Zerion

Zeri yt => Ndjenja => Teme e nisur nga: ßåßy ღ ne 28-08-2010, 09:12:15

Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-08-2010, 09:12:15
Une për vete kët..

Scorpions - When You Came Into My Life (Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=_ImM_L5uPow#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-09-2010, 18:14:36
Zemra ime e thot zemres tende qe ti je zemra e zemres time. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: DiniL ne 26-09-2010, 19:26:31
Puc Puc :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 26-09-2010, 19:28:20
Me ke lenduar. ^o)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: mister x ne 26-09-2010, 19:30:51me ke tradhetuar ...... do ta kpus koken ne cumer  :D :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 26-09-2010, 19:31:41
duhet tja them me kong apo me fjale :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-09-2010, 19:36:46
Me ke lenduar. ^o)

Edhe mua! :@

:-[


Jo i joti dmth... LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-10-2010, 11:52:12
Nuk te dua per ate qe ti je, por per ate qe jam une kur jam prane teje.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ERELA ne 12-10-2010, 13:29:24
une dhe ti do te jetojme perjete dhe te shihemi ne sy
se dashuria jone shkon pertej cdo fjale!

TE DUA SHUME ZEMRA IME!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 12-10-2010, 20:39:13
STE DUA ...  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Berni ne 12-10-2010, 21:34:04
STE DUA ...  :D

AS UNE STE DUA LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-10-2010, 16:08:30
Call me..
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 15-10-2010, 14:13:03
You are amazing just the way you are...(keshtu thote kenga anyway :D)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-10-2010, 14:16:20
Can't wait 4 next week....:X
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 15-10-2010, 14:18:21
Can't wait 4 next week....:X

 :P Why...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-10-2010, 14:40:38
One week away...ALONE "together"...uuhhh :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 15-10-2010, 15:26:57
Me bej te te dua ...  :) :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 15-10-2010, 15:30:18
sagapw zwi :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: shkodrane ne 15-10-2010, 18:23:38
te dua
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: mister x ne 17-10-2010, 19:10:34


kthehu ndryshe  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Boreas ne 17-10-2010, 19:13:21
where a u  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 17-10-2010, 19:14:21
Me mire mos u kthe... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: mister x ne 17-10-2010, 19:18:45


ngreje pak ato se je shume poshte  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 17-10-2010, 21:47:17


"If I could be where you are" by Enya (http://www.youtube.com/watch?v=GBGaloOxNkU#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 17-10-2010, 21:54:04
behu gati :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-10-2010, 22:20:52
Soni - Te Dua Ty (http://www.youtube.com/watch?v=eqsjte9v6xg#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-10-2010, 21:34:18
Scorpions - Still Loving You (lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=SUMcA--ejOc#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: shkodrane ne 05-11-2010, 10:04:59
dua me shume vemendje :S
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 07-11-2010, 19:43:23
dua me shume vemendje :S

E kush nuk do... ^o)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 07-11-2010, 19:43:53
Mary J. Blige, U2 - One (http://www.youtube.com/watch?v=ZpDQJnI4OhU#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 07-11-2010, 19:48:43
a do ta be ate qe don me mu :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: DiniL ne 07-11-2010, 22:59:57
Have a fun  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 07-11-2010, 23:37:57
allovjuu poli :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 09-11-2010, 13:49:24
Mary J. Blige, U2 - One (http://www.youtube.com/watch?v=ZpDQJnI4OhU#)

Si m'u duk, sikur ja the n'gjuhen time... :P LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: erlehta ne 09-11-2010, 18:38:20
Ke radhen te mbash cupen  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: *Niku* ne 09-11-2010, 18:44:04
te dua :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 09-11-2010, 23:32:44
fike driten se du tfle ska :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Gjumashi ne 09-11-2010, 23:37:20
Cfare ore ke ren te flesh?Se qenke tull ne gjume?  ^o)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-11-2010, 22:46:37
Po te presim...zemer
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 15-11-2010, 15:24:53
S'ka vale fare aty te ti qe s'me merr ne telefon sot?? ^o) ^o)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-11-2010, 15:27:18
Te lumet me duaj kur sme do askush..sepse kur me done te tjere behesh vec nje plus.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: erlehta ne 15-11-2010, 19:41:57
S'ka vale fare aty te ti qe s'me merr ne telefon sot?? ^o) ^o)

Edhe une kete do i thosha  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Bardhaa Bzz ne 18-12-2010, 05:48:11
une dhe ti do te jetojme perjete dhe te shihemi ne sy
se dashuria jone shkon pertej cdo fjale!

TE DUA SHUME ZEMRA IME!


Me pelqejne fjalimet qe i len ne kete post..
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 22-12-2010, 09:17:26

Me pelqejne fjalimet qe i len ne kete post..

Faleminderit Bardha!

Me behet shume qejfi qe ndajme te njejtat mendime!

Tungjatejeta!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 22-12-2010, 11:16:18
Quello che Amo...è questo. (http://www.youtube.com/watch?v=7T21K3COGTA#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: LamiA ne 22-12-2010, 11:17:08
do dalim sonte ?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 29-12-2010, 17:22:48
Chris Rea - I Can Hear Your Heartbeat (http://www.youtube.com/watch?v=yH-LnR_ziN0#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: JustA ne 30-12-2010, 18:36:08
moll e ndaluar,e ndaluar me je  ^o)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 03-01-2011, 10:00:48
JETA IME TE DUA me shume se gjithcka ne bote e te falenderoj per cdo minute qe je prane meje, te falenderoj per dashurine e jashtezakonshme qe ke per mua, te falenderoj qe me bene cdo dite te mrekullueshme, cdo minute emocionuese dhe mbi te gjitha FALEMINDERIT qe ekziston!

Kjo i dedikohet shpirtit tim E!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-01-2011, 10:38:52
Tonight is the night........we gonna have e fight.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 03-01-2011, 12:01:33
ta mash men :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-01-2011, 17:26:54
..I luv ya..

I LOVE YOU - Celine Dion ( lyrics ) (http://www.youtube.com/watch?v=CR3hg452VGc#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 04-01-2011, 18:34:41
Tonight is the night........we gonna have e fight.. :D

Cili doli i fituari?? :P :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-01-2011, 21:19:44
Cili doli i fituari?? :P :perqafim

Uuummmmm..spranoj humbje..never :d
 :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: LamiA ne 05-01-2011, 12:45:46
do vish apo te vi ???  :perqafim :perqafim :-*
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 05-01-2011, 16:25:48
Ate qe i them gjithmone
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 06-01-2011, 08:40:32
e di vete ai! :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-01-2011, 22:36:23
E degjon heshtjen e nates?!
jane ndjenjat qe flasin me qetesi,
mbi koke ke varur driten e henes
optimizmin ke strukur ne gji!
Sonte te dy duhet te shohim henen
si bumerang, me puthje do ta ndjell,
e kur puthjet tek ti t'i shkarkoje
puthjet e tua do me sjelle..
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-01-2011, 00:32:00
Marvin Gaye - Sexual Healing (http://www.youtube.com/watch?v=NFWhHVj0ZbQ#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 13-01-2011, 13:09:33
Si ike sot ashtu??? ^o) ^o)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-01-2011, 15:09:19
..thank u..

Bon Jovi - Thank You For Loving Me (Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=0JVUaHJcZp4#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 23-01-2011, 20:47:06
FLEETWOOD MAC - LITTLE LIES (http://www.youtube.com/watch?v=qZ32WH1tGgg#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Gjumashi ne 23-01-2011, 20:58:26
Cdo here qe mendoje te kam afer, ti je shume larg, dhe kur jam afer teje, me largohesh akoma me shume.

Ste mjafon gjithe ky planet?Ateher, po te dergoje ne nje sistem tjeter djellor, rri e jeto atje me shpresen se do te gjeje dikush.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 23-01-2011, 21:00:20
Mberrite?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: DiniL ne 23-01-2011, 21:23:07
U be kohe qe nuk i kam folur, ajo kohe qe kaluam dhe perjetuam bashke le te mbetet si nje film i preferuar nga te 2  :) :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 23-01-2011, 22:27:13
vdeksh ti per mua  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 24-01-2011, 19:51:43
:(
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 24-01-2011, 20:01:38
ik e pirdhu  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-01-2011, 23:27:25
Dafina Rexhepi ft. Gentz - Pre e rrethit tend (Lyrics ) (http://www.youtube.com/watch?v=vBItAbLIkvc#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 24-01-2011, 23:50:53
lepurushe mos qaj te hongsha synin se nuk eshte e vertet...ketrushe ti qaj plas  :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: CTS ne 25-01-2011, 02:14:02
duhet tja them me kong apo me fjale :P

Me serenate. Shtepine ma di, po mos hajde shume vone.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 26-01-2011, 20:45:37
♥♫CHRIS SPHEERIS - Forget me not♥♫ (http://www.youtube.com/watch?v=Zkq0pxTnrKM#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 31-01-2011, 14:25:32
po te pres te parku..
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-01-2011, 17:16:38
..tshnuki...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 31-01-2011, 20:20:34
o te mesoj shqip o ska..
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-02-2011, 22:52:17
(http://img148.imageshack.us/img148/4971/popx.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 03-02-2011, 23:04:44
te kam then mos pi kur sta duron.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-02-2011, 23:13:57
Love me without fear..trust me without questioning..need me without demanding..want me without restrictions..accep t me without change..desire me without inhibitions.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 03-02-2011, 23:22:17
ç'ishin ato zhgaravina te sms qe me kishe derguar se me trullose fare.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: JustA ne 04-02-2011, 00:46:08
te raft pika  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Gjumashi ne 04-02-2011, 01:00:23
o justA, i rensh ti ne qaf ati :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-02-2011, 14:44:40
..unbreakable..
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 07-02-2011, 14:54:46
a lovju me gjithe corape... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 08-02-2011, 13:23:05
wait me baby!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Charlie ne 09-02-2011, 12:35:52
Me zgjate veshet me keto pritje :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-02-2011, 13:13:43
Bruno Mars - Just The Way You Are [Official Video] (http://www.youtube.com/watch?v=LjhCEhWiKXk#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: shkodrane ne 09-02-2011, 15:46:12
c fare do me dhurosh per shen valentino :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 09-02-2011, 16:06:55
Armik - Meet You In Heaven (http://www.youtube.com/watch?v=DBpRz5fAFiU#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-02-2011, 17:04:13
Armik - Meet You In Heaven (http://www.youtube.com/watch?v=DBpRz5fAFiU#)

Jo ma posht a?.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 10-02-2011, 08:56:08
JOIN ME :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 10-02-2011, 16:34:45
miss u ...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 11-02-2011, 08:28:33
me too :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 11-02-2011, 10:16:44
Mirmengjesiii!!!! :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 11-02-2011, 16:07:16
Me thuaj Dremke cfare ti them ,he cfare ti them? :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 11-02-2011, 17:21:41
Me thuaj Dremke cfare ti them ,he cfare ti them? :D

Love U !!! ;) ;)

Si te duket si shprehje? :D hmmmmm:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 11-02-2011, 17:32:56
e di vet ajo:)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: JustA ne 11-02-2011, 18:03:42
o justA, i rensh ti ne qaf ati :P


ahah mjer ai LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: *Niku* ne 11-02-2011, 21:15:04
te dua  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 12-02-2011, 22:09:40
bohu gati se kemi nate te gjate sot... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-02-2011, 08:39:10
(http://www.petalcraft.co.uk/images/12%20red%20roses.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 14-02-2011, 10:24:40
rrasim kalamojt te vjehrra dhe ikim ne pub sot ta festojme.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2011, 10:26:18
Love U !!!

Si te duket si shprehje?  hmmmmm:


Love me?!!!!!!   :D....ncncncnncncncn ncncnncnc.......... .. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 14-02-2011, 10:45:40

Love me?!!!!!!   :D....ncncncnncncncn ncncnncnc.......... .. :D

T'i ti thuash asaj :D

Ore do me fusesh ne sherr me Miss ti apo si e ke hallin? :D :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2011, 10:48:17
Hajt mo se me njeh ajo sme ze per te madhe.... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 14-02-2011, 11:22:57
14 today. :) Remember it, some years ago??? :) :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 14-02-2011, 11:23:28
u ndodh te gjitheve dreamm :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: shkodrane ne 14-02-2011, 11:24:46
se do bejm qejf sonte si asnje nat tjeter ose me mir si per nat :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-02-2011, 11:26:47
Thirrem ne tel se nuk bohet nami oo... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 14-02-2011, 11:28:29
jo aq forte mi se ma kpute.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2011, 13:36:31
Thirrem ne tel se nuk bohet nami oo... :D


Po hec ma jep numrin se nuk bohet nami oooo............ :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-02-2011, 14:18:12

Po hec ma jep numrin se nuk bohet nami oooo............ :D

Shko merre ne prishtine.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 14-02-2011, 16:51:26
je e vogel ritu edhe cik se po pres une.. :D :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 15-02-2011, 08:37:31
JE ME I MIRI ZEMER :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-02-2011, 08:45:37
Thank you. X
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 15-02-2011, 15:08:13
sa rrijme kot hajd ta bejme nje here kot... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-02-2011, 13:25:18
Ciara featuring Justin Timberlake - Love Sex Magic (http://www.youtube.com/watch?v=pSBko0ecTaE#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 16-02-2011, 14:38:28
ngreji kembet zemra ime... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-02-2011, 22:55:50
Anastacia - Heavy On My Heart (http://www.youtube.com/watch?v=be9-5IJZhoI#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Gjumashi ne 17-02-2011, 23:01:44
I always tell the truth. Even when I lie.  ;)  ;)  ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 17-02-2011, 23:13:03
Asgje.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 17-02-2011, 23:56:17
xhvishu... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 18-02-2011, 08:51:39
Mirmengjes zemra ime!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 18-02-2011, 12:00:10
kam ble qepe te njoma a do ma besh nje byrek... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 18-02-2011, 16:11:55
Sinéad O'Connor - Nothing Compares 2U (http://www.youtube.com/watch?v=iUiTQvT0W_0#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 18-02-2011, 19:13:28
o ta hongsha cajcen :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: *Niku* ne 18-02-2011, 19:27:54
je jeta ime :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 18-02-2011, 19:53:15
shtyhu pak te futet dhe kjo tjetra ne zemren time.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 18-02-2011, 20:11:08
:(
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 18-02-2011, 20:27:03
 :engjell:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-02-2011, 22:06:29
(http://img838.imageshack.us/img838/7729/thisfeelings.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 20-02-2011, 00:08:48
SE SHPEJTI........
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 20-02-2011, 00:19:59
ti mshikon un tshikoj ok kur do prekemi se vdiq.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 20-02-2011, 20:42:40
savage garden-Hold me (http://www.youtube.com/watch?v=3ZUN5MrG7qo#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 20-02-2011, 23:17:35
te dua o loqki jem :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 21-02-2011, 12:03:55
kiss me throw the rain.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 21-02-2011, 12:59:14
une dhe pa ty u knaqa mbreme.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 21-02-2011, 15:14:10
Total eclipse of the heart -Bonnie Tyler- (http://www.youtube.com/watch?v=Af0p3K42NZw#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 21-02-2011, 20:32:11
ti futa duart ne prize po u vonove :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-02-2011, 22:07:06
(http://img717.imageshack.us/img717/6528/090000.png)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 23-02-2011, 12:35:06
shume keq qe sjemi afer :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 23-02-2011, 12:46:33

Baby I'm waiting you :D ...

Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 23-02-2011, 14:39:00
kur do te vish zemer prap:)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-02-2011, 15:12:03
Call me
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 23-02-2011, 15:31:49
alooo mdegjon :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-02-2011, 22:41:55
Tkam ♥

Edona Llalloshi - Romanca (http://www.youtube.com/watch?v=dNOYbfBfSGs#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 23-02-2011, 23:49:33
t'kam shpirt :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: JustA ne 24-02-2011, 01:37:56
flej flej
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 24-02-2011, 10:22:23
bebi im i vockel, miss you right now :(
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-02-2011, 10:48:49
Sonte gonna be a good night
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 24-02-2011, 11:17:05
miss u
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 24-02-2011, 12:24:53
pronto :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 24-02-2011, 14:04:02
arrite?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 24-02-2011, 14:40:32
ZOTI VONON POR NUK HARRON  :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 24-02-2011, 14:43:44
ZOTI VONON POR NUK HARRON  :D :D

Pse me vjedh statusin e fejsbukrit ti cuno :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 24-02-2011, 14:44:26
ca thua jo me se kam par fare
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 24-02-2011, 14:45:53
boll
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 24-02-2011, 14:46:59
 :D :P hmmmmm:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 24-02-2011, 14:47:40
ZOTI VONON POR NUK HARRON  :D :D

kjo shprehja, eshte ne kuptimin e keq?

 apo e variantit "ta mbash mend qe s'ma dhe , po ste lashe thate ne darke, po vdeksha :D " ? LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 24-02-2011, 14:48:30
kjo eshte thjesht shprehje dhe personi e mer si te ket qef o per mir o per keq
pastaj do sdo do na i japi :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 24-02-2011, 14:49:36
e cti besh kur te ze rrota bishtin :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 24-02-2011, 14:50:11
epra kshu eshte te ze rota bishtin e ske nga e heq
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 24-02-2011, 14:52:09
po rrotullohu dhe ti me te e derisa te behet per tu vaisur ajo te shpetosh se ze ndryshk pastaj :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 24-02-2011, 14:53:19
epo em meren mend shpejt prandaj i kam inat rotullimet :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 24-02-2011, 14:54:55
po rrotullohu dhe ti me te e derisa te behet per tu vaisur ajo te shpetosh se ze ndryshk pastaj :D


LOL LOL LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 24-02-2011, 14:55:50

LOL LOL LOL
te vjen per te qeshyr ty me???????
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 24-02-2011, 14:57:16
do i thoja ....

Yllka Kuqi & Ardit Gjebrea - Dhe te dua ty.... (http://www.youtube.com/watch?v=_oMz0INJWv4#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 24-02-2011, 15:01:37
do doja nje puthje.


@ vullkani : shej na kujtoi qe kemi dal nga tema! kerko falje !
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 24-02-2011, 15:03:46
heme se sthot gje shej se futem un mik :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 24-02-2011, 15:06:44
vullkam qenke nga zona Fier-Lushnje meqe permende "heme"


@ shej :perqafim bukuroshe
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 24-02-2011, 15:17:04
aty afer po as nga lushnja as nga fieri
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 24-02-2011, 15:18:18
KU, BR, ose nga ndonje fshat, mos me ler ti shkruaj me rradhe tani por thuaje vete :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 24-02-2011, 15:56:04
KU, BR, ose nga ndonje fshat, mos me ler ti shkruaj me rradhe tani por thuaje vete :D
qenke goc e shkathet e gjete BR
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 24-02-2011, 17:04:26
sagapaw :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 24-02-2011, 19:16:48
Isha e sigurt qe me tutje nuk do ishe vullkan.
Un kam lidhje me Br,atje kam zemren ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 24-02-2011, 20:07:17
Erela une e kisha me personin qe dua ... feel free as me behet vone per temen

p.s. e postova dhe njehere se ma kishin fshi postimin :D LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 25-02-2011, 00:48:48
bohu gati se erdha do e tundim shkundim ne ket nate te gjate qe kemi perpara.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: *Niku* ne 25-02-2011, 00:50:26
me mungon shume jeta ime
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: regrets ne 25-02-2011, 00:53:14
je  yll)) im
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 25-02-2011, 00:59:43
te thashe qe se mban dot kamasutren beje pushim sot.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: *Niku* ne 25-02-2011, 01:00:43
te duaaaaaaaaaaaaaaaaa a pa fundddddddddddddddd d
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 25-02-2011, 01:17:06
avash avash se na mallengjeve fare :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 25-02-2011, 12:27:25
++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

++++++++++++++++++++  TE +++++++++++++++++++++++++++++++++

++++++++++++++++++++ DUA ++++++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++ SHUME +++++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++   JETA  +++++++++++++++++++++++++++++++

++++++++++++++++++++  IME ++++++++++++++++++++++++++++++++

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: *Niku* ne 25-02-2011, 12:28:37
avash mi se na bere me zemer :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 25-02-2011, 12:30:08
me falni, po pse qeshni :D ?!

Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 25-02-2011, 12:41:19
Do i thoja.....Hajxe dhe njihere se njihere nuk mjafton.... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 25-02-2011, 14:55:43
me do sme do me do sme do :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 26-02-2011, 00:04:07
Leann Rimes - Please Remember (http://www.youtube.com/watch?v=tRwGXz5qaqY#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 26-02-2011, 02:13:13
u dhe per te ngrene kalamaqve veri ne gjume tani  se kemi pune.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-02-2011, 08:55:24
Flej se rritesh.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 26-02-2011, 14:12:46
shpejt se u zgjova ma bej nje kafe a te keqen un ty.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: JustA ne 26-02-2011, 18:58:53
Flej se rritesh.. :D


Flej flej  :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: JustA ne 26-02-2011, 18:59:39
te duaaaaaaaaaaaaaaaaa a pa fundddddddddddddddd dkadal se po sharon  :engjell:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 26-02-2011, 20:40:11
do ta kepus koken si te zogut. :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: *Niku* ne 26-02-2011, 20:42:01


kadal se po sharon  :engjell:
:engjell: :engjell:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 26-02-2011, 20:47:06
ose me mire po ta pres me kete sharren e nikut  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: *Niku* ne 26-02-2011, 20:49:57
ose me mire po ta pres me kete sharren e nikut  :D
:P jo sonte se ben ftohte :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 26-02-2011, 21:38:55
O JETA IME...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: *Niku* ne 26-02-2011, 21:39:41
O JETA IME...
ketu jam :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 26-02-2011, 21:42:17
:P ashtu è?!

Mos te behet xheloze gruaja ore :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: *Niku* ne 26-02-2011, 21:45:17
:P ashtu è?!

Mos te behet xheloze gruaja ore :D
  :( mos me martove :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 26-02-2011, 21:53:43
Pse gjasme je beqar :P ?

Cjeni ju cunat,pu pu pu.ne femrat sgenjejm dot edhe ne forum themi qe jemi te martuara,fejuara kurse ju jeni gjithmone beqo :D

je i dashuruar te pakten?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: *Niku* ne 26-02-2011, 21:58:22
Pse gjasme je beqar :P ?

Cjeni ju cunat,pu pu pu.ne femrat sgenjejm dot edhe ne forum themi qe jemi te martuara,fejuara kurse ju jeni gjithmone beqo :D

je i dashuruar te pakten?
singel :D te thashe shiko ate vidion qe kam tek firma dhe e  kupton vete :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 26-02-2011, 22:14:05
me shume...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 26-02-2011, 22:14:45
dua te ri me ty
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: *Niku* ne 26-02-2011, 22:15:09
me shume...
per mua ishte kjo :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-02-2011, 23:43:59
 :lule

Adelina Ismajli - Oh po...po (http://www.youtube.com/watch?v=YHJqVUHyaWQ#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-02-2011, 10:11:31
Honey mine ♥

(http://img15.imageshack.us/img15/8150/766h.png)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 27-02-2011, 16:47:13
 :engjell:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 27-02-2011, 18:11:56
Ylli im...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 27-02-2011, 18:12:31
Ylli im...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 27-02-2011, 18:25:15
Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: *Niku* ne 27-02-2011, 19:26:53
miqesia (http://www.youtube.com/watch?v=_JUR5uEMSRY#)
 :) :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: kengaime ne 27-02-2011, 19:45:14


Me mungon!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 27-02-2011, 23:09:25
KUJDES
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 28-02-2011, 00:13:09
te me haj dheu mua per ty
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-02-2011, 08:44:02
Celine Dion - The Power of Love (http://www.youtube.com/watch?v=ENeUyQOyoGo#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 28-02-2011, 12:37:49
do i thoja te rregjistrohet ketu.. :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 28-02-2011, 16:04:36

Me mungon!


