Zerion

Zeri yt => Dashuria ⚤ Seksi => Teme e nisur nga: U.J.K.U ne 14-11-2007, 16:40:02

Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: U.J.K.U ne 14-11-2007, 16:40:02
Ne shume sondazhe e ambiente del se femrat shqiptare ne pergjithsi kane teper rezerva gjate aktit seksual. Behet fjale per 2-3 heret e para. Nga kjo del se ose ato jane te turpshme ose mesojne shume shpejt............. ........ :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-11-2007, 16:40:52
Hahahahhha e bukur kjo teme.


Une them mundohen te shkretat mundohen. LOL LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-11-2007, 21:28:31
uahhh paska edhe tema shum serioze ketu(jo vetem gallata),o Cpkene po pse di ti ndoshta nuk dine ato tjerat moj :D :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Blue sky ne 17-11-2007, 02:21:32
Po tu gjesh piken ( G ) din si nuk dine.  :perqafim :perqafim
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-11-2007, 22:14:45
ahhhh kjo pika "G",ma mori shpirtin ka 3 vjet qe e kerkoj hmmmmm:
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: U.J.K.U ne 20-11-2007, 03:20:41
Pika "G" kurr nuk ka ekzistuar
ajo eshte shpikur per ata qe ne mendje jane kafshezuar
per gjithcka ka nje justifikim
por te barazosh instiktet me nje deshire
eshte njesoj si te besh krim ne erresire
ndaj mos u beni naiv te zgjuar
kjo jete ka shume per te treguar.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-11-2007, 09:50:44
Nuk po shof ndonje femer te dale e te thote te kunderten ketu, si duket jane pajtuar me mendimin e ULKUT :P LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Charlie ne 20-11-2007, 09:58:11
Jo jo ndoshta nuk e kan pare temen ende ...se din din qysh nuk din te bejn :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 20-11-2007, 23:21:16
A dine femrat shqiptare te bejne sex? jo po nuk dine..asnje nuk lind i ditur...per mendimin tim duhet te dije mashkulli ti tregoje "rrugen e drejte", apo jo???
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Leona ne 20-11-2007, 23:27:57
Jo jo ndoshta nuk e kan pare temën ende ...se din din qysh nuk din te bëjn :D


Ore unë do thoja se juve ( meshkujve ) ju takon të përgjigjeni tek kjo temë , ngase neve ( femrat ) s'dijm të japim përgjigje të duhur ,ngase s'kemi bëre seks me gjinin tanë! :lol:

Si do qoftë një gjë doja ta thoja ketu:
Me juve meshkujve është vështir ,sinqerisht e them, ngase po dijtëm mirë na quani "lavire" po nuk dijtëm na quani " të prapambetura", gjë që shume me neversin ca /mentalitete / opinione/ paragjykime të juaja.

Me duket se as vet s'e dini se çfarë doni dhe çfarë kërkoni në të vërtetë!
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Charlie ne 20-11-2007, 23:34:18
Hahaha...ehh cfare dojm ne ju asnje here nuk keni mundesi te na japni :D ashtu jemi nee po ditet mire te beni seks ashtu ju quajm po nuk ditet ju quajm te prapambetura ...ca te besh keshtu na ka fal zoti neve :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 20-11-2007, 23:56:35

Ore unë do thoja se juve ( meshkujve ) ju takon të përgjigjeni tek kjo temë , ngase neve ( femrat ) s'dijm të japim përgjigje të duhur ,ngase s'kemi bëre seks me gjinin tanë! :lol:

Si do qoftë një gjë doja ta thoja këtu:
Me juve meshkujve është vështir ,sinqerisht e them, ngase po dijtëm mirë na quani "lavire" po nuk dijtëm na quani " të prapambetura", gjë që shumë me neversin ca /mentalitete / opinione/ paragjykime të juaj

Me duket se as vet s'e dini se çfarë doni dhe çfarë kërkoni në të vërtetë!


Me vjen keq per ty "zemer e vogel" dhe ate qe te rrethon....mos ki merak se do e gjesh ate qe do dije te te vleresoj :engjell:
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 21-11-2007, 02:47:17
ka edhe vidjo qe shiten per te dhen mesim  :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 09:01:52
Pse ju nga videot e keni mesuar ee :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: ann ne 21-11-2007, 10:27:09

Ore unë do thoja se juve ( meshkujve ) ju takon të përgjigjeni tek kjo temë , ngase neve ( femrat ) s'dijm të japim përgjigje të duhur ,ngase s'kemi bëre seks me gjinin tanë! :lol:

Si do qoftë një gjë doja ta thoja këtu:
Me juve meshkujve është vështir ,sinqerisht e them, ngase po dijtëm mirë na quani "lavire" po nuk dijtëm na quani " të prapambetura", gjë që shumë me neversin ca /mentalitete / opinione/ paragjykime të juaja.

Me duket se as vet s'e dini se çfarë doni dhe çfarë kërkoni në të vërtetë!

totally agree with u leona. Eshte shume e vertete qe per neve eshte e veshtire sesi te sillemi. anyway besoj se jetojme ne kohera ku dhe femrat duhet te shijojne te berit dashuri apo seks ( varet nga partneri). veshtire eshte sot me cunat e sotem  se dhe po ishe shume e afte ne kete proces ekziston frika se mashkulli tek ty eshte i terhequr vetem per kete gje. te gjesh nje balance eshte e veshtire sot. por duke mos e pasur kete luks mendoj se me e mira eshte ta shijojme ate proces me ndjesite tona te plota qe nje dite te mos behemi pishman per ate moment te kaluar qofte dhe one night stand apo qofte nje lidhje e gjate.
ann
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Charlie ne 21-11-2007, 12:02:15
Mesohuni vet ...pse te ju mesojm ne jeve ...a i thoni vetes qe dime te bejm apo joo :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: stalion ne 21-11-2007, 12:19:30
Femrat shqiptare.B+P+C=BPC
Femrat e huaja...B+P+C=BPC
SHUMAAAAAAAAA....BP C lool
Nëse nuk del për juve kshu faj është i ne meshkujve qe nuk dim ti dallojn qe jan njelloj dreqi e hongert.. ;)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Capkenja ne 21-11-2007, 12:50:27
po he pra mbushja mendjen atyre LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: U.J.K.U ne 21-11-2007, 16:10:49
Femrat shqiptare jane te pakrahasueshme
Po i bere per vete jane te bekueshme

Jane te embla e me karakter
Shpirtin e kane si krater

Ruhen shume nga paragjykimet
Sa dhe ne krevat i mendojne te tera mashtrimet

Te dish te q..esh bukur e me shpirt nuk do te thote te jesh lavire
Perkundrazi tregon se nje femer me e paster e me hire

Identitetin tuaj kurre mos e tradhetoni
Nuk eshte faji juaj nese me meshkuj ordinere perfundoni

Jini te lirshme ne cdo moment intim
Ato caste jane dashuri e jo tregim

Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 21-11-2007, 16:43:30
Femrat shqiptare.B+P+C=BPC
Femrat e huaja...B+P+C=BPC
SHUMAAAAAAAAA....BP C lool
Nëse nuk del për juve kshu faj është i ne meshkujve qe nuk dim ti dallojn qe jan njelloj dreqi e hongert.. ;)


car domethen BPC??? lol
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Lefter ne 21-11-2007, 19:32:40
Une nuk mendoj se vetem se dine,por mendoj se e kane dhe magjistraturen edhe doktoraturen per ate pune. :D..Sja kalon dot asnji lloj i femrave ketyre te tonave. ;)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Karatisti ne 21-11-2007, 19:39:53
Kur dijne cunat shqiptare, cfare kane qe sdijne gocat shqiptare?

Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Blue sky ne 22-11-2007, 23:35:34
Shqiptaret dine te bejne seks, per shembull une si nderroj me asnje tjeter.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: stalion ne 23-11-2007, 10:00:46

car domethen BPC??? lol
lol BPC jan inicialet e atyre qe keni juve njelloj si femrat e huaja.  :)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-11-2007, 11:11:55
Mendoj se nuk dine te bejne sepse kane komplekse.  :P :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-11-2007, 12:05:13
Ja nje kompleks qe keni, nuk shpreheni dot si ne mendime ashtu edhe ne krevat. :D :P :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-11-2007, 12:15:37
Fjala te gjitha eshet shume e gjere moj Capi, por ky eshte muhabet per teme tjeter besoj. :P :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-11-2007, 12:22:34
Normale por problemi eshte se po qe arra e krimbur brenda sado yzmet ti besh prap e krimbur del. :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-11-2007, 12:28:28
Per token e kisha edhe une o shoqja por nejse, gjithsesi po qe toka e thate plugu ngec. :P  Kapishi :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Blue sky ne 23-11-2007, 20:10:44
Po tu ngacmosh klitorin + piken g + nje burre = orgazem.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: erlehta ne 24-11-2007, 09:24:27
Aman edhe ju..beni ca lloj pyetjesh qe ...lere lere..

Ne fillim skemi ditur te pijme uje..por ja qe mesuam
keshtu ndodh dhe me sexin  :P :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Capkenja ne 24-11-2007, 09:44:25
ahahhah ahahahhaha :D

me shkrive qe pike mengjesi :)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Blue sky ne 24-11-2007, 10:52:39
Une per vete nuk kam pase probleme shume dhe nese ka ndoll e kam trajnu pak sa per fillim pastaj  :perqafim :perqafim formulen e ka zgjille vete.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: sonja ne 24-11-2007, 12:28:30
hey si nuk din me ba  edhe din ma mir se djemt
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: sonja ne 24-11-2007, 12:30:06
hey e keni gabim se gocat dine me mire se qunat
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-11-2007, 12:45:20
Pa hajde Sonja na e mbush mendjen qe ti di... :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Blue sky ne 24-11-2007, 15:06:25
Nje te tille siq thua ti sonja ja vlen te shkrish talentin hahah shaka  hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 24-11-2007, 16:28:40
Dine qe cke me te, plaku ka vajtur dhe me gjermanka dhe me franceska, italianka, po hic gje skan ditur ato, me mire doja te shkoja me dele e me lope sesa me keto, amaaaaaa keto fshatarkat shqiptare jane mjeshtre, ju befshaaa, ore di derdimen, dine qe cke me te, bejne pak si te turpshme, por 10 minutat e para pastaj na bejne ne meshkujt me turp ato. Apo jo mo leftoooo.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: shanel ne 25-11-2007, 00:09:32
une per vete ja m e bindur qe di...por sjam vetem une ajo qe duhet te di,,,,varet sa di dhe mashkulli.......... ne fillim normale qe eshte pak turpi etj etj....por besoj qe me kohe kalon...........
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 26-11-2007, 05:05:56
lol BPC jan inicialet e atyre qe keni juve njelloj si femrat e huaja.  :)


ahahahahahaha mu desh te menohesha mirë..sa e pafajshme qe jam :P


Sa për temem... qe ti përgjigjem duhet me i provu iher femrat se se kam iden LOL


Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Bekimi ne 26-11-2007, 05:26:57
LOL LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Blue sky ne 26-11-2007, 10:42:21
Crystal kur ti provosh na trego si ishin te nxehta apo jo
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 26-11-2007, 15:37:33
Zjarrit i duhet hedhur benzine, qe te ngrohesh me shume...ose te digjesh fare... :D...si thua ti çapkene??? :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mondushja ne 26-11-2007, 22:26:58
hahahah em knaqet more popull hahaha normal qe dina a po kujtoni qe jemi kafsh aaa qeshtu folni ju mashkujt se kur ta provoni jau kona e doni apet ahh qa jeni ju ncncnc  ;) sju dua hiqq :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 26-11-2007, 22:29:59
Crystal kur ti provosh na trego si ishin te nxehta apo jo

nq e provoj, gjeja e pare qe do bëj do futem te Zeri Yt... rri pa merak :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Brentiani ne 26-11-2007, 23:23:03
vertet vajze ke tendenca per nga biseksualizmi ti .. how pitty  :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Blue sky ne 27-11-2007, 00:05:48
Zerin tim  e perkedhel gjuha
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Blue sky ne 27-11-2007, 00:11:19
Zerin tim  e perkedhel gjuha,
ajo gjuhe e cila te ben te fluturosh nga gezimi.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: labiku ne 27-11-2007, 01:25:30
kjo teme ska kuptim njehere
eshte sic te thone ato dine cunat shqiptare si ti mbajne mire cupat?????    secili eshte ndryshe mos ja fusni kote
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-11-2007, 13:16:06
Mundohen te shkretat. :P :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: all4 ne 27-11-2007, 15:22:49
do mesojne nese nuk dine >< >< ><
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 27-11-2007, 16:02:30
Gati e keni plakun per leksione dhe praktike. Kam dhe ndihmesin tim Lefton
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-11-2007, 16:07:27
Ti me kete mendje qe ke me mire rri pa mesuar. LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Charlie ne 27-11-2007, 17:40:49
A u mesuat me te beni seks se po e mbylli temen :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: fisniku007 ne 28-11-2007, 08:32:10
esht fakt qe femrat shqipetare  ne pergjithesi nuk din apo  edhe dikur  kur  ta mesojn shum me veshtirsi i hyn punes do te thot nuk ekena  veq na  obligim ama edhe ato duhet me dite duhet me  hi ne veprime ejo me  nejt   statike, ka  raste  kur  ta mesojsh  thot jo be se smuj medon qe ka marre ne  seks kety e shoh prapambeturin e shqipetares  ne seks nuk ka marr vetem per kit pun,
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 28-11-2007, 10:41:43
capi fola ne pergjithesi, sepse as vete nuk i njoh keto komplekse, te pakten ne kete fushe!
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Capkenja ne 28-11-2007, 10:54:21
per ty e di une shpirt..ty sta qaj hallin shume una :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 28-11-2007, 13:13:24
Po ndryshoj mendim per Shqipetarkat..brovo .... :D

ps: Mishel, e ke qare fare postimin e mesiperm.... ;)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: sarah1 ne 29-11-2007, 14:17:09
pajtohem shume mire me mishel. te gjitha femrat ne pergjithesi qofshin shqipetare apo jo, nese jane te pa kompleksuara me look-un e tyre jane fenomenale ne sex.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: labiku ne 30-11-2007, 06:51:43
Po ndryshoj mendim për Shqipetarkat..brovo .... :D

edhe une po e ndryshoj po jo per mire.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Lisa ne 30-11-2007, 14:43:36
labiku prap me ty do kapem une ....


Pse o po ndryshon opinion per te keq per ne vajzat shqiptare ti ...
Pse jemi te mira edhe ne shoqeri edhe ne familje po gjithashtu edhe ne shtrat....
C'turp apo c'te keqe ka te jesh e mire ne shtrat....ne jemi te mira se jemi femra qe kemi koefidence ne vetvete ...e dime qe jemi te bukura e dime qe jemi te mira :D dhe ndaj jemi dhe ne shtrat te patundura ...
Jemi femra qe pranojme te eksperimentojme me te rene dhe nuk kemi frike te kerkojme ate qe duam ...

Duhet te jemi te tilla tua bejme qejfin burrave tane (shqiptare pra) qe te mos vene e te na marrin amerikanka apo italjanka :D LOL jo per gje po ju kemi te mire dhe nuk ju leshojme tek te tjerat :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 30-11-2007, 15:19:47
Liza te keqen, sa dopjo ke kthyer :)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: U.J.K.U ne 30-11-2007, 16:01:49
Sa e keqe qe behesh dhe o Lisa. Si i drejtohesh tjetrit pa pike turmi me fjalen "MATRAPIKU"  :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: labiku ne 30-11-2007, 17:35:29
labiku prap me ty do kapem unë ....


Pse o po ndryshon opinion për te keq për ne vajzat shqiptare ti ...
Pse jemi te mira edhe ne shoqeri edhe ne familje po gjithashtu edhe ne shtrat....
C'turp apo ç'të keqe ka të jesh e mirë ne shtrat....ne jemi te mira se jemi femra qe kemi koefidence ne vetvete ...e dimë qe jemi te bukura e dimë qe jemi te mira :D dhe ndaj jemi dhe ne shtrat te patundura ...
Jemi femra qe pranojmë te eksperimentojme me te rënë dhe nuk kemi frikë te kërkojmë atë qe duam ...

Duhet te jemi te tilla tua bëjmë qejfin burrave tanë (shqiptare pra) qe të mos vënë e te na marrin amerikanka apo italjanka :D LOL jo për gjë po ju kemi te mirë dhe nuk ju leshojme tek të tjerat :D

haha bashke e paskemi luften neve me duket. :P

po jo moj kurre nuk ka pasur dhe do kete me te mira nga shqiptaret.o ju dua une o sju do njeri juve shqiptarkat.po ca them ca kane shkare.sidomos ketej jashte shtetit.nuk dallohen me nga amerikanet se sillen njesoj.ato si dua fare ti shikoj me sy.kurse kur jane vajza ashtu si ti i do sa cke me te.
pastaj sme ndryshon opinioni mua jo se jeni te mira si hena juve.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Lisa ne 30-11-2007, 18:36:53
Xha Milo te keqen Lisa ti e ke mire politiken me Shqiptarkat :D Mesa di une nuk ke pare keq :D
Nuk kam pire jo vetem leng portokalli me vodka ne mengjes jam esell :D

Uku....pse kerkon te hapesh telashe :D


labiku jo po thash se kishe kundershtim .....:D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: bobonline ne 30-11-2007, 18:40:47
Femrat shqiptare jane per turp ne seks, ja cila eshte arsyeja qe perse lihen nga djemte, eshte me mire te presin martesen duke u pergatitur ne menyre teorike e te virgjera sesa te shkojne dem ne kete menyre. BOB
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Lisa ne 30-11-2007, 18:49:56
Nuk kemi percaktuar para apo pas martese "pyetja eshte nese femra shqiptare di te bej seks"

Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: bobonline ne 30-11-2007, 18:59:48
Jane per turp e pra !   pastaj duhet ta specifikoni per kur behet fjale para apo pas martese sepse duhet te dime qe S'ESHTE njelloj: pas martese permiresohen shume,  praktika e ben. BOB
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: bobonline ne 30-11-2007, 19:43:53
Mishel, fol per vete. personalisht ti ka mundesi qe mos jesh keq, por ne pergjithesi kete faktin e mos_ditjes e vuajne te gjitha femrat kush me shume e kush me pak. Pastaj ti perdor superlativin "SHUME MIRE", edhe me e keqja eshte qe e perdor tek te dy termat si para_martesor the pas_martesor,sikur te ishte pikerisht njelloj. ndryshon shume.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Lisa ne 30-11-2007, 22:41:22
bob c'ndryshim ka ....nuk e kuptoj
Praktika e ben .....dmth kjo varet sa eshte e aktivizuar eshte  femra ne seks

Pra kush mendon ti eshte me e aktivizuar ne nje jete seksuale nje femer e martuar apo nje femer beqare ....

Une mendoj se kjo nuk ka te bej fare me martesen ka te bej me individin....

Ti mund te kesh bindjet e tua persa i perket seksit dhe marteses por mendoj se ne kete rast nuk kane lidhje ...


Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: notorious ne 30-11-2007, 23:21:10


A dinë femrat (Shqiptare) të bëjnë seks ????pytja më idjote që kam lexuar në jetën time...
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Lisa ne 30-11-2007, 23:23:23
Pikerisht notorious....

ne si te jemi aljene ...zot shyqyr :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Bekimi ne 30-11-2007, 23:35:19
Dine aq sa i kemi mesuar ne meshkujt...
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: bobonline ne 30-11-2007, 23:44:57
e dashur Mishel, une thashe qe femra duhet te jete e virgjer e jo mashkulli. Pastaj, nuk ve ne dyshim faktin qe ke shoqe a jo, normalisht qe duhet te kesh, kjo gje s'me çudit,,,, gjeja qe me çudit eshte qe ti flet sikur te kesh bere seks me to. Kij parasysh pyetjen e cila pyet nese "ju" dini apo jo te beni seks,,, kompleksat nuk hyjne (eshte e vertet qe mund te influencojne)), pyetja me lart kerkon se sa praktike jane ato (ti perfshire). peace
Lisa, mos u çudit me te qenit a jo Aliene, kujtohu qe ai qe ka bere kete pyetjen dite me perpara, se ka bere kot, diçka duhet ta kete shtyre. BOB
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Lisa ne 30-11-2007, 23:49:27
po dalim fare nga tema tani por me lejo te shtoj dhe dicka ....

se tani po ja fut kot ti Bob....pra sipas teje femra duhet te jet e virgjer kurse mashkulli jo...

po mire ai djali me ke do e beje seksin me macen e komshiut ...me nje femer tjeter pra me motren e dikujt tjeter me ate vajze qe nje dite do ta marre ne mos shoku nje mashkull tjeter per grua .....

Nuk te kuptoj ...ti je kontradiktor...
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: bobonline ne 30-11-2007, 23:50:13
Bekim, te bekofte zoti, por mos u trego maskilist. Sidoqofte diçka na bashkon ne te dy edhe eshte e qena interiste e jo maskiliste. Ajo qe sapo the ne pergjithesi eshte e vertete por jo ne menyre absolute sepse thone se ka femra qe mesojne vete,,,, mesojne vete thashe??? ops...
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Bekimi ne 30-11-2007, 23:54:26
Te kuptoj Bobo (po te therras Bobo me qe je interist) dhe deri diku pajtohem me mendimin tend. Vec nje korigjim te vockel fare do ta bej.

Nuk ja vlen teoria po se bere praktiken. :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: notorious ne 01-12-2007, 00:01:20


bobo... e paska gjet gropën me t'parën


Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: bobonline ne 01-12-2007, 00:01:33
eshte e vertet Lise qe po dalim nga tema, por jo kot, muhabeti e kerkon. Shiko sse une jam duke u treguar i sinqerte edhe shume mendoj, une jam realist sepse biseda qe po te shtroj eshte sintetizuar nga realiteti: mashkulli ska gje edhe po s'qe ndersa femra duhet te jete (95% e meshkujve e kerkon). ndersa nga ana tjeter edhe ti je tamam sepse llogjika te çon te ajo qe sapo the: qe s'eshte e drejte qe femra te jete e mashkulli mos jete i virgjer, ska barazi. Por kete e them edhe une, e mbeshtes edhe une... PSE? sepse eshte e drejte, por problemi eshte qe une edhe pse e mbeshtes, nuk e ve ne praktike, mentaliteti s'ma pranon, eshte shume i forte. Kij parasysh qe ne mentalitetin shqiptar kemi mbi 50% "idiotesira" te cilat po ti analizosh del ne konklusionin qe jane te gabuara por plotesisht 50% e tyre vazhdojne te realizon nga dita ne dite sikur te ishte gjithçka normale, e drejte dhe e pashmangshme. BOB
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: bobonline ne 01-12-2007, 00:10:14
Mishel, ti dole nga maskilizmi te inferioriteti. unë mendoj qe shkove larg duke i dalë shkurt muhabetit, bërë një kercim "imagjinues" madheshtor dhe ma trajtove shumë pak ket kalim. imagjinata??? je duke folur për realizimin e një kamasutre te re botërore?  ajo qe duhet te them është qe dituria ne seks fitohet me eksperiencë e pune ne 2, mashkull e femër. te lutem, leje menjane imagjinaten e fantazine, këtu nuk jemi ne star wars.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: bobonline ne 01-12-2007, 00:13:49
Bekim, kam stime per ty sepse je interist, por aman me therrit thjesht BOB, sepse bobo na tradhetoi, shkoi me fiorentinen, respekt per bobon per ate çka ishte deri para ca kohesh por jo me shume. peace
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 01-12-2007, 00:52:24
Une thash qe ishte nje teme per te bere pak gallate..ju si shume zeriozisht e keni marre......

A DINE FEMRAT sHQIPTARE ME BO SEX???....Te bojn zbor lalo.....jo vetem Shqiptaret, por gjdo lloj rrace.....
A kane femrat komplekse? ka nga ato qe kan, por me pak pune ju siguroj se behen "sexmachines" te verteta.....

Artin e te berit sex, nuk e di kush e ka shpikur, femra apo mashkulli!!!!un di, se mua me kane mesuar femrat dhe vazhdoj te mesoj nga ato.....pastaj..sik ur thone edhe nxensi behet msus :D ;)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Lisa ne 01-12-2007, 02:10:46
Jo jo Bob unë nuk po flas fare për pabarazi ...as nuk kerkoj te jem e barabarte me një mashkull...se do të thonte qe te dilja jasht natyres sime femrore ...
Unë thjesht po flas për atë qe është e llogjikshme ...

Ti thua dua një femër te virgjër por vete nuk kërkon të jesh i tillë ....dhe me justifikohesh se ne shqiptarët 50 perqind te mentalitetit e kemi idjotesira ....sa jo normale sa justifikim bosh është ky ....
Kjo i thonë "Bej si them unë po mos bëj si pej unë"

Pse meshkujt kërkojnë një femër te virgjër ...ma thoni ju djema ?

Unë e kam pranuar dhe e pranoj ...Po, një lidhje mes një cifti do kishte shumë më pak komplikime nëse te dy partneret kanë qenë te virgjër ....do kishte më pak xhelozira etj etj ...
Por nuk mendoj se kjo është gjithshka .....

Ti nuk merr një grua për dy pika gjak ...nuk mund te marrësh një grua sepse ti me egoizmin tënd mashkullor do të ndjehesh parsor dhe ti mesosh asaj ç'është intimiteti seksual

Ti merr një grua sepse ajo te bën te ndjehesh i plotë sepse asaj gjithmon ke c'ti thuash ...sepse mendimi i saj bëhet i rëndësishëm ne vendimet qe ti merr ne jet ...sepse ajo qe ndjen AJO për ty te bën te ndjehesh i parë te bën te ndjehesh Mbret te bën te ndjehesh nder burrat me te mirë ...
Ti merr një grua sepse e di qe ajo do të te doje e do kujdeset për ty ne te mir e ne te keq sepse do të te respektoje ty dhe familjen tënde ..dhe mbi të gjitha ti zgjedh një grua sepse e ke te qartë se ajo do të jet një Nene fantastike për fëmijët e tu ....
Femra është vatra e ç'do familjeje...

Dhe kur i gjen të gjitha këto tek një Femer atëherë virgjëria shumzohet me një 0 me bisht i dashur ....


P.S Ju qenkeni dhe kirurg ....shume interesante .
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 01-12-2007, 07:27:25
Ah diçka harrova. bobi kamasutra është vërtetë një "sport" qe ja vlen ta praktikosh ! pasi përveç se te bën te njohësh dëshirat e tua, te bën te ndjesh stime dhe jo turp për veten. perpos kësaj te bën te mbash trupin ne formë!  :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 01-12-2007, 09:23:21
Ah diçka harrova. bobi kamasutra është vërtetë një "sport" qe ja vlen ta praktikosh ! pasi përveç se te bën te njohësh dëshirat e tua, te bën te ndjesh stime dhe jo turp për veten. perpos kësaj te bën te mbash trupin ne formë! 

hallall.... :D..kamasutra...e mbaj gjithmone me vete :D  eshte liber i shenjte per mua :D, fatkeqesisht Mishel nuk kam arritur te praktikoj me shume se 69 pozicione LOL

pershendetje...
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: bobonline ne 01-12-2007, 18:07:24
e dashur Lise, pike se pari s'arrij dot te kuptoj se ç'gjen kaq interesante ti ne te qenit kirurg. Te qenit kirurg dhe deshira per nje "vajze grua" te virgjer s'shkojne me njera tjetren?, jane kontradiktore? bhoo, se kuptoj.
"Ti nuk merr një grua për dy pika gjak", = kjo s'ka te beje fare, une nuk jam dashamires gjaku. Problemi s'eshte te gjaku, problemi eshte te ajo çka kaluar ajo vajze perpara se te me takoje mua (mund ta quaj edhe kurve, edhe pse ajo mund te kete kaluar ne duart e vetem njerit person, une nuk e di, se konfirmoj dot). Asnje s'mund te verifikoje me saktesi aventurat paraardhese te asaj vajze, por kur "une" (ne pergjithesi mashkulli) sheh qe eshte e virgjer, kuptohet sakte qe vajza ne fjale eshte e "paster"(ndoshta nuk eshte term i posaçem). Nuk shoh problemin e sulmit tend kaq pushtues, mua me pelqen ne kete menyre, nje tjetri ne tjeter menyre, pastaj jeta eshte e bukur sepse eshte e ndryshme. The qe femra duhet te te dashuroje, jam dakord, eshte e vertet sepse eshte me kryesorja,,, imagjinon dot qe dikush marton nje femer qe nuk e dashuron ket burre?)... Prandaj dashuria normalisht qe eshte e para, e virgjeria eshte diçka dytesore por qe per mua eshte e rendesishme. BOB
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: bobonline ne 01-12-2007, 18:13:07
mishel, nuk thashe qe kamasutra eshte turp, se kam thene asnjehere. Perdora thjesht nje ironi te vogel e cila me erdhi vetvetisht kur po lexoja postin tend ne te cilin interpretoje aftesite imagjinuese te nje femre ne raport seksual, gje qe vlen disi, ndersa une isha duke te thene qe eshte praktika ajo qe pergatit nje femer nga ana seksuale. Kaq. BOB
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: bobonline ne 01-12-2007, 18:51:10
e dashur çapkene, eshte e vertet qe seks bejne te gjithe por ketu behet fjale me be seks me gruan tende e jo me gocat e lagjes. BOB
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Lisa ne 01-12-2007, 20:41:08
Jemi keqkuptuar ....ajo puna zanatit mu gjend thjesht interesante pasi eshte dicka qe e kemi te perbashket..nuk kishte te bente fare mo postimin qe sapo kisha shkruar.

une nuk pushtoj mendimet e askujt thjesht jap mendimin tim qe dhe JU te mund ti shikoni gjerat me syte e mi (sikurse bejne te tere ketu) nuk bashkohem me mendimin tend pasi dhe me dukesh i pafuqishem te argumentosh ato qe mendon .....

