm:.me befasove. hmmmmm:.dhe jam i sigurte qe jo vetem mua.. hmmmmm:
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SmiLey ne 05-06-2007, 20:29:48
cudia me e madhe 3 dite zgjat willi :P jo 1 vit dhe as 100 citime e MP qe shkruante fytyra jote brenda nje dite LOL
edhe nese une jam naive, atehere ti je kameleon me 100 fytyra o i gjore ;) Hiqmu sysh tani, se boll na e basardove temen ohoho:
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 05-06-2007, 20:51:18
Kur mendoj per ty me vjen te thyej telefonin mirpo kur e mendoj qe e kam blere shtrenjte e le me te mire tek vendi ku e gjeta LOL LOL

P.S lutu zotit mos te mendoj me per ty,se po mendova do te vras !
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 05-06-2007, 21:17:55
çudia me e madhe 3 ditë zgjat willi :P jo 1 vit dhe as 100 citime e MP qe shkruante fytyra jote brenda një ditë LOL
edhe nëse unë jam naive, atëherë ti je kameleon me 100 fytyra o i gjore ;) Hiqmu sysh tani, se boll na e basardove temën ohoho:
tani ti sqarojme anetaret se i ke trullosur pak me duket. :S.une o te nderuar anetar(femra e meshkuj)kesaj SmiLeyt ja pata kerkuar para ca kohesh(ndoshta ka rreth 1 vit)por nuk ma dha. :-[.dhe une ka qe atehere qe nuk e kam ngacmuar me(dhe kjo me thote me ka bezdisur). :S.une vetem 3 here i kam shkruar MP. hmmmmm:.dhe kaq. hmmmmm:.kjo thote me ka merzitur 1 vit rrjesht. :S.ja kaq eshte puna. ^o).besoj se u sqaruat,pavarsisht se SmiLeyt nuk do i vine mire qe doli e verteta ne shesh te burrave dhe te grave(vete e kerkoj).hmmmmm:
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SmiLey ne 05-06-2007, 21:30:27
ahahahahahahahahaah ahahaaa LOL LOL
si s'pertove xhanem te shkruaje gjithë këtë perralle :P  hey mos qaj wili i vogel :D femrat e forumit akoma s'e kanë humbur kredibilitetin tek ty, ndaj hiç mos u bëj merak LOL :P
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 05-06-2007, 21:34:06
ahahahahahahahahaahahahaaa LOL LOL
si s'pertove xhanem te shkruaje gjithë këtë perralle :P  hey mos qaj wili i vogël :D femrat e forumit akoma s'e kanë humbur kredibilitetin tek ty, ndaj hiç mos u bëj merak LOL :P

..une bera nje sqarim.komplet te vertete.te imponuar nga ty.. hmmmmm:
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SmiLey ne 05-06-2007, 21:39:14
dhe te gjithe e dine sesi eshte e verteta ;) :P
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 05-06-2007, 21:44:44
dhe te gjithë e dinë sesi është e vërteta ;) :P

..une nuk e di cfare te vertete dine ata dhe ato..por kjo eshte e VERTETA komplet me pike e presje(me pak fjale dmth)..vetem kam harruar te shtoj edhe dicka te vockel..por nuk po e them se pastaj nuk e di si do marre rruge muhabeti :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 08-06-2007, 12:29:10
Kur mendoj per ty o Wili qe sme le shkronje e germe pa me komentuar bindem se meshkujt na dashkan me shume sesa neve LOL LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SmiLey ne 08-06-2007, 12:50:57
he pra he, thuj icik :d

wili po je i zoti gjeja rrugen muhabetit :P veç kujdes mos tërhiqesh zvarr LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-06-2007, 15:21:02
Kur mendoj për ty.............. hmmmmm: arrij ne një konkluzion.

Me mirë te të mos te kisha menduar fare. :P :P :D :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Lefter ne 08-06-2007, 19:01:23
Ku mendoj per ty o Willi,mendoj se na nxive racen neve meshkujve. :D LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 08-06-2007, 20:59:52
Kur mendoj për ty o Wili qe sme le shkronje e germe pa me komentuar bindem se meshkujt na dashkan me shumë sesa neve LOL LOL
kur mendoj për disa femra dhe meshkuj (ehhh sa mirë e dinë vetë ato për te cilët e kam fjalën,se janë te "zgjuar")këtu në forum them qe me mirë mos te isha njeri por një qenie tjetër).. hmmmmm:


Ps-Kjo pergjigje eshte direkt per SmiLey dhe Lefterin(ne radhe te pare) :P
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Belinaa ne 08-06-2007, 22:49:56
Eh ne radhe te dyte per mua ahahaha
Eh more Willi te kane hip ne kokë të gjithë po si duket vet e paske kërku dhe mos u be nervoz se nu kke qka te besh njeri je nuk mund te behesh kafshe apo insekt  kot e ke qe shprehesh keshtu.

Kur mendoj për ty A.... me vie te qaj.
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 08-06-2007, 22:54:07
Eh ne radhe te dytë për mua ahahaha
Eh more Willi te kanë hip ne kokë të gjithë po si duket vet e paske kërku dhe mos u be nervoz se nu kke çka te besh njeri je nuk mund të bëhesh kafshe apo insekt  kot e ke qe shprehesh kështu.

Kur mendoj për ty A.... me vie te qaj.
o Xemla ime e shtrenjte,sa mendoj per per ty me kthen mendja komplet(them ahhhh sa mrekulli eshte kjo femer) :perqafim
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SmiLey ne 09-06-2007, 11:53:58
këtu në forum them qe me mirë mos te isha njeri por një qenie tjetër).. hmmmmm:

po ti qenie tjetër je LOL ndaj mos u mendo kot aq shum :P ;)
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 09-06-2007, 18:13:40
po ti qenie tjetër je LOL ndaj mos u mendo kot aq shum :P ;)
po po,do dite e me teper ashtu po me duket edhe mua(ose jam njeri une e jo ti ose eshte e kunderta se ndryshe nuk ka kuptim kjo) hmmmmm:
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Lefter ne 09-06-2007, 18:56:04
Kur mendoj per Ty,me kujtohen koherat kur i gjuaja ca viktima te mia me hisla. :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 09-06-2007, 23:17:39
Kur mendoj për ty shkrihem krejt  :-[
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 10-06-2007, 20:56:52
Kur mendoj per ta me kujtohet nje thenie "Ti je k..me leng zogu LOL LOL LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 10-06-2007, 21:52:27
Kur mendoj për ta më kujtohet një thënie "Ti je k..me leng zogu LOL LOL LOL
qyqja qyqja. :-[.iku kjo.. :Ppo mua c'mu desh qe hyra ketu :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 11-06-2007, 08:39:12
he pra te hyri miza te hije te rende ty LOL

keshtu eshte kur hyn vend e pa  vend digjesh LOL LOL LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: LOLa!! ne 11-06-2007, 11:24:04
nonstop mendoj per schatzin tem!¨oxsen!! hehe te dua shummmmmm!!!! :love: :love: :X :-*
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: U.J.K.U ne 14-06-2007, 22:48:36
Mendoj, mendoj, por kurre nuk mund te te harroj

Por dhe po me harrove
prap do te mendoj

Ndaj rri e mos u lodh
Jeta te ben e vdekja te c'lodh
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 15-06-2007, 13:48:17
Une spo mendoj me per ty..se skam kohe LOL LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SmiLey ne 18-06-2007, 18:54:40
kur mendoj per ty, me zor pres gushtin :-x
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Oqeani ne 18-06-2007, 22:33:19
Kur mendoj per ty  , hmmmmm:  ne fillim  me  merr  krah fantazia e me pas me    lodhet koka,,, :P :P
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 20-06-2007, 10:07:38
Kur mendoj per ty me kujtohet dje kur i re Elbasanit nja 3 ore te mira per te gjetur nje lokal per te pire nje kafe...dhe mezi me prekje lehte me krahe se te behej mishi pucpuriza pucpuriza...
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: stalion ne 20-06-2007, 14:48:40
Kur mendoj per ty eksitohem. :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 20-06-2007, 19:49:24
he pra te hyri miza te hije te rëndë ty LOL

kështu është kur hyn vend e pa  vend digjesh LOL LOL LOL
:-[ :-[..puc shume une ty :engjell:
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Belinaa ne 21-06-2007, 12:56:18
More ti lart shume po puc vend e pa vend hahaha
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 24-06-2007, 20:42:18
 Kur mendoj per ty me bie mbushja e dhemballes qe bera ne Berat...
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Lefter ne 25-06-2007, 19:54:15
Kur mendoj per ty, me kujtohen koherat  kur isha Mbret. :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 25-06-2007, 20:56:36
....edhe mua ashtu me ndodhe ;)..per ty :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2007, 13:47:56
Kur mendoj per ty..me kujtohet nje dite vere e zakonshme e El...dhe ti me puthe fort ne buze e me the "Te kam xhan "
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 26-06-2007, 13:51:35
Kur mendoj për ty..më kujtohet një ditë vere e zakonshme e El...dhe ti me puthe fort ne buzë e me the "Të kam xhan "
ke pare enderr me duket se nuk ishim ne El. hmmmmm:.ate dite :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2007, 13:59:28
Oh cu kenaqa ate dite...oh ca keci ne krevat kam bere ia nxorra te zinjte e ullirit ja nxorra LOL LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 26-06-2007, 14:00:55
Oh cu kenaqa atë ditë...oh ca keci ne krevat kam bërë ia nxorra te zinjte e ullirit ja nxorra LOL LOL
ishalla ben 2 binjake o Capkene :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2007, 14:08:02
Kur mendoj per ty..besoj se engjejt jetojne ne toke !
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 26-06-2007, 14:10:09
Kur mendoj për ty..besoj se engjejt jetojne ne toke !
kjo ka shume mundesi,ke te drejte hmmmmm:
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2007, 14:11:20
Kur mendoj per ty..them pse zoti i beri ca rob pertace ?
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 26-06-2007, 14:14:41
Kur mendoj për ty..them pse zoti i bëri ca rob pertace ?
edhe une them se pse i beri por ja qe nuk jane te gjithe punetore si puna ime,keshtu eshte ndertuar kjo bote hmmmmm:
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2007, 14:18:12
Kur mendoj per ty o Wili..them pse je ka kallamoqe LOL LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 26-06-2007, 14:19:49
Kur mendoj për ty o Wili..them pse je ka kallamoqe LOL LOL
te mbifte aty o zot(ku thua..?..aty pra tek b...alli)
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2007, 14:20:49
kur mendoj per ty ca me mp me con...po ndihem tani e dashuruar LOL LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 26-06-2007, 19:43:19
kur mendoj për ty ca me mp me çon...po ndihem tani e dashuruar LOL LOL
po ben monolog me veten apo me ate..? hmmmmm:
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2007, 21:08:11
Kur mendoj per ty......oh sa te dua o qeni im LOL LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 26-06-2007, 22:43:49
Kur mendoj për ty......oh sa te dua o qeni im LOL LOL
e mora me mend se e ke me qenin .. :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Juliana ne 27-06-2007, 05:16:37
Hur mendoj per ty them trap nuk e di ca ke humbur. :P
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: prijsi ne 27-06-2007, 09:47:09
kur mendoj per ty them skam humbur gje
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: prijsi ne 27-06-2007, 12:33:47
kur mendoj per ty them qe me shume humba une se ti hahaha
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 27-06-2007, 19:55:15
kur mendoj per ty,me iken truri komplet ne drejtim te paditur hmmmmm:
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Belinaa ne 27-06-2007, 22:22:30
pse a paske tru Wili a
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 27-06-2007, 22:24:59
pse a paske tru Wili a
uuu Belinna,pse ma the kete fjale moj..? :S
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Belinaa ne 27-06-2007, 22:26:29
haha shaka ke de qy krejt sendet i merr perni

Nejse,kur mendoj per ty Wili diqysh dita me rregullohet
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 27-06-2007, 22:30:02
haha shaka ke de qy krejt sendet i merr perni

Nejse,kur mendoj për ty Wili diqysh dita me rregullohet
pasha kryet tem,mu me kenaqet shpirti kur mendoj qe ekziston nje femer si ty ne kete dynja. :engjell: :perqafim.je e mire ne gjitha drejtimet(keshtu mendoj une dhe nuk gaboj lehte) :perqafim
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 27-06-2007, 22:31:24
Sa herë te mendoj ty...ndiej se me shumë te kam pranë shpirterisht edhe pse fizikisht je shumë shumë larg meje  :engjell:
kujdes se po bie nga karrigja mishel,mbaje veten  :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Belinaa ne 27-06-2007, 22:34:20
Eh more Wili ti gjithmon ja qellon por edhe ti je asht sepse edhe une nuk gaboj ok
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 27-06-2007, 22:38:01
Eh more Wili ti gjithmon ja qëllon por edhe ti je është sepse edhe unë nuk gaboj ok
Besa nuk gabon ti e di une :engjell:,po hajde e mbushi mendjen disave ketu qe ja futin kot :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Lizi ne 28-06-2007, 15:20:03
tani qe po mendoja : Kur mendoj per ty ?
 hmmmmm:
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: U.J.K.U ne 28-06-2007, 15:23:36
tani qe po mendoja : Kur mendoj për ty ?
 hmmmmm:

Mos genje kot se asnjehere nuk ke menduar :P
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Elegance ne 28-06-2007, 17:05:44
Kur mendoj per ty me dridhet i tere trupi.   :-[
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: stalion ne 29-06-2007, 11:09:49
Kur mendoj per ty..... me duket vetja si ne qyellin e shtate.

se cfar eshte ky qyelli i shtate nuk e di. LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: U.J.K.U ne 29-06-2007, 19:01:54
Te mendoj por, nuk dua te te lendoj.............
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: prijsi ne 29-06-2007, 19:11:32
kur mendoj per ty ,me fillojne neuronet lufte civile   :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 30-06-2007, 01:05:37
kur mendoj per ty mendoj. mendoj. mendoj e asgje sfitlloj. me mungo e hic sdo me dit. hajt ne tollum pra te qiofte. :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: prijsi ne 30-06-2007, 09:57:13
kur mendoj per ty,ma ftillo cik ca the se i kam neuronet te toskerizuara komplet ...sidomos ajo fjala e fundit  :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: stalion ne 04-07-2007, 11:22:22
kur mendoj per ty me ben zemra tik dooonggg :)
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 04-07-2007, 11:28:39
per ke mendon ky keshtu eeee
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: stalion ne 04-07-2007, 11:29:41
Tema thot per ty..loool
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 04-07-2007, 11:44:30
ah tyryry. sh.mire
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 04-07-2007, 13:10:08
kjo shoqja lart shume mendon..po mos e vri mendjen mi se ne shtepi ne darke do te vij LOL LOL

P.s kur mendoj per ty I...gje qe se kam bere keto dite se kam qene cik me nerva..me vjen te te marr ne tel dhe te them "Po te kam xhan o majmun kalama "
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Elegance ne 05-07-2007, 07:48:19
Kur mendoj per ty, behem krejt horny/e eksituar dhe fillon te me nxehet tere trupi. Ehh c'ti besh. LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Brentiani ne 05-07-2007, 09:55:19
kur mendoj me ty me cohet aq fortt... dëshira për te shkruar një varg për ty moj edhepse nuk jam poet... :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: prijsi ne 06-07-2007, 12:06:20
kur mendoj per ty kam nje deshire te fus nja dy shpulla me gjithe shpatull ....
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 06-07-2007, 12:50:33
Kur mendoj per ta me kujtohet feshellima e eres ne floket e mi kur mi puthje ti !
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Elegance ne 06-07-2007, 16:27:35
Kur mendoj per ty, me ze gjumi duke menduar. :d
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Lizi ne 06-07-2007, 16:34:31
Mos genje kot se asnjëherë nuk ke menduar :P
Fakti qe une po mendoj kur te kam menduar me ben te te kujtoi dhe rrjedhimisht po te mendoj. :)
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SmiLey ne 06-07-2007, 20:50:31
Kur mendoj per ty, ath e kuptoj akoma me shume sa me ka marr malli te perqafoj, puth, ledhatoj e them embelsisht TE DUA :-* :love:
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 09-07-2007, 00:32:10
Kur mendoj per ty ne kete nate te qete me yje..e ndiej qe je jeta ime !

Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: U.J.K.U ne 09-07-2007, 11:34:51
Mendoj per ty
Por une nuk jam aty

Mbase mendon per mua
Por nuk me gjen dot hua

Mendojme per njeri-tjetrin ne hapesire
Por kudo qe kthejme koken ka vetem erresire........... ..
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: U.J.K.U ne 10-07-2007, 13:30:24
Fakti qe unë po mendoj kur te kam menduar me bën te te kujtoi dhe rrjedhimisht po të mendoj. :)

Me pelqen dhe pse akoma me mendon
Une jam i gjalle, por mendimi nuk po me leshon
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-07-2007, 17:33:11
 kur mendoj per ty arrij ne konkluzionin:
"Natyra te dha shume, bukuri, fizik, bollek, inteligjence. Po ti tani do me thuash pse i rrefuzove...."  :P
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-07-2007, 17:17:27
Beje me katersh se eshte me i forte. :P :P
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Elegance ne 19-07-2007, 20:19:37
Drejt me then se kam provuar Mishel. :P :PKur mendoj për ty ...........sec me leviz ne trupin tim. :D

Kur ti mendon per te... te leviz leshi, te tkurret pak. LOL :d
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-07-2007, 09:52:47
E kunderta Elegance. :P LOL LOL LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 20-07-2007, 18:33:06
Kur mendoj per ty me zene dhimbjet e muajit LOL LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Brentiani ne 20-07-2007, 22:01:53
Kur mendoj per ty, me vie te shkoj ne wc  :P
per te ber nje dush heheh
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 22-07-2007, 19:21:37
Te mendoj...thelle ke hyre ne skuten e memories sime dhe thelle aty po germon..sme le te qete mendimi per ty,puthjet per ty,perqafimet me ty...dhe sa kohe valle do qendrojme larg njeri tjetrit ?
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Brentiani ne 22-07-2007, 20:00:57
S'mendoj fare per ty  :P
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 24-07-2007, 14:37:51
Kur mendoj per ty...me dridhen leqet e kembeve !
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: U.J.K.U ne 25-07-2007, 13:48:59
ti mendon une mendoj
se kur do vij dita te te kafshoj.... :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 25-07-2007, 13:50:58
Mos mendo per mua se une spo mendoj per ty ngaqe e di qe ti smendon per mua as mendoj te mendoj fare per ty LOL LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-07-2007, 14:00:34
Kjo ka ik per lesh bubi me duket. LOL LOL LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 25-07-2007, 14:23:28
E mqs kam ikur per shel bubi...mbylle sqepin se te ha laraska LOL LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-07-2007, 14:31:01
Kur mendoj per ty them "Te jete laraske kjo thua". :D :D :P
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 25-07-2007, 14:36:06
Larakse eshte mos u mendo shume per mua ate bej se do te dalin thinjat para kohe LOL LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-07-2007, 14:41:19
Kur mendoj per ty them;

U rrite u poqe dhe ngele ashtu mo. LOL LOL LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 25-07-2007, 14:43:37
kallamoqe LOL LOL

po he pra he thuaje apo spo mendon per mua tani LOL LOL keshtu LOL LOL
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: wiliams ne 06-08-2007, 21:09:14
mishel shiko te lutem pak poshte krevatit se nuk e di se kush leviz,hajt te keqen se jam i keputur e nuk leviz dot :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: chekevara ne 07-08-2007, 12:18:12
kur mendoj per ty, i ve fajin vehtes.... kur mendoj perseri per ty, e ke fajin ti...tani nuk mendoj me per ty..
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Elegance ne 14-09-2007, 22:18:54
                    Lamtumire

Ne ëndërr te pashë e te te prekja s'guxoja
Ne sy te shikoja plot mallengjim,
Ti qaje, te dua me thoje,
Por drita e dashurisë shuhej ne shpirtin tim.

Z'gjasje doren te prekje trupin tim,
Me zemren qe dridhej si një gjethe vjeshte,
Dhe un pa levizur veshtroja plot mallengjim,
Dhimbjen e dashurisë qe heshte.

Ti qaje, qaja edhe un,
Se jeta e jonë kish marrë tjetër drejtim,
Ndjenja e zjarrte ishte akoma aty,
Por dashuria nuk kishte me kuptim.

Të kisha pranë, te ndjeja shumë larg,
Të veshtroja te te perkedhelja kisha dëshirë,
E shikoja doren tënde mbi doren time
Cuditerisht ndjeja një mjegull te ngrire.

I lashe sytë e tu duke lotuar,
U largova duke qare
Dashuria e jonë tashmë kish mbaruar
Më fal, e di shpirtin ta kam vrarë.


Shume e bukur dhe pak e trishte kjo poezia jote, Kathy. ;)
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 15-09-2007, 04:51:35
Kur mendoj për ty.... te therras menjehere ne telefon  :P
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Elegance ne 15-09-2007, 07:36:07
Kur mendoj per ty mendoj per Tiranen, Durresin, Karlsbergun, Adriatikun, reren, lokalet permbi piste, netet e pagjuma, kafete e vonshme tek 'Tajvani", muajin e mjaltit, udhetimet, diten e pare te Pranveres, Marsin e Mimozave, Pashket, Cikagon, fotografite, zenkat, trishtimet, lotet, netet qe bejme dashuri... Kur mendoj per ty mendoj per tere jeten time perpara syve te mi, per te ardhmen qe na pret, per femijet qe nje dite do te na kene prinder ty dhe mua... Kur mendoj per ty mendoj per gezimin dhe lumturine, jeten dhe deshirat... cdo gje te bukur te mundshme!! Dhe kur mendoj per ty, fytyren ma kap si nje rreze dielli - buzeqeshja. :) TE DUA...
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreamm ne 15-09-2007, 13:20:13
..kur mendoj per ty... nje buzeqeshje e pafajshme si femije..me mbulon fytyren.. :perqafim
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 15-09-2007, 14:42:46
Kur mendoj per ty...gjithmone bie shi :(
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 15-09-2007, 14:53:58
kur mendoj per ty kujtoj ate ndjenje te fuqishme qe me lidh pas teje! dhe ndihem e lumtur se te kam cdo cast prane. shume prane. brenda ne zemer!
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2007, 16:37:31
Kur mendoj per TY,me sillen neper mendje  edhe zockat tjera. :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Englishbee ne 15-09-2007, 18:00:12
Kur mendoj per ty, nuk dua te mendoj me per tjeter asgje, sepse nuk jam ne gjendje :D :P ;)!
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: sugarja8 ne 15-09-2007, 21:58:26
kur mendoj per ty mendoj dhe per nenen shqiperi  :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Elektra ne 16-09-2007, 18:30:20
Kur mendoj per ty,me vjen te fluturoj e drejte ne perqafimin tend  :perqafim
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: erlehta ne 17-09-2007, 20:26:11
Kur mendoj per ty,me shkon mendja per nje pizza me rukula LOL

Jo, se bej shaka ore, se mos e sjell me te vertete LOL LOL.

Te kam shpirtttttttttttttt ttttttt  :perqafim
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreamm ne 18-09-2007, 00:08:28
 ...e harroj dhe veten... kur mendoj per ty... :perqafim
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Charlie ne 18-09-2007, 17:07:15
Kur mendoj per ty me rrenqethet trupii :D
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: sugarja8 ne 18-09-2007, 22:49:44
 kur mendoj per ty...:'(
Titulli: Re: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: stalion ne 20-09-2007, 14:15:51
kur mendoj per ty...antena e televizorit merr tatpjeten. :)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: the last of good girls ne 13-11-2007, 00:54:48
kur mendoj per ty humbas........., te dua prane sado qe je shume prane ,ne mendimin tim.
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Belinaa ne 13-11-2007, 12:20:39
kur mendoj për ty humbas........., te dua pranë sado qe je shumë pranë ,ne mendimin tim.

Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 13-11-2007, 13:37:57
Kur mendoj per ty....e kuptoj qe po humbin gjene me te bukur shpirt....perjetimi n e gjerave bashke ne kete largesi....
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Mbret.... ne 13-11-2007, 17:43:09
Kur mendoj per ty; e kuptoi se sa me mungon..
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Blue sky ne 17-11-2007, 02:57:55
Shpresoj se nje dite do te takohemi perseri
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 10-12-2007, 15:54:25
   Duke menduar per ty mu kujtuan keto vargje.....

    Mund te shkruaj

 

Mund të shkruaj vargjet më të trishta këtë natë.
Të shkruaj, për shëmbull:”Nata është yjësuar,
Dhe drithëruesit, të kaltrit yje, atje larg.
”Era e natës sillet në qiell dhe këndon.

Mund të shkruaj vargjet më të trishta këtë natë.
E doja, dhe ajo më donte nganjëherë gjithashtu.
Në netë si kjo e kisha ndër krahët e mia.
E puthja aq shumë herë nën qiellin e pafund.

Ajo më donte, dhe unë e doja nganjëherë gjithashtu.
E si të mos doja të tillë sy të mëdhenj tërheqës.
Mund të shkruaj vargjet më të trishta këtë natë.
Duke menduar që nuk e kam. Duke ndjerë që e humba.

Të dëgjoj natën e pamasë, më e pamasë pa të.
Vargjet bien mbi shpirtin si mbi barin vesa.
Po ç’rëndësi ka kur dashuria ime nuk mund ta ruante
Nata është yjësuar dhe ajo nuk është me mua.

Kjo është e gjitha. Së largu dikush këndon.
Atje larg..Shpirti im nuk ndjehet mirë se e humbi atë.
Si të jenë duke kërkuar sytë e mi vështrojnë për të.
Zemra ime vështron, por ajo nuk është me mua.

E njëjta natë që zbardhëllon të njëjtat pemë
Ne vetë, ata të atëhershmit, nuk jemi të njëjtët.
Më nuk e dua, është e qartë, por sa shumë e doja
Zëri im vështron për erën që të takojë veshin e saj.

E tjetrit. Do jetë e tjetrit. Si para puthjeve të mia.
Zëri i saj, trupi i saj i tejdukshëm. Sytë e saj të paskaj.
Unë nuk e dua, është e qartë, por mbase e dua.
Është kaq e shkurtër dashuria, dhe kaq i madh harrimi.

Sepse në netë si kjo e mbaja atë mes krahëve,
Shpirti im ndjehet keq që e ka humbur.
Megjithëse kjo është dhimbja e fundit që ajo me shkaktoi,
Dhe këto janë vargjet e fundit që unë ja shkruaj.

 


Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: aral ne 21-12-2007, 17:19:30
kur mendoh per TY me vjen ta vras veten
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-12-2007, 11:18:58
Kur mendoj këtë qe thote kjo me poshte pyes veten "E ka vrarë vetëm apo po e rimendon" :P :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: capkenia korcare ne 27-01-2008, 19:00:47
kur mendoj per ty...here me mbushen syte me lot dhe here buzeqesh nga kujtimet e bukura...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: *ZaNa* ne 21-02-2008, 13:37:27
Kur mendoj per ty.. e ndezi nje cigare...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 22-02-2008, 12:49:41
Kur mendoj per ty nje lemsh me mblidhe diku, vetem se sdi ku? LOL LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 22-02-2008, 14:52:13
Kur mendoj per ty.....vdes dhe me vine me marrin me barrele ata te spitalit gjinekologjik LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 22-02-2008, 20:16:18
Kur mendoj per ty Sibora, me vjen mire qe jemi takuar dhe me duket se njoha nje flutur te bukur  :engjell:
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 22-02-2008, 20:39:07
o vdeksha une per juve moj...se ju si familje jeni flam te gjithe :)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 22-02-2008, 20:57:41
Jemi te embel vete ne, mire e ke Sibore.

E kisha cunin me kolle javen qe kaloi dhe i dhashe nje luge me sheqer me vaj ulliri...Im shoq shtremberoi fytyren dhe ja thirri ulerimes: "Cfare po ben?! Ndonje magji shqiptaresh?!"  LOL

"Na marrc te ligat! " ja ktheva, se eshte flori e shkuar floririt  (nuk i thashe "or Tunxh" se nuk e kupton shakane).

Fjeti cuni per bukuri ate nate...megjithse pak si me naze e futi lugen ne goje, po e genjeva...

Aman kur do vishe qe t´ja fusim prape ca gallatave ?
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 22-02-2008, 21:48:30
Po mendoj ne mars...po do rri nja 3 a 4 dite mos behem boze moj me aq dite..rrugen e rregullova 3/4 e kam falas me merr nje koleg i punes me makinen e vet ai jeton ne Sarbrücken udheton cdo jave...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 22-02-2008, 21:49:07
Kur mendoj per ty moj Emira me keto gjera qe ben vaj ulliri me sheqer shkrihem se qeshuri fare ahahaha
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 22-02-2008, 22:41:42
po si jo mi, hajde, pa problem fare zemer.te mirepresim me krahehapur!!!
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 00:07:14
Kur mendoj per ty.. me mungon shume.. dhe te shkruaj sms.. Schatz...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Bekimi ne 23-02-2008, 00:10:23
Kur mendoj per ty, se c'ndjej nje si tip kotke mu ne fyt.
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 23-02-2008, 00:36:26
Bekimo mos ke dash me thone kocke? hahaha
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Blue sky ne 23-02-2008, 09:38:45
Kur mendoj per ty shofe fotografine tende. hmmmmm:
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 10:40:29
Kur mendoj per ty.. mendoj vetem per ty.. dhe asgje tjeter...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: U.J.K.U ne 23-02-2008, 16:43:05
kur mendoj per ty
dua te jesh aty
dua te jesh te qendra e qenies sime
dua qe ti te ndjesh ate ngrohtesi
qe bota njerezore e quan DASHURI.
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: capkenia korcare ne 23-02-2008, 16:53:39
kur mendoj per ty filloj te zhytem ne kujtime
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Lefter ne 27-02-2008, 00:35:07
Kur mendoj per ty e harroj pjesen tjeter te Botes.
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: *ZaNa* ne 27-02-2008, 23:51:32
Kur mendoj per ty schatz.. e ndezi nje cigare.. :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Oqeani ne 28-02-2008, 00:07:57
kur mendoj per ty,,ehhhhh,s'ka me mire..
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Lefter ne 05-03-2008, 01:16:32
Kur mendoj per ty ndihem shume krenar qe te kam,je me e mira qe e kam taku edhe qe kam me e taku ndonjehere! :)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 05-03-2008, 14:16:36
Kur mendoj per ty..me shpeton dhia nga kasollja LOL LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 06-03-2008, 17:26:37
Kur mendoj per ty me vjen te qaj :(
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Lizi ne 12-03-2008, 13:22:34
Kur mendoj per ty ....
        fillon e me ze gjumi :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-03-2008, 13:32:16
kur mendoj per ty me ngrihen qimet perpjete. LOL LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-03-2008, 20:37:32
kur mendoj per ty them: cBO SA VERE PASKAM PIRE. LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Belinaa ne 12-03-2008, 21:26:13
Ehhhhh kur mendoj per ty lukthi me rrotullohet njo 3 here edhe me vete them bo sa shume qe te dua
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 12-03-2008, 23:07:11
kur mendoj per ty them- te dalshin mendt venit ishalla qe smendon hic per mu! ja kshu inati
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreamm ne 14-03-2008, 16:00:57
kur mendoj per Ty..mendoj cfare tamam tamam ndan Dashurine nga Urrejtja ?? ^o) ^o)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 14-03-2008, 20:37:19
Opo lutu zotit te mendoj per ty...se me keto kohe te vreshtira qe kane ardhe...vallahi spo na del koha te mendojne per veten tone :)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Lefter ne 14-03-2008, 23:04:11
Kur mendoj per ty me vje ta rrehi veten.Se sa zockat i kam lene per ty. :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 14-03-2008, 23:44:51
paske rene ne dashuri shoku LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Lizi ne 15-03-2008, 11:23:58
Kur mendoj per ty , koha kalon pa u ndjer...
Kur mendoj per ty me shtaposet kjo  :D ne fetyre
Kur mendoj per gjej dicka nga vetja
Kur mendoj per ty....
 shkurt muhabeti m'iken truri
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: *ZaNa* ne 15-03-2008, 11:48:46
Kur mendoj per ty.. mendoj vetem per ty...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Lamtumire ne 29-03-2008, 22:45:06
s'mendoj per ty vikendeve, mendoj per te tjerat ne disko
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Bekimi ne 30-03-2008, 04:36:12
e bukur kjo :)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: noss ne 30-03-2008, 19:28:29
Kur mendoj per ty.... humbem ne kujtime..
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: noss ne 30-03-2008, 19:29:32
Kur mendoj per ty... upss, gati te kisha harruar.  :P :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: miku ne 30-03-2008, 22:21:40
Kur mendoj per ty.....
                       Me hapet oreksi :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Lamtumire ne 31-03-2008, 16:27:00
them, pse u fejova!!!!
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Lura ne 31-03-2008, 17:36:44
Me vjen te vras veten :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SocialNetwork ne 31-03-2008, 19:23:37
Kur mendoj per ty lart me vete mendja per................ .............. te pire kafe ;)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: arbias ne 31-03-2008, 20:44:09
Kur mendoj ne ty mendoj per vete  :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: arbias ne 31-03-2008, 20:51:03
Kur mendoj ne ty mendoj për vete  :D

http://www.youtube.com/v/t92GEEgT_wo&hl=en
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Lamtumire ne 31-03-2008, 23:11:23
ndjehem mir
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Lefter ne 01-04-2008, 00:21:50
Ku mendoj per ty ndihem shumë i lumtur,shumë krenar qe je pjese e imja!
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Lura ne 01-04-2008, 17:07:05
Me vjen te vras...komshien!
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-04-2008, 18:15:31
Kur mendoj per ty i iken petlla dashnores. LOL LOL LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: chekevara ne 02-04-2008, 00:20:21
kur menoj per ty, me mbushet mendja, se ajo ishte vertet...dashuri... ..
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreamm ne 02-04-2008, 00:24:14
Kur mendoj per Ty
  nje trohez trishtim mbush aeroportet e gjithesise.. ^o)

  
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 02-04-2008, 00:26:21
Kur mendoj per ty them- valle mendon dhe ti kaq shume per mua sa une per ty?
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: chekevara ne 02-04-2008, 00:28:37
pytje me ven Mishelo, po pse se pyt?! :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 02-04-2008, 00:32:35
eshte ne gjume e spo du me ja prish gjumin me gomarlliqet e mia. kupton ti?
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: chekevara ne 02-04-2008, 00:34:14
une te keshilloj, qe te shkosh e ti frysh n'vesh :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 02-04-2008, 00:39:12
jo jo se thote te te rroit gruja ne kete moshe. goxha mallkim
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: chekevara ne 02-04-2008, 00:46:19
se dija........
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 02-04-2008, 00:48:49
hajt se ta meso shoqja
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: chekevara ne 02-04-2008, 00:53:20
falimners shoqja kooperativiste :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 02-04-2008, 00:57:29
te lutem shoku fshatar
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: chekevara ne 02-04-2008, 01:18:48
te paça sa malet moj zogeshe...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreamm ne 10-04-2008, 16:10:47
Kur mendoj per Ty
  nje lule loti me mbin ne sy.. ^o)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2008, 16:26:48
 :'( :'( :'( >< :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: U.J.K.U ne 10-04-2008, 23:19:19
kur mendoj per ty them se ti vlen me teper se kaq..
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: emaema ne 16-04-2008, 23:40:57
kur mendoj per ty me qeshet a me qahet se di ,por dicka eshte e sigurt me flihet gjume :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreamm ne 17-04-2008, 21:31:23
Kur mendoj per Ty..e ndiej veten nje shtegtare te humbur.. ^o)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: stalion ne 23-04-2008, 14:21:18
kur mendoj për ty me qeshet a me qahet se di ,por diçka është e sigurt me flihet gjume :D
kur mendoj per ty me qeshet a me qahet se di.por diqka eshte e sigurt dua te bej dashuri. :D

kjo do ishte me e sakt apo jo?
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Stefi ne 23-04-2008, 16:08:38
 Kur mendoj per ty... akoma me rrenqethet mishi, zemra fillon te
 rrahe me shpejtesi, dhe vetem nje gje eshte e sigurt, nese do mundesha... me shpejtesi do fluturoja per tek ty....
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-04-2008, 16:32:59
kur mendoj per ty me bie ndermend se koha qe po kalon duke te menduar po me iken dem. LOL LOL LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: lost hearts ne 28-04-2008, 10:35:44
Kur mendoj per ty fillon te me dhembe koka...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 28-04-2008, 12:09:26
kur mendoj per ty them u bene vite qe e bej hahahahaha
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-04-2008, 13:02:22
Kur mrndoj per ty shkrihem si sheqeri. hmmmmm:
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 16-05-2008, 22:12:37
E di ti kur mendoj une per ty ?


Ne cdo sekonde te jetes sime je dhe ti :(
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 17-05-2008, 00:26:56
kur mendoj per ty me vjen nje shprehje qe spo e them fare. po kjo tregon qe mendjen tek ti e kam.
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: lost hearts ne 17-05-2008, 08:16:47
kur mendoj për ty me qeshet a me qahet se di ,por diçka është e sigurt me flihet gjume :D

cne qe te flihet gjume???????????????????????hahaha
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 18-05-2008, 00:27:13
kur mendoj per ty i fus nje te thithme te forte...cigares. hahaha
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Albfactor.com ne 18-05-2008, 21:41:11
Me vjen për te qesh aq sa lot nga shalët me dalin...
hahaha :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 20-05-2008, 18:33:41
ca pika shiu rane mbi qelq
befas per ty sec ndjeva mall

jetojme te dy ne nje qytet
dhe rralle shihemi oh sa rralle :(
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: lost hearts ne 24-05-2008, 06:44:24
ca pika shiu rane mbi qelq
befas për ty sec ndjeva mall

jetojme te dy ne një qytet
dhe rrallë shihemi oh sa rrallë :(

epo lini takim juve.....
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 24-05-2008, 12:35:32
Kur mendoj per ty,,
ne gjdo moment me del para syve tmij ,por shum larg se tekam zemer tekam gjan puq :::L:::
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 24-05-2008, 14:40:01
epo lini takim juve.....

e kam lene per vere LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 21:22:19
Kur mendoj per ty vec merzitem me shum..... :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 26-05-2008, 07:38:40
Kur mendoj per ty,,e dhezi nje cigare hehehehe ,,
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 26-05-2008, 11:16:40
uff 
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-05-2008, 12:10:03
oohhhooooo :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: qershija ne 26-05-2008, 14:08:26
Kur mendoj pe ty zemra me dridhet syt me lotojn pse nuk te kam afer shpirti dot me leshon ....  merzien e percjelli me nje  gjum:
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-05-2008, 14:10:57
Nuk mendoj per ty me kujtohet shija e qershive. :P LOL LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 26-05-2008, 14:30:53
kur mendoj per ty,,ahuuuuuuu me hupi memorja,,hahaahaah  :perqafim
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 26-05-2008, 15:43:16
po me hahen luleshtrydhe...seps e mu kujtuan buzet e tua qe me falin kur me puthin shije te tille
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 26-05-2008, 16:59:12
epo merdh memorja ket moment mendoj per ty
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SocialNetwork ne 26-05-2008, 17:13:42
me zuri kapslleku dhe bllokova banjen 1 ore
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-05-2008, 18:31:20
kur mendoj per ty,me kujtohet Capkenja dhe anasjelltas :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: qershija ne 27-05-2008, 13:25:51
kur mendoj per ty me dridhen kembet  :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 14:39:27
Kur mendoj per ty me hahet buka me shume :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-05-2008, 14:59:08
Kur mendoj per ty me hypen nje zjarrlek dhe eeehhh :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 27-05-2008, 15:12:17
Kur mendoj per ty
Me pikojn lotet nga syri ,me hupen syzat nuk po shoh me shkru,,,qershija mijep syzat te shkruj pak gjane te kam ahahhahaah,,
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Triology ne 27-05-2008, 15:32:45
me cohen qimet perpjet :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-05-2008, 20:24:45
kur mendoj per ty,shkoj tek komshia :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Belinaa ne 27-05-2008, 20:26:01
ehheeheh cfare ben ti tek komshia se
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-05-2008, 20:28:48
kerkoj fare kosi ;)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 20:36:25
po ti komshijen zoje burre e ke re dreq.
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: cikito ne 27-05-2008, 21:28:57
hem...

nuk hengra mengjes, sepse mendova per ty...
nuk hengra dreke, sepse mendova per ty...
nuk hengra darke, sepse mendova per ty...
nuk fjeta gjume, sepse me haesh buke.  LOL LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 27-05-2008, 21:41:49
daje men da me niama...potersi liubovta mislq che e proleten zvqt....


az pak 6te um do teb....

Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: cikito ne 27-05-2008, 21:49:28
daje men da me niama...potersi liubovta mislq che e proleten zvqt....


az pak 6te um do teb....


:O :O
ca gjuhe eshte kjo???? :O
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 27-05-2008, 21:52:32
bullgarisht ahhaaa
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: cikito ne 27-05-2008, 21:53:40
da-da
za zdravia  :D :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dashnori77 ne 27-05-2008, 22:42:21
nuk ka shance te mendoj per ty....kam ca pune
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: qershija ne 28-05-2008, 10:42:56
Kur medoj per ty me shtohet me shum apetiti hehheh
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: jose ne 28-05-2008, 12:22:40
kur mendoj per ty,dhe vet mendimitim ja kam zili... :S 
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 29-05-2008, 10:06:16
Kur mendoj per ty,ne gjdo ved te rruges te kerkoj
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 12:24:00
kur menoj per ty me shko menja per seks  :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 12:58:58
Kur mendon per ty syte me mbushen me lot....se me dhemb e gjitha bote shpirterore :(
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 13:00:58
capi po mos mendo per mua o goc se pastaj qan cte bej un qe jam simpatik  :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 13:03:27
capi po mos mendo për mua o goc se pastaj qan ç'të bëj un qe jam simpatik  :D
o shoku une sa ty kam cunin ne ushtri na ler rehat te mbytemi ne hallet qe kemi :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 13:04:50
capi e moj ee e gjeni si justifikim ju kam cunin thua nga brenda vdes te te jap nje puthje rinore  :D :P :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 29-05-2008, 13:05:18
aman moj me ce rrit ate djale ti?
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 13:06:42
mishi e rrit me qumesht dallendyshe  :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Nadja ne 29-05-2008, 13:43:22
kur mendoj per ty, te therras ne telefon :D :D :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 13:44:16
kur mendoj per ty bi 7 kile  :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Nadja ne 29-05-2008, 13:45:49
kur mendoj për ty bi 7 kile  :P

kam kujtuar se kilet shtohen LOL LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 13:46:55
kur mendoj per ty me bien breket ne tok  :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 29-05-2008, 14:19:20
po pastaj i ngre prape se te shohin eeee
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 14:21:33
i ngre se tremen dynjaja  :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 29-05-2008, 14:24:04
hahaha po dhe ftohesh o derman.
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Nadja ne 29-05-2008, 15:28:20
kur mendoj per ty, them ahh si mu mbarua krediti i telefonit

 :D :D :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 15:31:27
kur mendoj per ty them ahhh cfar zeri eksitues  :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Nadja ne 29-05-2008, 15:32:48
kur  mendoj per ty them rrofshin avionet LOL LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: U.J.K.U ne 29-05-2008, 15:34:04
kur  mendoj për ty them rrofshin avionet LOL LOL

Jooooooooo se ne avion nuk para te lene me perzepative LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Nadja ne 29-05-2008, 15:36:16
Citim nga: Ujku &nbsp;i &nbsp;Epirit ne 29-05-2008, 15:34:04
Jooooooooo se ne avion nuk para te lënë me perzepative LOL

Nadja nuk e kuptoi këtë :S :(
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: U.J.K.U ne 29-05-2008, 15:40:44
Kalo te dhoma e bagazheve se nuk mund te ta shpjegoj  ketu LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 16:22:55
kur mendoj per ty mi nruje ndihem si pasha  :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SocialNetwork ne 29-05-2008, 17:06:43
Kur mendoj per ZeriYt me kujtohet ZeriIm
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-05-2008, 17:45:12
daje men da me niama...potersi liubovta mislq che e proleten zvqt....


az pak 6te um do teb....


paska patur temperature te larte Capkenja, :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 29-05-2008, 18:12:49
kur mendoj per ty them shyqyr si te kam dhe shyqyr si me ke.
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SocialNetwork ne 29-05-2008, 18:14:24
Kur mendoj per ty them : Sa te mire te kam dhe sa te mire me ke :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 29-05-2008, 19:01:22
Kur mendoj për ty,,krejt apititi mu largu :(
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 20:36:31
kur mendoj per ty me dhemb nje sy  :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 20:37:11
kur mendoj per ty... mendoj per ty  :)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 21:18:12
kur mendoj per ty edhe menoj per ty per plazhin  :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 21:19:11
kur mendoj per ty me haet shalqin LOL LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 21:44:24
Kur mendoj per ty...
jane shume gjera qe i mendoj por mbi te gjitha mendoj vetem pranine tende...e cila mungoi perhere ne shtepine time :(
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 21:45:40
kur mendoj per ty me dridhet mishi...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 21:46:51
Kur mendoj për ty...
janë shumë gjëra qe i mendoj por mbi të gjitha mendoj vetëm pranine tënde...e cila mungoi përherë ne shtepine time :(


cne kaq melankolike sot ti ti je tip i fort ee  :P hapju mistrecit
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 22:08:26

cne kaq melankolike sot ti ti je tip i fort ee  :P hapju mistrecit
me ka thene horoskopi mos fol me njerez te panjohur :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 22:09:15
më ka thënë horoskopi mos fol me njerëz te panjohur :D

ca shenje je ti?
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 22:11:17
delja :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 22:15:09
delja :D

prandaj nuk i afrohesh te huajve ti, nuk i ke ngjare fare kusherires- dhise? LOL LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 22:16:07
prandaj nuk i afrohesh te huajve ti, nuk i ke ngjare fare kusherires- dhise? LOL LOL
ahhhaaa

kur mendoj per ty...me pihet birre
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 22:18:52
pasi e kam pire birren, me pihet nje tjeter(tibej shoqeri capkenes), dhe pastaj mendoj per ty  EEEE  :D :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 22:23:50
pasi e kam pire birren, me pihet një tjetër(tibej shoqeri capkenes), dhe pastaj mendoj për ty  EEEE  :D :D
mendon per ate chapin tjeter se per mua..........


te ha sorrA AHHAAA
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 22:26:19
mendon për atë chapin tjetër se për mua..........


