×

A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?

Vizitor · 465 · 26213

A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?

Vizitor · 465 · 26213

 • Postime: 1125
 • Gjinia: Mashkull
INDRITI
#75 ne: 13-03-2005, 09:05:27
ja ja ja ja e kush na merr :( :D

kur ta gjej ju thom vete une :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#76 ne: 13-03-2005, 13:27:04
ju pershendes

ej gocaaaaa mos genjeni shum per mendimin tim as njera nga ju nuk e ka qetur partnerin ideal kjo cka thuani ju esht vetem per sy e faqe ok tregoni te verteten flm. tung
hahahha...Ste tregoj keto derisa sju tregon ti qe je i lire :D...

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6092
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#77 ne: 13-03-2005, 14:13:58
Akoma jo :'(

Vazhdoj te pres :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1315
 • Gjinia: Mashkull
ALieNs
#78 ne: 13-03-2005, 14:27:58
puthjet jepja ne prv..

permbajuni temes..please..
« Editimi i fundit: 13-03-2005, 15:54:06 nga Stalion »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 110
 • Gjinia: Femer
Alkea
#79 ne: 14-03-2005, 07:48:32
 :pafshim

Po mire nga tere testet nje kaq te gjate duhet te vinit ju????
Aman me filluan hallet qe pas pyetjes se dyte. :???

Ore po ta gjej nje yll une .....po per te tjerat, WHO CARES!!! :puth :perqafim tere kohen do bej  :-[ ( hehe heee)))))

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1315
 • Gjinia: Mashkull
ALieNs
#80 ne: 18-03-2005, 18:52:33
puthjet jepja ne prv..

permbajuni temes..please..

hera e fundit qe me lot postimet  ok ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 792
 • Gjinia: Mashkull
Kosovari_pz Toni
#81 ne: 18-03-2005, 19:01:43
op spo di cka te them ndoshta po ndoshta jo mua me ka befasu nje shoqe dhe me tha qe me don shum dhe e pranova se edhe une e kam dashtur shum si shoqe por po PRES.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 137
 • Gjinia: Femer
Lena
#82 ne: 19-03-2005, 07:47:42
op spo di cka te them ndoshta po ndoshta jo mua me ka befasu nje shoqe dhe me tha qe me don shum dhe e pranova se edhe une e kam dashtur shum si shoqe por po PRES.

 :( toni nuk me beson mua partneri ideal per mua esht te me kupton, beson deri ne mxsimum por si duket paskem dyshtu  :'(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1315
 • Gjinia: Mashkull
ALieNs
#83 ne: 19-03-2005, 07:56:11
Jashte Teme
« Editimi i fundit: 30-03-2005, 19:11:26 nga Hersianna »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 58
 • Gjinia: Femer
valentinaaa
#84 ne: 20-03-2005, 10:28:11
e kam gjet partnerin po partnerin ideal se di  ><
nashta ma mire mos me pas gjet hiq  :???

 :tym
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1315
 • Gjinia: Mashkull
ALieNs
#85 ne: 22-03-2005, 19:51:47
pse moj rrushe te ka zhgenjyer  ;)

baby sikur ishe e martuar ti :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#86 ne: 23-03-2005, 12:19:59
ehhh u be puna si e atij filmit shqiptare "germo Tare germo se qenin e ngordhur ke per te gjetur " :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#87 ne: 23-03-2005, 12:41:07
Si nga e di po ate mesiper nuk e kisha shkruar per ty e kisha shkruar per vete ....c'pune kam une me ty o vlla hone ne tirone :???
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 370
 • Gjinia: Femer
Isra
#88 ne: 25-03-2005, 08:42:17
eh, pertova ta lexoj testin te gjithe, por pergjigjen po e jap....