Kush te mungon? :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 28-02-2011, 17:30:31
lumsi ti per mua
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 01-03-2011, 11:31:35
cdo dite eshte nje dite me shume per te dashuruar, nje dite me shume per te enderruar nje dite me shume per te jetuar...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 01-03-2011, 15:56:10
me kruj pak pas kurzit
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 01-03-2011, 16:02:52
Sa harraq  qe je !!!!! ^o)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: *A.D* ne 01-03-2011, 16:28:43
sa shume mban mend.... :S
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 01-03-2011, 16:47:12
te kam fal
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: kengaime ne 01-03-2011, 22:10:19

Kush te mungon? :D

S'e njeh ti :P

Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 01-03-2011, 22:14:28
me te mir se une skishe ku te gjeje :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 01-03-2011, 22:16:15
E dija,e dija po doja te te provokoja :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 01-03-2011, 22:23:50
ti je hilce :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 01-03-2011, 22:52:57
KU JEEEEEEEEEEEEEEEEEE EE
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 01-03-2011, 23:27:09
mos e fik driten :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 02-03-2011, 08:48:45
ishe fantastik :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 02-03-2011, 16:24:19
ec me bej icik masazh tani :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 03-03-2011, 10:32:49
te pelqeu mengjesi :D ?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 03-03-2011, 13:19:02
kafen e kishe ber te mire te lumshin duart :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 03-03-2011, 13:20:01
:D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 04-03-2011, 14:24:17
nderro stacionin se na cmen-de me telenovelat... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 09-03-2011, 22:03:11
Dream a little dream of me...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-03-2011, 22:50:29
Jealous pig.............get out my face...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: DiniL ne 09-03-2011, 22:53:31
Nese ti me te vertet thua se vdes per mua, une nuk e beje ate per ty them te jetoje akoma  :D :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 09-03-2011, 23:12:07
Nese ti me te vertet thua se vdes per mua, une nuk e beje ate per ty them te jetoje akoma  :D :P
:D

Ti me mire thuaja kete firmen qe ke vu...edhe ne rregull je. ;) ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: kengaime ne 09-03-2011, 23:15:39
Mua s'ka nevoje te me thote shume, me rendesi te veproj :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 09-03-2011, 23:18:17
Mua s'ka nevoje te me thote shume, me rendesi te veproj :)

No comment.  ;) :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 10-03-2011, 11:11:06
Ok nuk flas vetem veproj.......i them..... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 10-03-2011, 11:46:36
ec bretkoce , ec bretkoce ec e mos nalo hej hej... :D


fiks per ju eshte kjo kenga :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 10-03-2011, 14:53:50
hej jam napak simpatik apo jo  :) :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 10-03-2011, 20:31:01
E dija qe e doje :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 11-03-2011, 14:15:09
ku je ku je o zemer e vetmuar  :(
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-03-2011, 14:20:47
Puth
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 11-03-2011, 15:54:12
Me fto per dreke sot.  ^o)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 11-03-2011, 16:03:12
hajde se do hajme darke nga lefteri sot  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 12-03-2011, 22:04:29
Vanessa Carlton - A Thousand Miles (http://www.youtube.com/watch?v=Cwkej79U3ek#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 12-03-2011, 22:07:06
dove 6 ...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 13-03-2011, 00:11:42
beje tepsi se sonte do ta gdhijm do e bejm ylyver fare  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-03-2011, 23:05:06
Michael Bolton & Kenny G - Missing you now (http://www.youtube.com/watch?v=BUE7kzI2gdY#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 24-03-2011, 15:02:17
Shko deri ne bank dua e ndegjoj ca fjale te amla.... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 24-03-2011, 18:38:13
apo po vjen te shpia ime se jam vetem dhe e ndjej se kam nevoj per ty :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 25-03-2011, 08:57:28
qe jam cope-cope, me dhemb gjithe trupi zemer...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-03-2011, 12:46:33
Dua lek...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 25-03-2011, 12:47:13
Dua lek...

materialiste e poshter :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-03-2011, 13:03:28
Jam nevojshem oj gru...sguxo tjetra me lyp kshu... :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 25-03-2011, 13:04:35
....Ooooo ama pak leke se  shif si po kerkojne zockat... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 25-03-2011, 13:21:30
Jam nevojshem oj gru...sguxo tjetra me lyp kshu... :P

hahaha mire ja ben :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 25-03-2011, 13:26:43
Ja them me kenge se jam e turpcme me fjale :P LOL

Elvana Gjata-Vetem zoti e di (http://www.youtube.com/watch?v=qRMACjqJXkY#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: DiniL ne 25-03-2011, 22:27:16
Arriverà  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Syrgjyn ne 27-03-2011, 16:06:46
Do t'i thoja: "Të dua shumë."
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 28-03-2011, 08:54:10
:D edhe une te dua shume.


p.s: eshte rastesi syrgjyn ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: LamiA ne 28-03-2011, 09:37:39
mos vdeksh
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-03-2011, 13:39:42
Sytë e tu brilojnë, buzëqeshja magjepson, s'di sa vite do kalojmë por kur sdo më mjaftojnë..do gris pallton e viteve, flatrat vetëm do të mbaj, e di që nuk do ftohem, dashuria jote ngroh si valë...I ♥ u baby.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 28-03-2011, 14:21:49
I love you too.... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 28-03-2011, 17:50:29
i them cdo her do jem me ty vetem sot me fal :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 30-04-2011, 22:31:45
po gabon shume
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-04-2011, 23:17:05
(http://quotesandsayings.cn/wp-content/uploads/2009/09/love_quotes_comment_graphic_01-1.gif)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Charlie ne 02-05-2011, 00:26:05
Oj virone qka na bone :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 02-05-2011, 18:56:09
"Dance Me To The End of Love" Leonard Cohen (http://www.youtube.com/watch?v=7pA5UhNaYw0#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: *Niku* ne 02-05-2011, 20:43:29
ckemi Dreamm nga ke humbur :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 02-05-2011, 21:15:14
KU JEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEE
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 04-05-2011, 17:59:11
me mungon zemra ime, dua te ngrohem pak :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-05-2011, 10:30:00
(http://3.bp.blogspot.com/_G7GVjlXTHJw/TIOcC1a2kxI/AAAAAAAAAH8/-qBA_B5LpbM/s1600/985963j7t4p2t9ha.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 07-05-2011, 13:16:46
i them kalo bukur te muharrem ahmeti sot :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 07-05-2011, 23:07:20
Kiss the Rain - Yiruma (http://www.youtube.com/watch?v=so6ExplQlaY#)

We're under the same sky
And the night's
As empty for me as for you...

Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-05-2011, 12:00:45
Syte e tu

Her më mbysin, her më ngjallin
Her më shuajn, her më kallin,
Her më shtangin, her më dridhin
Her më çmendin, her’ më lidhin.

Her sa ëmbël më qetsojnë
Her ashpër më tërbojnë,
Her sa bukur din të flasin
Her sa tmerrshëm din të vrasin.

Her më bëjn të të dua shumë
Her të të urrej deri në pa fund,
Her të të kem kudo me vete
Her të të mos shoh kurr në jetë.

Edhe të bukur, edhe të rrezikshëm
Edhe të këndshëm, edhe të frikshëm,
Edhe lule edhe therr
Edhe dritë edhe terr.

Shumë të çuditshem megjithatë
Përulju Zotit për kët dhurat,
Se të rrall janë ata që mbajn
Sy që syve tu u ngjajnë.

Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 09-05-2011, 14:23:07
do ndodhe ndonjehere  (?)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 09-05-2011, 17:03:58
apo vjen sot te une :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 09-05-2011, 18:10:06
Hapo koftorin ta ndezim zjarrin.... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 10-05-2011, 08:22:42
je me i miri :) love you
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 10-05-2011, 14:38:28
tkam xhan i kisha than :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 10-05-2011, 17:22:04
I love you too... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-05-2011, 17:30:15
I miss u
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 10-05-2011, 17:30:57
You and me,me and you. :D..
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-05-2011, 17:33:56
..edhe us 2.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 11-05-2011, 00:09:56
a shkojm flejm me ni krevat.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 14-05-2011, 01:36:07
Nuk mund të jap zgjidhje për të gjithë problemet e jetës tënde. Nuk kam përgjigje për dyshimet apo frikërat e tua,por mund të të dëgjoj e ti ndaj me ty. Nuk mund të ndryshoj as të shkuarën, as të ardhmen tënde, por kur duhet do të jem afër teje.

 Nuk mund të evitoj befasitë, vetëm mund të të ofroj dorën time që të mbahesh e mos të biesh. Gëzimi, suksesi, triumfi yt nuk janë te miat por gëzohem sinqerisht kur të shoh të lumtur. Nuk i gjykoj vendimet që merr në jetë, limitohem të të mbështes, stimuloj e ndihmoj nëse ma kërkon. Nuk mund të vendos limite brënda të cilëve duhet të qëndrosh por mund të të ofroj hapesirën e nevojshme për t'u rritur. Nuk mund të evitoj dhimbjen tënde kur ndonjë dhimbje të thyen zemrën por mund të qaj me ty e ti mbledh copëzat për ti rivendosur përsëri.

Nuk mund të të them as çfarë je, as çfarë duhet të jesh, vetëm mund të të dua ashtu si je dhe të të jem mik. Në keto ditë mendoja për dikë që të më ishte mik, në atë moment u shfaqe ti... Nuk je as sipër,as poshtë, as në mes, nuk je as në krye as në fund të listës. Nuk je as numri një, as numri final, Mjafton të më duash si mik. Nuk jam ndonjë gjë e madhe por, jam gjithçka që mund të jem...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-05-2011, 09:14:46
I love u bre...shkurt pa copy paste :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 15-05-2011, 12:27:00
nuk alovju shko mytu... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 16-05-2011, 10:17:47
ju ar mai hart end mai soul... aj lov ju mor dhen ever :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 16-05-2011, 12:42:27
Ahhhh ti qe  me dogje e me kalle ahhhhhhhhhhhhhhhh.. .......... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 16-05-2011, 13:36:15
ah po te kapa e ah po te zura ca kam per te bo... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: LamiA ne 27-05-2011, 22:59:03
pa ty me ty do vazhdoj rrugen qe kam nisur  :(
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 27-05-2011, 22:59:49
alkol dhe ca pjeshka
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: erlehta ne 30-05-2011, 23:23:56
Te kam jete  :XX
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 31-05-2011, 00:00:17
po ne qe nuk kemi si tja bojm!.. :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 31-05-2011, 08:10:37
:) dite te mbare zemra ime :puth
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-05-2011, 08:48:41
Vdeksh ti per mu..e vdeksha une per ty. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 31-05-2011, 13:34:50
kur do te te gjej.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 31-05-2011, 15:19:40
Guns N' Roses - November Rain (http://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 31-05-2011, 21:43:28
tdshtkjtkshtpf :d
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 31-05-2011, 23:31:09
tdshtkjtkshtpf :d

e di me e di...ket te fundit ruaje per mua...tpf e kam fjalen :D :P

edhe un ty bthw :P :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Gjumashi ne 01-06-2011, 00:12:32
Mit dir vergesse ich die Zeit!
Ich habe Augen nur für dich.
Du bist mein Lieblingsgedanke.
   

Kete ja them ne italisht, por sdi a ja kam then ne rregull?  hmmmmm: pasi e njeja eshte si lart :)
 Con te dimentico il tempo.
Non ho occhi che per te.
Sei il mio pensiero preferito.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 01-06-2011, 08:39:28
tdshtkjtkshtpf :d

te dua shume,te kam jete,te kam shpirt,te puth fort

edhe una :D atij timit :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 01-06-2011, 11:01:43
Oooooooooo mu dorezo mos me lodh me .................. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 02-06-2011, 13:23:59
u kam then qe nuk kam 1 person qe dua      po 3..
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 02-06-2011, 18:30:15
zemra ime , dua te ledhatoj te terin :) :XX :XX :love:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 02-06-2011, 20:41:28
mos me prek se mka djeg e mka skuq dielli... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 03-06-2011, 09:59:37
te dua shume,te kam jete,te kam shpirt,te puth fort

edhe una :D atij timit :P

rrofsh per perkthimin se jam e turpshme vete sja them dot drejtperdrejt :P LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 03-06-2011, 10:01:41
:P per te miren e shoqerise mendojme :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 03-06-2011, 10:06:16
 :P
 :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 03-06-2011, 10:10:58
:perqafim e di vet ti qe je...kukulla e forumit :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 03-06-2011, 10:13:46
c'lesh kuklle moj ...kena keto barbit e reja nashti...iku vapa me gushtin :P hahahaaa
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 03-06-2011, 10:16:38
po ti je si vera mi ;) me kalimin e kohes behesh me e mire...

 pastaj pelqehet me shume barbi i 1 origjinali dhe keto sot barbi silikon :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 03-06-2011, 10:19:59
hhahahaa ... rrofsh yllo  :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 03-06-2011, 11:51:52
sdu ti them gje se jam zon me te.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2011, 15:12:38
___________________________________$$$$$$$$$
___________________ ________________$$$___$
___________________ ________$$$____$$$$
___________________ ______$$$$$$$__$$$$$$$$$$$
___________________ ____$$$$$$$$$___$$$$$$$$$$$
___________________ ____$$$___$______$$$$$$$$$$
________________$$$$__$$$$_________________$$$
_____________$__$$$$__$$$$$$$$$$$_____$____$$$
__________$$$___$$$$___$$$$$$$$$$$__$$$$__$$$$
_________$$$$___$$$$$___$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$
____$____$$$_____$$$$__________$$$___$$$$$$$
__$$$$__$$$$_____$$$$_____$____$$$_____$
__$$$$__$$$_______$$$$__$$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$______$$$$__$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$$_____$$$$___$$$$$$
___$$$$$$$$$$$_____$$$
____$$$$$$$$$$$____$$$$
____$$$$$__$$$$$___$$$
____$$$$$___$$$$$$
____$$$$$____$$$
_____$$$$
_____$$$$
__“###,__,####“
___“####.####“_____,,,,,,,,,,,
____“######“____,########,,___####____,####
______####_____#####““####,__####____####
______####____,####____####_,####____####
______####____,###,____####__,####___####
______####_____“####,,####“____“####,,####
______####_______“######“______“######“
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 01-07-2011, 20:49:54
Mos e kafsho mollen se e hengre :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: erlehta ne 03-07-2011, 18:31:14
Kiss me, if you can  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: shkodrane ne 03-07-2011, 20:28:19
e din cfare  dua ti them"IKU NE SHQIPERI VETEM ME VAJZ" :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 03-07-2011, 21:01:18
qafen shtrig (nora) :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 04-07-2011, 13:47:39
Mimoza shkodra - Jo mos e kerko (with lyrics/me tekst) (http://www.youtube.com/watch?v=UaeJBWfJSus#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2011, 14:43:21
Kenaqem kur te kam prane :-*
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 04-07-2011, 16:54:37
Dua shume njekohesisht, si i behet??!!  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2011, 17:42:59
Shko e meso si mbahet NJE  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 04-07-2011, 17:44:52
Pa he njehere moj Delight, me thuaj si ke mesuar ti? Apo se ke mesuar as ti?  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-07-2011, 17:48:03
Kam mbaru shkollen me kohe...relax tash :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 04-07-2011, 17:49:23
Pse, eshte me relaks me nje?  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 05-07-2011, 13:53:32
vallai me relax eshte se 2 te marrin frymen moj :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 05-07-2011, 15:43:49
ti ke nevoje per oksigjen :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2011, 17:25:57
vallai me relax eshte se 2 te marrin frymen moj :D :D

Tregoi tregoi..se smer vesh ajo :P

Do i thoja...."Dashuria ska nevoj me qene perfekte..ka nevoj vetem te jete e vertete"
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: *Niku* ne 05-07-2011, 21:07:35
thyfsh kembet :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 06-07-2011, 10:30:10
Tregoi tregoi..se smer vesh ajo :P

se se kam provu dhe skam ndermend me e bo...por me te degjuar e kam ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2011, 20:54:16
Schatzi :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 10-07-2011, 22:04:41
miss u
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: *Niku* ne 10-07-2011, 22:27:54
thyfsh qafen :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 11-07-2011, 08:46:26
faleminderit zemer :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 11-07-2011, 10:46:23
(http://media.picfor.me/00144FD7B/zr2-messages-and-quotes--Vinchsayings--frases--my-feelings!!--sayings--message--Sweet-sayings--Milan--Love_large.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 11-07-2011, 10:50:41
Zemer ti pak une shume........... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 20-07-2011, 23:37:54
BOTA ESHTE E RUMBULLAKTE
(http://www.unc.edu/world/College_Updates_2009/world-globe.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 21-07-2011, 13:31:09
trujt zoti :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 21-07-2011, 13:31:51
nxito :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 21-07-2011, 13:43:45
te kapa :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 22-07-2011, 01:22:53
ndihem mir qe te kam pran
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 22-07-2011, 18:10:48
ju uroj fat ne jet o ish te gjitha dashnoret e mija :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 23-07-2011, 02:20:25
EHEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEE
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 26-07-2011, 16:59:46
nga do qe te ikesh ke mua do vish :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 27-07-2011, 10:15:53
zemra ime :) :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 27-07-2011, 10:46:32
Yessssssss........ :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 27-07-2011, 11:56:51
me mungoje :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 27-07-2011, 11:57:34
po dijte me me mbajt do te dij dhe te mbaj :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 31-07-2011, 22:41:36
kto qe po ben do te marin neper kemb :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 31-07-2011, 22:44:16
asgje
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 14:05:58
do ti thoja....eja se me plase LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 14:12:34
se ke idene se cfare humbe !!!!!!!!!!!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 14:15:37
se ke idene se cfare humbe !!!!!!!!!!!

shyqyr mi....se me le vetem  :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 14:17:43
shyqyr mi....se me le vetem  :perqafim

lava cik byfen ne det mi LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 14:19:30
mire e bere....po mos me shti neps
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 14:21:42
KETE VETEM PER SHEJ tim....

Ardit Gjebrea - Makina e Memories + lyrics / tekst - Official Full HD (http://www.youtube.com/watch?v=hxYOdo3PqgU#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 14:22:10
KETE VETEM PER SHEJ tim....

Ardit Gjebrea - Makina e Memories + lyrics / tekst - Official Full HD (http://www.youtube.com/watch?v=hxYOdo3PqgU#)

e bodh bodh se sdu me qajt nashti :(
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 14:22:51
amore kape ket ;)

Eugent Bushpepa - No leaf Clover ( Metallica) (http://www.youtube.com/watch?v=CwOOIqfrOVM#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 01-08-2011, 14:24:09
boll moj me zile :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 14:25:13
ik o pilu ti :P LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 14:31:44
amore kape ket ;)

Eugent Bushpepa - No leaf Clover ( Metallica) (http://www.youtube.com/watch?v=CwOOIqfrOVM#)


ehhhhhh do doja ti degjoja gjetke keto...ne nje makine me shpejtesi dhe me volume ne kupe te qiellit....problemi im eshte se jemi dy kahe te kunderta....kur ka kshu kengesh e ulim zerin se nuk e durojme dot, nderkohe qe une jam aty...jepi ze jepi ze po te them LOL LOL

Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 01-08-2011, 14:33:52
shko hillu vet para se te hell une nga kati 5 :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 15:11:59
shko....para se te te nis ndonje qen te hazdisur LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 15:12:34
telios
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: LANDI BR ne 01-08-2011, 15:16:21
telia......
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 01-08-2011, 15:19:41
patsavoura :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 15:20:23
me leje or taj//////
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 15:20:46
σκουπιδια lol
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 15:21:26
e me mja....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 15:22:00
oqi LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 01-08-2011, 15:22:39
mos me mer me me privat :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 15:23:25
zbythu
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 15:26:08
LOL...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 15:27:14
ik ti se jam me nerva nashti :P LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 01-08-2011, 15:28:24
pi uthull :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 15:29:06
nore ste them gje ty se ste dua jo per gje :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 01-08-2011, 15:32:37
ska gje se te dua une :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 01-08-2011, 15:34:10
hahahaa  :perqafim  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 15:36:41
taralinga linga...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 01-08-2011, 15:38:32
ti je droga ime e pare :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 15:39:36
kurre mos qofsh i fundit LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-08-2011, 15:39:50
Ur love is my drug.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 01-08-2011, 15:44:17
kurre mos qofsh i fundit LOL
amin :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 15:44:58
LOL LOL LOL....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: LamiA ne 04-08-2011, 15:44:15
rri aty mos leviz  grushtsyve))
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 04-08-2011, 16:03:35
do i thoja ......te kam shume xhan!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-08-2011, 16:13:06
♥█████─█████───█████──██──██──​████───██─██
──██───██──────██──██─██──██─█​█──██─█──█──█
──██───█████───██──██─██──██─█​█████──█───█
──██───██──────██──██─██──██─█​█──██───█─█
──██───█████───█████───████──█​█──██────█ ♥
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 05-08-2011, 16:32:30
u lodha duke ja thene.le te flase heshtja tani
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 05-08-2011, 18:44:56
me zhgenjeve
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-08-2011, 21:48:21
do i thoja.......jeni gjeja me e bukur qe mund te ekzistonte ndonjehere mbi toke...jeni motivi i kesaj jete.....jeni gjithcka motivin dike te luftoj per jeten dhe per ju.....jeni ndjesia me e paimagjinueshme.... ..ju Adhuroj . Ju te tre jeni njerezit me te rendesishem te jetes sime......lutem cdo dite per ju dhe ndihem njeriu me me fat qe ju kam........ju dua shume fare
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 06-08-2011, 22:33:53
sdo ti haroj kto dite
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 06-08-2011, 22:40:47
do i thoja nje lum me fjale nese do ishte edhe njehere te vetme perballe meje ....do i thoja me mungojne syte e tu plot jete dhe te qeshur, me mungon buzeqeshja jote prej femije te lumtur, me mungon prekja jote qe ende me ngjeth mishin, me mungon shtrengimi yt dhe fjalet e ngrohta qe me thoje tek me shihje te trishte.....sa shume trishtohesha ate kohe ,valle mos e parandjeja gjithe ate qe ndodhi????? Do i thoja se te kam dashur me gjithe qenien time por te lutem mjaft me persekutove neper skutat e memories, mjaft me perndoqe endrrave si i marre, mjaft me kerkove te te ndjek pas.......sepse nuk kam ndermend te te ndjek jo. Une do jetoj per ata qe zune vendin tend dhe ti ske pse ndien xhelozi......shpirt askush nuk eshte i pazevendesueshem ne kete jete, ishe ti ai qe ma mesove kete.....tani rri i qete ne heshtjen tende dhe lerme te qete .......nuk je ti ai qe me duhesh!!!!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Brentiani ne 08-08-2011, 15:14:09
Dua SEKS.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-08-2011, 17:07:28
E mo te paska lene etshem ne pike te vapes...:d

Nuk i thom asigjooo
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 09-08-2011, 13:09:31
do ti thoja.....po ku je o nje'ri
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: LamiA ne 09-08-2011, 14:29:12
ikkkkkkkk
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 09-08-2011, 17:54:22
f u c k
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 09-08-2011, 18:51:20
me do sme do me do... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 09-08-2011, 21:45:49
te dua sa vete jeta ime......


Se kam me ty ore......
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 10-08-2011, 00:01:42
love u
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 10-08-2011, 06:08:00
 :Dh
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 10-08-2011, 06:08:44
ehhh cdo ta hash
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: LamiA ne 10-08-2011, 09:35:37
 hajt_ktu:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 10-08-2011, 23:27:37
do i thoja.....shpirt jam ne cdo cast me ty!!!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: LamiA ne 11-08-2011, 09:52:03
asigjo
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Charlie ne 11-08-2011, 13:03:48
As une ..do ti thoja rri aty ku je se mire je :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: LamiA ne 11-08-2011, 13:32:00
marsh malinn  lutesi))
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-08-2011, 23:41:59
Twinkle twinkle little star... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-08-2011, 13:15:53
................... .........


Dafina Zeqiri - Dangerously in Love (Official video) - [url=http://www.besfort.de]www.besfort.de (http://www.youtube.com/watch?v=0MpA9SKAHKw#ws)[/url]
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 12-08-2011, 13:56:10
moj para me hengesh mune
qe bere zengjin harbune
harbuti kur kaskandisi
ne hale vajti kondisi

LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: regrets ne 15-08-2011, 13:55:37
sa te kam dashur ^o)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 15-08-2011, 14:15:41
asihere se more vesht LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 15-08-2011, 15:06:13
   ...TE DUA...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 15-08-2011, 16:42:56
Ama pak te jap shume  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 17-08-2011, 21:41:08
do i thoja.:...faleminderit qe ekziston o qenie tokesore dhe qe me mbush shpirtin me hare....te kam jete!!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 17-08-2011, 21:42:08
se ke iden sa po kenaqem pa ty :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 20-08-2011, 18:05:40
Miss You...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-08-2011, 22:18:41
need youuuuuu
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 22-08-2011, 09:12:05
faleminderit per gjithcka te bukur qe ke sjell ne jeten time! love u babe
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 22-08-2011, 09:58:39
nuk jam as i mir e as i keq jam ashtu sic ti me detyron te behem :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 22-08-2011, 10:02:05
hahhahahahaha ti me vdes fare mua LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 22-08-2011, 12:49:20
Te dua ....o fjale hyjnore e kesaj bote......
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 22-08-2011, 17:09:22
sa je shendoshur :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 22-08-2011, 22:54:20
vjen cdo nate ne endrrat e mia
dhe me prek ngadale
mos ik puthja ime
shpirt per ty kam mall......
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 22-08-2011, 22:54:57
me thuaj me ke ri dhe si ajo do behesh ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 23-08-2011, 18:22:26
Christina Perri - Jar of Hearts (http://www.youtube.com/watch?v=HH7WXlf9WLk#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-08-2011, 11:45:31
Thank u.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 24-08-2011, 12:14:37
Ahhhhhh bre ahhhhhhhhhhhh        :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 24-08-2011, 22:29:10
kam nevoje per ty!!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 25-08-2011, 00:07:20
bfr;lgrefgegreg kphtjktj dwkdwff
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 25-08-2011, 00:17:01
cfare gjuhe po flet nuk po te kuptoj fare :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 25-08-2011, 00:17:35
cfare gjuhe po flet nuk po te kuptoj fare :D

e kupto lali shttt urte ti :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 25-08-2011, 00:26:09
kush esht ky lali?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 25-08-2011, 00:27:14
ai me pra qe du une :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 25-08-2011, 00:30:33
aha po pse nuk e mer per fare :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: regrets ne 25-08-2011, 00:39:22
bfr;lgrefgegreg kphtjktj dwkdwff
;) :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 25-08-2011, 00:39:46
LOL LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: regrets ne 25-08-2011, 00:45:45
LOL LOL
Cke me :P un po te perkthsj pa pare pa pulle,ti me qesh  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 25-08-2011, 00:48:19
Cke me :P un po te perkthsj pa pare pa pulle,ti me qesh  :P

po qesh me perkthimin pra LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 25-08-2011, 10:53:53
qesh ti qesh se une po vuaj po vuaj :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-08-2011, 11:31:01
Ca bone daku?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 25-08-2011, 11:55:41
Te dua sa ska me ku te shkoj......
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-08-2011, 12:26:48
(http://data.whicdn.com/images/11694068/tumblr_lnyrh1Rz1C1qjd8xvo1_500_thumb.jpg?1310042893)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 25-08-2011, 12:29:05
Te dua Te dua Te dua....jeta ime pa ty nuk ka kuptim.....je sensi im unik....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 25-08-2011, 16:18:09
ti me nerv te tille ke lindur me duket... :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 25-08-2011, 16:24:59
e o mire lere djalin te hap sickat...po kjo
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: LANDI BR ne 25-08-2011, 16:26:18
gati krevatin 'NAFIJE"
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 25-08-2011, 16:27:11
2 metra femer ketu ne toke te hap syte ke bota  :D
nqc qnc

