×

A dine femrat shqiptare te bejne seks?

A dine femrat shqiptare te bejne seks?

· 1037 · 89844

 • Postime: 1460
U.J.K.U
ne: 14-11-2007, 16:40:02
Ne shume sondazhe e ambiente del se femrat shqiptare ne pergjithsi kane teper rezerva gjate aktit seksual. Behet fjale per 2-3 heret e para. Nga kjo del se ose ato jane te turpshme ose mesojne shume shpejt............. ........ :D
« Editimi i fundit: 06-06-2010, 00:11:48 nga M A X »

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1 ne: 14-11-2007, 16:40:52
Hahahahhha e bukur kjo teme.


Une them mundohen te shkretat mundohen. LOL LOL LOL

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#2 ne: 14-11-2007, 21:28:31
uahhh paska edhe tema shum serioze ketu(jo vetem gallata),o Cpkene po pse di ti ndoshta nuk dine ato tjerat moj :D :D

 • Postime: 155
Blue sky
#3 ne: 17-11-2007, 02:21:32
Po tu gjesh piken ( G ) din si nuk dine.  :perqafim :perqafim

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#4 ne: 19-11-2007, 22:14:45
ahhhh kjo pika "G",ma mori shpirtin ka 3 vjet qe e kerkoj hmmmmm:

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#5 ne: 20-11-2007, 03:20:41
Pika "G" kurr nuk ka ekzistuar
ajo eshte shpikur per ata qe ne mendje jane kafshezuar
per gjithcka ka nje justifikim
por te barazosh instiktet me nje deshire
eshte njesoj si te besh krim ne erresire
ndaj mos u beni naiv te zgjuar
kjo jete ka shume per te treguar.

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#6 ne: 20-11-2007, 09:50:44
Nuk po shof ndonje femer te dale e te thote te kunderten ketu, si duket jane pajtuar me mendimin e ULKUT :P LOL LOL

 • Postime: 4261
Charlie
#7 ne: 20-11-2007, 09:58:11
Jo jo ndoshta nuk e kan pare temen ende ...se din din qysh nuk din te bejn :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#8 ne: 20-11-2007, 23:21:16
A dine femrat shqiptare te bejne sex? jo po nuk dine..asnje nuk lind i ditur...per mendimin tim duhet te dije mashkulli ti tregoje "rrugen e drejte", apo jo???

 • Postime: 351
 • Gjinia: Femer
Leona
#9 ne: 20-11-2007, 23:27:57
Jo jo ndoshta nuk e kan pare temën ende ...se din din qysh nuk din te bëjn :D


Ore unë do thoja se juve ( meshkujve ) ju takon të përgjigjeni tek kjo temë , ngase neve ( femrat ) s'dijm të japim përgjigje të duhur ,ngase s'kemi bëre seks me gjinin tanë! :lol:

Si do qoftë një gjë doja ta thoja ketu:
Me juve meshkujve është vështir ,sinqerisht e them, ngase po dijtëm mirë na quani "lavire" po nuk dijtëm na quani " të prapambetura", gjë që shume me neversin ca /mentalitete / opinione/ paragjykime të juaja.

Me duket se as vet s'e dini se çfarë doni dhe çfarë kërkoni në të vërtetë!

 • Postime: 4261
Charlie
#10 ne: 20-11-2007, 23:34:18
Hahaha...ehh cfare dojm ne ju asnje here nuk keni mundesi te na japni :D ashtu jemi nee po ditet mire te beni seks ashtu ju quajm po nuk ditet ju quajm te prapambetura ...ca te besh keshtu na ka fal zoti neve :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#11 ne: 20-11-2007, 23:56:35

Ore unë do thoja se juve ( meshkujve ) ju takon të përgjigjeni tek kjo temë , ngase neve ( femrat ) s'dijm të japim përgjigje të duhur ,ngase s'kemi bëre seks me gjinin tanë! :lol:

Si do qoftë një gjë doja ta thoja këtu:
Me juve meshkujve është vështir ,sinqerisht e them, ngase po dijtëm mirë na quani "lavire" po nuk dijtëm na quani " të prapambetura", gjë që shumë me neversin ca /mentalitete / opinione/ paragjykime të juaj

Me duket se as vet s'e dini se çfarë doni dhe çfarë kërkoni në të vërtetë!


Me vjen keq per ty "zemer e vogel" dhe ate qe te rrethon....mos ki merak se do e gjesh ate qe do dije te te vleresoj :engjell:

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#12 ne: 21-11-2007, 02:47:17
ka edhe vidjo qe shiten per te dhen mesim  :P

 • Postime: 4261
Charlie
#13 ne: 21-11-2007, 09:01:52
Pse ju nga videot e keni mesuar ee :D
ann
#14 ne: 21-11-2007, 10:27:09

Ore unë do thoja se juve ( meshkujve ) ju takon të përgjigjeni tek kjo temë , ngase neve ( femrat ) s'dijm të japim përgjigje të duhur ,ngase s'kemi bëre seks me gjinin tanë! :lol:

Si do qoftë një gjë doja ta thoja këtu:
Me juve meshkujve është vështir ,sinqerisht e them, ngase po dijtëm mirë na quani "lavire" po nuk dijtëm na quani " të prapambetura", gjë që shumë me neversin ca /mentalitete / opinione/ paragjykime të juaja.

