Zerion

Zeri yt => Dashuria ⚤ Seksi => Teme e nisur nga: +ERELA+ ne 15-02-2011, 10:33:32

Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: +ERELA+ ne 15-02-2011, 10:33:32
Cdo te thote te duash dike me shume se veten?

Nese pyet nje te dashuruar sa e do ai apo ajo partnerin / en me siguri do thote po me shume se veten time. E me pas kur ndahen as nuk duan t`ia dine fare. Si mendoni ju a thuhet ajo fjale sepse e ndjen me te vertete apo thuhet se ka ngelur si shprehje?
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: +ERELA+ ne 15-02-2011, 10:38:33
Une e besoj se te duash dike me shume se  veten do te thote:

te jesh i gatshem te perballesh me cdo situate dhe cdo gje qe te del perpara, duhet te jesh i pregatitur per te perballuar cdo sfide.

Kuptohet keta gjera i ben vetem per njeriun qe me te vertet:
-e do dhe nuk mund te jetosh pa te...
-per ate qe te eshte bere si uji qe pi...
-si frymemarrja...
-per ate tek i cili varet e ardhmja jote...
-per ate njeri qe i je perkushtuar i gjitha...
-per ate njeri qe te do kur te tjeret nuk te duan,
-qe te perkrah kur te tjeret te kthejne kurrizin...
-qe te fal cdo gabim qe ke bere,
-qe te jepet me mish dhe me shpirt,
-qe s'do mund te tradhonte kurre...
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Lefter ne 15-02-2011, 12:49:36
Do te thote qe je totalisht budalla ,nese te shkon mendja se e do dike me shume se veten. :D
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-08-2012, 14:38:50
qe je kokrra e budallaqes
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Pussy Lover ne 02-08-2012, 15:23:45
qe je kokrra e budallaqes
qe dashuria e vertete egziston
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-08-2012, 15:25:47
kur ta takoj do te te them
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Pussy Lover ne 02-08-2012, 15:27:44
i kalove te 30 mos le nam gjeje
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-08-2012, 15:28:31
hahahahahhahahahaha h

SDU
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: endrrimtare ne 02-08-2012, 15:29:02
Qe tjetri ta merr per dobesi...ate ndjenje aq te paster qe i jep. Dhe dalim te konkluzioni i mishelit "qe je kokrra e budallaqes" per ate por kurre s'je budallaqe per veten tende.
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-08-2012, 15:31:26
Qe tjetri ta merr per dobesi...ate ndjenje aq te paster qe i jep. Dhe dalim te konkluzioni i mishelit "qe je kokrra e budallaqes" per ate por kurre s'je budallaqe per veten tende.

sdoja ta thosha kaq hapur...
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-09-2012, 16:56:26
Qe nuk ekziston mundesia dhe qe sinqerisht do i thoja si teksti i meposhtem

I try to make it through my life, in my way, there's you
I try to make it through these lies, and that's all I do

Just don't deny it,
Don't try to fight this ,and deal with it
and that's just part of it,

If you were dead or still alive
I don't care, I don't care
Just go and leave this all behind
Cause i swear (i swear),i don't care

I try to make you see my side
Always trying to stay in line
But your eyes see right through
That's all they do

I'm getting buried in this place
I got no room your in my face
don't say anything just go away

If you were dead or still alive
I don't care, I don't care
Just go and leave this all behind
Cause i swear (iswear) i don't care

[ instrumental ]
love changing everything
You won't be left for me x2


If you were dead or still alive
I don't care, I don't care
Just and and leave this all behind
Cause i swear(i swear)i don't care

If you were dead or still alive
I don't care(i don't care), I don't care(i don't care)
Just go ahead and leave this all behind
I don't care(i swaer), I don't care
At all...
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Shej ne 21-09-2012, 17:26:30
Do te thote te jesh e lumtur
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: the king ne 21-09-2012, 19:43:17
Une e besoj se te duash dike me shume se  veten do te thote:

te jesh i gatshem te perballesh me cdo situate dhe cdo gje qe te del perpara, duhet te jesh i pregatitur per te perballuar cdo sfide.