LOL LOL LOL

kush ti??? hahahaahahhahahha ti je yll i rene nga catia moj LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 25-08-2011, 17:18:41
vetem po te shikoj cpo ben
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 25-08-2011, 22:34:30
faleminderit qe ekziston...falemind erit qe i jep kuptim cdo casti...cdo sekonde...cdo minute te kaluar bashke....faleminde rit qe me do pafund.....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Charlie ne 26-08-2011, 00:11:16
Do ti thoja ma lodhe shpirtin me kto sms :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 26-08-2011, 00:29:02
Mijra e mijra vjet
S’do mjaftonin,
Për të treguar
Atë sekondë pafundësie
Kur ti më përqafove,
Ku unë të përqafova.
Ish një çast në dritën e dimrit,
Në parkun Montsouris në Paris.
Në Paris.
Mbi tokë.
Mbi këtë tokë që është një yll …

Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-08-2011, 23:41:58
Nicole Scherzinger - Baby Love ft. will.i.am (http://www.youtube.com/watch?v=Yyx0NFjVzEk#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 28-08-2011, 17:02:11
sa koh te bukura kemi kaluar bashke
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 29-08-2011, 09:51:07
Faleminderit qe je TI dhe ben te kuptoj sesa pa vlere jane te tjeret para teje,sa te vegjel,sa meskine...me lumturon fakti qe te kam ne krahe dhe qe je vetem i imi...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: regrets ne 29-08-2011, 12:25:09
Do dalim per nje kafe? :D hmmmmm:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: regrets ne 29-08-2011, 12:27:44
Mijra e mijra vjet
S’do mjaftonin,
Për të treguar
Atë sekondë pafundësie
Kur ti më përqafove,
Ku unë të përqafova.
Ish një çast në dritën e dimrit,
Në parkun Montsouris në Paris.
Në Paris.
Mbi tokë.
Mbi këtë tokë që është një yll …


Vdeksha un per romanticitetin tat :engjell
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: LamiA ne 29-08-2011, 14:11:50
do me kthesh pergjigje a si e ke hallin :S :@
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Charlie ne 29-08-2011, 17:26:16
Do ti thoja prap se me lodhe me kto sms dite e nate a te hargjohen ndonjehere :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-08-2011, 17:40:31
U are my baby love.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 31-08-2011, 10:41:02
O JET,O BUB :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: LamiA ne 31-08-2011, 10:43:47
 hajt_ktu:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-08-2011, 11:45:49
Mos thirr se nuk e hap... ^o)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 31-08-2011, 12:03:22
I love you breeee  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-08-2011, 12:12:37
e di po mos bertit shume. :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 31-08-2011, 12:15:14
Nuk u permbajta dot  :D


Po ti ku e di???  :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 31-08-2011, 12:15:48
sa trap si je or  ti
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 01-09-2011, 16:54:13
Do dalim per nje kafe? :D hmmmmm:

fdfje feefe  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 01-09-2011, 16:56:26
U say it best, when you say nothing at all...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 01-09-2011, 16:57:36
ti je vitamina ime e mengjesit :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 01-09-2011, 23:42:27
cte te them ti sme degjon asnjehere
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 01-09-2011, 23:47:01
3 gjera ne Jete nuk duhen thyer:Zemra,Premtimi dhe Miqesia...!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-09-2011, 13:12:59
Ti mi then kufijt.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 02-09-2011, 13:16:42
miss u.....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 02-09-2011, 13:37:44
Ti mi then kufijt.. :D

so ho,so sweet...
po dua t'kem me vete cdo dite :D :D


konge e bukur :D :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 03-09-2011, 00:34:57
MOS E PERDOR KOKEN VETEM PER TA LARE ME SHAMPO POR MUNDOHU TA VESH NE PUNE NDONJEHERE
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 06-09-2011, 11:31:01
vetem per ty shpirti im ...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 06-09-2011, 11:37:41
po jam nga cel nuk e shikoj dot ca esht :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 06-09-2011, 11:44:35
hahahahah o gimo jo ti xhan i them atij te vertetin...me fal qe te zhgenjej  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Nore ne 06-09-2011, 11:47:09
ahahah e dija e dija po doja te provokoja :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 06-09-2011, 11:47:15
cfare do i thosha.......falemi nderit qe je me mua ne cdo hap te jetes.....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 07-09-2011, 15:41:21
(http://ic.mnpls.com/31/3156.gif) (http://www.mnpls.com/)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-09-2011, 15:42:40
Me bej nje dreke te mire se me griu uria. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: NENSY ne 07-09-2011, 15:44:22
luj luj cuno me gocen ehuj...nena e ka rrit , ti po estervit... LOL LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 07-09-2011, 15:46:25
LOL LOL

kush ta tha kete poezine moj nensy LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-09-2011, 17:04:10
Une love ty e ti love mu hajde behemi burr e gru :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: NENSY ne 07-09-2011, 22:10:26
-  po ku e ke shpin , mi te martofsha tetom.....

- uauaua si ben dhe ti, po ja pra  te ato vargmalet atje....

 LOL LOL       
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 08-09-2011, 00:00:58
Kostas Martakis feat. Desislava - Agapi Mou (Loving U) [OFFICIAL MUSIC VIDEO] (http://www.youtube.com/watch?v=x_E2Kbedetc#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: NENSY ne 08-09-2011, 00:07:38
E BUKUR KENGA....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 08-09-2011, 00:42:03
lexoji kto fjale
lamtumir dashuria ime e pamundur (http://www.youtube.com/watch?v=1vtGoRULBKk#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-09-2011, 10:39:53
Sarah Connor-Living to Love you (Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=40DkYT6w7y0#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: regrets ne 17-09-2011, 15:00:58
fdfje feefe  :D

 :D :P

udgfvfefghiowfguwe ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: regrets ne 17-09-2011, 15:02:10
U say it best, when you say nothing at all...

me heshtje nuk thuhet gje o dreamm :D hmmmmm:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 17-09-2011, 16:19:00
:D :P

udgfvfefghiowfguwe ;)

jfekf kfefew tetetet  :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: regrets ne 17-09-2011, 18:28:19
jfekf kfefew tetetet  :perqafim

 yll)) :puth
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 17-09-2011, 21:30:19
taralingalinga .......me opinga
taralingalaqi ........ Me mustaqi
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: NENSY ne 17-09-2011, 22:30:20
give me everything :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 17-09-2011, 22:46:48
yll)) :puth

 fefefdwe :-* sybukur)) 
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-09-2011, 10:52:21
Fol me vete fol.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 18-09-2011, 10:59:50
me bej te ndihem edhe njehere mbreteresha e nates....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-09-2011, 11:05:37
Dashuria ime per ty eshte si nje trendafil me gjemba..te mbaj, duke e ditur qe do me shposh..por gjakosem me deshire per ty.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 18-09-2011, 11:14:33
cfare do i thoja....ja te mendohem
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 18-09-2011, 20:05:03
There's still a little bit of your taste in my mouth,
There's still a little bit of you laced with my doubt,
It's still a little hard to say what's going on...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-09-2011, 14:41:21
Leonora Jakupi Vetem ty te Dua (http://www.youtube.com/watch?v=HXPYED3XRPg#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 22-09-2011, 19:18:32
 Will you still love me tomorrow
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 31-10-2011, 15:20:22
Enya - If I Could Be Where You Are (http://www.youtube.com/watch?v=o3Ki9rBuVXQ#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 31-10-2011, 15:21:50
Eja me prane se nuk te kafshoj LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: SweetAntonia ne 07-11-2011, 10:08:59
Po ne qe nuk kemi persona zemra kujte duhet
tia themi keto  :S
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 07-11-2011, 15:46:18
kete

Celine Dion & Barbara Streisand - Tell him (with lyrics both part) (http://www.youtube.com/watch?v=_w7NAdpw3B0#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Gjumashi ne 07-11-2011, 22:03:28
Me ka marre malli, te ta degjoje zerin ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 07-11-2011, 22:05:52
miss u
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 07-11-2011, 22:59:35
do thoja ate qe shpesh ma thoje.....jeto edhe per mua
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 09-11-2011, 14:17:23
ja kam thene te gjitha skam cti them me
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 09-11-2011, 16:51:06
Me jep dhe njehere se 7 here pak mu duken..... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 10-11-2011, 10:54:07
Dua ti them Faleminderit qe ne keto caste te veshtira ti je krahu im i djathte....te faleminderit qe me kupton edhe pa folur , edhe pa te thene asgje, qe me mbeshtet dhe me jep kurajo. .....Te Dua shpirt!!!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Deluxe ne 10-11-2011, 10:59:41
Kete do ti thoja

Whitney Houston - I Will Always Love You - Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=H9nPf7w7pDI#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 10-11-2011, 11:01:57
a te... Jovanotti (http://www.youtube.com/watch?v=EaoctSsX-_s#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 10-11-2011, 15:05:44
Joe Cocker - You Can Leave Your Hat On (9 1/2 Weeks Soundtrack) (http://www.youtube.com/watch?v=7js_QOG6trU#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 11-11-2011, 21:44:41
je motivi im
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: regrets ne 12-11-2011, 14:35:01
je motivi im

njejte  :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 13-11-2011, 16:32:40
Jay Sean - Never Fade Away (http://www.youtube.com/watch?v=xCE9nerynkg#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 14-11-2011, 06:42:08
te dua ketu prane meje
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 14-11-2011, 11:03:02
Frank Sinatra ~ I've Got You Under My Skin (with lyrics) 5/5 (http://www.youtube.com/watch?v=ab4VD_ll3h0#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 14-11-2011, 21:27:23
Dafina Zeqiri - Dangerously In love ( Official Video 2011 ) HD (http://www.youtube.com/watch?v=M3dO_92jSnA#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-11-2011, 08:22:55
Love u
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 18-11-2011, 08:43:26
Enigma - Lovelight In Your Eyes (http://www.youtube.com/watch?v=YvFUHuAVgUQ#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 18-11-2011, 09:26:52
Do i thoja...me duaj nese deshiron te te dua
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 18-11-2011, 19:09:46
Leonard Cohen - A Thousand Kisses Deep (http://www.youtube.com/watch?v=P0j14GrB-u8#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 19-11-2011, 00:06:27
elvana gjata afer dhe larg official video (http://www.youtube.com/watch?v=r0Eu3FM26gM#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-11-2011, 09:16:31
Besa- engjujt te vrasin njelloj(Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=gKNvWt7Tevc#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 21-11-2011, 21:19:51
Ishim t lumtur..deri kur stuhite filluan ....gjithcka gjeten ..ato shkaterruan !!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-11-2011, 22:33:49
 :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 21-11-2011, 22:35:20
ncncnncncnncnncncnn cnc................ ..
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-11-2011, 22:35:43
tatu mos ji kaq e ngurte. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-11-2011, 22:39:02
do i thoja

shpirt cdo gje lind natyrshem....dhe po natyrshem vdes
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-11-2011, 22:40:17
sikur te qene gjerat kaq te thjeshta do kishim ec para.... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 21-11-2011, 22:42:37
tatu mos ji kaq e ngurte. :D

tema eshte per personin qe do...jo per TATU  :D  ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 22-11-2011, 09:37:10
Yarabi - Confusing (http://www.youtube.com/watch?v=wPWOXn0fY4Q#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 22-11-2011, 09:50:36
Love me or kill me  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2011, 13:48:47
PERSE
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2011, 13:51:16
Me Vrit Me Nje Te Vertete, Por Mos Me Lendo Me Nje Genjeshter . .
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 23-11-2011, 20:31:25
te kam zemer
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 23-11-2011, 20:48:29
Me Vrit Me Nje Te Vertete, Por Mos Me Lendo Me Nje Genjeshter . .


Sa me pelqehu kjo! Ke thene nje fjale te madhe shume. :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 23-11-2011, 21:42:31
Elvis Presley - Love Me Tender (http://www.youtube.com/watch?v=HZBUb0ElnNY#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 24-11-2011, 13:13:25
Shkumbin Ismaili -Ditet pa ty NEW 2010 (http://www.youtube.com/watch?v=Bqy9ZRcQINI#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 24-11-2011, 13:16:17
ATB - My Everything (his best song ever !!!) (http://www.youtube.com/watch?v=5jo_DWEi4KM#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: *Niku* ne 24-11-2011, 13:48:39
thyfsh qafen :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2011, 13:56:18
te ka ik truri kokes
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 24-11-2011, 21:09:07
Kurre mos e ndrydh shpirtin e bukur qe ke...ashtu rri!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 24-11-2011, 22:06:31

"If I could be where you are" by Enya (http://www.youtube.com/watch?v=GBGaloOxNkU#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2011, 23:25:43
IO PERDONO MA NON DIMENTICO
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2011, 23:54:46
Puthja Esht Si Whiskey,,, Gjithmon Preferohet Dopjo... :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-11-2011, 09:23:21
 :P ke filluar ta perzjesh me alkool muhabetin tani....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 25-11-2011, 15:07:40
do i thoja....donde stas or taj
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 26-11-2011, 16:12:17
te kush nga shtepite do te zej nata sot :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-11-2011, 12:38:13
Once in a Lifetime - Michael Bolton (http://www.youtube.com/watch?v=zTlljRsex58#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 27-11-2011, 17:31:58
ju dua te gjithave se kam zemer te madhe
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 27-11-2011, 21:44:06
Anna Nygren - Just wanna say I'm sorry (http://www.youtube.com/watch?v=8zp7iHB1W2U#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 27-11-2011, 21:46:18
Rihanna - Te Amo (Tradução) (http://www.youtube.com/watch?v=UmK6BkWfc1E#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 27-11-2011, 21:47:53
ja kte
Besnik Shateli - Une te desha por Gabova (http://www.youtube.com/watch?v=ebK-DPHRkHQ#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 02-12-2011, 14:49:20
Vanessa Carlton - A Thousand Miles (http://www.youtube.com/watch?v=Cwkej79U3ek#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 02-12-2011, 14:51:12
ღღ Chris Rea ~ and you my love (http://www.youtube.com/watch?v=sz5bmjgAvDE#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 02-12-2011, 14:52:43
Shej ....you're ready LOL


George Michael - Too Funky (http://www.youtube.com/watch?v=JQ2DVwSVIIo#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 02-12-2011, 15:14:13
George Michael - Kissing a Fool (http://www.youtube.com/watch?v=ZUM7Zi7CCyk#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 02-12-2011, 15:38:03
sa xhan me ke nga 1 deri ne 10  hmmmmm: ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 02-12-2011, 22:14:22
ate qe sapo ia thashe....me fal qe te lashe vetem sonte....Te Dua jeta ime....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 03-12-2011, 16:57:07
Andrea Bocelli ''Besame mucho'' (http://www.youtube.com/watch?v=mc_CY4bNNZ8#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 03-12-2011, 18:44:59
pse po sillesh kshu :(
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 03-12-2011, 18:46:41
Shej ....you're ready LOL


George Michael - Too Funky (http://www.youtube.com/watch?v=JQ2DVwSVIIo#)

nope :d are u ready :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-12-2011, 21:45:26
back to you honey
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 03-12-2011, 22:52:03
Kurr mos e moho ate qe ndjen...sepse 1 dite dikush tjeter do marr ate qe mund te ishte e jotja...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 04-12-2011, 20:56:53
nuk kam ndonje person qe dua

thjesht po me pelqen dikush kto kohet e fundit
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 04-12-2011, 22:21:12
te duket vetja femer capkene po ndonje dit do te lidh prej kembe :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 04-12-2011, 22:59:19
asgje qe sia kam thene do i thoja.....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 05-12-2011, 14:20:30
po pse te beri zoti kaq mashtruse
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-12-2011, 14:52:21
I Love you more than you`ll ever know (http://www.youtube.com/watch?v=3ws1V3Bl1r4#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 10-12-2011, 11:38:36
Ardit Gjebrea - Te kam Shpirt (http://www.youtube.com/watch?v=PcOXe2elXq4#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 10-12-2011, 16:13:06
Alban Skenderaj - Rrufe ne qiell te hapur (Album - 2011 + Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=9tJpIL4WZ54#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: intrigadoravet ne 10-12-2011, 16:19:24
fuck off
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 11-12-2011, 22:31:26
Te kam zemer!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 12-12-2011, 09:02:34
Lady Antebellum - Need You Now (2010 Remix) (http://www.youtube.com/watch?v=1OfsZyYPLoI#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2011, 09:13:48
Stand by me -Oasis -Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=U-hNp8Rd__I#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: BVDGF ne 12-12-2011, 14:30:50
Flm qe ti egziston dhe me ke bere lule jeten time  :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2011, 14:33:59
you lost me - Christina Aguilera - with on-screen lyrics! (http://www.youtube.com/watch?v=A4qQ9E-UwdU#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: intrigadoravet ne 12-12-2011, 14:34:31
f..k off
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2011, 14:35:12
Where have you been all this time??????!!!!!!!!! :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 12-12-2011, 14:36:07
Te dua si yjet qe treten rreth henes s'argjendte,ashtu si poeti krijimin e tij aq te shtrenjte!Te dua si flakn' e kandilit nje flutur naive,qe sillet nga malli rreth tij dhe shkrihet e digjet...  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 12-12-2011, 15:08:53
Elita 5 - Nuk jam diktator (Official Video 2011) (http://www.youtube.com/watch?v=JZ3cf5jMKzY#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2011, 15:50:30
Call Me When You're Sober - Evanescence (http://www.youtube.com/watch?v=izYIO9VtjUs#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 12-12-2011, 20:05:00
WTF
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2011, 22:27:43
touch me
i wanna feel your body
your heart beating next to me

touch me ,touch me now LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 13-12-2011, 08:09:48
ATB - My Everything (his best song ever !!!) (http://www.youtube.com/watch?v=5jo_DWEi4KM#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 13-12-2011, 08:50:50
me mire pa ty se me ty..... :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 13-12-2011, 13:10:15
Gotthard REMEMBER ITS ME (http://www.youtube.com/watch?v=efIJiremOlg#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: SweetAntonia ne 13-12-2011, 15:13:10
He pra ti apo une :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 14-12-2011, 08:34:01
Julio Iglesias - My love (http://www.youtube.com/watch?v=tb20QyH8d1s#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2011, 08:35:57
Manu Chao-Me gustas tu [lyrics] (http://www.youtube.com/watch?v=x3gw32E-ooE#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 14-12-2011, 08:47:13
Pablo Alboran - Solamente Tú (http://www.youtube.com/watch?v=F0rwOsAteXM#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2011, 08:57:53
Alan Jackson - Remember when (http://www.youtube.com/watch?v=VxcLlQEkxxE#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 14-12-2011, 12:15:13
sa shumq e ju dua te trejave  :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 14-12-2011, 12:36:56
MAKING LOVE TO YOU (Erotic Version) - WEIJUN (http://www.youtube.com/watch?v=0D3XfAQSA7A#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2011, 12:38:15
Enigma - Sadeness [HQ] (http://www.youtube.com/watch?v=FfRAiTtOVEY#noexternalembed-ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 14-12-2011, 13:03:13
Loni Pecanka - Sa intrigante qe u tregove ........ (http://www.youtube.com/watch?v=Ap1COj4_Mkc#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-12-2011, 13:05:01
  I .♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥.♥. U
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-12-2011, 13:05:49
mos me prit se te kap rruges ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 14-12-2011, 13:06:28
porosit dhe per mua se erdha
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-12-2011, 13:07:24
po te pres por..me iken ajo dhe se ze dot kam frike :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 14-12-2011, 13:14:55
sna i dhe nje xhiro portofolin tend  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2011, 13:16:19
Te Dua....je jeta ime
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-12-2011, 13:19:52
nuk e di a i meritoj ..ohhh sa i emocionuar jam :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2011, 14:37:57
Ti Grens meriton me shume se kaq....ceshtja eshte se nuk i meriton nga une , por nga ato komshijet e tuja LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 14-12-2011, 21:26:09
ku je mi dreq se u merzita me kte tjetren prandaj hajt me vrap
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2011, 10:33:36
Do i thosha....Ti nuk ben per mua LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: *Niku* ne 15-12-2011, 10:34:14
Thyfsh qafen :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2011, 10:35:01
dhe mos ta pafsha me surratin LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Boreas ne 15-12-2011, 11:26:23
si shpirt je ( ja them vetes keto meqe e dua pa mase)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-12-2011, 11:28:24
edhe une ja them komshies :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: *Niku* ne 15-12-2011, 11:33:23
dhe mos ta pafsha me surratin LOL
as un nuk dua me te pa :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2011, 12:00:29
as un nuk dua me te pa :P

e mire mos qaj tani LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-12-2011, 13:13:08
sdo i lija gje pa thene :engjell:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2011, 13:15:47
do i thoja.....sa me do???
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 16-12-2011, 13:29:51
te dua me pak se veten time dhe me shume se komshija
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 21-12-2011, 20:23:47
Edvin Marton - Miss you (http://www.youtube.com/watch?v=KjDRIoxZkLg#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-12-2011, 20:51:21
te dua deri sa fryme te kem
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-12-2011, 23:26:20
Aj llav ju forever bejb.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-12-2011, 09:07:52
vdekshi siper asaj gjese... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 22-12-2011, 15:07:54
tani je thjesht e kaluara............ .sorry
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 25-12-2011, 22:56:54
je e kaluara ,e tashmja dhe e ardhmja ime
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 26-12-2011, 09:15:22
You're making me high... (http://www.youtube.com/watch?v=sTM5SkNp2jc#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-12-2011, 12:19:38
a do e besh zemren gur nje nate? ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-12-2011, 10:03:58
Dashuria eshte nje force e eger.
Kur provojme ta kontrollojme, na shkaterron.
Kur provojme ta burgosim,na ben skllever.
Kur provojme ta kuptojme ,na le te hutuar dhe te paqarte......
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-12-2011, 11:13:01
shyqyr qe ke fillu me e kuptu moj gru :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-12-2011, 11:13:57
Atij do i thoja.....je engjelli im
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 27-12-2011, 14:33:26
thnx qe veprova ashtu se mesova shume gjera prej teje
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 27-12-2011, 20:52:41
Charlene Soraia 'Wherever You Will Go' (http://www.youtube.com/watch?v=DChHEf0lpEE#ws)

If I could, then I would
I'll go wherever you will go
Way up high or down low
I'll go wherever you will go..


Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-12-2011, 22:31:29
love me tender
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 28-12-2011, 08:49:25
STO PENSANDO A TE - VASCO ROSSI (http://www.youtube.com/watch?v=y6ZqJ_X4fAs#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 28-12-2011, 09:52:04
me mua ose me mua...zgjidh ti LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-12-2011, 10:29:48
çke moj zemer? :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 28-12-2011, 10:30:24
me ke ta kete ky tipi? :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-12-2011, 10:31:19
ose do vdes ose nuk do vdes... hmmmmm:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 28-12-2011, 10:31:56
kete do i thoje njeriut qe do????

une do i thoja.....

trap na iku ora dhe s'beme asgje LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 28-12-2011, 10:35:22
Yarabi - Confusing (http://www.youtube.com/watch?v=wPWOXn0fY4Q#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-12-2011, 10:37:34
po me iken energjia,vrulli, dinamizmi...me duket po me mbarojne racionet e rezervuara nga natyra(krijuesi)..megjithese edhe i kam shperdoruar hmmmmm:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 28-12-2011, 10:38:36
me pak fjale qenke perdorur shume ...ti nuk ben me LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-12-2011, 11:00:19
ehhh mishel..edhe borxh i kam marre nga natyra..dhe prape po me mbarojne :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 28-12-2011, 11:01:04
te paska ardhe koha e skadimit???? e mire te rroni te vet  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 28-12-2011, 11:01:17
po me iken energjia,vrulli, dinamizmi...me duket po me mbarojne racionet e rezervuara nga natyra(krijuesi)..megjithese edhe i kam shperdoruar hmmmmm:

do vdesesh LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-12-2011, 11:02:02
epo te kalosh te 70-tat...aty-aty je :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 28-12-2011, 11:02:30
hajt mos e mbaj mendjen se detyren do besh ne fund te fundit
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 28-12-2011, 11:04:08
do i them sa me do?  :D :engjell:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 28-12-2011, 11:05:17
Te dua ne infinit....ka me shume se kaq? :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 28-12-2011, 11:09:21
Te dua ne infinit....ka me shume se kaq? :P

ncuq .... muahhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhh  :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 01-01-2012, 22:41:41
Stevie Wonder I Just Called To Say I Love You (http://www.youtube.com/watch?v=1bGOgY1CmiU#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 02-01-2012, 22:28:30
pa ty ndihem e vetme....te dua sepse je pjesa tjeter imja...ajo pjesa qe vetem me acaron po qe une sbej dot looool
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-01-2012, 10:17:09
sa mallengjyese je bere moj aman :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 04-01-2012, 01:58:57
e mire boll u preke zotrote...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-01-2012, 11:10:33
do ja bejme bam kete vit apo jo? ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 04-01-2012, 11:11:33
Po mo cna pengon  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-01-2012, 11:12:20
nuk bej shaka hmmmmm:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 04-01-2012, 14:50:09
Imbranato - Tiziano Ferro (Lyrics ) (http://www.youtube.com/watch?v=Y64xue56LmI#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 05-01-2012, 08:32:59
(http://media.picfor.me/00115492A0/love-Love_large.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-01-2012, 09:21:15
Lara Fabian - I will love again (http://www.youtube.com/watch?v=vxnl83HD3R0#)


