×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 16-12-2013, 23:34:58 »

kot ja fusin o mishel

qenia njerezore eshte teper egoiste me shume se veten sduan askend

U cava tu e thone....po di gjo une pse me kundershtojne fort

Dhe jam e sigurt qe kshu e menojne dhe veprojne edhe vete....po hajt mo force zakoni me u shit ndryshe nga cje
Postuar nga: Shej
« ne: 16-12-2013, 23:33:06 »

kot ja fusin o mishel

qenia njerezore eshte teper egoiste me shume se veten sduan askend
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 16-12-2013, 23:31:24 »

Ja qe jo
Postuar nga: Shej
« ne: 16-12-2013, 23:28:43 »

romeo dhe zhuljete kane vdek e di une
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 15-12-2013, 23:31:04 »

une e di mishel po nuk e di a e marrin vesh keta te tjeret :P

Rendesi ka ta dish ti....per te tjeret mos e vrit
Postuar nga: flutur
« ne: 15-12-2013, 22:36:21 »

 :perqafim
Postuar nga: Pasion
« ne: 15-12-2013, 22:34:24 »

 :)
Postuar nga: flutur
« ne: 15-12-2013, 22:32:49 »

edhe une e di. :)
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 15-12-2013, 21:35:17 »

une e di mishel po nuk e di a e marrin vesh keta te tjeret :P
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 14-12-2013, 22:46:17 »

Nuk ma merr mendja qe ka njeri ne bote qe do dike me shume se veten..sepse po nuk deshe veten tregon se nivelin e ndjeshmerise nuk e ke ne parametrat e duhura hmmmmm:

Po grens ai qe do veten mbi gjithcka ...esjte ne gjendje te doje e te tjeret
Une skam nevoje qe dikush te bej cmendurira per mua per te me treguar se me do

Per mua peshen e fjales nuk ka gjest qe e zevendeson