×

Cdo te thote te duash dike me shume se veten?

Cdo te thote te duash dike me shume se veten?

· 113 · 7068

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#100 ne: 14-12-2013, 22:25:47
tani me doli qysh mbreme..me paska hedhe gruaja valium e poshtra :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#101 ne: 14-12-2013, 22:43:42
dmth me pak fjale  hmmmmm: te duash nje person me teper se vetja e bejne vetem gomeret :P  ...duke analizuar tekstet e pergjigjet e parafolesve :D

Me fjalet e mia e ke

Nuk thashe ate lexo mire

Te duash eshte ideale....por te betohesh apo japesh prova apo sprova te tilla sa te cosh veten ne skaje te paimagjinueshme kjo nuk eshte dashuri

Kjo quhet cmenduri...

Shpresoj te kuptosh cdua te them. Ne te kundert me vjen keq

 • Postime: 473
ness uno
#102 ne: 14-12-2013, 22:44:58
Me fjalet e mia e ke

Nuk thashe ate lexo mire

Te duash eshte ideale....por te betohesh apo japesh prova apo sprova te tilla sa te cosh veten ne skaje te paimagjinueshme kjo nuk eshte dashuri

Kjo quhet cmenduri...

Shpresoj te kuptosh cdua te them. Ne te kundert me vjen keq
eh po cte them le te te vije keq ath

 • Postime: 12743
Mishel...............
#103 ne: 14-12-2013, 22:46:17
Nuk ma merr mendja qe ka njeri ne bote qe do dike me shume se veten..sepse po nuk deshe veten tregon se nivelin e ndjeshmerise nuk e ke ne parametrat e duhura hmmmmm:

Po grens ai qe do veten mbi gjithcka ...esjte ne gjendje te doje e te tjeret
Une skam nevoje qe dikush te bej cmendurira per mua per te me treguar se me do

Per mua peshen e fjales nuk ka gjest qe e zevendeson

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#104 ne: 15-12-2013, 21:35:17
une e di mishel po nuk e di a e marrin vesh keta te tjeret :P

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#105 ne: 15-12-2013, 22:32:49
edhe une e di. :)

 • Postime: 1283
Pasion
#106 ne: 15-12-2013, 22:34:24
 :)

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#107 ne: 15-12-2013, 22:36:21
 :perqafim

 • Postime: 12743
Mishel...............
#108 ne: 15-12-2013, 23:31:04
une e di mishel po nuk e di a e marrin vesh keta te tjeret :P

Rendesi ka ta dish ti....per te tjeret mos e vrit

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#109 ne: 16-12-2013, 23:28:43
romeo dhe zhuljete kane vdek e di une

 • Postime: 12743
Mishel...............
#110 ne: 16-12-2013, 23:31:24
Ja qe jo

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#111 ne: 16-12-2013, 23:33:06
kot ja fusin o mishel

qenia njerezore eshte teper egoiste me shume se veten sduan askend

 • Postime: 12743
Mishel...............
#112 ne: 16-12-2013, 23:34:58
kot ja fusin o mishel

qenia njerezore eshte teper egoiste me shume se veten sduan askend

U cava tu e thone....po di gjo une pse me kundershtojne fort

Dhe jam e sigurt qe kshu e menojne dhe veprojne edhe vete....po hajt mo force zakoni me u shit ndryshe nga cje
 

Pse ka kaq shumë pushtet policia në SHBA?

Nisur nga InfoZRubrika Bota

Postimi i fundit 24-07-2020, 15:50:39
nga SteriOtipi B
thenie anglisht shqip per veten..

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 23:03:02
nga InfoZ
Cdo te thote ekstrovert?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 23:15:40
nga M A X
Cdo te thote Ateist?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 27-04-2020, 23:54:16
nga M A X
Qysh me myt veten?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 09-04-2020, 15:12:25
nga InfoZ