Did I ever tell you how you live in me
Every waking moment, even in my dreams
And if all this talk is crazy
And you don't know what I mean
Does it really matter
Just as long as I believe
[Chorus:]
I will love again
Though my heart is breaking, I will
love again
Stronger than before
I will love again
Even if it takes a lifetime to get over you
Heaven only knows, I will love again
People never tell you
The way they truly feel
I would die for you gladly
If I knew it was for real
So if all this talk sounds crazy
And the words don't come out right
Does it really matter
If it gets me through this night
[Chorus]
If I'm true to myself, nobody else can take the place of you
But I've got to move on, tell me what else can I do
[Chorus]
I will love again
One day I know, I will love again
You can't stop me from loving again, breathing again
Feeling again
I know, one day, I'll love again
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-01-2012, 10:49:26
si perfundim ja the moj apo ke perseri? :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-01-2012, 11:00:20
Celine Dion-Love doesn't ask why (http://www.youtube.com/watch?v=_VUVOCS9IUI#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-01-2012, 11:00:34
si perfundim ja the moj apo ke perseri? :P

ku te calon gjeja ty??
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 05-01-2012, 14:36:40
Minatori - Athua ëndërr ishe ti (http://www.youtube.com/watch?v=5HnjfRdgHNA#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-01-2012, 14:55:27
Roxette - Sleeping In My Car (http://www.youtube.com/watch?v=S5fn1DfqPfA#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 07-01-2012, 22:01:24
degjoje
Devis Xherahu - E Veshur Me Te Bardha (http://www.youtube.com/watch?v=9u0xa4n3pZw#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 07-01-2012, 22:26:11
... me ty kuptova, se nje minute mund te peshoje me teper se nje jetese....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: intrigadoravet ne 07-01-2012, 22:27:20
do i thoja naten e mir se un po dal :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 08-01-2012, 20:28:13
Shania Twain - Forever And For Always (Green Version) (http://www.youtube.com/watch?v=4NUUASUchRg#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 09-01-2012, 08:19:15
je gjithcka qe kam...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 09-01-2012, 09:46:34
Outlandish - Callin U (http://www.youtube.com/watch?v=wUNCkXcwGRA#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 09-01-2012, 14:00:02
Më ka marr malli, shumë më ka marr - Avni Aliu (http://www.youtube.com/watch?v=XJJAd5df7WA#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-01-2012, 14:54:46
te behet gati shpirterisht dhe fizikisht se do kalojme disa nete bashke :engjell:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 09-01-2012, 22:10:20
ashtu them dhe une
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 09-01-2012, 22:19:29
Elita 5 nese sonte ndihesh vetem (http://www.youtube.com/watch?v=zs0tjGCTp5o#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 10-01-2012, 11:18:43
me mungon...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 10-01-2012, 12:16:06
me mungon...

edhe ti muve
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 10-01-2012, 12:38:09
ti me shume :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 10-01-2012, 13:00:41
tushe gjithcka ok?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-01-2012, 13:11:02
te bisedojme per ca detaje? ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 10-01-2012, 14:31:00
Why?? ^o) ^o)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 10-01-2012, 17:42:29
tushe gjithcka ok?

te shpresojme.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 11-01-2012, 13:06:31
...So close, no matter how far... ^o)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-01-2012, 13:28:10
..jam i pamundur per te bere gjerat e mundshme dhe i mundur per te bere te pamundurat :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 11-01-2012, 14:15:16
I Feel You- Schiller (with Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=Rj4OLmhxwEw#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 11-01-2012, 14:28:27
Boll,se n'a cave meneren LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 12-01-2012, 09:16:55
don't forget me.....need to be part of your thoughts and dreams
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 12-01-2012, 14:39:28
Lesho te nxehet uji   :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 12-01-2012, 15:12:07
Armik - Our Night (http://www.youtube.com/watch?v=f2-2J9x566c#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 12-01-2012, 16:04:18
shume te kam thene....tani eshte radha jote  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 13-01-2012, 08:28:36
(http://media.picfor.me/001154A627/xx-cute_large.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 13-01-2012, 12:42:03
ku jeeeeeeeeeeeeeeee
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 15-01-2012, 22:02:33
Beautiful - JENNIFER PAIGE (Autumn In New York OST) (http://www.youtube.com/watch?v=l5-W_1x9Qjw#)

Im looking for a way to feel you hold me
To feel your heart beat, just one more time
Im reaching back, trying to touch the moment
Each precious minute that you were mine..
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 15-01-2012, 22:38:32
edhe 6 dite shpirt...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 17-01-2012, 10:02:27
Buddha Bar: Desire (http://www.youtube.com/watch?v=9ChAVf2FZa4#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 17-01-2012, 11:16:57
Ti me kalle ti me ndeze.......... :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 17-01-2012, 11:29:18
edhe 5 dite
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 18-01-2012, 08:44:57
Soni Malaj - nen lekuren tende (Official 1080 HD Videoklipe 2011) (http://www.youtube.com/watch?v=E6fn-p1HA28#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 18-01-2012, 09:07:32
edhe 4 dite...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 18-01-2012, 11:43:03
Inevitabile (con testo) (http://www.youtube.com/watch?v=Y7JMLGTzyuA#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-01-2012, 14:30:40
─▀█║────────────▄▄────────────​▄──▄ ──█║───────▄─▄─█▄▄█║──────▄▄──​█║─█║ ──█║───▄▄──█║█║█║─▄║▄──▄║█║─█║​█║▄█║ ──█║──█║─█║█║█║─▀▀──█║─█║█║─█║​─▀─▀ ... ──█║▄║█║─█║─▀───────█║▄█║─▀▀
──▀▀▀──▀▀────────────▀─█║
 ───────▄▄─▄▄▀▀▄▀▀▄──▀▄▄▀
──────███████───▄▀
──────▀█████▀▀▄▀
.... ──────▀█▀ -
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 18-01-2012, 21:41:21
When the evening shadows and the stars appear
    And there is no one to dry your tears
         I could hold you for a million years
              To make you feel my love..
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 18-01-2012, 21:43:45
Trishtimi shkaktohet nga kujtimi i momenteve te lumtura.!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 18-01-2012, 21:44:45
Trishtimi shkaktohet nga kujtimi i momenteve te lumtura.!
...sa e vertete... ^o) ^o)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 18-01-2012, 21:48:07
miss U.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 18-01-2012, 21:49:11
Ti dy zemra nuk i ke, dhe mua gjysma nuk me mjafton...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 18-01-2012, 21:50:19
edhe pak dite e do jemi ne krahet e njeri tjetrit..........be j durim shpirt
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 18-01-2012, 21:52:09
Vdis per Mua....betohem qe do jetoj vec per Ty:P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 20-01-2012, 14:43:43
it's hard to say but I love u more than anything
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: NENSY ne 21-01-2012, 11:22:44
Sate deshte me lalka ty, e kish mendjen o vec te ty
shkaktare me je ti , per kte vere qe po pi... hmmmmm:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 21-01-2012, 12:12:31
gati per te tradhetuar jam :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 21-01-2012, 17:28:11
ju dua te gjithave njesoj  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 21-01-2012, 18:03:49
ju dua te gjithave njesoj  :D
...epo qe kjo eshte dashuri premtuese.. :P :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 21-01-2012, 18:04:48
...epo qe kjo eshte dashuri premtuese.. :P :P
LOL cte bej un dream qe kam zemer te madhe  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 21-01-2012, 18:05:55
One Night Only- Jennifer Hudson with lyrics down the side (http://www.youtube.com/watch?v=YIvxc3ZAzp0#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 21-01-2012, 18:06:41
LOL cte bej un dream qe kam zemer te madhe  :P

...dukesh LOL

..me vika keq per veten qe paskam kaq zemer te vogel.  ^o) :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 21-01-2012, 18:07:45
...dukesh LOL

..me vika keq per veten qe paskam kaq zemer te vogel.  ^o) :P
me dashuri ujitet zemra dhe behet e madhe pastaj LOL  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 21-01-2012, 18:10:38
me dashuri ujitet zemra dhe behet e madhe pastaj LOL  :P

 Majmun, do me fusesh mendjen e keqe me duket LOL  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 21-01-2012, 18:11:54
Majmun, do me fusesh mendjen e keqe me duket LOL  :P
jo thjesht po perpiqem te bej si vetja  :P  :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-01-2012, 17:01:30
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
 ♥░█████░█░░░█░█████░█░█████░█████░♥ ♥░█░░░░░█░░░█░█░░░█░█░█░░░█░░░█░░░♥ ♥░░███░░█████░█████░█░█████░░░█░░░♥ ♥░░░░░█░█░░░█░█░░░░░█░█░░█░░░░█░░░♥ ♥░█████░█░░░█░█░░░░░█░█░░░█░░░█░░░♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 24-01-2012, 22:20:37
L.U.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 24-01-2012, 22:23:49
L.U.
lushnja jone qytet plasmasi LOL LOL LOL LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-01-2012, 22:28:57
(http://c3.yousaytoo.com/rss_temp_image/pics/3/72/64/5649103/remote_image20110601-9211-7nwky7-0.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 25-01-2012, 13:47:39
lushnja jone qytet plasmasi LOL LOL LOL LOL

eeee, pikerisht ate doja te thosha :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 25-01-2012, 13:48:22
The Distance - Serendipity Soundtrack (http://www.youtube.com/watch?v=cMuYZ2DstTs#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 25-01-2012, 13:50:26
nuk ka oksigjen pa ty
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 25-01-2012, 14:22:48
MI MANCHI By Andrea Bocelli (English translations) (http://www.youtube.com/watch?v=9xG_wMCMjQI#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 25-01-2012, 21:59:48
sonte jam tap dhe do ci tek ty me vrap
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: NENSY ne 26-01-2012, 14:02:06
I love you qamet mo.... LOL LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 26-01-2012, 21:51:09
BASTAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAA
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-01-2012, 14:16:02
ENIGMA " I Love You , I´ll Kill You " (http://www.youtube.com/watch?v=gaDq3MWNNa0#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 30-01-2012, 14:51:26
Scorpions - Here In My Heart (http://www.youtube.com/watch?v=7zyy4Hk7OJ4#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 30-01-2012, 14:56:38
...me shume se sot, e me pak se neser.......
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-01-2012, 14:58:34
E di, s'mund ta hap zemrën dhe ti
 mos dalësh si lulja e parë e pranverës.
 Ti je në çdo gulç të shpirtit tim,
 gjithmonë një afsh i madh dehës.

 
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2012, 14:59:01
Rednex - Wish you were here HQ (http://www.youtube.com/watch?v=3YrKkuDr1Rw#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-01-2012, 15:03:57
hajde ta bejme naten dite nje nate :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2012, 15:11:55
asgje...fjalet jane te teperta ndonjehere
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-01-2012, 15:13:13
ti flet me vepra..te lumte ajo..dmth :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2012, 15:13:37
po ty cte flet mo aman....Bitha? :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-01-2012, 16:03:55
jo..shume afer pergjigjes je.. :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2012, 16:12:42
te henkshin qente ishalla...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-01-2012, 17:38:40
Poni - Shpirti im (http://www.youtube.com/watch?v=V-_vHrMv0Cw#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 01-02-2012, 22:16:57
Edvin Marton - Miss you (http://www.youtube.com/watch?v=KjDRIoxZkLg#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-02-2012, 15:12:15
mos me harro. :engjell:..mos me zevendeso :engjell:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 02-02-2012, 15:30:03
te kam harruar ...te kam zevendesuar/....kurre ste kam dashuruar :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 03-02-2012, 07:42:37
Breathless - Shayne Ward lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=1LEt2aZBmZQ#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 03-02-2012, 15:31:27
 ^o) ^o)

Blondie - Call me (HD) 1980 (http://www.youtube.com/watch?v=Egdv8xhw35M#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 03-02-2012, 15:56:21
Qe kjo e tha per mua  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 03-02-2012, 15:57:56

Duhet te ta kujtoj ndonjehere. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 03-02-2012, 16:10:14
Edhe une ashtu them por cte besh jam bere me memorie te dobet... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 03-02-2012, 16:18:47
Te dije sec do nga jeta  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 03-02-2012, 16:19:54
Opaaa, Trouble.. je ne big trouble LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 03-02-2012, 16:21:26
Do i thoja...Zemer mos ke merak se zemra ime per ty behet flake.... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 03-02-2012, 16:32:32
Me pak i zjarrte te ishe... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 03-02-2012, 16:35:17
Do i thpoja ne keto ditete e ftohta kemi nevoje per zjarr  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 03-02-2012, 16:36:24
Do i thoja joo se digjemi  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 03-02-2012, 16:37:38
Do i thoja  dashnija i ka syte  corr te djeg e  te ben zbor  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 03-02-2012, 16:40:37
Do ti thoja cfare cmendurie do beje per mua?  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 03-02-2012, 16:41:59
Do kerceja pa parashute  :D....ama ne krevat  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 03-02-2012, 16:44:44
Sja vlen...kaq e bej edhe vete  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 03-02-2012, 16:46:50
Nuk eshte njejte si vet si me mua te kercesh, besome.... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 03-02-2012, 16:51:58
Do ti thoja se kalove proven teorike  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 03-02-2012, 16:53:27
....do i thoja  kur do kalojme  ne praktike se  spo me durohet hic.... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 03-02-2012, 16:55:28
Do i thoja qe diplloma merret duke e filluar nga teoria  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 03-02-2012, 16:56:24
...Do i thoja diplloma perdoret gjate praktikes se teoria mbetet nepe banka te    shkolles  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 03-02-2012, 16:58:00
Do i thoja te heqi dore  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 03-02-2012, 16:58:31
...Do i thoja nuk heq  dore une nga gjerat qe  i dua shume  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 03-02-2012, 17:06:15
Do i thoja qe do lodhet shume  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-02-2012, 17:25:28
(http://img818.imageshack.us/img818/671/40273924025776272416621.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-02-2012, 22:10:29
Jeni te gjitha te mira dhe ju dua shume po me karar ama. :P :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 05-02-2012, 14:14:24
MUSE - Can't Take My Eyes Off You (http://www.youtube.com/watch?v=NBOQc3L1t1A#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 06-02-2012, 10:50:06
Momentum - Loving You So Much (http://www.youtube.com/watch?v=Uw--nXFu_nA#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 06-02-2012, 11:08:55
Ama pak te jap shume  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-02-2012, 15:33:46
te jap shume dhe nuk dua asgje :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 06-02-2012, 15:35:44
kujt ia drejton kete thenie more???

Une do i thoja me duaj aq sa une te dua
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 06-02-2012, 15:37:35
Grens paska ik per lesh  :D une e dija per burre te forte.LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 06-02-2012, 15:38:41
i forte eshte..po kjo dashnija e fundit ia rrenoi kalane prej rere dhe shkume deti
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-02-2012, 15:39:13
e kisha per Lefter-Lefterin :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 06-02-2012, 15:44:11
looool
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 06-02-2012, 15:45:24
hahahha...Grenso e paske mbrenda me duket?!...LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-02-2012, 15:46:52
brenda e mbaj..por e nxjerr me raste :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 06-02-2012, 15:50:35
grens cdo i thoje asaj qe do? Mos me duhet te dyshoj se lefti eshte ai?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-02-2012, 15:52:26
...me duaj gjithmone.. :engjell:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 06-02-2012, 15:53:19
Aha mishel bej gati valixhet LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 06-02-2012, 15:55:26
gati po i bej ne fakt LOL...por jo per te grens.

Grens me duaj sa te dua une...dmth 0 me xhufka LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-02-2012, 15:56:40
kam frike se nuk do me duash sa te dua une..asnjehere :engjell:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 06-02-2012, 15:58:27
ti kurre sma the sa me do....cte te them une :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-02-2012, 16:01:23
te zgjuarit kuptojne nuk mesojne duke lexuar fjalet :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 06-02-2012, 16:02:55
me kete qe the leshove dy gure ,por nuk qellove asgjekundi.
Fjala ka me peshe se guri...fol te shpetoc LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-02-2012, 16:04:23
po e marrin vesh te gjithe sa shume te dua...me detyrove ti ta shpreh hapur kete gje hmmmmm:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: BVDGF ne 06-02-2012, 16:05:36
po e marrin vesh te gjithe sa shume te dua...me detyrove ti ta shpreh hapur kete gje hmmmmm:

Po cna do ne ama :D
nuk bejme ne po he  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-02-2012, 16:06:28
une kete gje e kam te fiksuar tashme..dhe eshte vone te ndryshoj mendim :engjell:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 06-02-2012, 16:06:59
une nuk te detyroj per asgje....je ti qe deshiron ta thuash me ze, une thjesht po te ndihmoj qe te nxjerresh fjalet nga goja. Te ben dem te akumulosh aq shume brenda vetes....te duhet pak spunto

tjeter gje te ka mbetur pa thene?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-02-2012, 16:08:02
nuk ka kthim mbrapa mishel... ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 06-02-2012, 16:11:35
qe perkthehet?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 06-02-2012, 20:27:56
a me do dhe po sme deshe ska problem se dhe une dua dhe nje tjeter
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 06-02-2012, 22:29:36
LOL LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Xhuli* ne 06-02-2012, 22:37:39
a me do dhe po sme deshe ska problem se dhe une dua dhe nje tjeter
cfare quhet dashuri ketu hmmmmm: 
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 06-02-2012, 22:46:52
Mos ja vi re xhuli se eshte i pire  :D

Une do ti thoja tme donte me pak LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 07-02-2012, 09:01:59
“I can sacrifice my health.
And I can sacrifice my money.
I can sacrifice my nights.
And I can sacrifice my sanity.
I can sacrifice my words.
And I can sacrifice a song.
I can sacrifice the world.
And I can sacrifice nearly everyone in it.
The only thing I won’t let them take, is you.”
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Xhuli* ne 07-02-2012, 09:41:14
qe do ta dua se dua skam askend tani.... varet momenti
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-02-2012, 14:14:41
duaje komshiun me shume se veten :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-02-2012, 14:22:32
Puq :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 07-02-2012, 15:08:50
qe do ta dua se dua skam askend tani.... varet momenti

Xhuli mund ta perserisesh prape kete? Ne shqip po deshe LOL

Une do ti thoja tme lej rehat cerr cerr teli :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Xhuli* ne 07-02-2012, 16:00:44
Xhuli mund ta perserisesh prape kete? Ne shqip po deshe LOL

Une do ti thoja tme lej rehat cerr cerr teli :D
qe do ta dua se ta dua skam askend tani :D ekstra shqip vetem per enderrimtaren :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 07-02-2012, 20:49:16
cfare quhet dashuri ketu hmmmmm: 
dashuri e vecante  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 07-02-2012, 20:50:19
Mos ja vi re xhuli se eshte i pire  :D

Une do ti thoja tme donte me pak LOL
LOL 5 gota kam pire skam pir shum  :D

po si mund te dua me pak kur po te jap maksimumin tim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 08-02-2012, 14:13:12
Te urrej, te urrej ne pafundesine time
me dhemb kur me duhet te te kujtoj, me dhemb te them se nuk je me.....Te urrej
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 08-02-2012, 14:21:35
Zemer mbushe vasken  me uje se erdha  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: BVDGF ne 08-02-2012, 14:28:31
do na gatuash ndonje gje te mire sot
se e ke prishur doren kete jave  :S
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 08-02-2012, 14:30:10
Citim nga: C'est la vie ne 08-02-2012, 14:28:31
do na gatuash ndonje gje te mire sot
se e ke prishur doren kete jave  :S

LOL LOL ahhh cje mesuar keq ti .... :D

mi bej shume te fala se si shpirt eshte dhe merak do me mbetet po s'provova nga dora e tij LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: BVDGF ne 08-02-2012, 14:34:20
LOL LOL ahhh cje mesuar keq ti ....mi bej shume te fala se si shpirt eshte dhe merak do me mbetet po s'provova nga dora e tij

ehheh kongjilli i mbuluar te djeg po he LOL LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 08-02-2012, 14:38:55
nuk eshte i mbuluar jo....se ti ste le gjethe lakre pa hapur LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 08-02-2012, 20:53:08
Richard Clayderman - Memory (http://www.youtube.com/watch?v=RZ58s-uKXS0#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: *Niku* ne 08-02-2012, 21:05:17
te dua dhe do te dua pergjithmon :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2012, 10:27:33
te dua dhe do te dua pergjithmon :)

shume e bukur
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 10:33:55
Zemer mos me keqkupto,ajo qe  me pe ishte nje kusherire jo ti qe mendon.... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2012, 10:40:20
Enrique Iglesias "Tonight" (I'm F**kin' You) Lyric Video - [feat. Ludacris & DJ Frank E] (http://www.youtube.com/watch?v=LDtYkOrV4-E#)

kete do i thosha LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-02-2012, 11:42:28
kujt moj.. ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2012, 11:52:31
atij qe dua
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-02-2012, 11:58:59
pika i rente atij..(nqs nuk jam une AI) :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 09-02-2012, 12:04:37
shume e bukur

Shume bukur thuaj jo shume e bukur LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2012, 13:36:22
pika i rente atij..(nqs nuk jam une AI) :D

te rencin ty te dy pikat...nje per ate dhe nje per vete LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 14:29:39
Zemer hajde po e hjekim  mallin  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2012, 14:39:01
I'm not dead - P!nk (http://www.youtube.com/watch?v=L7yFYORJkyo#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 11-02-2012, 08:37:15
Lionel Richie - Hello (http://www.youtube.com/watch?v=JH8gvhl4rH8#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 12-02-2012, 12:14:47
I dont love you enymore :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 16:49:00
po cmendem mbas teje  ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 12-02-2012, 16:49:56
Uli duart se me flihet gjume  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 16:50:31
ste preka me dore  :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 12-02-2012, 16:52:11
Si sme preke mo ste rrihet ty po su perkedhele njecik  ;)  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 16:53:52
huq i vjeter cte bej sri dot pa te -prekur pak ty

sidomos mbas buke qe jam i ngopur me dukesh si trilece
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 12-02-2012, 16:58:24
Po pse me ke kaq merak? Dhe pse mbas buke?  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 16:58:56
se mbas buke duhet embelsira

se di ndoshta se je enderimtarja ime
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 12-02-2012, 17:01:29
Me enderron shpesh?  :D

 :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 17:03:46
sa her fle gjum ty te shikoj

me je bere si telenovele nga 1 seri per nate
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 12-02-2012, 17:05:10
 :D O vuli pse me dole perpara? Jo per gje por po me gjuan edhe Lefteri LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 17:06:12
po ku pyes un per ate,,pastaj e di ai qe mua me ecen me femrat ktu dhe snjof rivale  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 12-02-2012, 17:11:04
Po si tja bej une?  hmmmmm:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 17:15:38
ndiq zemren  ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 12-02-2012, 17:16:29
Do ti thoja tme doje me pak  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 17:20:11
po heme se e shikon vet ai dhe heq dor qe mos te behet rival me mua
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 12-02-2012, 18:59:06
miss u like the desert miss the rain
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 19:01:30
o miss nga me ke humbur sot  :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: intrigadoravet ne 12-02-2012, 20:43:07
never let u goo
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 14-02-2012, 09:01:05
14 today. :) Remember it, some years ago??? :) :)

Charlene Soraia - Wherever You Will Go (http://www.youtube.com/watch?v=v-cS-P-9DPA#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-02-2012, 11:00:39
Michael Bolton - I promise you (http://www.youtube.com/watch?v=0ntg88_HfXs#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 14-02-2012, 12:10:41
sad I love u but I lie.......
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 14-02-2012, 12:51:53
Asigjo mi po pres t'me thote mu ai  :D  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 14-02-2012, 12:52:51
L'Aura Abela (feat nek)-Eclissi del cuore (http://www.youtube.com/watch?v=O39AgCK9pLs#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 21-02-2012, 22:06:20
je per alkol sonte????
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: TATU ne 22-02-2012, 11:23:11
 :D :D :D

(http://media.picfor.me/0011551AA8/NICE-PICS-erotisch--beauty_large.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 22-02-2012, 11:27:29
Do i thoja...Cdohere e kam thene qe je e imja dhe  vetem e imja... :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: *Niku* ne 22-02-2012, 11:39:56
Eh cfare dite sot..
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 22-02-2012, 13:37:06
je unik
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Brentiani ne 22-02-2012, 15:24:53
Eja me shpejt.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 23-02-2012, 22:31:22
me pafsh ne enderr
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: whitesnake ne 23-02-2012, 22:35:19
Oj cuca jeme me t'pas qe tash afer nuk do t'lejsha me mor fryme  :D  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: regrets ne 23-02-2012, 22:37:45
me pafsh ne enderr
Të kam par :D  :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 23-02-2012, 22:41:15
si isha veshur apo lakuriq me duar ne xhepa? Looool
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: intrigadoravet ne 23-02-2012, 23:36:20
fuck off
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: BVDGF ne 24-02-2012, 11:22:25
Me fal  :S
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 24-02-2012, 11:24:45
love u
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 24-02-2012, 12:04:07
edhe 100 E tushe  :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 24-02-2012, 22:52:26
 :perqafim rrofsh zemer rrofsh......do ia them neser
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 25-02-2012, 20:05:43
o kafsh
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: LeonF.Mulaku ne 27-02-2012, 21:49:13
Per Ty

Je pjes e trupit ne thellsin e shpirti Tim.
Ne trupin tim jemi bere nje
Ne enderr je pran buzeve te mia
Pse dashuria ime te ndodhet ter kjo
Per ty do te bej cdo gje,do te hyja ne zjarr do te digjesha ne zjarr!!!
Tretem ne mendimet e hutuara e mendja ime gjen shprehje kur te kujton ty
Sa tpaqelluara jan pyetjes qe aj boj vetes
A thua a me don? Eh lehtas rrjedhin lotet
Vertet te dua pse nuk me kupton
Po shkruaj me forcen e lapsit,te desha te dua dhe do te te dua pergjithmon.
Edhe nese me trup i takoj tjetres shpirti im do te takoj vetem ty
Do te jesh pjes e pandashme e jetes time
Kur trupin tim do ta mbuloj dheu i zi, shpresoj tme pushojn dhemjet e zemres atehere do ti takoj vetem zotit
Shpresoj qe te me fal per mekatin qe i bera vetes duke te dashur ty mashum se veten
Ah sikur te ishim bashk eh te mos mendoj per vdekjen <3 <3
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 27-02-2012, 22:06:21
 :X
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2012, 22:27:54
je thjesht nje enderr e bukur
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: whitesnake ne 28-02-2012, 08:33:12
Oj cuca jeme hajde iher ta rras gripin  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: whitesnake ne 28-02-2012, 08:45:05
Te mullari i kashtës,
kam deshire te t'takoj,
E te t'them : Çoje fustanin
Te t'rras lali patellxhanin!  :D  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 28-02-2012, 10:46:12
miss u
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2012, 10:51:41
bring me to life
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-02-2012, 14:10:19
si do ja bejme hallit? hmmmmm:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2012, 14:53:25
me duket se qielli i shtate je ti dhe vetem ti...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 29-02-2012, 09:31:08
Te Dua... Ne nje menyre te pashpjeguseshme, ne nje forme te pashpjegueshme, ne nje menyre kontradiktore...