Te marresh nje grua te virgjer nuk do te thote qe ke marre nje grua te paster as te ndershme ....se ajo gruaja e virgjer me ate trupin e saj mund te ket bere te njemitat ...me ate mendjen e saj mund te ket bere te paberat....

Virgjeria eshte thjesht nje hije ne syte e tu qe ju pengon ju per te njohur femra shume te mrekullueshme qe mund te jene mese te denja per te ndare jeten e tyre me JU

Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: bobonline ne 01-12-2007, 21:22:33
ok "kolege", shume sakte, jemi keqkuptuar.
Tani, nqs bazohemi ne probabilitet, eshte me shume e lehte te gjesh nje vajze te ç'virgjer e cila mund te kete bere te 1000-tat (siç e quan ti) sesa nje vajze e virgjer... ta shpjegoj une pse: Femra single ne pergjithesi e shikon fenomenin seks si nje proçes i cili eshte duke i ikur sepse mosha asaj ndryshon e nuk mbete statike, me pak fjale ndjehet sikur ti mungoje diçka, tamam sikur po humb diçka. Kur flet vazhdimisht me shoqet e saj behet pre e ketyre tentativave te perserishtme lekundjeje, dhe ndodhet ne mes dy rrugesh, asaj te kryerjes se raportit seks e tjetra eshte ajo e ruajtjes se virgjerise per naten e marteses (e cila eshte e mundimshme dhe e lodhshme sepse deshira per rrugen e pare eshte e madhe)... Vendos ta beje dhe e ben, por pas heres se pare vjen nje e dyte, e me vone nje e trete e keshtu me rradhe(here keto qe mund te jene me te njejtin mashkull, por qe mund te jene edhe me meshkuj te ndryshem. -pyetja ime eshte se ku ndryshon femra ne fjale nga nje kurve rrugesh, mos eshte gje fitimi ekonomik i se dytes? ja çfare nenkuptoja me pasterti te nje femre.  Mund te me thuash se çfare te njemijtash mund te kete bere nje vajze e virgjer me trupin e saj? BOB
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Blue sky ne 01-12-2007, 22:02:56
Sa mire ua ke shpjeguar BOB,te pershendes.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: bobonline ne 01-12-2007, 22:07:29
falem nderit Qielli Blu. pershendetje
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Emira ne 01-12-2007, 23:07:52
Cfare pyetje interesante: A dine femrat shqiptare te bejne seks???

Hmmm, po mendohem pak...nuk jam dhe aq e sigurt, si shqiptare qe jam..hmmm... do shkoj te pyes nje here keto gocat e punes, se nuk i kam shqiptare...ndoshta do te me tregojne dicka qe ja vlen ta di...
A nuk varet dituria seksuale nga shume faktore?- Me dike mund te jem bombe ne shtrat apo dhe siper lavatrices;-) me dike tjeter mund te tregohem shume indiferente...po se c ka te beje kombesia ime ne ate mes, dreqi e di tani...pastaj po ta kap muhabetin holle-holle, e paskam bere punen corap, se ja, sapo me ra ndermend qe ka disa vite qe nuk e kam me kombesine shqiptare...ndoshta jam me te vertete seksi ne krevat;-))

Diskutim te kendshem te gjitheve!!

O Bob, ku e ke gjetur ate 30 lekeshin e vjeter o cuno? Me kishte marre malli ta shikoja ;-)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Lisa ne 02-12-2007, 03:53:44
Bob nuk e di nese ja vlen te diskutojm me pasi kemi dale totalisht nga tema gjithsesi do ti pergjigjem pyetjeve te tua (me shume ne forme respekti)


C'fare mund te bej nje femer me trupin e saj ...Ju jeni mjek i dashur e ke pak a shume idene se c'mund te bej ...
Une nuk e di ku jetoni Ju por ketu ku jetoj une kam pare e degjuar shume....Nuk e di ti stilin e ri qe ka dale ....Nje femer (sidomos ne krahina te ndryshme te shqiperise) femrat kane filluar te praktikojne seksin oral ...masturbimet e ndryshme ...te rejat e sotme i dashur kane bere gjera qe ndoshta nuk do pranonin ti benin po te ishin me burre (bashkshort)

Une uroj, shpresoj qe Ju te gjeni c'fare kerkoni ne jet (nese nuk e keni gjetur akoma) dhe te jet po aq perfekte sa e imagjinoni JU.
Por shpresoj te mos i prisni rrugen dashurise.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 02-12-2007, 13:27:52
Mr: Bob...nuk e di, por kam dyshimin se nuk eshte hera e pare qe baskebisedon ne forum hmmmmm:...nejse..

Une e kuptoj nje femer qe ruan virgjerine e saj per "dashurine e madhe" qe duhet te kaloj vetem me ane te marteses...edhe pse jam i sigurte qe nuk ja vlen barra qerane per nje sakrifice te tille...me pak fjale: nqs nje gje te tille e mban per nder te "familjes- opinionit dhe burrit te saj te ardhshem duket haptas se eshte thjesht nje "tabu e pakuptueshme" dhe injorance e theksuar....
ka dhe nje rast tjeter: kur nje femer shume inteligjente, por ne te njejten kohe dhe shume idealiste, perseri ideali virgjeri eshte nje aberracion i theksuar i personit( probleme psikollogjike)......
Kjo bote per fat eshte shume e larmishme dhe per fat asgje ose fare pak jane gjerat absolute...."morali i virgjerise" per fat nuk ben pjese ne to....
nenvizoj: nqs nje femer e zgjedh vete, pa asnje pregjykim te jashtem, virgjerine..eshte e drejte e pamohueshme e saj..sikur eshte e drejte e saj dhe zgjedhja e "ç'virgjerimit"......

Meshkujt qe mbajne lart flamurin e pastertise te bazuar ne virgjerine e nje femre, ose jane injorante(qe do te thote se injorojne gjerat, jo budallenj), ose jane idealiste me probleme psikollogjike.....n e rastin e Shqipetareve vlen me shume e para....

Une personalisht nuk besoj tek dashuria-erosi i perjetshem, besoj tek respekti reciprok i perjetshem, ku virgjeria e saj nuk ze asnje vend, dhe pikerisht per kete jeta eshte e bukur, sepse nuk eshte bardhe e zi(sikur disa duan te na e paraqesin me "idealizmin" tyre)........

Nje femer ka te drejten e shenjte te perdori trupin dhe shpirtin e saj si te doje........

ps: per ju femra te nderuara qe deri tani keni bashkebiseduar: me vjen pak keq, qe ne nje fare menyre jeni dorzuar perpara nje "llafollogu-demagog" si puna e Mr.Bob..........

E virgjer apo jo, jeni krijesa me e bukur, qe natyra ka dhuruar.....
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: iShUlLi ne 02-12-2007, 14:11:22

ouu specialiste jane ....
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: dreamm ne 02-12-2007, 14:27:11
Mr: Bob...nuk e di, por kam dyshimin se nuk është hera e pare qe baskebisedon në forum hmmmmm:...nejse..

Unë e kuptoj një femër qe ruan virgjerine e saj për "dashurinë e madhe" qe duhet te kaloj vetëm me anë te marteses...edhe pse jam i sigurtë qe nuk ja vlen barra qerane për një sakrifice te tillë...më pak fjale: n.q.s. një gjë te tillë e mban për nder te "familjes- opinionit dhe burrit te saj te ardhshëm duket haptas se është thjesht një "tabu e pakuptueshme" dhe injorancë e theksuar....
ka dhe një rast tjetër: kur një femër shumë inteligjente, por ne te njëjtën kohe dhe shumë idealiste, përsëri ideali virgjeri është një aberracion i theksuar i personit( probleme psikollogjike)......
Kjo botë për fat është shumë e larmishme dhe për fat asgjë ose fare pak janë gjërat absolute...."morali i virgjerise" për fat nuk bën pjesë ne to....
nenvizoj: n.q.s. një femër e zgjedh vete, pa asnjë pregjykim te jashtem, virgjerine..është e drejtë e pamohueshme e saj..sikur është e drejtë e saj dhe zgjedhja e "ç'virgjerimit"......

Meshkujt qe mbajnë lart flamurin e pastertise te bazuar ne virgjerine e një femre, ose janë injorante(qe do të thotë se injorojne gjërat, jo budallenj), ose janë idealiste me probleme psikollogjike.....n e rastin e Shqipetareve vlen me shumë e para....

Unë personalisht nuk besoj tek dashuria-erosi i perjetshem, besoj tek respekti reciprok i perjetshem, ku virgjëria e saj nuk ze asnjë vend, dhe pikërisht për këtë jeta është e bukur, sepse nuk është bardhe e zi(sikur disa duan te na e paraqesin me "idealizmin" tyre)........

Një femër ka te drejtën e shenjtë te perdori trupin dhe shpirtin e saj si te doje........

p.s.: për ju femra te nderuara qe deri tani keni bashkebiseduar: më vjen pak keq, qe ne një fare mënyrë jeni dorzuar përpara një "llafollogu-demagog" si puna e Mr.Bob..........

E virgjër apo jo, jeni krijesa me e bukur, qe natyra ka dhuruar.....

  :-*
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: bobonline ne 02-12-2007, 19:19:56
Zoti Cek, ti ishe "mëse i sigurtë" qe nuk ia vlen barra qerane qe 1 femër te ruaje virgjerine e saj, e unë s'jam dakord edhe mund edhe ta shpjegoj pse.
E këtë rradhë unë jam "mëse i sigurtë" ne katror qe ti ke perdorur disa terma fjalesh ne fjalimin tënd qe sia vlenin te bënin pjesë ne te. N.q.s. e rilexon me vëmendje do kuptosh edhe ti vete se sa keq ke kapercyer nga fjalia ne fjali edhe qe ke përfunduar ne disa koncepte qe nuk vihen ne dyshim: si p.sh., 2 andej nga fundi e qe janë: 1) femra ka te drejtë te perdori trupin e saj si te doje (por kjo s'duhej ne ket muhabet sepse unë nuk jam kudra saj, ket e konfermoj edhe unë, e smund ta maresh si pikë force). 2)e virgjër a jo qoftë femra, ato janë krijesa me e bukur ne botë (këtë e mbeshtes edhe unë, është e padyshueshme ),,,, Duhet te dimë qe këtu po ushtrohet një trajtim e një "vlerë" specifike e femres qe është virgjëria. Të dyja femrat ne fjale janë krijesa te mrekullueshme, e kush është ai qe se thotë? Për mua, virgjëria e gruas time te ardhshme është vlerë te cilën unë e konsideroj karakteristike te rëndësishme e te veçante, qe jo të gjitha femrat e kanë sepse shumica e tyre ka dëshiruar ta linin rrugës (sepse siç duket ishte shumë e rëndë me u mbajtur barre, ndoshta sepse s'rezistonin dot deshires për seks?, pastaj ti e the dhe ne e dimë qe femra bën çte doje me trupin e saj). Pra, femra gjendet përpara një zgjedhjeje qe shumë e quajne libero arbitrio, duhet ta kesh dëgjuar këtë koncept. E quaj zgjedhje sepse është zgjedhje te njeres nder dy rrugë qe asaj i paraqiten, ajo zgjedh atë qe do, atë qe mendon se është me mirë për te, njera i paraqitet e bukur, e mirë, zbavitese e me plot kenaqesi seksi e tjetra është stresuese, e vështirë me u  ndjek (por e vlershme dhe e ndershme për persona si unë qe rastesisht pa dashur për ti ofenduar, ti i quan injorante (sepse injorokan gjërat edhe jo qe janë budallenj,--po qe injorojne çfare?--)e këta njerëz kshu kot janë mbi 90% e popullsise meshkuj shqiptare... Epo ec, se s'ka gjë mund te thoje dikush si puna jote, se shqiptarët janë te prapambetur e s'kuptojnë gjë,, e pyetja ime ne këtë rast është: e kush kupton i dashur Chek???, kuptojnë këto femrat e perendimit qe fillojnë e zhgurriten qe fëmijë, qe 12 vjeç, e qe trajtojne trupin e tyre sikur te ishte një objekt loje sa me një mashkull e një tjter,,,, e ky ta them unë qe s'është respekt për femren, ne meshkujt nuk i respektojme (jemi te keqinj edhe e di pse nuk i respektojme?,, ta them unë, nuk i respektojme sepse femra vete nuk kërkon të respektohet,,( shiko kurvat se si i trajton seksi ynë mashkull ato te "shkretat", sepse mashkulli ka këtë tendence, te injoroje atë qe është e injoruar, është instinkt yni ky qe unë s'do doja ta kisha por qe ja e kam (te gjithë e kemi,kuh me shumë e kush më pak ne meshkujt). Ti si person, kujt i sjell me shumë respekt, 1 vajzë qe punon, lexon, sillet e vishet normalisht, apo 1 femër qe është me shumë e veshur e qe shkon me te parin qe i del rrugës? ah po, ti mund ti repektosh te dyja mund te me thuash mua, për dy motive: 1) i pari është sepse do ta thuash thjesht për te me kundershtuar mua, ose 2) i dyti është sepse tek femra e dytë te josh trupi i saj e format qe tregon thjesht për some fun and sex. Është "realitet" ky edhe JO "illuzion", se ne këtë botë jetoj edhe unë, d.m.th. po të flas hapur atë qe shumë shpesh has ti edhe shumë tjetër ne jetën e përditshme. Kaq kam për momentin Chek, edhe diçka tjetër me fal: atë termin demagog gjeji momentin kur duhet me e perdorur, është shumë e rëndësishme kjo qe po të them, sepse mund te ngaterrosh persona qe lexojnë te vemendshem atë çka ti shkruan. Pastaj, po të filloj edhe unë ti bëj komplimenta femrave, skam dyshim qe do më thonin: PO, TE LUMTE BOB, ATO QE JE DUKE THENE NA PELQEJNE EDHE JEMI PLOTESISHT DAKORD ME TY. Shumë e lehtë, s'mendoni? BOB
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: dreamm ne 02-12-2007, 19:53:46
..ok Bob...ka kohe qe ju lexoj ne kete teme..

edhe ju e dini fare mire qe cheke..me siper nuk ka pasur fjalen per femra qe shesin trupin e tyre..as prostituta,,as vajza rrugesh..as femra qe shkojne per kenaqesi trupore me dike..

fjala eshte per femrat normale..per femrat qe jetojne cdo dite ne kushte normale..njihen..da shurojne..krijojne lidhje..me nje fjale jetojne jeten e tyre sipas stilit te tyre( gjithmone ne kushte normale)..


askush ketu  nuk  po e pranon qe trupi i femres te trajtohet si loder..as si dicka pa vlere..as si dicka koti..

..problemi eshte  se pse me duket qe ti gjithe personalitetin e nje femre e mat me : virgjerine?????

pa dashur te hyj ne filozofira.... do kisha dashur te me ktheje nje pergjigje  : 
A mendon ti se eshte e drejte te gjykohemi mbi nje gje te tille???

Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Emira ne 02-12-2007, 20:06:38
Seksualitti eshte dicka teper private dhe individuale. Ndoshta me pelqen te shkoj me nje mashkull ne krevat thjesht per seks, sepse kam deshire te ndiej dike...e cfare pastaj? Kujt i hyn ne pune me ke shkoj une apo jo? Kuptohet, nuk flas per fazat ne te cilat jam ne nje lidhje serjoze apo psh si grua e martuar.Kurrsesi nuk behet fjala per keto etapa te jetes, pasi ne te tilla raste i hyn partnerit tim qe c´ke me te ne qese ne se e ndaj seksualitetin tim edhe me dike tjeter...
Seksi eshte nevoje biollogjike, por jo vetem dicka e tille. Pra, kur une ha e pi, nuk ka se pse te me terheqin veshin te tjeret, se me duhet te ha e te pi qe te jetoj, te funksionoj si njeri, por ama ha edhe gjera thjesht per qejf, kam apo nuk kam uri, per shijen te cilen ato me dhurojne. Edhe me seksin,per mendimin tim pak a shume keshtu eshte...E s´ka c´i duhet askujt te me peshoje me kandarin e "virgjerise".

Vetem ai qe mundet te jete vetvetja, ka shume shance te jetoje nje jete te ndershme apo jo: ndaj vetvetes e jo ndaj normave te cilat na vihen nga shoqeria, feja, apo politika.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Emira ne 02-12-2007, 20:14:29
Mr: Bob...nuk e di, por kam dyshimin se nuk është hera e pare qe baskebisedon në forum hmmmmm:...nejse..

Unë e kuptoj një femër qe ruan virgjerine e saj për "dashurinë e madhe" qe duhet te kaloj vetëm me anë te marteses...edhe pse jam i sigurtë qe nuk ja vlen barra qerane për një sakrifice te tillë...më pak fjale: n.q.s. një gjë te tillë e mban për nder te "familjes- opinionit dhe burrit te saj te ardhshëm duket haptas se është thjesht një "tabu e pakuptueshme" dhe injorancë e theksuar....
ka dhe një rast tjetër: kur një femër shumë inteligjente, por ne te njëjtën kohe dhe shumë idealiste, përsëri ideali virgjeri është një aberracion i theksuar i personit( probleme psikollogjike)......
Kjo botë për fat është shumë e larmishme dhe për fat asgjë ose fare pak janë gjërat absolute...."morali i virgjerise" për fat nuk bën pjesë ne to....
nenvizoj: n.q.s. një femër e zgjedh vete, pa asnjë pregjykim te jashtem, virgjerine..është e drejtë e pamohueshme e saj..sikur është e drejtë e saj dhe zgjedhja e "ç'virgjerimit"......

Meshkujt qe mbajnë lart flamurin e pastertise te bazuar ne virgjerine e një femre, ose janë injorante(qe do të thotë se injorojne gjërat, jo budallenj), ose janë idealiste me probleme psikollogjike.....n e rastin e Shqipetareve vlen me shumë e para....

Unë personalisht nuk besoj tek dashuria-erosi i perjetshem, besoj tek respekti reciprok i perjetshem, ku virgjëria e saj nuk ze asnjë vend, dhe pikërisht për këtë jeta është e bukur, sepse nuk është bardhe e zi(sikur disa duan te na e paraqesin me "idealizmin" tyre)........

Një femër ka te drejtën e shenjtë te perdori trupin dhe shpirtin e saj si te doje........

p.s.: për ju femra te nderuara qe deri tani keni bashkebiseduar: më vjen pak keq, qe ne një fare mënyrë jeni dorzuar përpara një "llafollogu-demagog" si puna e Mr.Bob..........

E virgjër apo jo, jeni krijesa me e bukur, qe natyra ka dhuruar.....

Si lum ajo qe do te te gllaberoje :perqafim  :puth :lule :-*
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: bobonline ne 02-12-2007, 20:19:04
Pyetja ishte: Kujt i hyn ne pune me ke shkon ti? ,,,,përgjigjja: jo botës jo, botës nuk intereson (s'ka pse ti interesoje asaj me ke shkon ti, sepse ti si person nuk i intereson)por ndoshta, ndoshta burrit tënd te ardhshëm? (kuptohet, n.q.s. nuk je martuar akoma). BOB
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: bobonline ne 02-12-2007, 20:21:30
Emire e dashur,  je duke krahasuar deshiren per seks me nevojen per tu ushqyer? Vendosi pak ne peshore, jane ne ekuiliber? BOB
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: informacione ne 02-12-2007, 22:11:01
Me leje.
Po i pergjigjem titullit te temes, sepse postimin e pare se kam lexu fare.
Jo vetem femrat shqiptare, por te gjitha femrat 25 heret e para qe bejne sex spo them nuk dine por po them nuk jane te lirshme. Pas 25 hereve te para ...
Pastaj ka dhe nga ato qe smesojne kurre ... (duhet te kete edhe keshtu)
Konkluzioni: Si ne cdo gje tjeter ne kete bote edhe sex varet nga eksperienca. Mos prit nga nje femer e virgjer ashtu sic e duan ca ketu perfshire edhe mua qe te te kenaqe ne sex.
Ja kam fut kot me duket por gjithsesi po e postoj.....
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: informacione ne 02-12-2007, 22:14:08
ahhhh kjo pika "G",ma mori shpirtin ka 3 vjet qe e kerkoj hmmmmm:

 :D :D :D  Provo me CTRL+F
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Lisa ne 03-12-2007, 00:07:49
:D   Provo me CTRL+F

 LOL LOL e forte kjo

degjo ti ju ke pergjigjur tamam pyetjes, te gjithe keta te tjeret (ops bashk me mua) jane jasht teme ...

Kush eshte moderator ketu xhanem :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: beto ne 03-12-2007, 02:15:02
pytje shum banale,nga ai qe ka postuar...dhe shum ofenduese,per femrat,///femrat jan krijesa si dhe vajzat tjera ne bot.nuk kan asgje ma pak...e me shum kan pasur moralin ...edhe nuk eshte e moralit te tregoj ty a eshte (apo din )te bej seks,ajo eshte e krijuar per seks si dhe mashkulli.si pyetet "njeriu a din te haj buk "ku ai jeton dhe ushqehet me te ...si pyetet femra a din te bej seks ku ajo ju lindi nga seksi....ndersa mashkujve qe thon femrat sdin seks e kinse ata dijn...ju pyes kush ju ofroj mashkujve seksin qe ata e mesuan ...//// ok nuk e kam per qellim te ofendoj askend por qellimi por te kemi kultur ne ate qe thom dhe pyesim....flm...
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: beto ne 03-12-2007, 02:58:05
nuk munda te duroj e mos te shkruaj kur lexova letren e shkruar nga Emira...a mund te pyes emiren si do reagosh nese dikush ha ne pjaten tende./////.dhe tjetra me qfar kandari duhet te matet  femra...nga provoja seksuale ..nga numri i partnereve seksual..qka e nderton familjen seksi..apo morali..eshte dhe nje realitet tjeter qe shum femra tradhtohen.dhe nuk themi se jan te pamoralshme..por viktima..por gjithmon perparsi ka ai qe ka gabime me pak ...
marrim shemull nga jeta e perditshme te ciles smund ti ikim ...nese te jepen dy zgjedhje..ke dy kompjuter njeri eshte i perdorur tjetri i ri cilin e zgjedh..dhe ktu eshte rasti njejt ..kuptoje vetem nga njeri pol...kam llafin per virgjinitet,se pas saj hyn dhe kerkesa tjera......?
....////ai qe mundohet te jet vetvetja....ket fjali a ke menduar kur e ke shkruar,apo fare ske mendu ...si mendon te jesh vetvetja...si jasht normave shoqerore,jasht normave fetare..brenda cilave normave jeton ti...a do thot te mbulosh te metat e tua duke e arsytuar gabimi e tjetrit..kjo kuptohet keshtu....
Seksualitti është diçka tepër private dhe individuale. Ndoshta me pëlqen te shkoj me një mashkull ne krevat thjesht për seks, sepse kam dëshirë te ndiej dike...e çfarë pastaj? Kujt i hyn ne pune me ke shkoj unë apo jo? Kuptohet, nuk flas për fazat ne te cilat jam ne një lidhje serjoze apo p.sh. si grua e martuar.Kurrsesi nuk bëhet fjala për këto etapa te jetës, pasi ne te tilla raste i hyn partnerit tim qe c´ke me te ne qese ne se e ndaj seksualitetin tim edhe me dike tjetër...
Seksi është nevojë biollogjike, por jo vetëm diçka e tillë. Pra, kur unë ha e pi, nuk ka se pse te me tërheqin veshin te tjerët, se më duhet te ha e te pi qe te jetoj, te funksionoj si njeri, por ama ha edhe gjëra thjesht për qejf, kam apo nuk kam uri, për shijen te cilën ato me dhurojne. Edhe me seksin,për mendimin tim pak a shumë kështu është...E s´ka c´i duhet askujt te me peshoje me kandarin e "virgjerise".

Vetëm ai qe mundet te jetë vetvetja, ka shumë shance te jetoje një jetë te ndershme apo jo: ndaj vetvetes e jo ndaj normave te cilat na vihen nga shoqëria, feja, apo politika.
Më të mirët prej jush janë ata që kanë moral më të lartë...Al-I 134)
Morali është tufë cilësishë te njeriu që përcaktojnë sjelljen dhe veprimtarinë e tij ndaj të tjerëve. Ato mund të jenë cilësi të mira apo të këqia. Cilësi të mira sipas kutpimit të përgjithshëm janë: të ndiesh obligim në vete për të tjerët, kurse kuptimi i shtjelluar: falja e gabimit, butësia, bujaria, durimi, mëshira, përdëllimi, ndihmesa, dashuria e ndërsjlletë, zemërbutësia e tjerë. Cilësi të këqia janë e kundërta e asaj që u përmend më lartë
Më të mirët prej jush janë ata që kanë moral më të lartë” ...M...A.s
trashëgimi më i mirë që ia lënë baballarët fëmijëve të tyre është sjellja e mirë, edukata e dobishme .morali..etj ...
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: reli ne 03-12-2007, 05:59:18
Shqiptaret jane Mjeshtre. :perqafim
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 03-12-2007, 10:36:04
Mr.Bob! pershendetje. Ju e dini shume mire kuptimin e termave: llafollog dhe demagog dhe e din shume mire, pse une i kam perdorur......sidoq ofte ajo qe ju nuk keni kuptuar eshte: ne nuk po debatojme ne lidhje me mendime ekstreme(une per vete jo).....

Motoja ime eshte: sa me pak ideale dhe sa me shume ide...te qenit realist nuk do te thot te jesh i perdale, as te dashurit nje grua te virgjer, nuk do te thote te jesh budalla, mundesia statistike per te gjetur nje te tille egziston.....Ato qe une nuk pranoj, jane paragjykimet dhe morali i njeanshem, qe shpehere kalon ne hipokrizi.....
Ju shpeshhere perdorni krahasimin prostitute-femer, realizmi im me qon ne mendimin e prere se prostitutat-prostitucioni jane pjese e shoqerise dhe nevoje e saj...femra ne gjithesine e saj nuk ka te beje fare me prostituten......
Injorimi juaj nuk ka te beje me femren, por me veten tuaj dhe me realitetin. Morali eshte shume i thjeshte per tu predikuar, shume i veshtire per tu praktikuar.....ketu ne mund te teorizojme sa te duash, realiteti eshte diçka tjeter dhe e perseris..shumengjy resh.

As mua nuk me pelqejne vajzat, te cilat qe ne moshen 12 vjeçare kryejn mardhenie seksuale thjesht per deshiren e proves, jam dakord se "modernizimi" ka sjelle shume gjera negative, por te gjitha keto te vena ne peshore, une zgjedh modernizimin dhe jo kohen e erret te maskilizmit......
Sidoqofte, secili prej nesh rrugen e jetes e zgjedh vete....

