×

Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??

Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..??

· 237 · 15783

 • Postime: 106
 • Gjinia: Mashkull
Diavolakis
ne: 21-08-2004, 17:43:48
Le te Bisedojme se bashku ne kte teme Ã‚  :love:...
Pse ju pelqen dashuria me shume...jeni zhgenjyer me persona ne sex....
nuk keni partnerin e duhur ne kte pjese te jete?? :puth

Dhe sexy... pse sexy.. ju pelqen te kaloni bukur ne gjera qe nuk kane ndjenja dhe gjera qe te bejne te ndihesh i lodhur nga lidhjet e vjetra qe keni pasur.. etj etj..... Le te bisedojme bashke :???« Editimi i fundit: 03-01-2009, 21:36:46 nga M A X »

 • Postime: 619
^AngeL^
#1 ne: 21-08-2004, 19:51:01
me nje fjal po flas sipas shkences :P  :D


shkenca thot sexy,,,,,,,,,,eshte kur thjesht shfryn epshet,,,dmth realizon ate deshiren tende si mashkull ne sex,,,,pa ndjenja vetem si dru,,,,,,,qef,,,,,,,,,,sikur te droguarit.

gjersa Dashuri,,,,,,,,,,dmth eshte ta ndiesh frymen e personit dhe gjithcka,,,,,,,,,,,,,,,,,2 trupa behen 1,?  :D :lalala

 • Postime: 619
^AngeL^
#2 ne: 21-08-2004, 19:55:26
po flas sipas shkences jo me fjal te mia.


sexy,,,,,,,,,,,dmth kur nje mashkull bon qefin e tij,,,,dicka pa ndjej,,,,,,,sikur nje qe drogohet. thjesht shfryn epshet,,,,,  ><


Dashuria,,,,,,,,,,,,2 trupa jane nje,,,,,,,,,ndien cdo gje ndaj atij personi,,,,,,,sa te rrahurat e zemres se tij/saj te marin frymen,,,,,,,,,,,dmth eshte dicka qe e do me zemer,,,,,jo me qef  :D :zjarr :zjarr

 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#3 ne: 21-08-2004, 23:20:38
Ka njeri qe deshiron vetem sex, pa obligimi pa asgje, vetem e vetem te shfryen epshet e ti/saja...

Kusrse sexi qe behet me dashuri, perplot ndjenje eshte dic qe eshte veshtire ta pershkruajsh, sepse aty dyt mundohen njeri tjetrit tja plotesojne qdo deshire ne shtrat, aty do e ndjenje njeri tjetrin dhe me shume se me pare, aty do tregojne vetem dashuri, pa turp, pa mbrenga... Dhe mbas sexit do perqafohen nje me tjetrin puthje te pa ndalura, dhe gjume ne gjiun e njeri tjetrit...

Kshtu e mendoja une kete..

 • Postime: 106
 • Gjinia: Mashkull
Diavolakis
#4 ne: 22-08-2004, 00:38:23
Ke bere ndonje here sex moj bebe...,
nuk ja ke idene fare cfare do te thote sex... e tregon nga experinca me ato qe shkruan.... te djersitesh siper ndonjeres dhe te behesh nje me te....
te zbulosh trupin e saj vetem me llapen tende. :P..ta besh te veje ne qiell.. :puth nejse mos te them me shume se do te kesh ndonje prb teknik... :D

 • Postime: 619
^AngeL^
#5 ne: 22-08-2004, 00:49:09
o ti mfal diavooooooo,,,,,respekto mendimet e tjerve............. ..dhe pse rri ti tu u thith ,,,,,,,,,me vjen keq por sjam e till...........duke sh nga menyra se si flet qe je i till.


« Editimi i fundit: 22-08-2004, 00:53:07 nga Berni »
milanisti
#6 ne: 22-08-2004, 00:54:26
Kujdesni kur te flisni ke kjo teme se nuk do te lejoj gjera ofenduese ose fjale te pista. :et :et 8)

 • Postime: 619
^AngeL^
#7 ne: 22-08-2004, 01:07:42
Berni mos mthuj mu,,,,,,,,kur ka kafsh tjera ktu qe fillojne tu ofendu. gjasme po them dicka.............. ................... ...
krutani79
#8 ne: 23-08-2004, 19:02:18
LALO SEKSI ESHTE I FUNDIT NE DASHURI BYE......

