×

A dine femrat shqiptare te bejne seks?

· 1037 · 88376

A dine femrat shqiptare te bejne seks?

· 1037 · 88376

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#125 ne: 05-12-2007, 14:42:59
....Emira nese keto duan te degjojne se gomari fluturon , e c'gajle kemi ne keshtu i themi se fluturon ...mjafton keta te na ndjehen burra :D

Tipo.....nuk e di nuk njoh asnje Shqiptare :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Emira
#126 ne: 05-12-2007, 16:29:00
Vetem po perseris ate qe kam menduar disa here sot duke lexuar postimet e tua: Lisa, je e madhe!!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 155
Blue sky
#127 ne: 07-12-2007, 01:50:30
Une besoj se tema i ofendon ato,ato kane te drejte.
Fain tone te trasheguar nga prindit tane e tregon "Kenga vagabondi" ndoshta jo krejt ashtu por disa vese te papelqyera,
une besoj se duhet nje ndergjegjsim i mbare rinise shqiptare si dhe mirkuptim mes dy paleve ne njeren ane femrat, dhe ne anen tjeter djemte, pra une them se nga ana e femrave shqiptare eshte e nevojshme qe ti ngritet larte emri i qunave shqiptare sidomos ato qe e kane provu me te huajte gjithashtu nga ana e djemve shqiptare duke ngritur lart emrin e femrave shqiptare keshtu do perfundonte nje marrveshje nga te dy palet fitimi do te ishte ne kete marrveshje se brezat qe vijne do hidhnin syte nga vete shqiptaret pra do lenim te brezat qe vijne emrin e mire, siq e shifni vete tema i acaron ato ja shifni reagimet po qthoni o njerez keshtu a dine femrat shqiptare te gjitha i dine 99tat i dine,une mund te them opinjonin tim ato dine dhe mire bile pikerisht une nuk i nderroj me te huajat. hmmmmm: hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#128 ne: 07-12-2007, 11:17:10
MVARET .. nese e ke ate femer shqiptare dmth. per seriozisht nuk do te dije aspak te bej sex, por poqese ia bere me dije se e ke vetem per aventure do te kesh orgji..  :D LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#129 ne: 07-12-2007, 16:21:20
Shume thone qe dijme dhe ndoshta dijne por kur vjen momenti stepen dhe si dru rrine. :P :P :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#130 ne: 07-12-2007, 16:24:42
Ju çuna qe shkruani te kjo tema,mos keni provu gjë te huajat ? Se shumica juaj shkruajn nga Tirana e Prishtina.Dhe bëni diferencime te kota,pa i ditur gjërat ne hollesira.Sdua të flas me shumë rreth kësaj gjeje :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#131 ne: 07-12-2007, 16:25:39
Fol o Berni se na duhet eksperienca jote sado e paket te jete. :P :P :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#132 ne: 07-12-2007, 16:43:33
Jo te gjithe o Mishel... :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 129
bobonline
#133 ne: 07-12-2007, 17:25:19
 LOL LOL LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 79
 • Gjinia: Femer
Vlonjatka
#134 ne: 23-12-2007, 16:11:02
asnjeri ska lindur i ditur ne ate fushe,te gjithe kane mesuar,mendoj se pjesa me e madhe dine dhe mire madje...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#135 ne: 23-12-2007, 17:38:16
ehhhheee,gjeja qe dine me mire biles :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 187
 • Gjinia: Mashkull
miku
#136 ne: 23-12-2007, 21:02:22
Po mire more djema, edhe ne kete pike nuk keni besim ne "prodhimin vendas" Po deri tani ckane bere more? Kane be sikur kane bere seks?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
gjilani00
#137 ne: 23-12-2007, 22:05:53
 :-[  he po qysh nuk din bre ta trenon karin krejt bre burr hahaha veq kur te bertet shqip te tranon krejt
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7
Tukuruku
#138 ne: 25-12-2007, 21:46:01
si kam prpvu....po ruset jane te pij gjak ne vetull ca lojra seksi bej,keto te tónat kanä pordh mi lale i vete ti me makine tek kembet ben sikur nuk do...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#139 ne: 25-12-2007, 21:48:42
Ashtu eshte stili, bejne gjoja sikur nuk dine se po te vune per poshte shpirtin ta nxine :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#140 ne: 25-12-2007, 23:07:56
Me thon t'drejten, ju femnat Shqiptare, nuk ja keni haberin fare..... :D...sidoqofte nje akt patriotik do e boja per hatrin tuj :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#141 ne: 26-12-2007, 02:30:08
Pse Shqiptare jeni ju Mishel??? :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#142 ne: 26-12-2007, 02:36:59
se di duhet me pyt. LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#143 ne: 26-12-2007, 02:56:00
pyt pra.... LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
malmö
#144 ne: 28-12-2007, 13:58:17
met vertet shum bukur keni shkujt dhe ne fakt gjera te sakta..por kur vjen fjala te seksi mendoj qe tegjith njerzit i kan opinionet e veta dhe keto opinione kan shm te berene qfar ambienti  apo kulture femra rritet, per so djem shiptar eshte shume e rencishme qe femra te jet e vergjire kurse do tjer kerkojn femra me eksperience.une per veti kam lind ne suedi por prap se prap jam e rritne ne nje familje me adete te vjetra e si femi nana me  ka treguar sa vlet vergjiniteti ka per nje femer dmth qajo me e velftshma gje,une per veti ket se di, ende e re jam e skam pas asi provoje por menoj qe kurqkafit si del koha kurrr,,sesht von perkurgja,,e qe do femra mashtrohen e humbin vergjinitetin sesht gja e madhe nese qajo femer ka mesu diqka prej gabimt te vet apo nese ajo femer ben gjera te tille e nuk menon sen prej to ather keto per menimin tem jan gjera shum te gabushem se norrmal femra duhet me kan e vendost e me dit qka po ban e qfar sjellje ka,,ju pershendes,,tegjithve,,see you,.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#145 ne: 28-12-2007, 14:31:07
sa shume ke shkruajtur more  :P dhe sa pa kuptimmmmm :P


Femrat shqiptare po i dehe me alkool te bejne per arkivol. LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#146 ne: 28-12-2007, 14:36:44
sa shumë ke shkruajtur more  :P dhe sa pa kuptimmmmm :P


Femrat shqiptare po i dehe me alkool te bëjnë për arkivol. LOL

Jo mo shoku jo ato pa pi e te fusin 7 pashe ne dhe, lene me pi te cojne te berthama e tokes :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#147 ne: 02-01-2008, 03:58:02
Pyesni te huajt c'ju thone :D LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#148 ne: 02-01-2008, 04:03:30
Ankohen.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#149 ne: 02-01-2008, 19:37:23
ehhhheee. ;)..dine ;) :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super