×

A dine femrat shqiptare te bejne seks?

A dine femrat shqiptare te bejne seks?

· 1037 · 89842

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#1025 ne: 28-12-2013, 01:06:49
Ti e bere luan mi ket LOL

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1026 ne: 28-12-2013, 01:08:43
E paski nda mendjen amin :P

Une po zhdukem kur te vish ti lol
po bashke mi bashke... LOL

ne fakt isha tiger enderrimtare kjo me beri luan, dmth me zbuti paksa po paksa ama. ;)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1027 ne: 28-12-2013, 01:10:21
Se mezi e kom mi....ja di vleren

Po dhe ky mua

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#1028 ne: 28-12-2013, 01:11:00
Ti me mire ishe martu me tipin sa me ate burrin tat LOL LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1029 ne: 28-12-2013, 01:12:25
Jo mi jo se na demaskove fare tashi lol lol

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#1030 ne: 28-12-2013, 01:12:55
Ju shkoni per zotin shume  :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1031 ne: 28-12-2013, 01:17:44
Se mezi e kom mi....ja di vleren

Po dhe ky mua
ver nje hudher qi mos na kene inat populli. ;)

 • Postime: 12234
Lefter
#1032 ne: 28-12-2013, 15:03:32
Ka bo vaki ..qe i kemi msu ne kta..kshu qe te rrin urt... :D


Une jam i ,,trashe,, e nuk mesohem dot kollaj,kur do e  bejme nje kontroll se cfare kam mesuar?..... :D :D

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#1033 ne: 28-12-2013, 15:22:12

Une jam i ,,trashe,, e nuk mesohem dot kollaj,kur do e  bejme nje kontroll se cfare kam mesuar?..... :D :D
Kur te besh veze  :P

 • Postime: 12234
Lefter
#1034 ne: 28-12-2013, 15:31:15
Edhe ate e bej... :D :D :D

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#1035 ne: 28-12-2013, 15:44:57
Mos na cudit tani  :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#1036 ne: 28-12-2013, 23:09:00
pse kush e ka vene ndonjehere ne dyshim kete gje? hmmmmm:
 

Ja pse femrat duhet te perdorin deodorante meshkujsh

Nisur nga InfoZRubrika E Bukura

Postimi i fundit 03-07-2020, 11:54:06
nga InfoZ
Banesa tipike shqiptare e kohes se komunizmit

Nisur nga M A XRubrika Shtepia ime

Postimi i fundit 05-06-2020, 12:44:43
nga M A X
Sa para do të humbin këngëtarët shqiptarë këtë verë

Nisur nga InfoZRubrika VIP

Postimi i fundit 01-06-2020, 22:29:08
nga InfoZ
Studim mbi lajmet e rreme në mediat shqiptare

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

Postimi i fundit 01-06-2020, 20:50:50
nga InfoZ
aktoret e filmave shqiptare

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:47:15
nga InfoZ