×

Dashuria dhe Seksi

Horoskopi erotik

Nisur nga elton.asllani  | Postimi i fundit nga Mishel...............    · 2 · 296

10 letrat e dashurise me te famshme ne bote

Nisur nga +ERELA+  | Postimi i fundit nga Shej    « 1 2 » · 47 · 9255

Kur duhet të bëni dashuri?

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 » · 46 · 11679

Tiranasit duan nuse të virgjër !

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 14 » · 333 · 23874

Cilat janë vendet më të mira për seks veç krevatit?

Nisur nga moçali  | Postimi i fundit nga elton.asllani    « 1 2 3 4 5 6 ... 13 » · 308 · 18261

Rreth seksit oral..!!

Nisur nga moçali  | Postimi i fundit nga whitesnake    · 23 · 9031

Femrat dhe seksi

Nisur nga all4  | Postimi i fundit nga whitesnake    · 20 · 7433

Si e doni gruan tuaj te ardhshme?

Nisur nga +ERELA+  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 » · 118 · 4734

10 Variante si te putheni

Nisur nga milanisti  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 » · 25 · 13602

Gabimet ne dashuri

Nisur nga Kisss  | Postimi i fundit nga BVDGF    · 11 · 1415

Kazanova - Giacomo Casanova

Nisur nga erlehta  | Postimi i fundit nga erlehta    · 1 · 202

DON ZHUANI

Nisur nga erlehta  | Postimi i fundit nga erlehta    · 0 · 261

Ligjet e Dashuris...:D

Nisur nga SeCrEtI  | Postimi i fundit nga Oqeani    · 18 · 13401

Dashuria

Nisur nga Ermali  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 » · 39 · 6590

Nga keni deshire ta keni partnerin?

Nisur nga Nore  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 22 » · 526 · 11518

Xhelozia ne Dashuri!!

Nisur nga Bruna Isolana  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 » · 63 · 10388

Eksperienca Seksuale.

Nisur nga Elegance  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 » · 139 · 9668

Landing Strip

Nisur nga xDesiree  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 » · 34 · 3419

U ndamë sepse nuk kam makinë

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Gerti1    · 20 · 748