×

5 llojet e grave që burrat i tradhtojnë më shumë

5 llojet e grave që burrat i tradhtojnë më shumë

· 1 · 134

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 09-01-2020, 13:41:58
 

Ekspertët e marrëdhënieve dhe marrëdhënieve pohojnë se ka disa lloje të njerëzve që janë të prirë të tradhtojnë partnerët e tyre. Më poshtë, zbuloni se cilat pesë lloje të grave përfundojnë si partnerë të tradhtuar çdoherë:

Gratë xheloze

Xhelozia e tepërt te burrat provokon mendimet e tradhtisë. Për shkak të kësaj, ata fillojnë të shikojnë gratë e tjera, transmeton lajmi.net.

“Gruaja viktimë”

Meshkujt nuk e pëlqejnë këtë lloj gruaje. Ata me kënaqësi do ta mashtrojnë një grua të tillë, pasi nuk është e tmerrshme në mendjen e tyre nëse gruaja në fjalë është përsëri një viktimë.

Një grua që fal mashtrimin

Nëse e ke falur një herë, ai do të të mashtrojë përsëri.

Gratë e verbra për flirtin e partnerit

Ekspertët ende besojnë se nuk ka miqësi midis burrave dhe grave. Nëse burri juaj po shikon gra të tjera, mos prisni para këtij fakti. Merrni masa.

“Gratë e liga”

Bukuria e një gruaje qëndron në buzëqeshjen e saj, aftësinë e saj për të shijuar sukses dhe për të mbështetur suksesin e burrit të saj. Nëse e kritikoni vazhdimisht atë dhe mohoni aftësitë e tij, ai do t’ua kthejë shpinën dhe të largohet prej jush. Lapsi.al
 

Pse ka kaq shumë pushtet policia në SHBA?

Nisur nga InfoZRubrika Bota

Postimi i fundit 03-07-2020, 12:36:33
nga InfoZ
Pse jam shume nervoz?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 24-03-2020, 18:22:18
nga InfoZ
Sa shume kalori duhet te ha ne nje dite?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 22:57:30
nga M A X
Kush ka me shume topa te arte?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 09-04-2020, 21:29:58
nga M A X
Kush ka me shume Champions League?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 09-04-2020, 21:26:06
nga M A X