Kuptohet keta gjera i ben vetem per njeriun qe me te vertet:
-e do dhe nuk mund te jetosh pa te...
-per ate qe te eshte bere si uji qe pi...
-si frymemarrja...
-per ate tek i cili varet e ardhmja jote...
-per ate njeri qe i je perkushtuar i gjitha...
-per ate njeri qe te do kur te tjeret nuk te duan,
-qe te perkrah kur te tjeret te kthejne kurrizin...
-qe te fal cdo gabim qe ke bere,
-qe te jepet me mish dhe me shpirt,
-qe s'do mund te tradhonte kurre...

 :perqafim
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: endrrimtare ne 21-09-2012, 20:28:16
Une e besoj se te duash dike me shume se  veten do te thote:

te jesh i gatshem te perballesh me cdo situate dhe cdo gje qe te del perpara, duhet te jesh i pregatitur per te perballuar cdo sfide.

Kuptohet keta gjera i ben vetem per njeriun qe me te vertet:
-e do dhe nuk mund te jetosh pa te...
-per ate qe te eshte bere si uji qe pi...
-si frymemarrja...
-per ate tek i cili varet e ardhmja jote...
-per ate njeri qe i je perkushtuar i gjitha...
-per ate njeri qe te do kur te tjeret nuk te duan,
-qe te perkrah kur te tjeret te kthejne kurrizin...
-qe te fal cdo gabim qe ke bere,
-qe te jepet me mish dhe me shpirt,
-qe s'do mund te tradhonte kurre...

Ku e ke bo universitetin ti goce? LOL LOL  se du me e bo edhe un aty pranej pys LOL

Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Misss ne 21-09-2012, 20:30:28
Do te thote...te lesh veten pas dore :)
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: endrrimtare ne 21-09-2012, 20:33:57
Do te thote...te lesh veten pas dore :)

Ekzakt miss  :D

Jo vetem kaq, se mire se e le veten pas dore per nje periudhe te shkurter ( se gjithe jeten se besoj se ndodh kurre ) LOL  po s'ta di njeri moj xhane.  :D  :perqafim
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Misss ne 21-09-2012, 20:36:29
Ekzakt Enderrushe :P

Jam egoiste dhe e panegociushme ne kte pike.  :D Ama si cdo rregull qe ka nje perjashtim edhe une vetem dike do te doja me shume  :engjell:

Enderr perq
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: endrrimtare ne 21-09-2012, 20:44:37
Ekzakt Enderrushe

Jam egoiste dhe e panegociushme ne kte pike.  :D Ama si cdo rregull qe ka nje perjashtim edhe une vetem dike do te doja me shume  :engjell:

Enderr perq

Cdo njeri dashuron vetem 1 her miss. Me pas, kur rritet njecik, kerkon respket,mirkuptim dhe mbeshtetje. Te duash dike me shume se veten tregon pafajesi dhe dobesi ne te njejten kohe.  :engjell:  :perqafim
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Misss ne 21-09-2012, 20:53:01
Cdo njeri dashuron vetem 1 her miss. Me pas, kur rritet njecik, kerkon respket,mirkuptim dhe mbeshtetje. Te duash dike me shume se veten tregon pafajesi dhe dobesi ne te njejten kohe.  :engjell:  :perqafim

Po jo mi shoqe dashuri. Nuk e kufizova thjesht tek partneri :) Krijesen time do e doja me shume se veten, per kte e kisha une :) Pastaj dashuria respekt mirekuptim eshte...te pakten ne mendimin tim.
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: endrrimtare ne 21-09-2012, 20:56:15
Po jo mi shoqe dashuri. Nuk e kufizova thjesht tek partneri :) Krijesen time do e doja me shume se veten, per kte e kisha une :) Pastaj dashuria respekt mirekuptim eshte...te pakten ne mendimin tim.

