×

Çfarë përfitoni nga seksi me femra të shëndosha

Çfarë përfitoni nga seksi me femra të shëndosha

· 9 · 317

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 27-03-2019, 16:51:37
 

Nëse i doni partneret të kolme, atëherë lexoni dhjetë arsyet përse janë të shkëlqyeshme në shtrat. Hulumtimet shkencore tregojnë që meshkujt janë “të programuar” në atë mënyrë që të joshen përgjithësisht nga femrat me trup të mbushur.

Uria e shëndetshme (seksuale)
Asgjë nuk është më joshëse, më ndjellëse për seks se sa femra, e cila di të kënaqet, – ha ëmbëlsira kur i hahen, pi një gotë verë atëherë kur dëshiron, por kur dëshiron të përjetojë orgazmën, duhet të jeni të përgatitur…

Jeta është e shkurtër…

…që të arrini të kaloni me vajzën, e cila është e fiksuar me djegjen e kalorive dhe e cila kohën pas seksit në vend të përkëdheljes e shfrytëzon për të biseduar për dietën e re.

Gjinjtë e mëdhenj

Të shtojmë – nuk është çdo gjë tek gjinjtë, mirëpo nuk duhet injoruar, nëse femra ka gjinj të bukur.

Prapanica

Hulumtimi ka treguar, që femrat me prapanicë të madhe lindin fëmijë më inteligjentë për shkak të sasisë së madhe të omega 3-shit, – thartirë yndyrore e shtresuar në prapanicë.

Fokusimi në gjërat argëtuese

Damat me trup të bëshëm nuk do të humbin kohë, duke u përpjekur që të veshin xhinse tre numra më të vegjël, por në gjëra shumë më argëtuese, – në pozicione të reja seksuale, në shpërthimin e afshit…

Rehatia

Do të pajtoheni, gjinjtë e bujshëm të femrave me trup të formësuar janë vendi ideal, në të cilin mund ta mbështesni kokën pas “aksionit” të mirë.

Ato janë supermodele të vërteta

Nëse mendoni pak më mirë, do të kuptoni që femrat me trup me forma plot kthesa para qindra vjetësh kanë qenë sinonim i bukurisë dhe i “seksualitetit”, – deri në kohën kur pistën e modës e zaptuan “skeletet lëvizëse”.

Femrat e njohura me trup të bujshëm

Mendoni vetëm për Jennifer Lopezin, Kim Kardashianin, Kelly Broken…Jemi të bindur se nuk duhet asgjë më tepër të shtojmë. / Lapsi.al

 • Postime: 253
Monique
#1 ne: 27-03-2019, 16:55:10
Po ato sjane te shendosha o Max....ato jane te kolme LOL LOL

ika e nga ktu se spo gjej veten neper keto tema LOL

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#2 ne: 27-03-2019, 16:58:50
Eh smu bene lemsh mendimet nga keto tema...\ O max do punoj une apo do lexoj keto tema e ti bej lemsh keto letra qe kane fatin e njerezve ne dore. :P :P

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#3 ne: 27-03-2019, 17:54:53
😂😂😂😂😂
Maxi shkrun e i fut vrapin 😂😂😂
Ec er ketu 😂😂😂

 • Postime: 253
Monique
#4 ne: 27-03-2019, 18:35:22
Po pra...duhet mendimi i ekspertit , sa % perputhet tema vs realitetit

Erlehta je shnosh shume aaaa? LOL

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#5 ne: 27-03-2019, 18:48:52
Une moj...jo jo shyqyr 😂😂

 • Postime: 253
Monique
#6 ne: 27-03-2019, 19:09:25
Po cka me te shendoshat ki moj? LOL

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#7 ne: 27-03-2019, 19:28:58
Po ato sjane te shendosha o Max....ato jane te kolme LOL LOL

ika e nga ktu se spo gjej veten neper keto tema LOL

Po aty e kam fjalen dhe un e jo te te shendosha qe ta kene trupin pala pala, ku per te gjet dicka me interes duhet perpjekje si eksploratoret neper xhungel. 🐖

 • Postime: 253
Monique
#8 ne: 27-03-2019, 19:31:37
Kapish kapish...sot i thele ,neser tjetren LOL
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X
Çfarë është sëmundja ‘Kawasaki’ dhe si lidhet me COVID-19

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 12-05-2020, 08:56:22
nga M A X