Nje fragment i nje kenge: sa rruge duhet te beje nje burre per tu quajtur burre???!!!!(ne rruget dhe mundesite e pafundme te jetes)

I nderuar hape dritaren dhe shih perjashta, ke 2 mundesi: ose mbyllu brenda, ose hiq paragjykimet dhe dil..do te konstatosh se bota eshte akoma e bukur, femra po ashtu......femra-njeri e kam fjalen
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 03-12-2007, 12:05:04
WOW! Vetem kaq mund te them!
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Emira ne 03-12-2007, 22:53:30
Pyetja ishte: Kujt i hyn ne pune me ke shkon ti? ,,,,përgjigjja: jo botës jo, botës nuk intereson (s'ka pse ti interesoje asaj me ke shkon ti, sepse ti si person nuk i intereson)por ndoshta, ndoshta burrit tënd te ardhshëm? (kuptohet, n.q.s. nuk je martuar akoma). BOB

nuk do te shkoja kurre me nje burre qe ka te tille botkuptim per jete, femren dhe seksualitetin...jo cdo burre mendon si ti Bob.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Emira ne 03-12-2007, 22:58:33
Emire e dashur,  je duke krahasuar dëshirën për seks me nevojen për tu ushqyer? Vendosi pak ne peshore, janë ne ekuilibër? BOB

Pikerisht i dashur Bob, seksualietin e do se pari shpirti e pastaj trupi. Nje shikim i embel e afshndjelles, nje buzeqeshje  erotike, nje ledhatim sado i vogel i jep ushqim shpirtit...te ngre moralin per gjithe diten apo javen...te shoqeron ne netet pa gjume :) e perze vetmine...dua te jetoj me cdo qelize timen, nuk kam kohe te merrem me greve urie  ;) :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Emira ne 03-12-2007, 23:13:46
nuk munda te duroj e mos te shkruaj kur lexova letren e shkruar nga Emira...a mund te pyes emiren si do reagosh nëse dikush ha ne pjaten tënde./////.dhe tjetra me qfar kandari duhet te matet  femra...nga provoja seksuale ..nga numri i partnereve seksual..çka e nderton familjen seksi..apo morali..është dhe një realitet tjetër qe shum femra tradhtohen.dhe nuk themi se jan te pamoralshme..por viktima..por gjithmon perparsi ka ai qe ka gabime më pak ...
marrim shemull nga jeta e përditshme te cilës smund ti ikim ...nëse te jepen dy zgjedhje..ke dy kompjuter njeri është i perdorur tjetri i ri cilin e zgjedh..dhe këtu është rasti njejt ..kuptoje vetëm nga njeri pol...kam llafin për virgjinitet,se pas saj hyn dhe kerkesa tjera......?
....////ai qe mundohet te jet vetvetja....ket fjali a ke menduar kur e ke shkruar,apo fare s'ke mendu ...si mendon të jesh vetvetja...si jasht normave shoqërore,jasht normave fetare..brenda cilave normave jeton ti...a do thot te mbulosh te metat e tua duke e arsytuar gabimi e tjetrit..kjo kuptohet kështu.... Më të mirët prej jush janë ata që kanë moral më të lartë...Al-I 134)
Morali është tufë cilësishë te njeriu që përcaktojnë sjelljen dhe veprimtarinë e tij ndaj të tjerëve. Ato mund të jenë cilësi të mira apo të këqia. Cilësi të mira sipas kutpimit të përgjithshëm janë: të ndiesh obligim në vete për të tjerët, kurse kuptimi i shtjelluar: falja e gabimit, butësia, bujaria, durimi, mëshira, përdëllimi, ndihmesa, dashuria e ndërsjlletë, zemërbutësia e tjerë. Cilësi të këqia janë e kundërta e asaj që u përmend më lartë
Më të mirët prej jush janë ata që kanë moral më të lartë” ...M...A.s
trashëgimi më i mirë që ia lënë baballarët fëmijëve të tyre është sjellja e mirë, edukata e dobishme .morali..etj ...

Al-I 134) a eshte nje nga rrjeshtat/versat e Kuranit ky numri?

I dashur Beto, une nuk pretendoj te merrem a te matem me Kuranin se nuk jam aspak fetare, prandaj eshte e kote te me citohet kurani mua.... Vetem fakti qe teksti im te ka prekur ne nje menyre te ketille eshte per mua deshmia me e mire se jam ne rregull me veten.Nuk pyes per rregulla morali une i dashur Beto, besoj tek njeriu dhe llogjika e tij. Propaganda e demagogjia nuk pine uje tek une. Jam njeri komplet: Alternative!!

Nuk i mas aspak njerezit me kandarin e seksualitetit, apo te fazes se perdorimit te Hardwer-it;-)) Njeriu eshte per mua nje univers i pafund...dhe jo nje kompiuter i perdorur apo i ri fare.

Gezohem me te vertete qe jemi te dy ne kundershtim te plote me njeri-tjetrin dhe te uroj nga zemra gjithe te mirat!

Pershendetje!!
Emira
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Emira ne 03-12-2007, 23:17:33
Me leje.
Po i përgjigjem titullit te temës, sepse postimin e pare se kam lexu fare.
Jo vetëm femrat shqiptare, por të gjitha femrat 25 herët e para qe bëjnë seks s'po them nuk dinë por po them nuk janë te lirshme. Pas 25 hereve te para ...
Pastaj ka dhe nga ato qe smesojne kurrë ... (duhet te këtë edhe kështu)
Konkluzioni: Si ne çdo gjë tjetër ne këtë botë edhe seks varet nga eksperienca. Mos prit nga një femër e virgjër ashtu siç e duan ca këtu përfshirë edhe mua qe te te kenaqe ne seks.
Ja kam fut kot me duket por gjithsesi po e postoj.....


S ja ke fut fare kot...perkundrazi.. .e ke qare fare!! Pergezimet e mia!!
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: bobonline ne 03-12-2007, 23:48:01
Pikërisht i dashur Bob, seksualietin e do së pari shpirti e pastaj trupi. Një shikim i ëmbël e afshndjelles, një buzeqeshje  erotike, një ledhatim sado i vogël i jep ushqim shpirtit...te ngre moralin për gjithë ditën apo javen...te shoqeron ne netet pa gjume :) e perze vetmine...dua te jetoj me çdo qelize timen, nuk kam kohe te merrem me greve urie  ;) :D


Emira ke emrin, por me e përshtatshme do ishte Ekeqja. Sa vjeçe je? 4? Shiko Emire, duke lënë menjane shakate, mos do të thuash se është me i rëndësishëm seksi sesa e ushqyera?  N.q.s. unë skam kuptuar keq, edhe pse ti je shprehur shumë keq, doje te thoje atë qe sapo te shkruajta unë me lart? N.q.s. PO, je komplet jashtë, sepse e ushqyera është vitale. BOB
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 04-12-2007, 11:22:39
Mos u merr me Emiren ti dhe me ato si puna e saj......a e din ç'fare do te thote eksperience jete, apo jo!!!!Here tjeter laje gojen me mjalte te pakten, para se ta hapesh.........
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-12-2007, 16:50:43
Dine por kane komplekse, jane keto komplekse qe i pengojne te shpalosin talentin e tyre. :D :D :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Emira ne 04-12-2007, 17:14:24
Sa bukur e the o Stereo;-))) tamam, talente nga natyra jane;-)) me shikoni mua ju;-))e fillova vone "punen" por ama kam bere karriere  LOL

jo per gje, po, te vegjetoj si puna e disave...nuk do te mundesha
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: labiku ne 04-12-2007, 17:16:44
po mire o burr i dheut qe thoni ju a dine shqiptaret te bejne dashuri.po pse o te huajat kane lindur me ... ne dore dhe jane mjeshtra.pastaj pse cunat dine te tere.ne fillim te gjithe sdurojn dote gjate po sishin te mencur te perdorin lajka.LOL. si them ca jane po e dini vete ju.
pastaj a i doni kurva  me eksperience apo cupa te mira.varet dhe nga pasioni per njeri tjetrin qe cfare dashurio mund te besh.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Lisa ne 04-12-2007, 19:11:44
Ore ne na leverdis te themi qe nuk dime ....se mesaduket djemt shqiptare i dashkan virgjeresha ...

Keshtuqe Jo nuk dime jemi te paditura ...Ju lutem djema na mesoni , kemi mbetur ne meshiren tuaj ...:D LOL

Se ju ne fakt me Kinezkat mesuat nga sexi ...zot shyqyr ...:D

Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Ministryofmath.info ne 04-12-2007, 22:03:29
nuk  durova  pa ja  derdu  ket  leter emiren  askush nuk  e  mohon  se  njeriu  eshte i  persosur  ket edhe kurani  ne  disa  citate  e  thekson prandaj  te  kshilloj  qe  të  mos kundershto parimet  kuranore  sepse  je  e  manget shumë  per  te  jep  konkluzione  per   gjëra  te  tilla
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 04-12-2007, 22:45:54
valmir je tek seksi dhe dashuria , jo tek teologjia! ju lutem permbahuni temes ndryshe do merren masa! dhe e fundit referoni temes dhe jo cenime te personalitet te askujt. kalofshi mire!
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Emira ne 05-12-2007, 10:49:02
Ore ne na leverdis të themi qe nuk dimë ....se mesaduket djemt shqiptare i dashkan virgjeresha ...

Kështuqë Jo nuk dimë jemi te paditura ...Ju lutem djema na mesoni , kemi mbetur ne meshiren tuaj ...:D LOL

Se ju ne fakt me Kinezkat mesuat nga sexi ...zot shyqyr ...:DLisa, je e madhe  :perqafim
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-12-2007, 11:05:38
Ore ne na leverdis të themi qe nuk dimë ....se mesaduket djemt shqiptare i dashkan virgjeresha ...

Kështuqë Jo nuk dimë jemi te paditura ...Ju lutem djema na mesoni , kemi mbetur ne meshiren tuaj ...

Se ju ne fakt me Kinezkat mesuat nga sexi ...zot shyqyr ...


 Me thuaj ka funksionuar kjo menyre tek ty Lisa? :P :P :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Lisa ne 05-12-2007, 14:42:59
....Emira nese keto duan te degjojne se gomari fluturon , e c'gajle kemi ne keshtu i themi se fluturon ...mjafton keta te na ndjehen burra :D

Tipo.....nuk e di nuk njoh asnje Shqiptare :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Emira ne 05-12-2007, 16:29:00
Vetem po perseris ate qe kam menduar disa here sot duke lexuar postimet e tua: Lisa, je e madhe!!
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Blue sky ne 07-12-2007, 01:50:30
Une besoj se tema i ofendon ato,ato kane te drejte.
Fain tone te trasheguar nga prindit tane e tregon "Kenga vagabondi" ndoshta jo krejt ashtu por disa vese te papelqyera,
une besoj se duhet nje ndergjegjsim i mbare rinise shqiptare si dhe mirkuptim mes dy paleve ne njeren ane femrat, dhe ne anen tjeter djemte, pra une them se nga ana e femrave shqiptare eshte e nevojshme qe ti ngritet larte emri i qunave shqiptare sidomos ato qe e kane provu me te huajte gjithashtu nga ana e djemve shqiptare duke ngritur lart emrin e femrave shqiptare keshtu do perfundonte nje marrveshje nga te dy palet fitimi do te ishte ne kete marrveshje se brezat qe vijne do hidhnin syte nga vete shqiptaret pra do lenim te brezat qe vijne emrin e mire, siq e shifni vete tema i acaron ato ja shifni reagimet po qthoni o njerez keshtu a dine femrat shqiptare te gjitha i dine 99tat i dine,une mund te them opinjonin tim ato dine dhe mire bile pikerisht une nuk i nderroj me te huajat. hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Brentiani ne 07-12-2007, 11:17:10
MVARET .. nese e ke ate femer shqiptare dmth. per seriozisht nuk do te dije aspak te bej sex, por poqese ia bere me dije se e ke vetem per aventure do te kesh orgji..  :D LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-12-2007, 16:21:20
Shume thone qe dijme dhe ndoshta dijne por kur vjen momenti stepen dhe si dru rrine. :P :P :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Berni ne 07-12-2007, 16:24:42
Ju çuna qe shkruani te kjo tema,mos keni provu gjë te huajat ? Se shumica juaj shkruajn nga Tirana e Prishtina.Dhe bëni diferencime te kota,pa i ditur gjërat ne hollesira.Sdua të flas me shumë rreth kësaj gjeje :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-12-2007, 16:25:39
Fol o Berni se na duhet eksperienca jote sado e paket te jete. :P :P :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 16:43:33
Jo te gjithe o Mishel... :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: bobonline ne 07-12-2007, 17:25:19
 LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Vlonjatka ne 23-12-2007, 16:11:02
asnjeri ska lindur i ditur ne ate fushe,te gjithe kane mesuar,mendoj se pjesa me e madhe dine dhe mire madje...
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-12-2007, 17:38:16
ehhhheee,gjeja qe dine me mire biles :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: miku ne 23-12-2007, 21:02:22
Po mire more djema, edhe ne kete pike nuk keni besim ne "prodhimin vendas" Po deri tani ckane bere more? Kane be sikur kane bere seks?
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: gjilani00 ne 23-12-2007, 22:05:53
 :-[  he po qysh nuk din bre ta trenon karin krejt bre burr hahaha veq kur te bertet shqip te tranon krejt
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Tukuruku ne 25-12-2007, 21:46:01
si kam prpvu....po ruset jane te pij gjak ne vetull ca lojra seksi bej,keto te tónat kanä pordh mi lale i vete ti me makine tek kembet ben sikur nuk do...
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: U.J.K.U ne 25-12-2007, 21:48:42
Ashtu eshte stili, bejne gjoja sikur nuk dine se po te vune per poshte shpirtin ta nxine :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 25-12-2007, 23:07:56
Me thon t'drejten, ju femnat Shqiptare, nuk ja keni haberin fare..... :D...sidoqofte nje akt patriotik do e boja per hatrin tuj :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 26-12-2007, 02:30:08
Pse Shqiptare jeni ju Mishel??? :D :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 26-12-2007, 02:36:59
se di duhet me pyt. LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 26-12-2007, 02:56:00
pyt pra.... LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: malmö ne 28-12-2007, 13:58:17
met vertet shum bukur keni shkujt dhe ne fakt gjera te sakta..por kur vjen fjala te seksi mendoj qe tegjith njerzit i kan opinionet e veta dhe keto opinione kan shm te berene qfar ambienti  apo kulture femra rritet, per so djem shiptar eshte shume e rencishme qe femra te jet e vergjire kurse do tjer kerkojn femra me eksperience.une per veti kam lind ne suedi por prap se prap jam e rritne ne nje familje me adete te vjetra e si femi nana me  ka treguar sa vlet vergjiniteti ka per nje femer dmth qajo me e velftshma gje,une per veti ket se di, ende e re jam e skam pas asi provoje por menoj qe kurqkafit si del koha kurrr,,sesht von perkurgja,,e qe do femra mashtrohen e humbin vergjinitetin sesht gja e madhe nese qajo femer ka mesu diqka prej gabimt te vet apo nese ajo femer ben gjera te tille e nuk menon sen prej to ather keto per menimin tem jan gjera shum te gabushem se norrmal femra duhet me kan e vendost e me dit qka po ban e qfar sjellje ka,,ju pershendes,,tegjithve,,see you,.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2007, 14:31:07
sa shume ke shkruajtur more  :P dhe sa pa kuptimmmmm :P


Femrat shqiptare po i dehe me alkool te bejne per arkivol. LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: U.J.K.U ne 28-12-2007, 14:36:44
sa shumë ke shkruajtur more  :P dhe sa pa kuptimmmmm :P


Femrat shqiptare po i dehe me alkool te bëjnë për arkivol. LOL

Jo mo shoku jo ato pa pi e te fusin 7 pashe ne dhe, lene me pi te cojne te berthama e tokes :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Lisa ne 02-01-2008, 03:58:02
Pyesni te huajt c'ju thone :D LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Bekimi ne 02-01-2008, 04:03:30
Ankohen.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-01-2008, 19:37:23
ehhhheee. ;)..dine ;) :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-01-2008, 19:01:36
Unë për vete bëj..tani se di se nuk di ama bëj :D

pasaporten shqiptare e kam LOL
Ec aty shpirti,mos e thyej qafen :perqafim
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 04-01-2008, 05:07:03
Si kam provu akoma... :D,,,,,,,por...do tju lajmeroj, do tju lajmeroj :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Emira ne 04-01-2008, 08:49:18
Unë për vete bëj..tani se di se nuk di ama bëj :D

pasaporten shqiptare e kam LOL

Sa i bukur ky fustani jeshil moj Capkene!!E sidomos ato krahet e engjellit!!!!!!!

Fluturofsh mire drejt atdheut zemer!!!!!!!!!!E befsh edhe seks...jo per gje, por nuk duhet me dale nga tema...

Po une qe nuk jam me shtetase shqiptare, nuk kam me talente?  :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Capkenja ne 04-01-2008, 09:03:46
O zemer...fustani goces tende pra..ti bejme cik reklame dyqanit si thua ti ahahaha

Ti shpirto e ke lene pashaporten ama me shpirt je shqiptare dhe me gen.....ke dhene deshmi qe je shqiptare LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Emira ne 04-01-2008, 09:15:43
Si kam provu akoma... :D,,,,,,,por...do tju lajmëroj, do tju lajmëroj :D

Si more, nuk paske bere seks akoma ti me vajza shqiptare?! Po me habit...pak...po ke dale i vogel nga Shqiperia, i virgjer me duket  hmmmmm: si puna ime  ;) :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Emira ne 04-01-2008, 09:18:36
O zemër...fustani goces tënde pra..ti bëjmë çik reklame dyqanit si thua ti ahahaha

Ti shpirto e ke lënë pashaporten ama me shpirt je shqiptare dhe me gen.....ke dhënë deshmi qe je shqiptare LOL

ec futemi i cik ne thellesi te muhabetit Capi, per c´deshmi ma ke llafin ti mua ?  :D

jam e mendimit tend, dyqanit ku kam blere fustanin e goces i duhet bere reklame, e ka nje ruse qe eshte si shpirt, me te vertete...i lashe leshte atje une  :P ka edhe shume fustane te tjera te bukura ajo moj Capkene, si thua ti? dalim nje xhiro bashke andej nga lagjia?
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 09-01-2008, 09:44:26
them se di por jo gjithcka...sepse askush nuk mund te di gjithcka per seksin. eshte jete me vehte, por perderisa me pelqen diversiteti, dhe duke qene natyre kurioze dhe eksploruese dhe asnjehere kundra cdo gjeje qe i perket intimitetit them se here pas here azhornohem LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 09-01-2008, 13:02:55
Mishelo...kur e ke bo azhornimin e funit? :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 09-01-2008, 13:09:49
cheke une kam te dhena shume te mira per nxenese jo per mesimdhenie! qe keshu.....sepse nuk merrem me me te vegjel se vehten, me me te medhej ehee :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 09-01-2008, 13:14:23
mire moj nxenese e dalluar... :P vetem se kjo pune s'ka te boj shume me moshen anagrafike... :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 09-01-2008, 13:22:04
ka te keqen ka se i thone eksperience mbi shpatulla hahahaha. mosha ka te thote shume besome hahahaha
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 09-01-2008, 13:32:12
pikerisht...eksperi enca ne fushen e shkencave natyrore, nuk ka te beje drejt per drejt me moshen anagrafike :P.....me pak fjale varet nga intensiteti i mesimit.....dhe kur ke vazhduar te mesosh dhe sa praktika laboratorike ke bere dhe mbi te gjitha çfare mesuesish ke pasur.... :D...apo jo? :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 09-01-2008, 13:41:42
po ke shume te drejte , ate po them por shihi te dy kahet. sikunder ti , ashtu edhe une dhe nese i mbledh moshe +eksperience dalim tek ajo qe sapo thashe hahahahahaha
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 09-01-2008, 13:43:41
me pak fjale....shperberje n e atomit :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: U.J.K.U ne 09-01-2008, 14:07:35
Jo se ashtu i bie te mbetesh pa gje pastaj
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 09-01-2008, 14:17:32
cheke berthama atomit duhet. gje nai berthom tjeter dhe shperbeje
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: U.J.K.U ne 09-01-2008, 14:24:03
A thua te jete pune berthame ;)

se mos eshte ndonje pune tuli se i bie ndryshe muhabeti pastaj
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-01-2008, 14:59:25
Dine por nuk jane te afta te shprehen . LOL LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Minator ne 11-01-2008, 14:56:02
Nese ka Provoj ather di të bej 80% Din
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 11-01-2008, 15:27:42
A dinë te guxhulisin ne seks cupkat???? janë me te mirat, me pevelueset e këtij planeti. Ta di Dielli se sa te nxehta i kemi cupkat fshatare shqiptare, dielli fut bishtin nën shale e fshihet mbas Henes.

Qoshtu
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 11-01-2008, 17:58:47
bravo milo! ashtu posi
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Capkenja ne 14-01-2008, 16:22:57
te kepusin me dysh LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-01-2008, 18:03:42
mendojne se dijne, sidomos kur jane te uritura shume plane bejne me veten e tyre por varet se kur e hane racionin dhe se sa kenaqen.  Ka femra qe zhgenjehen pasi kane komplekse ne vetvete dhe nuk e lene mashkullin te kenaqet dhe te bejne cfare do ai. :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-01-2008, 19:49:28
ehhheee,dine shume mire. ;).jane te parat ne ballkan,te dytat ne europe ,te tretat ne bote hmmmmm:
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 14-01-2008, 21:52:58
rendesi ka qe jemi te numrat e pare!
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-01-2008, 23:01:27
mora vesh se edhe ajo qe eshte e para ne bote . hmmmmm:.qenka me origjine shqiptare hmmmmm:
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-01-2008, 23:03:33
te kepusin me dysh LOL
ke mooooojjj???? hmmmmm:
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: BomBoni ne 16-01-2008, 21:18:51
ncncn Video kejt Femrat shqiptare din te bein sex edhe mos dishin Kan mu mundue mirrpo femra shqiptare te shtin me Bo sex AMATEUR se ndryshe nuk knaqet :)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: hys ne 21-01-2008, 16:30:13
Shqiptarët janë Mjeshtre. :perqafim
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Cami ne 22-01-2008, 12:42:12
po nuk diten i mesojm ne
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: T H G ne 02-02-2008, 09:54:33
Pika G egziton e ka vërtetuar dhe shkenca seksuale :)

Sa për temën mendoj se u takon meshkujve te përgjigjen pasi ata do e bëjnë një vlersim.

Tashi shtrohet pyetje prej meje si duhet te bëjmë seks qe juve te na vlersoni ose me saktë qe tu pergjigjemi pyetjes se ngritur ?

Une mendoj qe fillimisht ju duhet te kerkoni te vini vete ne qejf,ne si instikt jemi aktiv,por kemi qejf qe dhe femrat ndonjehere te jene aktive jo te rrine gjithmone pasive dhe te presin prej nesh...(jo s'e u mungon kuptohet  :D )
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: T H G ne 02-02-2008, 09:56:00
po nuk ditën i mesojm ne

Aty s'ka gje per te mesuar,ate pune dine ta bejne te gjithe,problemi qendron se sa mire e ben dhe sa ndjenje ve per ta bere
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Capkenja ne 03-02-2008, 18:01:24
Na vdiqem me keto pika G,S,Rr ngelem tere naten duke kerkuar pikat LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-02-2008, 20:00:39
ate piken G e gjej menjehere une,po deshe te ndihmoj kur te duash ;)(do te duket vetja ne qiellin e shtate pastaj) :engjell:
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Capkenja ne 03-02-2008, 20:25:56
mua mos ma qaj hallin ti shume se ka kush te me coj jo ne te 7 po ne te 8...po shiko kullot syte per vete
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-02-2008, 20:28:58
une cdo dite gjej nga nje pike G,ndersa ti germo se do e gjesh :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Capkenja ne 03-02-2008, 20:31:42
une kam gjetru dhe piken S....
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-02-2008, 20:35:13
mosss moj,po ajo eshte nga mbrapa :-[
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Capkenja ne 03-02-2008, 20:44:03
jo re jo...para a po me vend tjeter


P.S nga  i dike gjithe keto info ti apo punon mbi kete teme LOL

Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-02-2008, 20:57:00
punoj cdo dite e naten sidomos(pervoja ka te beje shume) hmmmmm:
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 03-02-2008, 23:37:05
ehe o Capo..si jepke dum fare..po hec mo ska gjo, se mos jam un perdorusi :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: krelana ne 05-02-2008, 13:34:09
Mos i injoro njerezit ti Kristal ,sepse nuk eshte edhe aq veshtire , sa qe te merrnin mesim nga videoja.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: sinedra ne 08-02-2008, 12:03:08
Pyesni te huajt c'ju thonë :D LOL
[/qughote]gfphglhfod rfgklgioerut ojgfgklfdmg projaklfdjkg kfj;kfdjbna;flkghf kgjriaiorfgdfhhtygh fg slkavz.jkvwhm khdlfkmhalkhmgl, mh hl,gfh fj
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: www.albani ne 20-02-2008, 14:34:40
po ke shumë te drejtë , atë po them por shihi te dy kahet. sikunder ti , ashtu edhe unë dhe nëse i mbledh moshe +eksperiencë dalim tek ajo qe sapo thashë hahahahahaha
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-02-2008, 20:52:39
nje nga gjerat qe dine me mire te bejne  :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Capkenja ne 20-02-2008, 21:23:33
e shkumbojne lumin shkuma tundet vale vale LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-02-2008, 21:34:14
e shkumbojne lumin shkuma tundet vale vale LOL
te thajne piten :D(me pak fjale) :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Capkenja ne 20-02-2008, 21:36:04
te nxjerrin zorret e barkut LOL

mu kujtua nje perralle qe lexova sot me kesulkuqen
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-02-2008, 21:39:49
mua 2 here me kane derguar ne urgjence(me kane perdredhur dmth...keq) :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Capkenja ne 20-02-2008, 21:41:13
nuk dua te postoj shume se do me terhiqet vemendjel....po deshe te pyesja..ckerkove ne maje tavanit qe u perdrodhe LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Hektori ne 21-02-2008, 19:52:51


     Nuk mund t`i pergjigjem kesajë pyetje derisa nuk kame provuar te tjera :-[
     
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Border ne 28-02-2008, 09:43:48
tashi sen japim koment a din femrat shqiptare  se nuk e dim ne meshkujt a dim a jo per vete.. sa di une ne sex jan meshkujt dominus kshu qe duhet ne te dim qe ti msojm ata
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: curi ne 29-02-2008, 11:29:48
sigurish qe dine.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: curi ne 29-02-2008, 11:33:21
po vajzat shqiptare jane me sekx ne bote
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: shani1976 ne 04-03-2008, 15:33:17
normale se din e te qmendin nese te don .po edhe ne se nuk din prape se prape ma mire prodhime vendore
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-03-2008, 17:48:25
per mua jua kalojne grekeve dhe serbeve se vetem ato kam provuar deri tani :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Belinaa ne 05-03-2008, 21:13:49
auuuuuuu aman cfare teme more Grensi ah ti qka je ti
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-03-2008, 21:15:35
mos dil nga tema,po hyr brenda ooo Belinaa :engjell:
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: GABANA ne 20-03-2008, 12:34:43
Nuk kan pervoj te madhe por kur te mesohen me sende te reja nuk harrojn kurr ma ,femrat Evropjane fillojn me sex qysh ne moshen 15-16 vjeqare dhe te tregon direkt qka pret nga mashkulli ,femra shqipetare ka pengesane krevat.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: marsiola ne 04-06-2008, 14:38:59
sa te lexosh pyetjen femrat shqiptare duket se jane te paragjykuara

e pse nuk duhet te dine ato te bejne seks, cfare kane ndryshe nga te "europjanet" apo meqe s'bejne ato pozicionet qe ju shqyheni duke i pare ne tv

ju meshkujt shqiptare jeni mesuar te paragjykoni shume

ju duket vetja kushedi

dini te silleni dhe te mirekuptni nje femer te mesoni njeri tj dhe ju do t endiheni shume ok me nj tj

nuk e di nese jeni dakord............. .....

po crendesi ka....

Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-06-2008, 17:33:20
... nuk e di se pse je bere me nerva :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Emira ne 07-06-2008, 22:54:43
jo mo cfare, nuk dine gocat shqiptare, presin t´i mesojne burrat  :D prandaj cuna, specializohuni sa me shpejt  LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Triology ne 07-06-2008, 22:58:13
din femrat shqiptarew jan bisha fare te kenaqin ne krevat  :D :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Emira ne 07-06-2008, 23:03:58
din femrat shqiptarew jan bisha fare te kenaqin ne krevat  :D :P

 te paskan bo fertele ty mistreco  LOL nga paske qene? nga kopshti zoologjik?
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SocialNetwork ne 07-06-2008, 23:05:49
Dine dine se perher kur shkonin tek Biblioteka Kombetare ne Tirane ne kohen e xhachit lexonin librin e Kamasutres :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Capkenja ne 07-06-2008, 23:06:44
te paskan bo fertele ty mistreco  LOL nga paske qenë? nga kopshti zoologjik?
do i kete rene per pjese arusha LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Triology ne 07-06-2008, 23:09:05
po mi ermia kan qen nga kopshti zologjik nje luanesh e nxehet ne nje nat pasioni dhe me shum dashuri  :P :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 08:52:00
E kam degjuar kete thenien diku...ma tha dikush dhe me beri per te qesh "Ju femrat shqiptare jeni mace ne kuzhine por jeni tigra ne dhomen e gjumit"...isha shume e surprizuar kur e degjova.. :D
p.s Eshte e vertet...thoni c'te doni juve.. :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Syrgjyn ne 09-06-2008, 09:05:23
Une nuk e marr vesh pse shkruajne pergjigje femrat shqiptare ketu :P Normale qe ato do rrahin gjoksin me krenari dhe do krenohen apo mburren se dine! :P

Seriozisht tani... Marredheniet seksuale jane te natyrshme, keshtu qe edhe dikush qe s'ka bere seks ndonjehere e ka njefare njohurie instiktive.