 :D Ehe, per kalamaqat e kishe ti, po edhe ato deri ne nje fare moshe i do me shume se veten se kur ta plasin buzen i thu, ec babe te shpia jote LOL

Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Shej ne 21-09-2012, 21:16:17
Do te thote te kesh provuar dashurine e vertet
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: endrrimtare ne 21-09-2012, 21:19:39
Po e kemi ngrene me buke e djathe kete dashuri qe thua o sheji  :D
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Shej ne 21-09-2012, 21:25:42
skuptova, me ngaterrojne keto emoticons qe perdor me kuptu seriozitetin e ushqimit qe ha ondrre
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: endrrimtare ne 21-09-2012, 21:26:55
Po e kena kalu pra ket stad.  :P
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Shej ne 21-09-2012, 21:31:59
ath pse te duket kaq e tmerrshme te duash tjetrin me shume se veten ondrre
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: endrrimtare ne 21-09-2012, 21:38:56
S'me duket e tmerrshme fare. Them vetem se e provon 1her vetem dhe pastaj "mbron" veten per te mos dashur kurre me njeri tjeter pervec vetes tende. Ky eshte koncepti im te pakten. Te duash dike me shume se veten eshte sakrifice. Te duket vetja me krah. Cdo njeri te duket i dashur dhe i mire me ty. Eshte thjeshte nje Iluzion i bukur per te qene i vertete.

Une psh, qe te dua dike me duhet te plotesoj kriteret e mija. Te kemi te njejtat interesa per jeten ne pergjithesi. Te kemi te njejtin koncept.. Pra, do e shoh ne teresine e tij si individ per te krijuar nje lidhje serioze. Dhe duke u nisur nga kjo gje mendoj se vjen edhe dashuria reciproke per personin dhe keshtu kalon nje jete te qete dhe pa probleme.  :engjell:
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-09-2012, 21:54:22
ath pse te duket kaq e tmerrshme te duash tjetrin me shume se veten ondrre
do ishte e tmerrshme sepse askush sta fal veten....perse ta bejme ne
personalisht as e kam kalu kete faze e as kam ne plan........
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Shej ne 21-09-2012, 22:16:40
pse flet ne pergjithesi mishel? Vecantia ime te kundershton bindshem ne ate qe ti thua,jo te gjithe kemi te njejtin fat.fati eshte kush kerkon gjen me 1 fjale
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Shej ne 21-09-2012, 22:19:28
S'me duket e tmerrshme fare. Them vetem se e provon 1her vetem dhe pastaj "mbron" veten per te mos dashur kurre me njeri tjeter pervec vetes tende. Ky eshte koncepti im te pakten. Te duash dike me shume se veten eshte sakrifice. Te duket vetja me krah. Cdo njeri te duket i dashur dhe i mire me ty. Eshte thjeshte nje Iluzion i bukur per te qene i vertete.

Une psh, qe te dua dike me duhet te plotesoj kriteret e mija. Te kemi te njejtat interesa per jeten ne pergjithesi. Te kemi te njejtin koncept.. Pra, do e shoh ne teresine e tij si individ per te krijuar nje lidhje serioze. Dhe duke u nisur nga kjo gje mendoj se vjen edhe dashuria reciproke per personin dhe keshtu kalon nje jete te qete dhe pa probleme.  :engjell:

olimbi dashuria nuk eshte matematike : ) nuk flitet per kritere kur do dike nuk llogariten ndjenjat nuk komandohet zemra

Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-09-2012, 22:26:43
pse flet ne pergjithesi mishel? Vecantia ime te kundershton bindshem ne ate qe ti thua,jo te gjithe kemi te njejtin fat.fati eshte kush kerkon gjen me 1 fjale
se dija se  kur thojet personalisht perdorej per pergjithesi......
nuk kam dash njeri ne kete menyre dhe as kam  ne plan ta bej
di ta komandoj  veten dhe ndjenjen
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Lisa ne 26-10-2012, 01:44:38
Nuk e kuptoj si mund te duash dike me shume se veten pervec femijes tend....... mendoj se gjithmon duhet te duash veten qe te dish si ti duash te tjeret  :perqafim
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-10-2012, 07:40:17
ekzakt
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: elton.asllani ne 27-03-2013, 15:33:38
Nuk e kuptoj si mund te duash dike me shume se veten pervec femijes tend....... mendoj se gjithmon duhet te duash veten qe te dish si ti duash te tjeret  :perqafim

Vetem kur e provon e beson!
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-03-2013, 15:51:13
Vetem kur e provon e beson!

pa he na e elaboro nje cike
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: flutur ne 27-03-2013, 15:51:25
Do ishte naivitet te thuash dua dike me shume se veten,
te gjithe  jemi egoiste ,edhe ate qe duam e duam se na ben te ndihemi mire ,pra, prap mendojme per vete, pervec femijeve te cilet i duam deri ne vetmohim.
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 31-03-2013, 23:46:58
Nuk me ka ndodhur te dua nje mashkull me shume se veten


Me ka ndodhur te dua femijet, nipin,mbesen,motreb,mamin me shume se vetja
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Pasion ne 31-03-2013, 23:49:18
Do te thote ,,,,,,,ashtu ta duash :D

Se mohoj se grate i dua sa vetja ime ^o)
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Shej ne 31-03-2013, 23:54:42
sa gra ke ti?
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Pasion ne 31-03-2013, 23:56:16
Aq sa rrudha kam :S
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 31-03-2013, 23:57:02
Interesante
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Shej ne 31-03-2013, 23:57:26
asnji ske dash me shume se veten?
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: BVDGF ne 10-04-2013, 10:52:03
Une duam tim vella me shume se veten.  :engjell:
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: flutur ne 12-04-2013, 22:04:59
Citim nga: C'est la vie ne 10-04-2013, 10:52:03
Une duam tim vella me shume se veten.  :engjell:

te dy :)
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Pasion ne 12-04-2013, 22:08:21
:D

Se mohoj se grate i dua sa vetja ime ^o)
:)
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-04-2013, 23:23:38
Dikur desha fort aq sa kisha frike tia pohoja vetes
Dashurova ne heshtje...dhimbja te thoja fjalen Te Dua me cante gjoksin
Por se pohova serisht
Mendoja se po te thoja te dua do humbisja cdo gje te tijen
....por gjithsesi e humba....dhe ath dhimbja me theu dyfish
Ste thashe kurre te dua....ste thashe dot kurre lamtumire.

Sepse kurre nuk u largove nga brendesia ime....ashtu si ato dy duar te larguan nga une....ashtu ti rrenjose duart e tua ne thellesine time

Qesh tani fort dhe gezohu se une kurre nuk dashurova me!
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Shej ne 12-04-2013, 23:32:16
valle a ekziston kjo lloj dashurie?
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-04-2013, 23:36:07
jo nuk ekziston...eshte thjesht nje legjende urbane
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 19-07-2013, 17:58:03
do te thote qe sje mire nga trute e kokes
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: regrets ne 19-07-2013, 18:04:07
do te thote qe sje mire nga trute e kokes
:D ^o)
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: regrets ne 19-07-2013, 18:04:36
valle a ekziston kjo lloj dashurie?
Pse Jo me hmmmmm: :perqafim
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 19-07-2013, 18:09:18
sepse.sado ta duash dike nuk do ta doje kurre me shume se veten
sepse nese do ndodhte do shkalloje e do beje gjera te pamenduara qe ndoshta do kushtonin shume

mgjth nisem nga vetja as kam dash e as kam per te dash.dike kshu
sepse nr 1 jam une
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: regrets ne 19-07-2013, 18:12:09
Pse mi,si thot ajo kwnga I die for you :D
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 19-07-2013, 18:14:16
le te vdesi po deshi...po kjo nuk eshte dashuri

