×

Dashuria dhe Seksi

Ai qe dashuron di edhe te fale!

Nisur nga Lena  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 » · 53 · 5179

A dine femrat shqiptare te bejne seks?

Nisur nga U.J.K.U  | Postimi i fundit nga Grens(Wiliams)    « 1 2 3 4 5 6 ... 42 » · 1036 · 88518

Cfare duan meshkujt ne shtrat???

Nisur nga KandI  | Postimi i fundit nga Lefter    « 1 2 3 4 » · 79 · 5780

Fjalet e pista ne krevat

Nisur nga xDesiree  | Postimi i fundit nga endrrimtare    « 1 2 3 4 » · 81 · 17334

A mund te falet tradhetia?

Nisur nga Gjumashi  | Postimi i fundit nga ciarli    « 1 2 3 4 5 6 ... 20 » · 481 · 47121

"Kur mendoj per ty..."

Nisur nga Samurai  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 58 » · 1443 · 56546

Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??

Nisur nga Diavolakis  | Postimi i fundit nga Shej    « 1 2 3 4 5 6 ... 10 » · 234 · 15105

Letra Lamtumire

Nisur nga Gjumashi  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 » · 54 · 13562

Si e imagjinoni naten e pare te marteses?

Nisur nga Kacurelsja  | Postimi i fundit nga Grens(Wiliams)    « 1 2 3 4 5 6 ... 9 » · 222 · 24807

Si ta besh nje femer per vete...

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 8 » · 195 · 47794

Te Japesh apo te Marresh?!

Nisur nga Elegance  | Postimi i fundit nga Shej    · 21 · 2494

Çfarë i ndez meshkujt

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 » · 27 · 2286

Me ty...

Nisur nga Kisss  | Postimi i fundit nga Mishel...............    · 1 · 317

Cilen Genjeshter?

Nisur nga iShUlLi  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 » · 45 · 7052

Syte e nje femre!

Nisur nga Karatisti  | Postimi i fundit nga flutur    « 1 2 3 4 5 6 ... 8 » · 175 · 13390

C'do te thote "Dashuri e sinqerte"?

Nisur nga ArSeNaL  | Postimi i fundit nga Grens(Wiliams)    « 1 2 » · 48 · 8812

Cfare eshte puthja??

Nisur nga villii  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 » · 28 · 3312

Sa here jeni dashuruar?

Nisur nga 08j3kt1v  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 9 » · 224 · 17365

Ilac per te semuret nga dashuria

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 » · 47 · 2639