×

A dine femrat shqiptare te bejne seks?

A dine femrat shqiptare te bejne seks?

· 1037 · 88618

 • Postime: 4
all4
#50 ne: 27-11-2007, 15:22:49
do mesojne nese nuk dine >< >< ><

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
* ~ Xha Milo ~ *
#51 ne: 27-11-2007, 16:02:30
Gati e keni plakun per leksione dhe praktike. Kam dhe ndihmesin tim Lefton

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#52 ne: 27-11-2007, 16:07:27
Ti me kete mendje qe ke me mire rri pa mesuar. LOL LOL

 • Postime: 4215
Charlie
#53 ne: 27-11-2007, 17:40:49
A u mesuat me te beni seks se po e mbylli temen :D

 • Postime: 2
fisniku007
#54 ne: 28-11-2007, 08:32:10
esht fakt qe femrat shqipetare  ne pergjithesi nuk din apo  edhe dikur  kur  ta mesojn shum me veshtirsi i hyn punes do te thot nuk ekena  veq na  obligim ama edhe ato duhet me dite duhet me  hi ne veprime ejo me  nejt   statike, ka  raste  kur  ta mesojsh  thot jo be se smuj medon qe ka marre ne  seks kety e shoh prapambeturin e shqipetares  ne seks nuk ka marr vetem per kit pun,
mishel
#55 ne: 28-11-2007, 10:41:43
capi fola ne pergjithesi, sepse as vete nuk i njoh keto komplekse, te pakten ne kete fushe!
Capkenja
#56 ne: 28-11-2007, 10:54:21
per ty e di une shpirt..ty sta qaj hallin shume una :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#57 ne: 28-11-2007, 13:13:24
Po ndryshoj mendim per Shqipetarkat..brovo .... :D

ps: Mishel, e ke qare fare postimin e mesiperm.... ;)

 • Postime: 2
sarah1
#58 ne: 29-11-2007, 14:17:09
pajtohem shume mire me mishel. te gjitha femrat ne pergjithesi qofshin shqipetare apo jo, nese jane te pa kompleksuara me look-un e tyre jane fenomenale ne sex.

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull
labiku
#59 ne: 30-11-2007, 06:51:43
Po ndryshoj mendim për Shqipetarkat..brovo .... :D

edhe une po e ndryshoj po jo per mire.

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#60 ne: 30-11-2007, 14:43:36
labiku prap me ty do kapem une ....


Pse o po ndryshon opinion per te keq per ne vajzat shqiptare ti ...
Pse jemi te mira edhe ne shoqeri edhe ne familje po gjithashtu edhe ne shtrat....
C'turp apo c'te keqe ka te jesh e mire ne shtrat....ne jemi te mira se jemi femra qe kemi koefidence ne vetvete ...e dime qe jemi te bukura e dime qe jemi te mira :D dhe ndaj jemi dhe ne shtrat te patundura ...
Jemi femra qe pranojme te eksperimentojme me te rene dhe nuk kemi frike te kerkojme ate qe duam ...

Duhet te jemi te tilla tua bejme qejfin burrave tane (shqiptare pra) qe te mos vene e te na marrin amerikanka apo italjanka :D LOL jo per gje po ju kemi te mire dhe nuk ju leshojme tek te tjerat :D

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
* ~ Xha Milo ~ *
#61 ne: 30-11-2007, 15:19:47
Liza te keqen, sa dopjo ke kthyer :)

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#62 ne: 30-11-2007, 16:01:49
Sa e keqe qe behesh dhe o Lisa. Si i drejtohesh tjetrit pa pike turmi me fjalen "MATRAPIKU"  :P

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull
labiku
#63 ne: 30-11-2007, 17:35:29
labiku prap me ty do kapem unë ....


Pse o po ndryshon opinion për te keq për ne vajzat shqiptare ti ...
Pse jemi te mira edhe ne shoqeri edhe ne familje po gjithashtu edhe ne shtrat....
C'turp apo ç'të keqe ka të jesh e mirë ne shtrat....ne jemi te mira se jemi femra qe kemi koefidence ne vetvete ...e dimë qe jemi te bukura e dimë qe jemi te mira :D dhe ndaj jemi dhe ne shtrat te patundura ...
Jemi femra qe pranojmë te eksperimentojme me te rënë dhe nuk kemi frikë te kërkojmë atë qe duam ...