eshte obsesion. jeta jetohet vetem 1here dhe romeo e zhuli ishin legjende
nuk jetohet me perralla por me kembe ne toke
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: erlehta ne 20-07-2013, 15:38:24
Situatat e verteta, perballja me to e tregojne sesa  qendrojne keto qe themi.
Megjithate kurre kurre kurre mos u perballshim me to
Gezofshim shendet e jete bashke me ata qe na do shpirti e zemra
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Justice ne 02-10-2013, 19:54:37
Si mund te duhet nje njeri me shume se vetja ?! . Btw kur s'do veten ne rralle te pare s'besoj se do njeri tjeter anyway  :)
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: elton.asllani ne 07-10-2013, 17:25:41
Qe eshte krijesa jote  :engjell:
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-10-2013, 14:12:34
Qe eshte krijesa jote  :engjell:


Shume e vertet...
te vetmet qe kalojne cdo kufi imagjinate dhe egoizmi.

Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Lefter ne 10-10-2013, 12:01:22
Do te thote qe  s'qenke mire hic... :D :D :D
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: flutur ne 10-10-2013, 19:39:25
Do te thote qe je ber nene  :)
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Lisa ne 14-11-2013, 01:52:07
C'fare pffff....po nuk pati dale andej nga dilet nuk dua njeri me shume se veten  :P
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-11-2013, 14:27:19
do te thote se i ke thene vetes ..ik pirdhu.. :P
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 20:43:00
Nuk ndodh kurre qe dikush te te doje me shume se veten....
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 20:45:29
Dashuria eshte egoiste
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 20:46:06
Dashuria eshte i cope mishi me dy sy
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 20:50:12
dashuria eshte e bukur...une psh kam njohur njerez qe me kane dashur aq shume sa ishin gati te jepnin jeten per mua....kjo eshte per mua Dashuri e Vertet
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 20:50:53
I dalshin trut ishalla se na mori ment  :P
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 20:51:34
dashuria eshte e bukur...une psh kam njohur njerez qe me kane dashur aq shume sa ishin gati te jepnin jeten per mua....kjo eshte per mua Dashuri e Vertet
t'kan rrejt o cun
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 20:53:56
dashuria eshte e bukur...une psh kam njohur njerez qe me kane dashur aq shume sa ishin gati te jepnin jeten per mua....kjo eshte per mua Dashuri e Vertet

Kushedi sa keq do jesh ndjere kur tu desh ti beje mutin ne maje te kokes....besoj?
Apo per ty mjaftonte qe te deshen?

Sorry per zhargonin , por me habisni me kto teori histerike

Nje njeri duhet te doje veten njehere.....


Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 20:55:33
Jo mi flutur mbase edhe se kane rrejt....po ky nessuno per cfare e thote ne kete forme se kuptoj


Po ti mor djale ke qene duke vrare gje veten per to?
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 20:56:43
Kushedi sa keq do jesh ndjere kur tu desh ti beje mutin ne maje te kokes....besoj?
Apo per ty mjaftonte qe te deshen?

Sorry per zhargonin , por me habisni me kto teori histerike

Nje njeri duhet te doje veten njehere.....
une si kam bere mutin fare , i kam dashur me te njejten menyre
eshte gje tjeter kur mbaron nje histori pastaj me respekt reciprok-sic me ka ndodhur me ta


Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 20:57:47
t'kan rrejt o cun
farfallina une nuk rrehem kollaj...kerkoj fakte e prova per dicka e jo fjale vetem ;)
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 20:59:10
Me ta apo me to????

