×

Cfare duan meshkujt ne shtrat???

· 80 · 5726

Cfare duan meshkujt ne shtrat???

· 80 · 5726

 • Postime: 12738
Mishel...............
#50 ne: 02-08-2012, 10:04:31
e te gjitha keto ne shtrat i duan....pse shtratin e ke vu ke cepi pallatit?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#51 ne: 02-08-2012, 10:06:01
kemi dhe makinen per ate pune
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#52 ne: 02-08-2012, 10:07:33
shume mire...te tera kushtet ia paske kriju vetes...tani meshoja
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#53 ne: 02-08-2012, 10:08:53
kam fillu ka kohe :D
u prish koha ketej nga une kam frike se do bjer prape shi
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#54 ne: 02-08-2012, 10:10:04
kurse nga ne sa leshoi ca bubulliqe dhe kaq...as nje fije shi nuk ra


te vjen te shqyesh qe londren e cau shiu , tiranen as e lag jo...sa inat qe ka edhe koha


Dhe cfare donin meshkujt ne shtrat?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#55 ne: 02-08-2012, 10:11:38
pak me larg londres jam por moti njelloj eshte si andej nga anglia dhe ketu.
Meshkujt duan qe mos ti cahet trapi shume me kerkesa per shoping, te na gatuajn gjellera te mira, te mos qajn si idiote kot se koti
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#56 ne: 02-08-2012, 10:22:43
Bravo edhe une kete them....nje tarallake do e bote fiks kete qe doni ju LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#57 ne: 02-08-2012, 10:23:44
bejm edhe ndonje perjashtim ndonjeher per ndonje pordhace
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#58 ne: 02-08-2012, 10:27:04
e bo per sevap kete te fundit besoj
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#59 ne: 02-08-2012, 10:44:22
vallaj se kam dite qe te besh seks mund te quhet edhe sevap hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#60 ne: 02-08-2012, 10:44:56
e ashtu ashtu
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#61 ne: 02-08-2012, 10:46:24
behet me qejf ajo pune ndryshe nuk ngrihet eskavatori
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#62 ne: 02-08-2012, 10:46:51
uuuuuuu

po shoku koperativist ...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#63 ne: 02-08-2012, 10:48:26
uuuuuuu

po shoku koperativist ...
psh ta shpjegoj une
nese ti do flisje si gjjithmone ashtu futja kot
Ai miku do merzitej dhe nuk de begeniste fare per tu cuar
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#64 ne: 02-08-2012, 10:49:26
psh ta shpjegoj une
nese ti do flisje si gjjithmone ashtu futja kot
Ai miku do merzitej dhe nuk de begeniste fare per tu cuar


po ti pse bo sikur cdo dite me shtri kabllin mu??
ilustrim i deshtum ai i joti
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#65 ne: 02-08-2012, 10:50:28
po ti pse bo sikur cdo dite me shtri kabllin mu??
ilustrim i deshtum ai i joti
bote virtuale eshte dhe lejohen te tilla mendime. Ne boten reale te dergova mesazh dje me duket (ate te fundit)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#66 ne: 02-08-2012, 10:51:30
lejohen mendime por jo perfundime....

sdi ca me ke shkrujt
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#67 ne: 28-12-2013, 00:50:02
Qejf pa hesap
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#68 ne: 28-12-2013, 00:54:13
te na plotesojne femrat fantazite cip me cip... :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#69 ne: 28-12-2013, 00:55:36
Po i pergjigjesh ti pastaj cipe me cipe mo lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1010
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#70 ne: 28-12-2013, 00:55:41
Po edhe une ashtu them tme plotesoj te gjitha fantazite e shfrenuara qe kam LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#71 ne: 28-12-2013, 00:57:43
Po i pergjigjesh ti pastaj cipe me cipe mo lol
une ja luaj binane pastaj. LOL


ke ndonje fantazi specifike moj enderrimtare apo ce do... :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1010
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#72 ne: 28-12-2013, 00:58:40
Kam shume  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#73 ne: 28-12-2013, 00:59:41
Ja kte dun lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 474
ness uno
#74 ne: 28-12-2013, 01:00:25
enderrimtare...fill o me fantazine number one...te shohim njehere ke apo ske gusto ne fantazi
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super