te ha sorrA AHHAAA

me ty pi birra, me te tjeret bej sherre :D :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 22:28:43
me ty pi birra, me te tjerët bëj sherre :D :D
je cun i rregullt ashtu ...serioz
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 22:32:53
je çun i rregullt ashtu ...serioz

po po.
ika se me zuri kjo e fundit  :D :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 29-05-2008, 22:42:39
kur mendoj per ty....me kapi birra do fle
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Triology ne 29-05-2008, 22:44:10
kur mendoj per ate me behet ta puth
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-05-2008, 23:38:54
Kur mendoj per ty dua te te perqafoj :perqafim
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: stalion ne 30-05-2008, 14:57:44
kur mendoj per ty..i jap kurajo vetes te te harroj.
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: stalion ne 30-05-2008, 14:59:55
kur mendoj per ty....ha peshk merluce .
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SocialNetwork ne 30-05-2008, 15:12:04
Kur mendoj per ty me ngrihet tensioni
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 04-06-2008, 22:37:06
Kur mendoj per ty nuk kam gjum ne sy
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 05-06-2008, 05:47:26
kur mendoj per ty neket or tmengjesit
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Triology ne 05-06-2008, 11:25:45
kur menoj per ty myll nji sy  :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 05-06-2008, 18:42:28
nuk dua te mendoj fare se jam e lodhur :perqafim :perqafim
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Karatisti ne 06-06-2008, 01:41:01
...me qesh fytyra :)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 06-06-2008, 23:03:52
...me qesh fytyra :)

edhe mua..po jo per ty..mendoj per dike tjeter
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2008, 08:39:03
kur mendoj per ty :XX >< :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 07-06-2008, 09:13:02
Kur mendoj per ty
me behet dita nje mi vjet hmmmmm:
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: ZUZUNA ne 07-06-2008, 09:36:44
Kur mendoj per ty me hapen plag.....qe rriedhin zemrathyer: zemrathyer:
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-06-2008, 09:50:48
dicka me leviz. LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2008, 10:07:23
diçka me leviz. LOL
LOL LOL do ngelesh me te ne dore ti... :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 07-06-2008, 23:07:47
Akrepat e ores.....mbesin.... dhe si per inat nuk duan qe kjo kohe te eci shpejt..... :S
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Triology ne 07-06-2008, 23:15:09
me shko menja per ... :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: cikito ne 08-06-2008, 19:27:40
kur mendoj per ty, i harroj gjithe te tjeret
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 08-06-2008, 19:50:09
kur mendoj për ty ,te rrahurat e zemres me shpeshtohen hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: cikito ne 08-06-2008, 19:53:07
kur mendoj per ty me ngrihet tensioni
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Belinaa ne 08-06-2008, 21:27:05
Kur mendoj per ty me kujtohen shume caste qe nuk e di a do perseriten
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 09-06-2008, 15:30:33
kur mendoj per ty, shiu pushon,shpirti me kendon, me nuk vajton por cdo ndjenje e larton!
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 09-06-2008, 17:22:32
kur mendoj për ty, shiu pushon,shpirti me këndon, me nuk vajton por çdo ndjenjë e larton!
moj shiu ate pune ka fillon pushon...po sikur ste pashe sot ne pune .

ishe a jo ?
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Triology ne 09-06-2008, 17:23:55
kur mendoj per ty me dhem nje sy  :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 19:27:43
Kur mendoj per ty kam rrezik vdekje :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 10-06-2008, 09:26:24
kur mendoj per ty
nket momet me more ne tel dhe me shkon buza ne te qeshurit :) :)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Karatisti ne 10-06-2008, 17:31:24
edhe mua..po jo për ty..mendoj për dike tjetër

edhe une mendoj per dike tjeter :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 10-06-2008, 18:25:40
edhe unë mendoj për dike tjetër :D
sa bukur ne mendokemi per njeri tjetrin :)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 11-06-2008, 19:21:40
kur mendoj per ty,me vije te qaj :( :(
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-06-2008, 19:23:59
mbaje veten moj burrneshe :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 11-06-2008, 23:26:33
kur mendoj per ty po e pij nje cigare
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: qershija ne 19-06-2008, 14:52:10
Kur mendon ne ty e di se nga 1 minut me shkurtohet jeta hahhahah
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 19-06-2008, 17:23:38
ahhaahah qershija baje veten moj goc se je shum ere  :perqafim
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 19-06-2008, 17:25:09
kur mendoj per ty,,,
me vjen aroma jote nga kjo largsij qe ndjej per ty :perqafim
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Blue sky ne 19-06-2008, 21:34:08
Kur mendoj per ty shof fotografine tende me pasion.
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 19-06-2008, 22:35:00
kur mendoj per ty ne gjdo moment por kurr nuk te kam ngat
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-06-2008, 22:42:20
Kur mendoj per ty me iken petlla. :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: eurogina ne 20-06-2008, 03:39:49
kur mendoj per ty.......me kujtohet sa bukur ja kaluam bashk.
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2008, 07:52:49
Me iken cdo mendim tjeter. :)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 08:43:59
kur mendoj per ty ,,hic asgje,,vecse vi dhe te takoj se nuk me ec,,, :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: qershija ne 20-06-2008, 10:56:19
Ma mir hiq mos me medu se po me kam njefar nervoze pse nuk te kam ngat  ><
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 20-06-2008, 11:57:38
Kur mendoj per ty me hahen petulla  :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 20-06-2008, 15:18:42
kur mendoj per ty ,,,ahuuuuuuuuuu qjam lodhur  ;)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: *ZaNa* ne 30-06-2008, 20:06:52
Kur mendoj per ty.. qesh.. :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Triology ne 30-06-2008, 20:16:28
kur mendoj per ty me ngrefet :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: cikito ne 30-06-2008, 21:24:57
kur mendoj per ty.... me dridhen kembet  :D :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2008, 21:56:03
kur mendoj per ty eehhh mendoj shume gjera,, :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-06-2008, 22:13:12
me ngrihen qimet perpjete :D :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Belinaa ne 30-06-2008, 22:39:42
Kur mendoj per ty,marr fryme thelle dhe me bie ne mend qe ka shume kohe qe nuk te kam pare dhe me duhesh ketu tani  :( :( :(
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: *ZaNa* ne 30-06-2008, 23:59:17
Kur mendoj per ty.. me pihet nje cigare..
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: marsiola ne 01-07-2008, 11:23:36
kur mendoj per ty dua te te kem prane

Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreamm ne 01-07-2008, 11:37:14
kur mendoj për ty dua te te kem pranëme  ke vjedhur mendimin :D ^o) :)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Blue sky ne 01-07-2008, 11:43:47
Kur mendoj per ty dua te ndryshosh foton :perqafim
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: *ZaNa* ne 01-07-2008, 12:44:03
Kur mendoj per ty Schatz.. me mungon...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Capkenja ne 01-07-2008, 14:09:03
Te mendosh per ty

       do te thote vuatje
e shkaktuar nga malli
     mundesia e mos te qenuri prane


Ne fakt ti je i perhershem ne mendimet e mia

ndonjehere lodhja te fshin
 puna,problemet

por te kujton vetmia.Dhe kur mendoj per ty,ndiej zbrazeti
ah te kisha afer............sa deshire e madhe shpirt :(
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Triology ne 01-07-2008, 15:05:12
me iken dita ters
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: poisen ne 01-07-2008, 15:07:15
filloj te enderroj
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Triology ne 01-07-2008, 15:12:06
edhe un :P:P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: poisen ne 01-07-2008, 15:14:32
sa mire qe ben :)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Triology ne 01-07-2008, 15:17:59
dua te te marr ne krah  :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: poisen ne 01-07-2008, 15:19:10
me duket se jemi larg  :-)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Triology ne 01-07-2008, 15:21:59
ska gje se vi un :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: poisen ne 01-07-2008, 15:23:44
hajde pra nisu :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Triology ne 01-07-2008, 15:26:22
me zi nje vend tek stoli qe je ulur :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: poisen ne 01-07-2008, 15:29:20
po patjeter
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Triology ne 01-07-2008, 15:35:52
ja erdha :P me prit
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: capkenia korcare ne 19-09-2008, 14:04:05
kur mendoj per ty me shkon mendja tek dikush tjeter LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 19-09-2008, 15:18:43
Kur mendoj per ty them a ja vlen ti aq sa mendimi im???? dicka e brendshme thote....Ti nuk je per tu shitur!!!!!! LOL LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 19-09-2008, 15:49:06
Kur mendoj per ty me vret ndergjegjia se jam gjithshka per ty e s´te jap dot gjithshka  :( zemrathyer:
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-09-2008, 23:16:52
Kur mendoj per ty...asgje vec mendoj... :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: moçali ne 20-09-2008, 09:31:48
Kur mendoj për ty, e ndjej se mes nesh ka per te ndodhur 1 mrekulli se afermi...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 20-09-2008, 09:33:44
Kur mendoj per ty....sa largpames je  :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: moçali ne 20-09-2008, 09:36:25
Kur mendoj per ty, them se te njoh mire...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 20-09-2008, 09:37:38
Kur mendoj them....mos aludo!!!  :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: moçali ne 20-09-2008, 09:41:00
Kur mendoj per ty them... ti e di qe une kam te drejte..
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 20-09-2008, 09:43:14
Kur mendoj per ty....them...po shoqi ke te drejte vetem se une se di per cfare  ^o)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 20-09-2008, 19:26:59
Kur mendoj per ty, them se te kam varrosur se gjalli sot, se jam njeriu me i pashpirt i botes per momentin...nuk ka falje per mua...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Ljusia ne 21-09-2008, 12:50:28
Kur mendoj per ty kujtohem..se kam pothuajse nje kohe te gjate qe nuk mendoj me per ty
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-09-2008, 14:16:00
Kur mendoj per ty....lutem qe te shoh sa me pare.
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-09-2008, 19:33:32
kur..me ngrihen  :-[..qimet(komplet) perpjete :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-09-2008, 19:37:37
kur  mendoj per ty(edhe mishelin) me duket bota me e bukur :perqafim
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 21-09-2008, 19:58:16
LOL LOL o capi te marrte m..i shalet per engjej qe jemi ...kur ska te tjera hahaha ika ti bej djalit darken pa ju te gajasni. Perqafim
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 21-09-2008, 20:46:37
po ma thuaj cdo te te them dhe ta them hahahah.a. kur mendoj per ty nuk ka here qe shpirti mos gjej qetesi. me pasqyron jete sepse jeta vete je ti!
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 21-09-2008, 21:09:28
hahahaha po sexy ishe ne kamera pale kur qeshje hahahaha te shqefshin qente e lagjes sa sexi je! hahahaha
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-09-2008, 21:13:41
me ju t e dyja me ikin fare mendimet me ikin. LOL LOL LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-09-2008, 21:18:17
TE nxorri syrgjyni ty nga kafazi. :P Kur mendoj per kete sec me leviz nen te. LOL LOL LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 21-09-2008, 21:30:19
me vjen te vjell
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 21-09-2008, 21:41:14
jo un sthash qe kur mendoj per capkenen thash thjesht kur mendoj per dike me vjen per te vjell kshu kot ..
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 21-09-2008, 21:50:57
un sjam grua shoqe ik tashi ....
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Fatjeta ne 22-09-2008, 18:56:35
Kur mendoj per ty..them me vete ku iku lumturia?
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 23-09-2008, 06:58:53
Kur mendoj per ty,nuk beje fare gjuuuuum :(
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 25-09-2008, 18:03:04
Kur mendoj për ty kthehem ne një perbindesh :
te urrej e te dua njekohesisht...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: skiatori ne 25-09-2008, 18:11:47
kur mendoj per ty me hapen plaget e vjetra
dashuria e humbur e thurur me genjeshtra
tani ti ndodhesh larg diku ne shba
por ato plage qe hape kurr skan per tu pertha
ditet po kalojne nji dhe nga nji
ndoshta sot ti tjetrin ke futur ne gji

       skiatori :perqafim
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Fatjeta ne 25-09-2008, 19:00:13
Kur mendoj per ty..them me vete pse te mendoj pasi ti se can..
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: skiatori ne 25-09-2008, 19:11:59
kur mendoj per ty mendoj se te kam prane por sa me dele gjumi ndodhemi me mijera klm larg
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-09-2008, 20:12:15
kur mendoj per ato. :perqafim.vdes nga meraku  hmmmmm:
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: tkamzemer ne 25-09-2008, 22:26:26
kur mendoj per ty i bi me dore tavolines  nga inati :D

Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreamm ne 25-09-2008, 22:35:15
..me ndodh shpesh te mendoj per ty..
mbeshtes koken mes duarve..ulem ne parvazin e dritares dhe si nje kalama i vogel perhumbem...harrohe mm..Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: tkamzemer ne 25-09-2008, 22:42:23
..me ndodh shpesh te mendoj për ty..
mbeshtes koken mes duarve..ulem ne parvazin e dritares dhe si një kalama i vogël perhumbem...harrohe mm..
Citoje
kur  harroj per ty! hmmmmm:
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreamm ne 25-09-2008, 22:46:10
kur  harroj për ty! hmmmmm:

ok :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-09-2008, 13:59:09
Kur mendoj per ty arrij ne konkluzionin qe: kot e mora mundimin te te mendoj. :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 27-09-2008, 14:00:03
e ke thene edhe me heret....pse e vret mendjen tek mendon..mos mendo  se te lodhet ...mendimi hahahha
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-09-2008, 14:00:31
me ngrihen nervat ....
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: ZUZUNA ne 27-09-2008, 14:11:54
më ngrihen nervat ....
DHe muaaaa :@
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-09-2008, 14:12:08
sa mir ndjehem kur vuan kur ke halle ashtu du te shof se e merito ..
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-09-2008, 14:20:43
me vjen keq qe ben si adoleshente ste ka lezet hahahahaha
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 27-09-2008, 14:23:51
Ore Mistrec a me mu e ke pas gjate gjithe kohes me keto gjera?????? ore ste jap llogari une ty qe keshtu rri i qete.
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-09-2008, 14:25:42
o shoqe je ne vete ti pse vetem ti je ne forum kshu ???? mos fol traplliqe kot dakort un spo permend emer kshuqe  mos fol kot
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 27-09-2008, 14:43:46
e o mire nje pietje bera cke qe hudhesh si plaka ne....


dukesh qe se paske pat me mu...

nejse ''

kur mendoj per ty them GROW UP MY DEAR
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-09-2008, 15:16:34
te kam shum xhan mos ma vi re :P  :perqafim :perqafim
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 27-09-2008, 15:25:31
Tu befte ne grike ty


Kur mendoj per ty...pse nuk je tani me mua..pseeeeeee
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-09-2008, 15:28:56
kur mendoj per ty mishi them me ke fshi ne msn mua ee e :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-09-2008, 15:35:12
aha ok dakort ...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-09-2008, 19:29:23
mbani qetesi ju lutem shume ,harroni qe keni komshinj qe jane te lodhur e duan te pushojne ne qetesi te plote? hmmmmm:
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: tkamzemer ne 01-10-2008, 00:06:41
tani jam duke menduar për ty :(
Citoje
ça konçidence :S
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 01-10-2008, 08:49:13
Kur mendoj per kete lart them me vete: "Cfare kafshe!!"  LOL LOL LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 01-10-2008, 10:34:12
Gezohem qe paska menu njoni per ty...pfffffffffffff fffff...me te njejten taktike do "komunikoj" dhe une u pa ajo pune... :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 01-10-2008, 10:45:56
Po ashtu eshte, u thafte fare ;-)

Ja, kjo ishte "deshira" ime e momentit...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-10-2008, 19:58:01
..per ty. ;).me kujtohet ajo dhe anasjelltas hmmmmm:
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-10-2008, 20:05:51
ehhh shpirt te kam  :perqafim flas shpesh ne gjume mos ma ve mendjen :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-10-2008, 20:09:56
oooo Capkene cfar ka misheli se me duket shume e trishtuar kush ka vdekur se kam qare gjithe naten kur i kam lexuar shkrimet e saj? hmmmmm:
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 03-10-2008, 15:22:31
O Grens.... :perqafim :perqafim


Te kam shume xhan...se e di qe me ke shume xhan prandaj  :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-10-2008, 20:03:32
Kur mendoj per ty e kuptoj qe me iku e nje tjeter moment kot. :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: AleksB ne 05-10-2008, 09:31:53
Kur mendoj per ty shikoj sekretaren :D :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: ZUZUNA ne 05-10-2008, 10:50:46
NDIEJ DHIMBIJE...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-10-2008, 12:03:43
Kur mendoj për ty shikoj sekretaren :D :P

Prap mire qe nuk e shikon bossin biless LOL :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: marsiola ne 05-10-2008, 15:15:49
kam shume mall

dhe deshiroj shume te te kem afer

te kam shume xhan zemer
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: iShUlLi ne 06-10-2008, 12:03:22
Kur mendoj për ty, me dhemb koka :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Fatjeta ne 06-10-2008, 19:57:15
Kur mendoj per ty mezi pres te degjoj zerin ;)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 06-10-2008, 22:29:58
Kur mendoj per ty them me vete : Kam kaq shume kohe pa te pare...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Shej ne 07-10-2008, 10:30:03
kur mendoj .......jam e qete dhe e lumtur për gjithë kohën,te mirat e te keqiat qe kaluam bashke, dhe pse më vjen jashtzakonisht keq qe u nderpre këtu....
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 07-10-2008, 13:17:46
kshu eshte kur i blen me oferten...paguaj 1 merr 2 LOL LOL


Kur mendoj per ty vallahi nuk rri dot pa u zgerdhi si trape....LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 07-10-2008, 13:37:02
pse s'thua moj te paska rene Telebingo hahahahah
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 07-10-2008, 14:04:52
Kur mendoj per ty...them...sa afer e larg jemi...me mjaftoi vetem ai 15 sekondeshi qe te pashe kalimthi dhe aq...qen...bere sikur s´me pe...e nejse...une jam mace...luajme si qeni me macen...pfffffffff. ..kopesht zoologjik e beme kete te flamosur jete  :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 07-10-2008, 14:16:29
e bere lesh e li lemshin ti mi  LOL LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: chekevara ne 07-10-2008, 15:18:32
T'hongsha shpirtin... :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: mishel ne 07-10-2008, 15:21:27
he te hengert dhia librat ishalla,....LOL


Kur mendoj per ty me vjen verdalle mideja...... :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: chekevara ne 07-10-2008, 15:24:37
Kur menoj per ty...bohem poet :D
edhe me ngrihet ...tencioni gjithashtu :D


 :perqafim :perqafim
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: chekevara ne 07-10-2008, 15:39:46
kur mendoj per ty..ta mbeshtes....mendimi n :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 07-10-2008, 22:28:35
Kur menoj për ty...bohem poet :D
edhe me ngrihet ...tencioni gjithashtu :D


 :perqafim :perqafim

plasen cokollatat edhe kendej  :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 08-10-2008, 09:37:41
Kur mendoj per ty pyes shpesh veten ne se e meriton nje luks te tille: ndjenjen time...pfffffffffff f!!
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 14-10-2008, 16:40:36
Kur mendoj per ty
me rrite mendja mashum,,nuk dua tadij fare se kuje :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 14-10-2008, 17:53:30
Kur mendoj per ty me ngrihen nervat perpjete...Ik zhduku!!
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-10-2008, 19:38:25
mua te gjitha me ngrihen perveç tensionit :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 17-10-2008, 20:22:47
Kur mendoj per ty tani ne moment them:
 
E kam gjetur nje gur gjigant qe do te te zevendesoje me se miri ne zemren time...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: moçali ne 17-10-2008, 20:26:22
..them: Fol me shkoqur
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 17-10-2008, 21:05:37
kur mendoj per ty ,,,ne ket moment :(
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 20-10-2008, 14:14:27
Kur mendoj per ty them me vete: "Po e degradon veten ne humbje kohe...kaq pak e vleresoke vetveten?"
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 21-10-2008, 21:27:14
Them me vete, do te rikthehesh tek une si te gjithe paraardhesit e tu...me siguri...por...kur te jete shume vone...per mua...per ty...e do vuash minimumi dyfishin e dhimbjes sime...pse valle kaq i keq ndaj vetvetes?
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreamm ne 21-10-2008, 23:17:51
harroj gjithcka tjeter... ^o)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: marsiola ne 22-10-2008, 12:26:16
me merr shume malli dhe dua te te kem prane e te te ndjej
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 23-10-2008, 13:56:11
Them me vete...A te te hedh pak nga ballkoni? E mos bej kot tani,se ne kat perdhes jemi  :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: skiatori ne 23-10-2008, 14:04:34
kur mendoj per ty mendja me vjen verdall
ndiej nje lehtesim ne shpirt
por ti ndodhesh larg
 :perqafim
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 23-10-2008, 19:48:50
...eh...edhe nje dite pa ne...e mire...kjo qenka jeta...e dhimbshme...e verteta...e hidhur...llogjika.. .qe te rafte... PIKA
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Cami ne 24-10-2008, 18:54:00
kur mendoj per ate, he ...... me vjen neveri per ty
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Lefter ne 24-10-2008, 19:39:53
Kur mendoj per ty i them vetes:Si eshte e mundur  qe femra e 500-ta t'ma bllokon udhen e  te me ben  burre te martuar. :D LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreamm ne 01-11-2008, 13:50:50
no use thinking about U anymore.... :D :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 01-11-2008, 15:11:00
::::Kur mendoj per ty
      dita me behet nje mi vjet
        por je shum larg,por te kam gjan:::: hmmmmm: :perqafim
   
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: fijona ne 01-11-2008, 22:32:59
kur mendoj per ty vetem vuaj nga qe nuk te kam  :S
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-11-2008, 00:13:54
..Kur mendoj per ty...vuajtje!.
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: ZUZUNA ne 02-11-2008, 20:14:23
Kur mendoj per ty...
Me ngrihen qimet perpjet :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: joy&joy ne 02-11-2008, 20:50:28
me ndalohet zemra!!!! ;)per nje çast! :)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: S...Boy ne 02-11-2008, 20:55:17
Zemra ime behet akull
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 02-11-2008, 22:36:39
Me iken truri...si tani...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 03-11-2008, 09:19:03
Kur mendoj per ty
   ( e ndjej se mes nesh ka per te ndodhur nje mrekulli me plot te buzqeshura por shum larg hmmmmm:)  :perqafim
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: ZUZUNA ne 03-11-2008, 10:39:16
Me ndizet zemra :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreza ne 03-11-2008, 10:44:53
   Me kaplon nje mall :-x
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: ZUZUNA ne 03-11-2008, 10:52:11
Dua te te mbush me puthije ;)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 03-11-2008, 16:43:04
Mos bej si kaq i forte se une e di si dreqi qe te mungojne puthjet e mia...pse te zhuritemi kot tu qene tek burimi???
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: fijona ne 03-11-2008, 20:17:04
kur mendoj per ty me duket jeta shum kata strof me vjen turp nga vetevetja prej teje
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 04-11-2008, 08:36:17
Te thashe pra mos bej si i forte..dhe doli fjala ime...eh...kur mendoj per ty...me fal  hmmmmm: ,nuk jam romantike tani...por... mendoj vetem per seks  :D ne 99,99% te rasteve...e meriton jo per gje...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 04-11-2008, 08:38:00
kur mendoj për ty me duket jeta shum kata strof më vjen turp nga vetevetja prej teje

...vogelushe, mos e (para)gjyko vetveten per dike apo prej dikujt...dashuria eshte hapesire pa ligje...edhe po pati ndonje ligj...eshte mbi gjithe ato tokesoret...dhe aq... :perqafim
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreamm ne 07-11-2008, 11:43:13
..me trego vetem 100 arsye pse duhet te mendoj per ty..LOL LOL


Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: joy&joy ne 07-11-2008, 11:55:16
 liono!
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 07-11-2008, 14:03:25
Kur mendoj per ty...jam e dehur ne lumturi...jetoj si mund te jetóje nje shishe vere  :D tape fare... :P
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: joy&joy ne 07-11-2008, 14:07:55
Kur mendoj për ty...jam e dehur ne lumturi...jetoj si mund te jetóje një shishe vere  :D tape fare... :P
:perqafim chianti  xo! :)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 07-11-2008, 16:35:57
Jam ende tape...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreamm ne 10-11-2008, 17:46:48
s'e kuptoj ne c'bote gjendem..
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: qershija ne 10-11-2008, 17:55:53
ahhh ,, shpirti me dridhet dhe ather e kutpoj se me te vertet te duaaaaaaaaa shummmmm  :(
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-11-2008, 20:17:38
Me levizin muskujt e pavullnetshem. LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 10-11-2008, 21:35:32
me duket se me ke harruar...pak
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Stefi ne 11-11-2008, 09:49:37
Me levizin muskujt e pavullnetshem. LOL

LOL Ske faj, ta dish ti sa mire te kuptoj LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 11-11-2008, 10:14:51
LOL Ske faj, ta dish ti sa mirë te kuptoj LOL

Jua mbeshtes mendimin plotesisht ju te dyve  :D :D ;)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: joy&joy ne 11-11-2008, 10:18:49
 ginete sizmo  sto  ..........sto krevati! :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: skiatori ne 11-11-2008, 10:26:04
kur mendoj per ty mendja me vjen verdalle
zemra me rrahe me shpejtesi,trupi me merr zjarre
 ;) hmmmmm: :perqafim
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 11-11-2008, 13:32:00
Kur mendoj per ty...me merr koka flake
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Stefi ne 11-11-2008, 15:19:53
Kur mendoj për ty...më merr koka flakë

Emira me lajmero kur te mendosh per te...... qe te te rri afer e gatshme me nje bidon uje te te shuaj flaken LOL LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 11-11-2008, 15:25:18
Emira me lajmero kur të mendosh për te...... qe te te rri afër e gatshme me një bidon ujë te te shuaj flaken LOL LOL

Alo, alo Stefi : 24/7 ... :D ta mban?