Po na konfuzon je femer a mashkull?
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 21:00:32
me ata njerez-persona= ta
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 21:02:44
Nce nce nce


Hajt mo


Jeten e dha ndonjera meqe jemi ne teme?
Se me bere curiocita
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 21:04:35
farfallina une nuk rrehem kollaj...kerkoj fakte e prova per dicka e jo fjale vetem ;)
sa me pelqen kur me thua farfallina  :D..sa shum e munoke veten mer
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: erlehta ne 14-12-2013, 21:05:46
Te japesh jeten per te po ta lypte nevoja
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 21:06:32
Nce nce nce


Hajt mo


Jeten e dha ndonjera meqe jemi ne teme?
Se me bere curiocita
jo dha prova qe edhe mund ta jepte....sjam kthyer akoma ne vrases,  kur te behem do ta them :P
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 21:07:29
Te japesh jeten per te po ta lypte nevoja
thnx erlehta e shoh qe me kuptove...dmth mund te besh gjithcka per te
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 21:08:37
Preu damaret??? Tentoi te hidhet nga bythe e plepit?

Drama queen lol

Ti dashke dashni shekspiriane cuno
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 21:09:30
Te japesh jeten per te po ta lypte nevoja

Askush se jep jeten....jemi ne kuader fjalesh

Ne fund te tereve i dhimbset e vetja
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 21:14:14
Askush se jep jeten....jemi ne kuader fjalesh

Ne fund te tereve i dhimbset e vetja
po atehere une paskam pas fat qe kam njohur femra te tilla...do kene qene budallaqe me shkolle rrezik
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 21:14:33
Nuk mendoj kurre se dashnia ka nevoje per fjale boshe si gjoja vetflijimi per me i tregu kujt sesaa do

Gomar ai qe e pretendon ..  me gomare ajo qe e thote


Ika se me erdhi ky qe vret dynjone per mu lol
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 21:18:18
po atehere une paskam pas fat qe kam njohur femra te tilla...do kene qene budallaqe me shkolle rrezik

sa i zgjuar ti..kan dasht me t bo shantazh qi mos tu ndajshe..pupupuu..

hahahaa..bej shaka se ti i merrke seriozisht.
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 21:21:16
prap se kuptove konceptin....une mendoj se gomarllik eshte te mendosh se dashuron kur qendron te fjalet e bukura dhe asnjehere te gjestet e thella e te medha apo sprovat....nejse flm por une si gomar i squt keshtu e kam provu e ma kan provu kete gje.....
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 21:23:13
Se paskam pasur fatin tend prandaj si farfallin e lehte nuk e kuptoj.
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 21:23:31
sa i zgjuar ti..kan dasht me t bo shantazh qi mos tu ndajshe..pupupuu..

hahahaa..bej shaka se ti i merrke seriozisht.

oj flutur po te shkruj seriozisht mi...po si duket s'lexon me vemendje....hapi icik syt...do me kuptu nese te do njeri : atehere vere te kaloje prova e sprova ;)
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: erlehta ne 14-12-2013, 21:24:33
Askush se jep jeten....jemi ne kuader fjalesh

Ne fund te tereve i dhimbset e vetja

Eshte e qarte, por thash cdo te thote te duash dike me shume se veten de
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 21:26:39
e mo mire..mos u nxeh  :)..po per mendimin tim nuk dua prova  dallohet kur te do tjetri
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 21:28:02
Eshte e qarte, por thash cdo te thote te duash dike me shume se veten de
pikerisht pra erlehta....vere ne prove e  pak nga pak do e kuptosh...si thote populli llafet i merr era
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 21:29:41
dmth me pak fjale  hmmmmm: te duash nje person me teper se vetja e bejne vetem gomeret :P  ...duke analizuar tekstet e pergjigjet e parafolesve :D
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 21:30:33
pike.
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 21:31:12
Me shume se veten vetem femijet e mi du  :)
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 21:34:18
femijet nuk vihen ne diskutim qe po...edhe prinderit do thoja e vellezerit..
po tema thote mesa kuptova  per njeriun e zemres e partnerin :)
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 21:38:14
Per vete them qe me shume se veten time nuk dua njeri nga kjo ane..
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Pasion ne 14-12-2013, 21:58:38
Ma shume se fotokopjet e mija :) s'ma ndien per asnje gjallese  :)!
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 22:19:46
 :)
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-12-2013, 22:22:13
Nuk ma merr mendja qe ka njeri ne bote qe do dike me shume se veten..sepse po nuk deshe veten tregon se nivelin e ndjeshmerise nuk e ke ne parametrat e duhura hmmmmm:
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Pasion ne 14-12-2013, 22:22:31
:)
Ma miraton,apo kundershton? :P

