×

Dashuria dhe Seksi

-Sex-

Nisur nga Hersianna  | Postimi i fundit nga iShUlLi    « 1 2 » · 25 · 13747

Kontraceptivet!

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Dirrtygirl    · 15 · 487

Kam frike te dashuroj

Nisur nga olikos  | Postimi i fundit nga Gjumashi    · 10 · 2194

Si eshte...

Nisur nga AngelDeviled  | Postimi i fundit nga DeJaVu    « 1 2 3 » · 67 · 2371

dashuria e vertete egziston??

Nisur nga anakin  | Postimi i fundit nga KakaForever    · 21 · 1834

``Me mire apo...``

Nisur nga Hersianna  | Postimi i fundit nga CTS    · 21 · 758

Mendimet e juaja`

Nisur nga lody  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 761

sa mund te zgjasi nje lidhje mes dy partneresh

Nisur nga CL  | Postimi i fundit nga arjet    « 1 2 3 » · 58 · 6431

Vaji i Dashurise / Lamtumire Dashuri.

Nisur nga Je e imja  | Postimi i fundit nga Leonita    « 1 2 » · 39 · 8505

-Lidhjet Paralele-

Nisur nga Hersianna  | Postimi i fundit nga Kisss    · 23 · 2578

BESNIKERIA

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga SmiLey    · 1 · 1153

M'u betua per Zot

Nisur nga durimi  | Postimi i fundit nga Hersianna    « 1 2 » · 33 · 3637

Te besoj = Je crois toi

Nisur nga SmiLey  | Postimi i fundit nga SmiLey    · 3 · 1002

Balade per te dashuruarit!

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga milanisti    · 1 · 1139

Dashuria ne Gyrbet?

Nisur nga Je e imja  | Postimi i fundit nga anonimus    · 6 · 2002

Dashuri matematikore

Nisur nga Dr.Leone  | Postimi i fundit nga ÇAMËRIA    · 14 · 4656