×

A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?

Vizitor · 465 · 26549

A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?

Vizitor · 465 · 26549

 • Postime: 960
 • Gjinia: Mashkull
bukuroshi
#25 ne: 21-12-2004, 16:09:36
do ta gjejme dhe ty mos ate qe kerkon ka tjer boll ;)

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#26 ne: 21-12-2004, 20:25:18
pse a thua ta le ne doren tuaj te ma gjeni...????

 • Postime: 12210
Lefter
#27 ne: 24-12-2004, 00:20:51
As ndermend nuk e kemi...


Une per vete cdo muaj e gjej parntneren ideale...

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#28 ne: 24-12-2004, 01:03:16
idealen e muajit e ke fjalen ti jo jo keta e kane idealen tende jo miss korrikun apo dhjetorin :D

 • Postime: 843
 • Gjinia: Femer
ÇAMËRIA
#29 ne: 24-12-2004, 20:23:07
Po po germove coc do gjesh ndonje gje......vec mos  germosh shume se te del qen i ngordhur.  :D

 • Postime: 5966
SmiLey
#30 ne: 26-12-2004, 15:02:17
Po po germove coc do gjesh ndonje gje......vec mos  germosh shume se te del qen i ngordhur.  :D


Ahahaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa  :hahaha :hahaha :hahaha
OooH c'me shkrive se qeshuri, vdiqaaa mojjj po me ben te bie dhe nga karrigia :D
Ahh te marrte e mira, te marrte ty...me kenaqe per Zotin :perqafim


p.s., Per ju te tjeret, nje keshille te vogel kam una...mos shkoni te gerrmoni me lopate...por me garuzhde e' :D
« Editimi i fundit: 26-12-2004, 15:04:05 nga SmiLey »

 • Postime: 843
 • Gjinia: Femer
ÇAMËRIA
#31 ne: 27-12-2004, 16:06:50
Po po germove coc do gjesh ndonje gje......vec mos  germosh shume se te del qen i ngordhur.  :D


p.s., Per ju te tjeret, nje keshille te vogel kam una...mos shkoni te gerrmoni me lopate...por me garuzhde e' :D

Po vija verdalle ku qe....?  
Pse jo germim me pirun dhe me kujdes te madhe ....kur e kap njera maje....do therrase oooj  se me shpove, jam une ai i idealit tat.   :D
Edhe fillon e kendon si Irma Libohova pastaj.....e desha pullali, po me  se fundi me doli  njeri.... .  :hahaha

 • Postime: 7
lumi
#32 ne: 27-12-2004, 21:21:09
ne kerkim jam del ndonje vullnetare ketu nga forumi :P

 • Postime: 12210
Lefter
#33 ne: 28-12-2004, 00:33:52
E kam gjet...vetem se ajo spo me don
krutani79
#34 ne: 31-12-2004, 17:22:00
epo une akoma se kam gjetur dhe kete vit them te mendoj seriozisht ne qofte se ndodhet ndonje vajze ne kete forum  :lule :lule :lule ;) ciao dhe gezuar te gjitheve

 • Postime: 2279
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#35 ne: 01-01-2005, 22:08:17
Po shikoi  :D  :detari
« Editimi i fundit: 03-01-2005, 22:12:03 nga LinaVl »
SuB_ZeRo
#36 ne: 02-01-2005, 05:07:49
po

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#37 ne: 03-01-2005, 03:26:44
po mu beka qeifi qe shumica qenkan te dashuruar..jo per gje por po afrohet 14 shkurti.. :)


un kom fionen si rrush   :perqafim

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer
anonimus
#38 ne: 04-01-2005, 17:06:43
E kam gjete edhe te mire bile  :D

 • Postime: 12210
Lefter
#39 ne: 04-01-2005, 18:20:15
Hajt mos prito na shpjego pak se si duket :D

 • Postime: 6975
machor
#40 ne: 04-01-2005, 19:20:16
ja te shpjegoje une pak , i ka floket e gjata pak,  eshte i gjate pak  ,dhe nuk eshte ideale per anonimen pak, ;)
SuB_ZeRo
#41 ne: 04-01-2005, 21:07:42
la xhelozia e la malinkonia sono maledete thote talioni :D  :hahaha :hahaha

 • Postime: 843
 • Gjinia: Femer
ÇAMËRIA
#42 ne: 05-01-2005, 20:00:33
Po vazhdojne punimet kendeja, sic duket keta tanet do e presin Valentinin me duar plote e ballin larte...... :D   :P

 • Postime: 11
RONI
#43 ne: 11-01-2005, 17:31:22
jam ne kerkim te princeshes time.. :)
milanisti
#44 ne: 13-01-2005, 12:44:33
Ju lutem permbahuni temes se dhe disa replika tjera i fshiva nuk esht Barkafe ketu.

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer
anonimus
#45 ne: 13-01-2005, 16:16:52
Une po  :) e kam gjete  :X
SuB_ZeRo
#46 ne: 15-01-2005, 16:19:04
she she urime yllo ;)  :lule

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer
anonimus
#47 ne: 17-01-2005, 12:08:42
qyyyyyyyyy :o
 Kjo me te vertete do na bashkoje E degjove tha se eshte shume i gjate  :o mire de s'jam e vogel une 1.73 :D

 • Postime: 2495
 • Gjinia: Femer
leni
#48 ne: 18-01-2005, 02:43:51
uroj te gjitha ato vajza qe kan gjetur partnerin  :lule :lule :lule :lule


po ju afrohet  dhe  dita e dhuratave  :pafshim

 • Postime: 771
 • Gjinia: Femer
Hersianna
#49 ne: 19-01-2005, 03:28:12
uroj te gjitha ato vajza qe kan gjetur partnerin  :lule :lule :lule :lule


po ju afrohet  dhe  dita e dhuratave  :pafshim

Kujton se na ben nder kur na kujton se o harxhojme leke...(dollare apo valuta te tjera...:P)

Hersia`