×

A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?

Vizitor · 465 · 26570

A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?

Vizitor · 465 · 26570

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#50 ne: 21-01-2005, 17:48:49
Mua nuk me ka trokitur akoma ne dere... thashe po vjen nga kina me gomar do i kete humbur rrugen gomari te gjorit.....:???  

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer
anonimus
#51 ne: 24-01-2005, 00:15:05
As ndermend nuk e kemi...


Une per vete cdo muaj e gjej parntneren ideale...
 
 Sa mire dmth ti ke jete ideale a po?  :???  :P

 • Postime: 12210
Lefter
#52 ne: 24-01-2005, 01:36:48
 
 Sa mire dmth ti ke jete ideale a po?  :???  :P
Nuk mund te thuhet ideale....sepse prap me mungon dicka ose dikush me kend mund te jem diskret dhe te ndaj cdo gje qe e kam ne jete,sa i perket atyre qe i kam te ,,shpeshta,, jan kaluese jan ose shqiptare ose veq zoti di se te kahit jane...pro gjethmon jam ne pritje te ,,asaj,,qe i them ne ate moment se eshte idealja per mu dhe i them ,,stop,,ktyre sendeve te perditshme qe i kam ne jete  dhe ja nisi cdo gje prej fillimit...deri ne ate moment nuk kam ndermend te ndryshoj.... ;)

 • Postime: 462
 • Gjinia: Femer
jersey_gurl
#53 ne: 04-02-2005, 23:49:57
them se po.....
po ashtu duken ata qe te gjithe ne fillim.... :love:====> ><

 • Postime: 8
ALieN
#54 ne: 05-02-2005, 08:06:34
po gjet e kam po sa ideale eshte ket se di akoma se delja nga nje her te del dos ;) :D  

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull
Raldushi
#55 ne: 08-02-2005, 07:10:11
un rruges jam, tu e gjet

 • Postime: 5966
SmiLey
#56 ne: 09-02-2005, 11:35:07
Ne kerkim jemi mor aman...po hic se po na del ndonje i hajrit :???
Me sa duket, duhet me marr nje teleskop (me eksploru njehere dhe nga galaktikat e tjera perreth) se dylbite sikur nuk po na hyjne ne pune hic :D

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#57 ne: 10-02-2005, 13:55:55
une e gjeta  :D
zemla si je ti  :D

 • Postime: 5966
SmiLey
#58 ne: 11-02-2005, 05:29:55

Ehhh mire mire...thoni po deshet qe teleskopi nuk me paska bere pune :D

Zemla mire... :P
po ti kumble si je ;)

 • Postime: 114
mision
#59 ne: 16-02-2005, 15:50:47
 A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?
mendova se e gjeta po  :detari

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#60 ne: 17-02-2005, 22:20:59
po ca te rreshqiti ju prish mendja ...hajt mos u merzit hajde te turma :???

 • Postime: 771
 • Gjinia: Femer
Hersianna
#61 ne: 21-02-2005, 19:41:54
Mos e vrisni mendjen shume...1 bie 100 Ngrihen.... :D

Hersia`

P.S: Inshallah s`ma lexon i fejuari kete replike... :-[

 • Postime: 5966
SmiLey
#62 ne: 21-02-2005, 19:53:23
Hersi :perqafim ku je mojjjjjjjjjjjjjjjjj j... moj c'te te them, s'te kam pare verdall :???
Moj, po nuk ta lexoi AI* ... do te shkoj e t'ia rrefej una tek veshi si harabeli :P
Ndaj, behu e urte ti... se vajta e ia tefterosa te gjitha... tak e tak :D

Te puc fort :-*

 • Postime: 2025
 • Gjinia: Mashkull
sulltani
#63 ne: 22-02-2005, 11:35:41
 smiley orari i vizitave eshte shenuar ke dera zyres time

ose merr ne tel     1 800 sulltani

 • Postime: 771
 • Gjinia: Femer
Hersianna
#64 ne: 22-02-2005, 13:41:14
Po pusho moj Smiley (Si ke qene ti ylli :P) se e ke verdalle kete...:P

Sulltani s`harxhojme leke neper telefona ne...une dhe Smiley e rrespektojme lekun... :occ

Hersia`

 • Postime: 12210
Lefter
#65 ne: 22-02-2005, 13:50:23
Respekti me i madh eshte kur e hargjo ate... :D...call sulltan...ruf an :D

 • Postime: 5966
SmiLey
#66 ne: 22-02-2005, 21:19:19
Vallahi me thene te drejten... une e respektoj lekun, jo per gje por keshtu jam edukuar... por ama respektoj dhe shoqerine ;)

Faleminderit, per mikepritjen bujare ''sulltan'' :perqafim... por po e rezervoj takimin ne zyre & telefonaten vetem per rast emergjent :D
Hersi, shyqyr qe nxorre koken moj :puth... se per mall je bere dhe ti kendej.Pacim ylla [n b good 2 each other ;-)]
 :pafshim

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#67 ne: 26-02-2005, 13:52:20
Kujdes daljet nga tema ju lutem

 • Postime: 6092
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#68 ne: 05-03-2005, 15:48:55
Interesante kjo tema, e lodhshme por interesante

Une mora 24

Just perfect!

 • Postime: 792
 • Gjinia: Mashkull
Kosovari_pz Toni
#69 ne: 06-03-2005, 00:46:45
Interesante kjo tema, e lodhshme por interesante

Une mora 24

Just perfect!

Baby Girl me vjen mir qe perseri edhe ne ket forum ti shprejim mendime tona apo?

sa i perket temes se a e keni gjetur partnerin tuaj ideal? une tham jo ! sepse nuk jam ka e lyp niher per niher per mu jan me rendesi punet private flm.

tung nga Toni
« Editimi i fundit: 06-03-2005, 00:50:05 nga Kosorari_pz Toni »

 • Postime: 28
 • Gjinia: Femer
fairy
#70 ne: 10-03-2005, 05:48:26
epo normalisht qe e kam gjetur njeriun e jetes :hahaha :hahaha

 • Postime: 156
 • Gjinia: Femer
AlBoLiCiOuS
#71 ne: 10-03-2005, 17:38:26
pooooooooooo si shpirt e kam  :X

 • Postime: 1315
 • Gjinia: Mashkull
ALieNs
#72 ne: 11-03-2005, 12:01:30
ashtu thuhet sikur dhe un ashti si sikur dhe ajo sikur jemi bashke dmth :D  :tym

 • Postime: 196
Kosovari_i_terbuar
#73 ne: 12-03-2005, 02:43:33
jo, po e dua nje shqiptare qe eshte ne fushen e mjeksis.

 • Postime: 792
 • Gjinia: Mashkull
Kosovari_pz Toni
#74 ne: 12-03-2005, 02:59:04
ju pershendes

ej gocaaaaa mos genjeni shum per mendimin tim as njera nga ju nuk e ka qetur partnerin ideal kjo cka thuani ju esht vetem per sy e faqe ok tregoni te verteten flm. tung