Zerion

Zeri yt => Ndjenja => Teme e nisur nga: M A X ne 09-09-2019, 16:41:50

Titulli: 3 shqiptaret me te famshme te filmave pornografike
Postuar nga: M A X ne 09-09-2019, 16:41:50
3 shqiptaret që luajnë në filma me pullë të kuqe dhe fitojnë miliona

 

Për këto të trija është folur shpesh. Ato janë janë tashmë të njohura dhe tepër të kërkuara në industrinë e filmave për të rritur. Breanne Benson, Alby Rides dhe Myla Sinanaj mund të mos jenë emra të njohur për shqiptarët, por fitojnë miliona euro nga produksionet e huaja për skenat e nxehta që realizojnë, në filmat e tyre.

Emri i vërtetë i Breanne Benson është Benedetta Hamzai. Në moshën 7-vjeçare familja e saj emigroi nga Tirana fillimisht në Itali dhe më pas në SHBA. E nisi karrierën në moshën 19-vjeçare dhe nga 2003 në 2017 ka interpretuar në mbi 300 filma.

Alby Rydes emri i plotë i të cilës është Raunchy Alby Rydes lindi në 16 nëntor 1990 në Majemi të Floridas. Ajo vjen nga një familje shqiptaro-kubaneze. Edhe ajo është tërhequr nga pornografia për t’ju dedikuar familjes.

Myla Sinanaj emri i vërtetë i saj është Fatmire Sinanaj. Edhe ajo vjen nga një familje emigrantësh shqiptarë në SHBA. U bë e famshme pasi për pak kohë ka qenë e dashura e lojtarit të basketbollit Kris Humphries. ©LAPSI.al
Titulli: 3 shqiptaret me te famshme te filmave pornografike
Postuar nga: Parloté ne 11-09-2019, 08:50:50
Kush thotë se shqiptaret nuk dinë të bëjnë seks 😂, por ç'ju desht ta fëlliqe flamurin 😡
Titulli: 3 shqiptaret me te famshme te filmave pornografike
Postuar nga: Gjumashi ne 11-09-2019, 08:57:00
Nuk ankohet njeri nga Seksi :D, se ate e bejm vend e pa vend. :D

Kurse sa i perket flamurit, une jam qe duhet ndaluar dhe shitja e tije ne forma te ndryshme, si ne peshqire, shapka dhe gjera tjera ku ti e shkele ate.
Titulli: 3 shqiptaret me te famshme te filmave pornografike
Postuar nga: Charlie ne 11-09-2019, 14:26:45
Ajo eshte nje kanatiere. Besoj eshte gje normale ta veshe, si cdo njeri qe ka drejte ta veshe. :D Kjo i paske bere ca modifikime. :D
Titulli: 3 shqiptaret me te famshme te filmave pornografike
Postuar nga: erlehta ne 11-09-2019, 21:13:52
Gjynah ajo shqiponjë thuaj 😁
Titulli: 3 shqiptaret me te famshme te filmave pornografike
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-09-2019, 21:13:51
Kjo ta shpifka ...... 🙄
Titulli: 3 shqiptaret me te famshme te filmave pornografike
Postuar nga: M A X ne 27-09-2019, 00:03:28
Kjo ta shpifka ...... 🙄

Shume meshkuj do thoshin te kunderten :D