×

Sondazh

Pyetja esht dhe per te dyja gjinit Djemt & Vajzat

20 - 22
18 (10.3%)
22 - 24
26 (14.9%)
24 - 26
45 (25.7%)
26 - 28
29 (16.6%)
28 - 30
24 (13.7%)
30 - 35
23 (13.1%)
18 - 20
10 (5.7%)

Numri i anetareve qe votuan: 148

Cila eshte mosha ideale per t'u martuar ?

Vizitor · 272 · 23498

Cila eshte mosha ideale per t'u martuar ?

Vizitor · 272 · 23498

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer
Aida
#100 ne: 26-10-2005, 10:06:57
Aida, flm per urimin, se shpejti kismet :D


suksese i urova capkenes..... po ani se edhe ty te uroj suksese dhe martese te shpejte :D ;)

 • Postime: 1533
Karatisti
#101 ne: 26-10-2005, 10:09:56

suksese i urova capkenes..... po ani se edhe ty te uroj suksese dhe martese te shpejte :D ;)


Flm, po behem gati per te dyja une LOL

 • Postime: 100
 • Gjinia: Femer
valdoente
#102 ne: 30-06-2006, 14:04:54
Mendoj se mosha 25 vjeqar-e do te ishte moshe ideale per Martese

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer
Buzeqeshja
#103 ne: 03-11-2007, 11:55:56
per vajza 25 (nese me von, hyn ne kategorin e biznezmeneve, ne kategorin e atyre vajzave qe jen te dhena pas nje karriere ose ne at kategorin "vajza te lena pas dore//second hand girl !!)

per djem 30 (nese me von, hyn ne kategorin e biznesmeneve, ne kategorin e atyre djemve qe jan te dhena pas nje karriere ose ne at kategorin "djem te len pas dore//all good guys are taken, married or homoseksuals !!)

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer
*ZaNa*
#104 ne: 03-11-2007, 14:14:37
24 - 26 :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#105 ne: 03-11-2007, 16:42:23
E ku ka me mire se beqaria  :P

 • Postime: 855
 • Gjinia: Femer
Ami
#106 ne: 03-11-2007, 23:24:08
Per vajzat 26 - 28, dhe per djemte 28 - 30.
Capkenja
#107 ne: 14-11-2007, 16:29:54
Me nje fjale me duhen dhe 2 vjet mua a 3 ......paska kohe !

Une i trembem shume marteses se di pse :(
mishel
#108 ne: 15-11-2007, 01:45:24
e ke frike sepse e mendon shume! lere te vije vete natyrshem pa sforco dhe do shohesh se nuk eshte fundi i botes! thjesht privim i disa gjerave qe ne beqari nuk i ke.

 • Postime: 155
Blue sky
#109 ne: 17-11-2007, 02:54:47
Mosha ideale per tu martuar eshte tani.

 • Postime: 79
 • Gjinia: Femer
Vlonjatka
#110 ne: 26-12-2007, 08:48:25
28-30

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#111 ne: 26-12-2007, 16:43:37
45-50 :P
mishel
#112 ne: 26-12-2007, 16:54:20
Po dhe kalamajve ti thone te ka ardh gjyshi me te marre ! ehhh bela si gjindet karari njerezise thuaj

 • Postime: 2
agush
#113 ne: 27-12-2007, 12:02:53
per vajzat 24 vjec dhe per djemte 28

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#114 ne: 27-12-2007, 19:08:32
Mosha ideale për tu martuar është tani.


Tani jo nuk kam shume kohe ...e leme dot nga java tjeter :D

(aman se po i the Tani ketyre na moren kot 16-17 vjecaret e forumit duke kerku per nuse e per burre ...kaq duan keta nje fjale :D )

 • Postime: 155
Blue sky
#115 ne: 27-12-2007, 22:51:17
Aman moj Lisa po kush do e marre  nje  65 vjeqar dhe te varfer biles mo aman   hmmmmm: :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#116 ne: 28-12-2007, 00:35:39
Sir e diskutuam njehere ket muhabet :D
mishel
#117 ne: 28-12-2007, 11:49:06
Mosha ideale eshte mos martohesh fare! po kush rri pa e onger ate k.oqe ullini! nejse ju qe jeni ne kohe perfitoni, mos u martoni!

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull
labiku
#118 ne: 28-12-2007, 16:56:02
per cupa 23,24,25,  per cuna 25,26,27

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#119 ne: 15-01-2008, 17:36:31
22-24 mendoj


edhe pse un po martohem e vogel 18 vjec hehehe
mishel
#120 ne: 15-01-2008, 22:12:42
sa e vogel eurogina vertet. gjthsesi te uroj fat. mbase nga hovi rinor, pasi ne kete moshe gjerat i merr me lehte, pa u impenjuar shume dhe ia le kohes te vere pikat mbi i. por sa me shume rritesh aq me dyshuese dhe kerkuese behesh persa i perket ketij hapi kaq te madh...mbase me te madhit qe ndermerret ndonjehere!

 • Postime: 187
 • Gjinia: Mashkull
miku
#121 ne: 15-01-2008, 22:37:53
Une votova per 24-26, por kam nje vrejtje per hapesin e sondazhit: Po mbi 35 vjec nuk martohen? Dmth kush u martua u martua. Une jam per martesen mbi 60 vjec.... :D
mishel
#122 ne: 15-01-2008, 22:49:20
po gruan ta njohesh tek rradha pensionit?

 • Postime: 187
 • Gjinia: Mashkull
miku
#123 ne: 15-01-2008, 23:42:48
po gruan ta njohësh tek rradha pensionit?

Pse ne azil do te ishte keq? Ka romantiken e vet apo jo? :P

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#124 ne: 15-01-2008, 23:50:48
po gruan ta njohësh tek rradha pensionit?
LOL LOL LOL LOL Mishelke ti te shkrin fare, ke nje humor shume origjinal,te pershendes  :perqafim