×

A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?

Vizitor · 480 · 31961

A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?

Vizitor · 480 · 31961

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer
"@D@"
#100 ne: 14-04-2005, 12:35:18
loooool a e bejme dot Londer -Itali-USA plzzzz :D

Sigurisht!! Fjale eshte ajo?!
Lol po presim ene icik sa te mbaroj provimet une (edhe ti besoj) se pastaj po i gjetem ste len tru per te mesuar keto.

P.S trancefan3 pse dashuri me shikim te pare thua ti, hmmm icik si e rrezikshme po nuk e refuzojme edhe kete alternative.
Lisa thu do jen duke na prit???

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#101 ne: 14-04-2005, 12:54:42
Imagjinoj pak duke na pritur me syte qe i shkelqeje edhe pse  si ujqer te uritur me friken se ndoshta do jemi ndonje zhenjim....pastaj aha sa te na shikojne behen lepuj menjehere :D

 • Postime: 121
 • Gjinia: Mashkull
trancefan3
#102 ne: 14-04-2005, 13:01:52
Goxha fantazi paskan vajzat Shqiptare.

 • Postime: 1937
Rrushja
#103 ne: 16-04-2005, 10:21:50
PO UNE E KAM GJET PER KETE JET E KAM HANGER
E BA ME E DIT SE KE KAM GJET EDHE JU HABITENI (ERII) PO MOS I TREGONI  ERII-T EE SE JU THASH UNE OK LOL

 • Postime: 35
 • Gjinia: Femer
zeshkane
#104 ne: 17-04-2005, 21:20:04
 :XX si perfundim e gjeta shpirtin Binjak ,, and I'm so HAPPYYYY...  :love:

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull
STALoNE_TIRoNC
#105 ne: 18-04-2005, 05:26:45
HEMMM
amon mer zot sa zili i kam kto qe e kan gjet un i shkreti ngela posht e perpjet  :D o ju goca qe doni me be xhiro sa andej ktej sa ne itali londer dhe usa ju keni hum rrugen per vete ku i keni trut e ment naloni pra dhe ne holland se dro ka ngel aty  :D

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer
"@D@"
#106 ne: 18-04-2005, 13:01:35
HEMMM
amon mer zot sa zili i kam kto qe e kan gjet un i shkreti ngela posht e perpjet :D o ju goca qe doni me be xhiro sa andej ktej sa ne itali londer dhe usa ju keni hum rrugen per vete ku i keni trut e ment naloni pra dhe ne holland se dro ka ngel aty :D

hahahahahahahahahah Stalone na shkrive fare.
Po ja ta pysim Lisen, pse jo e bajm ene i xhiro anej!!!
Po nuk gjetem gja, bashkohu edhe ti me ne edhe marim rrugen per shtegtim ne kerkim te shpirtit ton binjak te humbur.
Jo per gje por bashkimi ben fuqi ;)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#107 ne: 18-04-2005, 17:06:40
ada hajt mo u pa puna ne trok qe trrok jemi ca na boni dhe i xhiro deri ne hollande...po jemi dy ne cuno...njo vallaj se ndajm pergjys ne i dume o ka nj secila o hic :D
Gjumashi
#108 ne: 18-04-2005, 17:09:15
E paskeni bere temen te pa vlefshme.

Pfffffffffff sa qef kemi te bejm gjera pis.

Nje moderator, ti futi nje pastrim kesaj teme, pasi ka dal prej binareve.

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#109 ne: 18-04-2005, 17:18:42
Pse mo Gjumash vjen kaq zeherr ti ...per partnerin ideal pra po flasim qe nuk e kemi gjetur dhe po e kerkojme :???