Te DUA per gjendjet e mia shpirterore, qe jane te shumta dhe ndryshojne vazhdimisht...per ato qe ti tashme i di, per kohen, jeten e vdekjen...

Te DUA me boten qe nuk kuptoj, me njerzit qe nuk kuptojne, me medyshjet e shpirtit tim, me mosperputhjet e mendimeve te mia, me pashmangesin e fatit, me komplotin e deshires, me qartesin e fakteve...

Te DUA, akoma edhe kur te them se nuk te dua, te dua, akoma edhe kur te mashtroj, nuk te mashtoj ne thelbesi, kryej plane per te dashuruar me mire...

Te DUA... pa reflektuar, me menyre te pandergjegjeshme, pa pergjegjeshme, vetvetiu, pa vullnet, instiktivisht, impulsivisht, pa llogjike... Ne te vertet nuk kam argumnete llogjike, dhe as te improvizuar, per te bazuar dashurin qe ndjej per ty... Lindi ne menyre misterioze nga asgje, magjikisht, nuk zgjidhi asgje dhe mrekullisht, nga pak, me pak dhe asgje, permirsoj me te keqen tek une...

Te DUA... Te dua me trupin qe nuk mendon, me zemren qe nuk arsyeton, me mendjen qe nuk perqendrohet...

Te DUA pa me shpjeguar pse te dua, pa me interesuar pse te dua, pa me pyetur pse te dua...

Te DUA thjesht sepse te dua, une vet nuk e di pse te dua..

 

Pablo NERUDA
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-02-2012, 13:29:12
te lutem perserite shpesh kete suprizen e sotme dhe te premtoj se sdo me dhembin me kockat haahahahhahahha
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 29-02-2012, 13:33:08
Sa here don ,ku te don ,si te don shpirt vetem me bej me shenje.... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: BVDGF ne 29-02-2012, 15:35:22
 ^o)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 29-02-2012, 16:34:53
Te Dua... Ne nje menyre te pashpjeguseshme, ne nje forme te pashpjegueshme, ne nje menyre kontradiktore...

Te DUA per gjendjet e mia shpirterore, qe jane te shumta dhe ndryshojne vazhdimisht...per ato qe ti tashme i di, per kohen, jeten e vdekjen...

Te DUA me boten qe nuk kuptoj, me njerzit qe nuk kuptojne, me medyshjet e shpirtit tim, me mosperputhjet e mendimeve te mia, me pashmangesin e fatit, me komplotin e deshires, me qartesin e fakteve...

Te DUA, akoma edhe kur te them se nuk te dua, te dua, akoma edhe kur te mashtroj, nuk te mashtoj ne thelbesi, kryej plane per te dashuruar me mire...

Te DUA... pa reflektuar, me menyre te pandergjegjeshme, pa pergjegjeshme, vetvetiu, pa vullnet, instiktivisht, impulsivisht, pa llogjike... Ne te vertet nuk kam argumnete llogjike, dhe as te improvizuar, per te bazuar dashurin qe ndjej per ty... Lindi ne menyre misterioze nga asgje, magjikisht, nuk zgjidhi asgje dhe mrekullisht, nga pak, me pak dhe asgje, permirsoj me te keqen tek une...

Te DUA... Te dua me trupin qe nuk mendon, me zemren qe nuk arsyeton, me mendjen qe nuk perqendrohet...

Te DUA pa me shpjeguar pse te dua, pa me interesuar pse te dua, pa me pyetur pse te dua...

Te DUA thjesht sepse te dua, une vet nuk e di pse te dua..

 

Pablo NERUDA

BIG LIKE  :engjell:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2012, 07:46:07
Sa here don ,ku te don ,si te don shpirt vetem me bej me shenje.... :D

jallla mer cun a me mu e kishe?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2012, 10:09:48
hahah...Asaj qe e dua   :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2012, 10:10:58
e mire se thashe LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2012, 10:27:44
He mo se jam  zemergjere nese dhe ti thua ate qe po e them une behet nami  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 01-03-2012, 10:34:55
Asnje gje  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2012, 11:24:10
Thuaj thuaj clirohesh... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2012, 23:33:43
je mendimi i pare ne mengjes dhe i fundit para se te fle ne darke.....kete ma thote. Sot po ia them une
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 02-03-2012, 09:31:39
lali  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2012, 09:42:26
Te kam jete
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 06-03-2012, 12:58:38
Edvin Marton - Miss you (http://www.youtube.com/watch?v=KjDRIoxZkLg#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 06-03-2012, 13:17:35
je gjithcka e bukur
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-03-2012, 22:23:17
(http://img713.imageshack.us/img713/6721/42602833193796018454510.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 07-03-2012, 09:00:37
Oasis - Who Feels love (http://www.youtube.com/watch?v=uI7NhSoGUkU#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: vullkani ne 10-03-2012, 20:23:42
Akcent - My Passion ( official video ) (http://www.youtube.com/watch?v=Afyf4Db6wd0#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 11:10:16
Pls...love me tender
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 12-03-2012, 13:10:52
je jeta ime ,faleminderit per gjithcka qe me ke ofruar... dashurine pa limit, kenaqesine pa fund, edhe qetesine e jetes tone bashke...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 12-03-2012, 13:13:54
Mos me shkruaj shume fjale dashurie se sbesoj shume  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 12-03-2012, 13:16:21
Mos me shkruaj shume fjale dashurie se sbesoj shume  :D

LOL LOL LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 12-03-2012, 13:19:42
Zemer te gjitha cka ti thom jane fjale   te zemres.... :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-03-2012, 19:11:58
♥ u
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 13-03-2012, 09:40:19
I'm not a perfect person
There's many things I wish I didn't do
But I continue learning
I never meant to do those things to you
And so I have to say before I go
That I just want you to know

I've found a reason for me
To change who I used to be
A reason to start over new
And the reason is you


pjese te kesaj
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: +ERELA+ ne 13-03-2012, 13:58:31
 :-* :X :love: :XX
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 13-03-2012, 14:08:57
Take everything from the inside
And throw it all away
'Cause I swear for the last time
I won't trust myself with you
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: whitesnake ne 13-03-2012, 14:30:04
Mos u shtrengo  :D  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 13-03-2012, 14:34:42
Engjejt jetojne larg.....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-03-2012, 15:24:30
Call me...se nuk bohet nami edhe pse ske minuta :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 13-03-2012, 15:25:45
Pls vetem ne tel mos merr tani se jam ne takim profesional LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: whitesnake ne 13-03-2012, 15:26:52
Adriaaaaanaaaaaaaa i'm here
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-03-2012, 17:57:55
T'fala mamit.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 14-03-2012, 18:29:49
Call me...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 14-03-2012, 19:22:29
Ciles? :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 14-03-2012, 19:23:32
Pse, sa do ti? :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 14-03-2012, 19:24:49
Pse, sa do ti? :D
Dy :P :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 14-03-2012, 19:25:32
Ec pra trego...c'do i thoje te pares e c'do i thoje te dytes.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 14-03-2012, 19:27:05
Te zgjatem kam frike se bie ne kthetrat e Cia-s :P

Si ju s'ka  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 14-03-2012, 19:28:41
 :D :D
Frikacak :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 14-03-2012, 19:29:36
:D :D
Frikacak :D
Nuk i them ketu,se me iken ajo pak romance qe kam :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 14-03-2012, 19:31:30
Ka problem? hmmmmm:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 14-03-2012, 20:04:18
Ka problem? hmmmmm:
Aspak jo! :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 14-03-2012, 21:31:58
te kam jete
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 15-03-2012, 11:32:11
Roberta Flack "The First Time Ever I Saw Your Face" (1969) (http://www.youtube.com/watch?v=hOFrGbuUqnQ#)


The first time ever I saw your face
I thought the sun rose in your eyes
And the moon and stars were the gifts you gave
To the dark and the empty skies, my love,
To the dark and the empty skies.

The first time ever I kissed your mouth
And felt your heart beat close to mine
Like the trembling heart of a captive bird
That was there at my command, my love
That was there at my command.

And the first time ever I lay with you
I felt your heart so close to mine
And I knew our joy would fill the earth
And last till the end of time my love
It would last till the end of time my love

The first time ever I saw your face, your face,
your face, your face ...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 15-03-2012, 11:39:51
Pse s'mjaftoi gjithe ajo nate  hmmmmm:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2012, 11:42:15
ncncncncncncncncnnc ....do i thoja  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-03-2012, 11:34:38
Looking forward to dinner..shpirt.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 18-03-2012, 11:46:45
Zemel :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 18-03-2012, 22:27:09
Vanessa Carlton - A Thousand Miles (http://www.youtube.com/watch?v=Cwkej79U3ek#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 18-03-2012, 22:28:57
miss u
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: BVDGF ne 19-03-2012, 11:39:38
 :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 19-03-2012, 11:39:57
 :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 19-03-2012, 14:08:47
Azuro feat. Elly - Ti Amo (Official Music Video) [1080 HD] (http://www.youtube.com/watch?v=TLxGfGAReGY#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-03-2012, 14:38:09
U bom per mall.. :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-03-2012, 15:34:22
Rihanna - Rude Boy (http://www.youtube.com/watch?v=e82VE8UtW8A#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 20-03-2012, 21:35:43
ADELE - 'Make You Feel My Love' (http://www.youtube.com/watch?v=0put0_a--Ng#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 20-03-2012, 22:28:12
mu ne zemer te munich shpirt

Eros Ramazzotti & Tina Turner Live in Munchen - Cose della vita - Simply the best (http://www.youtube.com/watch?v=zRi5vOwNF1U#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 20-03-2012, 22:32:00
(http://68.img.v4.skyrock.net/680/beauty-mony/pics/2308285149_1.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-03-2012, 14:16:24
Rascal Flatts Bless the Broken Road (http://www.youtube.com/watch?v=lZp6pmgbZyU#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 26-03-2012, 14:33:51
Ricky Martin With Christina Aguilera - Nobody Wants To Be Lonely HD (http://www.youtube.com/watch?v=-xJVm4Hr0tI#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 26-03-2012, 21:04:04
sa larg jemi qe cte te them...dhe sa me ka marre malli!
Puffff
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 26-03-2012, 22:04:56
I hate you because i love you...:P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-03-2012, 23:41:36
Ti je personi qe dua n'jet.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: whitesnake ne 26-03-2012, 23:47:11
Hajde bojme nji mundje dore  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-03-2012, 11:53:22
hajde ta bejme dert njehere :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-03-2012, 12:41:25
kete do me thoje o grenze??? Thashe pale LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 27-03-2012, 12:43:13
Ta dish c'lexoj  tani ketu une do qeshesh :D :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 27-03-2012, 14:57:14
(http://68.img.v4.skyrock.net/680/beauty-mony/pics/2308285149_1.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Parloté ne 27-03-2012, 17:23:11
Alban Skenderaj - Vetem ty (http://www.youtube.com/watch?v=nUzNmBc-sYY#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: alegri ne 27-03-2012, 18:05:34
cti them  dhe kujt ti them
kush e do njeriun e mire:p
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Parloté ne 27-03-2012, 18:15:03
Eneda Tarifa - Ika larg (http://www.youtube.com/watch?v=Bzk_MHuH-0k#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-03-2012, 19:52:31
shpirt te kam
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 27-03-2012, 20:01:31
I Miss You - Adela Vs. Radio Killer (http://www.youtube.com/watch?v=UFV5aaVkb8U#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-03-2012, 20:32:29
do i thosha Vdeksh ti per mu se une skam kohe
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Kisss ne 27-03-2012, 20:50:15
Do I thosha, cfare ka sonte per darke ? :d
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 27-03-2012, 20:51:40
Me ler rehat tani se po shof ndeshjen  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Kisss ne 27-03-2012, 20:56:03
Me ler rehat tani se po shof ndeshjen  :P

Po cilen ndeshje moj, kur Milani luan neser e jo sot...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 27-03-2012, 20:57:33
Po cilen ndeshje moj, kur Milani luan neser e jo sot...

Po shof Realin, po luan edhe chelsi ne te njejten kohe.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 29-03-2012, 10:09:41
Do i thosha  zemer behu gati ndeshjet e kthimit t'i shikojme bashke. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-03-2012, 10:21:19
love u
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: *Niku* ne 29-03-2012, 10:23:55
Ti je engjell qe me ndricon :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 29-03-2012, 10:38:54
Do i thosha  zemer behu gati ndeshjet e kthimit t'i shikojme bashke. :D

LOL

Po i pame mbreme bashke ;) apo smban mend elbete ishe i pire LOL

E pe Milanin sa me fat ishin mbreme. Sdonte topi tu fuste ne porte per barcen...varja por mgjth  duken yjet 1 km larg :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: whitesnake ne 29-03-2012, 10:46:17
Mos harro  ;) na presin birrat  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 29-03-2012, 11:54:31
LOL

Po i pame mbreme bashke ;) apo smban mend elbete ishe i pire 

E pe Milanin sa me fat ishin mbreme. Sdonte topi tu fuste ne porte per barcen...varja por mgjth  duken yjet 1 km larg :D


Isha tape smbaj mend gje.... :D..Ske shpetim askush nga duart e Barces,mu njejte sikur zockat nga duart e mia...LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 29-03-2012, 12:03:32

Isha tape smbaj mend gje.... :D..Ske shpetim askush nga duart e Barces,mu njejte sikur zockat nga duart e mia...LOL

Avash,avash mos ja bej qefin vetes kot :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 29-03-2012, 12:11:31
Per  barcelonen sjam i sigurte po per veten jam... :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-03-2012, 12:43:41
kiss me sweet heart...kiss me deeply more and more ....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-03-2012, 07:29:17
Show me love.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 31-03-2012, 11:11:19
LOVE U
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 31-03-2012, 12:19:18
me mungon o njeri
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 31-03-2012, 21:17:19
LOVE U
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 31-03-2012, 23:48:49
sa me ka marre malli o jeta ime!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 01-04-2012, 17:21:06
Asgje!!  :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-04-2012, 18:16:42
me prit se ti them kur te vij
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: BVDGF ne 02-04-2012, 13:12:50
Te dua Mishel :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 02-04-2012, 16:16:59
o drite o jete....te dua edhe une capi ime!

Miss u sweet
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 03-04-2012, 11:14:14
Zemer te kam shume ne qejf.... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-04-2012, 11:47:54
per lefterin e ke fjalen? :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Parloté ne 03-04-2012, 18:17:43
Eno Kalo Fjale (http://www.youtube.com/watch?v=Bq6v-2pZK6w#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-04-2012, 20:29:55
shpirt po vij drejt teje si nuk kam ardhur me pare....aspak e qeshur,aspak e lumtur, aspak e gezuar,aspak e permalluar....te gjitha u zbehen rruges.
Shpirt kam nevoje per dashurine tende ,per cdo gje qe ti me ofron...dhe ndoshta ..ndoshta nje grime jete jetoj
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 03-04-2012, 20:41:46
tushe te kam xhan  :engjell:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-04-2012, 20:49:13
edhe une pitu shume
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 03-04-2012, 20:50:18
puc una ty fort
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-04-2012, 20:55:12
shume shpejt do me pucesh....shume shpejt
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 03-04-2012, 20:58:31
 :engjell: :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-04-2012, 07:56:05
♥♥

Michael Bolton - I Promise You (http://www.youtube.com/watch?v=VLTONRL37Bc#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-04-2012, 09:07:27
ehhh..mos me vini ne siklet ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 04-04-2012, 12:53:07
Miss Ur Smile.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-04-2012, 23:00:51
Nese te them " Ani befsh qef"..dije se po te them " ja kalofsh sa me keq pa mu".  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 06-04-2012, 12:25:17
Zemer vetem me ty i flas te vertetat... :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 06-04-2012, 12:27:26
Sdua njeri. S'eshte per mua kjo tema.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 06-04-2012, 12:28:16
hahaha...Shprehu shprehu se po te degjojme. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 06-04-2012, 12:29:52
Ty kujdes mos te shpetoj ndonje lajm  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 06-04-2012, 12:31:11
Une hic pa kujdes jam gjitha lajmet ne shesh i kam.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 06-04-2012, 12:34:39
Akoma me keq kur i ke lajmet ne shesh LOL duhet dyfish kujdesi LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 06-04-2012, 12:35:32
Une i ve vet ne  shesh,te me sheh dynjaja qe jam i paster si loti...LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 06-04-2012, 12:39:39
O te hengert ty ishalla me gjithe dynjane LOL oh, ckam qeshur  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 08-04-2012, 20:50:22
Dalida & Julio Iglesias - La vie en rose (http://www.youtube.com/watch?v=0QE5rjJAX4A#)

Duetin** tone sikurse atehere :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 08-04-2012, 21:00:21
Nothing's gonna change my love for you - Westlife (Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=7tIBF1l3saw#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-04-2012, 12:41:25
jete te lumtur..suksese...d he fat...uahhh harrova shendetin ne radhe te pare :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: BVDGF ne 10-04-2012, 13:14:39
dikur ishim ndryshe.....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 10-04-2012, 13:19:59
jo shpirt jeni shume mire....mos krijo kot idera ne koke

jeni te dy te mrekullueshem...ju dua shume te dyve
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: BVDGF ne 10-04-2012, 13:46:24
jo shpirt jeni shume mire....mos krijo kot idera ne koke

jeni te dy te mrekullueshem...ju dua shume te dyve
mire jemi mire,vetem fajin e ka komshija  :engjell:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 10-04-2012, 15:02:10
Pse spo me lajmerohesh?   :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 10-04-2012, 19:19:45
do i thoja....flm o zot qe me ka dhene ty. Je forca, kurajo , krahu ,jeta , dashuria gjithcka qe kam e dua te kem tere jeten time. Ti shpirt me mbush me dashuri te pakushtezuar....flm qe ekziston
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: erlehta ne 10-04-2012, 22:08:50
 :X :-*
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-04-2012, 23:00:33
Ti moj Erlehte ja paske thene bukur tek firma  :engjell: amon lumi ai :perqafim

Une timit i them

Aj llav ju.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 17-04-2012, 12:16:09
U2 - With Or Without You (http://www.youtube.com/watch?v=XmSdTa9kaiQ#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Parloté ne 20-04-2012, 17:00:36
Whitney Houston - I Will Always Love You - Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=H9nPf7w7pDI#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 22-04-2012, 10:26:26
Te kam shpirt
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-04-2012, 10:40:00
PPSL :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 22-04-2012, 12:03:19
Dalida & Julio Iglesias - La vie en rose (http://www.youtube.com/watch?v=0QE5rjJAX4A#)

Duetin** tone sikurse atehere :)
:)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 22-04-2012, 14:26:59
O zot sa te dua!!!!!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 26-04-2012, 17:33:06
 :X
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 26-04-2012, 18:21:35
do i them dhe ja them....flm zotit qe ti ekziston dhe je i imi!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-04-2012, 15:03:53
Te stoli ne park te prita un ty..qe stolin te prishim duke ber dashuri.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: whitesnake ne 27-04-2012, 15:12:42
Oj cuce cuce malsie  mprit ke stalla e gjove po nat ore qa ishim dje, je e amel oj cike e je nxehte parsi dielli nqiell e qashtu tpafsha perher, cike mos harro tvish me fuston nstalle aaa  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: NENSY ne 27-04-2012, 21:23:19
Prekia jote ne lekure me sheron kur jam semure...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 27-04-2012, 22:30:23
me dhemb dhemballa
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-04-2012, 22:42:26
te kam jete
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 28-04-2012, 00:32:13
Asgje  :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 28-04-2012, 02:00:03
Thuaj thuaj se po te degjoj  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-04-2012, 18:42:11
Tonight is the night..we gonna have a pillow fight. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 30-04-2012, 19:59:56
Asgje  :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 01-05-2012, 00:09:02
kissss....zemren. :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 01-05-2012, 00:47:38
Thuaj Missi thuaj se c'lirohesh  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 01-05-2012, 15:33:33
Thuaj Missi thuaj se c'lirohesh  :D

Kam turp  :-[
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 02-05-2012, 10:32:30
how I wish i could be with u sis..... i love you so much...... but time could only tell when we will be together again..... i miss you my pretty little angel..... there's no time that i'm thinking about you..... see you in heaven my love!!!!!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: BVDGF ne 02-05-2012, 15:20:26
Te dua shume shume
mezi pres te te perqafoj ne darke zemer
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 02-05-2012, 15:59:39
Savage Garden - To The Moon & Back (Extended Version) (http://www.youtube.com/watch?v=HCm6gRHINqA#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 02-05-2012, 16:49:28
je drita e vetme pas gjithe kesaj erresire....besome se te dua dhe te ndjej sa fjale ska
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-05-2012, 23:39:55
You're my baby & nothing will change that. ♥
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 02-05-2012, 23:45:32
Vetem zoti e di sa t'du un :P

Vdes
 vdes
vdes :P :P  LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-05-2012, 10:33:19
kujdes se peson infarkt ne keto raste :-[
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-05-2012, 11:40:26
Alban Skenderaj - Let me die with you (http://www.youtube.com/watch?v=r522qa_-W9U#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: NENSY ne 05-05-2012, 14:35:12
Vetem zoti e di sa t'du un :P

Vdes
 vdes
vdes :P :P  LOL
hahha ky eshte nam fare..
ke po imiton ore..??
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-05-2012, 14:44:37
te te them te dua eshte nje togfjalesh qe sot e degjon shume shpesh dhe i ka humbur vlera. Te te them te kam gjithcka e di qe te mashtroj...te te them je jeta ime ti e di qe s'eshte keshtu.....sepse gjithcka ...jeta ..drita e syve sot jane femijet tane. Ata qe i ngjizem dhe po i rrisim me aq dashuri e perkushtim. Por te them se je gjysma ime...ajo gjysma qe me zbukuron diten , ajo gjysma pa te cilen une ndihem e humbur ....ajo gjysma pa te cilen me duket se me mungon ajri nese se kam....ajo gjysma qe me ploteson dhe me jep force...kurajo...sh prese per te vazhduar me tej.

Skemi kaluar pak shpirt dhe te tjera sfida na presin perpara por kur mendoj ty ne krahun tim e di qe cdo gje do jete e lehte te perballohet...sepse ti je i tille....je motori i cdo gjeje....te kam dashurine time me te madhe.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: regrets ne 05-05-2012, 17:42:45
Je vizioni im
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 06-05-2012, 22:06:01
 :fershellime :fershellime :fershellime
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: stalion ne 06-05-2012, 23:16:00
i paska hyp nje frimezim njones sa ma beri xemren cope....ksaj i thom dashni une..lool
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 07-05-2012, 00:04:45
thuj mashalla hurdhra speca
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 07-05-2012, 07:30:33
i paska hyp nje frimezim njones sa ma beri xemren cope....ksaj i thom dashni une..lool

he ta ka shpreh njeri dashnine si une??? Harroje LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: NENSY ne 07-05-2012, 11:36:11
Nese duam te shikojme lotet  e njeriut qe duam, athere as nuk duhet ta bejme ate te lotoje...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: BVDGF ne 07-05-2012, 14:50:55
Te dua shume,sepse dje gjithe diten me ke ndjenjur tek koka ,me ke sherbyer.Me ke puthur ne gjume,dhe je lutur qe une te sherohem.
Cdo dite e me shume te dua
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 07-05-2012, 14:52:31
Te dua shume,sepse dje gjithe diten me ke ndjenjur tek koka ,me ke sherbyer.Me ke puthur ne gjume,dhe je lutur qe une te sherohem.
Cdo dite e me shume te dua

:engjell: :engjell: po s'them kot une qe ai eshte si shpirt...po kush te degjon thuaj
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: BVDGF ne 07-05-2012, 14:54:32
:engjell: :engjell: po s'them kot une qe ai eshte si shpirt...po kush te degjon thuaj
mos qahem oh zot se e marr mesysh vete :)
Po ndenja une urte jeten e cojme vaj  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 07-05-2012, 14:57:20
mos qahem oh zot se e marr mesysh vete :)
Po ndenja une urte jeten e cojme vaj  :D


epo lere rehat kur fle ....hiqi ato fiksimet e tua LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-05-2012, 15:39:31
paske fillu me fol perçart moj..shiko temperaturen se duhet ta kete kalu 41 gradeshin :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 07-05-2012, 15:45:31
LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-05-2012, 15:46:17
mos qesh shume se po lagesh :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 07-05-2012, 15:54:07
Ke nderresa aty me vete LOL LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 08-05-2012, 23:16:58
TONIN TERSHANA - VAJZE MOJ LULE MOJ (http://www.youtube.com/watch?v=k3M8dsBH7Z0#)


 :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lindushe ne 09-05-2012, 11:42:43
Te Dua
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 09-05-2012, 15:54:49
Roxette - Listen To Your Heart (video oficial) (http://www.youtube.com/watch?v=ktRsl2hAPhY#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 09-05-2012, 16:15:37
Leonard Cohen live - Dance me to the end of love (http://www.youtube.com/watch?v=-tyZLy-uTjs#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-05-2012, 18:40:07
Një shportë më mbushe plot,
por, ti,
nuk di ç’më duhet mua,
më thuaj,
a ka luleshtrydhe në tokë,
si dy buzët e tua?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 17-05-2012, 23:30:55
(https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/547615_364636806917552_183784248336143_950432_236952526_n.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: EmeraldCity ne 18-05-2012, 00:34:20
Ca po na ban per darke se po me kap uria?  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Kisss ne 18-05-2012, 08:48:16
Me bej pak masazh...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-05-2012, 12:48:52
(http://img829.imageshack.us/img829/9207/55280210150828945671896.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 18-05-2012, 12:52:46
T;du thum thum thum :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-05-2012, 12:55:53
T;du thum thum thum :D

Vdes per ty un :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 18-05-2012, 13:45:33
U my everything
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 18-05-2012, 13:47:16
Citim nga: Giяliciоu&#036; ne 18-05-2012, 12:55:53
Vdes per ty un :P
:D

Ta kam fliken un tyve :D


Amet Azizi - A te kujtohet (http://www.youtube.com/watch?v=fME-NGs9cFc#noexternalembed-ws)

 :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-05-2012, 07:15:59
:D

Ta kam fliken un tyve :D


Amet Azizi - A te kujtohet (http://www.youtube.com/watch?v=fME-NGs9cFc#noexternalembed-ws)

 :D

Ske pse flikohesh, sa e urte jam bel un :D

Nuk kam faj pasha at nan qe dashnia ty tka zon :d
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 23-05-2012, 07:45:43
ji me mua sa jete te kem....kjo eshte e vetmja gje qe te kerkoj .

