×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 20-06-2012, 14:11:10 »

une ne fakt njoh kete Omer K qe e kam pas si bicim shefi LOL
Postuar nga: Shej
« ne: 20-06-2012, 14:04:45 »

ehe thashe se me the omer ezel e ke parasysh  :D
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 20-06-2012, 13:42:52 »

O.Pamuk thote kshu:Ketij o toce
Omar Pamuk :P
Postuar nga: Shej
« ne: 20-06-2012, 12:25:36 »

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 20-06-2012, 11:55:31 »

ondrre pllaq ty  :perqafim

Te fala mi co Omarit
Postuar nga: Shej
« ne: 20-06-2012, 11:37:44 »

Nga ke humbur kaq kohe? Ti je star-i i forumit. perq

knej verdalle por me mendje e shpirt ktu kam qene  :P

perq
Postuar nga: endrrimtare
« ne: 20-06-2012, 11:27:25 »

ondrre pllaq ty  :perqafim

Nga ke humbur kaq kohe? Ti je star-i i forumit. perq
Postuar nga: Shej
« ne: 20-06-2012, 11:18:56 »

ondrre pllaq ty  :perqafim
Postuar nga: endrrimtare
« ne: 20-06-2012, 11:16:11 »

Shej-i  :perqafim  :perqafim Ka qene me mend ai qe ka shkruajtur keto rreshta.
Postuar nga: Shej
« ne: 20-06-2012, 10:17:38 »

O.Pamuk thote kshu:

Dashuria është dorëzimi.
Dashuria është shkaku i dashurisë.
Dashuria është të kuptosh.
Dashuria është një muzikë. Dashuria dhe shpirti fisnik janë e njëjta gjë.
Dashuria është poezia e trishtimit.
Dashuria është vështrimi i shpirtit të thyer në pasqyrë.
Dashuria është kalimtare.
Dashuria është të mos thuash kurrë që jam penduar.
Dashuria është kristalizim. Dashuria është të japësh.
Dashuria është ndarja e një çamçakëzi.
Dashuria kurrë nuk vihet re.
Dashuria është një fjalë boshe.
Dashuria është të takosh Zotin.
Dashuria është një dhimbje.
Dashuria është të jesh sy më sy engjëllin.
Dashuria është tek lotët.
Dashuria është pritja në kokë të telefonit.
Dashuria është një botë e tërë.
Dashuria është kapja dorë për dore në kinema.
Dashuria është një dehje.
Dashuria është një bishë.
Dashuria është një verbëri.
Dashuria është të dëgjosh zërin e zemrës.
Dashuria është një qetësi e shenjtë.
Dashuria bëhet temë nëpër këngë.
Dashuria i bën mirë fytyrës.
Dashuria është malli ndaj një personi që do ta përqafosh fort dhe të duash të rrish me të.
Është të dëshirosh se duke përqafuar atë harron gjithçka në botën e jashtme.
Është malli i njeriut për të gjetur strehë të sigurt për shpirtin e tij.