Thone se ne Shqiperi s´ka uje  :D

Rrofsh se me bere te qesh me gjithe zemer... :perqafim
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Stefi ne 11-11-2008, 15:32:30
Alo, alo Stefi : 24/7 ...  ta mban?

Thone se ne Shqipëri s´ka ujë 

Rrofsh se me bërë te qesh me gjithë zemër...

Po moj si nuk ma mban :D po e nxora fjalen nga goja une nuk ka burre none me ma kthy mbrapsht LOL

Vende vende eshte ky problem yllo :D une per veten time kam uje 24 me 24 :D, keshtu qe pa merak me ke gati LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 11-11-2008, 16:45:21
Kur mendoj per ty, them se s´ma ndien cfare mendon bota. Kur nje femer  lufton per te drejten e saj damkoset me lloj-lloj epitetesh...e mire...
Po ti i dashur, si e ndien veten? Te mori edhe ty koka flake duke menduar per mua? :D Je t´adore...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: qershija ne 11-11-2008, 19:49:32
Nuk mundem ta pershkruaj  ,,,behem shum keq ,,,por kaluse  :(
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: marsiola ne 12-11-2008, 16:17:09
harroj cdo gje

ndihem e perhumbur...

si ne ajer

kush do me ndihmoje qe te zbres ne toke

 hmmmmm:
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Stefi ne 12-11-2008, 16:27:04
harroj çdo gjë

ndihem e perhumbur...

si ne ajër

kush do me ndihmoje qe te zbres ne toke

 hmmmmm:


Meqe kerkove ndihme dhe ne ketej jemi shume te sjellshem ne pergjithesi :D behu gati se po te lidh nje litar tek kemba qe te te terheqi ne toke sa here fluturon ne ajer LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: marsiola ne 12-11-2008, 16:29:35
flm stefi

por lidhe mire litarin se mos bie

 hmmmmm:
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Stefi ne 12-11-2008, 16:32:04
Hahahaha pa merak yllo :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 12-11-2008, 21:18:53
Kur mendoj per ty them me vete se si eshte e mundur qe ka 36 ore qe nuk te kam shkruar...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 13-11-2008, 08:45:57
Them me vete: Ku je o monarkia ime absolute?
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 14-11-2008, 15:01:13
Para se te mendoj per ty, marr zjarrfiksen ne telefon  LOL LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreamm ne 14-11-2008, 22:08:53
Para se te mendoj për ty, marr zjarrfiksen ne telefon  LOL LOL

..eee te marrte ca ste leshon tyy...LOL LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 15-11-2008, 13:39:38
..eee te marrte ca s'të lëshon tyy...LOL LOL

Po jo mi zemra, e bej thjesht vetem per ceshtje sigurie  :se nuk i dihet  :D

Kur mendoj per dike sot them: Te rafte damllaja  timeout) zemrathyer:
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-11-2008, 12:46:23
Kur mendoj per ty them: " Ku te hyri gjith ky................. ................... .......neps." LOL LOL LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: llafazanja ne 16-11-2008, 16:15:54
kur mendoj per ty ....rrenqethem e tera,koha ndalon dhe ne ket bot jemi vetem un e ti.... :perqafim
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 17-11-2008, 16:24:37
Them me vete:
Ah sikur te ndieja cdo dite kaq pak per ty...do ishte mire...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-11-2008, 16:28:42
kur mendoj për ty ....rrenqethem e tera,koha ndalon dhe ne ket bot jemi vetëm un e ti.... :perqafim
  Edhe 6 miliarde te tjere qe thua ti. :P LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: marsiola ne 17-11-2008, 16:33:14
dua te bej dashuri cmendurisht me ty

te k,ujtoj kohet e famshme

 hmmmmm:
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 17-11-2008, 16:38:22
Nuk me vetje mendja te bej fare gje me ty..hmmmmmmmmm...ps e valle?
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-11-2008, 16:39:38
Mos ke tezet nga vithkuqi per vizite? :P LOL LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 18-11-2008, 14:25:48
Mos ke tezet nga vithkuqi për vizite? :P LOL LOL

Aman mos m´i kujto se vijne javes tjeter...na nxine jeten, jane shume te bezdisura te flamosurat  :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreamm ne 19-11-2008, 10:00:01
..e kuptoj sa shume me ka marre malli... ^o) :)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Shej ne 19-11-2008, 10:16:10
 :perqafim
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: marsiola ne 19-11-2008, 10:17:59
dua te t ejap nje  :perqafim te ngrohte si atehere

 hmmmmm:
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: skiatori ne 19-11-2008, 10:23:38
dua te jeme ne afshin tend
te shijoj puthjet e tua
dhe aromen e trupit tend :perqafim
 ;) hmmmmm:
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: marsiola ne 19-11-2008, 10:32:17
dua te shkrihem me ty

te te ndjej ty deri ne thellesi

te bej dashuri cmendurisht me ty

 hmmmmm:

Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: miri14 ne 19-11-2008, 10:41:16
...kuptoj qe jam i mire sepse TI me dashuron,TI qe je pafundesisht e mire!!!
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: kledisa ne 19-11-2008, 11:54:11
TE PASHE NJE DITE TEK RRIJE NE VETMI
MENDOVA SE ME KISHE HARRUAR
POR SYTE E TU KERKUAN SYTE E MI
SIKUR DICKA DONIN TE GJENIN PERSERI
DUKE IKUR TE PERSHENDETA FTOHTE
POR VESHTRIMIN TEND NUK MUNDA TA HARROJ
ATE VESHTRIM TE BUKUR E TE NGROHTE
QE ASKUSH SI TI SE KA NE BOTE.
KTHEVA KOKEN TE'T SHOH DHE PAK
POR TI ISHE LARG,SHUME LARG.....
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 19-11-2008, 17:13:19
TE PASHE NJE DITE TEK RRIJE NE VETMI
MENDOVA SE ME KISHE HARRUAR
POR SYTE E TU KERKUAN SYTE E MI
SIKUR DICKA DONIN TE GJENIN PERSERI
DUKE IKUR TE PERSHENDETA FTOHTE
POR VESHTRIMIN TEND NUK MUNDA TA HARROJ
ATE VESHTRIM TE BUKUR E TE NGROHTE
QE ASKUSH SI TI SE KA NE BOTE.
KTHEVA KOKEN TE'T SHOH DHE PAK
POR TI ISHE LARG,SHUME LARG.....

 hmmmmm: :( :S
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: qershija ne 19-11-2008, 17:18:59
Kur mendoj ne ty me duket se po fillon dashurija nga fillim si kur u takuam ....me vjen per te qar se si te humba mendoj si te vazhdoj pa ty  :( rrahjet e zemres me shpeshtohen ,,kembet me ligsohen dhe ulem per disa minuta  :(
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-11-2008, 17:42:54
Me hahen qershi. :P LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreamm ne 20-11-2008, 14:41:26

 :) :)


http://uk.youtube.com/watch?v=OT-HScYavAg
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 20-11-2008, 17:23:17
kur mendoj per ty...e ndiej se si kam per te ngelur per vjeshte...per here te pare ne jeten time...pfffffffffff f...sillu icik keq...qe te te urrej...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 21-11-2008, 16:01:24
Le te bejme sikur ti nuk je ketu
le te bej sikur ti nuk je ketu

sikur nuk marrim fryme ne te njetin qytet, ne te njejten rruge.
Le te bejme sikur ti nuk je ketu
Se keshtu eshte me mire

per mua.

Se me dhemb me pak.
Se mundem
ndoshta te bej dicka tjeter.
Le te bej sikur ka shume gjera me te rendesishme sesa ti.

Le te bej sikur ti nuk je ketu,
perndryshe do te me shpertheje truri dhe zemra si Hiroshime
e do me ndahet ne copeza te panumerta.

Le te bejme sado pak sikur ti nuk je, je zhdukur.
Sa e dhimbshme eshte te dishe se ti je ketu.

Dua te bej dicka tjeter, te mos mendoj per ty.

Le te bej sikur..nuk dua te di se ku je, si je, me ke je, cfare ben dhe cfare do te beshe.

I ruaj sekondat e tua si margaritare ketu ne zemren time dhe luaj me to, i shumefishoj.

Ah, harrova.

Doja te beja sikur...

Sikur cfare?

Harrova, me doli nga mendja.
U hutova.
Te kam vetem ty ne mendje.
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 04-12-2008, 16:04:57
Duke menduar per ty o malukat, harrova te ha dhe po me dhemb stomaku...sa idjote qe behem ndonjehere...
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: marsiola ne 04-12-2008, 16:16:08
Le të bëjmë sikur ti nuk je këtu
le të bëj sikur ti nuk je këtu

sikur nuk marrim fryme ne te njetin qytet, ne te njëjtën rrugë.
Le të bëjmë sikur ti nuk je këtu
Se kështu është me mirë

për mua.

Se me dhemb më pak.
Se mundem
ndoshta te bëj diçka tjetër.
Le të bëj sikur ka shumë gjëra me te rëndësishme sesa ti.

Le të bëj sikur ti nuk je këtu,
përndryshe do të me shpertheje truri dhe zemra si Hiroshime
e do me ndahet ne copeza te panumerta.

shume e vecante kjo

si me je pershtatur me kete krijim

nje  :perqafim special vetem per ty


Le të bëjmë sado pak sikur ti nuk je, je zhdukur.
Sa e dhimbshme është te dishe se ti je këtu.

Dua te bëj diçka tjetër, të mos mendoj për ty.

Le të bëj sikur..nuk dua te di se ku je, si je, me ke je, çfarë bën dhe çfarë do të beshe.

I ruaj sekondat e tua si margaritare këtu ne zemren time dhe luaj me to, i shumefishoj.

Ah, harrova.

Doja te bëja sikur...

Sikur çfarë?

Harrova, me doli nga mendja.
U hutova.
Të kam vetëm ty ne mendje.
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 04-12-2008, 16:28:17
Merru me shkollen Marsiola...se sikur ta heq mendien nga djemte...ta dija keshtu, nuk do kisha dale kurre nga shkolla, se atehere isha rehat, nuk ma ndiente per njeri...pffffffffff fff
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-12-2008, 18:37:16
...E pse te mendoj valle? (?)...kur ti nuk lodhesh... ;)
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Emira ne 05-12-2008, 16:41:53
Kur mendoj per ty kap librat me vrap qe te heq mendjen...c´te bej tjeter...?
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: fijona ne 05-12-2008, 16:44:53
ermira  ...vogelushe, mos e (para)gjyko vetveten për dike apo prej dikujt...dashuria është hapësirë pa ligje...edhe po pati ndonjë ligj...është mbi gjithë ato tokesoret...dhe aq...                                                                   fijona*   jo qe kame bërë ndonjë vepër te rend am me atë qe e kam then jam deshperuar me vet vetn dhe kjo ndodhi teke unë edhe do vazhdoj jetën e buker
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-12-2008, 18:23:09
kur mendoj per ato. ;).ehhh nuk e di as vete si ta them :-[
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: dreamm ne 15-12-2008, 22:18:01
..nuk e di sesa "larg"..dhe sa "afer" jemi...
kur mendoj per Ty..
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Lefter ne 15-12-2008, 23:09:39
Kur mendoj per Ty me bjen ne mend qe jam mashtrues i madh. :D
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Stefi ne 16-12-2008, 15:10:36
Kur mendoj për Ty me bjen ne mend qe jam mashtrues i madh. :D

Rendesi ka qe njeriu te njoh veten mbi te gjitha LOL LOL
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: Karatisti ne 16-12-2008, 16:21:30
Me ngritet dhe dal e kerkoj taksirat!
Titulli: "Kur mendoj për ty..."
Postuar nga: fijona ne 16-12-2008, 17:46:37
 • nuk mendoj me per ty se e kam kuptuare qe nuk ja vlen
  Titulli: "Kur mendoj për ty..."
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-12-2008, 23:51:29
  Mendimi per ty me shkakton ulcer. :P
  Titulli: "Kur mendoj për ty..."
  Postuar nga: Emira ne 19-12-2008, 23:16:03
  Mendimi per ty me shkakton ulcer. :P

  Ulcera eshte me e mire sesa kanceri ? :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: yllipolar ne 19-12-2008, 23:23:06
  Përfundimisht  mendoj  se  dashurisë  nuk  i  shkoi  askush  deri  në  fund  në  kuptimin e  njohjes  së  saj...Prandaj  mendoj...
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-12-2008, 14:01:11
  .. Kur mendoj per ty .. ndjehem dhe jam krenare qe jam pjese e jetes tende ..  :) :X ..
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-01-2009, 00:19:18
  Kur mendoj per ty nuk mendoj per tjeter njeri. :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: AleksB ne 05-01-2009, 08:06:24
  .. Kur mendoj per ty .. ndjehem dhe jam krenare qe jam pjese e jetes tende ..  :) :X ..

   :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 07-03-2009, 16:44:49
  Kur mendoj per ty

  sa shume mendime me pershkojne
  befas zgjat doren te te kerkoj
  atje thelle ne enderrime , ne skutat e memories sime
  ty te gjej perhere ...ty qe sjell vetem Pranvere  :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-03-2009, 18:39:07
  Me behet mishi pucpuriza pucpuriza. :P LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-02-2010, 13:50:07
  me ngrihet perpjete qimet :-[
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 01-02-2010, 17:04:39
  Kur mendoj per ty...ehhhhh kur mendoj per ty......mbyll syte dhe cdo gje me behet me e afert dhe me e larget.....
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Lefter ne 01-02-2010, 17:07:55
  Kur mendoj per ty  me kojtohet se sa i keq jam  :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 02-02-2010, 09:01:03
  I've always been in love with you
  I guess you've always known it's true
  You took my love for granted, why oh why
  The show is over, say good-bye


   :(
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Brentiani ne 02-02-2010, 09:36:05
  Kur mendoj per ty gjithe damaret e kembes me jane fry.. :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 09:37:10
  Zemra bum bum.... :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Brentiani ne 02-02-2010, 09:38:10
  Zemra bum bum.... :D
  .. e bam bam bam... :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 02-02-2010, 16:53:57
  ehhhhh
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: h75 ne 02-02-2010, 20:02:50
  ka kohe qe nuk mendoj per ty
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-02-2010, 12:11:18
  them shyqyr qe ishte imagjinate :perqafim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 03-02-2010, 14:48:21
  kur te shof me sy
  filloj menoj per ty ty ryyrrrryyyy
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-02-2010, 13:35:32
  ..kur...per...ty... merr kuptim jeta :engjell:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 04-02-2010, 14:30:00
  kur mendoj per ty them sa shume te kam llastuar  :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Oqeani ne 04-02-2010, 14:43:33
  Kur mendoj per ty,,e shaj veten   :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-02-2010, 14:48:11
  mbaje veten he burri i dheut :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Oqeani ne 04-02-2010, 15:00:21
  ahahha,, hajt se ja bejme disi  :D

  Kur mendoj per ty, po me duhet me e mbajt veten,, :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 04-02-2010, 16:42:20
  kur mendoj per ty...me kujtohet

      
    
       

   
  If You Forget Me


   
   I want you to know
  one thing.

  You know how this is:
  if I look
  at the crystal moon, at the red branch
  of the slow autumn at my window,
  if I touch
  near the fire
  the impalpable ash
  or the wrinkled body of the log,
  everything carries me to you,
  as if everything that exists,
  aromas, light, metals,
  were little boats
  that sail
  toward those isles of yours that wait for me.

  Well, now,
  if little by little you stop loving me
  I shall stop loving you little by little.

  If suddenly
  you forget me
  do not look for me,
  for I shall already have forgotten you.

  If you think it long and mad,
  the wind of banners
  that passes through my life,
  and you decide
  to leave me at the shore
  of the heart where I have roots,
  remember
  that on that day,
  at that hour,
  I shall lift my arms
  and my roots will set off
  to seek another land.

  But
  if each day,
  each hour,
  you feel that you are destined for me
  with implacable sweetness,
  if each day a flower
  climbs up to your lips to seek me,
  ah my love, ah my own,
  in me all that fire is repeated,
  in me nothing is extinguished or forgotten,
  my love feeds on your love, beloved,
  and as long as you live it will be in your arms
  without leaving mine.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: valesa ne 04-02-2010, 17:01:59
  kur mendoj per ty i them vetes  ma mire qe t e kam lan  se hala si femij je
   :pafshim :pafshim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-02-2010, 11:31:11
  uuu ty te rente pika :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 05-02-2010, 12:47:35
  ...mbushem me trishtim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: SocialNetwork ne 05-02-2010, 12:49:49
  Mendoj pse ndodhi ashtu sic sduhej te ndodhte
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreamm ne 05-02-2010, 13:54:59
  ..veten dhe ty e mendoj si ne nje enderr pa fillim..dhe pa mbarim.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-02-2010, 16:29:45
  Me kujtohen fjalet tua....."Per ty perjetesisht..e joti perfundimisht"
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Misss ne 06-02-2010, 18:02:02
  ...nuk më hahet buka 1 javë rrjesht.... LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-02-2010, 11:26:10
  me vjen per te ..ashtu dmth :-[
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Misss ne 08-02-2010, 17:18:10
  Kur mendoj per ty......me behet mishi puckurriza puckurriza.... LOL  :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-02-2010, 23:22:36
  ...behem pishman qe te cova neper mend prape!
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-02-2010, 13:09:16
  behem ;)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: hajkune ne 09-02-2010, 13:21:52
  ... ndjej keqardhje per veten time :(
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-02-2010, 13:23:30
  mos u shiko ne paqyre hmmmmm:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-02-2010, 15:16:45
  ..Ethe shpirti me leshon.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 10-02-2010, 13:02:32
  ndjej se te kam me prane se kurre....
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: fabio 30 ne 10-02-2010, 13:06:52
  ....dita me sjell diellin ...e nata henen.....
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 10-02-2010, 13:08:18
  me yjet behem mik...me henen armik/....
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 10-02-2010, 13:09:13
  me yjet behem mik...me henen armik/....

  vargjet e UJKUT
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 10-02-2010, 13:09:56
  kur mendoj per ty buzeqesh  :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 10-02-2010, 13:11:44
  vargjet e UJKUT

  po ato me erdhen ne mend
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 10-02-2010, 13:13:00
  e buqeshja me kthehet ne trishtim...se prane ste kam si dikur

  por kujtimet jane aq te freskta sa hidherim ska... :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 10-02-2010, 13:15:34
  kur mendoj per ty them qe zoti eshte shume i padrejte
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 10-02-2010, 13:17:28
  Jo.....ti je zoti i endrrave te tuaaaa dhe te tijat...
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 10-02-2010, 13:21:53
  Kur mendoj për ty

  Ca dritherima trupin ma pershkojne
  Vegimet e tua me ledhatojne

  Vijne nga një botë e mistershme
  Ku çdo gjë është e ndjeshme

  Kur për ty mendoj
  Duket sikur qiellin kaptoj

  Duket sikur bota vetëm për mua është krijuar
  Sa keq qe nuk je aty kur shpirti është i vetmuar

  Sa çaste te bukura do doja te kisha dhuruar
  Asnjëherë nuk patem kohën e mjaftuar

  Ditët e vitet ikin me shpejtesi
  Por ndjenjat se kanë këtë veti

  Të kujtojnë se duhet te qeshesh e të jetosh
  E kujtimet e bukura s'mund ti anashkalosh
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 10-02-2010, 13:23:52
  sa paster bukur dhe pa gabime LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-02-2010, 14:08:37
  se di as vete se çfar zallamahie me kap :-[
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 10-02-2010, 14:55:55
  kur mendoj per ty
  haroj cdo njeri
  sepse ti je e vetmja
  qe me fal tamam dashuri

  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 10-02-2010, 15:02:04
  kur mendoj per ty...vallaj hic nerva kam me mendu per gje tjeter
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: sandrina ne 17-02-2010, 11:29:45
  mendoj se sa e veshtire qenka te perjetosh nje dashuri te prangosur
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreamm ne 17-02-2010, 13:29:54
  .....dua te ndal kohen ne vend..
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 17-02-2010, 13:36:32
  ... me henen behem armik
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-02-2010, 15:49:37
  perqafoj komshien hmmmmm:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 17-02-2010, 15:53:58
  kur mendoj per ty them.....si su lodha xhanem LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-02-2010, 15:55:13
  behem gjysem i çmendur :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 18-02-2010, 22:00:58
  nese te duket se gjerat nuk po shkojne mire  dhe...

  ....nese merzia mbush zemren tende...
   
  ..atehere kujto 3 gjera...
   