Dashuria eshte justifikimi per ti thene dikujt se kemi nevoje per te....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 23-05-2012, 09:25:43
E kam vendosur, asnje gje si them se edhe ai sme thote gje mua. LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 23-05-2012, 10:17:24
ENDLESS LOVE Lionel Ritchie duet w Diana Ross w lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=JM_R1R28kLM#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 23-05-2012, 14:16:12
Ske pse flikohesh, sa e urte jam bel un :D

Nuk kam faj pasha at nan qe dashnia ty tka zon :d

M'ke akuzuar ne padrejtesi :D


Nja dy tre fjale c'do dite ia them une
I kujtoj se e dua shume :D
 :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 23-05-2012, 20:04:15
(https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/294993_440403459303076_139144746095617_1729685_1712313244_n.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 23-05-2012, 23:46:15
(http://www.albanews.gr/wp-content/uploads/2011/05/tiara.jpg)
 :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 23-05-2012, 23:49:25
hic asgje
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 23-05-2012, 23:51:05
I love you shpirt!  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-05-2012, 23:52:29
Ca ti them se eshte ne gjume ka 1 ore.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 23-05-2012, 23:53:10
Ca ti them se eshte ne gjume ka 1 ore.. :D
Fuji ni gjo fuji :D
Ps

Selam :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 23-05-2012, 23:53:29
Ca ti them se eshte ne gjume ka 1 ore.. :D

Zgjoje me puthje mi!   :D edhe e di si zgjohet apo jo!  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-05-2012, 23:55:44
Zgjoje me puthje mi!   :D edhe e di si zgjohet apo jo!  :P

Kam harru sesi :d
Nuk po e leviz jo se eshte keput ne pune moj cuce :P...po i them me fal pak gjume mua :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-05-2012, 23:56:37
Fuji ni gjo fuji :D
Ps

Selam :)

Nuk je krip as sheqer je i omel si piper :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 24-05-2012, 07:52:12
ehhh uhhh ahhhh.....me lodhe
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 24-05-2012, 11:41:36
Asgje!! ^o) ^o)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 24-05-2012, 12:13:37
I love you shpirt!  :P

Mi tuuu.mi tuuuuu....... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-05-2012, 12:17:25
kurre nuk do kuptosh sa te dua :-[
sepse nuk di ta shpreh e kam fjalen
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: whitesnake ne 25-05-2012, 12:28:59
Opaaa jasha  :D ah moj cike
Te Dashuroj - Festim Avdia (http://www.youtube.com/watch?v=1Gjvc-K-cec#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 25-05-2012, 15:38:45
Richard Clayderman - Memory (http://www.youtube.com/watch?v=RZ58s-uKXS0#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 25-05-2012, 20:45:23
Mi tuuu.mi tuuuuu....... :D

Ju dua te gjithve LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 25-05-2012, 23:12:18
naten dhe gjume te embel
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-05-2012, 12:41:11
Me thirr ne tel se sbohet nami
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 29-05-2012, 12:49:41
Mos me besdis ne ore te punes se behem perbindesh :P :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: whitesnake ne 29-05-2012, 13:13:46
Whitesnake - Fool For Your Loving (http://www.youtube.com/watch?v=8Tp0K9YiTPE#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-05-2012, 15:42:44
perse dashuria ka vetem emrin tend??? LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 03-06-2012, 23:17:29
Elvis Presley - Love Me Tender (http://www.youtube.com/watch?v=HZBUb0ElnNY#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 03-06-2012, 23:26:44
Ca fjale doja me ia thane,por sapo ta gjej  :D

Inshallah s'kam per ti harru :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lindushe ne 07-06-2012, 19:34:21
Hajde ne shpi :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 08-06-2012, 07:53:07
Minatori - Athua ëndërr ishe ti (http://www.youtube.com/watch?v=5HnjfRdgHNA#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 08-06-2012, 09:35:25
Do i thoja se cdo fjale jotja me vibron keq fare LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 08-06-2012, 10:24:19
...boll me korruptove po dil ne teme LOL LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 08-06-2012, 10:36:29
Do i thoja....e pse bo si interesant???  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 08-06-2012, 23:50:02
Ta haj zemren :P :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Xhuli* ne 09-06-2012, 00:03:23
Ta haj zemren :P :P
Ca ishte kjo :P ?!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 09-06-2012, 00:05:58
Ca ishte kjo :P ?!

Paralajmerim  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 09-06-2012, 10:37:51
Edhe une ty.... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: LamiA ne 09-06-2012, 12:00:08
Asgje  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 09-06-2012, 22:57:13
do thoja shume ....por me vone
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-06-2012, 09:40:32
Love u bejb.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 23-06-2012, 16:24:06
Zemer hapu icik se erdha une  :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 23-06-2012, 22:18:21
te ndjej doren tende te shkasi ne lekuren time, te ndjej buzet e tua nen puthjen e deshiruar, te ndjej shtrengimin tend nen rrezatimin e henes, te ndjej trupat te behen nje...thua kjo quhet deshire ,pasion apo dashuri

keshtu te dua une ty...te jemi nje !
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 23-06-2012, 22:47:40
Fuck You :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 23-06-2012, 23:10:49
Fuck You :P

(http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/223459_180721338647511_109099489143030_500611_7453715_n.jpg)

M'ke habit :)

S'te shkon hic per shtat te shprehesh ashtu :)

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
**********************************************************
Deshifrp kodet i thash :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 23-06-2012, 23:13:34
(http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/223459_180721338647511_109099489143030_500611_7453715_n.jpg)

M'ke habit

S'te shkon hic per shtat te shprehesh ashtu

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
**********************************************************
Deshifrp kodet i thash
 :-[  :-[  :-[


:)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 23-06-2012, 23:14:46
 :-[  


:)

:perqafim :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-06-2012, 07:55:25
Love it when u look at me that way. :X
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: whitesnake ne 27-06-2012, 09:11:59
Hapi shalet zemer...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2012, 09:52:33
I Miss You- Incubus (Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=z83g2On75cc#ws)

miss u
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-06-2012, 14:29:55
a e mban mend kur u takuam ne enderr? hmmmmm:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2012, 14:38:39
Beyoncé - Halo (http://www.youtube.com/watch?v=bnVUHWCynig#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-06-2012, 14:58:36
I don't wanna fight..

Sean Paul - Got 2 Luv U Ft. Alexis Jordan [Official Music Video] (http://www.youtube.com/watch?v=tDq3fNew1rU#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 27-06-2012, 19:18:11
U2 - With Or Without You (http://www.youtube.com/watch?v=XmSdTa9kaiQ#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Gerti1 ne 27-06-2012, 19:52:10
Fuck You :P

UAAAA Mami cfare kafshe !
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 27-06-2012, 19:58:48
UAAAA Mami cfare kafshe !

Lere mamin ne punen e saja, ti kishe gje konkretisht?  hmmmmm:  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Gerti1 ne 27-06-2012, 19:59:22
Pupupupupu sa turp. Pupupupupu
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 27-06-2012, 20:01:04
Pupupupupu sa turp. Pupupupupu

Mos u skuq te keqen
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Gerti1 ne 27-06-2012, 20:01:42
Pupupupu me perdhunove veshet e mi te virgjer.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 27-06-2012, 20:03:05
Ja i cvirgjerove veshet tani LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 28-06-2012, 12:31:41
Shyqyr qe je ti dhe mi jep drite diteve te mia...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-06-2012, 13:56:10
Ja i cvirgjerove veshet tani LOL
..nga veshet ne pergjithesi ekziston akoma virgjeria..te pakten tani per tani them..se me kalimin e kohes nuk i dihet :-[
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 28-06-2012, 14:05:41
(http://i50.tinypic.com/dfhtzq.gif)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-06-2012, 14:19:34
(http://i50.tinypic.com/dfhtzq.gif)
Ee moj  :D :engjell:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 28-06-2012, 14:23:21
 :P foto e bukur :P

Ti mire? :engjell: Po e shijon diellin sot? :D :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 28-06-2012, 14:30:50
Hinder - Lips Of An Angel (http://www.youtube.com/watch?v=RiSfTyrvJlg#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-06-2012, 14:33:29
:P foto e bukur

Ti mire? :engjell: Po e shijon diellin sot?
Yes e bukur, shuuume
Mire une, e shijova deri tash, erdha nshpi iher edhe masdite prape do dalim :D

Juve? :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2012, 07:20:05
Dafina Zeqiri - Dangerously Inlove [Oficial Video 2011] (http://www.youtube.com/watch?v=UownsMAMypY#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 30-06-2012, 08:01:27
whatever tomorrow brings I'll be there , with open arms and opes eyes!!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 30-06-2012, 10:13:39
Ngordhsha une per ty ngordhsha :D

E shikon sa t'du???

Po e tregoj e ketu, :D :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 30-06-2012, 10:19:37
shyqyr qe ekziston!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: hajkune ne 30-06-2012, 12:31:57
Sa me paska marr malli  :perqafim :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 30-06-2012, 12:39:22
Plasa plasa :P

E si do pres e nje ore te vi? :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 30-06-2012, 14:38:50
Yes e bukur, shuuume
Mire une, e shijova deri tash, erdha nshpi iher edhe masdite prape do dalim :D

Juve? :perqafim

 :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2012, 15:34:38
(http://img440.imageshack.us/img440/705/56227340985873572351288.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-07-2012, 15:39:11
In another life
I would make you stay
So I don't have to say
You were the one that got away

Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 16-07-2012, 21:01:57
Sweet November-The day you kissed me! (http://www.youtube.com/watch?v=HrfbxZM6aAk#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 16-07-2012, 21:05:30
Muse - Ruled by secrecy.  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 18-07-2012, 11:11:45
be with me now and....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 19-07-2012, 22:36:03
Notat e zemres i tregoj ne praktike te perditshme qe melodia te ece si deshirat,,,,,,,,,,,,tona!

(http://assets3.gcstatic.com/u/apps/asset_manager/uploaded/2012/16/piano-art3-1334755026-article-0.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 21-07-2012, 00:40:51
Vetes : Good luck!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 21-07-2012, 10:40:56
Me dridhen kembet kur te te shof ... :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 21-07-2012, 21:28:46
"Dance Me To The End of Love" Leonard Cohen (http://www.youtube.com/watch?v=7pA5UhNaYw0#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-07-2012, 22:24:18
je si dielli pas nje rebeshi
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-07-2012, 20:44:45
Thone qe kur perqafon dike ngrohtesisht, te shtohet nje dite jete, keshtu qe perqafome tani..
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 25-07-2012, 20:55:42
Erik Band - Premtimi (Official Video) (http://www.youtube.com/watch?v=PKhXvBjtFs4#ws)

por cdo dite me shume ndjej se.....Te Dua shumeee
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-07-2012, 12:35:38
u kepute moj...kujdes kalamajte :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-07-2012, 16:55:38
u kepute moj...kujdes kalamajte :D

po ca te bej o grens qe te du kaq shume e ti akoma se ke kuptu o gjoja trashe LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2012, 15:04:05
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 30-07-2012, 15:46:49
Ralvero, Dadz N Effect - In My Bedroom (http://www.youtube.com/watch?v=1nWvZaTBuwQ#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pussy Lover ne 30-07-2012, 21:53:58
ne keto momente do i thoja na bej ndonje gje per te ngren se sharrova
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 30-07-2012, 21:55:13
kurse une do i thoja

ik se na eklipsove mendimin
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 30-07-2012, 23:11:30
Titullin,,,,,,,,,, :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 30-07-2012, 23:12:28
I Didn't Know I Was Looking For Love Until I Found You... :) (http://www.youtube.com/watch?v=wU6zMPGX-Hs#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Brentiani ne 31-07-2012, 09:45:16
Mos me thir ne tel derisa je duke fjetur ma.. :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 02-08-2012, 10:11:57
pertoj me fol...ik mos me caj koken
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-08-2012, 10:48:37
hajde.. pse nuk iken? :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 02-08-2012, 10:50:31
se u lodha me sumkapuca
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-08-2012, 10:51:44
pusho dhe lodhu..por mos u dorezo mishel
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 02-08-2012, 11:17:51
pusho dhe lodhu..por mos u dorezo mishel

jo jo sa te kem ty ne rradhe nuk lodhem LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 02-08-2012, 11:26:44
 :engjell:

Te amaré - Miguel Bose & Laura Pausini (http://www.youtube.com/watch?v=AuUemTckvTw#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 02-08-2012, 14:16:57
Walking Away (http://www.youtube.com/watch?v=4lxRRCxfRvI#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 02-08-2012, 14:20:23
Cantare D'Amore - AMEDEO MINGHI (http://www.youtube.com/watch?v=4J78bp-AZho#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: sorelina ne 02-08-2012, 14:23:18
Je ajer per mua. Falenderoj Zotin per ty.

ps. Evkaristo poli per keto pushime fantastike  :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-08-2012, 12:25:52
qenka gjalle kjo me duket hmmmmm:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 08-08-2012, 11:47:03
te desha , te dua...por ti sje per mua
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-08-2012, 13:27:21
rendesi ka te duash :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 08-08-2012, 13:34:40
ty jo i here
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 08-08-2012, 13:41:49
Evi Reci ft. Flori Mumajesi - I ngjan asaj (Official video) (http://www.youtube.com/watch?v=MZuG2XGAzwg#)

e di
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 08-08-2012, 13:59:15


Te amaré - Miguel Bose & Laura Pausini (http://www.youtube.com/watch?v=AuUemTckvTw#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-08-2012, 13:59:20
ty jo i here
..po nuk e kam per vete ..por per te tjeret..hallet e popullit i qaj une gjithmone jo te miat
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: NENSY ne 08-08-2012, 19:04:12
Se une c'do dit te dua, me veten e vuaj ..
dhe e jetoj c'do moment...
se jeten ma ke ndryshuar
me zemer ne duar , une ketu do te pres...

Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 08-08-2012, 22:36:46
Zoé "Bésame Mucho" (Video Oficial) HD (http://www.youtube.com/watch?v=bZAm92ER24M#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 08-08-2012, 23:24:42
përgjithmonë ...po pergjithmone i yti jam e do te jem.....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 09-08-2012, 09:31:00
Evi Reci - Zhdukem Ngadale (Official Video) (http://www.youtube.com/watch?v=oJ4dxvtTXWE#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 09-08-2012, 14:42:35
Une te ndjej, te ndjej gjithnje, edhe kur nuk je..
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-08-2012, 14:43:36
spaske fjetur mire mbreme mesa duket :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 13-09-2012, 08:43:41
Damien Rice - Cannonball - Official Video (http://www.youtube.com/watch?v=3yqM--IMkX4#)

There's still a little bit of your taste in my mouth,
There's still a little bit of you laced with my doubt,
It's still a little hard to say what's going on...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: hajkune ne 13-09-2012, 09:02:39
Evi Reci - Zhdukem Ngadale (Official Video) (http://www.youtube.com/watch?v=oJ4dxvtTXWE#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: whitesnake ne 13-09-2012, 09:07:12
TE DUA
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 13-09-2012, 09:11:27
Westlife - My Love (With Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=WHyzxVlOI98#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-09-2012, 14:01:36
t epres sot ne oren e caktuar ne vendin e caktuar por yllka ime kete here ec pa breke. LOL LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 13-09-2012, 14:05:09
Yyyy ma shpife LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 13-09-2012, 14:36:12
t epres sot ne oren e caktuar ne vendin e caktuar por yllka ime kete here ec pa breke. LOL LOL

te ardhi o??? :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Charlie ne 14-09-2012, 10:52:00
Do ti thoja  po ku ishe me heret qe nuk erdhe :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 14-09-2012, 15:38:59
E adhuroj naten
E urrej nganjëherë
Dua te te them EJA me tako
Kjo ishte ideja ime
Nata
Mendime
Sa mendime me pershkojne
Idete e mia janë kaq te qarta
Nata
Ngrihem te te shkruaj dhe
Konfusion
Nuk gjej me as fillim e as fund
Kam nevojë për ty
Por si te bëj???
Si te te kerkoj???
Është nate
Po dëgjoj një këngë te vjetër.
Sa kujtime
Sa endrra
Gjithçka sa larg dhe sa e gjallë
Koha
Shpesh koha nuk ka shumë forca
Shpirti fiton mbi gjithçka
Nuk mundemi për asgjë
Të shoh. Të shoh akoma
Koha nuk më duhet
Nuk me ndihmon për te harruar
Nuk dua
Dhe akoma jetoj
Jetoj edhe për ty
Me shumë se kurrë
Qetesia e nates
Degjo
Me degjon?
Po
Jemi larg. Por shpirtrat tanë preken. Jetojne
E papërballueshme. E mrekullueshme
Sa shumë nga ty ka ne mua. Sa?
Asgje e jotja qe jeton ne mua nuk do të humb
Asgje
Është pjesë e imja. Është pjesa qe ruaj me fanatizëm
Është ajo çfarë dua qe te njohin
Ty
Mua
Ti je kështu
Hyn ne brendesi dhe nuk iken me
Dhe kështu dua te jetë…Pergjithmone!!!!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: NENSY ne 18-09-2012, 14:42:39
Angel moi
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: whitesnake ne 18-09-2012, 14:47:12
ah ah jasha tune belin bjonde ah ah jasha jasha te dashuroj te dashuroj
Te Dashuroj - Festim Avdia (http://www.youtube.com/watch?v=1Gjvc-K-cec#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: NENSY ne 20-09-2012, 10:59:38
my sweety
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: whitesnake ne 20-09-2012, 11:19:40
hajde te bejme nje ndeshje midis gadishullit te Karaburunit dhe vullkanit Etna
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 20-09-2012, 11:24:55
Hajde krahasim hajde LOL

Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 20-09-2012, 17:21:01
be with me..
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 20-09-2012, 19:56:04
Pritme

(https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/487508_187167428084791_1253807760_n.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 27-09-2012, 23:16:02
nese kam dhe nje dite jete, dua ta kaloj me ty ..
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 28-09-2012, 07:47:50
me jep mundesine te te dua.....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lostinmymind ne 28-09-2012, 09:57:26
Ke humbur  :S
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-09-2012, 13:08:36
I love u.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 28-09-2012, 16:18:41
Baby, i'm yoooooooours...  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 28-09-2012, 16:35:15
I love youuu toooo shpirt.... :D :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 28-09-2012, 17:24:17
Asigjo nga kto qe thon antaret siper LOL i kam la hesapet vend tjeter LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 29-09-2012, 01:17:25
Hapu,thuaje se c'lirohesh..... :D :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-09-2012, 14:23:59
Rihanna - Diamonds (Lyrics On Screen) (http://www.youtube.com/watch?v=_axSdyzB3uM#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 08-10-2012, 11:25:41
Edvin Marton - Miss you (http://www.youtube.com/watch?v=KjDRIoxZkLg#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: whitesnake ne 08-10-2012, 12:25:32
Do takohemi serish, dhe sa here qe do takohemi do bejme seks me rende dhe me bukur se heret e tjera!
Me certifikate ISO biles!  :D
(http://www.skylineproducts.com/userfiles/image/ISO_9001_Certified_200.png)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 08-10-2012, 14:47:54
LOL ky WS me mek mua LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: whitesnake ne 10-10-2012, 10:14:16
Ondrre mirmjes iher!
Ondrre po qesh he?  :D Kujdes Ondrre se gjate te qeshmes te kontraktohen muskujt ne zonat ekzotiko-paradisale
Po kshu ti Ondrre gjate penetration se bashku do te provoje disa her me mu ushtrimin e Kegelit aa?  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 24-10-2012, 10:35:34
Doris Day - Perhaps, perhaps, perhaps + lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=ITqs0JtZ4Ow#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 24-10-2012, 13:42:02
do shprehesha me vepra ..jo me fjale :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 24-10-2012, 21:52:05
do i thoja...une sdua askend
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pussy Lover ne 25-10-2012, 15:01:51
ku je moj se me mori mall :perqafimi
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 25-10-2012, 18:54:42
lol
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 31-10-2012, 18:35:54
“Laters, baby.”
― E.L. James, Fifty Shades of Grey
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 31-10-2012, 21:58:55
Respekt e adhurim se cila je! :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 02-11-2012, 16:26:45
Hate you my little <3 :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 02-11-2012, 23:11:02
Bonnie Raitt - I Can't Make You Love Me (http://www.youtube.com/watch?v=nW9Cu6GYqxo#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Kisss ne 09-11-2012, 19:36:14
E dashur, me duket se te kam dhuruar herpes.  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 10-11-2012, 07:46:11
Atë ditë,në të cilen të njoha,
nuk e kisha kuptuar.
Nuk e kisha kuptuar që nga ajo ditë do të jetoja cdo
sekondë me friken se mos të humbas "       
                             

                                        Ronan Keating
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Kisss ne 10-11-2012, 17:03:06
Kete kenge qe e kendova
per ty une tash e shkrova
gjitha une ti perkushtova
se une ty te dashurova
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 10-11-2012, 23:13:19
Celine Dion & Paul Anka - It's Hard to Say Goodbye (http://www.youtube.com/watch?v=bmtmwMiaDZM#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 12-11-2012, 20:12:29
Nderrova mendje: nuk te dua me  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 12-11-2012, 20:17:29
Nderrova mendje: nuk te dua me  :P

e njejte vetem se pa ate ikonen
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Brentiani ne 13-11-2012, 14:33:57
S'po muj me.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Misss ne 13-11-2012, 15:24:16
S'po muj me.. :D
Ehhh kto femrat e sotme, ta pijne gjakun lool  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 14-11-2012, 00:00:03
Lamtumire!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 15-11-2012, 14:18:20
Ama pak  :D :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 23-12-2012, 00:26:18
(http://publialb.al/wp-content/uploads/2012/11/unaza-e-fejeses-300x130.jpg)

Me vitet ne te njejten udhe,me te njejtin stil pa ndryshim ,,,do jem! :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Gerti1 ne 27-12-2012, 21:05:18
Enderrimtare,

ti per mua je si nje krize financiare qe pushtoi papritur zemren time.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: endrrimtare ne 27-12-2012, 23:05:01
Enderrimtare,

ti per mua je si nje krize financiare qe pushtoi papritur zemren time.

Eh se do te kaloj :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 27-12-2012, 23:05:58
Lamtumirë, mike, lamtumirë, Midis nesh tani nuk ka asgjë. Ato netë që bashkë i kemi gdhirë, Le të heshtin si filmat pa zë.

Le të heshtin orët erotike, Shtrirë mbi një shtrat të çrregulluar, Mes rrënkimesh, afshesh e dënesash, Ndër çarçafë çmendurisht të ngatërruar.

Ti aty e flake virgjërinë, Lodrën fëminore, që të mbeti. Një njollë loti dhe tjetra ngjyrë vishnjë Vajzërinë e brishtë përshëndeti.

Ti e di sa bukur ne kaluam, Ti e di që duheshim aq fort, Por takimet kanë edhe ndarje, Buzëqeshjet kthehen shpesh në lot
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Kisss ne 28-12-2012, 04:42:38
Lamtumirë, mike, lamtumirë, Midis nesh tani nuk ka asgjë. Ato netë që bashkë i kemi gdhirë, Le të heshtin si filmat pa zë.

Le të heshtin orët erotike, Shtrirë mbi një shtrat të çrregulluar, Mes rrënkimesh, afshesh e dënesash, Ndër çarçafë çmendurisht të ngatërruar.

Ti aty e flake virgjërinë, Lodrën fëminore, që të mbeti. Një njollë loti dhe tjetra ngjyrë vishnjë Vajzërinë e brishtë përshëndeti.

Ti e di sa bukur ne kaluam, Ti e di që duheshim aq fort, Por takimet kanë edhe ndarje, Buzëqeshjet kthehen shpesh në lot

Ohhhhh, Mishel kjo ishte e forte, magjepse, dhe pak si tragjike....dhe s'me ngelet gje tjeter, vec se ta vazhdoj kete fantazi artistike....


Lamtumire  e dashur, ore syn oj zi
tash po ndahem e une po shkoj n'Ushtri

Zgjatma doren shpirto, une tet perqafoj
gjithmone dot mendoj, e kurre z'do te harroj

E atehere oj vajze, kur do te takoj
une deshirat tua, une do ti plotesoj

Fjalen ta kam dhene, do t'jap edhe bese
te du shume pa mase, deri sa te vdes....


---Teskte dhe melodi origjinale nga une
per kengetarin F.S. Shkup 1995

Nuk e di se perse, mua me pelqen tragjedia romantike dhe autorisia e tyre....Stili i Shejkspirit...

Shaban Rugaqi - Nje vajz qe e pata (http://www.youtube.com/watch?v=ppJZ4HnBkvA#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 08-01-2013, 13:58:07
Disa njerez kujtohen per ty ......atehere kur ti ske me kohe per ta....


Don't be part of this!!!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Brentiani ne 11-01-2013, 09:45:54
Nderrova mendje: nuk te dua me  :P
As une.. :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-01-2013, 19:44:51
Blessed
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-01-2013, 13:44:51
edhe pse nuk kam kohe e mundesi qe te dua..une perseri te dua :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 17-01-2013, 17:11:42
Lol
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: BVDGF ne 18-01-2013, 14:52:13
Ka qene nje kohe ku ti si e cmendur kerkoje teksin e kenges "Me nis nje gjethe" i Rovena Stefes.
Si te lajthitura kemi kerkuar, sa nam kemi lene e teksit se gjetem. :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 18-01-2013, 15:11:21
Gjetem gjethe plot ama ...mos harro :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: BVDGF ne 18-01-2013, 15:23:25
Gjetem gjethe plot ama ...mos harro :perqafim
Ehh gjetem lame i humbem .......sa gjera jetuam.Me ka marr malli te shikoj postimet e vjetra.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 22-01-2013, 16:09:15
Me ka marr malli te shikoj postimet e vjetra.