 perq
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 22:23:14
Ma miraton,apo kundershton? :P

 perq
miratoj ore.. :perqafim
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 22:24:12
Nuk ma merr mendja qe ka njeri ne bote qe do dike me shume se veten..sepse po nuk deshe veten tregon se nivelin e ndjeshmerise nuk e ke ne parametrat e duhura hmmmmm:
te paska bo mire gjumi Grens..
Naten  :)
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-12-2013, 22:25:47
tani me doli qysh mbreme..me paska hedhe gruaja valium e poshtra :D
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 22:43:42
dmth me pak fjale  hmmmmm: te duash nje person me teper se vetja e bejne vetem gomeret :P  ...duke analizuar tekstet e pergjigjet e parafolesve :D

Me fjalet e mia e ke

Nuk thashe ate lexo mire

Te duash eshte ideale....por te betohesh apo japesh prova apo sprova te tilla sa te cosh veten ne skaje te paimagjinueshme kjo nuk eshte dashuri

Kjo quhet cmenduri...

Shpresoj te kuptosh cdua te them. Ne te kundert me vjen keq
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: ness uno ne 14-12-2013, 22:44:58
Me fjalet e mia e ke

Nuk thashe ate lexo mire

Te duash eshte ideale....por te betohesh apo japesh prova apo sprova te tilla sa te cosh veten ne skaje te paimagjinueshme kjo nuk eshte dashuri

Kjo quhet cmenduri...

Shpresoj te kuptosh cdua te them. Ne te kundert me vjen keq
eh po cte them le te te vije keq ath
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 22:46:17
Nuk ma merr mendja qe ka njeri ne bote qe do dike me shume se veten..sepse po nuk deshe veten tregon se nivelin e ndjeshmerise nuk e ke ne parametrat e duhura hmmmmm:

Po grens ai qe do veten mbi gjithcka ...esjte ne gjendje te doje e te tjeret
Une skam nevoje qe dikush te bej cmendurira per mua per te me treguar se me do

Per mua peshen e fjales nuk ka gjest qe e zevendeson

Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-12-2013, 21:35:17
une e di mishel po nuk e di a e marrin vesh keta te tjeret :P
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: flutur ne 15-12-2013, 22:32:49
edhe une e di. :)
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Pasion ne 15-12-2013, 22:34:24
 :)
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: flutur ne 15-12-2013, 22:36:21
 :perqafim
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2013, 23:31:04
une e di mishel po nuk e di a e marrin vesh keta te tjeret :P

Rendesi ka ta dish ti....per te tjeret mos e vrit
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Shej ne 16-12-2013, 23:28:43
romeo dhe zhuljete kane vdek e di une
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 16-12-2013, 23:31:24
Ja qe jo
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Shej ne 16-12-2013, 23:33:06
kot ja fusin o mishel

qenia njerezore eshte teper egoiste me shume se veten sduan askend
Titulli: Cdo te thote te duash dike me shume se veten?
Postuar nga: Mishel............... ne 16-12-2013, 23:34:58
kot ja fusin o mishel

qenia njerezore eshte teper egoiste me shume se veten sduan askend

U cava tu e thone....po di gjo une pse me kundershtojne fort

Dhe jam e sigurt qe kshu e menojne dhe veprojne edhe vete....po hajt mo force zakoni me u shit ndryshe nga cje