 • Postime: 619
^AngeL^
#9 ne: 23-08-2004, 22:29:22
LALO SEKSI ESHTE I FUNDIT NE DASHURI BYE......
krutano ta hongsha zemren jarabil,,,muaaaaaaaaaaaaaaaaaaah

 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#10 ne: 24-08-2004, 12:54:20
Diavooo po  mer po as llapa nuk futen qdo kund... Po dashuropve ndojhere do e sheh se sexi me dashuri eshte 100 here me i mire se sa pa dashuri ndjenje, ateher do flasim me ndryshe.. :)

Se cka behet ne shtrat quno mundemi te gjith ti tregojme fantaziat tona, por nuk di se cfar kuptimi do ket kjo ketu ne kete forum...

te pershendese

 • Postime: 106
 • Gjinia: Mashkull
Diavolakis
#11 ne: 24-08-2004, 21:37:53
Diavooo po  mer po as llapa nuk futen qdo kund... Po dashuropve ndojhere do e sheh se sexi me dashuri eshte 100 here me i mire se sa pa dashuri ndjenje, ateher do flasim me ndryshe..

Se cka behet ne shtrat quno mundemi te gjith ti tregojme fantaziat tona, por nuk di se cfar kuptimi do ket kjo ketu ne kete forum :D ahahahahahhahahahah ahahaa....(te shkruash me llape ne (trup....ne mace te zeze te nje femre Alfabetin ) se marr vesh nje here pse te zuri miza se cfare them une per fantazine time....?
Nejse mer LOLO nuk do me besh mua kritik..Une te dhashe pyetjen dhe ti e thua mendimin tend.Me vjen keq qe nuk tregoni karakterin tuaj ketu...po me hiqeni te gjithe si te ditur per dashuri etj etj....
thuani nje here ate qe ndjeni brenda jush..dhe te tregoni vetes suaj se kush jeni... >< Por te gjithe ata qe flasin kshu "mendojne"se jane te dashuruar qe te ndihen vete mire.>!Kur je i dashuruar ne te vertete athere i shikon gjerat me sy tjeter,,,
une per vete nuk jam dashruar kurre...i shikoj me mire gjerat se ai tjetri/a kur jane te trubulluar(duke menduar se jane te dashuruar!
nejse u lodha tani por do bisedojme prape  :zjarr  :tym

 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#12 ne: 25-08-2004, 17:26:44
Diavoo cfar do te dish? Do te dish se sic e duam sexin? Apo a e preferojme dashurin me shume se sexin? Apo a mundemi ti ndajm sexin dhe dashurin? :??? Ma kthe pergjegjjen dhe une do behem fer do tregoj te verteten..

Po deshe dhe te shkruaj fantazia qe qdo njeri i ka, dhe do per ti bere ndonjehere? :)

te pershendese
krutani79
#13 ne: 25-08-2004, 18:42:51
bebe_inteligjente faleminderit per komplimentin  :lule por dicka eshte e sigurte se seksi pa dashuri kryhet vetem tek kafshet dhe tek njerezit per te shuar etjen e momentit qe ndoshta mund te kete te njenten efekt si tek kafshet bye................ .... :lalala

 • Postime: 619
^AngeL^
#14 ne: 25-08-2004, 20:52:43
bebe_inteligjente faleminderit per komplimentin  :lule por dicka eshte e sigurte se seksi pa dashuri kryhet vetem tek kafshet dhe tek njerezit per te shuar etjen e momentit qe ndoshta mund te kete te njenten efekt si tek kafshet bye................ .... :lalala
ahahahahaha je rob zoti per koken time,,,hallall,,,,,,,,,,,,,,,,,nuk ka cfare ti shtohet mo se e prishin,,,,,,,,,,ishalla mbush men i zoti i temes,,,,,,,,,sepse eshte tamom rob kafsh i bje murit me koke ene sja ndien fare,,,,,,,,nuk bohet me keq :P :D

krutani muaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaah

 • Postime: 106
 • Gjinia: Mashkull
Diavolakis
#15 ne: 26-08-2004, 12:32:40
ishalla mbush men i zoti i temes,,,,,,,,,sepse eshte tamom rob kafsh i bje murit me koke ene sja ndien fare,,,,,,,,nuk bohet me keq  :zjarr

Bebe... shume here me mire i len te tjeret te vuajne me budalleqet e tyre qe thote, dhe i kuptojne sesa te jap nje pergjigjje..!!! :'(
me Viktima si puna jote nuk ja vlen te flas...!!! <)>Pershendes LOLO qe eshte si shpirt :puth :tym
Gjumashi
#16 ne: 26-08-2004, 12:32:59
(Sa kam qesh.)

Po pa marr parasysh njeriu me shume  e vlerson sexin sesa dashurin.

dhe ti shoku mos hy shume te detaje, a ka bor a ska bere?  :occ

Jo per gje por nuk thot njeri te gjitha ne shesh te popullit.

O shoku do te pyes ku e ke bere per her te par?