 :perqafim edhe mua me mungojne ato kohe te arta.....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: BVDGF ne 23-01-2013, 13:32:53
:perqafim edhe mua me mungojne ato kohe te arta.....
Ehh u rriten u poqem ... :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 23-01-2013, 16:53:19
aq je rritur edhe pjekur sa Grens spo te njeh me.....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: erlehta ne 24-01-2013, 15:49:11
Te dua cdo sec e me shume  perq
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 24-01-2013, 18:56:15
ahhhhhhhhhh bukur
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: BVDGF ne 25-01-2013, 12:20:32
Përse jemi si dy brigje deti, nga njëra tjetra gjithmonë të ndarë, natën ndërtojmë në ëndërr një urë, ndërsa ditën mbetemi të huaj si më parë.

Mishelit
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 25-01-2013, 14:34:07
Përse jemi si dy brigje deti, nga njëra tjetra gjithmonë të ndarë, natën ndërtojmë në ëndërr një urë, ndërsa ditën mbetemi të huaj si më parë.

Mishelit

dhe thurim befas nje mashtrim ,
terhiqemi fort ne te emblin mallkim
dhe ja ku jemi dy jete larg terhiq e kput si nje litar
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 28-01-2013, 13:43:28
Askush nuk i dëgjoi të qarat e saj.
Zemra është një burim lotësh që nuk bën as zhurmën më të vogël në botë..
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Kisss ne 30-01-2013, 06:34:31
Nuk te dua sepse je e bukur, por je e bukur sepse te dua.
---Kisss
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 01-02-2013, 12:12:22
(https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/398048_464819133581398_523342812_n.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-02-2013, 14:28:21
Gezuar !
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 14-02-2013, 13:31:36
(http://i48.tinypic.com/1akk8.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 14-02-2013, 13:37:28
(https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/c0.0.403.403/p403x403/5514_10151180188611734_1410581321_n.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 14-02-2013, 15:32:09
Hahaha alamet trapi
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 26-02-2013, 12:32:04
Ata qe duam na mashtrojne me lehte.

Molieri
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 26-02-2013, 15:21:19
dont tall the sumatricia me mu
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: KleantR ne 26-02-2013, 16:26:22
Dua te ndahemi!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 26-02-2013, 17:28:58
me bej i kafe. Ndryshe do te te zhdep dru. Jam shqiptar, jo suedez i llastuar porsi femija...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Gjumashi ne 27-02-2013, 00:37:41
(https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/c0.0.403.403/p403x403/5514_10151180188611734_1410581321_n.jpg)


Tash e kuptove?!  :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Kisss ne 28-02-2013, 02:17:03
me bej i kafe. Ndryshe do te te zhdep dru. Jam shqiptar, jo suedez i llastuar porsi femija...

Ti je Shqiptar ? Je i sigurt per kete ? Ke vendosur fjalet Shqiptar dhe dru ne te njejten fjali, sikur te jesh krenar per kete, lol :-)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2013, 07:08:50
Ngordhc ishalla
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-03-2013, 15:21:05
durim...durim..dhe gati sa nuk harrova..durim hmmmmm:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-03-2013, 16:45:15
kam nevoje per ty
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 05-03-2013, 23:27:55
Barça apo Milani, e dashura ime?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 06-03-2013, 07:22:48
Rri me mua se te dua
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Kisss ne 07-03-2013, 17:31:21
Barça apo Milani, e dashura ime?

Milani....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 07-03-2013, 18:15:05
Milani....

dua, por veshtire.....e dashura ime
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 07-03-2013, 22:39:31
Sa fjale e lodhshme
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 10-03-2013, 16:17:43
Zemer i beme 2 dite pa xhnigli mingli.... :D :D   ...hajde te mos marrim shume mungesa.... :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 10-03-2013, 17:56:52
merru me femijet derisa une merrem me rrjetin
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 10-03-2013, 22:38:10
naten e mire
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Kisss ne 11-03-2013, 10:30:03
nqs me do, me bej pak masazh... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2013, 11:14:43
Te ndjej
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Kisss ne 11-03-2013, 12:00:54
Flmd. :-)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2013, 13:19:25
me ner qiofsh nga mesi e posh

do i thoja.....Ma ke zbuluru diten ..se naten e zbukuroj vete
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: BVDGF ne 11-03-2013, 14:01:50
Doja ti thoja shume gjera,
flm qe gatuan cdo dite edhe pse vjen i sterlodhur nga puna.
Flm qe nuk me zgjon nga gjumi,qe kujdesesh per mua,qe me ble gjithe cfare sheh ne pazar se ke hallin tim  ;) ,qe nuk perton ne oren 12 te natesh te gatuash nepsurinat e mia,qe me puth ne mengjes kur iken ne pune,qe nuk ma le doren kurre kur ecim bashke.
Te dua shume:)

Bashkeshortit tim.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 11-03-2013, 14:02:46
Citim nga: Before i&#039;m gone ne 11-03-2013, 14:01:50
Doja ti thoja shume gjera,
flm qe gatuan cdo dite edhe pse vjen i sterlodhur nga puna.
Flm qe nuk me zgjon nga gjumi,qe kujdesesh per mua,qe me ble gjithe cfare sheh ne pazar se ke hallin tim  ;) ,qe nuk perton ne oren 12 te natesh te gatuash nepsurinat e mia,qe me puth ne mengjes kur iken ne pune,qe nuk ma le doren kurre kur ecim bashke.
Te dua shume:)

Bashkeshortit tim.

 :engjell:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2013, 14:02:55
Citim nga: Before i&#039;m gone ne 11-03-2013, 14:01:50
Doja ti thoja shume gjera,
flm qe gatuan cdo dite edhe pse vjen i sterlodhur nga puna.
Flm qe nuk me zgjon nga gjumi,qe kujdesesh per mua,qe me ble gjithe cfare sheh ne pazar se ke hallin tim  ;) ,qe nuk perton ne oren 12 te natesh te gatuash nepsurinat e mia,qe me puth ne mengjes kur iken ne pune,qe nuk ma le doren kurre kur ecim bashke.
Te dua shume:)

Bashkeshortit tim.

te paskan ardhur mendte me ne fund...aminnnnn
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: BVDGF ne 11-03-2013, 14:04:15
te paskan ardhur mendte me ne fund...aminnnnn
Epo iku vapa ma gushtin cupe  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2013, 14:05:53
ate thuaj......cunat si i kam LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: BVDGF ne 11-03-2013, 14:06:38
ate thuaj......cunat si i kam LOL
Dal mi dal se me hengret ju te gjithe, hidhni fallin xhanem.
Po di une i madhi mire, i vogli se do nga behet LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2013, 15:49:20
tani qe hodhi rrenje do benet qe cke me te LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 11-03-2013, 16:01:53
Citim nga: Before i&#039;m gone ne 11-03-2013, 14:01:50

Bashkeshortit tim.

Whaaaaaaaaaaat!!!??

Je gay, apo??!!!

Gjinia mashkull, sipas te dhenave qe ke?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2013, 16:03:03
o Cap tregoja ketij kuriozit ca je aman
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 11-03-2013, 16:09:20
Me bej ca buke, porse jo per tani - per me vone
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2013, 16:10:43
Do i thoja....Zemer dikush me akuzon se sdi te dashuroj......

Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 11-03-2013, 16:16:05
Do i thoja....Zemer dikush me akuzon se sdi te dashuroj......Burri i Mishel: Nuk te akuzojne, loçke, por thone te verteten.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2013, 16:20:39
Burri i Mishel: Nuk te akuzojne, loçke, por thone te verteten.

Ai do thoshte.....Kush o ai qe te ka thene kete se me rob shpie e degjenerova LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 11-03-2013, 16:23:28
Ai do thoshte.....Kush o ai qe te ka thene kete se me rob shpie e degjenerova LOL

Burri i Mishel: Loçke, çne...si u shprehke keshtu? Une s´jam gjakprishur, mos ngaterro veten tat me mua....!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2013, 16:25:41
Burri i Mishel: Loçke, çne...si u shprehke keshtu? Une s´jam gjakprishur, mos ngaterro veten tat me mua....!

jo im shoq do ishte shprehur me keq...me piset....une e moderova per hire te edukates qe me karakterizon.....LO L
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 11-03-2013, 16:26:18
jo im shoq do ishte shprehur me keq...me piset....une e moderova per hire te edukates qe me karakterizon.....LO L

LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2013, 16:27:40
 :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Kisss ne 11-03-2013, 17:11:22
Dil pak tek shatervani ne Prizren... :-)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-03-2013, 17:26:00
Lum kush mka
e mjer kush mpa.

 :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 11-03-2013, 18:46:06
Lum kush mka
e mjer kush mpa.

 :D
:P :P

VEC KAQ?? :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2013, 21:16:55
Faleminderit qe me do
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2013, 22:04:12
Une nuk di te dashuroj...do me mesoj vagabondi

Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Gerti1 ne 11-03-2013, 22:11:04
Do te recitoj nai fraze romantike nga Kurani me siguri.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2013, 22:14:13
Do me yshti dhe do me heqi magjine qe xhindet kane hedhur mbi mua.
Do me bej te ne hapen syte dhe pastaj une do behem bamirese
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-03-2013, 22:15:49
:P :P

VEC KAQ?? :D
Po aq, se fjalt tjera nuuk i them ne publik :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2013, 22:18:16
The Harlem Shake [BEST ONES!] (http://www.youtube.com/watch?v=8f7wj_RcqYk#ws)
do e pershendesja me qi ket kongen dhe po pati munci me ma shpjegu pse po lujn menc robtw mas ksaj?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Gerti1 ne 11-03-2013, 22:20:50
dhe po pati munci me ma shpjegu pse po lujn menc robtw mas ksaj?

As un se kam kuptu ket. Mbase keto jan gjona qe kuptohen nga brezi Y dhe jo X.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2013, 22:23:11
Dmth nuk qenkam vetem....ndihem e sigurt
E shef o ti bagabondo sjom veten...hajt ij pirdhu nashti
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: BVDGF ne 12-03-2013, 10:17:16
Whaaaaaaaaaaat!!!??

Je gay, apo??!!!

Gjinia mashkull, sipas te dhenave qe ke?
Pse te shqeteson gje gjinia ime zotrote :P mbase e bej te humb gjurmet :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2013, 13:51:42
Citim nga: Before i&#039;m gone ne 12-03-2013, 10:17:16
Pse te shqeteson gje gjinia ime zotrote :P mbase e bej te humb gjurmet :P


une thashe ta sqaroje mi ...po jo me kaq detaje.....

hajt varja
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: BVDGF ne 12-03-2013, 16:45:03
une thashe ta sqaroje mi ...po jo me kaq detaje.....

hajt varja
Po ky do burra apo gra se nuk po e kuptoj LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2013, 16:48:38
Kontrollo inbox ...dicka ka per ty zemer
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 17-03-2013, 10:45:28
Ehhh ta dish sa shume te du :P :P :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 17-03-2013, 23:53:21
E di e di
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 18-03-2013, 17:25:37
eh ta dije sa shume te dua...do te rrije veç me muaaaaaaaaa,.....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 18-03-2013, 18:33:29
U mundova shume por ne perpjekje per te dashur ty fillova te humbas veten

Sme duhesh ti
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: NENSY ne 19-03-2013, 23:46:22
If you don't follow your dream,who will ?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 20-03-2013, 07:07:54
All Day I Dream About..... Sex
ADIDAS
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: BVDGF ne 20-03-2013, 14:06:21
P.s I love you.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 21-03-2013, 22:14:13
If you don't follow your dream,who will ?

My mother, bitch!!  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-03-2013, 22:21:21
Fuck off
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: BVDGF ne 22-03-2013, 10:49:18
Ke nerva te medha qe duron tekat e mia,
qumesht pa yndyre, kos me yndyre, gjella nuk me hahet, mos gatuaj se me vjen me per te vjelle,ul zerin e televizorit se shqeteson nenen e femiut LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 22-03-2013, 20:49:05
ma bej ni kafe
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 23-03-2013, 00:57:24
Naten e mire
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-03-2013, 07:36:51
Rruge te mbare zemer :-*
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 23-03-2013, 10:54:11
ma bej ni kafe


pikerisht!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 23-03-2013, 13:54:13
me puthesh
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 23-03-2013, 15:48:23
Ca po pret mi
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-04-2013, 18:35:16
.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Amarda...77 ne 02-04-2013, 18:36:27
All Day I Dream About..... Sex
ADIDAS

 ^o) sme kishte shku ne mendje
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Gerti1 ne 02-04-2013, 19:03:11
Si shume veta po e ndiqkan Dreamm ketu.
Avashni i cik uleni vrrullin.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Amarda...77 ne 02-04-2013, 19:04:40
a me mu e ke or taj
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 02-04-2013, 19:09:36
????
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Amarda...77 ne 02-04-2013, 19:10:52
!!!!!!!!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Gerti1 ne 02-04-2013, 19:11:48
Amada c'kemi. Mirese erdhe ne Zerin tim.
Po pate ndonje gje te paqarte me kontakto.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Amarda...77 ne 02-04-2013, 19:12:51
jo jo e kam te qarte si funksionon , ti po pate ndonje paqartesi mbi mua ...plss mos me kontakto
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Gerti1 ne 02-04-2013, 19:13:59
Patjeter.
Kap radhen atehere per ket Dreamm pasi i qekan rrit shume kerkesat.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Amarda...77 ne 02-04-2013, 19:14:48
i kam lexuar mire udhezimet e manualit te perdorimit  ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 02-04-2013, 19:17:52
Si e lexove me kembr perpjet?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Amarda...77 ne 02-04-2013, 19:18:42
e ku deshe me dal me ket ti?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 02-04-2013, 19:21:54
ehhh muhabet i gjate
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 02-04-2013, 19:24:14
Te dua shume
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 02-04-2013, 19:24:56
o sa mire me qen shqiptar LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-04-2013, 15:09:59
sa gjuhe te bukur ke. LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-04-2013, 15:11:18
po jo kaq troc...LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 03-04-2013, 15:11:27
Patjeter.
Kap radhen atehere per ket Dreamm pasi i qekan rrit shume kerkesat.

Ti s'ke pune e lun deren me duket
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-04-2013, 15:12:20
po jo kaq troc...LOL
une te troc ty ke inat ti. LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-04-2013, 15:33:56
kam shume inat kur me trocin pa mendje :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-04-2013, 15:34:50
mos u nij :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-04-2013, 16:09:54
ncuq ..ja u meka LOL  :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Gerti1 ne 03-04-2013, 21:42:38
Ti s'ke pune e lun deren me duket

Pse per pun vihet ketu e?
Meqe ra llafi, nuk kam pas fare pun keto kohet e funit.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Amarda...77 ne 23-04-2013, 12:20:30
je shume cool baby
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 23-04-2013, 12:47:38
Sa ma tha....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 23-04-2013, 12:56:22
hajde mi ngjit icik kto vazot nolt ..se u lodha :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 23-04-2013, 13:05:45
m'paska nigju..erdhi per zotin..kot nuk thone me mire te te duan..se te duash :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 23-04-2013, 14:05:54
Shall we dance honey (http://www.youtube.com/watch?v=tqLh6rQqkoA#ws[/url)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 23-04-2013, 14:27:29
hajde mi ngjit icik kto vazot nolt ..se u lodha :D

Duke lene shakate menjeane.

Faleminderit qe me ke duruar e me duron gjithe keto vite...me gjithe uljet e ngritjet e mia te humorit.

Faleminderit qe me fal dashuri dhe perkujdes akoma si te ishte dita e pare...Te Dua.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Dr0mAs ne 23-04-2013, 14:36:49
Me vjen keq per ate cka ndodhi, per menyren si shkuan punet :(
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: erlehta ne 23-04-2013, 20:37:39
Me 1 maj ne disco tesoro  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: erlehta ne 23-04-2013, 20:38:54
Duke lene shakate menjeane.

Faleminderit qe me ke duruar e me duron gjithe keto vite...me gjithe uljet e ngritjet e mia te humorit.

Faleminderit qe me fal dashuri dhe perkujdes akoma si te ishte dita e pare...Te Dua.
bukur  :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 23-04-2013, 21:27:14
miss u.

se them shqip se sdu me e marr vesh njeri :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 23-04-2013, 21:28:46
Ca po don me na mcef mi lol
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 23-04-2013, 21:30:42
dathurine qe kam per te
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 23-04-2013, 21:31:38
Edhe une vdes per ate  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-04-2013, 11:58:50
(http://love-hit.com/wp-content/uploads/2012/07/To-the-world-you-might-be-just-one-person-but-to-me-you-are-the-world.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 24-04-2013, 12:00:55
“You’re just like Braille, he said to her. In what way? she inquired. I never want to stop running my palms over you, reading every single dip and curve. You’re the only language I was ever fluent in, he replied.”
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 24-04-2013, 12:39:00
T'ua them apo mos t'ua them nja dy fjale? :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 24-04-2013, 13:19:24
E kam thene dje...gjerat kur perseriten shpesh..e humbin bukurine dhe vlerene tyre.

Prandaj flas rralle e permalle.

[Sa serioze qenkam gdhi sot!!!! :D]
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-05-2013, 13:59:12
shih kjo...megjithe mend e ke apo ben shaka si zakonisht :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 09-05-2013, 14:24:47
Dua shume,e s'eshte nje e/i vetem!! :)

Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-05-2013, 14:26:20
Love u bejb :X
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 10-05-2013, 05:28:46
Xhastin Piperi ka ardhur....  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 10-05-2013, 11:13:45
(http://25.media.tumblr.com/tumblr_mehpn4Kvan1qe1kseo1_500.png)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 10-05-2013, 23:14:24
“Laters, baby.”
― E.L. James, Fifty Shades of Grey
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 11-05-2013, 14:28:17
Zemer mbushe vasken me uje se   pas pak do me kesh ne vaske  :D :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 11-05-2013, 14:35:00
(http://25.media.tumblr.com/tumblr_mehpn4Kvan1qe1kseo1_500.png)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: erlehta ne 11-05-2013, 17:04:47
Je me i mire ne bote  :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 12-05-2013, 09:10:02
e di.qe me do...edhe.une ty
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 14-05-2013, 14:59:36
(http://www.coverbooth.com/uploads/covmg/you-are-perfect-to-me-note-book-quotes-cool-facebook-timeline-covers.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 14-05-2013, 15:03:58
(http://www.coverbooth.com/uploads/thumb/aac30002729678dc24cdd70acf431bff.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: regrets ne 02-06-2013, 18:56:53
(http://www.coverbooth.com/uploads/thumb/aac30002729678dc24cdd70acf431bff.jpg)
:engjell:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 02-06-2013, 18:58:11
(http://www.coverbooth.com/uploads/covmg/you-are-perfect-to-me-note-book-quotes-cool-facebook-timeline-covers.jpg)
.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: regrets ne 02-06-2013, 19:05:23
U are  ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-06-2013, 08:22:36
(http://25.media.tumblr.com/fc450ff0a36cecf72eb154659856cb2b/tumblr_mloqscSTGn1snru7xo1_500.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 03-06-2013, 09:06:13
(http://sphotos-b.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/p480x480/388982_385907591525082_26126426_n.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-06-2013, 09:46:45
fjale te ndjera...por kujt ia thu :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 03-06-2013, 09:50:30
Murit ..mi ..murit LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-06-2013, 10:51:34
Ate thuaj
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-06-2013, 11:40:33
S'ma zevendeson ti boten mua
s'te zevendeson as bota ty,
por sa boten sigurisht te dua
kur jetojme e vdesim tok te dy.

Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 10-06-2013, 10:08:46
Lifehouse - You And Me (http://www.youtube.com/watch?v=ac3HkriqdGQ#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 10-06-2013, 10:16:17
Te duash ty eshte sfide me vete......
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 10-06-2013, 13:37:27
Amore.edhe 100 vjec. :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 11-06-2013, 19:20:55
(https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/554861_4475782022695_1476283374_n.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 11-06-2013, 19:46:41
edhe une ashtu i them...vdeksha une per veten e ime
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 11-06-2013, 20:39:39
Vedat Ademi ft. Yllka Kuqi - Ne zemer te mbaj (Official Video HD) (http://www.youtube.com/watch?v=vlXAdEyukoA#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 11-06-2013, 22:22:45
ngela tu te kerku...shko re pirdhu lol
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 12-06-2013, 23:20:24
P.s I love you.

 :engjell: :engjell:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 13-06-2013, 14:01:04
(https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/223803_338102959613618_356877194_n.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-06-2013, 14:46:05
i kam thene te gjitha nuk dua ti perseris 2 here :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 13-06-2013, 14:59:43
jooooo se te bien dhembet pastaj
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 13-06-2013, 21:58:52
Vedat Ademi ft. Yllka Kuqi - Ne zemer te mbaj (Official Video HD) (http://www.youtube.com/watch?v=vlXAdEyukoA#ws)
Perseri kete do i thoja...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 13-06-2013, 23:46:52
ishalla te nigjo
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 14-06-2013, 15:42:52
bilbilat kendojne...
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 14-06-2013, 15:46:59
(http://25.media.tumblr.com/8cd4038dce2f985b5b0126584430daa4/tumblr_mmttk9rrM21rufypvo1_500.jpg)

je per nje ecje te lire?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 14-06-2013, 15:49:33


je per nje ecje te lire?

Tani do te jemi miq?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 14-06-2013, 15:57:14
pse ti je personi qe dashuroj?? se dija


(http://24.media.tumblr.com/da5665077751fad5ffd3ec064a48d1f3/tumblr_moaicrOvHv1s9sgb7o1_500.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-06-2013, 16:05:06
sa e mire qe qenke bere mi qene. :P LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 14-06-2013, 16:05:50
sa bukur i flet asaj qe do ti tipi LOL

une do thoja ATIJ qe dua

(http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7gqdx7Z4I1qj7lb4o1_500.gif)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2013, 11:53:32
I LOVE YOU - Celine Dion ( lyrics ) (http://www.youtube.com/watch?v=CR3hg452VGc#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 20-06-2013, 12:00:40
Ku je mer ..te dalshin ment ishalla :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2013, 13:35:35I will love you till the end of time!!! (http://www.youtube.com/watch?v=JRWox-i6aAk#ws[/url)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 20-06-2013, 13:43:22
 :P

Right Said Fred - I'm Too Sexy (2007 Mix) (http://www.youtube.com/watch?v=OxZp4VEopcE#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2013, 14:25:35
(https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/252404_573770165986807_611401572_n.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: elton.asllani ne 20-06-2013, 16:41:21
(http://1.bp.blogspot.com/-QQIJe6X88lg/Tb5I8-bMRlI/AAAAAAAAAOE/RrFkbSgfCwc/s1600/excuse-me-what-the-fuck-are-you-doing-shark.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2013, 16:45:32
e forte kjo..po fus i peshkabuce ne kafaz zogu lol

une do i thoja ....heshtje
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2013, 21:11:58
There might have been a time when I would give myself away
Oh, once upon a time, I didn't give a damn
But now, here we are, so whataya want from me?
Whataya want from me?Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 20-06-2013, 21:15:55
3 Doors Down - Here Without You (http://www.youtube.com/watch?v=kPBzTxZQG5Q#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-06-2013, 10:30:15
E di qe te dua
E di qe me do

hajde pra me kafsho LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-06-2013, 11:11:56
Erik Band - Premtimi (Official Video) (http://www.youtube.com/watch?v=PKhXvBjtFs4#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 21-06-2013, 12:20:04
Sot..asgje
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-06-2013, 13:03:27
Stresi ft. Xheraldina - Lamtumire (Official Lyrics, HD 1080p Cd-rip) (http://www.youtube.com/watch?v=Jd1Qyco1_QI#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 26-06-2013, 22:16:15
Fitoi Edi, ra seksi!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 26-06-2013, 22:56:05
Naten e mire shpirt
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 26-06-2013, 23:04:10
Naten e mire shpirt

Dhe, asgje ne lidhje me Edin?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 26-06-2013, 23:07:46
ne tel tim ora o 11.11 lol
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 26-06-2013, 23:11:03
Edi vdeksh per mua
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 26-06-2013, 23:11:46
edi o ai qi do ti ri lol
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 26-06-2013, 23:15:16
ca?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 26-06-2013, 23:23:35
edi o ai qi do ti ri lol

Perkthimi: Edi, eja e bej seks me mua.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 26-06-2013, 23:24:31
ta thashe me dialekt peze qe te shplafte shpanuklla jarebi
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 26-06-2013, 23:25:01
Bondi ai lav ju
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 26-06-2013, 23:25:48
Bondi ai lav ju

No no no, Aj lav Berisha.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 26-06-2013, 23:28:08
 ai lav ju, ju lav mi, berisha lav as

Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 26-06-2013, 23:28:31
Dhe, asgje ne lidhje me Edin?

per Edin e kisha...po ja thash te veshi :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 26-06-2013, 23:29:27
a.thu nigjo ka ai vesh ai?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 26-06-2013, 23:31:41
e nigjut ju ..jo ai LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: V@GαβθηD ne 26-06-2013, 23:32:29
ai lav ju, ju lav mi, berisha lav asJes maj lav....ui lav him end hi lav os
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 26-06-2013, 23:34:53
Jes maj lav....ui lav him end hi lav os

Ja min karlek
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 18-07-2013, 10:30:51
Michael Bolton - Missing You Now (http://www.youtube.com/watch?v=xo-jCrIRb9g#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-07-2013, 12:28:08
qe e dua do i thosha patjeter  :engjell:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 18-07-2013, 13:36:28
FRANK SINATRA SOMEWHERE IN YOUR HEART (http://www.youtube.com/watch?v=3hdUPNe7QaE#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 03-08-2013, 20:19:03
ERDHA per 10 min! :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-08-2013, 11:36:38
nuk e di as vete..se kam shume emocione ne kete momente :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 04-08-2013, 11:55:10
Te kam zemer!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-08-2013, 12:02:33
kujdes fjalorin moj flutur :-[
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 04-08-2013, 22:51:03
vetem sot kuptova sa shume vlej per ty!
me fal per cdo budallallik qe goja ime e pafre leshon

kurre sdo e harroj fytyren,syte e tu pas tmerrit qe pe......dhe une si karagjoze te thashe
-nuk iki kollaj jo....

edhe pse ti sdo kesh mundesine ti lexosh keto fjale.....une do di ti shpreh me gjeste


flm i dashur gjysma ime!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 05-08-2013, 14:49:36
Adriano Celentano - Ancora Vivo (http://www.youtube.com/watch?v=aj0HNAM6PPE#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 14-08-2013, 11:04:03
Zemer behu gati se po vij.... :D :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 14-08-2013, 11:38:09
Sot ishe si shpirt  ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 14-08-2013, 11:39:52
kujdes fjalorin moj flutur :-[

E di..duhet te perdor fjale te huaja...i love u. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 14-08-2013, 11:56:48
Miii tuuu mi tuuu  :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: elton.asllani ne 16-08-2013, 15:20:29
do ti thoja ta hongsha xhemlen  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 19-08-2013, 20:04:07
Rednex - Wish you were here + Lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=NKT0H7NM1o0#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 23-08-2013, 15:17:47
THE LAST GOODBYE Lara Fabian (with Lyrics) (http://www.youtube.com/watch?v=rIpsUzYN5Ls#)

  :XX
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-08-2013, 19:48:40
te dua me shume se komshien :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 27-08-2013, 14:39:25
Plani 2 ?? (Nese e lexon anyway)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 27-08-2013, 14:43:22
Plani 2 ?? (Nese e lexon anyway)

Te kunderten e planit 1 sigurisht :P

 :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 27-08-2013, 15:24:47
Ne kte moment nuk dua asnje.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 28-08-2013, 16:40:33
Shko ne WU dhe dergo ca mjete.... :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 28-08-2013, 17:14:23
Do i them qe tashme e kam humbur perkufizimin e dashurise  :(
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-08-2013, 16:16:04
Ne kte moment nuk dua asnje.. :D
..qenke me ato moj..?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 29-08-2013, 17:25:43
..qenke me ato moj..?

eeee  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 31-08-2013, 12:58:36
do i.thoja yll me 5 cepa te kom

ti ca me ke mu?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: the king ne 31-08-2013, 15:50:59
yll me 5 cepa  mo edhe u  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-09-2013, 14:59:08
nga emocionet do me mblidhej nje lemsh ne gryke e nuk do i thoja asnje fjale.. :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 05-09-2013, 15:49:32
Ja them ke veshi  ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-09-2013, 22:18:18
..
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-09-2013, 15:12:25
ma bej dreken gati po shume shpejt se kam shume pune :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 13-09-2013, 15:48:08
sa afer e sa larg njekohesisht

Elvana Gjata - Afer dhe Larg (Official Video HD) (http://www.youtube.com/watch?v=r0Eu3FM26gM#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-09-2013, 19:54:09
do i thosha..ec aty ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 13-09-2013, 22:02:01
ik andej o grens se mja more erzin dashurorit lol
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 25-09-2013, 16:20:27
(http://i39.tinypic.com/2jez0oo.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 26-09-2013, 15:13:13
Pajtohem me Dreamken... :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-09-2013, 20:20:33
mbaje veten se ka edhe me keq se ty... :S
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 23-10-2013, 09:55:56
one in a milion.....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 14:20:49
ta bejme njehere naten dite? :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 14:25:07
Do thoja ate duhet thene....

ti dhe une perjete...

