×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 31-12-2013, 11:27:08 »

PO duhet te fali kush mendon se do...kush ka menduar se ka dashur JO
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 03-09-2009, 10:44:36 »

Verdho konit e konit si kokrra thonit....

katnarja dreqit....LOL LOL
Postuar nga: Shej
« ne: 03-09-2009, 10:41:41 »

uppsssssss u zbulova eee LOL se kisha mendjen moj ..... sikur sdua te fal me boll mo 1 here ose dy here me shume nuk falet .... hap krahun e them ec bab verdho  :P LOL
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 03-09-2009, 10:33:26 »

me kete si ke thone dil urgjent tek Numri i Partnerve hahahahahahahha


Fal o dreq Fal se edhe ty do te te falin... :D
Postuar nga: Shej
« ne: 03-09-2009, 10:27:48 »

po mi shoqe po na shkoj jeta faltore na shkoj  :P
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 03-09-2009, 09:41:56 »

Vete fjala Dashuri do te thote Duaj...te duash do te thote ta pranosh dike me te mira dhe te keqijat e tij....

Ndaj mos mbillni meri ne zemren tuaj...por vetem Dashuri
Postuar nga: Masha
« ne: 21-07-2009, 13:14:05 »

Ai qe dashuron di edhe te fale por, duhet te di edhe cka fale dhe kujt ja fale...!

ndaj te njejtin mendim
Postuar nga: Misss
« ne: 20-07-2009, 17:29:12 »

Kush dashuron fal. Kjo eshte bindja ime e plote, e kam nga pervoja.Vecse mund te falesh kur kupton se cdo njeri mund te gaboje.Edhe...ti vete...

Jam shume dakort. :)
Postuar nga: i huaj
« ne: 20-07-2009, 17:15:10 »

Ai qe dashuron di edhe te fale por, duhet te di edhe cka fale dhe kujt ja fale...!
Postuar nga: Emira
« ne: 20-07-2009, 16:05:58 »

Kush dashuron fal. Kjo eshte bindja ime e plote, e kam nga pervoja.Vecse mund te falesh kur kupton se cdo njeri mund te gaboje.Edhe...ti vete...