  1-un jam aty

  2-un kujdesem per ty

  3-UN TE DUA ME SHPIRT
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Brentiani ne 18-02-2010, 23:10:40
  "Kur mendoj per ty me humbet apetiti per tri dite" .. :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: sandrina ne 20-02-2010, 14:54:31
  kam kaq etje per fjalet e tua...bisedat e dikurshme :( :( :engjell:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreamm ne 20-02-2010, 15:32:32
  "Kur mendoj per ty me humbet apetiti per tri dite" .. :D

  ...no wonder U are so fit  :D :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: CTS ne 20-02-2010, 17:59:08
  Kur mendoj per ty.... mbulohem se kam ftohte, dhe bie alarmi.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 20-02-2010, 18:05:07
  kur mendoj per ty me ikin mendimet
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Brentiani ne 20-02-2010, 19:58:09
  ...no wonder U are so fit  :D :P
  ..actually I need to put on some more kg's.. :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreamm ne 20-02-2010, 19:59:13
  ..actually I need to put on some more kg's.. :D

  stop thinkin bout her than :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Brentiani ne 20-02-2010, 20:05:00
  stop thinkin bout her than :P
  who is 'her'? :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreamm ne 20-02-2010, 20:11:30
  "Kur mendoj per ty me humbet apetiti per tri dite" .. :D

   :D :D kjo pra qe po mendoje :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Brentiani ne 20-02-2010, 20:15:04
  but she is you, not her.. :D :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreamm ne 20-02-2010, 20:16:50
  hahhahahahha ehe..te besoj... :P
  Epo kg tua jane me te rendesishme se une pra :P :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Brentiani ne 20-02-2010, 20:24:06
  Po ne jemi me te rendesishem se kg-te e mi ama.. :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-02-2010, 20:27:04
  Kur mendoj per ju dy..krejt edhe mue po me ika llupsiteti... :D :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Brentiani ne 20-02-2010, 20:28:43
  Per ty spo mendoj hic.. :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-02-2010, 20:39:05
  Ndaç rreziko e mendo pak veç...ndaç.. :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Brentiani ne 20-02-2010, 20:40:58
  Jo, spo guxoj se rashe nen 100 (kile).. :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreamm ne 20-02-2010, 20:42:27
  Je fjala me e bukur e poezise time...kur mendoj per ty.. :) :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 22-02-2010, 10:07:58
  Kur mendoj per ty...asgje me rreth e rrotull nuk ekziston....je dhe mbetesh e vetmja dashuri....per lepurushin tim te dashur
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-02-2010, 12:02:04
  flm mishel,nuk e dija se me do aq shume :-[
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 22-02-2010, 13:13:59
  u dhjefsh ne gjume ti ishalla....LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 22-02-2010, 15:57:13
  me vete mendja diku tjeter
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 22-02-2010, 16:08:01
  kur mendoj per ty sme ze gjumi hic :d
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 22-02-2010, 16:09:05
  kur mendoj per ty me ze gjumi top LOL LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 22-02-2010, 16:09:33
  kur mendoj per ty shof horror ne enderr LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 22-02-2010, 16:10:25
  haroj cdo gje tjeter
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 22-02-2010, 16:11:19
  kur mendoj per ty them mashtrimin e ke shpikur ti LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 22-02-2010, 16:12:39
  theme me vete kjo eshte krahu im i djathte ne mashtrim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 22-02-2010, 16:14:02
  kur mendoj per ty them sjam fare mashtruse .... ma kalon ti  LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 22-02-2010, 16:16:01
  me vete mendja vetem ne nje vend LOL haah
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 22-02-2010, 16:17:57
  kur mendoj per ty filloj e kendoj kengen ... harroje harroje ... LOL LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 22-02-2010, 16:19:31
  kur mendoj per ty truri me stakohet
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 22-02-2010, 16:21:42
  kur mendoj per ty them spaska ik akoma LOL :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 22-02-2010, 16:22:10
  kur mendoj per ty nis e ha nje pjeshke
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 22-02-2010, 16:30:23
  kur mendoj per ty them te ngecte ne fyt ishalla LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: sandrina ne 22-02-2010, 20:36:40
  syte marrin rrugen drejt teje :engjell:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 22-02-2010, 21:01:41
  kur mendoj per ty them me vete kush eshte kjo anetare re
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Loadingg ne 23-02-2010, 00:39:05
  kur mendoj per ty them qenke nje antare e shkelqyer :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-02-2010, 08:45:56
  Them pse te mendova...pasi ti sme mendon.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Brentiani ne 23-02-2010, 09:26:00
  Kur mendoj per ty filloj te dua jeten me shume..
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 23-02-2010, 12:40:45
  Kur mendoj per ty filloj te dua jeten me shume..

  qe kur kshu ti ... :d
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Brentiani ne 23-02-2010, 13:21:49
  qemoti, po s'e kisha kapur.. :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: fabio 30 ne 23-02-2010, 13:26:40
  .........

  e penso a te (http://www.youtube.com/watch?v=KiquEVdaHRY#)

  ....... :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-02-2010, 13:30:22
  kur..per ty..e bej gati "shkopin" :-[
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 23-02-2010, 13:31:59
  kur mendoj per ty them jam me fat :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-02-2010, 13:36:17
  ne lloto e ke fjalen? :engjell:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 23-02-2010, 13:37:54
  ne lloto e ke fjalen? :engjell:

  sqe per ty ore
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 23-02-2010, 14:54:53
  epo ai cdo fjali e merr per veten...eshte modest djali
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 24-02-2010, 19:41:00
  kur mendoj per ty them me vete kur do lindi kjo LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Misss ne 24-02-2010, 19:57:26
  Kur mendoj per ty...them kur do shpethej ky djale!  :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 24-02-2010, 19:58:20
  them si mund te jet ne realitet kjo vajze
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Misss ne 24-02-2010, 20:05:08
  Kur mendoj per ty them....Brad Pitt te vje anash...  :P :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 24-02-2010, 20:10:50
  them me vete kjo e ndan brad pitin nga gruaja
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Misss ne 24-02-2010, 20:14:52
  ...them u sa i mire eshte Sinan Hoxha... LOL LOL  :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 24-02-2010, 20:16:34
  them ka munci te jet fetia kasa ktu
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Misss ne 24-02-2010, 20:20:46

  them...duhet te nderrosh emrin, sepse nuk te pershatatet...  :D :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 24-02-2010, 20:23:29
  them se e ke gabim se kshu ma ka qef njera
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Misss ne 24-02-2010, 20:25:42
  Them...prej asaj e ke vene dmth, jo per vete ee?  :P :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 24-02-2010, 20:27:37
  e kam ven per shum gjera   pse te intereson ty?
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Misss ne 24-02-2010, 20:35:29
  Kur mendoj per ty them.....Booohhhh koha eshte flori... LOL  :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: sandrina ne 24-02-2010, 22:05:56
  koha eshte shi :( :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-02-2010, 10:57:49
  paska ngatrru temen kjo mesa duket.. :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Brentiani ne 25-02-2010, 11:39:20
  Ka dashur te thote se qan kur mendon per te.. :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-02-2010, 15:13:07
  Mendoj sesi ta shes kete grip qe kam.

   :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Brentiani ne 25-02-2010, 16:15:20
  Kete gripin qe ke e blej po ate tjetrin veq grens mundet.. :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-02-2010, 00:13:34
  Nuk mendoj.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: sandrina ne 26-02-2010, 12:32:08
  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi96.photobucket.com%2Falbums%2Fl195%2Fdenisekennedy%2Flaughing.gif&hash=edd75f11693dc61aa09a6f7fc959debf)

  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi484.photobucket.com%2Falbums%2Frr202%2FOregonJonsey%2Fsmileycrying.gif&hash=005574da8ae5c6785efba421ccf3b9ef)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 02-03-2010, 23:19:29
  me meren mend LOL LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-03-2010, 23:23:56
  Ka kohe qe spo mendoj.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: sandrina ne 07-03-2010, 09:17:49
  nje mase e ngrohte ajri me pershkon kudo qenien time dhe me fal kenaqesi dhe paqe ne gjithcka :perqafim :perqafim :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreamm ne 07-03-2010, 19:54:52
  sa cudi..mua me ndodh e kunderta e paqes..:D  ^o)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 07-03-2010, 20:06:48
  I'm back on Boogie Street...
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreamm ne 08-03-2010, 22:55:23
  ...i them vetes.."Ahh po nuk e solle koken" :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 09-03-2010, 20:04:53
  them me vete ngeli duke par laptopin kjo po si se kthen njer koken
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: sandrina ne 10-03-2010, 08:55:59
  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi664.photobucket.com%2Falbums%2Fvv6%2FLilly83%2Fhappy.jpg&hash=0861db4547c6220e726488635420d59a)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: fabio 30 ne 20-03-2010, 15:17:09
  ......

  e iO pensO a te - Ivana Spagna - (http://www.youtube.com/watch?v=2Wq36t2fb2A#)

  ......... :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: sandrina ne 20-03-2010, 15:20:54
  ......

  e iO pensO a te - Ivana Spagna - (http://www.youtube.com/watch?v=2Wq36t2fb2A#)

  ......... :)
  e bukur :) :)
  kur mendoj per ty grindem me vete :) :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: fabio 30 ne 20-03-2010, 15:27:15
  e bukur :) :)
  kur mendoj per ty grindem me vete :) :)
  ....pse qeka ....''sherraxhi''..........kingu :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 20-03-2010, 15:31:40
  me vete kjo kenga ne mendje
  Free Mc - Mendo ti nje cast (http://www.youtube.com/watch?v=T1Ue_GFidZI#)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 20-03-2010, 15:57:49
  ndihem ne qiell te shtate
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: kengaime ne 20-03-2010, 23:20:19
  ........ them se jam me shume fat :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Brentiani ne 21-03-2010, 00:16:09
  .. them se ke shume fat qe mendoj per ty .. :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreamm ne 21-03-2010, 12:34:13
  ..me ze gjumi..:D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Nore ne 21-03-2010, 12:37:33
  smendoj fare
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 21-03-2010, 17:22:45
  ...m'kap e qeshmja! :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: sandrina ne 21-03-2010, 17:38:13
  ....pse qeka ....''sherraxhi''..........kingu :D
  sherraxhi dhe eshte,.. por me mua eshte engjell  :D :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 21-03-2010, 21:51:44
  .... bie ne koma diabetike  :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Lefter ne 22-03-2010, 18:58:00
  Me ngritet karma ne 500...LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: TATU ne 22-03-2010, 20:33:29
  ja fus gjumit per shtate pale qejfe.......
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: BLENDER ne 22-03-2010, 20:42:03
  ja fus gjumit per shtate pale qejfe.......
  gjume te omel o flori :puth
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: TATU ne 23-03-2010, 21:57:17
  kur mendoj per ty.....ndjej zemren te rrahe fort :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: LoooLaaa ne 24-03-2010, 02:29:13
  Kur mendoj per ty e gjith bota jemi DY..(L) :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: sandrina ne 24-03-2010, 08:40:28
   :) :)

  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi272.photobucket.com%2Falbums%2Fjj200%2Fthedj86%2F18love86396xy2.jpg&hash=1171d96a4b450fb75d12e083b176d233)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreamm ne 24-03-2010, 13:39:27
  Kur mendoj per ty..shnderrohem ne enderr..ne nje enderr magjike, te larget, te padukshme, fluturuese.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: sandrina ne 21-04-2010, 09:14:27
  ndjej mall ,filloj dhe te nxjerr nga ajo shtrese e shpirtit,zemres dhe gjithcka times ku ti ekziston dhe me njomen syte,syte qe te shohin si gjithmone me dashurine e plote ,ate dashuri qe ekziston vetem brenda mureve te sandrines,sepse nuk e shoh por e ndjej,nuk di me se cndodh nga ti.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Loadingg ne 21-04-2010, 10:04:38
  kur mendoj per ty m'nalet fryma n gjysm huhhuhhuh
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Kijameti ne 21-04-2010, 12:29:38
  kur mendoj per ty...dua te behem ti kurse ti te behesh une!
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: cikito ne 12-05-2010, 17:07:58
  kur mendoj per ty me grihet temperatura :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 14-05-2010, 20:29:21
  me hipen urrejtja akoma me shume
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: BLENDER ne 14-05-2010, 21:11:55
  nuk mendoj mo se edhe dita me bohet nate  :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreamm ne 16-05-2010, 18:52:24
  kur mendoj per ty...dua te behem ti kurse ti te behesh une!

  ...e bukur kjo.. :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 17-05-2010, 23:53:41
  humbas ne mendimet e mia
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: endrrimtare ne 18-05-2010, 21:12:20
  ...me kalon koha per mrekulli  :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 19-05-2010, 21:27:21
  filloj e enderroj
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: LoooLaaa ne 19-05-2010, 21:34:30
  kur mendoj per ty- jetoj
  dhe un cdo dite jetoj
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Kijameti ne 20-05-2010, 11:00:10
  kur mendoj per ty...i haroje te gjitha dhimbjet!
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-05-2010, 12:47:12
  kur mendoj per ty me hapet oreksi per zocka te tjera :P :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: sandrina ne 02-06-2010, 10:46:53
   :perqafim :perqafim :perqafim :-x

  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi222.photobucket.com%2Falbums%2Fdd9%2Fsweet_honey15%2Fdreaming-of-you.gif&hash=2d1fddbe6cb3e24d1a929332bae0b30e)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreamm ne 02-06-2010, 13:43:13
  Then since we mortal lovers are,
      Ask not how long our love will last;
  But while it does, let us take care
      Each minute be with pleasure past.
  Were it not madness to deny
  To live because we're sure to die?
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: sorelina ne 02-06-2010, 18:13:13
  :perqafim :perqafim :perqafim :-x

  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi222.photobucket.com%2Falbums%2Fdd9%2Fsweet_honey15%2Fdreaming-of-you.gif&hash=2d1fddbe6cb3e24d1a929332bae0b30e)

  Das is aber schön
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Admirimi ne 02-06-2010, 18:16:40
  Mundohem te mos mendoj fare "per ty" se sme ze gjumi pastaj  :(
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Misss ne 02-06-2010, 18:48:54
  Ku mendoj per ty....dije se ka kaluar plot nje muaj nga mendimi i fundit rreth teje LOL  :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 03-06-2010, 21:42:42
  mendoj shum gjera
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: sandrina ne 09-06-2010, 20:47:44
  Das is aber schön
  flm  :perqafim :perqafim
  do doja mos te te mendoja ne fakt ;) ;)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Lizi ne 10-06-2010, 21:45:12
  kohet e fundit spo kam kohe me mendu as per vedi  :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: sandrina ne 12-06-2010, 22:15:43
  i can only dream of you :( :( :(
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: moçali ne 12-06-2010, 23:22:06
  Kur mendoj për ty, edhe ligështohem, po edhe marr forcë..
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Harmony ne 13-06-2010, 00:48:05
  Aleksander Pushkin-Letra e
  Tatjanes, drejtuar Oneginit
  (marre nga kryevepra e
  Pushkinit, "EUGJEN ONEGINI")
  Po marr guximin qe t'ju shkruaj...
  C'do deshit me vec shpirtit tim?
  E di, se eshte e drejta juaj
  Te me denoni me percmim.
  Po ju qe e shihni si po vuaj
  Me pak meshire, sado pak,
  Nuk do me mprapsni zemerake!
  Me pare desha te rri qete
  Per turpin tim mbesomeni,
  Ju sdo te dinit kur se si,
  po te mund te shpresonja vete
  Qe, kur e kur me plot hare
  te kem t'ju shoh ketu tek ne
  Qe t'ju degjoj si kuvendoni,
  T'ju them nje fjale dhe pastaj
  Ne zemer vec nje mall te mbaj,
  Vec gjer sa rish te me takoni...
  Po thone se ju s'rrini dot
  Ne fshat te heshtur ju merziti
  E ne... ne rrojme me te kote
  Plot gas se vini e na aviti.
  Pse arthte vete ashtu ne fshat,
  Na gjette tek ky vend i qete?
  T'ju njoh s'do kisha kurre fat,
  S'do kisha turbullimn' e shkrete.
  Dhe afsh' i shpirtit tim ne jete
  Duke u qetuar (kushedi!).
  Nje mikut mund t'i behesha mike
  Dhe shoqe e jetes e besnike
  Dhe zonje e ndershme per shtepi.
  Nje tjeter... jo askujt ne jete
  Nuk do ti falnja dashuri!
  E ka vendosur Qielli vete ,
  jam e jotja ne perjetesi;
  Gjithe jeta ime me pat qene
  Nje peng se ty do te takoj
  Se Zoti jeten ma ka dhene
  Qe gjer ne varr te adhuroj...
  Perhera te kam enderruar
  te ndjenja felle thelle ne gjit
  me ate veshtrim qe me trondit
  Ne zemer shpesh ta kam degjuar
  ty zerin... jo s'ish enderim!
  Dhe sapo hyre, te kuptova
  Me preke fort u pervelova
  Thashe esht ai thesari im!
  S'eshte e vertete? Po, te kam ndjere
  Me flisnje kur me dhemshuri
  ndihmoja njerezit e mjere,
  Me sillte shpesh lutja qetesi,
  Edhe tashi, ndaj kesaj grime
  A nuk je ti o endra ime,
  Qe n'erresire po ndricon
  E vjen me prek me nur e hije?
  S'je ti qe plot prej dashurije
  Shpres' edhe gas me murmuron?
  Kush je ti? Engjelli me shprese,
  apo nje lajkatar pa bese?
  Ma hiq tashi kete dyshim
  Kjo mbase nj'enderr mund te jete
  Per zemren time nje zhgenjim
  E ndryshe krejt fat' i vertete...
  Po dhe keshtu jet dhe fat
  vec ty qe sot t'i kam besuar
  Me qan me lot shpirt i ngrate
  E mprojtje vij per te kerkuar.
  Mendo: jam vete s'kam ku flas
  askush nuk mund te me kuptoje
  Mendja fillon te me leshoje
  Ne heshtje duhet te humbas.
  Te pres ti eja sic ma k'enda
  Dhe shpresat ngjallm' i perseri,
  A ma prish endrren qe tashi
  Me te qortuara te renda!
  Mbarova! S'mund ta rilexoj...
  Po vdes nga frik' turperuar
  Po nderit tuaj i besoj
  Me plot guxim duke shpresuar....
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: sandrina ne 09-07-2010, 08:14:31
  mundohem mos mendoj por lodhem dhe prape vij :( :(
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 12-07-2010, 12:23:42
  mire flm..po ju mire? :perqafim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: sandrina ne 14-07-2010, 08:32:10
  ...mendimet jane te embla,te ngrohta,te bukura,frymezuese dhe plot te tjera :engjell: :engjell: :engjell:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Misss ne 14-07-2010, 11:22:32
  Kur mendoj per ty i them vetes...."Koha eshte flori"  :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: mister x ne 14-07-2010, 12:25:36


  Kur mendoj per ty ...me rrenqethet mishi iii ...... :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: sandrina ne 22-07-2010, 08:42:54
  them me vete qe dhe pa mua po e kalo per bukuri dhe kjo me gezon shume dhe me trishton ca por cdo gje do veje mire :perqafim :perqafim :engjell:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-08-2010, 14:47:48
  me ngrihet. :-[.tensioni ;)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Harmony ne 11-08-2010, 00:27:28
  Kur mendoj per ty...shoh te ardhmen qe na pret...(sikur te ishte vertete keshtu...)...:'( ,po c'i keni keto tema melankolike...
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-08-2010, 15:24:20
  megjithmend e ke? :-[
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Harmony ne 12-08-2010, 15:23:20
  po,me gjithe mend...vetem se fjalen e kam x dike tjeter...:)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Nore ne 12-08-2010, 17:54:32
  e ca pastaj..:)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Harmony ne 14-08-2010, 23:41:29
  ca te pelcasin :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Nore ne 14-08-2010, 23:59:49
  avash se u shkrive..:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: +ERELA+ ne 03-11-2010, 13:15:47
  rrenqethem...shkrih em...me vjen te ha fare............... o cokollata ime e dashur!
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 03-11-2010, 15:51:41
  kur mendoj per ty.....ze e marr mandolinen dhe thur vargje per dashuri...iiiii
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-11-2010, 15:53:10
  tallu ti tallu mishel..po mua me ikin lotet lume.. :-[
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: mister x ne 03-11-2010, 15:53:19

  me hapet barku...... :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 03-11-2010, 16:06:41
  me ngrihen qimet perpjete.....te kokes...mos u konfondoni.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-11-2010, 16:07:44
  ti je ne rregull se vetem qimet te ngrihen.. ;)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 03-11-2010, 16:09:43
  edhe deri aty qendroj ...
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-11-2010, 16:12:19
  shyqyr pra. ;).qe vetem vetem ato keni ju :-[
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 03-11-2010, 16:15:52
  ika nashti ...bye
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-11-2010, 16:18:34
  edhe une gjithashtu..mire ardhshim te dy :perqafim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Lisa ne 09-11-2010, 03:26:31
  Grens kur menoj per ty me shko menia te aparati tensionit :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-11-2010, 14:33:34
  pse te ngrefet moj? :S
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Lisa ne 10-11-2010, 23:51:16
  jo me jo me ta mat ty tensionin  :P :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 12-11-2010, 12:21:27
  ehhh sa mire do ishte... :perqafim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Lefter ne 12-11-2010, 23:59:56
  ....me duket vetja sikur kam perbire nje pakete viagra.... :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 13-11-2010, 19:20:43
  .... them sa e cuditshme eshte jeta
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-11-2010, 12:35:52
  ehhhh sa ka jeta. ;).cudira e kam fjalen hmmmmm:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 15-11-2010, 13:32:03
  kur te shoh me sy ath filloj edhe mendoj per ty  :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-11-2010, 14:49:39
  une vdes per ty :perqafim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreza ne 08-12-2010, 12:58:26
  Kur mendoj per ty...mendoj dhe vetem mendoj.... hmmmmm:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Nore ne 08-12-2010, 13:24:45
  me ngritet  lesht e kokes
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: qershija ne 08-12-2010, 13:29:09
  ...me kujtohen vetem gjerat e mira ...
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: BLENDER ne 08-12-2010, 13:38:53
  ...me kujtohen vetem gjerat e mira ...
  ska gje te keqiat mi len mu  :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 08-12-2010, 13:41:43
  ... me behet mishi puckurriza puckurriza :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Nore ne 08-12-2010, 14:07:43
  Me duket vetja si princ :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreamm ne 08-12-2010, 15:58:11
  ...me kujtohet nje dite shiu e ftohtee e ftohtee..e nje pritje e pafund....pakez minuta qe s'filluan as mbaruan ^o) ^o)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Nore ne 08-12-2010, 16:03:25
  me ze gjumi gjithmon :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: +ERELA+ ne 14-12-2010, 10:57:28
  buzeqesh...:)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Nore ne 14-12-2010, 14:31:28
  behem me nerva :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-12-2010, 16:20:51
  ..nuk po mendoj vallai... :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Nore ne 14-12-2010, 16:27:13
  i haroj te gjitha obligimet :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: +ERELA+ ne 15-12-2010, 09:29:21
  kenaqem :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Nore ne 15-12-2010, 13:35:11
  nqef tmodh jom miken merzia :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 15-12-2010, 14:04:35
  me vjen ne mendje kjo kenga :)

  JULIO IGLESIAS - MY LOVE (http://www.youtube.com/watch?v=QgxIL47XJTg#)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Nore ne 15-12-2010, 14:34:04
  telikosem fare  :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Kijameti ne 16-12-2010, 02:23:51
  i hape dyert e parajses! ;)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: +ERELA+ ne 16-12-2010, 11:42:10
  dua dicka ...:D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Kijameti ne 16-12-2010, 13:21:23
  he moj?? :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreza ne 16-12-2010, 13:23:06
  dua te mendoj edhe pak...!!! :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: +ERELA+ ne 16-12-2010, 13:23:56
  ate...
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Kijameti ne 16-12-2010, 13:26:53
   hmmmmm:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: +ERELA+ ne 16-12-2010, 13:28:51
  natyra te ciles i ka falur nje emer...
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: whitesnake ne 16-12-2010, 13:33:51
  natyra te ciles i ka falur nje emer...
  Dashnorja :-[
  Sepse ne dashuri vetem gomeret besojne :perqafim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: +ERELA+ ne 16-12-2010, 13:36:24
  dashuri do thoja une ne fakt...
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Kijameti ne 16-12-2010, 13:37:33
  me ne fund e zbuluam kodin :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreamm ne 16-12-2010, 14:13:03
  Michael Bublé - Cry Me A River (Official Music Video) HQ + Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=M2viFm8f_Lo#ws)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Nore ne 16-12-2010, 15:00:39
  kam ide shum :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreza ne 16-12-2010, 18:12:49
  cilat jan mendimet e tua...... hmmmmm:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Nore ne 04-01-2011, 23:05:21
  Them athua ka add te ma jap mua!.:.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreza ne 06-01-2011, 16:06:08
  Kur mendoj per ty

  sa shume mendime me pershkojne
  befas zgjat doren te te kerkoj
  atje thelle ne enderrime , ne skutat e memories sime
  ty te gjej perhere ...ty qe sjell vetem Pranvere  :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Nore ne 06-01-2011, 16:49:39
  per ty mendoj ende.:.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-03-2011, 11:43:34
  ehuuuu ku kam kohe te mendoj.. hmmmmm:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: +ERELA+ ne 10-03-2011, 13:59:57
  rrenqethem :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Lefter ne 10-03-2011, 14:31:29
  .........behem sikur i kam perbire dy paketa me viagra... :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Nore ne 21-03-2011, 20:24:48
  me ngrihet direkt tensioni :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Xha Barka ne 22-03-2011, 02:48:58
   :perqafim me kujtohen dite e nete plot dashuri :perqafim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 23-04-2011, 23:19:04
  e kuptoj shprehjen ti je vetem per te ber hije :D :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: +ERELA+ ne 25-04-2011, 11:17:29
  LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Nore ne 13-05-2011, 12:04:50
  me ngrihet. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . morali per muhabet :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-06-2011, 11:40:30
  me ulet.......tencioni :-[
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: +ERELA+ ne 01-06-2011, 11:44:16
  me permbytet shtepia :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-06-2011, 11:46:07
  me permbytet shtepia :D
  ....kontrollo siguresat e tubave te ujit :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: +ERELA+ ne 01-06-2011, 11:50:09
  hapur i le gjithmone :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Lefter ne 01-06-2011, 12:53:22
  Behem sikur te kisha perbire nje pakete me viager  :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-06-2011, 12:33:00
  ...bej gati trekembeshin :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 03-06-2011, 12:36:13
  skam kohe jo...kam pune :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-06-2011, 12:37:17
  me kujtohet ajo.. ;)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Nore ne 03-06-2011, 12:40:31
  kapsssss :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: DiniL ne 03-06-2011, 15:02:44
  Me kap lemza  :P :D :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 03-06-2011, 15:03:31
   shkulfloket)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 03-06-2011, 15:05:30
  ca ke mi nervi????

  mos i shkul ato leshra se te duhen...shkul ato te sqetulles LOL LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 03-06-2011, 15:07:04
  LOL

  jo se me mbajne ngrohte :P LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 03-06-2011, 15:09:16
  e mire mos i hiq.....behu koleksioniste LEshi
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Nore ne 03-06-2011, 16:28:26
  me meren mente.. :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-06-2011, 13:45:15
  me kruhet vegla :S
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: +ERELA+ ne 17-06-2011, 19:24:17
  me hapet barku :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: hajkune ne 17-06-2011, 21:16:06
  Me mbushet mishi mornica
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: JustA ne 18-06-2011, 00:59:36
  me prishet disponimi  :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: hajkune ne 18-06-2011, 01:04:02
  Po pse mi aq shume te neveritkam ;)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: JustA ne 18-06-2011, 01:11:45
  Po pse mi aq shume te neveritkam ;)


  nuk e kisha per ty Hajkunee.. :) vetem i pergjigjem temes...  :perqafim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: hajkune ne 18-06-2011, 01:21:09
  dhe une me shaka e kisha  :perqafim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: JustA ne 20-06-2011, 12:16:15
  dhe une me shaka e kisha  :perqafim

     


   :perqafim  ;)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2011, 12:35:34
  kur mendoj me ty .....sme mjafton nje jete per ty  :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Nore ne 21-06-2011, 12:56:55
  shikoj oren :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-06-2011, 12:58:48
  i bej gati veglat :S
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Nore ne 21-06-2011, 13:41:33
  me vjen per te vjelle :
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Gjumashi ne 21-06-2011, 14:46:52
  me vjen per te vjelle :

  Sa doja ta thoja dhe une...
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Nore ne 21-06-2011, 18:30:29
  po ti doje te me vidhje shprehjen mua kshu asi :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: CTS ne 23-06-2011, 03:12:52
  Brrrrrr ma ben trupin.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: +ERELA+ ne 23-06-2011, 09:40:03
  buzeqesh :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Nore ne 23-06-2011, 12:00:58
  kur te shoh me sy :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 23-06-2011, 12:03:23
  Ath me bi men per ty
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Nore ne 23-06-2011, 12:06:02
  them sa katile u tregove :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: +ERELA+ ne 23-06-2011, 12:07:24
  qe zemren ma lendove :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Gjumashi ne 23-06-2011, 12:18:05
  me ben te bllokoje gjithe internetin ne Shqiperi.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Nore ne 23-06-2011, 12:21:01
  E dhe nga mua u largove :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Lefter ne 23-06-2011, 12:35:50
  Me bjere ne mend ajo loje e jona  :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreamm ne 30-11-2011, 19:12:48
  ....te dua prane.. :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 30-11-2011, 20:41:39
  dua te te kem serisht e serisht.....te ngopur skam
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: vullkani ne 30-11-2011, 20:48:36
  me ikin te gjitha mendimet e tjera
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 30-11-2011, 21:34:11
  kur mendoj per ty
  nje pike loti rreshket befas ne sy
  te te mendoj ty
  cdo gje duket e humbur dhe e perpire

  ashtu si loti edhe ti zbehesh lehte
  valle keshtu do te te mendoj perjete?????
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreamm ne 12-03-2012, 11:25:43
  ....ndihem vetem... ^o)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 11:26:35
  kur mendoj per ty
  nje pike loti rreshket befas ne sy
  te te mendoj ty
  cdo gje duket e humbur dhe e perpire

  ashtu si loti edhe ti zbehesh lehte
  valle keshtu do te te mendoj perjete?????

  nuk dua me te mendoj...dhe as te te kujtoj
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-03-2012, 14:59:35
  me vrap bej nje tel dhe e gjej zgjidhjen. :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 16:11:26
  sa cun i shkathet.....

  kur mendoj per ty me sembon ne zemer i hidhuri kujtim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-03-2012, 16:12:21
   :D :D :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 16:14:57
  kur mendoj per tipin...gjithnje me shkon buza vesh me vesh LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: +ERELA+ ne 12-03-2012, 16:15:45
  nuk njoh me veten ...
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: altinmurati ne 12-03-2012, 16:16:05
  Mendoj Për Ty
   


  Ne mengjes nuk ha, se mendoj per ty

  Ne dreke nuk ha, se mendoj per ty

  Ne darke nuk ha, se mendoj per ty

  Naten nuk fle, se me hahet (buke).  Ec ne rruge, dhe mendoj per ty

  Ec ne bulevard, dhe mendoj per ty

  Ec ne shesh, dhe mendoj per ty

  Ec ne aereoport, dhe me shtyp aereoplani.  Shikoj rete, e mendoj per ty

  Shikoj yjet, e mendoj per ty

  Shikoj henen, e mendoj per ty

  Shikoj diellin, dhe qorrohem.  Lahem ne vaske, e mendoj per ty

  Lahem ne lume, e mendoj per ty

  Lahem ne liqen, e mendoj per ty

  Lahem ne det, e me ha peshkaqeni.  Shkoj te halla, e mendoj per ty

  Shkoj te daja, e mendoj per ty

  Shkoj te xhaja, e mendoj per ty

  Shkoj ne shpi, dhe me vret gruja.  Hyp ne target, dhe mendoj per ty

  Hyp ne anije, dhe mendoj per ty

  Hyp ne varke, dhe mendoj per ty

  Hyp ne gomone, dhe me kap policia.  Mendoj per ty, dhe m'hahet buke

  Mendoj per ty, dhe m'flihet gjume

  Prandaj thuame, te lutem

  Ca te bej kur shkoj ne banje ?  Mendoj per ty, mendoj per ty

  Mendoj per ty, mendoj per ty

  Mendoj per ty, mendoj per ty

  Per ty mendoj, kur bej nevoje !
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: endrrimtare ne 12-03-2012, 16:16:24
  Kur te shof me sy mbje menja per ty, keshtu e di une LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 16:16:52
  LOL LOL LOL...altin gjynah se con per ne Top Fest kete
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreamm ne 13-03-2012, 16:04:26
  LOL ...altin gjynah se con per ne Top Fest kete

  LOL LOL LOL LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Sherin ne 23-04-2012, 15:11:17
  Ku je  :(
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: NENSY ne 08-05-2012, 22:07:14
  LOL LOL LOL...altin gjynah se con per ne Top Fest kete
  ne festivalin kombetare mi ne rtv , e mbase fiton ne eurovizion  hahahaha
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pasion ne 08-05-2012, 22:43:40
  ****Te them ku je dalim e nje dore muhabet :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: NENSY ne 09-05-2012, 01:34:30
  ****Te them ku je dalim e nje dore muhabet :)
  nga lagja isha, por ste pashe..
  ok her tjeter do dalim, te pres... :perqafim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Lindushe ne 09-05-2012, 11:41:44
  Them mezi pres te vije darka te shoh  :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 09-05-2012, 13:34:32
  Kur mendoj per ty ...malli eshte koracuar ne brendesine time
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2012, 16:16:34
  Kur mendoj per ty....zot sa te deshiroj !!!
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pussy Lover ne 01-08-2012, 16:27:29
  Them mezi pres te vije darka te shoh  :)
  uaw duhet te jete me shume fat qe te ka ty
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 01-08-2012, 16:29:50
  me henen behem armik
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pussy Lover ne 01-08-2012, 16:31:01
  me henen behem armik
  bejm aleance? e cojm henen per lesh
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 01-08-2012, 16:35:05
  me mire pakt
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pussy Lover ne 01-08-2012, 16:35:49
  me kushte apo pa kushte?
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2012, 16:36:24
  Kur mendoj per ty ....me vjen natyrshem te te them...mos u largo me!!
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 01-08-2012, 16:38:35
  nga ndrysho pakti me aleancen?
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pussy Lover ne 01-08-2012, 16:41:04
  aleanca eshte pa kushte kurse pakti eshte me kushte
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 01-08-2012, 16:43:33
  Pakt.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pussy Lover ne 01-08-2012, 16:50:12
  Pakt.
  po pra me thuaj kushtet e tua
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 01-08-2012, 16:52:52
  ja sa te vije avokati
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pussy Lover ne 01-08-2012, 16:54:52
  ja sa te vije avokati
  mire atehere sa te vij avokati une po them kushtet e mija.
  1 Jemi te barabart me te drejte vote dhe vendimi.
  2 une marr detyren e shefit i pari dhe me rotacion.
  3 financat i ndajm kur te fitojme ndonje gje.
  4 asnje nga ne nuk duhet te behet tifoze me milanin
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2012, 16:55:43
  Kur mendoj per ty.....

  Enrique Iglesias - Addicted (http://www.youtube.com/watch?v=2M-2BFS6Jxc#ws)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Gerti1 ne 01-08-2012, 17:38:24
  Kur mendoj per ty me lagen pantallonat.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2012, 18:01:56
  kurse mua me lagen mbathjet kur mendoj per ty
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Gerti1 ne 01-08-2012, 18:03:44
  Kur mendoj per ty nuk haj buke dhe ne darke vdes nga uria.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2012, 22:24:07
  kur mendoj per ty.......pse me zgjove?
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 02-08-2012, 09:16:05
  Kur mendoj per ty me kendohet kjo konga


  ERMAL MAMAQI FT DR FLORI - KU KA SI TIRONA ( OFFICIAL VIDEO ) (http://www.youtube.com/watch?v=gQmh2Oa7v5A#ws)  :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 02-08-2012, 19:54:46
  kur mendoj per ty.....

  Finley Quaye - Waiting For You (http://www.youtube.com/watch?v=tTyOH-t3Ofw#ws)  I'm searching for you,
  But you're not here today.
  I'm looking for you but you're not near.
  Is distance, time?
  I'm waiting for you.

  I'm waiting and I, I'm looking
  You're something else and you're good looking

  I made a minor mistake,
  I had it all on a plate,
  You can always time distance,
  Never tempt fate.
  If it is late,
  I felt my heart was at stake.
  You could never share love....
  Not in that state.

  I'm waiting
  I'm looking
  I'm waiting
  I'm looking

  I'm searching for you,

  I'm looking for you but you're not near.
  Is distance, time?
  I'm waiting for you.
  I'm waiting and I, I'm looking
  You're something else and you're good looking

  I'm waiting and I, I'm looking
  You're something girl and you're good looking
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 02-08-2012, 21:21:36
  ora thote 21.21
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 03-08-2012, 09:36:01
  Kur mendoj per ty....u lodha ska me

  Culture Club - Do You Really Want To Hurt Me (http://www.youtube.com/watch?v=cf1fjg_HdM4#ws)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-08-2012, 12:25:20
  kaloj ne epilepsi totale :-[
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 07-08-2012, 13:19:03
  kur mendoj per ty ...a thu skam pune tjeter?
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-08-2012, 14:13:11
  ..heq dore nga hedhja nga kati 5
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 07-08-2012, 14:13:46
  kur mendoj per ty me duket vetja Prilli ,kurse ti me dukesh Tetori...pffffff

  The Rasmus & Anette Olzon ''October & April '' - Ladyhawke (http://www.youtube.com/watch?v=shDZemlrLFg#)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 20-02-2013, 23:30:20
  kur mendoj per ty...me kujtohet

      
   
       

   
  If You Forget Me


   
   I want you to know
  one thing.

  You know how this is:
  if I look
  at the crystal moon, at the red branch
  of the slow autumn at my window,
  if I touch
  near the fire
  the impalpable ash
  or the wrinkled body of the log,
  everything carries me to you,
  as if everything that exists,
  aromas, light, metals,
  were little boats
  that sail
  toward those isles of yours that wait for me.

  Well, now,
  if little by little you stop loving me
  I shall stop loving you little by little.

  If suddenly
  you forget me
  do not look for me,
  for I shall already have forgotten you.

  If you think it long and mad,
  the wind of banners
  that passes through my life,
  and you decide
  to leave me at the shore
  of the heart where I have roots,
  remember
  that on that day,
  at that hour,
  I shall lift my arms
  and my roots will set off
  to seek another land.

  But
  if each day,
  each hour,
  you feel that you are destined for me
  with implacable sweetness,
  if each day a flower
  climbs up to your lips to seek me,
  ah my love, ah my own,
  in me all that fire is repeated,
  in me nothing is extinguished or forgotten,
  my love feeds on your love, beloved,
  and as long as you live it will be in your arms
  without leaving mine.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Gjumashi ne 21-02-2013, 00:44:28
  Kur mendoj per ty, me te gjumi menjeher. E kisha fjalen per jastekun.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 07:39:59
  Dakar And Grinser - Stay With Me (http://www.youtube.com/watch?v=QIA1DzAFYXc#)

  Me kendohet kjo
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pasion ne 21-02-2013, 12:27:15
  Mendja atje :D
  Si e dergon hallin kjo? hmmmmm: :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 13:23:25
  Kur mendoj per ty them...pse je kaq i paqarte
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Kisss ne 21-02-2013, 17:22:57
  kur mendoj per ty, me vjen te shkoj ne tualet...  :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 21-02-2013, 20:49:43
  ...kur mendoj per ty...te kujtoj vetem ty
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 21:16:04
  kur mendoj per ty???
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 21-02-2013, 21:59:50
  them "alamet" vajze kjo ne foto  :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 22:01:42
  Kur mendoj per ty me bie te fiket per here te dyte
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 21-02-2013, 22:02:36
  Kur mendoj per ty me bie te fiket per here te dyte

  pse jam tullac, apo?  Ahaaaaaaaaa, nejse.....po mendoja se kishe me mua
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Kisss ne 21-02-2013, 22:18:11
  them "alamet" vajze kjo ne foto  :P

   :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 23:03:34
  Flori - Pa Jete (Official Video HD) (http://www.youtube.com/watch?v=Lu1f2lTpDwQ#ws)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Gjumashi ne 21-02-2013, 23:39:41
  ... Me vjen te nderroj kanal, se na lodhen lajmet.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: NENSY ne 22-02-2013, 00:27:45
  Nuk mendoj hic fare...
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Loadingg ne 28-02-2013, 20:46:10
  them me pas mujt me ble kohen i kisha hargju krejt paret n to me shku dikun larg e mos me menu ma per kurgjo
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 28-02-2013, 21:06:43
  sikur te mundja te blija kohen do t´i shpenzoja te tera leket per nje jete diku larg te mos mendoj per asgje tjeter me.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2013, 14:47:19
  I need you
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Kisss ne 01-03-2013, 14:51:03
  Kur mendoj per ty, me dridhet dora duke shkruajtur vargje muzikore...
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2013, 14:56:29
  Duhet ta dish se...
  Kur dy vetë grinden me njëri-tjetrin,
  Kjo s’do të thotë se nuk duhen. Por edhe kur nuk grinden
  mos mendo se duhen marrëzisht


  Duhet ta dish se...
  Dashurinë e humbet shumë shpejt,
  Por pendimi zgjat vite të tëra.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: BVDGF ne 01-03-2013, 15:24:27
  Kam frike ....
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2013, 15:32:19
  edhe une...por me shume  deshire  :perqafim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: BVDGF ne 01-03-2013, 16:18:29
  edhe une...por me shume  deshire  :perqafim
  Ehhe ajo deshira :) ajo po na le pa gjume  :perqafim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2013, 16:21:48
  Citim nga: Before i&#039;m gone ne 01-03-2013, 16:18:29
  Ehhe ajo deshira :) ajo po na le pa gjume  :perqafim
  :perqafim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pasion ne 01-03-2013, 16:28:47
  Tak ,,,,,,bej klik te zeri yt e lexoj grimca qe  te gjitha qarqet e dites qe  me duken te mundshme tek postimet tua i shoh vije te drejte qe dmth talent ne te thjeshtuar diten,,,,,valet e jetes. :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 13-03-2013, 21:03:41
  Tek faqja 69 ca nuk  boj kur menoj per ty
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 13-03-2013, 23:09:27
  Tek faqja 69 ca nuk  boj kur menoj per ty

  varet sa i trashe eshte libri???
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 13-03-2013, 23:12:49
  sa me shume aq me mire

  histori qe smbaron
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 13-03-2013, 23:39:52
  sa me shume aq me mire

  histori qe smbaron

  megjithate, historia nderron
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 13-03-2013, 23:40:36
  nderrojne etapat...por jo personazhi
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 13-03-2013, 23:43:53
  nderrojne etapat...por jo personazhi

  edhe kjo varet nga kush dhe si e shkruan
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 13-03-2013, 23:44:53
  autori eshte ai qe ia ka vene vulen,,,,libri eshte i kopsitur
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 13-03-2013, 23:54:26
  autori eshte ai qe ia ka vene vulen,,,,libri eshte i kopsitur


  plagjiature.....?
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 14-03-2013, 00:20:20
  plagjaturen po kerkon ta bej dikush tjeter me sa kuptoj
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: BVDGF ne 14-03-2013, 14:05:47
  Kur mendoj per ty me merr malli  :perqafim
  Mishelit
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 14-03-2013, 14:25:37
  Tushja ime te puth
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 14-03-2013, 17:04:06
  ......falenderoj Zotin se te kam prane mej
  Titulli: Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!
  Postuar nga: flutur ne 14-03-2013, 19:39:36
  Them se Je ne konflikt me veten
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 14-03-2013, 21:19:06
  Me fillon dhimbja e kokes
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 15-03-2013, 22:54:14
  sikur zhytem ne erresire....ose anasjelltas
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 15-03-2013, 23:11:02
  Me vjen te vjell
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Loadingg ne 15-03-2013, 23:22:17
  Them se dua te't shof nje her
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 16-03-2013, 17:20:29
  Mendo ti
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 23-03-2013, 13:27:35
  kur te shoh me sy me bie mendja per ty
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 23-03-2013, 14:30:10
  kur te shoh me sy, atehere mendoj per ty
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 23-03-2013, 14:34:40
  je aq i qete sa ndonjehere me vjen te te kap prej flokesh,i urrej njerezit e qete ,me trembin me qetesine e tyre.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 23-03-2013, 14:44:52
  je aq i qete sa ndonjehere me vjen te te kap prej flokesh,i urrej njerezit e qete ,me trembin me qetesine e tyre.

  Jepi qe te marre flake....tradhto i here, do shohesh se sa eshte i qete.....ose thuaji....i dashur, dje mbrema qesh me njerin pime nga nje pije, porse jo alkoolike...nuk beme gje....pos i dhash nje puthje te lehte...ama jo ne buze....rreth buzeve....aty diku ke dhembet.....me fal.....
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 23-03-2013, 15:45:46
  Kur mendoj per te.... habitem me veten...si ka mundesi
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 23-03-2013, 17:48:56
  Kur mendoj per te.... habitem me veten...si ka mundesi

  po aq sa ka mundesi te jete i vertete pohimi "ngrohja globale". Ti nuk dashuron - mbase vetveten?
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 23-03-2013, 18:09:53
  ngrohja globale eshte shpik nga dashuria e zjarrte e zemrave tona
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 23-03-2013, 21:02:43
  Jepi qe te marre flake....tradhto i here, do shohesh se sa eshte i qete.....ose thuaji....i dashur, dje mbrema qesh me njerin pime nga nje pije, porse jo alkoolike...nuk beme gje....pos i dhash nje puthje te lehte...ama jo ne buze....rreth buzeve....aty diku ke dhembet.....me fal.....
  nuk eshte ne tipin tim kjo sjellje
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 24-03-2013, 01:07:52
  po aq sa ka mundesi te jete i vertete pohimi "ngrohja globale". Ti nuk dashuron - mbase vetveten?

  Ti nuk hyn ne preferencat e mia...e une nuk jam peshk por peshkatar
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pasion ne 25-03-2013, 00:12:06
  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  Asgje. :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 25-03-2013, 00:14:01
  ..baby you're the one..
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pasion ne 25-03-2013, 00:17:28
  Dicka me kujtohet :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Gerti1 ne 25-03-2013, 21:31:45
  ngrohja globale eshte shpik nga dashuria e zjarrte e zemrave tona

  :)

  E bukur kjo.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 25-03-2013, 21:32:30
  ca thu ti, emri im i dyte eshte Dashnija :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Gerti1 ne 25-03-2013, 21:36:21
  Dale se ka shume variacione ketu. Psh:

  Ne te dy nuk duhet te shkojme ne Pol te Veriut pasi do ngrejme nivelin e detit.

  Ose, ne kemi zemer te madhe dhe nuk duhet te rrime ne parqe lodrash ku gjuajne me shigjeta.

  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 25-03-2013, 21:39:06
  Ose ose...

  i dashur e di sa mamutha do zbuloheshin ne toke nga shkrirja e akullnajave prej dashnise sone..

  ose ose

  eva po te te shikonte ty sa i embel je nuk do hante mollen ne kopeshtin e edenit por dicka tenden ....
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Gerti1 ne 25-03-2013, 21:45:03
  lol

  ose, me falni a keni nji harte pasi kam humbur ne syte e tu.

  ose ose, me falni po ato diamantet te vertete jane? ...e kisha llafin per syte e tu.

  dhe ne ket moment bien fishekzjarre dhe flete trendafilash te kuq.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 25-03-2013, 21:45:54
  mossss se ktu me kto trendafilat filloj e qaj une lol
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 26-03-2013, 17:36:45
  kur vjen mengjesi
  nuk me haet buke se mendoj per ty,
  kur vjen dreka
  nuk me haet buke se mendoj per ty,
  kur vjen darka
  nuk me haet buke se mendoj per ty,
  kur vjen ora per gjume
  nuk me ze gjumi se me haet buke.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 26-03-2013, 19:29:12
  kur mendoj per ty harroj cdo gje tjeter
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pasion ne 26-03-2013, 20:13:22
   :)

  Ndal.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 26-03-2013, 20:35:37
  kur vjen mengjesi
  nuk me haet buke se mendoj per ty,
  kur vjen dreka
  nuk me haet buke se mendoj per ty,
  kur vjen darka
  nuk me haet buke se mendoj per ty,
  kur vjen ora per gjume
  nuk me ze gjumi se me haet buke.
  ha ha ha haaaaaa :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: NYCTR87 ne 26-03-2013, 20:36:49
  Kur mendoj per ty s'mendoj per te tjeret  :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Gerti1 ne 26-03-2013, 21:00:35
  kur vjen mengjesi
  nuk me haet buke se mendoj per ty,
  kur vjen dreka
  nuk me haet buke se mendoj per ty,
  kur vjen darka
  nuk me haet buke se mendoj per ty,
  kur vjen ora per gjume
  nuk me ze gjumi se me haet buke.  Njifemi gjo bashke ne?
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 26-03-2013, 21:41:44
  ....kuptoj se tashme gjithçka eshte vone
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Gerti1 ne 26-03-2013, 21:45:31
  ....kuptoj se tashme gjithçka eshte vone

  paske ra ne muhabete te thella ti plako.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 26-03-2013, 21:46:35
  paske ra ne muhabete te thella ti plako.

  merzi me te madhe kurre ne jete (deri sot)  s´kam perjetuar
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 26-03-2013, 22:29:55
  Kur mendoj per ty ndjej se me  shkelqen mendimi me pervers , me i ndyre, me kriminal
  Me duhet vec nje thike, nje hanxhar e nje sqepar
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 26-03-2013, 22:45:26
  Kur mendoj per ty ndjej se me  shkelqen mendimi me pervers , me i ndyre, me kriminal
  Me duhet vec nje thike, nje hanxhar e nje sqepar

  kjo Triler.....nejse......une Drame
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 26-03-2013, 22:46:29
  jemi dy stacione te ndryshme...rralle mund te biem bashhke
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 26-03-2013, 22:47:27
  ...drame
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 26-03-2013, 22:48:59
  Krim e ndeshkim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 26-03-2013, 22:51:30
  qene 12 u bene 11.....nuk eshte ora
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 26-03-2013, 22:58:49
  Oret e malit
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 26-03-2013, 23:03:39
  qene 11 u bene 8, ato 7-te u bene kater.......shume e lehte...per ate qe vret mendjen
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 26-03-2013, 23:05:24
  Ohoooohooo
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 02-04-2013, 15:39:04
  kur mendoj per ty...i feel frozen inside me....