A&A  :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 14:25:54
ketu spo ju ngacmoj... se grensi qeka xeloz edhe paska tendence me e personalizu biseden mety mishel.... bofshi qef ishalla :D     LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 14:28:14
mua me ngacmo sa te duash po mishelin kujdes se kam nje magazine me tritol  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 14:31:17
ky grensi del hapur fare or ti...cti bej une

ngela tu e mulu me gjethe fiku po prape zbulut del LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 14:32:06
pse moj une shume larg e larg  shprehem :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 14:35:16
bah...aq larg sa ska gomar qe se nuhat

kshu vazhdo ti te keqenn LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 14:36:26
ja se e rregulloj menjehere situaten...do bej gjoja nuk te njoh fare dhe keshtu nuk do marrin vesh asgje  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 14:43:19
hahahaha

ashtu bej Grens, kujdes kur kalon afer , mos mi prek floket :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 14:45:44
pse nuk prezantohesh njehere..si anetare e re qe je duam te dime kush,nga je?..pse je..? e shume gjera te tjera te kesaj natyre hmmmmm:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 14:46:51
mua me ngacmo sa te duash po mishelin kujdes se kam nje magazine me tritol  :P
o grens taleban kamikaz je ti? ....po sben robi kshu per pak p
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 14:47:45
o Grens para se ta hudhesh ne ere...lere te thote amanetet e fundit
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 14:48:48
p eshte pika qe nuk duroj :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 14:49:26
o Grens para se ta hudhesh ne ere...lere te thote amanetet e fundit
..po me dhimbsen banoret e pallatit :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 14:49:36
Nga P fillon jeta dhe ne te P shkojme ..dmth mbaron
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 14:50:10
..po me dhimbsen banoret e pallatit :P

tani edhe kamikaz edhe gjynafqar...nuk quhet
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 14:51:43
une e dua p-ne ...edhe pse ta jep e ta merr jeten...eshte filozofia humane....do ate gjone qe ne fund te fundit do e mundi :D :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 14:51:53
ndoshta ka shtepi private dhe zgjidhet lehte problemi :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 14:52:33
une e dua p-ne ...edhe pse ta jep e ta merr jeten...eshte filozofia humane....do ate gjone qe ne fund te fundit do e mundi :D :P
..e ke fjalen per Partine ti apo..qe te moskeqkuptohemi e kam fjalen
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 14:55:13
N Sync - This I Promise You (http://www.youtube.com/watch?v=6thmPrTxBtI#ws)

kete do i thoja...pavaresisht zhurmes qe po bejne keta te dy lart
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 15:00:23
..e ke fjalen per Partine ti apo..qe te moskeqkuptohemi e kam fjalen
grens me duket se ne latinisht quhet Pubis...eshte nje gje shume e bukur , e mahnitshme dhe qe une e adhuroj.....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 15:15:13
Backstreet Boys - Incomplete (http://www.youtube.com/watch?v=WVe80iZtlYU#ws)

i feel incomplete without u
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 15:16:23
ska nevoja per pika ..ose qe ti bjere pika... o mire ene ashtu
..mor ajo eshte jo mire po shume mire..po cfar taksirati po heqim neve thuaj? :engjell:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 29-10-2013, 15:17:36
Lady Antebellum - I Run To You (http://www.youtube.com/watch?v=Rs38lKxmtI4#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 15:19:25
Backstreet Boys - Incomplete (http://www.youtube.com/watch?v=WVe80iZtlYU#ws)
mishel ne mengjes u duket shume great nga gjendja...mos valle tani jeni sensibel se erdhi grensi ne linje ? ;) ...ja pra ja qellova unaaa :D
i feel incomplete without u
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 15:19:32
ku shkon keshtu ti moj flutur? :-[
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 15:20:35
po shpatarak po....ashtu o

Adam Lambert - Whataya Want From Me (http://www.youtube.com/watch?v=X1Fqn9du7xo#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 29-10-2013, 15:21:41
ku shkon keshtu ti moj flutur? :-[

Ku te  me cojne kembet  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 15:23:02
Passenger - Let Her Go [Official Video] (http://www.youtube.com/watch?v=RBumgq5yVrA#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 15:25:30
po shpatarak po....ashtu o

Adam Lambert - Whataya Want From Me (http://www.youtube.com/watch?v=X1Fqn9du7xo#ws)
nothing du mi...ene per p-ne qe ju pyeta...dmth pilafin asnji si nikoqire stha hajt se po ta bojm i tas me pilaf :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 15:26:59
une jam nikoqire drejt me thone...po pilafin e djeg gjithmone
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 15:27:26
do i thoja....Lady Antebellum - Need You Now (http://www.youtube.com/watch?v=eM213aMKTHg#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 29-10-2013, 15:28:18
nothing du mi...ene per p-ne qe ju pyeta...dmth pilafin asnji si nikoqire stha hajt se po ta bojm i tas me pilaf :P
se di tina qi mytesh me pilaf ?
na per ty e kina  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 15:29:39
qyqja...doli ne origjine kjo LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 29-10-2013, 15:32:51
hahaha.. :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 15:34:17
une them te ndalojme fjalet qe fillojne me Pi..si thoni juve hmmmmm:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 15:34:59
hun,,, miss u
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 15:39:16
une them te ndalojme fjalet qe fillojne me Pi..si thoni juve hmmmmm:
pi-kes  s'i ke rene
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 15:40:25
se di tina qi mytesh me pilaf ?
na per ty e kina  :D
ca kina juve, se tani e pava una...ka do gjojna per muva? :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 15:40:33
LOL LOL LOL

ore ti laurak qenke qejfli pjeshkash...LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 15:41:34
kot nuk ka gjithe ato kkkkkk-ra ai :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 15:42:23
sa ke ti S ai paska K....thua te jete kshu?? LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 29-10-2013, 15:42:34
ca kina juve, se tani e pava una...ka do gjojna per muva? :D

translejtmi pliz
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 15:43:44
qenka i kompletuar me kkkk-ra bravo i qofte :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 16:02:03
LOL LOL LOL

ore ti laurak qenke qejfli pjeshkash...LOL
per mu pjeshka o gjo e bukur ene e omel...fillon me p si edhe pubisi :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 16:03:03
po sa i moderuar qenke pale LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 16:03:31
translejtmi pliz
vallahi sdi me e perkthy as vet ,,,po ajo pjesa e fundit me duket se thote a ka ndonje gje per mua
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 16:04:22
njerez jeni te tema "Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!"

late nom
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 16:05:32
qenka i kompletuar me kkkk-ra bravo i qofte :P
jam altruist grensi ...dhuroj ose mundohem me dhuru nai gjo te kendshme per gjinine e kundert...jo si puna jote  qe kur te kap fryka therret charlin :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 29-10-2013, 16:06:33
vallahi sdi me e perkthy as vet ,,,po ajo pjesa e fundit me duket se thote a ka ndonje gje per mua

sezoni i pjeshkeve ka mbaruar
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 29-10-2013, 16:07:18
The Calling - Wherever You Will Go (http://www.youtube.com/watch?v=iAP9AF6DCu4#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 16:07:46
OK..Po vazhdoj me temen.....
 PERSONIT I THEM : TA DISH SA ME ESHTE ZBUKURUAR ZEMRA GJITHE KETO KOHE QE JEMI BASHKE
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 16:08:08
njerez jeni te tema "Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!"

late nom
....heeeee...mishel...cfare do me thuash si perfundim? :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 16:08:28
sezoni i pjeshkeve ka mbaruar

ja fute kot...pse kjo pjeshka qe hengra une jashte sezoni ishte???
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 16:09:15
hyre tamam ne teme me duket :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 16:09:24
....heeeee...mishel...cfare do me thuash si perfundim? :D

une te them...pirdh pirdh se nje dite do lirohesh..:P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 29-10-2013, 16:09:37
jan frigoriferi mi
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 16:09:49
sezoni i pjeshkeve ka mbaruar
per te mbaru ska mbaru ...po ti meqe duket sdashke me gjet ndonje pjeshk, thu mbaroi...ska gjo se kerkojme ne ven tjeter na :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 29-10-2013, 16:11:00
per te mbaru ska mbaru ...po ti meqe duket sdashke me gjet ndonje pjeshk, thu mbaroi...ska gjo se kerkojme ne ven tjeter na :P

germo Tare germo  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 16:12:05
une te them...pirdh pirdh se nje dite do lirohesh..:P
..sa me mallengjeve .. :S
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 16:13:21
e mire se te liron i qari..qaaa
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 16:15:57
e mire se te liron i qari..qaaa
..mos ke ngatrru ato aaaa   me iiiiiii?..apo jo ndoshta :S
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 16:24:49
germo Tare germo  :P
nuk germoj jo,ja misheli e paske ngrene nje....
O Mishel ku e gjete pjeshken se vdiqa me hong edhe une...jo per gjo po sjam Tar-ja e sdu gjona te ngrodhme :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 16:27:07
do i thoja....Je gjithcka do doja te kisha ne kete jete.... :XX  love u
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 22:53:06
do i thoja....Je gjithcka do doja te kisha ne kete jete.... :XX  love u
..mendoj se nuk e kuptojne se e ke per mua :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 23:56:12
(http://24.media.tumblr.com/38efe37fe0d6e455488f1bda28b7ff60/tumblr_mv3phps0Ly1rsz0klo1_500.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 30-10-2013, 09:26:11
nuk germoj jo,ja misheli e paske ngrene nje....
O Mishel ku e gjete pjeshken se vdiqa me hong edhe une...jo per gjo po sjam Tar-ja e sdu gjona te ngrodhme :D

Se paske kap hic.. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-10-2013, 15:55:04
ehhhhhh :-[
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 30-10-2013, 16:53:45
Mire qe me zgjoi..se paska shkuar vone.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 30-10-2013, 19:02:44
Hajde urgjent ne shpi te cafte ujku :p
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 31-10-2013, 00:00:43
ka 2 ore qe ne shtepi jam po hajde ti..se le nam ke 2 ore tek komshiu :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ness uno ne 31-10-2013, 08:25:20
tani i them  miremengjes duke i peshperitur ne vesh :)
(http://25.media.tumblr.com/8f15fa9fd04e5332ed502870e30942ac/tumblr_mvicyhC5JI1s9k9cto1_500.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: elton.asllani ne 31-10-2013, 08:45:15
You've been coolin', baby, I've been droolin',
All the good times I've been misusin',
Way, way down inside,
I'm gonna give you every inch of my love,
Gonna give you my love.

Wanna Whole Lotta Love
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 31-10-2013, 08:50:01
(http://25.media.tumblr.com/5c42c38cf6e6c2b3ac5ce894f88f42d0/tumblr_mv7mawkwv01rsz0klo1_500.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ness uno ne 01-11-2013, 01:58:32
(http://farm5.staticflickr.com/4036/4368008985_c85b2effbc_z.jpg)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-11-2013, 11:48:53
(http://24.media.tumblr.com/a590faffd90f26e38a324343edd9c2cf/tumblr_mvidc4JxMd1soxlxgo1_500.gif)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-11-2013, 12:05:04
ec atY ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-11-2013, 13:29:14
une eci te rruga ime...ti te e jotja

dy paralele qe s'bashkohen kurre Grenso :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-11-2013, 13:31:52
ndoshta do gjendet nje pike.. :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-11-2013, 13:32:37
pika mund te gjinden sa te duash.....nese ka deshire

ceshtja qendron se deshira eshte:

X x 0 =....  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-11-2013, 13:34:58
une kam mendim te kundert ne kete pike...por çdo dite e re kismet i ri ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-11-2013, 14:46:27
mos mi vidh shprehjet e mia....:P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-11-2013, 17:40:52
ku i ke keto shprehje se nuk po i shoh ne asnje vend? :(
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 01-11-2013, 18:50:43
Jane aty ku duhet te jene!
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-11-2013, 22:31:33
se e dua me shume se atdheun :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 06-11-2013, 16:28:17
Stereophonics - Maybe Tomorrow lyrics (http://www.youtube.com/watch?v=Ja_wQnVgkEc#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Parloté ne 15-11-2013, 10:59:32
ARDITI GJEBREA & INVA MULA - TE DUA (http://www.youtube.com/watch?v=fpVCll6Fdks#ws)

Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 30-11-2013, 16:13:25
3 Doors Down - Landing In London (All I Think About Is You) (http://www.youtube.com/watch?v=rguhxKEBlr4#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-11-2013, 19:45:38
mua me duhet shpirti i qenies njerezore jo trupi..
                                                             GRENS
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 02-12-2013, 09:31:13
[Official] Apocalyptica - Not Strong Enough (Feat. Brent Smith) (http://www.youtube.com/watch?v=_i4toW5iZqI#ws)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Kisss ne 02-12-2013, 10:21:47
Fjala te dua s'ka kuptim
Nese s'ta them ty o shpirti im
Mos me kerko n'terr,mos me kerko n'drit
Veje doren n'zemren tende
Dhe thirrem o shpirt,aty jam

Te Dua Kur Qan
Dhe Kur Qesh
Te Dua Kur Flet
Dhe Kur Hesht
Te Dua,Te Dua
Keshtu Si Je
Merre Zemren Time
Se Per Ty Po Rreh.  :-)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ness uno ne 02-12-2013, 18:26:52
une i them 'listen to your heart'
  s'e kam per kengen ;)  por per shprehjen ne tere kuptimin e   saj
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-12-2013, 11:35:32
Marc Anthony- My baby you (http://www.youtube.com/watch?v=hnh0yU5ef4U#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-12-2013, 20:03:47
i tha te gjitha kjo.. :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-12-2013, 20:28:57
Je e vetmja drite ne erresiren e paskajshme
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-12-2013, 20:29:28
kush mo se me pushoj zemra :S
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-12-2013, 20:30:07
Ai
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-12-2013, 20:31:32
po theksoje pra se na bere me zemer... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-12-2013, 20:33:58
E theksova....fli i qete tani
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 03-12-2013, 20:34:13
syt e tu..syt e tu..me gjith dritat qe kam par..
me gjith lum liqenet blu
shembellejn..syt e tu
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-12-2013, 20:35:39
po i kendon syve te komshiut ti? :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 03-12-2013, 20:37:07
Po pra ..ti pash me dylbi  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-12-2013, 20:37:58
une i kam sterr te zeza.. :engjell:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 03-12-2013, 20:38:58
isha pa syze  :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-12-2013, 20:41:24
hiq syzet dhe vish rrobat :-[
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 03-12-2013, 20:42:44
me rroba jam..s'te punokan as ty syte ? :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-12-2013, 20:43:38
isha pa syze ne fakt
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 03-12-2013, 20:44:17
Te duaa ....IK PIRDHU TASHI
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: flutur ne 03-12-2013, 20:44:56
veri atehere
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-12-2013, 20:49:24
Te duaa ....IK PIRDHU TASHI
..tek komshia e ke fjalen? :engjell:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Shej ne 03-12-2013, 21:16:43
edhe une
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ness uno ne 03-12-2013, 22:26:07
me heshtje mundohem te transportoj ca vale :P ....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 05-12-2013, 10:32:29
(http://data1.whicdn.com/images/88680950/large.png)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 23-12-2013, 17:51:43
Sinéad O'Connor - Nothing Compares 2U (http://www.youtube.com/watch?v=iUiTQvT0W_0#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 24-12-2013, 12:22:31
..ty nuk te zevendeson askush..asnjehere.. kushdo e sido qofte....kete ta mbash mend gjithmone.. :engjell:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 24-12-2013, 12:23:20
..ty nuk te zevendeson askush..asnjehere.. kushdo e sido qofte....kete ta mbash mend gjithmone.. :engjell:

ta fiksoj mire o ?? :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 24-12-2013, 12:24:53
fort dhe jo mire por shume mire se gati harrova.. :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 24-12-2013, 12:29:05
ok po i vej ca gozhda ....ose po e muros fare , te biem rehat e ti e une hahahahaha
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 24-12-2013, 12:30:35
ti ke hyre ne komplet qenien time..shpirterisht. .por vetem fizikisht nuk e di a do kemi ate shans(une te pakten).. hmmmmm:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 24-12-2013, 13:38:43
ti ke hyre ne komplet qenien time..shpirterisht. .por vetem fizikisht nuk e di a do kemi ate shans(une te pakten).. hmmmmm:

ncuqqqqq  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-12-2013, 23:47:15
ka raste qe mendoj se nuk do ndodhe...por kalon shume shpejt ai moment :S
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: dreamm ne 18-01-2014, 12:32:18
......... Somewhere Only We Know

Keane - Somewhere Only We Know (http://www.youtube.com/watch?v=Oextk-If8HQ#)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Pasion ne 18-01-2014, 21:11:24
https://www.youtube.com/watch?v=ruDVFxOrrdM (https://www.youtube.com/watch?v=ruDVFxOrrdM)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: erlehta ne 20-01-2014, 11:51:24
 :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-01-2014, 12:03:48
Bejb :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 20-01-2014, 19:08:13
One in a milion
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: erlehta ne 23-01-2014, 18:13:07
Hallo mein Schatz

Die ganze Welt soll erfahren wie sehr ich dich liebe und das Du der Mann meines Lebens bist. Ich spüre dich so tief in meinen Herzen . Jeder Tag mit Dir macht mich unsagbar glücklich. Ich kann das alles was ich für dich empfinde gar nicht so richtig in Worte fassen, kann dir nur sagen ich liebe Dich von ganzen Herzen :perqafim
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-01-2014, 11:25:15
.
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Lefter ne 29-01-2014, 12:31:28
Give me or kill me  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Monique ne 24-03-2019, 22:09:58
Lefter im gonna kill u if u come back or taj LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: erlehta ne 25-03-2019, 16:07:12
Ich hasse dich 😁
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Monique ne 25-03-2019, 16:08:51
Ich hasse dich 😁

LOL LOL LOL ca te beri faqeziu hahahahaha
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2019, 09:12:25
  [ You are not allowed to view attachments ]  


Ku je mo vrome ku je ?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: M A X ne 11-04-2019, 09:25:50
Nuk ke ndonje adrese kontakti te ktij robit? Apo duhet pyet iher nga Sharra?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2019, 09:31:53
Nuk ke ndonje adrese kontakti te ktij robit? Apo duhet pyet iher nga Sharra?

I kam shkrujt por ne mesazhet e noni tjetrit i lexojme i here ne 6 muj....ska ardh data akoma

e shef ca dashnie kena LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2019, 19:43:26
Alo lali ti je... :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-05-2019, 11:07:52
Mishel ,,ku ma ke gjetur ate foto?..e kam pasur ne nje vend shume sekret..pika te rente  ne nje vend sa me te keq..
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 20-05-2019, 20:24:04
Po ti c'fiton po me ra pika aty? LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-05-2019, 23:34:18
ketu me zure ngushte..me rente mua ajo pika..ne rregull?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-05-2019, 10:47:43
ketu me zure ngushte..me rente mua ajo pika..ne rregull?

Kshu po....tani dalim me qarin te dy :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Charlie ne 21-05-2019, 12:15:17
Do t'i thoja bej dreken :D :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 21-05-2019, 15:42:16
Do t'i thoja bej dreken :D :D

i paske dhone drejtim mer kopuk :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-05-2019, 17:37:12
Skom ci them vetes hic...😁😂
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-05-2019, 22:27:09
me mirekupto aq sa ke mundesi..embelsira ruhet per ne fund ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: erlehta ne 22-05-2019, 06:56:57
Miremengjes ☺️
Ku do e pime kafene :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Parloté ne 22-05-2019, 07:22:52
Mirëmëngjes dhe ditë të mbarë  :)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-05-2019, 09:32:01
Miremengjes ☺️
Ku do e pime kafene :D
..do me marresh ne qafe kalamajte....
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Charlie ne 22-05-2019, 13:06:59
i paske dhone drejtim mer kopuk :P

Ishte koha t'i jap nje drejtim :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 22-05-2019, 15:42:43
Me krahe te lehta o charlie :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: erlehta ne 26-05-2019, 08:31:51
Nga do e mbajme frymen sot 😁
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-05-2019, 14:20:45
nga po i kullote ato..? :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 26-05-2019, 21:59:48
Tenxherja kapakun ..tmerr :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-12-2019, 20:05:50
po garuzhdja.?
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 10-01-2020, 07:52:01
Vdeksh ti per mua jarebi , LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-01-2020, 09:30:25
Kur do...flasim? ;)
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 10-01-2020, 16:06:50
Kur te vdisni LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-01-2020, 22:22:21
kush mo? :S
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Parloté ne 11-01-2020, 07:53:38
Ku je të të gjej njëherë, pastaj të të them diçka... :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-01-2020, 19:42:49
rreth e rrotull eshte.. :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Parloté ne 11-01-2020, 19:50:17
Vjen e shkon si era! 😂 prandaj se gjej lol
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-01-2020, 19:56:12
kur vjen rri gati.dhe. kape. :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Parloté ne 11-01-2020, 20:05:32
Citim nga: Grens(Wiliams)&nbsp; ne 11-01-2020, 19:56:12
kur vjen rri gati.dhe. kape. :P
Prit goma* se dë dale bar- i themi nga ne 😂
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-01-2020, 20:35:18
cfar tha  ai  pastaj kur mbiu Bari? hmmmmm:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Parloté ne 11-01-2020, 21:00:24
Priti aq gjatë sa që tani nuk ngopet.😉
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-01-2020, 21:58:15
nuk ngopet me bar..? hmmmmm:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: erlehta ne 12-01-2020, 07:51:42
Të kam zili dhe inat kur fle gjumë gjatë  :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-01-2020, 01:58:25
Skam ca ti them se te tera Ja kam thene te poshtres... lol
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-01-2020, 22:00:39
ehhh.nga e thena  ne  te  bere.. :S
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Parloté ne 18-01-2020, 22:08:37
Ich hasse dich 😁

Kështu edhe unë i them. 😬
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-01-2020, 22:15:23
shyqyr qe  ja the me ne  fund :P
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Mishel............... ne 02-02-2020, 15:35:36
I them - po si ste ha nje mortje LOL
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Parloté ne 02-02-2020, 22:55:19
Jeg elsker dig. :D
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-02-2020, 09:42:24
Kur do flasim? hmmmmm:
Titulli: Çfarë do ti thonit përsonit që doni ne këto momente?!
Postuar nga: Parloté ne 06-02-2020, 10:49:13
Skam ca ti them se te tera Ja kam thene te poshtres... lol
Thuaja edhe një herë, nga fillimi 😛


Tema: nuk do i thoja gjë se do i shihte të gjithat në sy e buzëqeshje 🙂