×

Sondazh

Pyetja esht dhe per te dyja gjinit Djemt & Vajzat

20 - 22
18 (10.3%)
22 - 24
26 (14.9%)
24 - 26
45 (25.7%)
26 - 28
29 (16.6%)
28 - 30
24 (13.7%)
30 - 35
23 (13.1%)
18 - 20
10 (5.7%)

Numri i anetareve qe votuan: 148

Cila eshte mosha ideale per t'u martuar ?

Vizitor · 272 · 22484

Cila eshte mosha ideale per t'u martuar ?

Vizitor · 272 · 22484
mishel
#125 ne: 15-01-2008, 23:57:27
Pershendetje e dashur.  edhe aty miku edhe aty lind romanca, me shume vibracione bile bile...dridhje duarsh , kembesh e dhembesh dmth protezash

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#126 ne: 15-01-2008, 23:57:54
Per mua mosha ideale per te mos u martuar eshte 20-30 vjeç.. :D
mishel
#127 ne: 15-01-2008, 23:59:53
ama jo? sa vajte ti cheke 32? tamam ne moshe je hahaha

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#128 ne: 16-01-2008, 00:03:01
32...si e gjete..ne fakt aty ku kam jetuar une pranverat kalojne nga 2 ne vit... :D
micheli
#129 ne: 08-04-2008, 11:05:42
uhn kam hum qef ma ba sex se me vjen mir edhe lezet sepse un e adhuroj sexin edhe kush me don edhe mu edhe veq sexin tem le te lajmerohet ne emailin pavaresia_love@hotmail.com seun hala nuk e kom pas me dikan serozish po veq mi knaq djemt se sex ahhhhhhh sa lezet hahaha :perqafim
klinasja
#130 ne: 19-04-2008, 22:21:59
mendoj qe mosha ideale per tu martuar eshte nga 23 deri 28 per femra,kurse per meshkuj nga 28 e deri 32,kesht mendoj une.,.

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull
labiku
#131 ne: 10-05-2008, 23:08:23
mosha me ideale eshte kur te mbet dobici ne pler. LOL
po jo theme per cupa nja 24 per djem 26
Capkenja
#132 ne: 11-05-2008, 00:17:05
do e hame  nje dite te gjitha ate gjene si heret si vone....mendoj nese njerezit jane bere per njeri tjetrin nuk ka pse ti pengoj mosha..........thon e se martesa te kufizon ,por njeriu i vendos kufinjte vetes para se tia vene te tjeret.....mua qejfi ma ka shume se per momentin punen e kam ,jeten e nisa,po ndonjehre sma ka qejfi them ohoo rri rehat e ste bie njeri me qafe :)

 • Postime: 5966
SmiLey
#133 ne: 11-05-2008, 10:48:13
Vetëm kur ta ndjejne te dyja palet ne çdo aspekt. Them ne çdo aspekt sepse duhet gjykuar mirë përpara se te hidhet ai hap i rëndësishëm sepse kthimi mbrapa, pothuajse do të ishte i pamundur sërish :S

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#134 ne: 11-05-2008, 16:33:08
Une u martova 16 dhe nuk i kam ra pendes asnjeher. Por mendoj se mosha ideale per femrat eshte 21-24 kurse per djemte 27-30 sepse ata kane deshire te shijojn jeten me shum se ne besoj.
xx

 • Postime: 33
nisa
#135 ne: 03-06-2008, 14:04:27
PO KETU NUK MENDOJ SE KA RENDESI MOSHA TE MARTOHESH ATEHER KUR MENDON SE JE I,E GATSHME PER TE DHEN PERGJEGJSIN PER NJE FAMILJE TE SHENDOSH,

 UN VETEM SA I KAM MBUSHUR 20 DHE DO MARTOHEM MUAJIN TJETER

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#136 ne: 03-06-2008, 14:05:57
28-30 PASI TE JESH STABILIZUAR EKONOMIKISHT,DHE PASI ARRIN NJE PJEKURI MESE TE MJAFTUESHME
Emira
#137 ne: 03-06-2008, 15:05:33
Jam me Progresin.

Nisa, e kam bere ate hap ne moshen tende dhe nuk pati sukses  :D po jeta vazhdon.

Te uroj shume fat per martesen tende!

 • Postime: 33
nisa
#138 ne: 03-06-2008, 19:13:22
faleminderit dhe mu me vje keq per mos suksesin tend sinqerisht por ishalla don Zoti  lutesi)) te mos pendohem me von per ket qe kam vendosur ><
Capkenja
#139 ne: 06-06-2008, 23:05:25
ja po na vjen ideali..na mungon vetem vullneti per ta marr kete hap :)

 • Postime: 90
 • Gjinia: Femer
fijona
#140 ne: 04-11-2008, 00:15:20
mosha ideale per tu martur nes je ne shkolle maksimalja eshte 28 po nese nuk je 24 per mendimi tim

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#141 ne: 23-03-2010, 06:51:19
Moshe ideale nuk ka. Martesa duhet te ndodhe kurdo qe te ndjehet i gatshem njeriu, psikologjikisht, financiarisht etj.

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#142 ne: 23-03-2010, 12:45:59
ah mendoj se ekziston nje moshe per te bere hapin e madh,sepse martesa kerkon pergjegjesi ,perkushtim etj dhe te gjitha keto  veshtire te behen ne nje moshe jo te pjekur. personalisht nuk jam me martesen ,por nese do te vendosja dicka te tille do ta beja rreth moshes 30 -32 vjec

 • Postime: 10
 • Gjinia: Femer
Kesulekuqja
#143 ne: 06-07-2010, 17:31:56
 :S  :S  :S  :S mendoj vajzat 20 kurse djemte 22 jo edhe tamam te pjekur po aty afer

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#144 ne: 07-07-2010, 13:59:00
  :S  :S  :S mendoj vajzat 20 kurse djemte 22 jo edhe tamam te pjekur po aty afer

ca po thua miiiiiiiii......... ..  ^o) ^o)

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#145 ne: 07-07-2010, 15:23:13
30

 • Postime: 276
mister x
#146 ne: 07-07-2010, 15:26:13


i qe te kem dy gra  :D

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#147 ne: 07-07-2010, 15:34:10
si perfundim cila ishte mosha misterioz?  :P

 • Postime: 276
mister x
#148 ne: 07-07-2010, 15:41:51

duhet te isha martuar gja tre here ......... :D


30-35

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#149 ne: 07-07-2010, 15:45:51
Dmth ti qenke 90 vjec...? LOL