×

A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?

Vizitor · 480 · 31918

A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?

Vizitor · 480 · 31918

 • Postime: 4261
Charlie
#450 ne: 18-08-2008, 15:11:22
Cfare do te thot ajo ...a po a jo :D

 • Postime: 377
 • Gjinia: Femer
Dor!na
#451 ne: 18-08-2008, 15:14:58
Poooooooo ;)

Njeriu ideal ndoshta dhe nuk egziston, sic kan shkrujt disa me lart, po ne vet mund ta bejm ate qe e dashurojm ideal per ne..  un ja arrita qellimit :), u mundova pak po prap ja arrita!!

 • Postime: 4261
Charlie
#452 ne: 18-08-2008, 15:16:30
Shyqyr qe e ke gjete :D edhe pse te paska mundu pak :d
mishel
#453 ne: 18-08-2008, 16:20:13
Poooooooo ;)

Njeriu ideal ndoshta dhe nuk egziston, siç kan shkrujt disa me lart, po ne vet mund ta bejm atë qe e dashurojm ideal për ne..  un ja arrita qëllimit :), u mundova pak po prap ja arrita!!


Mora shkas dhe po shkruaj dicka....


Mos me idealizo!

Mos me zbukuro e dashur, mos me idealizo
Se nuk jam ashtu
Sikur te guxoja te te veshtroja thelle ne sy,
E di se cfare do te te thoja tani?

Kur t'u afrova ne fillim
Desha vetem te lozja..
Tani qe te njoh
Nuk jam i denje per TY!

 • Postime: 12743
Mishel...............
#454 ne: 28-12-2013, 01:02:42

Mora shkas dhe po shkruaj dicka....


Mos me idealizo!

Mos me zbukuro e dashur, mos me idealizo
Se nuk jam ashtu
Sikur te guxoja te te veshtroja thelle ne sy,
E di se cfare do te te thoja tani?

Kur t'u afrova ne fillim
Desha vetem te lozja..
Tani qe te njoh
Nuk jam i denje per TY! • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#455 ne: 25-03-2019, 18:32:44
U be kohe e gjate tani ,,,, e keni gjet apo nuk e keni gjet 😂😂

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#456 ne: 25-03-2019, 18:35:16
Ne kerkim qe ne kohe te hershme, dhe mbase do e gjejme ndonje ketu se shume zemra thyem me mbylljen e forumit atehere. :D
Ecni zockaniiiiii gati tu. :D

 • Postime: 253
Monique
#457 ne: 25-03-2019, 19:14:08
Hahahahahhah ca lame qe te gjejme thuaj?

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#458 ne: 25-03-2019, 19:19:44
Fajtori eshte Maxi qe beri pushime ca kohe e ju mori me qafe 😂😂
Se vete ne rregull ishte ai 😂😂

 • Postime: 253
Monique
#459 ne: 25-03-2019, 19:23:39
Ska gje ne ne kerkim jemi ende...o e gjejme o plasim

Ore ate Lefterin e dini gjo nga bohet lol

 • Postime: 12743
Mishel...............
#460 ne: 11-04-2019, 09:07:24
Ne kerkim qe ne kohe te hershme, dhe mbase do e gjejme ndonje ketu se shume zemra thyem me mbylljen e forumit atehere. :D
Ecni zockaniiiiii gati tu. :D

Edhe pse mua me ke ne krah , te mbeti goja duke lypur o lumadh,.mos u fryfsh :P

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#461 ne: 11-04-2019, 19:47:36
Edhe pse mua me ke ne krah , te mbeti goja duke lypur o lumadh,.mos u fryfsh :P
Ne te dy cedojme me njeri tjetrin por ama i bejme shume pune njeri tjetrit kur jemi per gjuajtje te lire. :P :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#462 ne: 11-04-2019, 21:45:56
LOL fiks si Izmini ke folur LOL

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#463 ne: 12-04-2019, 14:43:56
LOL fiks si Izmini ke folur LOL
Epo hallat teze na bien me te keshtuqe...😝😁

 • Postime: 12743
Mishel...............
#464 ne: 12-04-2019, 14:51:52
Epo hallat teze na bien me te keshtuqe...😝😁

qe ne pike te mengjesit me mendjen ne gjera ngrihesh...cpaske qene bre lalke LOL

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#465 ne: 29-11-2019, 14:53:52
Gjetëm, na gjetën, kërkuam..... i lamë, na lanë.... :D

 • Postime: 223
Passion
#466 ne: 29-11-2019, 15:58:18
I kam thene cunit

Gjeji e nje babes,por mazallah se me degjon.  :D

Ideale s'ka thote.  :D

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#467 ne: 29-11-2019, 19:14:33
I kam thene cunit

Gjeji e nje babes,por mazallah se me degjon.  :D

Ideale s'ka thote.  :D

Djali ja gjen pastaj edhe një mamit😂
Së paku kështu thot djali im i madhi. Kur ta gjej babi një, ty ta gjej unë, hiç mos lodhesh 😂

 • Postime: 223
Passion
#468 ne: 02-12-2019, 16:50:59
Djali ja gjen pastaj edhe një mamit😂
Së paku kështu thot djali im i madhi. Kur ta gjej babi një, ty ta gjej unë, hiç mos lodhesh 😂
:( :( :(

nuk ben ashtu  :D

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#469 ne: 03-12-2019, 08:19:41
:( :( :(

nuk ben ashtu  :D
Bën bën 😁

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#470 ne: 03-12-2019, 10:51:48
@Passion mire e ka @Parloté , gjetja eshte reciproke :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#471 ne: 04-12-2019, 08:18:10
Idealja nuk ka fund eeee, ndaj s'po ndaleni ju aaaa 😂😂😂
Po me prishni mendjen e mu 😂😂😂

 • Postime: 223
Passion
#472 ne: 04-12-2019, 17:10:09
Idealja nuk ka fund eeee, ndaj s'po ndaleni ju aaaa 😂😂😂
Po me prishni mendjen e mu 😂😂😂

Te isha une admin  :D
te kisha fut nje banned per 6 muaj.  :P

guxo e fol here tjeter  :P :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#473 ne: 05-12-2019, 11:10:19
😂😂😂

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#474 ne: 05-12-2019, 17:11:06
Idealja nuk ka fund eeee, ndaj s'po ndaleni ju aaaa 😂😂😂
Po me prishni mendjen e mu 😂😂😂
Ne të ndreqim mendjen duke të treguar sa me fat je 🤗😉