×

Cfare duan meshkujt ne shtrat???

Cfare duan meshkujt ne shtrat???

· 80 · 6027

  • Postime: 473
ness uno
#75 ne: 28-12-2013, 01:01:45
une si mashkull kam qef kur me thone jo kete smundem sepse se kam bere asnjehere..... vdes per kete shprehje e kam shume qef,..........

  • Postime: 1012
  • Gjinia: Femer
endrrimtare
#76 ne: 28-12-2013, 01:01:49
mos me boj si profesor tashti LOL

  • Postime: 7441
  • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#77 ne: 28-12-2013, 01:02:07
Kam shume  :P
ma dergo ne inboks qe mos ta mesojne te gjithe... ;)

  • Postime: 1012
  • Gjinia: Femer
endrrimtare
#78 ne: 28-12-2013, 01:05:38
Hajde me mire vete ketu Tipi  :P

  • Postime: 12234
Lefter
#79 ne: 28-12-2013, 15:34:34
Duan  nje femer,edhe po te jet me nje sy sprish pune  :D :D :D
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X
Çfarë është sëmundja ‘Kawasaki’ dhe si lidhet me COVID-19

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 12-05-2020, 08:56:22
nga M A X