×

Cfare duan meshkujt ne shtrat???

Cfare duan meshkujt ne shtrat???

· 80 · 5952

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer
NENSY
#25 ne: 27-07-2012, 19:46:54
Ti nensy qeke shume simpatike.
 :-[
pse ore tani po  me shikon ti mua,,?? do jesh i ri ti ktu, jo per gje... :P
Gerti1
#26 ne: 27-07-2012, 20:02:08
I ri fringo jam. Nuk ma shef daten e regjistrimit?
Shume kapele e bukur meqe ra llafi. Te shkon shume.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#27 ne: 27-07-2012, 22:29:36
meshkujt duan femra..mundesisht nja 5 a 6 njeheresh

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#28 ne: 28-07-2012, 15:14:55
Duan nje dru mbas qafe e boll e kane  :D :D :D :Dhahahahaaa sapo do shkruja kete LOL

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#29 ne: 30-07-2012, 22:17:41
Duan nje femer qe te dije te sillet ne shtrat e jo nje femer qe rri si cope druri. LOL LOL :P
ja nje pergjigje e sinqert

 • Postime: 12743
Mishel...............
#30 ne: 30-07-2012, 22:19:58
duan dike qe ti rrotulloj aq sa mos kene me fuqi per round tjeter

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#31 ne: 30-07-2012, 22:21:07
ekspertja sapo foli,
gjunjezohuni meshkuj se kjo e dinka radhen e punes

 • Postime: 12743
Mishel...............
#32 ne: 30-07-2012, 22:23:52
meshkujt duan ate qe se kane , se kur e kane duan ate tjetren e kshu me rradhe

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#33 ne: 30-07-2012, 22:25:00
oreksi cti besh

 • Postime: 12743
Mishel...............
#34 ne: 30-07-2012, 22:26:26
meshkujt duan ne shtrat nje femer fjalepak e pune shume

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#35 ne: 30-07-2012, 22:27:48
time to go have fun

 • Postime: 12743
Mishel...............
#36 ne: 30-07-2012, 22:28:46
meshkujt duan ne shtrat femren  e rradhes

 • Postime: 12743
Mishel...............
#37 ne: 01-08-2012, 15:03:44
ende e paditur se cfare duan meshkujt ne shtrat?
Gerti1
#38 ne: 01-08-2012, 18:16:09
Meshkujt ne shtrat duan nji krevat te mir ne rradhe te pare, jo qe te shembet ne gjys.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#39 ne: 01-08-2012, 22:21:01
rremuje duan...asgje me shume

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#40 ne: 01-08-2012, 22:22:53
Nje femer qe nuk perdor fjalen "JO" ;)

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#41 ne: 02-08-2012, 09:49:42
kush e gjeti moj? si ju shkoj mendja? papappapapapa

kush e ka qejf refuzimin :D :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#42 ne: 02-08-2012, 09:51:56
meshkujt duan ate qe duan edhe femrat....deshire, pasion , ndjenja te mbeshtjella ne nje me nje cope karte

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#43 ne: 02-08-2012, 09:54:06
asnje nga ato qe the me siper

 • Postime: 12743
Mishel...............
#44 ne: 02-08-2012, 09:54:52
pa he ma thuaj ca do ti me

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#45 ne: 02-08-2012, 09:55:38
abonim premium me pa sportin  :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#46 ne: 02-08-2012, 09:56:10
LOL....meshkuj mo

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#47 ne: 02-08-2012, 09:56:56
dun me lujt bilardo se ja ka shpifur tavlla

 • Postime: 12743
Mishel...............
#48 ne: 02-08-2012, 09:58:37
bilardo ne shtrat.....mprifni stekat cuna

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#49 ne: 02-08-2012, 09:59:50
duan xhiro me dashnore pa ju ca trapi se kush i shef
 

Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X
Çfarë është sëmundja ‘Kawasaki’ dhe si lidhet me COVID-19

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 12-05-2020, 08:56:22
nga M A X
Cfare ishte nje Kurtizane?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 28-04-2020, 19:51:43
nga M A X