Se une kam harruar. :detari

Shendet shoku. :pafshim

 • Postime: 619
^AngeL^
#17 ne: 26-08-2004, 12:44:03
ishalla mbush men i zoti i temes,,,,,,,,,sepse eshte tamom rob kafsh i bje murit me koke ene sja ndien fare,,,,,,,,nuk bohet me keq   :zjarr

Bebe... shume here me mire i len te tjeret te vuajne me budalleqet e tyre qe thote, dhe i kuptojne sesa te jap nje pergjigjje..!!! :'(
me Viktima si puna jote nuk ja vlen te flas...!!! <)>Pershendes LOLO qe eshte si shpirt :puth :tym
edhe mu me vjen keq se ty tvjen keq se mu mvjen keq per ty................. ...
sem bon me vujt ti mer daj se nuk me rruhet me nera per ty...........

 • Postime: 106
 • Gjinia: Mashkull
Diavolakis
#18 ne: 26-08-2004, 12:44:55
Shoku lere se keta duke pare gjith diten telenovela...mendoj ne se jane te dashuruar... :D dhe ne telenovela nuk jep duke bere ndonje here sex...prandaj i largohen pyetjes sime... :D  <)>
keta jane te dashuruar me Tv& Virtual...
nuk ja kane idene fare si eshte te besh sex te kenaqesh dhe te dashurosh...
femra si puna e Viktimes qe permenda me pare...ajo ska shikuar kurre burre ne sy te thote dicka...(se te beja sja ka kerkuar kurre asnjera nga gojat)  :lalala <>

 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#19 ne: 26-08-2004, 13:04:36
Diavoo flm per pershendetje se me bere te skuqem  :-[

Po pse or lal nuk mu pergjegjje ne pytjen time qe ta kam nenshtruar ;)

 • Postime: 56
kiki_gj
#20 ne: 26-08-2004, 15:34:53
Dashuri pa sex nuk egziston e as sexi pa dashuri nuk egziston nuk ka hije.
Por te dashurosh me zemer nje femer ta kuptosh deshiren apo brengen ta kuptosh deshiren, te flasesh me te lirshem dhe mos ta mohosh mendimin e saj apo te atij ateher mund te flasim per diq te mire.
Shtrati nga njehr mund te jet oqena i pafund e nganjerr mund te jet edhe nje alkatraz i vertet.
per dy vet nje dashuri me zjarr i duhet edhe nje ndenj qe rrjedh nga truri me plot dashuri per personin qe e ka afer ateher edhe sexi do ta ket ate bukurin e vet.
por te dashurosh me intrig e ne shtrat do te jet vetem nje intrig e shpejt dhe pa rezultat.
ashtu une mendoj!

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#21 ne: 26-08-2004, 17:09:52
Tani me bete kurioze edhe mua ju!
Une per vete jam dakort me te tere!
Jo per gje po nuk eshte se ia kam shume idene ketij muhabeti!
deri me sot kam menduar se ekziston dashuria pa sex!Po me tere historite e deshtuara kam vertetuar se jo!
Tani dicka te vecante do e kete ky sexi se s'ka mundesi te jete kaq i rendesishem ne jeten e njerezve!
Une kam idene se deri sa nuk e provon Dashuria te pelqen me shume se sexi!Per me vone do ju shkruaj pas ca kohesh!
Megjithate mos e banalizoni temen shume e ! ju lutem!
Diavolo qenke mjeshter ti! ;)
milanisti
#22 ne: 26-08-2004, 17:13:16
Edhe un me mendim tat jam angeldiviled.
Ju lutem dhe un mos flisni gjera te papershtatshme ne kete teme jo Fjale Banale. :'(

 • Postime: 1283
 • Gjinia: Femer
Zhade
#23 ne: 27-08-2004, 11:47:01
Berni mos u zemro shum Mbaje veten ne te tilla raste :lule

 • Postime: 106
 • Gjinia: Mashkull
Diavolakis
#24 ne: 27-08-2004, 11:50:56
angeldeviled ,sigurisht qe eshte nje pjese e madhe e jetes tone...
ndoshta per ata qe nuk e kuptojne cdo te thote te besh "sex" eshte vetem per ata qe nuk dine te bejne sex..... <)>
Te dish te besh sex eshte dicka si puna  e artit..
dhe une e kam ne gjek kte pune.. <>

Por keta me jane zhytur ne poezi gjith jeten dhe me ato jetojne, dhe ndihen me nje person bukur dhe mendojne se jane dashuruar.... ><
nuk them qe nuk eshte gje e bukur "dashuria"por sexi e forcon lidhjen e dy personave..,!! :pafshim

angeldeviled  Diavolo qenke mjeshter ti!
<> :tym
 

dashuria chat

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:19:51
nga InfoZ
dashuria chat shqip

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:19:14
nga InfoZ
Tash ku je dashuria ime?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 11:56:40
nga InfoZ
Dashuria e ka nje kufi...ai quhet dinjitet

Nisur nga analisaRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 30-01-2020, 08:22:42
nga M A X
Dashuria dhe palestra (flirt & fitness)

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 24-01-2020, 15:24:19
nga M A X