×

A dine femrat shqiptare te bejne seks?

A dine femrat shqiptare te bejne seks?

· 1037 · 88943

 • Postime: 2161
Grens(Wiliams)
#150 ne: 03-01-2008, 19:01:36
Unë për vete bëj..tani se di se nuk di ama bëj :D

pasaporten shqiptare e kam LOL
Ec aty shpirti,mos e thyej qafen :perqafim

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#151 ne: 04-01-2008, 05:07:03
Si kam provu akoma... :D,,,,,,,por...do tju lajmeroj, do tju lajmeroj :D
Emira
#152 ne: 04-01-2008, 08:49:18
Unë për vete bëj..tani se di se nuk di ama bëj :D

pasaporten shqiptare e kam LOL

Sa i bukur ky fustani jeshil moj Capkene!!E sidomos ato krahet e engjellit!!!!!!!

Fluturofsh mire drejt atdheut zemer!!!!!!!!!!E befsh edhe seks...jo per gje, por nuk duhet me dale nga tema...

Po une qe nuk jam me shtetase shqiptare, nuk kam me talente?  :P
Capkenja
#153 ne: 04-01-2008, 09:03:46
O zemer...fustani goces tende pra..ti bejme cik reklame dyqanit si thua ti ahahaha

Ti shpirto e ke lene pashaporten ama me shpirt je shqiptare dhe me gen.....ke dhene deshmi qe je shqiptare LOL
Emira
#154 ne: 04-01-2008, 09:15:43
Si kam provu akoma... :D,,,,,,,por...do tju lajmëroj, do tju lajmëroj :D

Si more, nuk paske bere seks akoma ti me vajza shqiptare?! Po me habit...pak...po ke dale i vogel nga Shqiperia, i virgjer me duket  hmmmmm: si puna ime  ;) :D
Emira
#155 ne: 04-01-2008, 09:18:36
O zemër...fustani goces tënde pra..ti bëjmë çik reklame dyqanit si thua ti ahahaha

Ti shpirto e ke lënë pashaporten ama me shpirt je shqiptare dhe me gen.....ke dhënë deshmi qe je shqiptare LOL

ec futemi i cik ne thellesi te muhabetit Capi, per c´deshmi ma ke llafin ti mua ?  :D

jam e mendimit tend, dyqanit ku kam blere fustanin e goces i duhet bere reklame, e ka nje ruse qe eshte si shpirt, me te vertete...i lashe leshte atje une  :P ka edhe shume fustane te tjera te bukura ajo moj Capkene, si thua ti? dalim nje xhiro bashke andej nga lagjia?
mishel
#156 ne: 09-01-2008, 09:44:26
them se di por jo gjithcka...sepse askush nuk mund te di gjithcka per seksin. eshte jete me vehte, por perderisa me pelqen diversiteti, dhe duke qene natyre kurioze dhe eksploruese dhe asnjehere kundra cdo gjeje qe i perket intimitetit them se here pas here azhornohem LOL LOL

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#157 ne: 09-01-2008, 13:02:55
Mishelo...kur e ke bo azhornimin e funit? :D
mishel
#158 ne: 09-01-2008, 13:09:49
cheke une kam te dhena shume te mira per nxenese jo per mesimdhenie! qe keshu.....sepse nuk merrem me me te vegjel se vehten, me me te medhej ehee :P

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#159 ne: 09-01-2008, 13:14:23
mire moj nxenese e dalluar... :P vetem se kjo pune s'ka te boj shume me moshen anagrafike... :P
mishel
#160 ne: 09-01-2008, 13:22:04
ka te keqen ka se i thone eksperience mbi shpatulla hahahaha. mosha ka te thote shume besome hahahaha

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#161 ne: 09-01-2008, 13:32:12
pikerisht...eksperi enca ne fushen e shkencave natyrore, nuk ka te beje drejt per drejt me moshen anagrafike :P.....me pak fjale varet nga intensiteti i mesimit.....dhe kur ke vazhduar te mesosh dhe sa praktika laboratorike ke bere dhe mbi te gjitha çfare mesuesish ke pasur.... :D...apo jo? :D
mishel
#162 ne: 09-01-2008, 13:41:42
po ke shume te drejte , ate po them por shihi te dy kahet. sikunder ti , ashtu edhe une dhe nese i mbledh moshe +eksperience dalim tek ajo qe sapo thashe hahahahahaha

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#163 ne: 09-01-2008, 13:43:41
me pak fjale....shperberje n e atomit :D

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#164 ne: 09-01-2008, 14:07:35
Jo se ashtu i bie te mbetesh pa gje pastaj
mishel
#165 ne: 09-01-2008, 14:17:32
cheke berthama atomit duhet. gje nai berthom tjeter dhe shperbeje

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#166 ne: 09-01-2008, 14:24:03
A thua te jete pune berthame ;)

se mos eshte ndonje pune tuli se i bie ndryshe muhabeti pastaj

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#167 ne: 09-01-2008, 14:59:25
Dine por nuk jane te afta te shprehen . LOL LOL LOL
Minator
#168 ne: 11-01-2008, 14:56:02
Nese ka Provoj ather di të bej 80% Din

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
* ~ Xha Milo ~ *
#169 ne: 11-01-2008, 15:27:42
A dinë te guxhulisin ne seks cupkat???? janë me te mirat, me pevelueset e këtij planeti. Ta di Dielli se sa te nxehta i kemi cupkat fshatare shqiptare, dielli fut bishtin nën shale e fshihet mbas Henes.

Qoshtu
mishel
#170 ne: 11-01-2008, 17:58:47
bravo milo! ashtu posi
Capkenja
#171 ne: 14-01-2008, 16:22:57
te kepusin me dysh LOL

 • Postime: 7370
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#172 ne: 14-01-2008, 18:03:42
mendojne se dijne, sidomos kur jane te uritura shume plane bejne me veten e tyre por varet se kur e hane racionin dhe se sa kenaqen.  Ka femra qe zhgenjehen pasi kane komplekse ne vetvete dhe nuk e lene mashkullin te kenaqet dhe te bejne cfare do ai. :P

 • Postime: 2161
Grens(Wiliams)
#173 ne: 14-01-2008, 19:49:28
ehhheee,dine shume mire. ;).jane te parat ne ballkan,te dytat ne europe ,te tretat ne bote hmmmmm:
mishel
#174 ne: 14-01-2008, 21:52:58
rendesi ka qe jemi te numrat e pare!
 

Gjithmone per femrat...

Nisur nga atman

Postimi i fundit 10-02-2020, 00:13:13
nga Ωμέγα
Kush tradheton me shum Meshkujt apo Femrat.

Nisur nga milanisti

Postimi i fundit 24-01-2020, 19:43:51
nga Parloté
Pse femrat shtiret, kinse esht veshtire per ta arritur

Nisur nga Kosovari_pz Toni

Postimi i fundit 17-04-2005, 04:14:31
nga Thugette_Girl
Seks Oral - Mund te flasim rreth tij?

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 29-01-2020, 21:43:07
nga Parloté
Femrat lezbike

Nisur nga eraera

Postimi i fundit 22-01-2020, 01:10:01
nga Saria