×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 14-05-2012, 16:23:17 »

SHokun e ngushte do e mbaja te ngushte...nese do mbesja keq do e kisha edhe friend with benefits....por vetem keq LOL

tani seriozisht....mendo j qe po
shoku eshte nje faze dhe me pas shume mire mund te jete i dashuri
nderkohe qe kete fjalin e kthyer mbrapsht se shoh dhe se njoh

i dashuri dhe me pas shok....nuk e kap dot
sepse aty ku ka ndjenja dashurie smund te kete shoqeri te sinqerte me...
Postuar nga: Oqeani
« ne: 25-09-2009, 14:56:35 »

Nuk i dihet,, :)
Postuar nga: kengaime
« ne: 25-09-2009, 14:50:47 »

Jo.
Postuar nga: regrets
« ne: 25-09-2009, 14:13:02 »

po :)
Postuar nga: ritt.
« ne: 06-07-2009, 12:08:26 »

Sa per qe jam shejtan , nuk jam shejtan por jam i ri por i pjekur mire :D dhe i di shume gjera per jeten :)
Mua me ka ndodh :D ama jo qe e kom dasht po ajo me ka dasht :)
Postuar nga: Masha
« ne: 06-07-2009, 11:42:55 »

Qenke nje  14 vjecar shejtan ti  hmmmmm:  :D

S'di c'te them.. s'me ka ndodh ndonjhere kjo.. te pakten nga ana ime jo.
Postuar nga: ritt.
« ne: 05-07-2009, 20:24:33 »

ashtu mendojne te gjithe por rreth 60% te rasteve shoke/shoqe te ngushta kalojne ne dashuri :D
Sepse kur njeriu eshte pa vetedije (Tek koha e seksit p.sh.) nuk di se qka ben ...
Postuar nga: girl89
« ne: 05-07-2009, 13:58:13 »

Se di por nese dike e konsideroj realisht shok atehere s' ka vend per ndjenja te tjera perveç termit shoqeri ..
Postuar nga: ritt.
« ne: 05-07-2009, 13:51:46 »

edhe pse jom i ri :D po foLi diqka ...

Shokun/shoqen e ngusht mundesh me e dasht ... siq thane me heret zemra nuk pyet :D ...

Por nese 1 vajze/djal mundohesh ta besh femer/frajer diqka mos harroni ...

Qe shoqe/shok nuk mundesh me e pas kurr ! (Shok te vertet ama )
Postuar nga: Olympus
« ne: 26-06-2009, 12:11:29 »

Dashuria pervec shikimit te pare lind nga miqesia  .. Miqesia eshte ajo qe shpesh kerkon dashurine .. Dashuria ska dallime snjef arsye ajo vjen ne cdo moment ne cdo kohe ..