×

Sondazh

Pyetja esht dhe per te dyja gjinit Djemt & Vajzat

20 - 22
18 (10.3%)
22 - 24
26 (14.9%)
24 - 26
45 (25.7%)
26 - 28
29 (16.6%)
28 - 30
24 (13.7%)
30 - 35
23 (13.1%)
18 - 20
10 (5.7%)

Numri i anetareve qe votuan: 148

Cila eshte mosha ideale per t'u martuar ?

Vizitor · 272 · 22799

Cila eshte mosha ideale per t'u martuar ?

Vizitor · 272 · 22799

 • Postime: 3205
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#175 ne: 26-05-2011, 17:17:25
Leni moshen ju, gjeni nje here burrin.  :perqafim  :perqafim

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#176 ne: 26-05-2011, 17:27:26
Do na propozosh ndonje kandidat ti?  :P

 • Postime: 3205
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#177 ne: 26-05-2011, 19:54:29
Pa merak, se do hapim tender per ju :D  :perqafim

 • Postime: 12234
Lefter
#178 ne: 27-05-2011, 10:16:58
Kacurelse...Ste kisha thene  une jooo ste kisha thene kurre  :D

 • Postime: 12328
 • Gjinia: Femer
Shej
#179 ne: 27-05-2011, 10:19:01
Une per vete dua nja dy bebusha pa i mbushur 30  :-[....por edhe ajo kuote qe ke dhene ti behet...nuk eshte keq aspak :)

bebushat jane te mire ti mbash per 2-3 ore por jo non stop sidomos ne ate moshe :)

me fal se sdua te te pres hovin eee :P LOL

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#180 ne: 27-05-2011, 13:46:40
18 deri 60+ ska kufi.

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer
LamiA
#181 ne: 27-05-2011, 14:39:37
Mosha ideale per martes eshte 25 deri me 30 ,po fundja fundja kur te kesh per terezi se martesa eshte guri mbi varr :P

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#182 ne: 27-05-2011, 14:44:25
na fute friken mi kshu po na ben te mendohemi mire para se te martohemi ose mos te martohemi fare... ... :) :P

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer
LamiA
#183 ne: 27-05-2011, 14:46:47
E ti qenke fiks per te fut friken me kte firm qe e paske duke kerkuar borxh :P


sorry juve tjereve qe dola nga tema bera chit chat pakkkk :P

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#184 ne: 27-05-2011, 14:57:11
krize ekonomike ktej ska lek kemi ngel pa breke... ... :D

 • Postime: 2162
Grens(Wiliams)
#185 ne: 01-06-2011, 11:39:34
nje minute para se te vdes(po ta dija ate minute e kam fjalen) :D

 • Postime: 12234
Lefter
#186 ne: 20-07-2011, 15:48:00
Reth 80-ve eshte mire.... :D

 • Postime: 63
 • Gjinia: Mashkull
IL PRINCIPE
#187 ne: 22-07-2011, 01:17:45
28-30 per mendimin tim

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#188 ne: 22-07-2011, 08:36:47
ska moshe idea por varet nga personi ;)

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#189 ne: 22-07-2011, 08:39:19
30

 • Postime: 7378
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#190 ne: 22-07-2011, 14:51:51
29 e dy vija :D

 • Postime: 12746
Mishel...............
#191 ne: 22-07-2011, 16:52:58
26 e siper

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull
LANDI BR
#192 ne: 22-07-2011, 17:38:46
30-35 .....bostan i pjekur!!!!!!

 • Postime: 12328
 • Gjinia: Femer
Shej
#193 ne: 22-07-2011, 17:41:41
ose i djegur

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#194 ne: 22-07-2011, 17:47:09
jo po i vakur :)

 • Postime: 12746
Mishel...............
#195 ne: 22-07-2011, 18:16:19
ose ose i harruar LOL

 • Postime: 2162
Grens(Wiliams)
#196 ne: 05-08-2011, 11:37:56
26 e siper
....hahahahaaa e paske nda mendjen me u martu prape ti moj? :P

 • Postime: 12746
Mishel...............
#197 ne: 05-08-2011, 12:11:41
si te thuash ti..... :P

pastaj kush u martua e s'u gezua!!!! LOL

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#198 ne: 05-08-2011, 12:17:00
Kur te dini qe jeni gati per vete ;)...mosha pak rendesi ka

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#199 ne: 05-08-2011, 20:02:58
u martuan njerzit te gjithe vetem une dhe ti ngelem beqar :D