Ma merr mendja se pyetja shtrohet, ne te vertete, keshtu: "A dine te bejne seks pasionant, te zjarrte, te shumellojshem etj. etj. femrat shqiptare?"
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 09:13:46
hahhahahah....Si mendon ti si perfundim? :S
Po,jo apo ndoshta? :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Anesti ne 09-06-2008, 12:34:35
Dhe po nuk ditetn i meson ai vlonjati ke top cheeneli.Dhe po tha ndonjeri, po ky cdo ke kjo teme,do te me falni se fundja jam i 9307-ti.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Anesti ne 09-06-2008, 12:39:42
Po ti mi tranafil,po te pelqen tema ë?Ndonjehere shprehesh -"U me duket se paskam hyre gabim ketu te kjo teme"Po tashti? Ruhesh prej shiut e bjen ne breshen.HaaHa.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: marsiola ne 09-06-2008, 13:43:55
pse Grensi nuk ke arsye te behesh me nerva ketu

ke sa te duashTitulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Emira ne 09-06-2008, 14:24:46
Dine dinë se perher kur shkonin tek Biblioteka Kombëtare ne Tiranë ne kohën e xhachit lexonin librin e Kamasutres :D

Aman se po lexove ate, u ftillove  :P

e kam ne shtepi dhe vec fotove te lezecme  :-[ eshte komplet kot fare, nuk me ka pelqyer hic...liber shume maskilist...
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Emira ne 09-06-2008, 14:32:33
Unë nuk e marr vesh pse shkruajnë përgjigje femrat shqiptare këtu :P Normale qe ato do rrahin gjoksin me krenari dhe do krenohen apo mburren se dinë! :P

Seriozisht tani... Marredheniet seksuale janë te natyrshme, kështu qe edhe dikush qe s'ka bërë seks ndonjëherë e ka njëfarë njohurie instiktive.

Ma merr mendja se pyetja shtrohet, ne te vërtetë, kështu: "A dinë te bëjnë seks pasionant, te zjarrte, te shumellojshem etj. etj. femrat shqiptare?"Sa bukur e ke shtruar pyetjen!! Bravo te qofte! 100 pike prej meje  :)

Them se cdo femer ben instinktivisht seks te zjarrte, apasionant dhe aspak te merzitshem me dike me te cilin i pershtatet kimia  :D
Mos thoni se nuk ka meshkuj te tille.Ka dhe qe c´ke me te, vecse rralle te bien per hise...
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 15:25:33
Po ti mi tranafil,po të pëlqen tema ë?Ndonjehere shprehesh -"U me duket se paskam hyrë gabim këtu te kjo teme"Po tashti? Ruhesh prej shiut e bjen ne breshen.HaaHa.
hahhahahaahah....nuk ruhem por keto jane mehabete qe nuk behen me c'do njerin...nese nuk kam nje mendim nuk e jap fare...dhe kjo eshte teme per juve meshkujt...po te mos dinim te bejme seks ju nuk do martoheshi me shqiptare atehere...perkundra zi shqiptaret done nuset shqiptare dhe kjo te tregon dicka ty dhe c'do njerit. :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Stefi ne 19-06-2008, 15:18:41
Seksi eshte si nje restorant.
Ndonjehere ke sherbim te shkelqyer
Ndonjehere ke sherbim te tmerrshem
Dhe ne te shumten e rasteve duhet te besh vetesherbim LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 19-06-2008, 16:32:37
une ke ai restoranti mbetem vetem te pika 1 e menuse. te tjerat akoma si kam provu. hahahaha
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Triology ne 19-06-2008, 16:38:40
Seksi esht si nje hale qe kur esht e zen mezi e mban  :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-06-2008, 19:50:45
Mendojne se dine por ne fakt sapo kane filluar ti bjene ere. LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: erlehta ne 19-06-2008, 20:29:03
Te masakrojne fare  :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 19-06-2008, 20:37:22
pse jo.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 19-06-2008, 21:16:31
vallahi bilahi, femrat shqiptare a dijne te bejne seks ?!?, me cka kam shkuar une, gjermanka, italianka, ruska, meksikanka,...shqiptarkat ta nxjerrin viagren prej hundesh, pi nje kokerr, dhe 1 jave...te mbajne peng, dhe ske nevoje as per ushqim, as per uje, se te trajtojne mire :D, pyesni Lefton po sme besuat, se dhe ai ka marre huqet e mia, si nipce qe e kam.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: marsiola ne 26-06-2008, 16:15:47
Grensi isha me nerva kur e lexova temen

kishe ndonje gje ti per te  kundershtuar

te shohim nje here cdo te na thuash   :)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 16:34:17
Dine sa te thajne piten
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-06-2008, 16:37:34
deshe me thene sallatorin :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 16:39:49
ahh po lapsus...piten ta thani ju  :D

ta bejne sallatorin Leng
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 26-06-2008, 18:33:52
jo sdin fare
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 18:39:40
epo ato qe shko ti do mesojne....se me vjetersi pune është kjo gjeja  :D :D :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 26-06-2008, 18:46:47
ska hyr akoma kultura perendimore seksuale ne shqiperi
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 26-06-2008, 18:49:56
a ma cja fute kot tashi...se kishte lidhje me kulture perendimore apo lindore ceshtja e seksit kete se dija....


Dine ore dine dhe Marshalla sa mire dine  :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 26-06-2008, 18:51:35
epo kshu ja fus un kot ti ja fut plot pastaj e thash me sens humori nejse mendimi jot
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 30-06-2008, 16:03:18
varet na partneri...sa kerkesa ka.. :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 30-06-2008, 16:07:09
edhe une ashtu ta kam kthy mistrec! lexo me kujdes
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 30-06-2008, 16:09:11
e moj ee di tani u kujtove ti per ke kjo tem un tani jam ne humor ateher nuk isha  :P :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 30-06-2008, 16:17:59
ty te keqen duhet me te pa kahun e kapeles masanej te llafosesh ehhh. femrat dine aq sa ju lejne pa fryme dhe mos te dini nga ju erdh. kshu me tha ai i imi dje hahahaha
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 30-06-2008, 16:19:15
mesa me ka rastisur me shqiptare spara din po ne pergjithsi te huajat jan mjeshtre  :P :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 02-07-2008, 05:16:27
mesa më ka rastisur me shqiptare spara din po ne pergjithsi te huajat jan mjeshtre  :P :P
ua si flet ky sikur ka provuar ndonje te huaj  LOL  :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Kisss ne 02-07-2008, 08:29:48
cjane keto tema ore ???? :O
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-07-2008, 08:48:15
Akoma nuk u mbyll as kjo teme aa??,,,,,eehhhh edhe ju,,, :D :)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: ZUZUNA ne 02-07-2008, 08:51:18
Aman eee me keto tema qe ne mengjes ju oooo akoma nuk na jan hapur syt :D pagjume:
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: U.J.K.U ne 02-07-2008, 16:24:38
ajo pune bohet edhe me sy mbyllur, vetem deshire te keni LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 02-07-2008, 18:42:43
Deshira eshte detyrim ne rradhe te pare per veten....lere me per te tjeret  :D :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Triology ne 02-07-2008, 19:07:00
ua si flet ky sikur ka provuar ndonjë të huaj  LOL  :P


kam provu mi nja ca ruse  :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2008, 21:07:18
dine  :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 03-07-2008, 07:26:24

kam provu mi nja ca ruse  :P
me ruse heee,jane te rezikshme ato  :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Triology ne 03-07-2008, 15:45:22
me ruse heee,janë te rezikshme ato  :Pe di te kafshojn fort jan te egra  :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Shej ne 03-07-2008, 15:52:40
Femrat shqipare- POOOOOOOOOO
Po meshkujt shqiptare?????????!!!!!!!!
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-07-2008, 17:49:46
Po mesojne avash avash. :D :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 03-07-2008, 23:36:47
po me shume se doriana ju ofrojme mo tipi. sa te pakenaqur keta njerez.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 00:15:22
Qe kur hyne femrat cunat e lane dorianen pas dore. :P

Po prap jam i mendimit qe pak dine dhe kane shume komplekse :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 04-07-2008, 00:21:52
epo ske bere zgjedhjet e duhura tipi. hahahaha. ate dorianen se lini kollaj jo
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 00:23:09
Ndoshta nga të gjitha zgjidhjet qe kam bërë me kanë rënë shumica te virgjera pandaj. LOL LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 04-07-2008, 00:29:32
zakonisht thuhet zgjedhje,nejse andaj thua kshu. sa paske vujt mer cun. hajt se me mire do behet hahahaha
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 00:30:09
meqe e thua ti fjala jote ne vesh te perendise. LOL  ;)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 04-07-2008, 00:40:40
hahahaha. femrat shqiptare bejne qe edhe ata nimfomanet te ngopen e mos duan me asojshe
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 00:41:43
Vetem ne brendesi te trurit te tyre aman. LOL LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 04-07-2008, 00:50:09
ehhh ma heq dhe veten per djale me eksperienca kyja.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 00:51:19
Epo tani si te ta them mbahem qe jam ca. :P  Tashi me thusj pse mendon te kunderten? :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 04-07-2008, 00:59:10
sepse nga menyra si flet duket sikur ke .... jo femra te pakten hahahaha. me thuaj cfare kompleksesh kane femrat sipas mendimit dhe sprovave munduese te tuat? hahaha
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Blue sky ne 04-07-2008, 01:16:30
Ajo qe e ka te dashurin tani ne krevat din ajo  qe ska fare s'dine hmmmmm:
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Anesti ne 04-07-2008, 10:48:05
E si mund te lihet kaq gjate nje teme e tille?
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 04-07-2008, 12:33:47
Qe do te thote?????  ^o)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 13:44:28
jo fare
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 14:51:56
dine qe cke me te por nuk nuk kane qejf te bejne shume pozicione dhe te jene te lirshme se kane frike se i damkosin si kucka pastaj. LOL LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 04-07-2008, 14:56:35
kjo po qendron... :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 14:57:53
din vec ca ca te tjera sja kan haberin
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 14:57:55
Nejse do juau heqim komplekset nje e nga nje. :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 04-07-2008, 15:14:25
po hiqjani dhe vetes ca
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Capkenja ne 04-07-2008, 15:15:33
po hiqjani dhe vetes ca
e kane per humbje krenarie moj :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-07-2008, 15:15:46
Per kete hap teme tjeter ti. :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 15:24:47
femrat kan me shum komplekse leje cbejn kshu kot
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 04-07-2008, 15:45:02
taralinga linga gopi me opinga taralinga laqi gopi me mustaqi!
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Triology ne 04-07-2008, 15:49:04
ehhh kan ikur njerzit nga kjo tem
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: calo ne 04-07-2008, 16:22:53
Dine edhe shume fare. Biles do te thoja qe jane bere nga me ekspertet ne Evrope :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 04-07-2008, 19:56:35
a dine thate? ...sex machine hesapi :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 10:05:23
Dine edhe shumë fare. Biles do të thoja qe janë bërë nga me ekspertet ne Evrope :D
Pikes e ke rene ti,,, :)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: stalion ne 05-07-2008, 15:17:15
1)qe jan ber eksperte ne evrope kete ketu e nigjova.po qe a din te bejn sex kete e them me bindje qe din,se po te mos dinin nuk do ishim bere 4 milion shqiptar. :D

2)lexova me siper qe shume meshkuj ankohen ne femrat shqiptare,nuk levizin,nuk din si te terheqin nje mashkull,etc.kjo per mendimin tim nuk qendron sepse mashkulli i ka frenat dhe timonin ne dore.shkurt mashkulli eshte drejtusi i automjetit. ;)

gjithmon nese makina ka difekte shoferi i ka fajet jo makina. LOL LOL LOL


Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Dallga ne 05-07-2008, 15:26:07
Dine edhe shumë fare. Biles do të thoja qe janë bërë nga me ekspertet ne Evrope :D

Qe i kemi qejf t'i egzagjerojme situatat ne Shqiptaret, kjo dihet. Por qe dine femrat shqiptare te bejne seks, edhe kjo dihet. Shume a pak, epo kjo eshte pune tjeter qe varet nga mosha, eksperienca e me radhe.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Lura ne 14-07-2008, 18:10:23
Une per vete di :P dhe jam SHQIPTARE!
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Stefi ne 21-07-2008, 16:02:51
1)qe jan ber eksperte ne evrope këtë këtu e nigjova.po qe a din te bëjn seks këtë e them me bindje qe din,se po të mos dinin nuk do ishim bërë 4 milion shqiptar

2)lexova me sipër qe shumë meshkuj ankohen ne femrat shqiptare,nuk levizin,nuk din si te tërheqin një mashkull,etc.kjo për mendimin tim nuk qëndron sepse mashkulli i ka frenat dhe timonin ne dorë.shkurt mashkulli është drejtusi i automjetit. ;)

gjithmon nëse makina ka difekte shoferi i ka fajet jo makina. LOL LOL LOLE ty te lumte goja mo Stalion djali :perqafim
Shumë tangerllik na bëjnë meshkujt këtej por nuk e kuptojnë qe duhet te analizojne veten njëherë te shikojne nga calojn vete e pastaj te kalojne tek partneri.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-07-2008, 16:40:27
Dine o dine po pertojne te shkompleksohen. :P LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-07-2008, 16:45:40
1)qe jan ber eksperte ne evrope këtë këtu e nigjova.po qe a din te bëjn seks këtë e them me bindje qe din,se po të mos dinin nuk do ishim bërë 4 milion shqiptar

2)lexova me sipër qe shumë meshkuj ankohen ne femrat shqiptare,nuk levizin,nuk din si te tërheqin një mashkull,etc.kjo për mendimin tim nuk qëndron sepse mashkulli i ka frenat dhe timonin ne dorë.shkurt mashkulli është drejtusi i automjetit. ;)

gjithmon nëse makina ka difekte shoferi i ka fajet jo makina. LOL LOL LOL
Sa i forte qe je lol lol,,,,asgje nuk mund te shtoj ketu,,,vetem se
PO PO DINE,,,HAPNI SYTE O POPULL,, LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-07-2008, 18:39:24
zotin ja luajne :-[
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: arbina ne 22-07-2008, 13:44:21
sa mendje medhenj jeni ju meshkujt shqiptar...vetem paragjykoni femrat..po edhe per vete nuk eshte se te lini pa me mend kur beni seks.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 17:53:00
sa mendje medhenj jeni ju meshkujt shqiptar...vetëm paragjykoni femrat..po edhe për vete nuk është se te lini pa me mend kur bëni seks.
Pikes i ke rene edhe ti iher..
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-07-2008, 18:47:52
te rente pika ty hmmmmm:
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 19:50:36
te rente pika ty hmmmmm:
Me mu e pate ti ee???? ^o)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-07-2008, 19:54:08
me ndave me gruan e katert(sapo te pashe ne foto) hmmmmm:
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2008, 20:01:11
me ndave me gruan e katert(sapo te pashë ne foto) hmmmmm:
LOL LOL,,kush e ka per doresh me mbyll kete teme??,,Jo per gjo po u ndan meshkujt nga grate duke lexuar lloj lloj malukati qe nuk e kane provuar  LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-07-2008, 20:03:01
ndaç mbylle ndaç mbaje hap tani mbaroj ajo pune :S
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Capkenja ne 24-07-2008, 16:37:02
te vrasin fare LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2008, 16:41:54
Hic o nuk dine :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 24-07-2008, 16:45:49
nuk dine te varfrat nuk dine....

shyqyr ju kemi juve qe na mesoni ndonje gje se ne ja...koken si struci e fusim nga turpi e frika hahahha
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Capkenja ne 24-07-2008, 16:49:37
Hiç o nuk dinë :P

ti derbar sikur i provove te gjitha dhe i vure kapak LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 24-07-2008, 18:50:15
edhe 3 cope me kane ngel pa provuar pastaj do jap mendimin tim te sakte :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 24-07-2008, 18:59:06
dy e di kush jane po kjo e treta kush te jete????  hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: lalaliliuuerp ne 27-07-2008, 11:48:38
Sa i fortë qe je lol lol,,,,asgjë nuk mund te shtoj këtu,,,vetëm se
PO PO DINE,,,HAPNI SYTE O POPULL,, LOL
mir e ke ti vlla hapni syt mir dh eleshohuni perpara popull o popull ju presin femrat shqipetare se din ta bejne mir :D :D hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-07-2008, 13:24:43
Ndoshta ti nuk i ke provuar qe po mendohesh aq shume... :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 27-07-2008, 16:07:55
Po tani, jo se jane shume eksperte, po per te dit dine :D, pastaj do mesojne dhe ato, ku do shkojn :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 28-07-2008, 07:31:43
e de ku do vemi...ja ketu do presim qe ju "ekspertet" e midhjes dhe te peshkut te na mesoni qysh te bejme mundje me vullnet te lire
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 28-07-2008, 16:50:39
Ashtu pra...vulnet dhe vetem vullnet ......edhe pak vrull-net :D :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Shej ne 28-07-2008, 16:57:06
uff na merzitet me kete teme....
ca femra dine ca s'dine
ca meshkuj dine ca s'dine
prandaj jemi te ndryshem nga njeri-tjetri
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 28-07-2008, 17:12:29
Shejtanke, ta mbeshtes plotesisht....mendi min :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Shej ne 28-07-2008, 17:17:01
thanks  ;)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Lura ne 28-07-2008, 19:03:30
E drejte!
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-07-2008, 19:43:00
Vende-vende jane. :P
Titulli: PO MORE SI NUK DINË SHIPTARET ME BANË SEKS
Postuar nga: EDMON ne 30-07-2008, 09:09:05
 :lolo) :lolo)PERSHENDETJ NGA UNË ERMAIL PO FEMRAT SHIPTARE SI NUK DINË PE¨R BËR SEKE MORE SHIPTARE JANË FEMRAT E PARA QE DIN PËR BËR SEKS MIRË VEQ KISHA DASHË ME THANË RUJË ZOT SAMA SHUMË PREJ MIZAV E SHLOJAVË GRAJZITË
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: La pikkola mora ne 30-07-2008, 09:17:22
ME JU THONE TE DREJTE NUK BESOJ SE ESHTE PY PER TU BERE...SI NUK DIKAN femrat shqiptare me bo seks....pse vetem meshkujt kane lindur te ditur...
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Lura ne 01-08-2008, 18:49:39
Meshkujt tani kane nisur te mesojne...se me perpara vetem kryenin detyren.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Amarda 77 ne 01-08-2008, 23:44:42
Duke u nisur qe nga zanafilla e krijimit te dy individeve te pare ishte pikerisht eva ajo qe provokoi adamin dhe i mesoi c'ishin zonat erogene. por meqe jemi tek femrat e specifikuara ato shqiptaret me duket pyetja me idiote qe kam lexuar ndonjehere....budal lik me brire apo provokim djallezor? kjo eshte ceshtja..
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-08-2008, 10:07:02
Pergjigje tipike e femrave pa eksperience eshte kjo e kesaj cuces. :P LOL  Femrat shqiptare bejne sikur dine...LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: tkamzemer ne 02-08-2008, 14:32:44
ME JU THONE TE DREJTE NUK BESOJ SE ESHTE PY PER TU BERE...SI NUK DIKAN femrat shqiptare me bo seks....pse vetëm meshkujt kanë lindur te ditur...
mire  ti  mos  u merzit,e vogel je, ke  kohe  deri  kure  te  rritesh, apo...........
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: tkamzemer ne 02-08-2008, 14:38:17
Duke u nisur qe nga zanafilla e krijimit te dy individeve të parë ishte pikërisht eva ajo qe provokoi adamin dhe i mesoi c'ishin zonat erogene. por meqë jemi tek femrat e specifikuara ato shqiptarët me duket pyetja me idiote qe kam lexuar ndonjëherë....budal lik me brire apo provokim djallezor? kjo është çështja..
edhe mua  keshtu kot fare me  duket, sidomos  per  ty!
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Amarda 77 ne 02-08-2008, 15:21:31
Përgjigje tipike e femrave pa eksperiencë është kjo e kësaj cuces. :P LOL  Femrat shqiptare bëjnë sikur dinë...LOL
Varet si e sheh ti eksperiences ne sasi apo cilesi. kete pyetje nise nga vetja me pare  ;) sa eksperience ke ti dhe sa frutdhenese ka qene ajo?! me pas hajde se folim
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Amarda 77 ne 02-08-2008, 15:23:11
edhe mua  kështu kot fare me  duket, sidomos  për  ty!

thua?!
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Shej ne 04-08-2008, 11:50:17
Vende-vende janë. :P

vende vende s'jeni ... :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: skiatori ne 04-08-2008, 12:00:05
tani lindin te mesuara, dhe ne qofte se nuk dine duhet ta leshojne vehten plotesisht ne afshin e pafund te nje mashkulli dhe ajo do te vij lirshem ne rrjellen e saj hmmmmm:
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-08-2008, 12:03:20
Varet si e sheh ti eksperiences ne sasi apo cilësi. këtë pyetje nise nga vetja me pare  ;) sa eksperiencë ke ti dhe sa frutdhenese ka qenë ajo?! me pas hajde se folim
Qe thua ti jam pak tip praktik une keshtu qe s'para pyes. :D Per te tjerat ec se folim. :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Amarda 77 ne 04-08-2008, 12:06:18
ankand hesapi eeee.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Capkenja ne 04-08-2008, 12:07:56
ankand hesapi eeee.
shalqini me prove merret :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Amarda 77 ne 04-08-2008, 12:14:15
prandaj ka ate emer....shalqini eeee LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Capkenja ne 04-08-2008, 12:30:59
prandaj ka atë emër....shalqini eeee LOL LOL

Nuk te njoh,po paske mendje te mprehte..te pakten per rrokezimin e shkronjave :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-08-2008, 14:07:15
per aq sa kam provuar,jane me te mirat ne ballkan hmmmmm:
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: joy&joy ne 04-08-2008, 14:29:46
albanesse -the  number  one-
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Amarda 77 ne 04-08-2008, 20:44:13
albanesse -the  number  one-


Bravo..... :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: joy&joy ne 04-08-2008, 21:33:43

Bravo..... :D
niente  non  ho  fatto niente.
magari
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Shej ne 05-08-2008, 10:15:50
18 deri në 20 vjeç, femra është si Azia, e paeksploruar dhe me shumë gjëra për t’u zbuluar.
21 deri 30-vjeçare, femra është si Afrika e nxehtë.
31 deri 35-vjeçare, femra është si Amerika e zhvilluar në çdo drejtim.
36 deri në 40-vjeçare, femra është si Europa kontemporane dhe aristokrate.
41 deri 50-vjeçare, femra është si Jugosllavia - lufta është humbur, kurse dëmet e së kaluarës kanë lënë gjurmë të thella;
51 deri 60-vjeçare, femra është si Rusia - e shkatërruar, pa kontroll dhe nuk i përfill vizitorët.
61 deri 70-vjeçare, femra është si Mongolia - me të kaluar të pasur dhe me fitore shumë të mëdha, por pa ardhmëri.
70-vjeçare, femra është si Alaska e ftohtë dhe pa vlera për të tjerët, por me vlera për familjen e saj.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: joy&joy ne 05-08-2008, 10:27:38
sigurisht  qe ti je ne  pekino?
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Shej ne 05-08-2008, 10:30:43
I bi te jem nga Kina pastaj...,
jam nga Afrika une  :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: joy&joy ne 05-08-2008, 10:40:00
atehere  nuk  je - THE  NUMBER ONE :D ;)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Shej ne 05-08-2008, 10:45:54
e jo dua dhe ca  ;)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: joy&joy ne 05-08-2008, 10:49:51
pse sta   kane dhene akoma nenshtetesine  shqiptare?
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Shej ne 05-08-2008, 10:55:00
ate e kam ne xhep me kohe une  :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: iShUlLi ne 05-08-2008, 11:41:33
18 deri në 20 vjeç, femra është si Azia, e paeksploruar dhe me shumë gjëra për t’u zbuluar.
21 deri 30-vjeçare, femra është si Afrika e nxehtë.
31 deri 35-vjeçare, femra është si Amerika e zhvilluar në çdo drejtim.
36 deri në 40-vjeçare, femra është si Europa kontemporane dhe aristokrate.
41 deri 50-vjeçare, femra është si Jugosllavia - lufta është humbur, kurse dëmet e së kaluarës kanë lënë gjurmë të thella;
51 deri 60-vjeçare, femra është si Rusia - e shkatërruar, pa kontroll dhe nuk i përfill vizitorët.
61 deri 70-vjeçare, femra është si Mongolia - me të kaluar të pasur dhe me fitore shumë të mëdha, por pa ardhmëri.
70-vjeçare, femra është si Alaska e ftohtë dhe pa vlera për të tjerët, por me vlera për familjen e saj.

  Po kjo si perkthehet ne shpip?  :P :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Shej ne 05-08-2008, 11:58:02
ne shpip ska perkthim haha
ne shqip perkthehet sipas vendit behet kuvendi  ;)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: ZUZUNA ne 05-08-2008, 12:06:22
Ndersa mashkulli qe ne te 50 ka vajtur ne alask :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: joy&joy ne 05-08-2008, 13:57:54
Ndërsa mashkulli qe ne te 50 ka vajtur ne alask :P
po  ti  ku  ndodhesh?
ne  ballkan? apo   rusi?
po  te  jeshe  ne  rusi , nuk  ke nevoje  te  shkosh  ne  alaska.


Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: iShUlLi ne 05-08-2008, 14:35:58
Oj shejtane moj shejtane
edhe unë ty te kam xhane
ku i gjej moj gjithë këto gjëra
qe tjetra me mirë se njera..:P

I ndave femrat sipas moshes
u vure emra kontinentesh
i karakterizove me tipare
kur i lexon, duken yll fare :PTitulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-08-2008, 14:50:41
A nuk u mbyll kjo teme akoma ee???... :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Shej ne 05-08-2008, 15:27:41
Ah po keto si bera une
po te tjere qe kan eksperience me shume se une ;)

Ka dhe ndarje te tjera
por spo i them se na rritet vlera. :P

Por prap une jam per bashkime
femra e meshkuj per gezime

ndaj mos na merni shume inat
se na keni shume merak. :perqafim
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Lura ne 05-08-2008, 17:37:34
A nuk u mbyll kjo teme akoma ee???... :D
Bashkohem me mendimin tend.
Hapni me mire nje teme tjeter "A dine meshkujt shqiptare ta kenaqin nje femer?"
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Charlie ne 06-08-2008, 11:38:06
Bashkohem me mendimin tënd.
Hapni me mirë një teme tjetër "A dinë meshkujt shqiptare ta kenaqin një femër?"

