×

Sondazh

Pyetja esht dhe per te dyja gjinit Djemt & Vajzat

20 - 22
18 (10.3%)
22 - 24
26 (14.9%)
24 - 26
45 (25.7%)
26 - 28
29 (16.6%)
28 - 30
24 (13.7%)
30 - 35
23 (13.1%)
18 - 20
10 (5.7%)

Numri i anetareve qe votuan: 148

Cila eshte mosha ideale per t'u martuar ?

Vizitor · 272 · 22792

Cila eshte mosha ideale per t'u martuar ?

Vizitor · 272 · 22792

 • Postime: 277
mister x
#150 ne: 07-07-2010, 15:48:32


Do jetoj sa Matusalemi

ai u martua kur ishte 120 vjec .....

 • Postime: 3779
 • Gjinia: Femer
Misss
#151 ne: 07-07-2010, 15:54:20
Hajt se paske kohe, edhe 30 vjet.... :P

 • Postime: 53
RKGuitar
#152 ne: 07-07-2010, 18:55:27
une mendoj se 24 vjec eshte mosha ideale :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#153 ne: 08-07-2010, 11:32:26
30-35 vjec

 • Postime: 297
 • Gjinia: Femer
Amy A.
#154 ne: 22-07-2010, 18:40:59
Vajzat : 26 - 28

Djemte : 30 - 34

 • Postime: 449
tinkaa
#155 ne: 22-07-2010, 18:59:59
Mosha  ideal eshte kur e ndjen veten  te sigurte per nje rol till hmmmmm:

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#156 ne: 22-07-2010, 19:46:07
une mendoj se mosha ideale per tu martuar eshte mosha e pjekurise......
mosha s'eshte asgje, pervec se nje numer...  :)

 • Postime: 277
mister x
#157 ne: 22-07-2010, 19:53:47


Kur t'msosh me firmos  :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#158 ne: 28-10-2010, 08:38:02
une mendoj mosha 26-28...por keto gjera s'jane me formula. ka qe jane gati qe 24,ka dhe nga ata qe as 30 se ndjejne veten te pergatitur eshte e gjitha eksperience personale...

 • Postime: 449
tinkaa
#159 ne: 01-11-2010, 00:29:09
kur te   gjesh  njeriun ideal

pernime a ka njeri ideal ?

 • Postime: 1437
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#160 ne: 01-11-2010, 00:31:04
Ufffpaskam mbushur moshen per tu martuar :P

 • Postime: 449
tinkaa
#161 ne: 01-11-2010, 00:31:43
tani e kuptove

 • Postime: 1437
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#162 ne: 01-11-2010, 00:41:16
ehh mu desh te kaloja nga kjo teme qe ta kuptoja :D

 • Postime: 70
♔Rejina♔
#163 ne: 07-11-2010, 20:55:58
Per  djemte  30 - 35
per  vajzat 25 - 30

 • Postime: 1437
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#164 ne: 07-11-2010, 22:37:26
Per  djemte  30 - 35
per  vajzat 25 - 30C'thua mog goce na le beqar me mjekerr :P, na martove ne pleqeri LOL

 • Postime: 70
♔Rejina♔
#165 ne: 08-11-2010, 11:34:50

C'thua mog goce na le beqar me mjekerr :P, na martove ne pleqeri LOL

Ca  thu  me  cuno ... dashke  me  ja  hy  halleve  qysh  n'rini  ti  LOL
Martohu  pra...po  mos  boj  gerr  verr mrapa...s'ka  mo  m'pelqen  s'me  pelqen..  :D
Gezo  me  cun  ket  rehati  qe  ke  se  s'ke me qen  mo  kshu ..hahahahaa. :D
Pastaj  ajo eshte  mosha  kur  meshkujt  e kan  krijuar pavaresine ekonomike  per te perballuar familjen ...

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#166 ne: 08-11-2010, 18:39:51
opo ca martes beqar moo ka lezet  :P

 • Postime: 2161
Grens(Wiliams)
#167 ne: 08-11-2010, 19:13:14
rreth 91 vjec nqs je gjalle..do jete mire

 • Postime: 12234
Lefter
#168 ne: 09-11-2010, 00:07:36
Pas 70-tave...Qe kur ste shikojne zockat me ne fytyre.... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#169 ne: 09-11-2010, 03:22:56
Sa me i ri , se kur rritesh te vijn ment e mbetesh pa martuar  :D
liridon ahmetaj
#170 ne: 24-02-2011, 14:27:48
Si mendoni ju popull per kte teme?

UNE MENDOJ SE MOSHA IDEALE PER ME U MARTU ESHTE 25 MASHKULLI E 22 VAJZA KY ESHTE MENDIMI IM

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#171 ne: 26-05-2011, 14:53:02
Do kisha thene nga 25-30 pasi ne kete kategori pak a shume e ke stabilizuar nje karriere dhe mund te perqendrohesh ne familje.

Ama mendoj qe eshte nje ceshtje teper private dhe varet nga individi, si dhe deshirat e tij ndaj jetes.

 • Postime: 3203
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#172 ne: 26-05-2011, 16:48:45
Mosha ideale, ateher kur do i bie nga qielli :D

 • Postime: 12318
 • Gjinia: Femer
Shej
#173 ne: 26-05-2011, 17:06:27
Do kisha thene nga 25-30

po dhe 30-35 nuk eshte keq :P

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#174 ne: 26-05-2011, 17:08:06
po dhe 30-35 nuk eshte keq :P

Une per vete dua nja dy bebusha pa i mbushur 30  :-[....por edhe ajo kuote qe ke dhene ti behet...nuk eshte keq aspak :)