×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 28-12-2013, 23:09:00 »

pse kush e ka vene ndonjehere ne dyshim kete gje? hmmmmm:
Postuar nga: flutur
« ne: 28-12-2013, 15:44:57 »

Mos na cudit tani  :D
Postuar nga: Lefter
« ne: 28-12-2013, 15:31:15 »

Edhe ate e bej... :D :D :D
Postuar nga: flutur
« ne: 28-12-2013, 15:22:12 »


Une jam i ,,trashe,, e nuk mesohem dot kollaj,kur do e  bejme nje kontroll se cfare kam mesuar?..... :D :D
Kur te besh veze  :P
Postuar nga: Lefter
« ne: 28-12-2013, 15:03:32 »

Ka bo vaki ..qe i kemi msu ne kta..kshu qe te rrin urt... :D


Une jam i ,,trashe,, e nuk mesohem dot kollaj,kur do e  bejme nje kontroll se cfare kam mesuar?..... :D :D
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 28-12-2013, 01:17:44 »

Se mezi e kom mi....ja di vleren

Po dhe ky mua
ver nje hudher qi mos na kene inat populli. ;)
Postuar nga: endrrimtare
« ne: 28-12-2013, 01:12:55 »

Ju shkoni per zotin shume  :D
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 28-12-2013, 01:12:25 »

Jo mi jo se na demaskove fare tashi lol lol
Postuar nga: endrrimtare
« ne: 28-12-2013, 01:11:00 »

Ti me mire ishe martu me tipin sa me ate burrin tat LOL LOL
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 28-12-2013, 01:10:21 »

Se mezi e kom mi....ja di vleren

Po dhe ky mua