×

Cfare duan meshkujt ne shtrat???

· 80 · 5709

Cfare duan meshkujt ne shtrat???

· 80 · 5709

 • Postime: 12
KandI
ne: 24-07-2008, 23:02:33
Cfare duan meshkujt ne shtrat???
Cfare i eksiton me shume ato????????????
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 91
 • Gjinia: Femer
Dallga
#1 ne: 24-07-2008, 23:04:21
Them se nje perqindje e madhe e tyre duan femren, por ka dhe nga ato qe preferojne meshkujt. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#2 ne: 24-07-2008, 23:16:00
Ç'ka duan meshkujt ne shtrat?? hmmmmm:,,,,

Pamela Anderson e një tepsi me akullore,,,u mjafton,,, :D

Atëherë eksitimi flet vet... LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#3 ne: 25-07-2008, 09:53:12
Ç'ka duan meshkujt ne shtrat?? hmmmmm:,,,,

Pamela Anderson e një tepsi me akullore,,,u mjafton,,, :D

Atëherë eksitimi flet vet... LOL

Mos harro nje tas me salep se i duhet LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer
ZUZUNA
#4 ne: 25-07-2008, 12:48:05
Mos harroni dhe lule shtrydhet me krem :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 213
 • Gjinia: Mashkull
joy&joy
#5 ne: 25-07-2008, 12:52:12
una  donna  che  scucchia  tropo
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#6 ne: 27-07-2008, 16:22:57
Nje femer qe nuk perdor fjalen "JO" ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#7 ne: 27-07-2008, 20:02:35
Një femër qe nuk perdor fjalën "JO" ;)


ahaha e forte kjo >:)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#8 ne: 28-07-2008, 09:47:40
Një femër qe nuk perdor fjalën "JO" ;)

Ja nje pergjigje e sinqerte dhe e vertet hahahhahaha  :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 851
iShUlLi
#9 ne: 28-07-2008, 10:05:42
nje femer te forte e qe zbaton urdhrat.. haha
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#10 ne: 28-07-2008, 10:13:09
si e tepert kjo tani//// vetem aty ska urdhra  hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#11 ne: 28-07-2008, 10:15:14
meshkujt ne pergjithesi duan femra ne shtrat  :D
po ka nga ata qe duan e meshkuj hahaha  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#12 ne: 28-07-2008, 11:06:24
Çfarë i eksiton me shumë ato????????????
[/quote]
Mendon per ata apo jo?
Me eksiton kur femra s'ka paragjykime dhe jepet e tera pas seksit, qe behet pjese aktive ne seks dhe jep kontributin e saj..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#13 ne: 31-07-2008, 15:46:47
Duan

shume

   po jo aq sa duam ne (flas nga eksperienca vetjake )
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer
ZUZUNA
#14 ne: 13-08-2008, 09:03:18
Qe ne ti japim te gjitha ne shtrat ti cojem tek yjet  :D ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#15 ne: 13-08-2008, 13:36:14
Duan nje dru mbas qafe e boll e kane  :D :D :D :D

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#16 ne: 13-08-2008, 13:38:15
jo jo se u kujtova....duan vaj te perveluar ne vesh LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#17 ne: 13-08-2008, 20:42:31
Duan nje femer qe te dije te sillet ne shtrat e jo nje femer qe rri si cope druri. LOL LOL :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#18 ne: 14-08-2008, 08:22:32
Aman me qafsh kaq e kishe listen????

unë thashë pale çdo lexoja hahaha

Meshkujt meritojnë shumë nga ne Capkene...sikunder edhe ne nga ata.
Por mos ngaterrojme Meriten me Pretendimin! (si emra njerezish këto)

Gjithsesi meshkujt ne shtrat duan një femër qe te jetë sa me fleksi dhe mos te thotë kurrë JO për asgjë!!! por a ka te tilla???? nuk besoj.te gjithë kemi një limit , jo gjithçka është e mundur dhe jo gjithçka është e shendetshme...
Meshkujt e sotem frymezohen shume nga komponent te jashtem....dhe mendojne se cdo gje mund te behet , e ne fund te fundit asgje te keqe ka...por ne nuk jemi aktore pornografish e ju meshkuj te dashur nuk jeni aktor seksi..LOL LOL...andaj kenaqu me c'ju japim ashtu sic kenaqemi ne me ate qe na jepni,..... :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#19 ne: 14-08-2008, 08:49:15
Po ty te dihet pazari moj hahahha

thashe se do thoje ndonje gje te re hahahha
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer
ZUZUNA
#20 ne: 14-08-2008, 08:58:20
Duan,ja te nxjerr çik listen e madhe
duan një injorim total se nuk meritojnë asgjë prej nesh
as kohën për te menduar për ta
as mundimin për te menduar
as......boh
te paktën te bëjnë atë punën dhe biem rehat
LOL LOL DHe une i ketij mendimi jam :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#21 ne: 15-08-2008, 14:04:04
Duan nje femer si puna e marshit qe leviz nga i 1 tek i 4-ti
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#22 ne: 27-07-2012, 14:44:46
..nuk e dine as vet kta e ne nga ta dime :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#23 ne: 27-07-2012, 14:48:11
Duan nje femer si puna e marshit qe leviz nga i 1 tek i 4-ti
po me i fut te 5-stin a ju vjen keq, e te mbarojme pune..?? se na vdiqet... LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#24 ne: 27-07-2012, 15:57:46
Ti nensy qeke shume simpatike.
 :-[
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super