×

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!

· 1653 · 35806

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#25 ne: 17-10-2010, 22:20:52

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#26 ne: 25-10-2010, 21:34:18

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer
shkodrane
#27 ne: 05-11-2010, 10:04:59
dua me shume vemendje :S

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#28 ne: 07-11-2010, 19:43:23
dua me shume vemendje :S

E kush nuk do... ^o)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#29 ne: 07-11-2010, 19:43:53

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#30 ne: 07-11-2010, 19:48:43
a do ta be ate qe don me mu :D

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#31 ne: 07-11-2010, 22:59:57
Have a fun  :P

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#32 ne: 07-11-2010, 23:37:57
allovjuu poli :P
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#33 ne: 09-11-2010, 13:49:24

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#34 ne: 09-11-2010, 18:38:20
Ke radhen te mbash cupen  :D

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull
*Niku*
#35 ne: 09-11-2010, 18:44:04
te dua :P

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#36 ne: 09-11-2010, 23:32:44
fike driten se du tfle ska :D

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#37 ne: 09-11-2010, 23:37:20
Cfare ore ke ren te flesh?Se qenke tull ne gjume?  ^o)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#38 ne: 11-11-2010, 22:46:37
Po te presim...zemer

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#39 ne: 15-11-2010, 15:24:53
S'ka vale fare aty te ti qe s'me merr ne telefon sot?? ^o) ^o)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#40 ne: 15-11-2010, 15:27:18
Te lumet me duaj kur sme do askush..sepse kur me done te tjere behesh vec nje plus.

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#41 ne: 15-11-2010, 19:41:57
S'ka vale fare aty te ti qe s'me merr ne telefon sot?? ^o) ^o)

Edhe une kete do i thosha  :D
Bardhaa Bzz
#42 ne: 18-12-2010, 05:48:11
une dhe ti do te jetojme perjete dhe te shihemi ne sy
se dashuria jone shkon pertej cdo fjale!

TE DUA SHUME ZEMRA IME!


Me pelqejne fjalimet qe i len ne kete post..

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#43 ne: 22-12-2010, 09:17:26

Me pelqejne fjalimet qe i len ne kete post..

Faleminderit Bardha!

Me behet shume qejfi qe ndajme te njejtat mendime!

Tungjatejeta!

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#44 ne: 22-12-2010, 11:16:18

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer
LamiA
#45 ne: 22-12-2010, 11:17:08
do dalim sonte ?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#46 ne: 29-12-2010, 17:22:48

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer
JustA
#47 ne: 30-12-2010, 18:36:08
moll e ndaluar,e ndaluar me je  ^o)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#48 ne: 03-01-2011, 10:00:48
JETA IME TE DUA me shume se gjithcka ne bote e te falenderoj per cdo minute qe je prane meje, te falenderoj per dashurine e jashtezakonshme qe ke per mua, te falenderoj qe me bene cdo dite te mrekullueshme, cdo minute emocionuese dhe mbi te gjitha FALEMINDERIT qe ekziston!

Kjo i dedikohet shpirtit tim E!

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#49 ne: 03-01-2011, 10:38:52
Tonight is the night........we gonna have e fight.. :D
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X
Çfarë është sëmundja ‘Kawasaki’ dhe si lidhet me COVID-19

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 12-05-2020, 08:56:22
nga M A X