   (http://www.youtube.com/watch?v=KS5Rq-8T1-o#[/url)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Amarda...77 ne 02-04-2013, 19:13:38
  ti e di qe e kam lodhje te mendoj per ty
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 02-04-2013, 19:29:42
  Me heq lodhjen
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 03-04-2013, 10:12:06
  “Sëmundja më e keqe në botë është të menduarit, ajo s'ka shërim.”
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 03-04-2013, 10:20:34
  me vjen gjume
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 03-04-2013, 10:21:48
  me vjen gjume

  sa deprimuese ti thuash dikujt...me vjen gjume kur mendoj per ty LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 03-04-2013, 10:27:17
  sa deprimuese ti thuash dikujt...me vjen gjume kur mendoj per ty LOL
  mund te jete e kunderta :)

  te fal aq shume qetesi sa te vjen gjume pa asnje pike shqetesimi
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 03-04-2013, 10:33:40
  edhe mundet...edhe mundet
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 03-04-2013, 10:34:53
  Ti nxit imagjinatën time....
  ku era pershkon oqeane ndjesie......
  krahët e mi fluturojne shume lart ....
  e une e gjej vehten......te bllokuar ne kafaz të artë  :engjell:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 03-04-2013, 10:39:07
  Kur mendoj per ty....me vine ndermend shume
  dhe...... hic
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-04-2013, 14:40:01
  me behet mishi pucpuriza pucpuriza. :D :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 03-04-2013, 14:45:40
  me behet mishi pucpuriza pucpuriza. :D :P

  same LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-04-2013, 14:47:28
  mendoj se si nuk ke harruar te kopjosh. :P LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 03-04-2013, 14:49:14
  mendoj si ste ka hup pordhaclliku bre burr :P LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-04-2013, 14:54:26
  akoma ske blere kundragaz bre gru. LOL LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 03-04-2013, 14:55:12
  me behet mishi pucpuriza pucpuriza. :D :P

  e di e di...kujt jo xhanem LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-04-2013, 14:55:31
  e di e di...kujt jo xhanem LOL
  shejtankes hic. LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 03-04-2013, 14:56:47
  jou bre burr, rri afer por*eve te mija  LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-04-2013, 14:57:34
  jo jo se ti si duron dot as vete te tuat jo me te kesh njeri afer. LOL LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 03-04-2013, 14:58:17
  s thojn kot me mire nami se syri :P LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-04-2013, 14:58:49
  ty te kane dale te dyja keshtu qe gjej alternative tjeter, LOL LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 03-04-2013, 15:14:44
  po po, targen ma ke pa gje keto kohet e fundit :D LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-04-2013, 15:15:54
  ncuk se i nderron si shikse. LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 03-04-2013, 16:13:31
  shttt se nigjo Ilir Meta LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 03-04-2013, 16:16:50
  LOL LOL....po iliri c'hynte ketu?? apo doli?
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 03-04-2013, 16:17:38
  pusho ti se smerr vesh gjo
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 03-04-2013, 16:18:14
  pusho ti se smerr vesh gjo

  e pseeeeeee a thu te fyva ronde?
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 03-04-2013, 16:49:45
  po me fyve nga mesi e poshte LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 03-04-2013, 16:53:19
  Ronde shume..ti qiofsh si me duro lol

  Kur mendoj per ty

   "Dance Me To The End of Love" Leonard Cohen (http://www.youtube.com/watch?v=7pA5UhNaYw0#)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 03-04-2013, 19:54:00
  ..ha shume kokoshka (pupagjela)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 03-04-2013, 22:49:59
  Kur te shof me sy me bi men per ty....qe kshu mos ma boj mo ket pytje
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 04-04-2013, 12:15:47
  Mendimet hallakaten

  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 05-04-2013, 10:49:26
  Mendimet hallakaten

  them se je shaka e natyres
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-04-2013, 11:13:12
  kur mendoj per ty....nje puzihe e lehte me perkedhel..e di qe je aty per mua e ne mua!
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 05-04-2013, 13:38:50
  (https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/6799_519366198120461_1074152868_n.jpg)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-04-2013, 13:47:01
  (https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/6799_519366198120461_1074152868_n.jpg)

  ketu do me cosh neser?? :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 05-04-2013, 13:51:14
  jo do te hyp ktu e do te mbys LOL

  (https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/558877_517586728298408_941715209_n.jpg)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-04-2013, 13:52:12
  jo do te hyp ktu e do te mbys LOL

  (https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/558877_517586728298408_941715209_n.jpg)

  une di not shpirti  :perqafim dhe kujdes se i mbyturi te mbyt
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 05-04-2013, 13:52:54
  Paskan ardh grifshat :d
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 05-04-2013, 13:53:16
  zej beeee :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 05-04-2013, 13:53:57
  Paskan ardh grifshat :d


  te sfidoj ne duel lol

  (https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/8577_517586304965117_72043076_n.jpg)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 05-04-2013, 13:55:38
  Pse eshte fisnike te duelohesh nga nje doreze femerore... kam ngjitur kraharorin ne majen e shpates tende ....
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 05-04-2013, 14:02:04
  Pse eshte fisnike te duelohesh nga nje doreze femerore... kam ngjitur kraharorin ne majen e shpates tende ....

  (https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/524472_519371121453302_776675649_n.jpg)

  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-04-2013, 14:07:49
  hahahahaha ca surrati LOL

  a me mu e ke ...do ishte postulati
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 05-04-2013, 14:16:48
  Mmmmmm classy one!
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-04-2013, 14:18:41
  kur mendoj per ty,....me kujtohet hahahaa......lere spo e them :-[
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 05-04-2013, 14:21:06
  Mmmmmm classy one!

  (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/553001_519365728120508_812640491_n.jpg)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-04-2013, 14:21:44
  sa i bukur buzekuqi LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 05-04-2013, 14:22:18
  Cfare veshtrimi....
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 05-04-2013, 14:22:32
  dhe une qe mendova qe sdo te shpetonte detaji i dhemballes...  :(

  lool
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 05-04-2013, 14:23:07
  Cfare veshtrimi....

  (https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/544768_519370281453386_2139711257_n.jpg)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 05-04-2013, 14:27:53
  dhe une qe mendova qe sdo te shpetonte detaji i dhemballes...  :(

  lool

  ahahahaha .... got it
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 05-04-2013, 14:28:55
  (https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/6801_519089348148146_871389430_n.jpg)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-04-2013, 14:31:09
  (https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/6801_519089348148146_871389430_n.jpg)

  uuuuuuu putulush.......me kujton lepurushat e mi ne ca poza te tilla
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 05-04-2013, 23:59:09
  numeroj yjet...i kam ne qejf yjet....e kam ne qejf top...henen (duket paksa ashtu si top kur merre formen e plote)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 06-04-2013, 00:17:33
  Kush je ti?! Pse sme thus
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 08-04-2013, 10:53:08
  fakti qe ti me mendon ashtu sic une te mendoj , me ben te mendoj edhe kur sdua te mendoj...
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-04-2013, 14:16:45
  fakti qe ti me mendon ashtu sic une te mendoj , me ben te mendoj edhe kur sdua te mendoj...
  ..10 here e lexova dhe akoma se kam kuptuar mire..ose jam shume i trashe une ..ose shume e holle ti mishel hmmmmm:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 11-04-2013, 14:19:43
  as qe e mendoj se ti po mendon ate qe mendoj dhe une per mendimin tend
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2013, 14:19:53
  me thuaj kur me ke kuptuar ti mua...qe ta vendos ne Kalendar...thuame
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: BVDGF ne 11-04-2013, 16:13:59
  Kush je ti?! Pse sme thus
  Jam Aqif Kopertoni  :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2013, 16:19:37
  kurse une Kizi Loren :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: BVDGF ne 11-04-2013, 16:20:47
  kurse une Kizi Loren :D
  Se njoh  :P
  Kur mendoj per ty, me kujtohen zogjte qe ke ne ballkon .
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2013, 16:22:13
  mos mi kujtooooooooooooooo o :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: BVDGF ne 11-04-2013, 16:37:25
  mos mi kujtooooooooooooooo o :P
  Si ia del mbane, te qaj hallin  :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Brentiani ne 11-04-2013, 16:43:18
  .. zemra mbohet dy.. :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 12-04-2013, 11:57:11
  Kur mendoj per ty....


  Giorgia-Il mio giorno migliore (http://www.youtube.com/watch?v=9gHnNzE2uQw#ws[/url)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 12-04-2013, 15:26:08
  ... me zen lemza
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pasion ne 12-04-2013, 21:29:42
  Ne kontraten e bere mes veti,pakti nenshkruhet,,,,

  Jo fjale  :-[
  Vec zbatim! :D

  Syte kane boten e tyre :)
  Flasin,kuptojne gjithcka,edhe madje me perkryer se sa e folura qe duket fjaleshumte. :)


  (https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/488160_529180903787105_1021274089_n.jpg)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 12-04-2013, 22:19:01
  :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 12-04-2013, 23:04:35
  them se vitet S'kane kaluar
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 12-04-2013, 23:10:00
  Kur mendoj per ty zot sa me dhemb shpirti....nese shpirt kam
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 14-04-2013, 17:55:02
  me shume pi çaj, me pak ha banane
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pasion ne 14-04-2013, 17:58:16
  Kujtoj Sirine me vullnetare :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 15-04-2013, 07:30:20
  Me mungon ne cmenduriiiii
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 15-04-2013, 13:51:11
  pffffffffffffffffff f

  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F24.media.tumblr.com%2F68a2a0161394687912611032e64cfef7%2Ftumblr_mhs0apgtM61r0y1o1o1_500.gif&hash=ec6055a15941f77c2b5481154955bf57)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pasion ne 15-04-2013, 19:58:58
  Asgje
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 15-04-2013, 20:02:23
  sa me acaron  ...ndonjehere :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 15-04-2013, 20:16:02
  njekohesisht mendoj edhe per Fluturen  :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 15-04-2013, 20:54:25
  Edhe une per ty ...gjith diten :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 15-04-2013, 23:40:44
  Jan rehat kur nuk mendoj per.ty
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 16-04-2013, 11:31:53
  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F25.media.tumblr.com%2F79f985d6d7138a446fa247c33860f6e7%2Ftumblr_mkmu526MMX1re40j6o1_400.gif&hash=9c8b0329497a0b821694e0b33278999b)

  kjo me vjen ne mendje
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 16-04-2013, 11:34:20
  mmmm lum per ate qe mendon Mishel... :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 16-04-2013, 11:48:07
  e ja do e pyes LOL


  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F25.media.tumblr.com%2Ff4b694481893f035dd2dc6e7cc59bb63%2Ftumblr_mkhx22aTiD1re40j6o1_500.gif&hash=df8ec4b1479715d6de424dca351ca4e1)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 16-04-2013, 11:49:31
   :-[
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 16-04-2013, 11:59:25
  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F25.media.tumblr.com%2Ftumblr_m39ycggE4z1rtiaivo1_500.gif&hash=4a92b732f93fb92a1bf65fdbef2d8226)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 16-04-2013, 12:00:18
  cpo na ben neps o Mishel.... se ne te rinjte jemi dhe pa pervoje ne virtualitet :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 16-04-2013, 12:01:57
  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F25.media.tumblr.com%2Fda559af4d621c88e230ad4ddb3b16c87%2Ftumblr_mkor4xVxT11qmr009o1_500.jpg&hash=5684f1ee0d018224517742dcedbf7123)

  mos u merzit se kalon
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 16-04-2013, 12:06:38
  Puthmë, moj e dashur, puthmë,
  Gjer ne dhëmbje, gjer në gjak.
  S’e duron dot ftohtësirën
  Zemr’ e ndezur zjarr e flakë.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 16-04-2013, 12:09:05
  ehhh une e di

  te gjithe hije tu bene

  ....
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 16-04-2013, 12:11:04
  Puthmë de! Se kalbësia
  Këngën time ma këndoi;
  Ka të ngjarë, qielli sipër
  Fundin tim parashikoi.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 16-04-2013, 13:50:13
  nuk di c’më ndez kur veten tymos
  hi bëhem e s’di c’më shkund
  si cigarja pas seksit i përfolur
  buzëve të muzgut fikem…

  natën vetmia ime nuk ka mure,
  ndaj s’kam ku ta përplas e ta thyej
  dëshpërimin tim,
  këtë shishe të boshatisur uiski,
  parfumi
  farmaku…
  por ditën pranë meje shfaqesh ti,
  ti njeri i vogël që më bën thërrime…
  mur i detyrueshëm i dëshpërimit tim,
  fshesar vullnetar qelqesh të thyera,
  koleksionist i përjetshëm i vetmisë sime…
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: BVDGF ne 16-04-2013, 14:54:20
  Kur mendoj per ty cmendem biri im .
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 16-04-2013, 14:57:16
  kur mendoj per ty....cdo problem  zhduket,sikur kurre ska ekzistuar
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pasion ne 16-04-2013, 19:01:59
  ASGJE :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 16-04-2013, 22:15:32


  (https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/578617_544559535559691_1965223558_n.jpg)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 17-04-2013, 13:45:44
  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F25.media.tumblr.com%2Ftumblr_me0cbeZ2Pl1rx0zn3o1_500.gif&hash=3633d8619c5f2db79616c3b8764b8aab)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 17-04-2013, 13:46:20
  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F25.media.tumblr.com%2F351972adb5ef60af7956220d70ca6264%2Ftumblr_mgcaxlKbPr1qjkt5oo1_500.png&hash=18d1fbca87107c6841017cbdcbd87b74)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: BVDGF ne 17-04-2013, 15:40:23
  Kur mendoj per ty ?
  Ehh them per ke te mendoj me pare LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 17-04-2013, 16:27:57
  only for me...tyce
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: BVDGF ne 17-04-2013, 16:35:50
  only for me...tyce
  Ehh keshtu thote dhe ai only for me :P
  ma ka leruar fene mbreme me la pa gjume, donte tere naten qumesht .

  Flas per bebin une  ,se kushedi ku i vete mendja popullit  :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 17-04-2013, 16:44:55
   :) :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreamm ne 19-04-2013, 17:22:54
  Within Temptation - Memories (http://www.youtube.com/watch?v=PojE1LTswV0#ws)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 19-04-2013, 17:25:23
  kur mendoj per ty vale e mallit me behet krahee
  yjet lart me behen drite
  dielli ende s'pipetin
  marr dy krahe e fluturoj ..pa adrese , pa qellim

  me mungon shpirti im
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 19-04-2013, 17:34:33
  ...pyes veten, - Pse mendoj derisa mendoj se s´duhet te mendoj per ty
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 19-04-2013, 17:41:55
  sepse te ha e te djeg ne te njejten kohe
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 28-04-2013, 02:33:31
  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F24.media.tumblr.com%2F5d97a7c3f51d72c75fd28287958fc417%2Ftumblr_mg9bjblRtc1qfji2jo1_400.jpg&hash=4afa7a0cb0a5abf0793284fb7e6e7b68)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 28-04-2013, 08:18:04
  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F24.media.tumblr.com%2F5d97a7c3f51d72c75fd28287958fc417%2Ftumblr_mg9bjblRtc1qfji2jo1_400.jpg&hash=4afa7a0cb0a5abf0793284fb7e6e7b68)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 28-04-2013, 09:27:24
  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ft3.gstatic.com%2Fimages%3Fq%3Dtbn%3AANd9GcQClF-fylwpfgVe7i_3H4_RLGCjw6eUMbOrlbMp7L-3r8u9FYc7dw&hash=406fc6e4cecceab9010f28b7c8855cc7)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: erlehta ne 29-04-2013, 19:22:29
  Love you  :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 29-04-2013, 19:56:00
  kur mendoj per ty vale e mallit me behet krahee
  yjet lart me behen drite
  dielli ende s'pipetin
  marr dy krahe e fluturoj ..pa adrese , pa qellim

  me mungon shpirti im


  Like :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 07-05-2013, 14:52:09
  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F24.media.tumblr.com%2Ftumblr_ltcfht3Yo71qb8ikqo1_500.jpg&hash=4dcce62ba41a2a78e43ecf42f869588c)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-05-2013, 15:45:24
  ..e dua me shume jeten :perqafim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2013, 15:49:55
  ke kshu more grens?
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-05-2013, 15:58:44
  po ke tjeter moj..??? :perqafim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2013, 16:00:16
  po ku merresh vesh ti mor djale....ce thua tani e ha pastaj LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-05-2013, 16:03:01
  ke mendim te gabuar..ne kete pike hmmmmm:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2013, 16:08:46
  ma mbushe mendjen top nashti


   :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pasion ne 08-05-2013, 22:45:46
  hesht
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-05-2013, 23:05:06
  Gezohem
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pasion ne 08-05-2013, 23:07:36
  Shkruaj
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 08-05-2013, 23:45:48
  emocionohem
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 09-05-2013, 09:08:07
  Why do we scream at each other
  This is what it sounds like
  When doves cry
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 09-05-2013, 13:34:49
  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F24.media.tumblr.com%2Ftumblr_m94jcedYaC1qld7j9o1_500.jpg&hash=0f15083e0d9bf520af3e150abbcd9ee7)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 09-05-2013, 13:41:25
  (https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/257629_207099155993175_1216721_o.jpg)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 09-05-2013, 14:34:58
  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F25.media.tumblr.com%2F61e85d5498741a69e833d22e647b34b3%2Ftumblr_mmj1dnIjO61rkrgxgo1_500.jpg&hash=6d7eb81ede1e90cdce2e115fbebfc63a)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pasion ne 09-05-2013, 21:30:09
  Fle si qingj :S
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 09-05-2013, 21:42:50
  (https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/257629_207099155993175_1216721_o.jpg)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pasion ne 09-05-2013, 21:47:55
  Bote tjeter
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 09-05-2013, 21:50:19
  dhimbje
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pasion ne 09-05-2013, 22:15:24
  krahasim

  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fpetra.pblogs.gr%2Ffiles%2F77113-2netTRIANTAFYLLO.jpg&hash=6b478b5fef27660c68146b1a44d14494)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 10-05-2013, 05:29:21
  kohen e fundit mendoj vetem per PASION
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 17-05-2013, 14:35:36
  Kam akoma deshire te qaj per ty.
  Te trishtohem, qe s'mund te te shoh.
  Te shpresoj se do te te takoj
  edhe perse e di qe s'do te ndodh.
  Kam akoma deshire
  te mbahem perdore me ty.
  Te bej reale fantazite e mia.
  Kam ende deshire te te them "Te dua".
  Te te shtrengoj fort.
  Te te ndjej timin!
  Kam akoma deshire te te bej te buzeqeshesh.
  Te ndaloj kohen dhe te fluturoj.
  Kam akoma deshire, per Ty!   :S
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pasion ne 18-05-2013, 23:27:15
  Degjoj ballade per Adeline


  ✿ ♡ ✿ Richard CLAYDERMAN - Ballade Pour Adeline ✿ ♡ ✿ (http://www.youtube.com/watch?v=7XaWsVMhNsM#ws)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 19-05-2013, 00:44:07
  kur mendoj per ty ....me kujtohesh ti me syte e tu
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 20-05-2013, 10:25:25
  (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/971843_634345066593949_1549331230_n.jpg)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreamm ne 20-05-2013, 11:57:50
  ....te dua prane.. :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Lefter ne 20-05-2013, 11:59:34
  me ngrihen nervat  :D :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 20-05-2013, 12:04:58
  kur mendoj per ty ....me kujtohesh ti me syte e tu
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Lefter ne 20-05-2013, 12:06:12
  Une?..... :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-05-2013, 08:15:31
  Me merr gjumi
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 03-06-2013, 20:49:06
  Kur mendoj per ty...kthehem vite prapa

  Me mungon :S
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pasion ne 03-06-2013, 22:27:48
  kohen e fundit mendoj vetem per PASION
  Qenka nje qe mendon e per muve :P :D

  Problem orientimi aaa? :D

  FLUTUR!!
  Per ty mendoj keshtu,,,,,,,,,,

  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.antikleidi.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F10%2F214173-magic_butterfly_by_designtu.jpg%3Fw%3D300&hash=719dbd3f92da2c6e35adcb3a228c795a)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 03-06-2013, 22:52:40
  kur mendoj per ty me mungon cdo gje e jotja....ishe dhe mbete nr 1
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 04-06-2013, 21:40:10
  Qenka nje qe mendon e per muve :P :D

  Problem orientimi aaa? :D

  FLUTUR!!
  Per ty mendoj keshtu,,,,,,,,,,

  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.antikleidi.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F10%2F214173-magic_butterfly_by_designtu.jpg%3Fw%3D300&hash=719dbd3f92da2c6e35adcb3a228c795a)

  Faleminderit :)


  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 04-06-2013, 21:45:19

  Ajo që mendon, u përket të gjithëve; vetem ajo që ndien, është jotja
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-06-2013, 09:41:44
  Me mungon ti dhe ajo kohe qe ishim NJE
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 05-06-2013, 11:17:04
  Me mungon ti dhe ajo kohe qe ishim NJE

  nje me mua apo me nai tjeter :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-06-2013, 11:50:32
  nje me mua apo me nai tjeter :P

  me siguri per ty do e kam patur...por nuk me kujtohet kur ishim nje???under the bridge LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 05-06-2013, 12:03:50
  LOL e kujtove detajin eeee ;) une se permenda se do filloshin ta besonin me verte ketu :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-06-2013, 12:06:42
  LOL e kujtove detajin eeee ;) une se permenda se do filloshin ta besonin me verte ketu :D

  jemi bo si ajo ujku ujku ..po harrojme qe ishte cakalli ai qe boni nomin

  LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 05-06-2013, 12:08:59
  po po muloje diellin me shoshe LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreamm ne 05-06-2013, 13:31:28
  ...me iket ne nje vend pa adrese.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-06-2013, 13:36:43
  po po muloje diellin me shoshe LOL

  jo jo une mundohem te shfaq jo ta mbuloj :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 05-06-2013, 17:12:00
  ...me iket ne nje vend pa adrese.

  hajde deri ne aeroport me adrese pastaj aty te pres une :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 05-06-2013, 17:15:59
  Plase mo...jo kaq ashiqare..he xhan LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 05-06-2013, 17:18:58
  Plase mo...jo kaq ashiqare..he xhan LOL

  Meee falni mua, ju qe jeni nga berati nga ju kemi?  hmmmjo))
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 05-06-2013, 17:27:02
  Andej jam..nga je ti :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-06-2013, 18:43:14
  kur mendoj .
  .mendoj o lla lol
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 06-06-2013, 09:53:03
  Me behet mishi puckurriza puckurriza :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 06-06-2013, 10:08:21
  mendoj qe gje me te bukur se une ste ka ra ne dore nai here ne jete tate LOL LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 06-06-2013, 10:12:32
  zej be? :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 06-06-2013, 10:13:44
  sjam bo ala per kope LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 06-06-2013, 10:15:09
  te rre menja :d
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 06-06-2013, 10:20:08
  po pa leke o mi ,pse mos me rrej  ;)


  kur mendoj per ty me kendohet kjo


   (http://www.youtube.com/watch?v=e5O90uzvUA4#ws[/url)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreamm ne 10-06-2013, 20:25:21
  hajde deri ne aeroport me adrese pastaj aty te pres une :P

  ...pse ti je "No Address Found" :D person keshtu?? hmmmmm:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 10-06-2013, 20:28:42
  sme plas fare 
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 10-06-2013, 20:34:57
  Kur mendoj per ty   jam e qete
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 11-06-2013, 09:53:20


  degjoj kete....


