×

Cfare eshte renia ne dashuri?

Cfare eshte renia ne dashuri?

· 50 · 5721

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer
NENSY
#25 ne: 19-06-2012, 11:18:57
nje djal i dhe nje vajze...
vajza pyet djalin: -cfar eshte dashuria..?
djali- dashuria eshte :kur ti merr cokollata nga canta ime, e une akoma i le aty cdo dite....

 • Postime: 182
Xhuli*
#26 ne: 19-06-2012, 12:43:01
 :) :)

 • Postime: 1283
Pasion
#27 ne: 19-06-2012, 12:43:54
:) :)
He mi Xhul nje koment te pakten :)

 • Postime: 182
Xhuli*
#28 ne: 19-06-2012, 13:01:26
Pasion i buzëqesha komentit të Nensit siper, qe¨kishte shkruar për cokollatat :)


Si spo e gjej edhe nje si vet keshtu edhe fizkisht edhe njerezisht  hmmmmm:

 • Postime: 1283
Pasion
#29 ne: 19-06-2012, 13:44:49
Une kerkova nje koment e jo per c'ka buzeqeshe,gjithsesi ok :)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#30 ne: 19-06-2012, 13:51:54
Une mendoj se renia ne dashuri eshte llafe piset :P

 • Postime: 182
Xhuli*
#31 ne: 19-06-2012, 13:58:28
Thashe si spo e gjeje nje mashkull si une, shpirterisht dhe fizikisht, pastaj do ju tregoja s cfare është renia :)

Gjithsesi dashuri është ndjenja me e bukur qe njeriu ka dhe të cilin se udheheq dot as nuk e kontrollon :)

Pasion kjo është dashuri për mua :)

 • Postime: 1283
Pasion
#32 ne: 19-06-2012, 16:17:20
Thashe si spo e gjeje nje mashkull si une, shpirterisht dhe fizikisht, pastaj do ju tregoja s cfare është renia :)

Gjithsesi dashuri është ndjenja me e bukur qe njeriu ka dhe të cilin se udheheq dot as nuk e kontrollon :)

Pasion kjo është dashuri për mua :)
Ok  Xhuli.
Faleminderit edhe te them e kuptova.

Syri im i pershtat e kete dashurise,,,,,,,,!

Ti je  engjell me nje krah te vetem dhe mund te fluturosh vetem duke qendruar te me perqafuar. :)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#33 ne: 19-06-2012, 16:31:27
une jam engjelli i ferrit.....sme duhen krahe :P

 • Postime: 1283
Pasion
#34 ne: 19-06-2012, 17:10:19
une jam engjelli i ferrit.....sme duhen krahe :P
S'ma mbush mendjen pa te pare :P :P :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#35 ne: 20-06-2012, 01:03:47
ti si me qene shen kozmai..palo prift LOL

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#36 ne: 20-06-2012, 01:31:28
(?)

 • Postime: 182
Xhuli*
#37 ne: 20-06-2012, 01:39:03

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#38 ne: 20-06-2012, 01:42:54

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#39 ne: 20-06-2012, 08:51:08
Jam akoma i virgjer nuk e di se cfare eshte.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#40 ne: 20-06-2012, 10:17:38
O.Pamuk thote kshu:

Dashuria është dorëzimi.
Dashuria është shkaku i dashurisë.
Dashuria është të kuptosh.
Dashuria është një muzikë. Dashuria dhe shpirti fisnik janë e njëjta gjë.
Dashuria është poezia e trishtimit.
Dashuria është vështrimi i shpirtit të thyer në pasqyrë.
Dashuria është kalimtare.
Dashuria është të mos thuash kurrë që jam penduar.
Dashuria është kristalizim. Dashuria është të japësh.
Dashuria është ndarja e një çamçakëzi.
Dashuria kurrë nuk vihet re.
Dashuria është një fjalë boshe.
Dashuria është të takosh Zotin.
Dashuria është një dhimbje.
Dashuria është të jesh sy më sy engjëllin.
Dashuria është tek lotët.
Dashuria është pritja në kokë të telefonit.
Dashuria është një botë e tërë.
Dashuria është kapja dorë për dore në kinema.
Dashuria është një dehje.
Dashuria është një bishë.
Dashuria është një verbëri.
Dashuria është të dëgjosh zërin e zemrës.
Dashuria është një qetësi e shenjtë.
Dashuria bëhet temë nëpër këngë.
Dashuria i bën mirë fytyrës.
Dashuria është malli ndaj një personi që do ta përqafosh fort dhe të duash të rrish me të.
Është të dëshirosh se duke përqafuar atë harron gjithçka në botën e jashtme.
Është malli i njeriut për të gjetur strehë të sigurt për shpirtin e tij.

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#41 ne: 20-06-2012, 11:16:11
Shej-i  :perqafim  :perqafim Ka qene me mend ai qe ka shkruajtur keto rreshta.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#42 ne: 20-06-2012, 11:18:56
ondrre pllaq ty  :perqafim

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#43 ne: 20-06-2012, 11:27:25
ondrre pllaq ty  :perqafim

Nga ke humbur kaq kohe? Ti je star-i i forumit. perq

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#44 ne: 20-06-2012, 11:37:44
Nga ke humbur kaq kohe? Ti je star-i i forumit. perq

knej verdalle por me mendje e shpirt ktu kam qene  :P

perq

 • Postime: 12743
Mishel...............
#45 ne: 20-06-2012, 11:55:31
ondrre pllaq ty  :perqafim

Te fala mi co Omarit

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#46 ne: 20-06-2012, 12:25:36

 • Postime: 12743
Mishel...............
#47 ne: 20-06-2012, 13:42:52
O.Pamuk thote kshu:Ketij o toce
Omar Pamuk :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#48 ne: 20-06-2012, 14:04:45
ehe thashe se me the omer ezel e ke parasysh  :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#49 ne: 20-06-2012, 14:11:10
une ne fakt njoh kete Omer K qe e kam pas si bicim shefi LOL
 

Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X
Çfarë është sëmundja ‘Kawasaki’ dhe si lidhet me COVID-19

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 12-05-2020, 08:56:22
nga M A X
Cfare ishte nje Kurtizane?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 28-04-2020, 19:51:43
nga M A X