Duhet te jemi te tilla tua bëjmë qejfin burrave tanë (shqiptare pra) qe të mos vënë e te na marrin amerikanka apo italjanka :D LOL jo për gjë po ju kemi te mirë dhe nuk ju leshojme tek të tjerat :D

haha bashke e paskemi luften neve me duket. :P

po jo moj kurre nuk ka pasur dhe do kete me te mira nga shqiptaret.o ju dua une o sju do njeri juve shqiptarkat.po ca them ca kane shkare.sidomos ketej jashte shtetit.nuk dallohen me nga amerikanet se sillen njesoj.ato si dua fare ti shikoj me sy.kurse kur jane vajza ashtu si ti i do sa cke me te.
pastaj sme ndryshon opinioni mua jo se jeni te mira si hena juve.

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#64 ne: 30-11-2007, 18:36:53
Xha Milo te keqen Lisa ti e ke mire politiken me Shqiptarkat :D Mesa di une nuk ke pare keq :D
Nuk kam pire jo vetem leng portokalli me vodka ne mengjes jam esell :D

Uku....pse kerkon te hapesh telashe :D


labiku jo po thash se kishe kundershtim .....:D

 • Postime: 129
bobonline
#65 ne: 30-11-2007, 18:40:47
Femrat shqiptare jane per turp ne seks, ja cila eshte arsyeja qe perse lihen nga djemte, eshte me mire te presin martesen duke u pergatitur ne menyre teorike e te virgjera sesa te shkojne dem ne kete menyre. BOB

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#66 ne: 30-11-2007, 18:49:56
Nuk kemi percaktuar para apo pas martese "pyetja eshte nese femra shqiptare di te bej seks"

 • Postime: 129
bobonline
#67 ne: 30-11-2007, 18:59:48
Jane per turp e pra !   pastaj duhet ta specifikoni per kur behet fjale para apo pas martese sepse duhet te dime qe S'ESHTE njelloj: pas martese permiresohen shume,  praktika e ben. BOB

 • Postime: 129
bobonline
#68 ne: 30-11-2007, 19:43:53
Mishel, fol per vete. personalisht ti ka mundesi qe mos jesh keq, por ne pergjithesi kete faktin e mos_ditjes e vuajne te gjitha femrat kush me shume e kush me pak. Pastaj ti perdor superlativin "SHUME MIRE", edhe me e keqja eshte qe e perdor tek te dy termat si para_martesor the pas_martesor,sikur te ishte pikerisht njelloj. ndryshon shume.

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#69 ne: 30-11-2007, 22:41:22
bob c'ndryshim ka ....nuk e kuptoj
Praktika e ben .....dmth kjo varet sa eshte e aktivizuar eshte  femra ne seks

Pra kush mendon ti eshte me e aktivizuar ne nje jete seksuale nje femer e martuar apo nje femer beqare ....

Une mendoj se kjo nuk ka te bej fare me martesen ka te bej me individin....

Ti mund te kesh bindjet e tua persa i perket seksit dhe marteses por mendoj se ne kete rast nuk kane lidhje ...


 • Postime: 876
notorious
#70 ne: 30-11-2007, 23:21:10


A dinë femrat (Shqiptare) të bëjnë seks ????pytja më idjote që kam lexuar në jetën time...

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#71 ne: 30-11-2007, 23:23:23
Pikerisht notorious....

ne si te jemi aljene ...zot shyqyr :D

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#72 ne: 30-11-2007, 23:35:19
Dine aq sa i kemi mesuar ne meshkujt...

 • Postime: 129
bobonline
#73 ne: 30-11-2007, 23:44:57
e dashur Mishel, une thashe qe femra duhet te jete e virgjer e jo mashkulli. Pastaj, nuk ve ne dyshim faktin qe ke shoqe a jo, normalisht qe duhet te kesh, kjo gje s'me çudit,,,, gjeja qe me çudit eshte qe ti flet sikur te kesh bere seks me to. Kij parasysh pyetjen e cila pyet nese "ju" dini apo jo te beni seks,,, kompleksat nuk hyjne (eshte e vertet qe mund te influencojne)), pyetja me lart kerkon se sa praktike jane ato (ti perfshire). peace
Lisa, mos u çudit me te qenit a jo Aliene, kujtohu qe ai qe ka bere kete pyetjen dite me perpara, se ka bere kot, diçka duhet ta kete shtyre. BOB

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#74 ne: 30-11-2007, 23:49:27
po dalim fare nga tema tani por me lejo te shtoj dhe dicka ....

se tani po ja fut kot ti Bob....pra sipas teje femra duhet te jet e virgjer kurse mashkulli jo...

po mire ai djali me ke do e beje seksin me macen e komshiut ...me nje femer tjeter pra me motren e dikujt tjeter me ate vajze qe nje dite do ta marre ne mos shoku nje mashkull tjeter per grua .....

Nuk te kuptoj ...ti je kontradiktor...