×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Charlie
« ne: 08-06-2019, 13:37:51 »

Qyqja, cjane kto tema merr. :D :D

Yes. :D


Yes??? 😂😂😂 dhe perfundimi si ishte ?? 😆🤣
Postuar nga: Parloté
« ne: 08-06-2019, 13:01:48 »

Jo, edhepse kam patur dy kolege të martuara.
Jam serioze në punë. :D
Postuar nga: M A X
« ne: 08-06-2019, 11:14:33 »

Po..shum her 😁

Ca sinjalesh coke ti goce...mos te esht prish semafori 😅

Mu' m'ka ndodh iher me i lezbe qe dukesh e sillesh si mashkull  :D
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 07-06-2019, 20:55:31 »

Po..shum her 😁
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 07-06-2019, 20:54:10 »

Qyqja, cjane kto tema merr. :D :D

Yes. :D
Postuar nga: erlehta
« ne: 07-06-2019, 20:46:30 »

Oooooooo pse ca u bo ketu rrumpalle
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 07-06-2019, 17:44:45 »

Kush ketu ka marre ndonje flirt nga dikush i seksit te njejte? hmmmmm: