×

A dine femrat shqiptare te bejne seks?

A dine femrat shqiptare te bejne seks?

· 1037 · 88617

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#25 ne: 23-11-2007, 12:05:13
Ja nje kompleks qe keni, nuk shpreheni dot si ne mendime ashtu edhe ne krevat. :D :P :P

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#26 ne: 23-11-2007, 12:15:37
Fjala te gjitha eshet shume e gjere moj Capi, por ky eshte muhabet per teme tjeter besoj. :P :P

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#27 ne: 23-11-2007, 12:22:34
Normale por problemi eshte se po qe arra e krimbur brenda sado yzmet ti besh prap e krimbur del. :P

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#28 ne: 23-11-2007, 12:28:28
Per token e kisha edhe une o shoqja por nejse, gjithsesi po qe toka e thate plugu ngec. :P  Kapishi :D

 • Postime: 155
Blue sky
#29 ne: 23-11-2007, 20:10:44
Po tu ngacmosh klitorin + piken g + nje burre = orgazem.

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#30 ne: 24-11-2007, 09:24:27
Aman edhe ju..beni ca lloj pyetjesh qe ...lere lere..

Ne fillim skemi ditur te pijme uje..por ja qe mesuam
keshtu ndodh dhe me sexin  :P :P
Capkenja
#31 ne: 24-11-2007, 09:44:25
ahahhah ahahahhaha :D

me shkrive qe pike mengjesi :)

 • Postime: 155
Blue sky
#32 ne: 24-11-2007, 10:52:39
Une per vete nuk kam pase probleme shume dhe nese ka ndoll e kam trajnu pak sa per fillim pastaj  :perqafim :perqafim formulen e ka zgjille vete.

 • Postime: 3
sonja
#33 ne: 24-11-2007, 12:28:30
hey si nuk din me ba  edhe din ma mir se djemt

 • Postime: 3
sonja
#34 ne: 24-11-2007, 12:30:06
hey e keni gabim se gocat dine me mire se qunat

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#35 ne: 24-11-2007, 12:45:20
Pa hajde Sonja na e mbush mendjen qe ti di... :D

 • Postime: 155
Blue sky
#36 ne: 24-11-2007, 15:06:25
Nje te tille siq thua ti sonja ja vlen te shkrish talentin hahah shaka  hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
* ~ Xha Milo ~ *
#37 ne: 24-11-2007, 16:28:40
Dine qe cke me te, plaku ka vajtur dhe me gjermanka dhe me franceska, italianka, po hic gje skan ditur ato, me mire doja te shkoja me dele e me lope sesa me keto, amaaaaaa keto fshatarkat shqiptare jane mjeshtre, ju befshaaa, ore di derdimen, dine qe cke me te, bejne pak si te turpshme, por 10 minutat e para pastaj na bejne ne meshkujt me turp ato. Apo jo mo leftoooo.

 • Postime: 49
 • Gjinia: Femer
shanel
#38 ne: 25-11-2007, 00:09:32
une per vete ja m e bindur qe di...por sjam vetem une ajo qe duhet te di,,,,varet sa di dhe mashkulli.......... ne fillim normale qe eshte pak turpi etj etj....por besoj qe me kohe kalon...........

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#39 ne: 26-11-2007, 05:05:56
lol BPC jan inicialet e atyre qe keni juve njelloj si femrat e huaja.  :)


ahahahahahaha mu desh te menohesha mirë..sa e pafajshme qe jam :P


Sa për temem... qe ti përgjigjem duhet me i provu iher femrat se se kam iden LOL


 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#40 ne: 26-11-2007, 05:26:57
LOL LOL LOL

 • Postime: 155
Blue sky
#41 ne: 26-11-2007, 10:42:21
Crystal kur ti provosh na trego si ishin te nxehta apo jo

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#42 ne: 26-11-2007, 15:37:33
Zjarrit i duhet hedhur benzine, qe te ngrohesh me shume...ose te digjesh fare... :D...si thua ti çapkene??? :P

 • Postime: 1
mondushja
#43 ne: 26-11-2007, 22:26:58
hahahah em knaqet more popull hahaha normal qe dina a po kujtoni qe jemi kafsh aaa qeshtu folni ju mashkujt se kur ta provoni jau kona e doni apet ahh qa jeni ju ncncnc  ;) sju dua hiqq :P

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#44 ne: 26-11-2007, 22:29:59
Crystal kur ti provosh na trego si ishin te nxehta apo jo

nq e provoj, gjeja e pare qe do bëj do futem te Zeri Yt... rri pa merak :P

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#45 ne: 26-11-2007, 23:23:03
vertet vajze ke tendenca per nga biseksualizmi ti .. how pitty  :D

 • Postime: 155
Blue sky
#46 ne: 27-11-2007, 00:05:48
Zerin tim  e perkedhel gjuha

 • Postime: 155
Blue sky
#47 ne: 27-11-2007, 00:11:19
Zerin tim  e perkedhel gjuha,
ajo gjuhe e cila te ben te fluturosh nga gezimi.

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull
labiku
#48 ne: 27-11-2007, 01:25:30
kjo teme ska kuptim njehere
eshte sic te thone ato dine cunat shqiptare si ti mbajne mire cupat?????    secili eshte ndryshe mos ja fusni kote

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#49 ne: 27-11-2007, 13:16:06
Mundohen te shkretat. :P :P