×

A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?

Vizitor · 465 · 26212

A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?

Vizitor · 465 · 26212
Gjumashi
#125 ne: 22-04-2005, 22:21:23
Ishalla e gjen sa me shpejte, dhe ky qe kerkon ti, ishalla jam une. ;)

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1937
Rrushja
#126 ne: 23-04-2005, 08:54:25
hahahhhahha GJUMASH mor ma edhe ti si po don me me tradhtu mu mor ma po a je ti ai qe me the se ty du me te marr per nuse lool
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#127 ne: 23-04-2005, 11:37:06
Shpresoj ta gjej nje dite,por jo ideal.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3346
 • Gjinia: Mashkull
STALoNE_TIRoNC
#128 ne: 24-04-2005, 06:58:37

Ishalla e gjen sa me shpejte, dhe ky qe kerkon ti, ishalla jam une. ;)


heeeeeeeeeee  plasen cokollatat dhe ketejaaaaaaaaaaaaa
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 13
Erduan Lushi
#129 ne: 25-04-2005, 15:25:34
se di valla mendoj se po ama nuk i dihet aaaaaaaa
po hala nuk i dihet mundet me kon tersisht nje mashtrim.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#130 ne: 26-04-2005, 08:57:25
Per biseda personale perdorni MP ose MSN. Per thashetheme shikoni nga fundi i forumit. Heren tjeter nuk do u paralajmeroj por do u ndaloj hyrjen ketu.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer
MONSTER girl
#131 ne: 26-04-2005, 09:38:20
ehe ehe ehe ehe
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2890
 • Gjinia: Femer
Dolce
#132 ne: 26-04-2005, 10:48:41
 hmmmm: nuk mund te them gje eshte akoma heret ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer
MONSTER girl
#133 ne: 27-04-2005, 03:31:54
aman kush me merr mua Jojo: kaq e shemtuar sa jam?! pasiguri:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2
 • Gjinia: Femer
Doriss
#134 ne: 28-04-2005, 09:15:37
tung, ju pershendes te gjitheve, dhe shpresoj se secili nga ju keni pergjigje pozitive per kete teme. Kish me kon mire me pas te njejten pergjigje edhe une, porse kisha aps qene gabim. Ka ma shume se 4 vite qe e dua nje djale, porse si duket ai nuk me ka dasht asnjehere, ka dasht autoritetin tim, ka dasht t'i tregoj botes dhe vetes se mundet me me bo per vete, porse nuk me ka dasht kurre.Ngushellimi i vetem qe me ka mbet eshte se nuk me ka than kurr ndonje fjale te keqe apo ofendim, porse deshtimi eshte evident, dhe do lere vrrage ne jeten time, ngase e kam te veshtire ta harroj, dhe te mendoj per ndonje tjeter.Ju deshiroj gjithe fatin e botes, dhe shpresoj te mos keni hallet e mia.Ju falenderoj per vemendjen,me te mira.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer
MONSTER girl
#135 ne: 28-04-2005, 09:35:50
DORISS mos bej gabim ta vrasesh trurin per nje njeri te tille, se nuk te meriton. dhe jam e sigurte qe do ta harrosh :).
me falni qe dola nje cike nga tema
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 261
kart hadasht
#136 ne: 28-04-2005, 09:36:07
Po...........
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 155
Marko
#137 ne: 28-04-2005, 10:24:42
Ju Pervsha ke veshet te Gjitheve se kam Pire Raki Manash e mos me beri me nerva e;) hey u du te gjitheve ne vecanti Rrushja dhe mos ma ngacemoni kete e;) Pershendetje se ka folur Alkoli sot e;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 155
Marko
#138 ne: 28-04-2005, 16:01:21
Une akoma se kam gjete por Shpresoje se do e gjeje shpejte per ate kam ardhur ne kete Forum me gjete njenen a me doni moj Goca me duni se ju Premtoj se ju bleje kalin me karroce ;) shko si dreqin ja ja s'du jam mire keshtu hajt me mend ne beth ne kry* ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1937
Rrushja
#139 ne: 28-04-2005, 18:51:49
hahahhhaahhahah tesh me ka ardh grupi jem ketu muahhhhhhhhhhhh dajo se je i mil po une mor te marr ty lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 17
 • Gjinia: Femer
arla
#140 ne: 29-04-2005, 12:35:06
Une po e kam gjetur, por nuk ishte kaq e thjeshte... Dhe prandaj tani dua ta kem perjete... :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 155
Marko
#141 ne: 29-04-2005, 15:53:36
arla kush ishte ai leshatok moj qet ka mare ty ja placa veshet e befes dhe ti moj si keshtu e ke tradhetu ate djalin pa flok ne kry e ;)

Rrushja ja ja moj me ban be se s'ke puthe kan tjeter atehere me len te menoje:P a the se s'done me ja fale kuje tradhetine e une pse me ja fale hajt ta fali 1 deri ne 3 por ja ma shume ;)


arla mas u nervozo naqe apo gaxhie e po lale e po cuce epo zonjushe sit theme une ty se kam ra ne bela me kete dynja me i thene naqe pse me thune naqe se s'jam malok me i the lal pse me thune se s'jam laluc me i thene xhane apo gaxhie me thote s'jame corap kuqe e keshtu jeta  nuk di ca te theme vetem ishalla gjeni fatin tuaje se puna ime u pa po mes beqoooooooooooooo ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1937
Rrushja
#142 ne: 29-04-2005, 18:04:39
besa mor Marko jam ti pritu me lexu se qa ke than  po ndasht te lumshin durt lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 125
 • Gjinia: Mashkull
the eagle
#143 ne: 30-04-2005, 10:14:11
per mendimin tim partneri ideal thjesht... does not exist.........
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer
MONSTER girl
#144 ne: 02-05-2005, 04:09:59
per mendimin tim partneri ideal thjesht... does not exist.........
exist exist  :lule
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3057
 • Gjinia: Mashkull
Hajduti_i_Zemrave
#145 ne: 02-05-2005, 04:34:51
hmmmmm tani per tani skam gjetur gje te shof me vone mbzse ene e gjej nje hajdute ideale :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 154
Mos e zgjat me !
#146 ne: 03-05-2005, 11:18:54
Po un e kam gjet!Kam tre muj qe jam feju dhe jam femna ma e lumtun ne Bote! :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#147 ne: 04-05-2005, 00:17:29
Po un e kam gjet!Kam tre muj qe jam feju dhe jam femna ma e lumtun ne Bote! :)

Te trashegohesh :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer
MONSTER girl
#148 ne: 04-05-2005, 03:43:53
Po un e kam gjet!Kam tre muj qe jam feju dhe jam femna ma e lumtun ne Bote! :)
po presim llokumet
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 125
 • Gjinia: Mashkull
the eagle
#149 ne: 04-05-2005, 05:56:11
Po un e kam gjet!Kam tre muj qe jam feju dhe jam femna ma e lumtun ne Bote! :)
nuk te besoj ... ku e din ti se eshte partneri ideal hajde ktu nja nji jave pas martese edhe ta shohim ne ke te njejtin mendim  
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super