  I wonder what you're doing
  imagine where you are
  there's oceans in between us
  but that's not very far


   :) (http://www.youtube.com/watch?v=tqxDUMcVjws#[/url)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 11-06-2013, 10:29:11
  Une mendoj per ty, kur ti mendon per mua!  :)

  Ja kshu te keqen lali LOL LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 11-06-2013, 10:35:42
  kur mendoj per ty....

  sa me ka marre malli ...ahh ta dish ti ...

  malet i bo tunel LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-06-2013, 15:40:34
  nuk te besoj :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 11-06-2013, 15:49:41
  dhe mire ben ... :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-06-2013, 15:24:27
  lotet bejne detyren :S
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2013, 15:25:24
  po pse qan ti mo Grens....
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-06-2013, 15:28:45
  po pse qan ti mo Grens....
  ..per ty ja bej hallall :perqafim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2013, 15:29:24
  kur mendon per mua apo kur ?
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-06-2013, 15:30:24
  ti nuk e beson apo si..? hmmmmm:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2013, 15:32:28
  cilen nga ato te besoj??
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-06-2013, 15:33:31
  qe me dalin lotet nga qepa :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2013, 15:34:18
  uuuu kam vene nje foto diku .....eshte e papare
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-06-2013, 15:38:34
  ka mundesi te me kete fotografuar mua ndonje paparac  :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2013, 15:40:36
  shume i shpifet ishte.... :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-06-2013, 15:41:39
  shyqyr qe qenka ashtu se keshtu jam i sigurte qe nuk qenkam une :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2013, 15:43:32
  kur mendoj per ty....truni me bohet fushe..
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-06-2013, 15:47:29
  kur mendoj per ty....truni me bohet fushe..
  ..do ishte mire te kishe ca kodra se fushe e ke gjithmone :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 20-06-2013, 15:50:29
  kur mendoj per ty them je i lezetshem :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-06-2013, 15:52:31
  kur mendoj per ty them je i lezetshem :D
  ..po te me  provosh nuk do zhgenjehesh ..perkundrazi :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 20-06-2013, 15:54:32
  ashtu s'me pelqen..Amstel :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2013, 16:17:57
  he mi ti provoje ...e pastaj me thuj ja vlen apo jo

  se une ha vetem gjera BIO...LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2013, 16:18:34
  kur mendoj per ty...... them...sa bukur kshu eeeee!!!!  :@
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 20-06-2013, 16:19:13
  kur mendoj per ty...... them...sa bukur kshu eeeee!!!!  :@
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2013, 16:20:01
  edhe ti o sol me mua e ke?
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 20-06-2013, 16:22:26
  Pse me ke e kishe ti :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2013, 16:23:06
  une me ate...e njeh ti?
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 20-06-2013, 16:25:03
  Po e njoh, bredharak i madh eshte ne teori :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2013, 16:25:44
  po une per te ndershem e njoh?

  pse ma the kete.... :(
  dmth praktiken e thy ne mes....
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 20-06-2013, 16:28:39
  Ste paska gabuar intuita, por definoje ndershmerine...

  Ne praktike mcifet :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2013, 16:31:19
  te kisha aq nerva sa te percaktoja ndershmerine e njerezve ...une duhet te isha ajo MAria qe i shko Gerti ne kishe vizite cdo 2-3 here ne muj....po jam kjo qe jam ,me kaq men sa kam

  mos na lodh kot

  tashi

  po leviz i here tia hip sates
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 20-06-2013, 16:34:58
  Autobuzi, shkon kudo, emrin tim e mban ne shpine, sot Mishelka po vrapon, paska bere sot nje gabim.....
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2013, 16:42:30
  misheli ben gabime shume po te pakten ka aq bythe ti pranoj

  hajt shnet e pare lali

  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Gerti1 ne 20-06-2013, 17:44:41
  Kur mendoj per ty, gjithmon dua te dij opinionin tend pasi me intereson.

  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.alef.net%2FALEFIllusions%2FNatural-People%2FManVomiting.Gif&hash=96ca12e3a9b2c0670e09b1ad72dc5220)

  ....po jam kjo qe jam ,me kaq men sa kam

  Cool as fuck.
  Jo se te rruhet ca mendoj un per ty, por ky eshte definicioni i nji njeriu cool ose "Legit" ne fjalor.
  http://www.urbandictionary.com/define.php?term=legit (http://www.urbandictionary.com/define.php?term=legit)
  Do thush ti, o Gerto po ti libra/fjalor lexon mer debil qe merresh me definicione? Ngele duke studiuar gjith jeten ne vend qe te shkosh dhe te puthesh nji vajze.
  Ha! Ky nuk eshte fjalor por fjalor rruge "urban dictionary" kshu qe sipas ketij definicioni un jam injorant.

  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2013, 18:08:48
  pranej menoj per ty si versioni im mashkull jqj
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 20-06-2013, 21:46:37
  Autobuzi, shkon kudo, emrin tim e mban ne shpine, sot Mishelka po vrapon, paska bere sot nje gabim.....

  Autobusi ka 16 goma....
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 20-06-2013, 21:48:25
  dhe nje shofer :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 20-06-2013, 21:49:15
  ke te drejte.....  :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 20-06-2013, 21:49:39
  edhe ti :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2013, 21:50:03
  o vagabond

  je tu i dhone i autobuzi dhe ne stacionin e pare hypin 50 veta, ne stacionin e dyte hypen 40
  tek i treti zbriten sa 2 fishi i atyre qe hypen ne stacionin e pare dhe te dyte bashke
  ca ngjyre i ka syte shoferi i autobuzit?
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 20-06-2013, 21:51:54
  me apo pa syze shoferi?  :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2013, 21:52:21
  ehhhh.....jo ishte me corape
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 20-06-2013, 21:54:16
  pasi ta kem analizuar mire e mire, do te te jap pergjigjen e duhur..... ama se pari dua te shfrytezoj ndihmen e publikut....  :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2013, 21:54:53
  une si publik te sugjeroj te dalesh i here para pasqyres....ke nje clue aty
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-07-2013, 13:45:13
  Audioslave - Show Me How To Live (http://www.youtube.com/watch?v=5vzYc8ana8w#)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pasion ne 05-07-2013, 14:15:29
  Kuptoj c'ka eshte energjia! :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-07-2013, 14:43:54
  Kuptoj c'ka eshte energjia! :)

  shume e bukur vertet :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 05-07-2013, 14:54:03
  para me shfaqet nje lule trendafili....mundo hem ta kap, por
  o vagabond

  je tu i dhone i autobuzi dhe ne stacionin e pare hypin 50 veta, ne stacionin e dyte hypen 40
  tek i treti zbriten sa 2 fishi i atyre qe hypen ne stacionin e pare dhe te dyte bashke
  ca ngjyre i ka syte shoferi i autobuzit?

  Tani pasi e analizova mire e mire, po te kthej pergjigjen. Pike se pari, shkruajme "hipin", jo hypin as hypen. Se dyti, ngasesi i autobusit (meqe fjala shofer eshte fjale turke) ka pasur shume lloje te ndryshme lentesh.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-07-2013, 14:56:33
  kur mendoj per ty Vaga,,,,them cudi akoma se ka vrar veten ky????\


  dhurate per ty

  (https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/969868_1382914668593900_1284138278_n.jpg)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 05-07-2013, 15:01:43
  kur mendoj per ty Vaga,,,,them cudi akoma se ka vrar veten ky????\


  dhurate per ty

  (https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/969868_1382914668593900_1284138278_n.jpg)

  Pergjigje tejet e vrazhde.
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-07-2013, 15:52:52
  kur mendoj per ty...mendoj dhe kaq
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 05-07-2013, 15:57:34
  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F-hmJuP37_MR0%2FThenK_cOjkI%2FAAAAAAAABw8%2FuRVeblRiuvk%2Fs400%2FTrust-words-quotes-QUOTES-SAYINGS-daniels-Ks-choices-wrd-Love-just-awesome-romantic-sayings-ibravo-wow-greeting-lav_large.jpg&hash=14f88a84a6dd48af70c2d26003216638)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-07-2013, 18:22:29
  kur mendoj per ty ....me ther ne shpirt
  sa shume gabova une por jo me pak ti
  e tani te dy vuajme ne heshtje vetmine!

   Rovena Stefa ---"NJE GJETHE ME NIS" (Kenga e Telefonit) (http://www.youtube.com/watch?v=oCnsOG7kqVk#)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-07-2013, 19:06:30
   pritjaaaaaa)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-07-2013, 19:11:44
  grens c'ngjyre do ma nisesh gjethen?
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-07-2013, 19:13:03
  ngjyre mishi..si thua? hmmmmm:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-07-2013, 19:14:41
  mire duket
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-07-2013, 19:16:06
  ore nuk e di cfar kam sot,nuk jam ne forme te mire..cfar me sygjeron? hmmmmm:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 05-07-2013, 19:16:49
  bisalax..te liron :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-07-2013, 19:17:58
  e ke nga pervoja apo ja fut kot? hmmmmm:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 05-07-2013, 19:18:32
  Ja futa kot..mbase te del plot :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-07-2013, 19:20:00
  nuk e kemi me te futme muhabetin,eshte me serioz se aq :S
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 05-07-2013, 19:21:59
  Sorry.....se ti gjithmone me te futme e ke..prandaj.. :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-07-2013, 19:23:34
  une kur ja fus ja fus plot..asnjehere kot ;)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 05-07-2013, 19:25:13
  Po tani si po ja fut :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-07-2013, 19:25:48
  tani kam pushim :-[
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-07-2013, 19:26:13
  kur mendoj per ty me hahet gliko rrushi
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-07-2013, 19:27:28
  pi 1 paracetomol se duhet ta kesh 40 grade temp :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-07-2013, 19:28:14
  me mu e ke?
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-07-2013, 19:28:48
  nuk jam i sigurte ;)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-07-2013, 19:34:08
  e mire ndaje menjen dhe hajde prape
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pasion ne 05-07-2013, 20:20:43
  T'pershendes Mishel!

  Peter Gabriel - Sledgehammer (http://www.youtube.com/watch?v=g93mz_eZ5N4#)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-07-2013, 20:47:35
   :perqafim pasion
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-07-2013, 19:27:55
  prek me dore celesat.. :-[
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 06-07-2013, 22:19:39
  me vjen gjume
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 24-08-2013, 23:59:32
  gezuar pervjetorin.....13 vjet bashke ...wow sa shume
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-08-2013, 12:40:31
  ...heq dore nga vetvrasja :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 25-08-2013, 15:07:32
  Sono Già Solo - Modà (Testo) (http://www.youtube.com/watch?v=mgwSRz51jRM#ws)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 25-08-2013, 15:44:09
  Se di c'te mendoj.. :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pasion ne 25-08-2013, 15:51:24
  Miqesi :perqafim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 26-08-2013, 01:28:14
  perhumbem e tera
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-09-2013, 19:40:24
  shih kjo...si ben shaka :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 19-09-2013, 20:28:30
  e mo shaka e bardhe eshte ,mos e merr seriozisht
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 20-09-2013, 08:53:52
  You're Still The One (http://www.youtube.com/watch?v=wL7olYYxHJ8#)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-09-2013, 10:14:19
  kur do ma japesh ate qe ma ke premtuar.........  Kafen mi dreq, se mos te shkon mendja per keq... :D :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 20-09-2013, 10:25:07
  kur te dush e si te dush.....une ne pritje jam

  mos harro qe varet nga ju!
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-09-2013, 11:18:14
  Ke fillu me fol me ju tani?  hmmmmm: :engjell: :D :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 20-09-2013, 11:41:48
  ncuq

  Ju = veta e dyte, numri shumes  :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-09-2013, 19:28:45
   :engjell:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 02-10-2013, 11:50:53
  Them bahhhh
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 02-10-2013, 11:53:04
  I came in like a wrecking ball
  I never hit so hard in love
  All I wanted was to break your walls
  All you ever did was wreck me
  Yeah, you, you wreck me
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: dreamm ne 02-10-2013, 19:49:13
  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi39.tinypic.com%2F2jez0oo.jpg&hash=6993e77519907d73d8cb69ed8a6489ae)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pasion ne 02-10-2013, 20:04:59
  https://www.youtube.com/watch?v=xHJ6xHDTc4Y (https://www.youtube.com/watch?v=xHJ6xHDTc4Y)
   :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 03-10-2013, 10:59:33
  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F25.media.tumblr.com%2F98370ad52703dacbadc070a6317a97b5%2Ftumblr_mu2i3i4GkA1sy44oro1_500.jpg&hash=0dd86b0f2f21440469aa69bdbb3ee20b)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: *ZaNa* ne 03-10-2013, 12:29:52
   :D :D :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Pasion ne 03-10-2013, 13:15:21
   hmmmmm: hmmmmm:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 03-10-2013, 13:37:14
  asgje nuk ndodhka me ....nese mendoj per ty
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Charlie ne 03-10-2013, 16:32:57
  Kur medoj per ty qimet me ngriten lart :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 04-10-2013, 01:19:32
  ...me kujtohen fjalet e sime grua
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2013, 20:28:17
  dua te perhumbem e tera ne nje perqafim...


  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ciarli ne 06-10-2013, 13:14:03
   :P :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 28-10-2013, 14:52:28
  kur mendoj per ty....cdo gje merr jete edhe grimcat me te vogla tashme kane zene vendin e tyre

  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-10-2013, 15:12:34
  merr kuptim jeta :perqafim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 28-10-2013, 15:32:56
  o Grens me jane zene mendimet KAPS LOL

   :perqafim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ness uno ne 28-10-2013, 15:39:28
   hmmmmm:
  edhe ne kete forum punon Kaps lock-u?
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 28-10-2013, 15:41:54
  Kur mendoj per ty....kush je ti ???
  gjaku ri apo i vjeter?
  c'grup gjaku ke??
   :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ness uno ne 28-10-2013, 15:46:36
  ene i ri per forumin edhe i vjeter si puna e vjetersise se veres, me pak fjale gjak i pijshem e i shijshem :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 28-10-2013, 15:57:32
  epo nese je i ri welcome, e nese je i vjeter welcome back....

  sa per gjakun hajt se folim, to see to do :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-10-2013, 15:59:06
  paske fillu trajnimin  e anetareve te rinj mishel? :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 28-10-2013, 16:03:54
  jam bo si lis i mocem or grens...LOL

  sduket e aq i ri jo...kushedi c'fshihet pas lekures se re LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 28-10-2013, 16:09:18
  kam shume pune
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-10-2013, 16:10:17
  mbushem me optimizem... :engjell:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 28-10-2013, 16:10:30
  kur mendoj per ty....cdo gje nis me ty e perfundon me ty..
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-10-2013, 16:11:18
  nis me komshien dhe perfundon me tezen e komshies :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ness uno ne 28-10-2013, 16:15:04
   :-[
  flm per mikpritjen, por jam shume i ri ketu e shume i vjeter ne ca aspekte te tjera
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 28-10-2013, 16:16:01
  nis me komshien dhe perfundon me tezen e komshies :P

   e mire se brenda familjes nuk te del fjala///
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-10-2013, 16:17:25
  hajde bujrum..po mire eshte te prezantohesh qe mos te ndodhe ndonje keqkuptim :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 28-10-2013, 16:19:12
  po erdha une o grens...ti e di , duhet te zbythen te tere ndryshe kushedi si i gjen e ku i gjen LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-10-2013, 16:20:40
  mua ma ke luajtur fiQIRin njehere ishallah shpetojne keta tjeret ;)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 28-10-2013, 16:21:42
  mua ma ke luajtur fiQIRin njehere ishallah shpetojne keta tjeret ;)

  po cke o ..100 vjet garanci te dhashe cdo me!
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ness uno ne 28-10-2013, 16:23:53
  pershendetje pra jam laurak, 35 vjec, male dhe i sapofutur ne forumin tuaj simpatik
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 28-10-2013, 16:24:53
  gezohem shume luarak shpatarak  :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-10-2013, 16:25:21
  kujdes nga nje anetar me emrin Charli..se e kemi Gay :-[
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 28-10-2013, 16:25:30
  |Kur mendoj per ty....cdo instikt me punon me 200 km ne ore....
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 28-10-2013, 16:26:28
   :pafshim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-10-2013, 16:26:41
  me shkuan 107 te rrahurat...iku zemra per lesh me duket :S
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ness uno ne 28-10-2013, 16:29:40
  pershendetje mishel, jam i gezuar qe u njohem, komplimente per instinktet e tua !
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-10-2013, 16:30:55
  shih shih ky..direkt e ne thela hyri me duket..dhe direkt te gruaja ime hmmmmm:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 28-10-2013, 16:31:30
  me shkuan 107 te rrahurat...iku zemra per lesh me duket :S

  Grens u dhjefsh ne gjume!
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 28-10-2013, 20:11:36
  Grens u dhjefsh ne gjume!
  LOL LOL LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 28-10-2013, 23:20:50
  Kur mendoj per ty ....nuk lodhem se theni se sa fort te dua
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 08:38:31
  Pedro Cazanova - Selfish Love (http://www.youtube.com/watch?v=GsJUzjOlR9U#ws)


  (I just wanna love you)

  The way you are
  The way you do
  The way you breathe
  The way you play
  The way you feel
  The way you touch
  The way you entry to my mind (my mind)

  I love you (I love you)

  The way you are
  The way you do
  The way you breathe
  The way you play
  The way you feel
  The way you touch
  The way you entry to my mind

  You, I love you (I love you)

  The way you smile
  The way you talk
  The way you kiss
  The way you love
  The way you look
  The way you walk
  The way you entry to my mind

  You, I want you (I want you)
  (You and me)

  The way you smile
  The way you talk
  The way you kiss
  The way you love
  The way you look
  The way you walk
  The way you entry to my mind

  You, I want you (I want you)

  (You and me)

  No matter what you do
  And no matter where you go
  I know:
  I love you (I love you - 2x)

  You and me
  Oh, just you and me

  And I don't want nobody else
  I don't want nobody else, no
  Oh, no

  The way you are
  The way you do
  The way you breathe
  The way you play
  The way you feel
  The way you touch
  The way you entry to my mind

  I love you (I love you)

  The way you are
  The way you do
  The way you breathe
  The way you play
  The way you feel
  The way you touch
  The way you entry to my mind

  I love you (I love you)

  The way you smile
  The way you talk
  The way you kiss
  The way you love
  The way you look
  The way you walk
  The way you entry to my mind

  I want you (I want you)

  The way you smile
  The way you talk
  The way you kiss
  The way you love
  The way you look
  The way you walk
  The way you entry to my mind

  You... I want you (I want you)

  (I just wanna love you)

   
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 09:36:39
  bobobobo ene ktu  n'forum dashni me mjes paska  :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 09:41:11
  pse ke alergji nga dashnia ti?  ^o)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 10:39:47
  jo me thon t'drejten une sa u ngirta ne mjes me shum dashni...dmth po e mbeshtesja tezen tuj...dmth ene forumi fiks fare si puna jeme
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 11:08:29
  kur mendoj per..... du me u bo raket kozmike !Sex bomb lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=VD98rYZEuwc#)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 11:13:36
  The Fray - You Found Me (with lyrics) + HQ (http://www.youtube.com/watch?v=xMlou7Q0GRE#)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 29-10-2013, 12:16:59
  qyqja
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 13:47:37
  kur mendoj per ty them.....sa e lodhme jam
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 14:00:35
  qy n'dreke u lodhket ju andej nga lagjia juj?  LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 14:02:16
  kujdes me mishelin se eshte me kartele dhe nuk mban pergjegjesi penale :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 14:08:58
  sa mire me njeh o Grens
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 14:10:14
  e kam hallin me ta heqe qafe se po me ben xheloz :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 14:10:58
  hiqma tullacllekun LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 14:11:45
  mishel kartela ne italisht dmth cante, ca cante keni ju madam?
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 14:14:14
  e kam hallin me ta heqe qafe se po me ben xheloz :D
  o grens pa merak se nuk kam menie me mor gjo, kam aq shume sa nuk e kam lon per me mar ktu ne forum
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 14:15:03
  na jep ndonje gje se mbaruam..nuk po na del racioni :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 14:24:18
  kur mendoj per ty .....pse je kaq sweet?
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 29-10-2013, 14:24:51
  edhe ket ma the :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 14:25:34
  lene se ti je sherbet fare,me ty te ze diabeti  :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Shej ne 29-10-2013, 14:25:59
  he mi mo seriozisht e ke?
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 14:26:17
  e tha me ne fund..shyqyr qe e tha se plasi :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 14:27:50
  cfare tha? kush e tha? si e tha?..uaaa vertet e tha?  :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 14:29:43
  them ishalla me sherohet shpejt kemba ;)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 14:44:21
  ty ishalla te te sherohen trute ore...pa kemba do behet LOL
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 29-10-2013, 18:10:19
  Elvis Presley - C'mon Everybody ( BLU-RAY ) (http://www.youtube.com/watch?v=7iKfSVxP3D0#ws)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 19:28:41
  Kur mendoj per ty..... :-[
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 22:51:09
  heee..nxirre se na plase hmmmmm:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 30-10-2013, 07:12:38
  Kur mendoj ty ....ndihem bukur
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-10-2013, 16:00:28
  edhe une gjithashtu.. :perqafim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: elton.asllani ne 31-10-2013, 08:48:58
  I gotta roll, can't stand still,
  Got a flaming heart, can't get my fill.
  Eyes that shine, burning red,
  Dreams of you all through my head.

  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 31-10-2013, 08:52:25
  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F25.media.tumblr.com%2Fbd4506e87e23eea8ab53ce3b3887e00f%2Ftumblr_mv736qBbcQ1rsz0klo1_500.jpg&hash=8ce8534c64b4239ac65518823d73440f)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ness uno ne 01-11-2013, 23:15:58
  ...them sa fatlum jam :)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-11-2013, 23:16:58
  boboooo..filloj ky :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ness uno ne 01-11-2013, 23:20:03
   :pafshim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 01-11-2013, 23:23:46
  O grens kur mendoj per ty them....po ky cdreqin ka qe meno per mu
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-11-2013, 23:25:07
  e ke fjalen per KARualin moj?..qe te jemi te qarte plotesisht e kam fjalen me pak fjale
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 01-11-2013, 23:28:33
  Ik se e dhive per sot...i dul era - thone knej nga tirona
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-11-2013, 23:30:34
  po bej prova ..se e kam per here te dyte qe hy pas 4 vitesh ne kete ore pra ne forum
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 01-11-2013, 23:31:44
  Te pershendes me kongen

  O ta ka bo gruja 8 me 2 -sinon hoxha
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-11-2013, 23:36:10
  gruas i befte mire ilaçi gjumit...dopio doze.. :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 01-11-2013, 23:42:27
  Hahahaha do e cosh per lesh...dhe kur mendoj se po e co per lesh qe te rrish ca minuta me mu lol

  I papame je
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-11-2013, 23:43:48
  ja vlen kjo sakrifice mendoj..prandaj e bej :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ness uno ne 01-11-2013, 23:44:02
  gruja o carli ..po ashtu e ka zgjedh pseudonimin ky
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 01-11-2013, 23:44:40
  Ja vle the????? Ufff mo
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ness uno ne 01-11-2013, 23:47:07
  ti vlen' quhet programi i mesnates :D     
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 01-11-2013, 23:48:56
  Vlej shume Bile Bile
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ness uno ne 01-11-2013, 23:56:33
  Bile pak me shume , do te shtoja une
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 01-11-2013, 23:57:25
  Bile bile qe ta thomi tamom ...une vlej i m.. te modh lol
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-11-2013, 23:58:25
  ufffff..ra pa ndjenja me duket.. :D
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 02-11-2013, 00:03:46
  Kur mendoj per ty....me vje me te mor shpirtin me te perqafume lol
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-11-2013, 00:05:29
  107 te rrahura ne minute kam tani per momentin.. :engjell:
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: ness uno ne 02-11-2013, 10:47:46
  them .........nje te shtune te bukur
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-11-2013, 11:58:09
  e shtune kete radhe i bie e merkure mesa di une :P
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: V@GαβθηD ne 02-11-2013, 21:38:53
  pikturoj
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: flutur ne 03-11-2013, 20:35:02
  Thjeshte mendoj..
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 03-11-2013, 23:01:01
  Kur mendoj per ty them..  cpo ndodh me ty?
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-11-2013, 21:18:35
  me zbukurohet dita :perqafim
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-11-2013, 11:58:59
  P!nk - Just Give Me A Reason ft. Nate Ruess (http://www.youtube.com/watch?v=OpQFFLBMEPI#ws)
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-11-2013, 23:55:45
  them..se ndoshta ...ehhhh..po e le me kaq se po e djallos fare muhabetin :S
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 09-11-2013, 17:22:44
  Kur mendoj per ty...cdo gje nis me ty dhe perfundon po me ty
  Je mengjesi im
  Je nata e mire
  Je mendimi i pare dhe i fundit

  Je gjithcka desha!
  Titulli: "Kur mendoj per ty..."
  Postuar nga: Mishel............... ne 22-12-2013, 23:35:54
  U lodha tu menu...e kam bo trunin fresk