Ca mendon ti për këtë ee ..a din a joo :D


p.s Tema eshte e mire mos keni inat ju disa qe nuk dini me be seks endee :D :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-08-2008, 11:42:53
Ca mendon ti për këtë ee ..a din a joo :D


p.s Tema është e mirë mos keni inat ju disa qe nuk dini me be seks endee :D :D
A din ti????...Nese di ti ska mbet kush pa mesuar vallai :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Charlie ne 06-08-2008, 11:47:58
Hajt hajt se te nxo une ty te nxo :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-08-2008, 11:49:17
Vallai hahahaaa ashtu thone te gjithe vec kur ne nxon jane te urte si lepujt ;) :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Charlie ne 06-08-2008, 11:53:29
Hajt ti hajt se e sheh :D ;)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-08-2008, 12:01:44
hahahah vallai po me ben me ardh me shpejt sec e kisha plan :D :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: degjoni ne 06-08-2008, 12:38:17
degjoni djema femrat din te bejn sex por dhe meshkujt duhet te menduar per te kenaqur parteneren jo te mendojn vetem per veten e dini qe femres i duhen 15minuta te arrij knaqesin sexuale ndersa meshkujve 7 minuta dhe femra mundet te vazhdoj prap mardhenjen sexuale ndersa meshkujt jo NI MESAZH PER JU MESHKUJ QOFT SE ARRIN KENAQSIN ME HERET SE FEMRA ATEHER MOS E LENI FEMREN TE PAKRYR VAZHDONI NE TJETER MENYR PER TE ARITUR DHE AJO KENAQSIN KA TJERA MENYRA JO VETEM VAZHINA EDHE DHE KLITORISI KU MEMRA KA SHUM NDJENJA NE AT PIK PERSHENDETJE CIAOOO
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-08-2008, 12:56:08
degjoni djema femrat din te bëjn seks por dhe meshkujt duhet te menduar për te kënaqur parteneren jo te mendojn vetëm për veten e dini qe femres i duhen 15minuta te arrij knaqesin sexuale ndërsa meshkujve 7 minuta dhe femra mundet te vazhdoj prap mardhenjen sexuale ndërsa meshkujt jo NI MESAZH PER JU MESHKUJ QOFT SE ARRIN KENAQSIN ME HERET SE FEMRA ATEHER MOS E LENI FEMREN TE PAKRYR VAZHDONI NE TJETER MENYR PER TE ARITUR DHE AJO KENAQSIN KA TJERA MENYRA JO VETEM VAZHINA EDHE DHE KLITORISI KU MEMRA KA SHUM NDJENJA NE AT PIK PERSHENDETJE CIAOOO
LOL..nuk pata ne plan te qesh vec nuk munda me u ndal vallai...Merrni vesh ju te fortit ;)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-08-2008, 13:06:30
sigurisht qe mundohen te dine.:P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Charlie ne 06-08-2008, 13:21:10
Mundohen po hiq nuk ju shkon :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-08-2008, 13:28:13
Hapni nje teme anseash praaa ju qe dini ;)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Charlie ne 06-08-2008, 13:30:59
Ai qe ka hap kete teme eshte mashkull dhe tema ne lidhe me meshkujt ju bie ti hapni juu ;) ca kan lidhje me ju i hapim nee :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-08-2008, 13:32:10
uuffff sa seksi je kur flet serioz ti? :D :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: BONAMI ne 06-08-2008, 13:33:32
varet...
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Charlie ne 06-08-2008, 13:35:18
uuffff sa seksi je kur flet serioz ti? :D :P

Haha e poshter :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-08-2008, 13:36:33
Hahaa ti poshte meje vallai :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Ndryshe ne 06-08-2008, 14:16:20
Ne postimet qesharake qe lexova(te me falni por mosha dhe statusi si nje nene me pengon te shprehem ne menyren e lire qe rinia parapelqen te shprehet ) pashe se pjesa me e madhe ishte postim nga gjinia femerore.

Besoj,se antari qe parashtron kete pyetje duhet te kene verejtur nje mangesi ne procesin e ketij zinxhiri tek femra shqiptare (gje qe sma ha mendja kurre te jete e vertet)ose ka dashur te mbledh idete mqs qenka forum i perbere nga antare te ndryshem.


Cdo kush ka lindur me nje veti,te qenit njeri pjesa tjeter perfitohet ne jete.

Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 11-08-2008, 13:56:18
Jo mo femrat shqiptare nuk bejne seks....bejne seks me thone...  :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Triology ne 13-08-2008, 16:45:48
din din jan shum shejtane
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-09-2008, 01:08:45
Ca dinë por shumica nuk dijnë kështu qe hidhuni ne sulm gocani dhe mesoni, seksin pa komplekse provoni. LOL :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 27-09-2008, 08:15:10
Te e sata gote ishe kur shkrojte kete mo Tipke?????

se ne ka rob qe te deshfrinon  :P


Rrofsh si kujdesesh ti per ato si nuk dine me bo seks ..po mos i qaj hallin kaloresit se ju lodhen komet...LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-09-2008, 13:40:03
Nitash  :P ti ku anon tek ato qe dinë apo tek ato qe s'dinë se s'po marr vesh?  :D

Gjithsesi "ec se folim'  :P ;)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-09-2008, 13:43:48
din lesh kto jan mavri me boj katundare !!!
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 27-09-2008, 13:45:12
Tipi se di ja te pyes verdalle....puuuu qeka numri i madh shume LOL LOL

Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Shej ne 27-09-2008, 14:47:36
ujku e dinte pergjigjen...
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-09-2008, 14:48:36
Prandaj hapi edhe temen. :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Shej ne 27-09-2008, 14:52:09
po prandaj...
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 27-09-2008, 14:52:34
e pra e hapi dhe e la temen jetime....pergjigje t sna i dha seeee LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Shej ne 27-09-2008, 14:55:00
la shum gjera te tilla por vete ishte i kenaq ne ate drejtim...
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 27-09-2008, 14:59:01
Ore ceshtja eshte si do ja bejme temes....a do i gjejme nai here i menje....se u bome lesh arapi tu bind meshkujt se dime te bejme Seksi....LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Shej ne 27-09-2008, 15:11:27
mishel ska nevoje me u mbush menjen atyre e di ate shprehjen qente le te lehin....
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-09-2008, 15:14:59
o shejtone po un them qe ti sdi te besh ec vertetoje qe e ben mir :P:P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 27-09-2008, 15:22:02
mishel s'ka nevojë me u mbush menjen atyre e di atë shprehjen qente le të lehin....

Karvanin xhan karvanin....ate shikojme ne LOL LOL

Nejse ideja eshte se nga shaka po kalon si ne serioze ceshtja dhe une ja kercas iki pastaj hahahaha...ne e cdo gje e vertetojme tek partneret respektiv e nese ata kane ndonje ankese...epo turp pacim po se thane LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Shej ne 27-09-2008, 15:22:22
mistreco une i kam dhen provat ne vend tjeter skam pse te te mbush menjen ty e asnjerit ketu.ti perpiqu kerko se do gjesh
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 27-09-2008, 15:23:38
shqiptarkat(pyesi Emiren po deshen) bëjnë qe te marrin lemeri te huajt,s'të afrohet njeri me te kap me dorë or jahu se u fiket motorri
E pse te pyesim te huajt ne???? pse na u thane a mbaruan Shqipot?P???

e moj aman na i bete keta te huajit si te jene ujte e pakte...jo moj jo racen Ariane (shqiptare ) se nderroj une LOL LOL jam raciste  :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-09-2008, 15:24:02
un jam rehat kam nuk qahem po them :)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 27-09-2008, 15:28:29
Jo mi jo...raciste ti eeeee LOL LOL LOL kur kshu mi zogu???
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 27-09-2008, 15:29:08
un jam rehat kam nuk qahem po them :)


po ti mbete more me zemer ne dore...cke pastaj qe na shan???  :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-09-2008, 15:31:07
Po shaj se esht koh e keqe sot mi dhe vin gjerat me radh :P:P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 27-09-2008, 15:32:09
Epo si mashkull i vetem tani thuaje...pranoje se Femrat shqiptare te thajne piten ne seks....hajde...ta fleme mendjen dhe te te ngreme piedestal hhaahhaha
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-09-2008, 15:33:36
e mir mir dini te beni sesso , seks , sex :P:P po vetem nje gje qe se shprehni shum hahahaha
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 27-09-2008, 15:35:42
apo po se gjete nje cen ti dhe sera jote vdisni mo.... :P

Dime ore dime...se ndryshe do ju ishin bere duart kallo gjithe LOL


Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-09-2008, 15:37:25
varet me ke femer je
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 27-09-2008, 15:44:12
Epo femren ti e zgjedh vete....qe keshtu gjeje me veten  :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-09-2008, 15:45:46
po sigurisht qe e zgjedh vet ka femra qe sdin ka qe din si ne te gjith boten nuk mendoj se duhet theksuar tek shqiptaret ..
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 27-09-2008, 15:48:56
 :perqafim :perqafim

BRAVOOOO ketu me ke pelqy.... :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Shej ne 27-09-2008, 15:52:41
edhe muve...
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-09-2008, 15:54:30
ou :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-09-2008, 15:55:51
Epo si mashkull i vetëm tani thuaje...pranoje se Femrat shqiptare te thajne piten ne seks....hajde...ta fleme mendjen dhe te te ngreme piedestal hhaahhaha
Kush foli per pite ketu se na hapi oreksin. :P


Mendoj se jane ne rruge duke mesuar, por kur te hyjme ne Evropi atehere do perfundoni edhe ju procesin e riintegrimit. LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 27-09-2008, 16:06:17
Kur te hash piten merr edhe nje gote kos se mos te mbetet ne fyt....LOL


Ti me keto llafe te medhoja na cove ne identitet mor vlla....se jam edhe me nerva me trapat e forumit....pffff
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-09-2008, 16:08:52
E clidhje kane trapat me kete teme te bekuar.?   :P LOL


Si perfundim por pa e mbyllur dini apo s'dini kjo eshte ceshtja? :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 27-09-2008, 16:09:49
te hengert dhia librat ishalla....po pse o kokshpulle ti mure can??? LOL LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-09-2008, 16:10:04
 ^o) ^o)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-09-2008, 16:11:23
te hengert dhia librat ishalla....po pse o kokshpulle ti mure can??? LOL
  LOL LOL jo pite. :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 27-09-2008, 16:12:01
epo me se e verteton ti.... :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-09-2008, 16:13:36
epo me se e verteton ti.... :D
Po ti referohemi postimit te pare te autorit e kemi fjalen per dy tre heret e para. :P        Oqej ;) :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 27-09-2008, 16:17:01
hahahahhaha ma ke lli....se kisha lexu me vemendje hahahahaha


si duket ti tipi i ke kap vetem te heret e para ...heret e tjera skane qene me ty LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-09-2008, 16:21:49
e mbyll dot dhe kte temen ???
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 27-09-2008, 16:26:33
si thua a ta veme gjithe Rubriken e Seksit dhe Dashurise ne karantine??????
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-09-2008, 16:27:44
se esht konsumuar si tem prandaj them ..
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-09-2008, 17:37:32
hahahahhaha ma ke lli....se kisha lexu me vëmendje hahahahaha


si duket ti tipi i ke kap vetëm te herët e para ...herët e tjera skane qenë me ty
Si e kapishi mi druq? LOL LOL :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: iShUlLi ne 27-09-2008, 17:59:56
Dine por s'duan :P :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: tkamzemer ne 28-09-2008, 11:18:26
çapkenia din  ;) nish esht :D

ah  sikur te binte shi
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: iShUlLi ne 28-09-2008, 15:08:47
Duan po skane me ke :(

Nje dite ne Tirane takova nje femer dhe po pinim kafe dhe po diskutonim kete teme.. dhe jo a dine por a duan (femrat e meshkujt)... dhe ajo po me thoshte se "shkoj ne njezet lokale rrjesht dhe mezi shikoj nje djale qe ma mbush mendjen mua"
Dukej qe kishte shume pretendime te papara (se tani njezet lokale nga 10 cuna min bejne 200 dhe eshte disi i pamundir kjo per mua) aq me teper se ajo s'ishte noj yll bote dhe skishte te krahesuar por me pelqente sepse e mbante shume veten dhe me shume e vlersova se me kishte klasifikuar si te zgjedhur pas shume perpjekjesh  :D ... dhe une i thash qe se di se cfar kerkon ti por nuk eshte e lehte te vlersosh dike nga pamja dhe i thash ashtu sic nuk mund te gjykohet libri by its cover ;)
Duhet te flasesh me ta sepse sigurisht kane dicka me shume per ndare... Pastaj une nuk i thash gje mbi ate cfar mund te thoshte nje mashkull mbi femrat Shqiptare sepse cdo kush ka mendime te ndryshme mbi femrat. Psh tek une s'kane shume rendesi shume gjera, mjafton te jete femer ne pamje dhe karakter dhe jo si disa qe jane gjysem burre...!

Keshtu qe Capkene mos thuaj se skane me ke sepse nga te shkosh eshte plot me djem apo vajza qe Dine (deshire per te mesuar), Duan por s'heqin dorre nga pretendimet e teperta dhe te panevojshme apo thjesht u mungon iniciativa e pare.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-09-2008, 16:09:03
Jane rruges per te mesuar. LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: titi10 ne 28-09-2008, 17:37:49
te paskan zhgenjyer gjermanet ty Capkene :P,hajde ketej nga ne, ne fundjave ,jemi me te ngrohte se gjermanet neve :D :D :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 28-09-2008, 17:40:19
Moj ty do te  te gjej belaja me shqiptar qe ta marresh per burre. se keshtu si je mesuar ti me grafik do e nxjerresh ne pension para kohe shqiptarin e shkrete. LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-09-2008, 17:42:00
dine por vetem ne mendime. ;P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: titi10 ne 28-09-2008, 17:48:18
Citim nga: CapkenjA link=topic=40006.msg708198#msg708198 d)


Titi,rrofsh po jam tip qe nuk dal qosh me qosh preferoj ta mbys vetmine duke kthyer ndonjë gote
[/quote
per te kthyer ndonje gote e kisha fjalen dhe une :)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 28-09-2008, 17:54:26
mire mi mbyte veten po ben cben edhe shpetoje ndonjehere. femrat shqiptare dine dhe e shpalosin veten vetem kur kane nje partner qe i mirkupton dhe i dashuron!
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-09-2008, 17:55:56
 lodhje: ropkot:
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Oqeani ne 28-09-2008, 18:02:09
Me sa kam degju une,muk ka ndonje yll pornografik shqipetare,(shiqyr zotit :D)..ama per ne msheftesi,,te perkryera jane,, LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 28-09-2008, 18:08:41
e mire na dergo haber. pfff
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Oqeani ne 28-09-2008, 18:36:56
e mirë na dërgo haber. pfff

Mishel Cfar haberi po don moj,,? Eja mshifu ne dollap dhe veshtro  :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 29-09-2008, 07:39:43
Oqean bir se  kisha me ty po me parafolsen.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: AleksB ne 29-09-2008, 07:56:50
Them se dine more qush joo edhe te marrin ne qafe biles. :D

Te pakten ajo qe kam une..kuku nane ;)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Oqeani ne 29-09-2008, 14:54:38
Oqean bir se  kisha me ty po me parafolsen.

Mishel "mam",,vendos ndonje referenc pra :D...nejse  me  fal.. :engjell:
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 29-09-2008, 14:59:16
hajt mo Moma...
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Emira ne 29-09-2008, 15:08:26
Jo mo cfare, femrat shqiptare nuk dine te bejne seks, ncuq...duhet te na e mesojne pernedimoret, ose lindoret ?! :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-09-2008, 15:13:02
Emira lexo fillimin e temës nuk flasim se nuk dini, por ne fillim fare kur s'merrni ere fare.;) :P Se ne stadet me lart ta merrni shpirtin ju me kerkesa. LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Emira ne 29-09-2008, 15:14:52
Emira lexo fillimin e temës nuk flasim qe nuk dini por ne fillim fare kur smerrni ere fare. :P sa ne stadet me lart ta merrni shpirtin ju me kerkesa. LOL LOL

Po mire e Tipi, e di si eshte puna, egzistojne disa gjera, ndermjet tyre edhe seksi...o je talent natyral...o hic... :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 29-09-2008, 15:15:46
te shkrijme kocken thuaj....LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SocialNetwork ne 29-09-2008, 15:15:52
Vetem disa mendime u dhane tamam kurse tanivetem qeshje shkelje syri hajt merre vesh...
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-09-2008, 15:16:23
Po mirë e Tipi, e di si është puna, egzistojne disa gjëra, ndermjet tyre edhe seksi...o je talent natyral...o hiç... :D
Tani ti anon tek e dyta apo tek e dyta.? LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 29-09-2008, 15:16:44
Po mirë e Tipi, e di si është puna, egzistojne disa gjëra, ndermjet tyre edhe seksi...o je talent natyral...o hiç... :D


Jo mi jo....pa pyete tipin e ete tjeret qysh kane qene heret e para te tyret????? iiiiiiiiiii hahahahaha
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Emira ne 29-09-2008, 15:20:42
O Tipi, sinqerisht une anoj tek e dyta fare  :D  drejt me thene po si fillim, pak a shume sketerre kam qene...e cfare pastaj...si te gjithe...pak a shume... :-[
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Oqeani ne 29-09-2008, 15:22:15
Un mendoj qe kjo puna e seksit persoset me prevoje,,apo s'esht qshtu,,.?,ne fillim fare,ende pafillu mir,pihaaaa,,eheh
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-09-2008, 15:22:43
E mire se edeh une per ate e kisha fjalen. :P se per me pas nuk lini kocke pa thy. LOL  ;)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: mishel ne 29-09-2008, 15:32:06
e shkrijme kocken ne....LOL LOL..se e thyme si hy as dreqit ne pune...LOL LOL
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 29-09-2008, 15:53:04
sa bajt u bot ke kjo tem sju vje zorr ncncnc
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Fatjeta ne 29-09-2008, 19:11:43
Lum si ti AleksB qenke rehat keta te tjeret te gjithe me ankesa.. :D

Pse nuk dime ne me bo seks aman?? :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-09-2008, 19:14:21
tani jam bindur plotesisht qe dine edhe mire shume ;),jua marrshin te keqen :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-11-2008, 19:26:06
Rruges duke mesuar jane. :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Emira ne 12-11-2008, 20:59:32
Me kane thene kohete e fundit se dine ;-))))))))))
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: marsiola ne 13-11-2008, 10:00:00
dine ore si nuk dine

ua merni te keqen

po ju nuk dini te silleni tua gjeni anen


dhe pastaj do te shikoni rezulltatin

respekt ngrohtesi dashuri

dhe pastaj do te shihni cfare zjarri qe kane

 ;)

Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-11-2008, 10:38:14
dinë ore si nuk dinë

ua merni te keqen

po ju nuk dini te silleni tua gjeni anën


dhe pastaj do të shikoni rezulltatin

respekt ngrohtesi dashuri

dhe pastaj do të shihni çfarë zjarri qe kanë

 ;)


po ju dhame ato qe thate me siper me shumice (e kam fjalen) se normalen e keni ne tave ;) por nuk ju lene komplekset.
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: qershija ne 13-11-2008, 10:42:18
Rruges duke mësuar janë. :P

Jemi permirsuar  :D :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-11-2008, 10:46:11
Jemi permirsuar  :D :D
po po perpiqeni dhe deri diku i keni kap parametrat. :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: qershija ne 13-11-2008, 10:48:37
Po dot mundohemi me i kap ma shum  :D

Po mire do te ishe e njejta pytje edhe per ju meshkujt shqiptar?? :perqafim
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-11-2008, 10:57:33
Po dot mundohemi me i kap ma shum  :D

Po mirë do të ishe e njëjta pytje edhe për ju meshkujt shqiptar?? :perqafim
spo shoh ankesa per ne meshujt ketu. :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: marsiola ne 13-11-2008, 12:16:29
po jo me shumice steriotipi(jo nuk u le pushteti qe doni te keni mbi ne femrat)

nuk po te thote kush

aq sa duhet ...

si thua

dhe kusha tha qe nuk qahemi edhe nga ju meshkujt

eshte per tu diskutuar edhe kjo

 :perqafim
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-11-2008, 14:26:52
po jo me shumicë steriotipi(jo nuk u le pushteti qe doni te keni mbi ne femrat)

nuk po të thotë kush

aq sa duhet ...

si thua

dhe kusha tha qe nuk qahemi edhe nga ju meshkujt

është për tu diskutuar edhe kjo

 :perqafim
  ME vika keq qe te paska rene ne hise dikush qe te ben te qahesh. :P  Po jeta vazhdon .  :perqafim
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: marsiola ne 17-11-2008, 08:40:54
  ME vika keq qe te paska rënë ne hise dikush qe te bën te qahesh. :P  Po jeta vazhdon .  :perqafim

une po them ne pergjithesi per meshkujt

se sa per vete gjynah te qahem

jam e plotesuar dhe realizuar ne maksimum

ok steriotipi
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: fijona ne 05-12-2008, 17:35:58
po normale qe dine femrat ama nuk tregohen sidoms do femra hehe femra e ka shti dreqin ne shishe kuptonoi  o djem se qka din femrat kukukku
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-12-2008, 18:19:40
ehhee ;)..po me mire dine kinezet :P
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: ✿ Romantike ✿ ne 05-12-2008, 18:25:49
Po meshkujt shqiptar a dine te bejne sex ?
Nga pergjigja qe do jepni atehere keni marre pergjigjen per pyetjen ndaj femrave  :)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Alondra ne 06-12-2008, 12:14:17
Te them te drejten eshte nje pyetje e cuditshme : per femrat nuk mund te them gje se nuk kam bere ndonjehere dashuri me ndonje prej tyre. Sa per meshkujt perseri nuk mund te them gje se nuk kam shkuar me gjithe meshkujt shqiptare.
Keshtu qe nuk mendoj se ndonjeri mund ti pergjigjet ndonje pyetje kaq te pergjithshme.
I bie qe te bejme supozime. ;)
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: titi10 ne 15-12-2008, 17:59:52
 LOL LOL LOL cfare personazesh ka ky forum,
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Alondra ne 15-12-2008, 18:05:59
Tamam.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-12-2008, 10:00:31
Dine por nuk e tregojne aftesine e tyre nga komplekset qe i karakterizojne. :P LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Amarda 77 ne 25-12-2008, 00:13:23
Shume e vertet kjo qe ka thene parafolesi  :)

vetem se vlen per te dy anet e magnetit  ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-12-2008, 01:34:00
ketu po flasim vetem per nje ane dhe ate me te komplesuaren. :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Amarda 77 ne 25-12-2008, 01:35:54
femrat deshe te thoshje?? mundet
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-12-2008, 01:37:50
per ato po flitet ketu, per komplekset dhe etj etj :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Amarda 77 ne 25-12-2008, 02:16:36
epo ska njeri pa komplekse
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-12-2008, 02:18:03
nuk thashe por mire eshte kur e pranoni. :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Nadja ne 25-12-2008, 08:09:59
se mos meshkujt shqiptare dine me mire pfffff.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-12-2008, 10:10:18
nuk lejohen komente per meshkujt ketu. :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Nadja ne 25-12-2008, 10:12:35
po e bej per vetmbrojtje :d
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-12-2008, 10:13:12
.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-12-2008, 10:17:48
KA disa cope drejt me thene mos jau hame hakun, por disa ama. LOL

Mgjth 99% rrine si dru i thate dhe nuk para kane fantazira seksuale dhe kur u thua per dicka te shikojne sikur je alien. LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-12-2008, 10:19:44
Mos shko me alien ti rrusho ;) :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-12-2008, 10:21:06
Po flasim per femrat shqiptare ketu jo per ato gjys engleska. LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-12-2008, 10:32:04
Kur e mendon ashtu jane gjysma vallaii edhe Shqiptaret hmmmmm: :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Nadja ne 25-12-2008, 11:11:24
varet sesa "rehat" i ben partneri te ndihen perreth tij, keshtu qe pak a shume problemi qendron tek meshkujt :D :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-12-2008, 11:17:42
ne meshkujt jemi vete kreative ne lidhje me seksin tabute i kini ju. ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Nadja ne 25-12-2008, 11:35:16
ideja ime qendron 100 per 100
gjejini anen e duhur partneres, dhe e shihni  ;) :)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Dor!na ne 25-12-2008, 16:39:35
hmmm sdi cte them.. ndoshta kane te drejte meshkujt por ndoshta dhe jo.. nuk jane te gjithe njelloj.. ka persona (meshkuj/femra) qe vdesin per seks, por ka dhe prej atyre qe nuk e vlersojne seksin aspak.. dhe JU MESHKUJ me cfar te drejte thoni se femrat shqiptare nuk dine te bejne seks?? po ju jeni ato qe nuk e leojoni femren te veproje ashtu sic don vete ne shtrat.. se ju doni gjithmon te jeni "mbreti" i atyre momenteve... apo nuk esht ashtu e???

Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: iShUlLi ne 08-01-2009, 14:58:45
Ne Shqiptaret e kemi mbiemrin Hoxha ose Prifti prandaj :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Karatisti ne 08-01-2009, 17:22:32
Po pati ndonje goce shqiptare ketu qe ka deshire t'ua mbush mendjen cunave te forumit qe vertete ka aftesi seksuale superiore eshte e mireseardhur te me dergoje nje mesazh privat dhe do ia bejme disi.  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Alondra ne 08-01-2009, 17:42:36
Ti Karaterist na perfaqesoke meshkujt keshtu? hihihi
E pamundur
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Karatisti ne 08-01-2009, 17:50:20
Ti Karaterist na perfaqesoke meshkujt keshtu? hihihi
E pamundur

Asgje nuk eshte pamundur Londre. Asgje. As e pamundura.... :D

Po deshe me u vertetu me nis nje MP :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Alondra ne 08-01-2009, 17:59:12
Hahahhaha.
Nuk eshte Londra por Alondra.
E zeme se ti e vertetove se femrat shqiptare dine te bejne sex. ti si do tua vertetosh meshkujve te tjere a me thua?
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Karatisti ne 08-01-2009, 18:03:07
Kete se kam menduar mire po varja teneqen. Qellimi ishte te vertetohem vet. Pastaj ai qe do me u vertetu le ta kerkoje vet kismetin e vet lol
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Alondra ne 08-01-2009, 18:09:56
Qenke i lezetshem ti dhe mbi te gjitha egoist.:P
Te uroj ta vertetosh ate qe doje.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Karatisti ne 08-01-2009, 18:14:05
Qenke i lezetshem ti dhe mbi te gjitha egoist.:P
Te uroj ta vertetosh ate qe doje.

Qe do mundohem une do mundohem se nuk vdes pa e vertetu, mirepo ende kam 0 mesazhe te reja hahah

Po ti cke per te na thene mbi temen?
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Alondra ne 08-01-2009, 18:23:48
Une?
Une mendoj se ka femra qe dine (d.m.th qe jane te zonjat ne shtrat) dhe nga ato qe nuk jane dhe aq te zonjat.
Por nuk mendoj se keto femra ndahen sipas kombesise, por sipas individeve.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Elgi ne 01-02-2009, 09:58:54
Patjeter qe dine, po meshkujt valle a dine?!!! Apo mendojne qe po ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Tiripilikiku ne 03-02-2009, 15:42:59
per femrat shqiptare do flas shum pak, ngaqe s'kam ber dashuri me me shum se 4 prej tyre.

Femrat shqiptare ne aspektin seksual, krahasuar dje dhe sot, jan ber i cik tipa, besoj dhe jam e bindur, qe s'ia kan iden per sex, mendojne sikur te kishin nje personazh vip komshi. Me kuptoni si??
Ne art, perkatesisht ne dizajn, sikur te kishte pasur rregulla nuk do te behej fjal per imagjinat, keshtu qe, femrat shqiptare sikur i kane binaret ne koke edhe mendojne se vetem ato duhet kenaqur dhe meshkujt jo.

Prej 1 - 10, nota per femrat shqiptare, esht 3
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Alondra ne 03-02-2009, 17:32:46
Na re ti se u harxhove shume me kete vleresimin. :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-02-2009, 21:00:38
Ca dine, ca nuk dine, disa bejne sikur dijne si perfundim lemsh para porte jane keto femrat ne seks. LOL LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 03-02-2009, 21:05:14
pyetje shume interesante Tipi..... :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-02-2009, 21:12:01
Qekerkon edhe nje pergjigje shume interesante Shejtane.. :P :)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-02-2009, 21:32:24
Vende vende. :P LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 03-02-2009, 21:42:02
ok pra po ti ke per me e firmos i pari se kerkoj ndihme une  ;) :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-02-2009, 22:39:05
..PERMBAJUNI TEMES!.. ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 03-02-2009, 22:40:22
yep....
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: iShUlLi ne 03-02-2009, 22:42:59
Dine dine... Te thyejne ne mes po te gjeten LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Mishel............... ne 04-02-2009, 10:44:52
U dashka me iu permbajt temes ...sa rigoroz eeeee


nejse une Dine e mire fare bile....po ka kush ankesa (nga meshkujt) mbase gjen me mire me Dorianen...dhe ja ku u zgjidh meseleja...TEMA MBYLLET LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 04-02-2009, 12:29:09
e une brenda temes isha po i mbushja mendjen Tipit bile propozova e te benim peticion me firmos meshkujt.... por babygirl mi ka fshire postimet e mia...sikur vetem une isha jashte teme e Tipi qe por e paska mbajt me hater ate....   ;)
eh mor gjel jemi te vegjel ne...... :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Mishel............... ne 04-02-2009, 12:33:42
Jetojme ne Tirone gjithcka mund te ndodh....LOL LOLMeqe jemi tek tema...une them se dine, ka kush kundershti????
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: iShUlLi ne 04-02-2009, 13:49:28
Dine por sduan kam thene me kohe LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Mishel............... ne 04-02-2009, 14:44:33
jo se s'duan...po pertojne LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: titi10 ne 04-02-2009, 14:55:33
pak jane por ka
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 04-02-2009, 15:23:16
ja u bene tre meshkuj qe thone po dine ....  :)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Mishel............... ne 04-02-2009, 15:38:05
e ke mpref mire lapsin ti mi????? jepi shkruaj emrat LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 04-02-2009, 15:45:48
po mi qe ne vend emrat.... :P

Emrat e meshkujve qe kane pohuar qe fermat shqiptare dine jane:


1. Autori i Temes sigurisht qe e ka pranu ma ka thene mua  ;)
2. Tipi
3. Ishulli
4. Titi10

pres te shtohet numri e do bej 1 liste me te update-ur ... :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Mishel............... ne 04-02-2009, 15:49:37
po autori kur e dinte pse na beri lesh gjithe forumin mi....apo per diversitet mendimesh LOl
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 04-02-2009, 15:53:15
ai e dinte por kishte hallin e shokeve mi a i kishte te kenaqur si ai vete apo jo .... ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-02-2009, 16:03:47
po mi qe ne vend emrat.... :P

Emrat e meshkujve qe kane pohuar qe fermat shqiptare dine jane:


1. Autori i Temes sigurisht qe e ka pranu ma ka thene mua 
2. Tipi
3. Ishulli
4. Titi10

pres te shtohet numri e do bej 1 liste me te update-ur ... :P
Une nuk thashe dine moj por thashe dine vende vende. LOL LOL

Bah si ti interpretojne komentet. :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-02-2009, 16:04:48
ai e dinte por kishte hallin e shokeve mi a i kishte te kenaqur si ai vete apo jo .... ;)
Shumicen po. ;)  LOL LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 04-02-2009, 16:06:19
iiii doli Tipi nga fjala....

pupupu doktor Adhamudhi dilka nga fjala....