E kam zgjedhur partnerin ideal, ka vite qe e kam zgjedhur dhe nuk me eshte merzitur, dhe nuk do te me merzitet kurre, kurre, kurre :X
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#89 ne: 25-03-2005, 20:32:29
 :-\hmmm na i nxoret gjith sekretet sheshit more njerez edhe pse shkruaj shum perciptas gjerash prapseprap ate qe mendoj shkruaj...nejse ;)une jam em ate fjalen qe po kerkove gjen dhe e ve sa here ne baz e ne praktik kete shprehje kudo ne gjerat e jetes time e deri tani flm zotit ja kam arritur qellimit aq sa kam dashur e jam e lumtur me kaq... :P
Por ne temen e partnerit ideal???
Aha se di mendoj se besoj em shum ne fat se ne kerkim pasi nganjeher e ke perball e se sheh  sidomos ne femrat njeher mendojm si shume e harrojm si jemi vet pra se vras mendjen aq shum ta kerkoj apo te mendoj si do jet pasi ne mendje dihet  qe ke ate mashkullin ideal qe se takon asnjeher ne jet te njejten gje them dhe per vete pasi sjam perfekte besoj e uroj qe ne karaktere e mendime pak a shum te jemi te njejte pastaj tjerat pak rendesi kane pra jane gjera qe rregullohen...

 :Phahha pergjigja ishte qe se kam gjetur besoj se e kuptoni nga ckam shkruar... ;)
respect thug girl
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1031
 • Gjinia: Femer
ThuPka
#90 ne: 01-04-2005, 22:36:47
jo akoma  :( :( jam ne kerkim  :detari :detari  :tym
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull
Raldushi
#91 ne: 05-04-2005, 09:28:45
hala se kam gjet  :tym
po hajt se kadal e kadal ishalla te po e gjej :tym
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 14
 • Gjinia: Femer
fri
#92 ne: 11-04-2005, 03:55:20
un po pritoj per zoten me ndej me ba pike
por e kam gjete dhe ai mu natyrisht
hata zot mbaje :) turpi:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1161
 • Gjinia: Femer
"@D@"
#93 ne: 13-04-2005, 17:57:18
  Jojo: Po kush e la ta gjej une :P
shaka ;)
Akoma jo (?)
Do kete humbur rrugen me duket, por e di qe shume shpejt do te vij tek mua :engjell:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#94 ne: 14-04-2005, 12:21:29
ada_el hajde me fut krahun iher se dhe ai i imi rrugen ka humbu ...hajde bredhim njehere  lart e poshte rruges Tirane-Elbasan se kushedi i gjejme :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 121
 • Gjinia: Mashkull
trancefan3
#95 ne: 14-04-2005, 12:23:20
As mos prisni qe tu kthehen.
Femra dhe autobuza ka rruga sa te duash.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1161
 • Gjinia: Femer
"@D@"
#96 ne: 14-04-2005, 12:25:49
ada_el hajde me fut krahun iher se dhe ai i imi rrugen ka humbu ...hajde bredhim njehere lart e poshte rruges Tirane-Elbasan se kushedi i gjejme :D

rrusho po si gjetem anej, ja fusim iher ene ketej nga Londra, duke kaluar tranzit ne itali se mos na kan ngec atje.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1161
 • Gjinia: Femer
"@D@"
#97 ne: 14-04-2005, 12:27:16
As mos prisni qe tu kthehen.
Femra dhe autobuza ka rruga sa te duash.

Lal spo presim te na kthehen, por te na vine e mos ikin per tu kthyer prape se po iku njehere nuk e dua une te kthehet.
Sa per atobuza e makina ka sa te duash, por ne po flasim per atoideal sepse te tille na kalojne parasysh cdo dite dhe as qe i veme re...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#98 ne: 14-04-2005, 12:28:36
loooool a e bejme dot Londer -Itali-USA plzzzz :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 121
 • Gjinia: Mashkull
trancefan3
#99 ne: 14-04-2005, 12:30:40
u shkelni syrin ndonjerit derisa te mberrini ne destinacion,pastaj veruni brylin.simple
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super