Me duket se as vet s'e dini se çfarë doni dhe çfarë kërkoni në të vërtetë!

totally agree with u leona. Eshte shume e vertete qe per neve eshte e veshtire sesi te sillemi. anyway besoj se jetojme ne kohera ku dhe femrat duhet te shijojne te berit dashuri apo seks ( varet nga partneri). veshtire eshte sot me cunat e sotem  se dhe po ishe shume e afte ne kete proces ekziston frika se mashkulli tek ty eshte i terhequr vetem per kete gje. te gjesh nje balance eshte e veshtire sot. por duke mos e pasur kete luks mendoj se me e mira eshte ta shijojme ate proces me ndjesite tona te plota qe nje dite te mos behemi pishman per ate moment te kaluar qofte dhe one night stand apo qofte nje lidhje e gjate.
ann

 • Postime: 4261
Charlie
#15 ne: 21-11-2007, 12:02:15
Mesohuni vet ...pse te ju mesojm ne jeve ...a i thoni vetes qe dime te bejm apo joo :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#16 ne: 21-11-2007, 12:19:30
Femrat shqiptare.B+P+C=BPC
Femrat e huaja...B+P+C=BPC
SHUMAAAAAAAAA....BP C lool
Nëse nuk del për juve kshu faj është i ne meshkujve qe nuk dim ti dallojn qe jan njelloj dreqi e hongert.. ;)
Capkenja
#17 ne: 21-11-2007, 12:50:27
po he pra mbushja mendjen atyre LOL

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#18 ne: 21-11-2007, 16:10:49
Femrat shqiptare jane te pakrahasueshme
Po i bere per vete jane te bekueshme

Jane te embla e me karakter
Shpirtin e kane si krater

Ruhen shume nga paragjykimet
Sa dhe ne krevat i mendojne te tera mashtrimet

Te dish te q..esh bukur e me shpirt nuk do te thote te jesh lavire
Perkundrazi tregon se nje femer me e paster e me hire

Identitetin tuaj kurre mos e tradhetoni
Nuk eshte faji juaj nese me meshkuj ordinere perfundoni

Jini te lirshme ne cdo moment intim
Ato caste jane dashuri e jo tregim

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#19 ne: 21-11-2007, 16:43:30
Femrat shqiptare.B+P+C=BPC
Femrat e huaja...B+P+C=BPC
SHUMAAAAAAAAA....BP C lool
Nëse nuk del për juve kshu faj është i ne meshkujve qe nuk dim ti dallojn qe jan njelloj dreqi e hongert.. ;)


car domethen BPC??? lol

 • Postime: 12234
Lefter
#20 ne: 21-11-2007, 19:32:40
Une nuk mendoj se vetem se dine,por mendoj se e kane dhe magjistraturen edhe doktoraturen per ate pune. :D..Sja kalon dot asnji lloj i femrave ketyre te tonave. ;)

 • Postime: 1533
Karatisti
#21 ne: 21-11-2007, 19:39:53
Kur dijne cunat shqiptare, cfare kane qe sdijne gocat shqiptare?

 • Postime: 155
Blue sky
#22 ne: 22-11-2007, 23:35:34
Shqiptaret dine te bejne seks, per shembull une si nderroj me asnje tjeter.

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#23 ne: 23-11-2007, 10:00:46

car domethen BPC??? lol
lol BPC jan inicialet e atyre qe keni juve njelloj si femrat e huaja.  :)

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#24 ne: 23-11-2007, 11:11:55
Mendoj se nuk dine te bejne sepse kane komplekse.  :P :P
 

Ja pse femrat duhet te perdorin deodorante meshkujsh

Nisur nga InfoZRubrika E Bukura

Postimi i fundit 03-07-2020, 11:54:06
nga InfoZ
Banesa tipike shqiptare e kohes se komunizmit

Nisur nga M A XRubrika Shtepia ime

Postimi i fundit 05-06-2020, 12:44:43
nga M A X
Sa para do të humbin këngëtarët shqiptarë këtë verë

Nisur nga InfoZRubrika VIP

Postimi i fundit 01-06-2020, 22:29:08
nga InfoZ
Studim mbi lajmet e rreme në mediat shqiptare

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

Postimi i fundit 01-06-2020, 20:50:50
nga InfoZ
aktoret e filmave shqiptare

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:47:15
nga InfoZ