OK Tipi per ty fillon embargo po bej ate telefonaten une te Ministria e Brendeshme.... :P

do fshihem po lexoje shpejt :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-02-2009, 16:07:36
Mos dil nga tema. LOL LOL

Baby shpejt editoje kete. LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 04-02-2009, 16:08:14
Shumicen po. ;) 

hahaha filozofi Sokratiane.... :D

pse te dogji ty e kisha per shoke te tjere une bi fjala... ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Mishel............... ne 04-02-2009, 16:08:38
u bo muhabeti vari qillon me rob lagjje....


Une them dine dhe ne menyre perfekte...vetem se keta meshkujt nuk dine tia zgjojne pasionin..... :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-02-2009, 16:09:24
Nuk qe per djegie por se si me erdhi. LOL LOL

Dine mo dine por si dru rrine. LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 04-02-2009, 16:10:15
Mos dil nga tema. LOL LOL

Baby shpejt editoje kete. LOL

jo jo sme fshin se do behem e une moderatore e ja fshi e une pastaj... :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 04-02-2009, 16:11:35
Nuk qe per djegie por se si me erdhi. LOL LOL

Dine mo dine por si dru rrine. LOL

Tipi sme rezulton ashtu mua ... rri urte se ti qita orlliqet.... LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-02-2009, 16:22:52
Nuk jemi tek tema e presioneve ketu. LOL LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 04-02-2009, 16:25:06
epo mua ma kane lene me amanet qe te vazhdoj temen ketu.... ;)
kshu qe bej presion qe te pranoni ju... qe PO DINE.... LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-02-2009, 16:28:21
Epo hyri edhe lexoje edhe njehere nga fillimi dhe jepi me pas.  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 04-02-2009, 16:31:33
jo jo me mire nga kjo faqe e tutje..... :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-02-2009, 16:36:23
S'behet. :P


Atehere e filojme nga fillimi. :P

Dini? Pse mendoni se dini? Kush jau ka mbushur mendjen qe dini? etj etj
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: shpirti84 ne 04-02-2009, 18:44:05
Gjermanet thone qe na dilni dhe na teproni


apo jo emira :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-02-2009, 18:48:28
.."Tema u hap perseri...vetem per hir te autorit te temes"..

..VETEM ne kete teme keni te drejte ta rrotulloni vendin...ne temat tjera....TE GJITHA postimet jashte teme do fshihen. ;)

Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Lefter ne 04-02-2009, 20:17:18
Kur ti provoj te gjitha ju tregoj... :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 04-02-2009, 20:19:25
Lefter jep 1 opinion me aq sa ke provu more djale.... :P

dine apo sdine femrat shqiptare???
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-02-2009, 20:20:01
Ore nuk presim te na dalin thinjat ne. :P

Sa per femrat shqiptare jam stoik ne mendimin tim ca dine e ca bejne sikur dine, qe vdekshin ato per meshkujt shqiptare vdekshin. LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 04-02-2009, 20:23:50
e une jam me mendimin e parafolesit ca femra dine e ca sdine... :)

ca ferma mbushin nga trute e ca jo....  ;)

krijesa femerore krijese e poshter ka thene dikush ketu e ka pas te drejte ne fakt..... :)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Cami ne 05-02-2009, 00:48:19
din din edhe shum mir por vetem se nuk kan qejf te jepen  te dijshme ne shtrat, kinse kane turp
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: marsiola ne 05-02-2009, 08:26:08
dine si nuk dine

mjafton t'ua gjeni anen dhe do te shikoni sa te papame jane

dhe secila perfaqeson veten

nuk perfaqesohen ne bllok nese dine apo nuk dine

 :perqafim pwer te gjithe forumistat online

mire se ju gjeta pas nje shkeputje dy mujore
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Mishel............... ne 05-02-2009, 08:47:26
ti mireserdhe   :perqafim i here dhe e dyta ke thene i llaf me vene...tashi le te myllet tema po deshet ...marsiola i vuri piken i hahahahhaha
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-03-2009, 19:55:34
jo piken por as pikpresje nuk ka vene mesa shoh une :engjell:
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Lisa ne 03-05-2009, 12:25:30
Jazek ju qofte nese nuk ju kemi pelqyer, mos u ngopshit jarabi ......na marrshi te ligat , se njeshe jemi edhe ne shtrat edhe nen shtrat edhe ne banjot e ndonje mapoje apo ne lulishtet e liqenit artificjal te Tiranes....:D LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 03-05-2009, 18:04:17
dine ore po ka ndonje qe ankohet kalofte ylberin e u boft si ne femer qe ti tregojme ne ca stile  ta mesojme  LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: memet ne 03-05-2009, 18:06:58
sigurisht qe po,,
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-05-2009, 18:25:59
Dine po nuk dine ti shfaqin vlerat. :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: moçali ne 03-05-2009, 18:36:52
Dine, po jo dhe aq mire.
Calojne ne seks oral...
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2009, 13:11:01
t'emen o ...u be edhe shqiptari per seks oral e anal pa nami u befte.....turk me kembe mos mbeste.


Duam , Dime por kur na do korodoku i qejfit e shfaqim!!!!!!
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Emira ne 08-05-2009, 13:33:17
t'emen o ...u be edhe shqiptari per seks oral e anal pa nami u befte.....turk me kembe mos mbeste.


Duam , Dime por kur na do korodoku i qejfit e shfaqim!!!!!!

 LOL LOL LOL Uaaaaaaaaa kush paska dale nga lagjia!!!!!!!!! :perqafim
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 08-05-2009, 13:33:39
kush thote jo ketu njehere he  :P :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2009, 13:37:23
LOL LOLUaaaaaaaaa kush paska dale nga lagjia!!!!!!!!! :perqafim


une mi une....se boll ndenja skutave LOL ...jam bo si mi gjirizesh LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Emira ne 08-05-2009, 13:41:21
Shyqyr qe dole se na thave syte mi miushe  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2009, 13:46:02
goce jena ke seksi ktu...mos na hiq vemendjen.. :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Emira ne 08-05-2009, 13:47:41
Epo seksi behet edhe pa mendje edhe me sy mbyllur fare po te duash LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2009, 13:56:49
po pa duar behet????? dmth pa u majt bohet??? LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2009, 15:04:07
Jo se ngaterron tabele pastaj. LOL Ka raste qe thyhet edhe manivella. LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2009, 16:03:30
e mire spo e provoj se skam men me u fut e gjitha ne allci..... :D apo s'vjen e vera tani LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2009, 17:20:41
Dine po kane nevoje per pak drejtim ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2009, 17:22:26
thua ti po c'thote ajo femra mbi ty.....ne avatar??? LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2009, 17:31:06
nuk e shef ti qe po e drejtoj une me maus. LOL LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2009, 18:09:39
opo ti po LOL LOL....normal shoku se edhe fshesa pa bisht s'ben funskion....edhe koka pa qafe nuk leviz, ceshtja eshte se levizin ne harmoni te plote...kapish re  :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 08-05-2009, 18:11:36
tani fshesa kishte bisht apo jo se skuptova gje une nga gjith keto muhabetet tuaja LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2009, 18:16:15
po fshesa ka bisht e ca bishti moj...marshallah LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2009, 18:31:40
Ku ma ke pare bishtin ti moj dreq? :P LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2009, 18:33:23
po ja se skam pune tjeter une te te shoh bishtin e fsheses tyja...LOL LOL

Cuno ishte metafore e ere dreq...pupupup direkte ne akuza e shpifje keta..si e lane e si lane te uruarat LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 08-05-2009, 18:36:51
une sdi  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2009, 18:37:27
me pershtateshe metaforsa mi dreq prandaj. LOL LOL LOL  Pa kjo cfare metafore te sakte qe ka. :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2009, 18:43:06
nuk po flisja per metamorfozen TIPI more jo...metafore thashe une e re lalke  :P

sa per temen...femrat shqiptare dine te bejne seks padiskutim...dhe ai hapsi i temes pale si do e kete pas hallin qe ka bo kete pyetje LOL LOL LOL


ke gjo me na thone mi shejtone hahahaha
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 08-05-2009, 18:48:07
tashi jua shpjego shejtania juve po eshte puna qe behet me pulle te kuqe shume muhabeti ca doni me dit juve eeee :D


Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-05-2009, 16:12:13
te thajne piten ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: titi10 ne 27-05-2009, 21:49:05
tashi jua shpjego shejtania juve po eshte puna qe behet me pulle te kuqe shume muhabeti ca doni me dit juve eeee :Dti je ndonje ciKe pasionale Shejtanke hmmmmm: :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 27-05-2009, 21:52:14
hahaaa pyetje interesante pse e bere nga qe e di lidhjen time me UJKUN dhe do te pyesesh e ti pse ai ka hap kete teme?
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: titi10 ne 27-05-2009, 22:08:08
hahaaa pyetje interesante pse e bere nga qe e di lidhjen time me UJKUN dhe do te pyesesh e ti pse ai ka hap kete teme?
:D :D ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 27-05-2009, 22:13:25
do doja tju sqaroja eshte shume gallate kjo teme dhe arsyeja pse e hapi por jo per gjithe ketu Tito eshte ky informacion grupi shurupi sigurisht  ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-05-2009, 23:20:04
dine bre po jo te gjitha., LOL LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: BONAMI ne 28-05-2009, 17:18:24
cfare pyetje sigurisht qe dime  :)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-05-2009, 17:26:39
po po tek kesulkuqja dhe ujku e ke mesuar.? LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2009, 17:31:24
Ca dine e ca duhet te vijn ne kurs tek une..... :D
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: Olympus ne 26-06-2009, 12:18:28
Teme eshte paragjykuese per faktin a dine femrat shqiptare se femrat e huaja dine .. Femrat shqiptare dine te bejne shume mire seks jo vetem por ngelesh i kenaqur nga veprimi i tyre ..  :)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Brentiani ne 29-06-2009, 14:31:50
dijne bile te lodhin  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: PochoLoca ne 29-06-2009, 14:35:48
 ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 29-06-2009, 14:49:47
dijne bile te lodhin  :D

hahahaaa Brento pergjigje e bukur  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Lisa ne 05-07-2009, 05:35:46
me thone te drejten vete nuk i kom provu :D po jam e sigurt qe dine te lexojne keshtuqe c'fare kerkoni ju hidheni ne tefter me i kalem ne e qajme Sexin masnej .....mund edhe ta ilustroni po fjala bje mo tashi :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: titi10 ne 05-07-2009, 10:00:41
kjo Lisa po ma mbush mendjen qe eshte eksperte lere pastaj mjafton ti shikosh avatarin sa HOT eshte :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Kijameti ne 05-07-2009, 10:41:18
Qysh jo more t'sosin krejt...ta bojn bajat kisha me nderu pyetjen anasjelltas :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: ritt. ne 05-07-2009, 14:37:19
Mendoj qe dine ...

Edhe pse nuk kam pare kurr video erotike te femrave shqiptare perveq disave ( 4 ) te gjitha jane te huaja :D nese e din ndokush ndonje web per video erotike shqiptare le te ma tregoje ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: BONAMI ne 16-07-2009, 18:02:15
Mendoj qe dine ...

Edhe pse nuk kam pare kurr video erotike te femrave shqiptare perveq disave ( 4 ) te gjitha jane te huaja :D nese e din ndokush ndonje web per video erotike shqiptare le te ma tregoje ;)

a do te te jap 1 link  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: titi10 ne 16-07-2009, 22:16:44
a do te te jap 1 link  :D
te vetmet jane Bonami dhe Lisa duken nga avataret qe jane pasionale :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 16-07-2009, 23:23:49
te vetmet jane Bonami dhe Lisa duken nga avataret qe jane pasionale :D

po ti ku i provove  :D LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: titi10 ne 16-07-2009, 23:52:06
po ti ku i provove  :D LOL
ne avatar pra  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 16-07-2009, 23:54:22
aha se me habise cuno  :P LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Lefter ne 16-07-2009, 23:59:34
hahah..Rrnoft Doruntina...LOL
Te bejne te flasesh me vete... :D

Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Lisa ne 17-07-2009, 16:59:11
Hajdeni se jua tregon afrikani im LOL :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: buzenjoma ne 17-07-2009, 17:32:10
Se shpejti do hapet nje kurs veror per tu perfeksionuar femrat dhe meshkujt shqiptare ne shtrat... Regjistrimet vazhdojne :D :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-07-2009, 17:49:50
Te ty do behen demostrimet moj Buzenjome? :P LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: buzenjoma ne 17-07-2009, 18:03:12
ne japim vetem teorine. Frytet tona do ja lem kenaqesin ti shijojne partneret e kursanteve...
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-07-2009, 18:05:12
Po ata pa partnere si do ja bejne? :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 17-07-2009, 18:35:25
ne japim vetem teorine. Frytet tona do ja lem kenaqesin ti shijojne partneret e kursanteve...

isha kurioze me ca i njom buzet ti mi  :D

pyetje tjeter qe kisha une ke quan kursante e ke partner ti  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: dude ne 17-07-2009, 19:47:29
te thajne piten ,sidomos ato qe kane dale edhe jashte shqip .....jane me te ''embla''
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-07-2009, 19:48:15
 :D :D

Me thene nuk dine..rrezik ju vret ai lart.. :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Kisss ne 17-07-2009, 20:26:40
Sa pytje koti me duket mua, po nejse sa per forumllek kuptohet kjo. Sikur mos te dishin neve z'do mund te ishim neper keto tema. E pastaj pak a shume te gjithe dijne te bejn seks, I gjithe ndryshimi dhe dyshimi qendron ne mendjen e njeriut. Lumturia Jo vetem e seksit por ne cdo gje tjeter fillon dhe mbaron tek mendja jone.
A din meshkujt shqiptar ta bejn nje femer te lumtur ? A din te puthin gocat e asaj lagje ? Etj etj. E kush eshte ai ose ajo qe vendos nese nje veper eshte seksi apo jo, per te gjithe neve ? Lefteri ?  :D apo ndonje x antar tjeter ?  
Cheers
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 17-07-2009, 21:29:06
Sa pytje koti me duket mua, po nejse sa per forumllek kuptohet kjo. Sikur mos te dishin neve z'do mund te ishim neper keto tema. E pastaj pak a shume te gjithe dijne te bejn seks, I gjithe ndryshimi dhe dyshimi qendron ne mendjen e njeriut.


N.q.se te duket pyetje koti perse pergjigjesh atehehere  hmmmmm:
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: moçali ne 18-07-2009, 00:10:10
Shikoj se tema nuk kuptohet siç duhet.. Këtu nuk bëhet fjalë per seks të thjeshtë sa për të kaluar rradhën, sepse seks bëjnë edhe breshkat.
Bëhet fjalë për disa gjëra "speciale", që duhet t'i diskutojmë
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 18-07-2009, 00:11:22
Shikoj se tema nuk kuptohet siç duhet.. Këtu nuk bëhet fjalë per seks të thjeshtë sa për të kaluar rradhën, sepse seks bëjnë edhe breshkat.
Bëhet fjalë për disa gjëra "speciale", që duhet t'i diskutojmë

 ;) :)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-07-2009, 08:26:08
Une per veten time di :D :D
Thua ti po c'themi ne? :P :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Kisss ne 18-07-2009, 19:26:00
Ketu zgjidhja e ketij fenomeni eshte shume lehte. Tek secili le te jete stili dhe metoda e vet. :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Kijameti ne 19-07-2009, 11:18:17
mendoj se m'varret nga djelmoshat shqipetar se sa dijne ta ndezin kaftorin...po e ndeze mire kaftorin do nxehesh mire  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 14-09-2009, 10:15:40
Isha kurioze te dija opinionin e "the lady" ne kete teme  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Brentiani ne 14-09-2009, 11:27:39
JO.. :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Kijameti ne 15-09-2009, 10:53:43
PO... :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 15-09-2009, 10:56:37
PO... :D

ashtu te lumte  :P LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Brentiani ne 15-09-2009, 12:00:09
Deshmojeni.. :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 15-09-2009, 12:03:44
Deshmojeni.. :D

Shen Kozmai pa vene doren ne plage nuk beson ti e LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Kijameti ne 15-09-2009, 12:08:04
Deshmojeni.. :D
si ta deshmojne ata...kur nuk e deshmonim as ne ...LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 15-09-2009, 12:09:08
une e kam deshmuar te hapesi i temes  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Kijameti ne 15-09-2009, 12:10:36
 :P LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Brentiani ne 15-09-2009, 12:14:19
une e kam deshmuar te hapesi i temes  :D

Po nese ia ke deshmuar, pse ka pyet pra?  :D

Dhe jo ATA po ATO le ta deshmojne.. :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 15-09-2009, 13:03:48
per te pare a isha unike apo kisha e ndonje moter binjake  :P LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: titi10 ne 15-09-2009, 13:22:03
une e kam deshmuar te hapesi i temes  :D
nga zhgenjimi ka hapur kete teme,qe ta mirrte vesh nese je e vetmja qe sdi apo nese eshte fenomen i femrave shqiptare ne pergjithsi dhe eshte konfirmuar kjo e fundit qe sdini... :D :D :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 15-09-2009, 13:23:39
po nga zhgenjimi me te tjerat Titi prandaj me zgjodhi mua se i permbushja kriteret e tij :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: titi10 ne 15-09-2009, 13:24:30
Une per veten time di :D :D
si ta konfirmojme ne meshkujt e forumit kete thenien tende??:D :D :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Kijameti ne 15-09-2009, 16:40:10
po more t'sosin krejt  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-09-2009, 16:46:01
si ta konfirmojme ne meshkujt e forumit kete thenien tende??:D :D :D
ehe e konfirmume LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: titi10 ne 15-09-2009, 22:57:58
pyet shejtanet...ajo e di sa e cmendur jam une :D ose emiren  :D :Dose mishelin
meqe e paska konfirmuar Tipi po te besojme :D :D,apo sdo te tregosh ti per Tipin :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: titi10 ne 16-09-2009, 22:04:19
po lere tipin qente qe lehin nuk te kafshojne
:D :D :D duhet ta konfirmojme ne meshkujt :)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-09-2009, 23:07:37
po lere tipin qente qe lehin nuk te kafshojne
zakonisht flitet per kuckat... LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Mishel............... ne 17-09-2009, 12:06:42
zakonisht flitet per kuckat... LOL


 :O :O :O
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Lefter ne 21-09-2009, 00:45:32
Sdine... :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: alfeko sukaraku ne 21-09-2009, 20:49:02
Sdine... :D

Poooooooooooooooooo oo po kalamaqet me ke femra i bejm ne???????
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 21-09-2009, 20:49:54
 :)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Lefter ne 21-09-2009, 22:52:22
Me ato qe sdine te bejne.... :D


Se me ato qe dijne vetem seks bejme... :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: titi10 ne 21-09-2009, 23:01:43
ky eshte problemi yt

eshte problem thua hmmmmm:
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-10-2009, 14:26:16
zotin ja luajne :-[
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: moçali ne 15-10-2009, 23:20:22
Pa i provuar nuk flas dot.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: fabio 30 ne 16-10-2009, 00:05:34
...JO mor c;oshte kjo fjale...vetem me la levere jone..:D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Brentiani ne 16-10-2009, 10:40:12
Shikuar ne pergjithesi jo.. :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-10-2009, 10:45:31
Me kane thene qe po po..
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: qershija ne 16-10-2009, 10:45:55
Sa duket paske pas shumm.. :P

Dim qysh nuk dim  :-[
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Brentiani ne 16-10-2009, 10:49:41
E pra deshmohuni.. :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: qershija ne 16-10-2009, 10:51:42
Po si te deshmohemi ne ..
kur ju nuk dini ti gjeni pikat
te nje femer ...
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Brentiani ne 16-10-2009, 11:00:33
Kujt po i drejtohesh ti? :D
Jemi ne temen: sa dijne femrat te gjejne pikat te meshkujt.. :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Kijameti ne 17-10-2009, 10:53:58
LOL LOL LOL...brenti po na e gjeti pikat ne do ti gjenim spywar-et me pas :D LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Lefter ne 17-10-2009, 18:46:58
Ka ca qe sdine ,por edhe ato mesohen shume shpejt jane me talent... :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Enush ne 17-10-2009, 18:55:02
Se dija qe e bera seks mire apo keq kishte te bente me nacjonalitetin!!!
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-10-2009, 22:38:06
ke ndonje ide ti me konkretisht? :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: chekevara ne 20-10-2009, 22:45:36
A dine thate..........eger sira jane...... :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Brentiani ne 21-10-2009, 13:06:38
Se dija qe e bera seks mire apo keq kishte te bente me nacjonalitetin!!!
Ka te beje me nacionalitetin gjegjesisht mentalitetin e nacionalitetit.. :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 21-10-2009, 13:07:35
Ka te beje me nacionalitetin gjegjesisht mentalitetin e nacionalitetit.. :D

eeee kishe gje ti  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: regrets ne 21-10-2009, 13:11:17
Se dija qe e bera seks mire apo keq kishte te bente me nacjonalitetin!!!

 ;)  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 21-10-2009, 13:12:58
;)  :D

:D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: fabio 30 ne 21-10-2009, 13:15:21
...sigurisht,qe dine e sidomos kur partneri eshte i etur per to..e kalojne edhe imagjinaten e tekanurit sex...
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 21-10-2009, 14:05:50
yes :)

degjoni e ju te tjeret se ca tha Fabio se lat nam
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Brentiani ne 22-10-2009, 09:31:43
eeee kishe gje ti  :D
Kisha, kisha, dhe kam ende.. :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Kijameti ne 22-10-2009, 16:38:14
po dhe jo :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Brentiani ne 23-10-2009, 12:09:44
Tregome cila po? :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: teverlani ne 23-10-2009, 12:18:01
varet nga pervoja apo praktika
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-10-2009, 15:23:35
vende vende :P LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: E vogel ne 25-10-2009, 19:37:55
Natyrisht se dime. Une mund te bej nje mashkull te humbas peshe dhe madje te le grua dhe femije.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: teverlani ne 25-10-2009, 19:39:52
ta besoje
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 25-10-2009, 19:41:19
Une mund te bej nje mashkull dhe madje te le grua dhe femije.

te genjen mendja
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: E vogel ne 25-10-2009, 19:43:49
Une them se mundem dhe kjo eshte me me rendesi se c'mendon ti, per sa me perket mua.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 25-10-2009, 19:45:46
une them qe terheqja seksuale nuk mund te zevendesoje asnjehere familjen; sado nje mashkull mund te terhiqet nga ndonje femer e bukur apo dhe inteligjente femijet e gruaja jane te shenjta per ta

po sme besove mua pyet keta meshkujt e forumit
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-10-2009, 19:48:53
Ca dine ca i mesojme ne meshkujt por qe kane pak komplekse kane. ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: E vogel ne 25-10-2009, 19:51:35
Sh. e Ujkut.

Une mundem dhe pike. Flas nga pervoja e jo me hamendje.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 25-10-2009, 19:52:28
Sh. e Ujkut.

Une mundem dhe pike. Flas nga pervoja e jo me hamendje.

mos u nxef mi :d

mire qe ma the te mbaj burrin larg teje :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-10-2009, 19:53:28
e vogel nga librat e ke marre eksperiencen apo nga xx se nga nicku si e pamundshme me dukesh per te ditur. LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: E vogel ne 25-10-2009, 19:58:19
E vogel e kam emer perkedheles pasi keshtu me thone.

E sikur te ishe nje dite vetem i imi do te te beja te qash nga sexi i ashper i eger me mua.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-10-2009, 19:58:59
LOL

s;ke shance LOL LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 25-10-2009, 19:59:41
ou bre LOL LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: E vogel ne 25-10-2009, 20:01:49
??
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-10-2009, 20:02:44
je teper e vogel per te bere gjithe ate pune te madhe, mgjth me pelqeu sfida ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: E vogel ne 25-10-2009, 20:08:51
Pse ju duke kaq interesante, a mos pse jam femer dhe shprehem lire rreth sexi? Po jam e mire ne shtrat dhe pike. Sikur i perdhunoj meshkujt, keshtu me thone.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 25-10-2009, 20:09:57
une kam akoma per te mesuar per vete sdi dhe aq mire  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-10-2009, 20:10:17
Hap nje teme tjeter yllo se ketu eshte per ato qe nuk dine dhe jo per perdhunueset e meshkujve. LOL LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: E vogel ne 25-10-2009, 20:12:24
Bej sex me shpesh atehere!! Cudi, ne vend se te besh dashuri e te mesohesh ti ankohesh dhe xhelozon ne mua.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-10-2009, 20:13:39
Mire e ka moj shejtane shtohe dozen e ti... :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 25-10-2009, 20:14:37
Ja tani qe me dha leje Enisa do bej patjeter  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: fabio 30 ne 25-10-2009, 21:18:24
Pse ju duke kaq interesante, a mos pse jam femer dhe shprehem lire rreth sexi? Po jam e mire ne shtrat dhe pike. Sikur i perdhunoj meshkujt, keshtu me thone.

....kaq e vogel e kaq ''perdhunuese''..pa le kur te rritesh ..do te ...... :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: E vogel ne 25-10-2009, 21:37:13
(...) bej sex me shume?? Une bej sex mjaft dhe e pelqej e sidomos ne dush sapo te agoje dita.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-10-2009, 21:39:23
Po ma nderron pak mendjen kjo e Vogla. ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: E vogel ne 25-10-2009, 21:41:00
nuk te nderroj mendjen, te ndreq vetem
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-10-2009, 21:42:19
pa he me thuaj si? :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: regrets ne 28-10-2009, 01:01:38
(...) bej sex me shume?? Une bej sex mjaft dhe e pelqej e sidomos ne dush sapo te agoje dita.
aty ne foto para apo pas mengjesit je? LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Mishel............... ne 20-11-2009, 14:58:10
do jete para berjes aktin final ,shkaterrues, dominues , rrenjonjes etj etj LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-11-2009, 13:16:50
nuk te nderroj mendjen, te ndreq vetem
Doli nga Bani kjo mo se na la gjera ne mes. :P :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-02-2010, 12:18:06
me mire se kinezet :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Kijameti ne 03-02-2010, 12:55:05
po po...vetem se me ralle bejne e me shpesh ju dhemb koka LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Brentiani ne 03-02-2010, 14:14:21
jo.. LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 03-02-2010, 14:16:14
ju marsh te keqen ju marsh  :P LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Brentiani ne 03-02-2010, 14:19:17
po.. LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 03-02-2010, 14:37:03
Jo nuk dine! Vetem meshkujt shqiptare i dine te gjitha! ropkot:
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Mishel............... ne 03-02-2010, 14:41:05
ashtu posi...
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Brentiani ne 03-02-2010, 14:51:41
Jo nuk dine! Vetem meshkujt shqiptare i dine te gjitha! ropkot:
Po, biles jemi te gatshem e te ndajme diturine me juve.. po deshet.. :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 03-02-2010, 14:58:39
Po, biles jemi te gatshem e te ndajme diturine me juve.. po deshet.. :D

une se ve ne dyshim per vete  LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 03-02-2010, 15:03:32
Po, biles jemi te gatshem e te ndajme diturine me juve.. po deshet.. :D

Dmth pervecse te gjitheditur, te bukur, unike, jane edhe zemergjere...
Lum ne per ju, per zotin! :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Brentiani ne 03-02-2010, 15:05:10
.. te gjere e te gjate jemi ne per zotin.. LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: AltinLezhjani ne 03-02-2010, 16:47:00
me bejne qe te qesh ca femra ketu qe sillen si seksologe te papara  :D
o e vogel po ca eshte seksi per ty??
per mua eshte pasion,ndersa per ty nuk po e marr vesh...
E Vogel me erdhi qe te qeshi kur kishe thene qe do e beje qe te qaje nga seksi i eger :D  :party)
sa te puno imagjinata o rrusho ;)
po skemi ate moshe qe te qajme per seks,keshtu qe vendose zemren ne paqe se sado e zonja qe te jesh nuk ben kend qe te qaje nga seksi.
ka vetem nje menyre..po ishe mazokiste me kamgjik aty po qe jam dakort me ty qe i ben meshkujt qe te qajne perndryshe me ben vetem qe te qesh :)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Gjumashi ne 03-02-2010, 18:17:23
Une e lexova, por skuptova gje tani.....
Ore din apo nuk din?Pastaj :P qe te nisesh te besh nje krahasim, qe e bejn gocat shqiptare me mire sesa ...(Kinezet, Amerikanet, Gjermanet).
Per mendimit tim, mire jan, nuk jan keq, dhe jan shume kurioze te mesojn gjera, dhe me kalimin e kohes permisohen dhe behet akoma me mire.
Pastaj, puna nuk varet vet prej gocave, po djemt ca bejn, apo ja fusin gjumit?!

