×

Sondazh

Pyetja esht dhe per te dyja gjinit Djemt & Vajzat

20 - 22
18 (10.3%)
22 - 24
26 (14.9%)
24 - 26
45 (25.7%)
26 - 28
29 (16.6%)
28 - 30
24 (13.7%)
30 - 35
23 (13.1%)
18 - 20
10 (5.7%)

Numri i anetareve qe votuan: 148

Cila eshte mosha ideale per t'u martuar ?

Vizitor · 272 · 23457

Cila eshte mosha ideale per t'u martuar ?

Vizitor · 272 · 23457

 • Postime: 12743
Mishel...............
#250 ne: 19-02-2012, 19:15:40
jo u laga...do fshish te me thash?

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#251 ne: 18-07-2013, 19:55:55
jane kthyer gjitha temat ne seks..te nxehta dmth..sguxo robi te hyje te jape nje mendim se ne cdo teme prishesh sa hy brenda..e kam fjalen per ne te ndjeshmit ne kete  fushe.. :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#252 ne: 18-07-2013, 20:32:34
ne cmoshe mendon te martohesh ti.grens?

une andej nga 82 do jem e lire...call me maybe

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#253 ne: 19-07-2013, 10:39:30
une tani kam vendos te mos martohem me..boll me.. :S

 • Postime: 12743
Mishel...............
#254 ne: 19-07-2013, 11:23:47
he me ta lumsha :P

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#255 ne: 19-07-2013, 12:40:05
vetem bashkjetese do bej... :)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#256 ne: 19-07-2013, 12:49:36
une them mos bej asnjeren

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#257 ne: 19-07-2013, 12:52:21
une them mos bej asnjeren
...nje forme duhet zgjedhur sa per formalitet te pakten :S

 • Postime: 12743
Mishel...............
#258 ne: 19-07-2013, 12:54:26
beji mutin formalitetit,sia pa hajrin kush

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#259 ne: 19-07-2013, 12:56:31
po mire mishel me jep nje mendim dhe une do ta studioj dhe ta zbatoj ndoshta.. hmmmmm:

 • Postime: 12743
Mishel...............
#260 ne: 19-07-2013, 13:12:54
vzhd aktivitetin zer,ler ja kshu

shijo beqarine nese je i tille

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#261 ne: 19-07-2013, 13:15:52
qe te jesh apo mos jesh beqar e ka ne dore vete robi mendoj une..gjithashtu jeta shijohet edhe ne forma te ndryshme..keshtu qe aty ketu eshte puna..kshu mendoj une dmth :)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#262 ne: 19-07-2013, 13:26:15
une se mendoj hic ashtu po e respektoj mendimin tend :P

 • Postime: 322
Loadingg
#263 ne: 08-01-2014, 17:48:15
se besoj

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#264 ne: 09-01-2014, 22:01:32
fiks ne 7 pa 5

 • Postime: 12743
Mishel...............
#265 ne: 09-01-2014, 22:54:37
Mundesisht tek treni

Cerek pa njezet do thoja une

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#266 ne: 12-01-2014, 11:24:32
Mosha ideale per martese eshte, them une, nga 30 deri 40 vjec. Eshte mosha kur fara qe do hedhesh eshte me e pjekur, keshtu dhe fidani qe do lesh prapa do jete me shendetshem, me i forte.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#267 ne: 12-01-2014, 21:03:09
Mosha ideale per martese eshte, them une, nga 30 deri 40 vjec. Eshte mosha kur fara qe do hedhesh eshte me e pjekur, keshtu dhe fidani qe do lesh prapa do jete me shendetshem, me i forte.

Kurse une them qe mosha per faren me te shendetshme eshte 20-30 vjec vetem se kjo moshe nuk je shume i pjekur per te rritur fidane. Kurse mosha qe ti di shume me mire per tu kujdesur per fidanin eshte 30-40 vjec por dyshoj se fara apo toka kane cilesine e duhur.

 • Postime: 12234
Lefter
#268 ne: 15-01-2014, 11:39:34
Them andej nga 80-ta, se  gjynah me heret te marresh veten ne qafe  :D :D :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#269 ne: 25-03-2019, 18:31:30
Tani nuk po duan hic te martohen 😁

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#270 ne: 25-03-2019, 18:33:15
tashti ec na thuaj se perse ke nderru mendje qe mos e thyejmee ne derrasen. LOL

 • Postime: 253
Monique
#271 ne: 25-03-2019, 19:26:36
Them andej nga 80-ta, se  gjynah me heret te marresh veten ne qafe  :D :D :D

Aman ore  u martove ti apo akoma beqir?
Ne merak jam LOL