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer
"@D@"
#110 ne: 19-04-2005, 06:43:33
Lisa ate thuaj, se do jete edhe ideali jo per gja, se dum te sakatum ;)
Hajd se po e bajm ene i xhiro nga Hollanda se un e kam pas ne plan me shku po sjam ba mar asiher, ku i dihet, do dali ene rrisku jone :P

P.S gjumash fli gjum ti fli se ate idealen tende mund ta gjesh ne enderr, na le neve beqareve me u shpreh lirshem :P
Gjumashi
#111 ne: 19-04-2005, 07:15:30
ada_el, sa mire i percepton gjerat ti.

Te lumte, se goca si ty do na fusin ne europ me kemben e djathet.

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull
STALoNE_TIRoNC
#112 ne: 19-04-2005, 12:24:45
hahahahaha
he pra goca ca prisni  :O ska me ju dal keq e ke te sigurt  :D

 • Postime: 1031
 • Gjinia: Femer
ThuPka
#113 ne: 19-04-2005, 12:55:00
he pra goca nxitoni thot ky :P shpejt se ma lat cunin vet ;)

 • Postime: 1937
Rrushja
#114 ne: 19-04-2005, 19:01:11
:XX si perfundim e gjeta shpirtin Binjak ,, and I'm so HAPPYYYY... :love:


hhahhhaha po ti kujdes moj naq se po ja merrr frymen e po met prap pa te lol

 • Postime: 5
ceka
#115 ne: 20-04-2005, 11:31:49
ore gjumash me gjithe respektin te them dhe me respekt do te jem deri ne fund sepse jam anetar i ri i forumit por ku mendoni juve zotrote se ne kete kohe ku na sjell rrota te gjindet partneri ideal
krutani79
#116 ne: 20-04-2005, 11:49:53
 :detari pasiguri: :tym :S :'(

 • Postime: 35
 • Gjinia: Femer
zeshkane
#117 ne: 20-04-2005, 14:11:19
:XX si perfundim e gjeta shpirtin Binjak ,, and I'm so HAPPYYYY... :love:


hhahhhaha po ti kujdes moj naq se po ja merrr frymen e po met prap pa te lol


Jo maj naqe JO .. mos u ban merak ,,,, se kur bi ne kurthen teme ,, sdel dot ma ... :D .. ha ha ha..

 • Postime: 1937
Rrushja
#118 ne: 20-04-2005, 15:29:20
ahhahhaha ju bake mir moj ti lol ashtu dojn djemt

 • Postime: 1
babe
#119 ne: 20-04-2005, 17:27:50
nuke bej ate pun un jo oj goce nuk i bie murit me kok se nuyk ja vlen per nje vajz hahahaaha jan si yll
   

bene

 • Postime: 5949
SmiLey
#120 ne: 22-04-2005, 20:39:28
Ehe e kam gjet, e cfare t'gjetme se :P... dhe ne galaktike tjeter te kisha shku me te mire vallahi nuk e kisha gjet LOL
Uuu lum mamaja qe e ka moj aman... kerricin, kerricin ta kam fjalen LOL
Gjumashi
#121 ne: 22-04-2005, 20:45:21
Hmmmm, a e kam gjetur?Pyetje e mire. :P se testin e fshiva, por sdi te ket humbur ndonje qe ta gjeje une.
Nese merrni vesh qe ka humbe ndonje, dal e kerkoje une. ;)

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#122 ne: 22-04-2005, 20:50:58
 :)Kurse une smerzitem pasi do vij nje dite qe do e gjej.... ;)
Gjumashi
#123 ne: 22-04-2005, 20:51:51
:)Kurse une smerzitem pasi do vij nje dite qe do e gjej.... ;)

Po mos prit shume se plakes. ;)

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#124 ne: 22-04-2005, 22:17:43
I dashur gjumash flm por ska gje edhe nese do kem ate fat qe ta kem kur te plakem hajt me me mire une plake se sa disa qe vdesin pa e takuar shpirtin binjak.
Pastaj ka dhe pleq simpatik si dihet e kap ndonje e kaloj pleqerin me te.. ;)