Me pelqejn dhe din si e bejn!

Beni sex njerez, se largon infraktet e zemres, dhe pastron qarkullimin e gjakut.

Me respekte.
Gjumashi
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: h75 ne 03-02-2010, 18:30:18
kush e ka bere kete pyetje koti.
seksi nuk eshte luks, eshte nevoje, prandaj edhe njeriu pajiset me disa njohuri te nevojshme qysh ne lindje
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 03-02-2010, 22:31:29
seksi nuk eshte luks, eshte nevoje, prandaj edhe njeriu pajiset me disa njohuri te nevojshme qysh ne lindje


sipas kesaj llogjike del qe seksi qenka instikt  pra qenkemi njesoj si kafshet ... :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Brentiani ne 03-02-2010, 23:02:14

sipas kesaj llogjike del qe seksi qenka instikt  pra qenkemi njesoj si kafshet ... :D

nga kjo vjen e thenia "animal in bed" .. LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 03-02-2010, 23:07:53
nga kjo vjen e thenia "animal in bed" .. LOL

jo prej asaj rrjedh ... " basic instinct" :D LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Brentiani ne 03-02-2010, 23:09:43
jo prej asaj rrjedh ... " basic instinct" :D LOL
e cila ne fakt do te duhej te ishte "animal instict".. :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 03-02-2010, 23:14:27
e cila ne fakt do te duhej te ishte "animal instict".. :D

cme kujtove ket kengen ti LOL

The Cranberries-Animal Instinct Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=rBMXvQXRfCQ#)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Brentiani ne 03-02-2010, 23:17:32
S'ka ze, apo vetem te une nuk ben?
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 03-02-2010, 23:18:43
ste vjen zeri ty se je larg me siguri  :P LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Brentiani ne 03-02-2010, 23:21:37
apo te iku zeri nga frika e instiktit.. LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 03-02-2010, 23:27:01
per keto pune jam shume frikacake  :P LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Brentiani ne 04-02-2010, 09:19:32
deri tani as trime s'me je deshmu.. :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-02-2010, 14:50:24
une nuk e di,pa e provuar tamam
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Oqeani ne 04-02-2010, 14:56:34
Sa per vete dine boll   :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: vullkani ne 04-02-2010, 21:15:21
din edhe mir fare bile
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Lefter ne 04-02-2010, 23:45:49
S'besoj qe dine.... :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-02-2010, 11:27:47
po si do besosh pa e provuar more lefter? :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Kijameti ne 12-02-2010, 18:57:56
LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 00:13:32
Si kam provuar ndonjehere LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Kijameti ne 13-02-2010, 00:21:02
ehee genjeshtare LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 00:23:12
Si kam provuar ore...po me thuaj si te duken ty....  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: *Niku* ne 13-02-2010, 00:26:55
jeni pak te ftohta ne seks
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Kijameti ne 13-02-2010, 00:27:53
mua me duken mire...vetem se shume shpesh i dhemb koka LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-02-2010, 00:28:14
Ka shpik kaurri batanie me korent!
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 00:29:28
ahahah Kijamet po nxjerr konkluzionin per meshkujt tani ne baze te psikologjise tende... :P LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Kijameti ne 13-02-2010, 00:31:26
jo ne baze te psikologjis sime por nga rezultati i pergjithshem LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 00:37:22
ahahah mos fol me se ....ngelet pa goca :P LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Kijameti ne 13-02-2010, 00:40:46
jo bre mos ke frike...se ato e kane me orar 6 me 1 pra nje here ne jave LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-02-2010, 00:46:18
Ju cunat mire qe s'merrni vesh, po edhe t'bini m'qaf per gjera natyrore...
ncncnc.... hmmmmm:
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Kijameti ne 13-02-2010, 00:48:46
window,,,nuk kuptova gje??
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-02-2010, 00:49:55
window,,,nuk kuptova gje??

Kur them une qe s'kuptoni ju... LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Kijameti ne 13-02-2010, 00:52:19
po e leme pra se kuptova... LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 00:54:51
Kur them une qe s'kuptoni ju... LOL


LOL LOL e poshter
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-02-2010, 00:57:56
LOL LOL e poshter

Epo, te ka faj lulka??? :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: fabio 30 ne 13-02-2010, 01:17:08
......sigurisht,qe dine e sidomos kur partneri eshte i etur per to.......e kalojne edhe imagjinaten e te kanurit sex......
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 13-02-2010, 01:18:38
Ju cunat mire qe s'merrni vesh, po edhe t'bini m'qaf per gjera natyrore...
ncncnc.... hmmmmm:

si per dhimbje koke pershembull :d

LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-02-2010, 01:21:54
si per dhimbje koke pershembull

LOL

Ja gocat si kuptohen mes tyre... :D :D :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Kijameti ne 13-02-2010, 01:24:30
mvaret se kush si e kupton foren,,,apo si e shpreh mendimin e vet,,,je shume e qarte ne shkrime ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-02-2010, 01:30:24
Fakti qe ti nuk me kupton, s'do te thote ne jam e qarte apo jo ne shkrime. :)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Kijameti ne 13-02-2010, 01:39:12
askush nuk mund ta di per tjetrin kupton apo jo..? apo behet ashtu sikur nuk kupton ;) ...cdo moment shigjeta mund ta nderroje kahjen e te godas tjetrin papritmas...per kete duhet pasur kujdes te mos jemi viktime apo jo :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: vullkani ne 27-02-2010, 14:30:43
hajt mo hahen
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Gjumashi ne 27-02-2010, 15:52:48
Kjo teme ka te beje me seksin dhe jo a me kuptove apo jo lol

Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 27-02-2010, 16:40:07
po mo po .... dine
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Misss ne 27-02-2010, 18:16:45
Si kam provuar ndonjehere LOL


 (?) LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: vullkani ne 27-02-2010, 21:50:35
po mo po .... dine
di ti e?
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 27-02-2010, 22:20:30
di ti e?

po sigurisht :d
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: vullkani ne 27-02-2010, 22:29:07
po sigurisht :d
hallall me behet qefi
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-03-2010, 22:50:26
vetem te hapin kembet dhe te shtrengojne dhembet dine. :D :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: sandrina ne 07-03-2010, 09:21:23
ska ngel njeri pa mesuar  :P :P :P :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Kijameti ne 13-03-2010, 01:19:23
disa hmmmmm:
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: fabio 30 ne 13-03-2010, 14:15:58
....ja ku jane ...........dine apo ......nuk dine..........

HOTTEST ALBANIAN GIRLS (http://www.youtube.com/watch?v=E2VEg3NLa2Y&NR=1#)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 13-03-2010, 14:17:31
....ja ku jane ...........dine apo ......nuk dine..........

HOTTEST ALBANIAN GIRLS (http://www.youtube.com/watch?v=E2VEg3NLa2Y&NR=1#)

kjo video nuk provon gje Fab .... :D LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: TATU ne 13-03-2010, 14:19:04
e pse nuk duhet te dine femrat shqiptare?
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Lefter ne 14-03-2010, 00:39:53
Diine brrre dinee.... :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: BLENDER ne 20-03-2010, 12:06:28
dine apo nuk dine   hapni kutite ta marrim vesh :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: TATU ne 20-03-2010, 13:38:49
dine apo nuk dine   hapni kutite ta marrim vesh :D

 LOL LOL LOL
duhet te jape urdher sala ....ti hapim apo jo....... :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: nue ne 01-04-2010, 18:04:15
DIN SUM MIR MO BA SEKS
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Kijameti ne 20-04-2010, 01:39:49
no coment!
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-04-2010, 12:02:20
hapi po me
LLOL
duhet te jape urdher sala ....ti hapim apo jo....... :D
hapi po me stil dhe pa shtrengime. :P :P

P.S Urdher i Sales ky. LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: TATU ne 22-04-2010, 12:04:14
hapi po me hapi po me stil dhe pa shtrengime. :P :P

P.S Urdher i Sales ky. LOL

P.S. me degjo mua ....me mire me shtrengime  LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-04-2010, 12:05:57
po te degjoj po lage njehere qe te shkase pa eksese. :P :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: TATU ne 22-04-2010, 12:17:10
po te degjoj po lage njehere qe te shkase pa eksese. :P :P

pse more se ben dot ti ate pune.....? :D :D :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-04-2010, 14:49:59
Ate pune e bejne te gjithe, por se kuptoj pse me drejtohesh mua. :P :)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: TATU ne 22-04-2010, 15:20:28
Se kuptoj pse me drejtohesh mua. :P :)


meqenese u tregove i sjellshem dhe me degjove per ate cka te thashe une me pare........ ;)

Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: erlehta ne 22-04-2010, 18:50:05
Edhe bimet jane specialiste :d
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: vullkani ne 22-04-2010, 21:10:38
si jo te kenaqin
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 22-04-2010, 21:46:40
perpiqna ti bejme qejfin vetes jo per gje tjeter
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: vullkani ne 22-04-2010, 21:50:10
nqs ndihen mir me partnerin
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-04-2010, 22:23:41

meqenese u tregove i sjellshem dhe me degjove per ate cka te thashe une me pare........ ;)


Ti ku hyn tek ato qe s'dine apo tek ato qe perpiqen? :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 22-04-2010, 22:24:02
Ti ku hyn tek ato qe s'dine apo tek ato qe perpiqen? :P

uuu Tipi :)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-04-2010, 22:25:57
ke ndonje pergjigje ti nga keto dy alternativa apo  vetem uuuuuuuu dhe ooooohhhhh do bec. :P :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 22-04-2010, 22:26:33
ke ndonje pergjigje ti nga keto dy alternativa apo  vetem uuuuuuuu dhe ooooohhhhh do bec. :P :P

di di e kenaq veten :)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-04-2010, 22:31:17
veri klluf gishtit se kane ardh kohe te keqiaaaa LOL LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: BLENDER ne 22-04-2010, 23:09:10
O tipi B po pse shoku qeka bo si shkopi me veshin  puna  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 22-04-2010, 23:11:03
Tipi B ka fillu me mbajt pishtarin ne lagje Milito eshte be si plaku Mere ska faj :d
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-04-2010, 23:11:14
epo po hengri duhet kruajtur. :P LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 22-04-2010, 23:12:12
veri klluf gishtit se kane ardh kohe te keqiaaaa LOL

se tani e pashe ....

do te marresh vesh eeeee ... plac ishalla asigjo ste them :d

LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-04-2010, 23:12:48
se tani e pashe ....

do te marresh vesh eeeee ... plac ishalla asigjo ste them :d

LOL
ca ke bo mir ca ke bo. :P LO
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 22-04-2010, 23:13:40
ca ke bo mir ca ke bo. :P LO

mire ja tu e bo :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-04-2010, 23:14:58
veri klluf se ka dal gripi ferrave. :P LOL  Si perfundim hic nuk  di me e be. :P LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 22-04-2010, 23:15:44
veri klluf se ka dal gripi ferrave. :P LOL  Si perfundim hic nuk  di me e be. :P LOL

pipppppppppppppppp Tipi :d
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-04-2010, 23:16:26
ik pra bej xinxi minxi boll u hallakate ketu. :P LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 22-04-2010, 23:17:17
ik pra bej xinxi minxi boll u hallakate ketu. :P LOL

e kam pushim sot :d ska ardh dita e kalendarit LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-04-2010, 23:20:11
do ikesh ti apo te iki une, e mire ik ti se po rri une.  :D  Si perfundim nuk dine te bejne se nuk arrijne kurre pjekuri seksuale dhe nuk kalojne kurre komplekset ne lidhje me seksin. :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 22-04-2010, 23:22:30
do ikesh ti apo te iki une, e mire ik ti se po rri une.  :D  Si perfundim nuk dine te bejne se nuk arrijne kurre pjekuri seksuale dhe nuk kalojne kurre komplekset ne lidhje me seksin. :D

jo jo rrime te dy :D

si perfundim dime ore dime ... por ka te beje shume dhe partneri sigurisht
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-04-2010, 23:23:47
shen thomai ka thene po nuk ja fute patllaken femres deri ne kerthize nuk kane per ta mesu kurre seksin. LOL LOL APO JO? :P :engjell:
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: vullkani ne 22-04-2010, 23:24:49
duhet te dish tja japesh qe te bejne dhe femrat seks tamam
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Shej ne 22-04-2010, 23:25:17
Tipi seshte vetem ceshtje futje mor cun .... eshte pune teknike me shume

mos me bej me fol se kam menje te keqe sonte :d
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: TATU ne 23-04-2010, 09:06:40
Ti ku hyn tek ato qe s'dine apo tek ato qe perpiqen? :P

ti si thua...............? ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: TATU ne 23-04-2010, 09:09:33
shen thomai ka thene po nuk ja fute patllaken femres deri ne kerthize nuk kane per ta mesu kurre seksin. LOL  APO JO? :P


epo ti qenke i pashprese atehere........... :D :D LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-04-2010, 15:46:49

epo ti qenke i pashprese atehere........... :D :D LOL
konstatim apo konkluzion eshte kjo qe thua. :P :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: TATU ne 26-04-2010, 14:26:49
konstatim apo konkluzion eshte kjo qe thua. :P :P


ti cfare do doje te ishte....? :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-04-2010, 15:08:57

ti cfare do doje te ishte....? :P
sigurisht nje mendim ndryshe nga ai i joti. :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Misss ne 01-05-2010, 02:05:54
Pyetja e merr te mireqene faktin qe meshkujt jane eksperte  :D mgjth  femrat veprojne ashtu sic I pergjigjet parteri!
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: llokume ne 03-05-2010, 17:02:20
normale qe din kur partneri i kenaq din te reagojne aq mire sa qe ta cmendin fare partenerin!!! kur gjen personin ideal ne krevat atehere te gjitha jane te mundshme!!! :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks ??????
Postuar nga: Pirate ne 05-06-2010, 23:41:18
hahha kjo eshte pyetje e lezetshme
un mendoj qe edhe femrat shqiptare dijne te bejne seks
pavaresisht qe ne jemi shume mbrapa me teknologjine e botes por ne seks joooooooo femrat i kemi te zgjuara  hmmmmm:
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Merakliu ne 09-06-2010, 22:41:13
Po sipas eksperiences personale, meshkujte qe dine seshte turp ti mesojne, se dhe neve me te degjuare e kemi. :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: vullkani ne 09-06-2010, 23:48:50
per seks jan te parat :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Pirate ne 09-07-2010, 09:36:47
new house music
Best house music 2010 July { Albania forever ) (http://www.youtube.com/watch?v=-fn0ReRd8y8#)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: vullkani ne 10-07-2010, 01:37:36
i lujn fen :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-07-2010, 04:41:59
ma ka heq trurin njera sot :) LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 12-07-2010, 12:22:02
ncuk.. :-[
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: mister x ne 12-07-2010, 12:25:35


Mister x nuk i ka qellu naj here  me femer shqiptare... :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Shej ne 12-07-2010, 12:34:14
ncuk them dhe une :d LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: mister x ne 12-07-2010, 12:36:35


kush do e mesoje mister x ?  :D :D :D  si jane keto femrat shqiptare  :engjell:
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Shej ne 12-07-2010, 12:39:19
dil ndonje xhiro andej nga Zogu i Zi do gjesh ndonje gje se sben LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: mister x ne 12-07-2010, 12:46:38


Me te vertet mo ja fut kot ...ja sa te veshi xhaketen dola se kam ra ne pike te hhallit ........
 :P
Mister x thote jo se jam person me integritet te larte ..... :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Shej ne 12-07-2010, 12:47:31
shi shi po po  LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: mister x ne 12-07-2010, 12:51:50


ku bie zogu i zi ....ma trego nje cik rrugen te pres poshte punes tende ...shkojme bashke ...... :D :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: momas ne 12-07-2010, 20:07:43
Erendesishme eshte qe jane te nxehta, tipike mesdhetare, pa te tjerat rregullohen me kohen
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Brentiani ne 13-07-2010, 13:30:51
Amatere te verteta.. LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-08-2010, 14:55:40
zotin ja luajne :-[
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡ ne 29-09-2010, 17:58:31
Jo nuk dine . Per te vetmen arsye se nuk jane kafshe pa ndjenja  :)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: alegri ne 29-09-2010, 18:00:47
ja kane marre doren thua ti si kur kane lind vetem per te gatuar LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: h75 ne 29-09-2010, 18:08:21
jo se s'ka kush t'i mesoj
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: mister x ne 29-09-2010, 18:10:39


jo nuk din  :D :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Syrgjyn ne 29-09-2010, 23:35:49
hmmmmm: Hmm, pyetje e vështirë kjo... po vras mendjen si është shtuar popullsia shqiptare deri më sot...

Apo e keni fjalën për "veprimtari sportive në kohën e lirë" për të mbajtur trupin në formë? :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Shej ne 29-09-2010, 23:47:17
hmmmmm: Hmm, pyetje e vështirë kjo... po vras mendjen si është shtuar popullsia shqiptare deri më sot...

Apo e keni fjalën për "veprimtari sportive në kohën e lirë" për të mbajtur trupin në formë? :P

:D

te besh kalama eshte tjeter gje e te besh seks gje komplet tjeter kot sa per te te fut ne teme LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: *Niku* ne 30-09-2010, 00:01:21
Ehe  :D :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Syrgjyn ne 30-09-2010, 00:26:08
te besh kalama eshte tjeter gje e te besh seks gje komplet tjeter kot sa per te te fut ne teme LOL

E di, e di që kalamajtë i sjell lejleku ose i gjen në saksi, dhe seksi s'ka të bëjë fare :P

Nejse, unë mendoj se ka të bëjë shumë me tipin e femrës, me gjendjen e saj fizike dhe emocionale të momentit, por edhe se sa është i aftë mashkulli të nxjerrë panterën që fshihet brenda gazelës. :)

Që t'i bie shkurt, besoj se s'ka të bëjë të qenët shqiptare apo e huaj. Pyetja e shtruar më duket tepër e cekët.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Shej ne 30-09-2010, 09:46:52
E di, e di që kalamajtë i sjell lejleku ose i gjen në saksi, dhe seksi s'ka të bëjë fare :P

Nejse, unë mendoj se ka të bëjë shumë me tipin e femrës, me gjendjen e saj fizike dhe emocionale të momentit, por edhe se sa është i aftë mashkulli të nxjerrë panterën që fshihet brenda gazelës. :)

Që t'i bie shkurt, besoj se s'ka të bëjë të qenët shqiptare apo e huaj. Pyetja e shtruar më duket tepër e cekët.

hahaha po lejleku mire e the :P

si dhe dakort ka te beje me 2 partneret sa te afte jane te nxjerrin panteren dhe luanin :D

sa per pyetjen e ceket mos e thuj me se te helmova te kafja LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-09-2010, 11:13:05
ufff..uffff.uuuufff f..te dermojne :-[
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: varisa ne 01-10-2010, 15:17:03
Po ta analizoe mire e mire kete pyetje pergjigja do te ishte kjo: meshkujt jan ata te cilet nuk dine te bejne dashuri!
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: alegri ne 02-10-2010, 15:38:54
po natyrisht qe dine se ne me ke kemi shkuar me te huajat?
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-10-2010, 20:03:21
njera ma ka ndryshuar komplet opinionin ne lidhje em kete teme. :P :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: *Niku* ne 02-10-2010, 20:19:30
te shkateroj fare  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Syrgjyn ne 02-10-2010, 21:32:24
Po shtoj edhe këtë: një pjesë e madhe e femrave shqiptare kanë më shumë halle dhe lodhje se të huajat, prandaj edhe mundësitë e tyre fizike dhe emocionale mund të jenë më të pakta.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: DiniL ne 02-10-2010, 22:09:17
Jo mo vella nuk dine fare, ato vijne nga pylli  LOL   
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: varisa ne 08-10-2010, 21:54:53
kur te mesohen meshkujt per te bere seks,mbase do te mesohemi edhe ne femrat...
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-10-2010, 22:06:19
kur te mesohen meshkujt per te bere seks,mbase do te mesohemi edhe ne femrat...
menjefjale ti nuk dike. :P :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: varisa ne 09-10-2010, 15:02:53
Sikur ty te kishe qene profesionist seksi qe flet per femrat qe nuk dine!
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: vullkani ne 09-10-2010, 16:58:39
po diti mashkulli e ben dhe femren te bej seks tamam
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: ERELA ne 13-10-2010, 09:19:48
teme HOT kjo por...e padrejte per femrat!

une mendoj se femra shqiptare shok te shkrin po te doje. varet nga partneri qe ke ,nga eksperienca,nga informacionet,nga keshillat,nga videot qe mund te kesh pare qe kur je me qese te pahequr (e virgjer)...skane rendesi permasat e trupit,gjatesia,format...kur nje femer ndihet e deshiruar i ben te gjitha...i kerkon te gjitha.
sepse dhe ne dime te behemi shume EGOISTE ne sex.

jemi shqiptare,mesdhetare,me gjak te nxehte ballkanas e dime ta bejme mjaft mire...

po kur te bie per pjese ndonje katunar i trashe sic iu ka rene disave,gjynah te shkretat qe vetem "misionarin" kane provuar.

e meqe ra fjala...kam lexuar nje dite qe eshte rritur nr i vajzave qe "qepen".se do fejohen por kane pasur mardhenie me nje tjeter...e cuditerisht gjithmone ato shkruajne:"me mashtroi,iku ne greqi,u fejua me nje tjeter...etj"
TURP,ME T TE MADHE...te mohosh veten,te shklyhesh per kushedi sa kohe e pastaj pretendojne te kthejne virgjerine.ketyre iu them kurva te rrezikshme une kurse te kesh pasur eksperienca e ti pranosh eshte me e ndershme se kjo.

E THONI PO DESHE QE S'DINE TE BEJNE SEX!

kushedi sa cuna e kane ngrene sapunin per djath (se te themi te verteten jeni pak te lehte me femrat,spo flas ne sex).

KESHILLE: MOS I GJYKONI FEMRAT NGA SJELLJA NE SEX,SEPSE MUND T'JU DALI NESER PASNESER QE AJO "E VIRGJERA" ESHTE EKSPERTE E MADJE MUND T'JU JAPI DHE JU KESHILLA!
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: whitesnake ne 13-10-2010, 09:55:34
Ooooooooooj or tai car thu.fomrat shqiptare me t'hyp siper nuk dine me zdryp mo or tai cje tu thon. LOL

Jane vetem per cef or tai,jane gjithe lesh,ajo qe osht me lesh osht ene ceflie or tai,si puna jeme LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Misss ne 13-10-2010, 10:32:54
Ooooooooooj or tai car thu.fomrat shqiptare me t'hyp siper nuk dine me zdryp mo or tai cje tu thon

Jane vetem per cef or tai,jane gjithe lesh,ajo qe osht me lesh osht ene ceflie or tai,si puna jeme LOL

Aq qejf paske perjetuar ti siper saqe te paska lene me trauma! LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-10-2010, 10:39:22
Aq qejf paske perjetuar ti siper saqe te paska lene me trauma! LOL
LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: whitesnake ne 13-10-2010, 22:09:46
Aq qejf paske perjetuar ti siper saqe te paska lene me trauma! LOL
Qe kjo kong or tai i kshtohet Misssss-it,simas avatarit or tai qeka e maire,tpakten ngushllohena me kte neve malsoreve.
Agron & Naxhije Berisha - Miss Albania (http://www.youtube.com/watch?v=ZXIEcOnKS2E#ws)
Kush tha or tai qe femnat shqiptare nuk dine me ba seks?
Femnat shqiptare jane kaloreset ma te maira ngjithe boten or tai.
Jane ene me lesh,ooof sa i adhunoj ato femna qe kane lesh or tai,jon qeflie pranej i kom qef.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-10-2010, 22:15:06
Kush o "tai"? :-[
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: varisa ne 13-10-2010, 23:16:06
Qe kjo kong or tai i kshtohet Misssss-it,simas avatarit or tai qeka e maire,tpakten ngushllohena me kte neve malsoreve.
Agron & Naxhije Berisha - Miss Albania (http://www.youtube.com/watch?v=ZXIEcOnKS2E#ws)
Kush tha or tai qe femnat shqiptare nuk dine me ba seks?
Femnat shqiptare jane kaloreset ma te maira ngjithe boten or tai.
Jane ene me lesh,ooof sa i adhunoj ato femna qe kane lesh or tai,jon qeflie pranej i kom qef.Ky sikur me leshin te ket bere seks,aq me pasion flet per lesh....
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: STALoNE_TIRoNC ne 14-10-2010, 01:37:01
varet gjithmon me sa pasion e merr femra seksin me mashkullin qe ka zgjedhur dhe anasjelltas
Titulli: A dinë femrat shqiptare te bëjnë seks ??????
Postuar nga: koceku ne 04-11-2010, 02:00:41
********
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 25-06-2012, 16:39:43
Dine dhe per marshallah dine
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Gerti1 ne 25-06-2012, 21:39:22
Po.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Shej ne 25-06-2012, 22:41:10
hic fare lol
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Misss ne 25-06-2012, 22:46:42
Nuk i kam provuar  :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Shej ne 25-06-2012, 23:04:43
Nuk i kam provuar  :P

as une :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 25-06-2012, 23:33:01
une po dhe cuditerisht jam mahnitur...LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Pasion ne 25-06-2012, 23:34:10
une po dhe cuditerisht jam mahnitur...LOL
Si ishin te te kundershtoj? :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-06-2012, 08:36:22
Si ishin te te kundershtoj? :D

mos bej oponenc per cdo gje....mrekullia vete LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-06-2012, 14:23:57
te kepusin ne dysh :-[
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Kijameti ne 27-06-2012, 13:04:52
nuk e di pse gocat pergjigjen ne kete pyetje hmmmmm:
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Shej ne 27-06-2012, 13:10:32
te kepusin ne dysh :-[

ty te paskan kput me katersh
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2012, 13:17:52
nuk e di pse gocat pergjigjen ne kete pyetje hmmmmm:

se jane te vetdishme per ate cka ofrojne...
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Kijameti ne 27-06-2012, 13:43:07
gjithsesi vetvleresimi nuk eshte i vlefshem meshkujt jane ata te cilet vleresojne!

Mund te jeni sigurt se ofroni kualitet! Por smund ta vlersoni ju :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-06-2012, 14:07:24
a dine..?..provojeni se jua tregojne qejfin mire :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2012, 14:10:31
gjithsesi vetvleresimi nuk eshte i vlefshem meshkujt jane ata te cilet vleresojne!

Mund te jeni sigurt se ofroni kualitet! Por smund ta vlersoni ju :D

perderisa ti nuk ke argument te me kundershtosh ath mbetet ne fuqi pohimi im...
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-06-2012, 14:11:26
une ja mbeshtes fuqimisht..kesaj siper ate...mendimin :engjell:
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2012, 14:12:23
me shume se aq s'mundesh
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-06-2012, 14:17:04
kjo arrihet mishel..por do shume pune e perpjekje :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2012, 14:18:12
qe kur te njoh vetem kete pune dhe perpjekjen ke perfol kaq shume LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-06-2012, 14:23:02
po qe te dua me shume se veten e time e di? hmmmmm:
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Kijameti ne 27-06-2012, 14:23:13
perderisa ti nuk ke argument te me kundershtosh ath mbetet ne fuqi pohimi im...

