×

A jeni ngacmuar ndonjehere nga dikush i seksit te njejte? 🏳️‍🌈

· 7 · 45

A jeni ngacmuar ndonjehere nga dikush i seksit te njejte? 🏳️‍🌈

· 7 · 45

 • Postime: 366
 • Karma: 1
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
ne: 07-06-2019, 17:44:45
Kush ketu ka marre ndonje flirt nga dikush i seksit te njejte? hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6601
 • Karma: 29
 • Gjinia: Femer
erlehta
#1 ne: 07-06-2019, 20:46:30
Oooooooo pse ca u bo ketu rrumpalle
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7239
 • Karma: 26
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#2 ne: 07-06-2019, 20:54:10
Qyqja, cjane kto tema merr. :D :D

Yes. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18288
 • Karma: 204
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#3 ne: 07-06-2019, 20:55:31
Po..shum her 😁
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22005
 • Karma: 43
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 08-06-2019, 11:14:33
Po..shum her 😁

Ca sinjalesh coke ti goce...mos te esht prish semafori 😅

Mu' m'ka ndodh iher me i lezbe qe dukesh e sillesh si mashkull  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1463
 • Karma: 6
 • Gjinia: Femer
Parloté
#5 ne: 08-06-2019, 13:01:48
Jo, edhepse kam patur dy kolege të martuara.
Jam serioze në punë. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4086
 • Karma: 16
Charlie
#6 ne: 08-06-2019, 13:37:51
Qyqja, cjane kto tema merr. :D :D

Yes. :D


Yes??? 😂😂😂 dhe perfundimi si ishte ?? 😆🤣
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super