Sa i perket argumentit une perseri mbeshtetem ne fjalet e mija,,, pra nese je e sigurt ne ate cfare pretendon une te te them me 3go pervojen te te jap noten une!! :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2012, 14:43:13
 :potelefonoj  pa merak
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Kijameti ne 27-06-2012, 14:45:46
Jo sot se nuk kam kohe LOL

Me vjen mire se ndryshove mendje :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2012, 14:48:52
ku bazohesh?
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Kijameti ne 27-06-2012, 14:51:06
nuk e vlersove veten fare,,,per ket e kisha ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2012, 15:05:57
e lashe te me vleresoje ti prandaj
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Lefter ne 27-06-2012, 15:34:42
Ti nxjerrin syte nga vendi... :D :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: the king ne 27-06-2012, 18:32:02
Ta marin frymen ...
Te shtrydhin si limonin  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Gerti1 ne 27-06-2012, 19:56:42
Ky Kjameti paska shume kerkesa, a thu sikur eshte Hugh Heffner.
Ej o plako kur bo shum naze ngelesh pa gjo - ket me ka thon nji shoku im ne Greqi qe e shtypi treni.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2012, 20:23:18
ja cuni pa pretendime qe ja di vleren....ti me shpi ke tirona re ke qene? :P

ta them kete se me dukesh se e di ate shrehjen ti ..qe mos i boj naze se te le thate ajo gjoja LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Gerti1 ne 27-06-2012, 20:25:08
ja cuni pa pretendime qe ja di vleren....ti me shpi ke tirona re ke qene? :P

Degjo un vet rrjedh nga familje e shquar, familje deshmoresh. Por kam qen rebel qe kur kam lind dhe kom nejt rrugeve. Kisha i shpi ne tiron te re dhe nji mu ke PTT-ja.
Beja pastrim malli dhe i tregova gishtin e mesit te gjith fisit.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2012, 20:26:18
dmth me pak fjale ke qene i derro mallisti...yt pecist
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Xhuli* ne 27-06-2012, 20:28:19
Degjo un vet rrjedh nga familje e shquar, familje deshmoresh. Por kam qen rebel qe kur kam lind dhe kom nejt rrugeve. Kisha i shpi ne tiron te re dhe nji mu ke PTT-ja.
Beja pastrim malli dhe i tregova gishtin e mesit te gjith fisit.
Nuk e ke vone te behesh cuni i mire.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2012, 20:28:56
he mi xhuli he edukoje pak Gertin
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Gerti1 ne 27-06-2012, 20:30:27
Nuk e ke vone te behesh cuni i mire.

Hiqi breket.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2012, 20:42:46
xhuli nuk i heq breket se i ka hup celsi....
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Gerti1 ne 27-06-2012, 20:45:07
Hiqi ti atehere, por mbaj sytjenat.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2012, 20:46:19
gerto ke ne plan me me bo fresk gjo?
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Xhuli* ne 27-06-2012, 21:03:54
gerto ke ne plan me me bo fresk gjo?
Iku Gerti Mishel spo i ndihet zeri  :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2012, 21:10:06
e ka metode pune ai ate po he se sja myll kollaj gojen jo.,,,eshte hiene e vjeter ai LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Xhuli* ne 27-06-2012, 21:20:00
e ka metode pune ai ate po he se sja myll kollaj gojen jo.,,,eshte hiene e vjeter ai LOL
E ky qenka si ajo qe the sot "jalla qerim jalla" ... fjale shume e pune pak   LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2012, 21:23:41
vice versa do thoja une
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2012, 22:17:02
dhe ja ku u kthy me new request LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Kijameti ne 27-06-2012, 23:59:54
Xhuli me dergo nji foto nudo ne mesazh privat.

Gerti  zanati yt mund te kete vlere pasi qenka punedore LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Xhuli* ne 28-06-2012, 00:37:59
Kijameti ia paske dhene pergjigjen e duhur  :) O Gerti te tha ty Misheli me siper dicka per Xhulin,  "se i ka hup celsi" ;) Lexo edhe nje here
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Gerti1 ne 28-06-2012, 01:35:52
Shiko Xhuli me lejo te them si do funksionoje kjo "lidhja jone". Mbasi te kemi shkembyer foto nudo, adresa emaili dhe numra celularesh ne mesazh privat, atehere do lejme nji dit takimi nen nji pretekst tjeter. Qe ne ket moment nuk dua te me flasesh me me goje. Se ti do me bo interesanten, jo me pelqejne lulet jo me pelqejne filmat e DiCaprios, por mua nuk me intereson fare. Bile edhe kur te takohemi sa me pak te flasesh aq me mir do jet dhe mbasi te kemi mbaru pun nuk dua perqafime nga ty. Me kuptove?
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: endrrimtare ne 28-06-2012, 10:28:02
Bejne sikur dine. Po asgje s'dine. I kane te limituara mardheniet ne akte.

Psh, nje dite po me thoshte nje shoqe se i shoqi i kerkoi dicka te vecante ne seks dhe ajo ja mori per ters. Dmth s'me do me, me tha. I thashe o tyryly po ai ta ka kerkuar ty sepse te do dhe s'do ta bej ne vend tjeter ate gje. Icik e thelle si teme po varja.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Xhuli* ne 28-06-2012, 11:38:49
Shiko Xhuli me lejo te them si do funksionoje kjo "lidhja jone". Mbasi te kemi shkembyer foto nudo, adresa emaili dhe numra celularesh ne mesazh privat, atehere do lejme nji dit takimi nen nji pretekst tjeter. Qe ne ket moment nuk dua te me flasesh me me goje. Se ti do me bo interesanten, jo me pelqejne lulet jo me pelqejne filmat e DiCaprios, por mua nuk me intereson fare. Bile edhe kur te takohemi sa me pak te flasesh aq me mir do jet dhe mbasi te kemi mbaru pun nuk dua perqafime nga ty. Me kuptove?

Gerti paske nevoje te "piqesh" si njëri, me vjen keq që emri im qenka perfshire ne komentin tënd...

Do ta tregoj arsyen se përse ketu hyje: për disa njerez per të cilet kam respekt dhe ia vlen edhe shakaja....


Ty të vaftë fati me te tjera, sigurisht edhe mund ta gjesh personin e duhur edhe ketu ;)

P.S S´ka ngele Xhuli per foume, JO!!!!


Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-06-2012, 11:43:16
dine qe cke me te vecse, te lodhin sa ti integrosh... :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-06-2012, 11:44:48
dine qe cke me te vecse, te lodhin sa ti integrosh... :P

mbete me kete term ne goje...po ty o lummadh kush te mesoi? :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-06-2012, 11:45:57
sigurisht njera po nuk kish lidhje me shqiperine... LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Kijameti ne 28-06-2012, 11:48:16
dine por jane pertace turpurace!! :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-06-2012, 11:48:59
te paska lene mbresa , mgjth mos harro se teknologjia e seksit ndryshon cdo dite ..thuaji te mbaj te updatuar te pakten :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-06-2012, 11:50:14
te paska lene mbresa , mgjth mos harro se teknologjia e seksit ndryshon cdo dite ..thuaji te mbaj te updatuar te pakten :P
kot me t'pyet sa here ben update ti? LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-06-2012, 11:50:59
sa here me do kokrra e qejfit.....
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-06-2012, 11:54:09
mire shume, vec vajise gjithmone butonin restart. :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Xhuli* ne 28-06-2012, 11:58:14
A dijnë femrat shqiptare???!!!!...,  LOL LOL sikur ne mos te ishim qenje njerzore.... Kur ka dashuri ne mes cdo gjë është e bukur, përndryshe normalisht që nuk del mirë si me shqiptare si me tjera... Kjo eshte pergjigjja ime, KAQ!

Të tjerët le te flasin per veten e tyre, e drejta e gjithe secilit :)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Kijameti ne 28-06-2012, 12:00:47
mire shume, vec vajise gjithmone butonin restart. :P

Gjithnje mvarret nga Pc-ja nese eshte e vjeter me performanse te dobeta se perballon dot updaten! LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Shej ne 28-06-2012, 12:23:27
uuuu tipi
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-06-2012, 12:27:40
mire shume, vec vajise gjithmone butonin restart. :P

kete e the nga nxitimi apo se mendon se une kam nevoje per restart???

apo e kishe per veten ka fillu me te burbullu restarti me
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-06-2012, 12:28:22
Gjithnje mvarret nga Pc-ja nese eshte e vjeter me performanse te dobeta se perballon dot updaten! LOL

he me e the dhe ti taten eeeeee...pa merak se mire i kam parametrat
hajt se na cavet ESC
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-06-2012, 13:58:22
he moj fol..a dine apo jooo...mishel? :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-06-2012, 13:59:21
he moj fol..a dine apo jooo...mishel? :P

une  them po...ai thote Jo.....vari leshte them une pastaj
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-06-2012, 14:00:43
po ai me duket e ka me te pyetur ate mendim :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-06-2012, 14:01:30
kete se them dot....po them ate qe di une

tashi do thush ku e bazoj?? me siguri te ndonje histori me kesulkuqe
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-06-2012, 14:05:14
mua ka pelqy edhe  kinezet..por te tonat nuk afrohen :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Gerti1 ne 28-06-2012, 16:28:53
Bejne sikur dine. Po asgje s'dine. I kane te limituara mardheniet ne akte.

Psh, nje dite po me thoshte nje shoqe se i shoqi i kerkoi dicka te vecante ne seks dhe ajo ja mori per ters. Dmth s'me do me, me tha. I thashe o tyryly po ai ta ka kerkuar ty sepse te do dhe s'do ta bej ne vend tjeter ate gje. Icik e thelle si teme po varja.

Un te dua mi qelbesire.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-06-2012, 16:30:30
Hajde ondrre se te doli e ty fati
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Gerti1 ne 28-06-2012, 16:31:28
kot me t'pyet sa here ben update ti? LOL

Kot me te pyt, sa i bllokum je ti? Ose kur ajo te lidh me pranga dhe te gjuan me kamzhik ti fillon qan "mami mami" ?
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: whitesnake ne 29-06-2012, 11:29:18
JO.

1. Sepse nuk dine ta perdorin mire gojen.

2. Kur jane siper nuk dine ta dredhin mire belin (nuk eshte e thene vetem sa te ulen e te ngrihen).

3. Nuk dine te perdorin ashtu sic duhet duart dhe sidomos gishtat e tyre qofte kur prekin vaginen e tyre per nje orgazem sa me te shpejte dhe te shpeshta, qofte edhe kur prekin penisin e partnerit.

4. Nuk dine kohen e castit (momentit) apo edhe te vendit kur dhe ku duhet kafshuar apo kur dhe ku duhet puthur.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-06-2012, 11:31:42
 ^o) ^o)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-06-2012, 11:34:27
Bejne sikur dine. Po asgje s'dine. I kane te limituara mardheniet ne akte.

Psh, nje dite po me thoshte nje shoqe se i shoqi i kerkoi dicka te vecante ne seks dhe ajo ja mori per ters. Dmth s'me do me, me tha. I thashe o tyryly po ai ta ka kerkuar ty sepse te do dhe s'do ta bej ne vend tjeter ate gje. Icik e thelle si teme po varja.

se ajo shoqja jote qeka kokrra e copes se mishit pse e personifikon veten me te??? Ti dukesh qe je alamet pjeshke LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: endrrimtare ne 29-06-2012, 11:38:55
JO.

1. Sepse nuk dine ta perdorin mire gojen.

2. Kur jane siper nuk dine ta dredhin mire belin (nuk eshte e thene vetem sa te ulet e te ngrihet).

3. Nuk dine te perdorin ashtu sic duhet duart dhe sidomos gishtat e tyre qofte kur prekin vaginen e tyre per nje orgazem sa me te shpejte qofte edhe te shpeshta, qofte edhe kur prekin penisin e partnerit.

4. Nuk dine kohen e castit (momentit) apo edhe te vendit kur dhe ku duhet kafshuar apo kur dhe ku duhet puthur.

Kokes i ke ra. LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Kijameti ne 29-06-2012, 13:41:09
whitesnake veshtire se do ta qellosh Bingon :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-06-2012, 13:42:39
 :fershellime :fershellime
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Kijameti ne 29-06-2012, 13:47:25
Ti cke qe fishkellon :D

Duhet ta ken parasyshe se sexi nuk eshte vetem shfryerje epshesh por eshte art ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-06-2012, 14:39:44
dhe une prape  :fershellime :fershellime
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Lefter ne 29-06-2012, 16:19:51
Nese eshte seksi art une qenkam per Hollywood.,...LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: endrrimtare ne 29-06-2012, 16:20:31
LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-06-2012, 16:29:02
Nese eshte seksi art une qenkam per Hollywood.,...LOL

ti je per Bollywood
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Kijameti ne 30-06-2012, 00:27:47
Nese eshte seksi art une qenkam per Hollywood.,...LOL

O lefter po cka ka lidhje arti me Hollywood!! (?)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Gerti1 ne 30-06-2012, 21:13:58
Kush bo marjuan ketu te ngrej doren.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2012, 22:48:58
Nese nuk dime, eshte se nuk ka kush na meson. :d :d
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Kijameti ne 02-07-2012, 00:15:08
Shiqo mos e ke lene ne opsionin off updatin! :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Charlie ne 02-07-2012, 16:09:41
JO.

1. Sepse nuk dine ta perdorin mire gojen.4. Nuk dine kohen e castit (momentit) apo edhe te vendit kur dhe ku duhet kafshuar apo kur dhe ku duhet puthur.


LOL

Me keto dyja pajtohna :D :DPor une prap se prap nuk ankohem :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-07-2012, 16:29:04
hej bela me keta meshkujt tane.....
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Gerti1 ne 02-07-2012, 16:30:54
hej bela me keta meshkujt tane.....

Pranej e bona ate pytjen e marjuanes siper. Se kur i hypen nai femer siper atij qe eshte bere lluce, i duket si kuceder dhe jo si njeri.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-07-2012, 16:32:17
dhe shkurt i therresin Edra....

ti Gerto si meno si jane femnat Shqiptare?
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Gerti1 ne 02-07-2012, 16:33:47
ti Gerto si meno si jane femnat Shqiptare?

Fantastike jan.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-07-2012, 16:35:03
Fantastike jan.

Ja kush di me vleresu....prite kur te te sulen te gjithe si hiejena se ngrite ne piedestal seksin e dobet.....qe vetem i dobet s'eshte po nejse
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-07-2012, 12:58:25
akoma ju se moret vesh? :S
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-07-2012, 16:37:07
jo akoma...hajde na qarteso idete
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-08-2012, 15:15:09
shume mire dine..kaq di une..kush nuk e di ta provoje..une nuk kam ndonje verejtje
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Invisible Girl ne 08-08-2012, 16:55:34
edhe nje teme tjeter? LOL LOL  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-08-2012, 16:59:45
ti sikur ishe e vjeter ne zanat...cpate qe u impresionive kshu?
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Invisible Girl ne 08-08-2012, 17:05:22
Kush te tha qe u impresionova? :D
Hidh e prit te njejtat tema budallalleqe :D

Pse ku ndryshojne femrat shqiptare nga te tjerat? Kane 2 ne vend te 1? :-[ :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-08-2012, 22:28:14
jo jo nje kane po e kane sa per 10

nje shprehje thoshte

femra po u hap nga poshte hapet e nga lart...dikur nga goja i dallonin nese ishin te virgjer apo jo.sa llapazone ishte
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Loadingg ne 09-08-2012, 00:24:27
Un mendoj se kty ne prishtin mbi moshen 19 vjeqare din kurse ner ket mosh njeher fillojn me gojore pastaj kalojn ne sex, jo ashtu si jemi mesuar ti shohim neper web/site te ndryshme mirpo nuk te lajn me hek keq :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-08-2012, 15:14:20
une u prisha per veten e time.. :-[
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Lefter ne 09-08-2012, 16:18:55
Sja kan haberin. :D :D :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Kisss ne 10-08-2012, 18:48:29
Ok, edhe une po pergjigjem, sa per kuriozitet.
Ketu eshte mire te deklarohet se me cfare standarti jemi duke vleresuar ? Po qe standardi se mos te kishin ditur te benin seks, ne s'do kishim lindur dot, ok Jane kampione. Ne riprodhimin e femive, femra shqiptare eshte nje luanesh.
Persa I perket krahasimit te filmave pornografik, ketu s'mund te jap pergjigjje. :-)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: AMOR ne 10-08-2012, 19:09:22
ska lind njeri i ditur,mesohet cdo gje
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Pasion ne 11-08-2012, 19:38:55
Ok, edhe une po pergjigjem, sa per kuriozitet.
Ketu eshte mire te deklarohet se me cfare standarti jemi duke vleresuar ? Po qe standardi se mos te kishin ditur te benin seks, ne s'do kishim lindur dot, ok Jane kampione. Ne riprodhimin e femive, femra shqiptare eshte nje luanesh.
Persa I perket krahasimit te filmave pornografik, ketu s'mund te jap pergjigjje. :-)
Mos u mundo o trim,sepse diskutimi i ketushem sjell vec gaz. :)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-08-2012, 10:50:59
dine dine....po nganjehere edhe s'dine
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-08-2012, 13:31:44
i paske provu edhe ti moj? :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-08-2012, 14:10:53
ehe
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Kisss ne 14-08-2012, 08:18:18
Kjo pyetje mua me duket njelloj sikur pyetja, a din femrat te marrin fryme, apo te ecin ne park, te pine uje, etj etj.
Berja e seksit eshte ne natyren e njeriut, ashtu sikur ushqimi, frymarrja, gjumi, etj. Pyetja kot.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 14-08-2012, 10:09:01
Kjo pyetje mua me duket njelloj sikur pyetja, a din femrat te marrin fryme, apo te ecin ne park, te pine uje, etj etj.
Berja e seksit eshte ne natyren e njeriut, ashtu sikur ushqimi, frymarrja, gjumi, etj. Pyetja kot.

shyqyr qe i vure vulen...mos te foli njeri tashi
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-08-2012, 12:44:30
ja ta firmos une se nuk ka kuptim vula pa firme..dmth :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 25-03-2013, 16:20:40
ja ta firmos une se nuk ka kuptim vula pa firme..dmth :P

e dreqo ke fillu me shtegtu lart tashi....
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-04-2013, 15:17:16
duhet te kene mesuar pak tani se ka kaluar icik kohe. LOL :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-04-2013, 15:18:10
hajde profesor merr metrin dhe vlereso cilesine dhe kualitetin LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-04-2013, 15:20:16
ncuk do i kaloj nje per nje dhe te jap rezultatin elektronik pas 6 muajsh. :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-04-2013, 16:21:22
shume e zgjaske ti.....
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Shej ne 08-04-2013, 20:32:58
18 deri në 20 vjeç, femra është si Azia, e paeksploruar dhe me shumë gjëra për t’u zbuluar.
21 deri 30-vjeçare, femra është si Afrika e nxehtë.
31 deri 35-vjeçare, femra është si Amerika e zhvilluar në çdo drejtim.
36 deri në 40-vjeçare, femra është si Europa kontemporane dhe aristokrate.
41 deri 50-vjeçare, femra është si Jugosllavia - lufta është humbur, kurse dëmet e së kaluarës kanë lënë gjurmë të thella;
51 deri 60-vjeçare, femra është si Rusia - e shkatërruar, pa kontroll dhe nuk i përfill vizitorët.
61 deri 70-vjeçare, femra është si Mongolia - me të kaluar të pasur dhe me fitore shumë të mëdha, por pa ardhmëri.
70-vjeçare, femra është si Alaska e ftohtë dhe pa vlera për të tjerët, por me vlera për familjen e saj.

Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2013, 16:10:13
shume e zgjaske ti.....
vete me ke thene ta zgjas. LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-04-2013, 16:11:53
taralinga linga gopi me opinga
taralinga laqi gopi me mustaqi LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2013, 16:13:36
lemsh u bere :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-04-2013, 16:14:01
kush ti kur e lexove apo une kur e shkrojta
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2013, 16:18:11
ashtu si thua ti por jo ashtu sic e ke shkruajtur sigurisht. :P LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-04-2013, 16:18:57
ca ke qe qesh....apo po imagjinon opingat e sherros :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2013, 16:20:45
po imagjinoj di apo sdi.. se keshtu eshte pyetja. :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: elton.asllani ne 10-04-2013, 16:23:42
Kjo teme qenka per shefat e vjeter ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Shej ne 10-04-2013, 16:24:43
o tipi o tipi jam ktu
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2013, 16:24:50
ndihmoi pak keto  te rejat se nuk po orintohen dot mor cun, u thinja duke prit pergjigje ketu.. :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-04-2013, 16:25:18
po imagjinoj di apo sdi.. se keshtu eshte pyetja. :P


po te pyesesh edhe me shume do e gjesh pergjigjen....sot sdu me tu pergjigj LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2013, 16:25:36
o tipi o tipi jam ktu
atehere jepi futi nje fishkellime. LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2013, 16:25:59

po te pyesesh edhe me shume do e gjesh pergjigjen....sot sdu me tu pergjigj LOL
ti sot do me shume se kurre po nuk te lene ato... :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-04-2013, 16:27:11
ti sot do me shume se kurre po nuk te lene ato... :P

si e gjete???? mos me thuaj qe ishte amareti :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2013, 16:29:42
jo nuk e gjete, tani hyr ne teme dhe jep ndonje ide eksplozive se po presin robte. :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-04-2013, 16:30:39
shiko ti Tipi sypatrembur

ketu mendimet duhet ti jepni ju gjinia mashkallare, ne bejne mjegull
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: elton.asllani ne 10-04-2013, 16:31:10

Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2013, 16:38:46
shiko ti Tipi sypatrembur

ketu mendimet duhet ti jepni ju gjinia mashkallare, ne bejne mjegull
jam shprehur aq shume sa nuk e shikon se nuk po jep mendime me njeri... :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: elton.asllani ne 10-04-2013, 16:41:51
Po une i ziu cte them... mua mire me duken :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2013, 16:43:13
dine apo sdine se te tjerat i plotesojne keto. ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: elton.asllani ne 10-04-2013, 16:44:57
bereqavers ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-04-2013, 16:45:03
Edhe kur te dergjeni nr shtratin e vdekjes kjo enigme do ku shoqeroj
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2013, 16:46:32
une i kam zhduk me kohe enigmat.  :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: elton.asllani ne 10-04-2013, 16:46:47
Shpresa vdes e fundit :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-04-2013, 16:47:01
Dukesh
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2013, 16:48:11
ncuk se me ka fsheh ekrani i kompjuterit. :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: elton.asllani ne 10-04-2013, 16:48:37
Me mua e ka e di une e di :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-04-2013, 16:49:36
Me ty po e po lol
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2013, 16:50:30
ik bej cicin tani se te vajti ora. :P LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: elton.asllani ne 10-04-2013, 16:51:54
lol me rafte pika :d
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-04-2013, 16:52:20
Ora ka kohe qe ka shku
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: elton.asllani ne 10-04-2013, 16:52:48
ahh sotir sotir
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-04-2013, 16:54:42
Hic nuk dime
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2013, 17:50:11
ketu fole si grate, dmth kot.. :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-04-2013, 19:13:28
Une sjam e fjalve por e veprave....e di ti   ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-07-2013, 19:03:21
hic sdime ,se ska kush na mso pranej
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Gerti1 ne 01-07-2013, 19:15:20
hic sdime ,se ska kush na mso pranej

goditje e bukur kjo. :) hallall.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-07-2013, 19:17:13
prit tashi kur te hudhen kta shqipot me bythe e te dalin me....oferta ne dore

lol
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Gerti1 ne 01-07-2013, 19:20:18
LOL
ti nderkohe je duke pa oren nderkohe qe keta fryhen.

I Just Had Sex (feat. Akon) (http://www.youtube.com/watch?v=lQlIhraqL7o#ws)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-07-2013, 19:39:58
lol
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-07-2013, 19:40:21
apo ti bej terapi shoku?
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Gerti1 ne 01-07-2013, 19:41:04
terapi me mir.
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-07-2013, 19:42:26
ok kap dy lesho tre lol
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: AMOR ne 01-07-2013, 22:53:49
Une nuk di.Ujku do me mesosh?
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: flutur ne 02-07-2013, 08:59:55
Sa pyetje diskriminuese :D

Te marim  gjak ne vetull ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Lefter ne 02-07-2013, 11:06:03
Jane ne mesim e siper  :D :D :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-07-2013, 11:31:51
Jane ne mesim e siper  :D :D :D

sa dini ju dime e ne,,,,sepse ju na mesoni
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: flutur ne 02-07-2013, 11:44:47
Ka bo vaki ..qe i kemi msu ne kta..kshu qe te rrin urt... :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-07-2013, 11:51:23
une jo ...se me lepurusha skam pas nerva me u morr
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: flutur ne 02-07-2013, 11:58:12
E thash ne pergjithsi.....por edhe te rriturit..s'eshte e thene ti din te gjitha...


Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-07-2013, 12:28:51
i din i din
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-07-2013, 15:20:32
te thajne piten :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-07-2013, 13:35:39
dine, vende vende ama. :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-07-2013, 13:36:07
hic sdime ,se ska kush na mso pranej

Tipi...per ju qe keni ende dyshime....:P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-07-2013, 13:36:52
ftese eshte kjo .. :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Shej ne 03-07-2013, 13:40:18
lol
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-07-2013, 13:42:23
akoma me ate foto ti, hiqe se do te te ze prite te hyrja e do te te perdhunoj... LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-07-2013, 13:55:54
ftese eshte kjo .. :P

se gjeve
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-12-2013, 23:49:20
Une di per vete
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2013, 00:18:23
me veshtire eshte tu hapesh kembet se te besh seks me to... :P LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-12-2013, 00:20:24
Tipi te kane lodh shtrigat eeeee lol
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: endrrimtare ne 28-12-2013, 00:21:03
LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2013, 00:24:06
deri tek hapja e shalkave po besa por me pas sme jane ndare me... LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-12-2013, 00:24:53
Po ti me mastic e ke lyer llozin e deres mo lol
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2013, 00:29:22
no coment about this... LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-12-2013, 00:30:11
E boll u hape bythesh or dreq lol lol
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2013, 00:32:35
sa shpejt u hodhe nga llozi tek bitha mi dreq. LOL

perfundimisht ato qe skane dit i kam mesuar paq. :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-12-2013, 00:33:58
Mire ja ke bere...po mos harro qe mua me ke pas konsulente  ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2013, 00:36:17
ncuk ncuk. :D :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-12-2013, 00:37:11
Qashtu qashtu lol
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: endrrimtare ne 28-12-2013, 00:52:36
Une them qe dine por jane egoiste, i duan gjerat gati te gjitha  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-12-2013, 00:53:34
Si nuk mesove njehere te zgjedhesh a derman
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: endrrimtare ne 28-12-2013, 00:54:34
pse mi ca bera prape  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2013, 00:56:00
bejne si te turpshme po sapo ju futet koka e atij mikut behen si bisha... LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-12-2013, 00:57:08
Ke fillu gjueti per egersira...tipi kthehu ne atdhe he xhan
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: ness uno ne 28-12-2013, 00:57:21
LOL   une them se behen  si te hutuara.... edhe thone ma perserit pak se nuk e kuptova mire
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: endrrimtare ne 28-12-2013, 00:57:46
LOL fiks
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2013, 01:04:08
Ke fillu gjueti per egersira...tipi kthehu ne atdhe he xhan
do kthena do kthena e mjere egesajrat pasandaja. LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-12-2013, 01:06:08
E paski nda mendjen amin :P

Une po zhdukem kur te vish ti lol
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: endrrimtare ne 28-12-2013, 01:06:49
Ti e bere luan mi ket LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2013, 01:08:43
E paski nda mendjen amin :P

Une po zhdukem kur te vish ti lol
po bashke mi bashke... LOL

ne fakt isha tiger enderrimtare kjo me beri luan, dmth me zbuti paksa po paksa ama. ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-12-2013, 01:10:21
Se mezi e kom mi....ja di vleren

Po dhe ky mua
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: endrrimtare ne 28-12-2013, 01:11:00
Ti me mire ishe martu me tipin sa me ate burrin tat LOL LOL
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-12-2013, 01:12:25
Jo mi jo se na demaskove fare tashi lol lol
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: endrrimtare ne 28-12-2013, 01:12:55
Ju shkoni per zotin shume  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2013, 01:17:44
Se mezi e kom mi....ja di vleren

Po dhe ky mua
ver nje hudher qi mos na kene inat populli. ;)
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Lefter ne 28-12-2013, 15:03:32
Ka bo vaki ..qe i kemi msu ne kta..kshu qe te rrin urt... :D


Une jam i ,,trashe,, e nuk mesohem dot kollaj,kur do e  bejme nje kontroll se cfare kam mesuar?..... :D :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: flutur ne 28-12-2013, 15:22:12

Une jam i ,,trashe,, e nuk mesohem dot kollaj,kur do e  bejme nje kontroll se cfare kam mesuar?..... :D :D
Kur te besh veze  :P
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Lefter ne 28-12-2013, 15:31:15
Edhe ate e bej... :D :D :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: flutur ne 28-12-2013, 15:44:57
Mos na cudit tani  :D
Titulli: A dine femrat shqiptare te bejne seks?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-12-2013, 23:09:00
pse kush e ka vene ndonjehere ne dyshim kete gje? hmmmmm: